U o. Dolindo – intencje zostały złożone i była odprawiona Msza św. w intencji wszystkich czytelników.

Mieliśmy być u o. Dolindo jutro. Zły duch szalał na maksa, liczne przeszkody i inne takie tam i postanowiliśmy odwiedzić grób o. Dolindo już dzisiaj.
I było cudownie. Kościół otwarty. zapukałam w intencji wszystkich. Mimo dużej ilości osób. (dwa autokary) ludzie odsunęli się, zrobili mi miejsce, abym mogła uklęknąć i głośno wypowiedzieć „Ojcze Dolindo przybywam tu w imieniu tysięcy Czytelników strony ” w obronie wiary” i pozwól, że zapukam wierząc, że Jezus tym się zajmie.

Dziękuję że udało się nam dotrzeć do grobu za drugim razem. A potem zaryczana zapukałam trzy razy. Potem miała miejsce Msza św. w intencjach nas wszystkich. A potem spotkanie z naszymi zeszłorocznymi dobrodziejami Giovanną i Lorenzo, tymi ,którzy nas wspomogli wodą, gdy po długim marszu w upale dotarliśmy do zamkniętego kościoła. Wyobraźcie sobie ok. 100 osób i Lorenzo na schodach kościoła i klaszczemy i wołamy „ole Padre Dolindo”
Będziemy omadlać wszystkich czytelników WOWiT w dniach następnych pielgrzymki i sami prosimy o modlitwę o szczęśliwa podroż.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

*****
Jezu Ty się tym zajmij

Modlitwę „Jezu, Ty się tym zajmij” można odmawiać, jako akt strzelisty, ale warto zapoznać się z treścią całego aktu zawierzenia.

Akt zawierzenia 

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.

Sprzeczne z zawierzeniem jest martwienie się, zamęt, wola rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Podobne jest to do zamieszania spowodowanego przez dzieci domagające się, aby mama myślała o ich potrzebach gdy tymczasem one chcą się tym zająć same, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie Mi pracować, zamknijcie oczy i myślcie o obecnej chwili, odwracając myśli od przyszłości jak od pokusy.

Oprzyjcie się na Mnie wierząc w moją dobroć, a poprzysięgam wam na moją miłość, że kiedy z takim nastawieniem mówicie: „Ty się tym zajmij”, Ja w pełni to uczynię, pocieszę was, uwolnię i poprowadzę.

A kiedy muszę was wprowadzić w życie różne od tego, jakie wy widzielibyście dla siebie, uczę was, noszę w moich ramionach, sprawiam, że jesteście jak dzieci uśpione w matczynych objęciach. To, co was niepokoi i powoduje ogromne cierpienie to wasze rozumowanie, wasze myślenie po swojemu, wasze myśli i wola, by za wszelką cenę samemu zaradzić temu, co was trapi.

Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do mnie mówiąc: „Ty się tym zajmij”, zamyka oczy i uspokaja się! Dostajecie niewiele łask, kiedy męczycie się i dręczycie się, aby je otrzymać; otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy modlitwa jest pełnym zawierzeniem Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym działał, ale tak jak wy pragniecie… Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do was. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają. Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: Święć się Imię Twoje, to znaczy bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; Przyjdź Królestwo Twoje, to znaczy niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twego w nas i w świecie; Bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi, to znaczy Ty decyduj w tej potrzebie, uczyń to, co Tobie wydaje się lepsze dla naszego życia doczesnego i wiecznego.

Jeżeli naprawdę powiecie Mi: „Bądź wola Twoja”, co jest równoznaczne z powiedzeniem: „Ty się tym zajmij”, Ja wkroczę z całą moją wszechmocą i rozwiąże najtrudniejsze sytuacje. Gdy zobaczysz, że twoja dolegliwość zwiększa się zamiast się zmniejszać, nie martw się, zamknij oczy i z ufnością powiedz Mi: „Bądź wola Twoja, Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym, że wdam się w tę sprawę jak lekarz, a nawet, jeśli będzie trzeba, uczynię cud. Widzisz, że sprawa ulega pogorszeniu? Nie trać ducha! Zamknij oczy i mów: Ty się tym zajmij!”. Mówię ci, że zajmę się tym i że nie ma skuteczniejszego lekarstwa nad moją interwencją miłości. Zajmę się tym jedynie wtedy, kiedy zamkniesz oczy.

