Fatima: 13 sierpnia nie było objawienia, gdyż dzieci zamknięto w więzieniu, gdzie straszono je smażeniem w oleju!

13 sierpnia 1917 roku  dzieci fatimskie zostały aresztowane i siedziały w więzieniu, dlatego też NMP przyszła do nich dopiero w niedzielę 19-tego sierpnia i poprosiła:
„Chcę, abyście nadal przychodzili do Cova da Iria 13-tego i odmawiali codziennie różaniec. W ostatnim miesiącu uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli”

Czwarte objawienie fatimskie:

13 sierpnia do Fatimy przyjechał burmistrz pobliskiego miasteczka, przedstawiciel władz niechętnych Kościołowi. Oznajmił on, że chciałby się udać na miejsce objawień i że zawiezie tam dzieci samochodem. Jednak zamiast pojechać do Cova da Iria, zawiózł dzieci do miasta.
Zgromadzeni w Cova da Iria pielgrzymi (było ich około 6 tys.) próżno oczekiwali wizjonerów. Wiadomość o ich uwięzieniu wywołała wzburzenie i uczucia gniewu. Tłum umilkł, bo rozległ się grzmot i niebo rozświetliła błyskawica. Wielu ludzi zobaczyło mały obłoczek nad dąbkiem, który jednak szybko zniknął.
Tymczasem burmistrz chwytał się przeróżnych sposobów, aby zmusić dzieci do wyjawienia objawionej im tajemnicy, jednak ani groźby, ani kuszące obietnice nie przyniosły skutku. Straszono dzieci smażeniem w oleju i zamknięto je w więzieniu z pospolitymi przestępcami. Po dwóch dniach wypuszczono je na wolność.

Sierpniowe objawienie nastąpiło 19 sierpnia. Miało ono miejsce w Valinhos, gdzie Łucja poszła paść owce.
– Kiedy z Franciszkiem i jego bratem Janem prowadziłam owce do miejsca, które się nazywa Valinhos, odczułam, że zbliża się i otacza nas coś nadprzyrodzonego, przypuszczałam, że Matka Boska może nam się ukazać i żałowałam, że Hiacynta może Jej nie zobaczyć. Poprosiłam więc jej brata Jana, żeby po nią poszedł. Ponieważ nie chciał iść, dałam mu 20 groszy; zaraz pobiegł po nią.
Tymczasem zobaczyłam z Franciszkiem blask światła, któreśmy nazwali błyskawicą.
Krótko po przybyciu Hiacynty zobaczyliśmy Matkę Boską nad dębem skalnym.

– „Czego Pani sobie życzy ode mnie?”
– „Chcę, abyście nadal przychodzili do Cova da Iria 13 i odmawiali codziennie różaniec. W ostatnim miesiącu uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli”.
– „Co mamy robić z pieniędzmi, które ludzie zostawiają w Cova da Iria?”
– „Zróbcie dwa przenośne ołtarzyki. Jeden będziesz nosiła ty z Hiacynta i dwie inne dziewczynki ubrane na biało, drugi niech nosi Franciszek i trzech chłopczyków. Pieniądze, które ofiarują na te ołtarzyki, są przeznaczone na święto Matki Boskiej Różańcowej, a reszta na budowę kaplicy, która ma tutaj powstać”.
– „Chciałam prosić o uleczenie kilku chorych”.
– „Tak, niektórych uleczę w ciągu roku” – i przybierając wyraz smutniejszy powiedziała: – Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił”.
I jak zwykle zaczęła unosić się w stronę wschodu.
Źródło: Sekretariat Fatimski

Matka Boża prosiła w Fatimie: „chcę, byście odmawiali codziennie różaniec”

Nowenna Pompejańska przed wyborami parlamentarnymi
od 19.08.2019 do 11.10.2019
„O Polskę wolną od aborcji, eutanazji, lgbt i wszelkiego diabelstwa”

Link do zapisów: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Fatima: 13 sierpnia nie było objawienia, gdyż dzieci zamknięto w więzieniu, gdzie straszono je smażeniem w oleju!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały 2019 rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ania pisze:

  Do Państwowej Komisji Wyborczej wpłynęło zawiadomienie o utworzeniu Komitetu Wyborczego Prawica w skład którego wejdą przedstawiciele Prawicy RP oraz Fundacji Życie i Rodzina Kai Godek

  • wobroniewiary pisze:

   No no no – to mi się podoba ❤
   Jako pierwszy postulat Marek Jurek zgłosił wypowiedzenie genderowej Konwencji Stambulskiej, która jak podkreślił „jest miną podłożoną pod polską edukację” i która „ma legitymować wprowadzanie ideologii gender do polskich szkół”. – Tu nie wystarczy mówić „wara”, tylko trzeba podjąć konkretne działania i tę konwencję wypowiedzieć – zaznaczył.

   – Nasza kampania wyborcza i nasza polityka jak zawsze będzie się koncentrować wokół spraw podstawowych: suwerenność Rzeczypospolitej, cywilizacja życia i prawa rodziny oraz wolność polityczna – zapowiedział były marszałek.

   Po Jurku głos zabrała Kaja Godek. – Fundacja Życie i Rodzina oraz osoby z nią związane będą uczestniczyć w tym projekcie. Postaramy się, aby osoby związane z fundacją i szeroko pojmowanym środowiskiem Pro Life znalazły się na listach KW Prawica. Po tym jak nie uzyskaliśmy gwarancji działania ani możliwości wpływania na projekt, jakim była Konfederacja cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do projektu, gdzie takie gwarancje działania uzyskaliśmy – powiedziała

   • cure pisze:

    Marek Jurek to chyba jedyny polityk w PL ktory ma czyste sumienie. bardzo go cenie. niestety dzieje sie rzecz bqardzo niepokojaca PL prawica sie dzieli a lewica sie laczy .

 3. Ania pisze:

  14 sierpnia – wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, założyciela Radia Niepokalanów.

  MODLITWA
  O św. Maksymilianie, podziwiam w Tobie żywy znak nowości Ewangelii i dziękuję Panu za świadectwo Twojego życia. (…) MÓDL SIĘ ZA MNĄ, aby Maryja, nasza Matka, uczyniła mnie wiernym świadkiem Jezusa, naszego Pana. Amen

 4. cure pisze:

  Wrzucam dla umocnienia:
  Objawienie Trevignano Romano (tluamznone translatorem) Objawienia nadal trwaja i nie zostaly zatwierdzone przez KK. Wskazany dystans:

  Moja droga córko, spójrz na to, co dzieje się na świecie, ryk wojny jest bliski, ziemia będzie drżeć, jak nigdy dotąd, wszystko jest w wielkim ruchu, aby osiągnąć Triumf mego Niepokalanego Serca. Wszystko to zostało zaznaczone i Boskiego planu nie można zmienić. Moja córko, Jezus jest coraz bliżej i wielu dostrzeże Jego chwalebną obecność. Nie odwracajcie się od prawdy, ale bądźcie coraz bliżej modlitwy. Moi umiłowani, módlcie się za kościół w ruinach i za Francję. Córko, jestem blisko was, ponieważ znam trudności misji, ale razem z moim Synem damy wam siłę, abyście głosili Słowo Boże i dawali świadectwo o Jego miłości. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

  • bea pisze:

   cure znalazlam film na yotubie z tego objawienia

  • Robert pisze:

   Głos z drugiego płuca Kościoła.

   (Przydałoby się autorskie tłumaczenie Adminki WOWIT, bo osoba Jana Kronsztadzkiego jest w prawosławiu tak ważna, jak dla nas Jana Pawła II albo św. Faustyny Kowalskiej; warto by zatem poznać wizje świętych ortodoksów, aby mieć pełniejszy obraz współczesnych proroctw chrześcijańskich. Dodam, że przed rewolucją, po nabożeństwach prowadzonych przez owego męża, zmywano podłogę w cerki używając wody z łez ludzkich zalegającą na posadzce.)