Nie możecie spać, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim albo – gorzej – ufacie tylko interwencji człowieka. A to właśnie stoi na przeszkodzie moim słowom i memu przybyciu. Och! Jakże pragnę tego waszego zawierzenia, by móc wam wyświadczyć dobrodziejstwa i jakże smucę się widząc was wzburzonymi.

Szatan właśnie do tego zmierza: aby was podburzyć, by ukryć was przed moim działaniem i rzucić na pastwę tylko ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, oprzyjcie się na mnie, zawierzcie Mnie we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego zawierzenia Mnie, a nie proporcjonalnie do waszych trosk.

Kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie, wylewam na was skarby moich łask. Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, któremu często przeszkadza szatan. Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.

Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami duszy: Jezu, Ty się tym zajmij! Postępuj tak we wszystkich twoich potrzebach. Postępujcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na moją miłość.
(Z pism Sługi Bożego ks. Dolindo Ruotolo)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

93 odpowiedzi na „U o. Dolindo – intencje zostały złożone i była odprawiona Msza św. w intencji wszystkich czytelników.

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  • beat pisze:

   Bog Zaplac Ewo i cala pielgrzymke za msze i modlitwy i prosze abyscie sie nadal modlili za mnie moja rodzine meza syna corke ziecia i za mnie
   niech was Bog Blogoslawi i strzeze na wszystkich drogach
   i Archaniol Michal niech was ochrania

  • Czcicielka pisze:

   Ewunia -dzięki za wszystko co dla nas czynisz i życzymy blogoslawionego pielgrzymowania.Z JiM

 2. Bartek pisze:

  Bóg Zapłać. Dziękuję za złożenie intencji. Proszę o modlitwę, w domu z żoną coraz gorzej. Modlę się za wszystkich pielgrzymów o dobrą podróż- pielgrzymkę.

  Jeszcze ostatnio na lustrze pojawił mi się, czy ukazał wąż…

  Pozdrawiam wszystkich gorąco.

  • babula pisze:

   Bartku w mojej rodzinie też był ten problem. Przeszło gdy ci co się kłócili zaczęli razem się modlić. Odmawiali „Pod Twoją obronę” codziennie. Teraz odmawiają co jakiś czas.
   Modlę się za wszystkich WOWIT-ów i w ich intencjach. Szczególnie w nocy gdy nie mogę spać.
   Panie Jezu przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi Twoich świętych ran!

 3. m-gosia pisze:

  Dziękuję Ewo.Życzę wszystkim pogody ducha, wytrwałości ciała oraz bezpiecznego podróżowania i miłych chwil odpoczynku.Niech Was Bóg prowadzi.
  †††

 4. Ela pisze:

  Panie Jezu.Ty się Tym zajmij,błogosław podróżującym,wysłuchaj ich próśb ,prowadż ich i miej w swojej opiece.Niech Was Bóg błogosławi i strzeze..Bóg zapłać za modlitwe.Z Panem Bogiem.

 5. EUGENIUSZ pisze:

  Bóg zapłać za modlitwę i złożone intencje…Was również drodzy pielgrzymi powierzam Matce Bożej….pozdrowienia

 6. Ewa pisze:

  Bog zapłać ❤

 7. Anna pisze:

  Wielkie Bóg Zapłać!Niech Święci Pańscy otaczają Was opieką w drodze.Z Panem Bogiem!

 8. Aneta Chętnik pisze:

  Bóg zapłać za złożenie intencji. Życzę owocnego pielgrzymowania.

 9. Ja proszę również o modlitwę w intencji wszystkich rolników w okresie żniw, aby mogli zebrać plon.
  W moim regionie jeszcze kilka dni takiego deszczu i nie będzie już co zbierać, ja nie mam nic obsiane ale patrzę co dzień jak zboża co raz bardziej marnieją.
  Panie Jezu daj potrzebującym dobrej pogody aby to na co czekali cały rok, mogli szczęśliwie do ostatniego kłosa zebrać.

  • AnnaSawa pisze:

   Boże błogosław rolnikom. Amen.

  • Agnieszka pisze:

   W Małopolsce po długim okresie spiekoty juz od 2 tyg (z przerwami) pada deszcz. Najpierw kłosy nie mogły się wykształcić a teraz jest tak grząsko ze rolnicy obawiają się ze ich kombajny będą lgnąć co opóźni zbiory. Ledwo skosili obsypany juz rzepak i jęczmień a teraz czekają aż blysnie słońce. Zboże jest poczerniale, pokladlo sie jednym słowem ciezki rok. Rolnicy juz sa opznieni. Sa zmuszenikupowac ziarno na pasze dla zwierząt bo ich silosy dawno puste a z powodu pogody nie mogą kosić 😞. Tu apel do wszystkich by szanowali rolników i ich ciezka prace. Rolnik nigdy nie ma wolnego, a unijne doplaty naprawde nie pokrywają nawet polowy kosztów jakie musza wydać na nawozy, paliwo, odzywki, opryski itd. Wcale nie jest tak pięknie ze doplaty i hop siup rolnik jest do przodu. Praca rolnika moim zdaniem jest piekna ale nikt niedocenia ze sie poświęcają. Dla niektórych tylko tylko”wiesniaki” a bez nich nie byloby chleba. Wychowalam się w takiej rodzinie i rodzice wpoili mi szacunek do ciężkiej pracy. To takze zamiłowanie do typowo „rolniczych” Swiat typu M.B Zielnej czy M.B Siewnej czy oktawy Bożego Ciala gdzie w określony dniu dana miejscowość gromadzi sie na koniec przynosząc wianuszki. I wiecie co? Nie zaluje ze nie wychowalam sie w mieście nie wyobrażam sobie innego miejsca do zycia.. Dzieki temu dzis nie osądzam pochopnie, rozumiem wiele spraw, potrafię cieszyć sie kwiatami i owadami mając na uwadze ze to Bóg wszystko stworzył. Nieraz sie wzruszam gdy widzę krówki pasące sie na łąkach… Dzieki temu wszystkiemu umiem uprawiać warzywniak choc juz tak trudno wychodowac ekologiczne warzywo w tym zatrutym swiecie… ➕➕ ➕

   • Ada pisze:

    a może bez tych nawozów i oprysków (trucicieli) szłoby lepiej? może nie było by tak wielkich zbiorów, ale zdrowiej dla ludzi?

    • Maggie pisze:

     A może powinniśmy się modlić o urodzaje – np na kaźdej Mszy św choćby tylko 1 Zdrowaś Maryjo… oraz prosić kapłanów o błogosławieństwo gospodarstw, pól i sadów. Pamiętam, źe będać dzieckiem w koscie zawsze pamiętano o zbiorach: prośbie i dziękczynieniu.
     Jezus jest Panem❣️

    • Maggie pisze:

     Ale IPad poszalał sobie wstawiając „poprawki” – najbardziej dotknął słowa Kościele, bo tak je napisałam.
     Atak na Kościół .. nawet nazwy.
     Weź w Swą opiekę Kościół nasz Święty, Panno Najświetsza Niepokalana❣️

 10. AnnaSawa pisze:

  Ewa wielkie Bóg zapłać !!! Maryjo prowadź i chroń całą pielgrzymkę. Amen ❤

 11. Ewa D. pisze:

  Z całego serca dziękuję za modlitwę i złożoną intencję. Niech Was Bóg prowadzi, a Maryja wyprasza dla Was potrzebne łaski!!! Bezpiecznego powrotu i odpoczynku!!!Z Panem Bogiem!!!

 12. M. pisze:

  Bardzo dziękuję. Bóg zapłać.
  Niech Pan Bóg ma Was, drodzy pielgrzymi, w swej opiece, byście szczęśliwie podróżowali oraz szczęśliwie i bezpiecznie wrócili do domu.

 13. Barbara pisze:

  +++

 14. Paulina D pisze:

  Jestem właśnie na tej pielgrzymce i potwierdzam to co we wpisie. W tym roku jest 100 razy lepiej jak rok temu, atmosfera wspaniała, cudowni ludzie, wiele osób kontynuuje pielgrzymkę z poprzedniego roku.