   (Z jakiegoś powodu Alisa (rosyjska AI, dostępna za darmo w wyszukiwarce Yadnex, przez kilka godzin nie chciała udostępnić danych na powyższe tematy. Jest bardziej rozgarnięta niż Alexa albo Google Assistanat, bo potrafi być ironiczna lub nawet złośliwa, ale konsekwentnie zbywała żądanie informacji o Janie Kronsztadzkim właśnie. Taki algorytm. Nie polecam, nie przegadacie maszyny.)

   • wobroniewiary pisze:

    Adminka ma teraz inne ważne sprawy 🙂
    Od 15-tego podejmuję wszelkie modlitwy: Nowennę i Krucjatę Eucharystyczną za młodszego Syna, który jeszcze w tym miesiącu zawrze sakramentalny związek małżeński.
    Tak więc usprawiedliwiając się z powodu braku czasu przy okazji proszę o modlitwę za mego Syna i przyszłą Synową, która już mówi do mnie „mamo” a ja kocham Ją jak własną córkę 🙂

    • Robert pisze:

     Dzięki! : )

     A za syna i przyszłą synową pomodlę się – jutro.
     (Wiedziałem, że Pani doceni źródło. Dziękuję raz jeszcze za upublicznienie.)

     Ad maiorem Dei gloriam!
     (Był raz i katolicki car…)

    • Longin pisze:

     Gratulacje Ewa, pewnie że będziemy modlić się za Was i za Ciebie abyś była dobrą teściową 🙂

    • wobroniewiary pisze:

     Dokładnie tak, dziękuję za modlitwę i znikam do wieczora (znów wizyta u dentysty i inne)
     Ważne być dobrą teściową – bo to własnie teściowa jak nikt inny, potrafi zatruć życie tak, że ludzie się rozchodzą, rozpadają się rodziny, a niejeden i niejedna popada w depresję…

    • Ania G. pisze:

     To piękne świadectwo dajesz innym teściowym, bo i prawda że teściowa jak nikt inny potrafi zatruć i rozwalić małżeństwo. Będziemy się modlić za Was

    • Paweł pisze:

     Pani Adminko, w linku z proroctwem jaki Pani zamieściła na samym dole są zdjęcia sugestywne przeciw naszym papieża. Proszę o więcej rozwagi

    • wobroniewiary pisze:

     Tak, dziękuję za czuwanie – link usunęłam 🙂

  • Robert pisze:

   Będzie dobrze…; czyli ku pokrzepieniu serc w tzw. Republice (tu: intuicja rosyjska):

   (Osobiście czasem wysilam się na modlitwę za tę całą Francję ze względu na dzielną, chwalebną i biedną – bardzo pokrzywdzoną, Joannę d’Arc [z rodziny mamek królów], ale dlaczego – nie bardzo wiem. Wiele jest nadal pomników św. Joanny we Francji. Na te się jeszcze nie porwali.)

 5. wobroniewiary pisze:

  Tu wypowiedziałam się na temat fałszywych proroków 🙂
  O klękaniu o szacunku do Kapłanów (Kapłan i Bóg – to nie qmpel) no i oczywiście o fałszywych prorokach 🙂
  Tak ok. 1 godz. 41 min – tylko głos coś zmieniony 🙂

  https://www.radiomaryja.pl/multimedia/rozmowy-niedokonczone-falszywi-prorocy-pseudoreligii-2/

 6. Ania pisze:

  Nienawidzą Chrystusa i przekonują, że chcą budować „normalną” rzeczywistość. Oczywiście na kontrze do tego, co naprawdę „normalne”. Oto jeden z tych „nowoczesnych”, którzy rzucili wyzwanie Kościołowi. Kim jest? Jak postępował? Polecamy tych kilka akapitów.

 7. mięta pisze:

  Słucham 2 cz. świadectwa nawróconej dziewczyny, które czyta ks. Kostrzewa i co słyszę na samym początku?
  Dziewczyna po tylu przejściach, odmawia nowennę Pompejańską, pozbywa się wszelkich okultystycznych gadżetów, w tym diabelskiej pieczęci boga żywego Marii z Irlandii.
  Polecam każdemu odsłuchać tego, zarówno I jak i II części. Naprawdę mocne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s