 15. Czcicielka pisze:

  Bóg zapłać za modlitwy jakie zanosicie do tych świętych miejsc ,niech Kochana Matenka Pompejanska przytuli Was wszystkich pielgrzymujacych do Swojego serca .Życzę blogoslawionego pielgrzymowanie.

 16. Robert pisze:

  Dziękuję za złożenie intencji. Będę się modlił o (Waszą) dobrą pielgrzymkę oraz w intencji rolników.

 17. kasiaJa pisze:

  Wielkie Bóg zapłać za pamięć modlitewną i przedstawianie naszych intencji Bogu w tych pięknych miejscach. Pamiętam w modlitwie +++

 18. kasiaJa pisze:

  Za wszystkich rolników , o dobre warunki pogodowe do zbiorów, żniw… +++

 19. Ania pisze:

  Bog zaplac. Niech Matka Boza otoczy was swym plaszczem i prowadzi.

 20. Maggie pisze:

  Bóg zapłać❣️ Szczęść Boże ❣️
  🙏🏻❣️

 21. Bogusia pisze:

  Dziekuje pieknie i blogoslawie…!!!
  Nie napisalam intencji , w sercu swoim je nosze,ale dla Boga ,nie ma to znaczenia…-naprawde teraz potrzebuje wstawiennictwa i modlitwy.
  Bog Zaplac…!!!

 22. Helena pisze:

  Z całego serca dziękuję za modlitwę i złożoną intencję. Bezpiecznego powrotu.
  +++ modlę się we wszystkich intencjach.
  Szczęść Boże

 23. Marzena pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i pamięć. Niech Was Pan Bóg prowadzi. Pamiętam w modlitwie.

 24. Maria pisze:

  Bog zaplac za przedstawienie intencji. Zycze obfiyosci Lask Bozych podczas pielgrzymowania. Niech Duch Swiety prowadzi a Matka Niepokalana ma Was Wszystkich w Swej opiece.Z Panem Bogiem.

 25. Magda pisze:

  Dziękujemy 🙂
  I niech Wam Bóg błogosławi !
  Jezu ty się tym wszystkim zajmij.
  Ojcze Dolinde wstawiaj się za nami !

 26. Danuta71 pisze:

  Bóg zapłać za wasz trud pielgrzymi ,za złożenie intencji niech Matka Najświętsza Was prowadzi

 27. małgorzata pisze:

  Maryjo pomóż mi kupić piec CO, ty wiesz ile on kosztuje a ja nie mam pieniędzy.Ratuj !!!

 28. Halina pisze:

  Dziękuję za złożenie intencji. Niech Bóg Was ochrania i strzeże. Pamiętam w modlitwie. Halina

 29. Edyta pisze:

  Pani Ewo,niech Panią Pan Bóg błogosławi.Z całego serca dziękuję.

 30. KM pisze:

  Bóg zapłać.Niech Jezus Was ma w swojej opiece i Wam blogoslawi w drodze.

 31. Agnieszka pisze:

  Dziękuję 😌 Niech Wam Bóg Błogosławi w dalszej drodze ,obdarza wszystkimi potrzebnymi łaskami i pozwoli szczęśliwie powrócić do domu.

 32. Daria pisze:

  Proszę pokornie przez wstawiennictwo Matki Bożej Pompejańskiej o uzdrowienie serca z urazy, zazdrości,pretensji i o Boży pokój i radość serca. Bóg zapłać!

 33. EwaT. pisze:

  Bog zaplac za przedsawienie naszych i tencji♡
  Blogoslawionej podrozy. +++

 34. Katarzyna pisze:

  Dziękuję bardzo. Bóg zapłać. Modlę się za WOWIT codziennie.

 35. Danuta pisze:

  Dziękuję bardzo. Opieki Bożej i błogosławieństwa w dalszym pielgrzymowaniu.

 36. Jozef pisze:

  Bogu i Wam niech beda dzieki za caly trud pielgrzymowania ! „Przyjdzcie do Mnie wszyscy, ktorzy utrudzeni i obciazeni jestescie, a Ja was pokrzepie. ………
  Szczesc Boze !
  Jozef

  • wobroniewiary pisze:

   Nieważne, czy intencje były napisane czy w sercu – omadlamy wszystkich, mamy cudownego w Bożym sensie kapłana i każda Msza św. jest w intencji naszych Czytelników. Wczoraj mieliśmy Mszę św. na Monte Cassino a potem drugą właśnie u Ojca Dolindo ( nieplanowana niespodzianka) Dziś Msza św. o 13.00 w Pompejach, łączcie się duchowo.
   Będzie też inna niespodzianka – jutro zawitamy do św. Filomeny ❤

 37. Agnieszka Jaszczuk pisze:

  Bóg zapłać za każde westchnienie ,niech Was Bóg prowadzi

  • Dorota pisze:

   Dziękuję za trud pielgrzymowania, modlitwę i prowadzenie strony internetowej z której tak często korzystam.Bog zapłać.

 38. Agnieszka pisze:

  Pani Ewuniu prosimy wedle możliwości o jak najwięcej pielgrzymkowych relacji- wpisów i zdjęć. Dla nas, tych którzy z różnych względów nie mogą byc z Wami bedzie to chociaz namiastka ale bardzo pokrzepiajaca na duszy ❤ zycze szczęśliwej pielgrzymki i zdrowia dla wszystkich.

 39. Maria pisze:

  Panie Jezu.Ty się Tym zajmij,błogosław podróżującym,wysłuchaj ich próśb ,prowadż ich i miej w swojej opiece.Niech Was Bóg błogosławi i strzeze..Bóg zapłać za modlitwe.Z Panem Bogiem.

 40. tu MariaPietrzak pisze:


  Pompeje , miasto Maryi
  ***
  …Serdeczne dzięki za modlitwę i pamięć !
  /Postscriptum
  Do Ojca Dolindo .. Ojca Pio i wszystkich Herosów Wysokiego Nieba …. Podajcie rękę prześladowanej przez legendarnego antyChrysta, Marii !
  Bóg powierzył pieczę Kaplanom , ale oni podejść się dali , na „intymność nabrali” …. i odstali !
  Krętactwo Kapłana , który zdradził Pana za tym stoi , sobowtór Marii , prostytutką będący , zwodzący, oraz kobieta w Kościele , która Oblubienicę zgrywa … „tu pies pogrzebany” !
  Nadto brak wiary w Apokalipsy przeslanie , w Smoka działanie , to bilans na dzisiaj !

 41. Renia Z. pisze:

  Bardzo dziękuję za informację. Nie przekazałam intencji ale jestem pewna że Bóg wie czego potrzebuję i zna moje serce oraz łączy nas duchowo. Na stronę wchodzę kilka razy dziennie od kilku lat. Wszystkim polecam. Pozdrawiam serdecznie z Panem Bogiem i Maryją

 42. Katarzyna pisze:

  Dziękuję za zlozenie intencji. Niech Matka Najswietsza ma Was w opiece na lgrzymkowym szlaku. Z Panem Bogiem na droge!

 43. Lucyna pisze:

  Bóg zapłać za złozenie intencji.Niech Pan Bóg szczęśliwie prowadzi na pielgrzymce.

 44. Danka pisze:

  Błogosławieństwa i siły w pielgrzymowaniu i ogromne Bóg zapłać za przedstawienie Bogu naszych intencji w tych świętych miejscach

 45. Robert pisze:

  „Akt zawierzenia” przerabiam po trzy akapity dziennie. Samo sedno… Dziękuję też pani, która przypomniała dawniejsze rekolekcje o. Augustyna Pelanowskiego. Nie słyszałem o lepszym polskim kaznodziei, ma dar mowy jak wieszcz – mógłbym mu czyścić buty do końca mojego marnego życia… Jutro będę się modlił w intencjach Wowitowych. Pozdrawiam wszystkich Was!

 46. Bożena pisze:

  Niech Bóg Was prowadzi i błogosławi w pielgrzymowaniu. Bardzo chciałabym być z Wami, moje wymarzone miejsca… popłakałam się… modląc się łącze z Wami … Niech Maryja ma Was w opiece z Panem Bogiem.

 47. Iwona pisze:

  życzę Państwu wspaniałych owoców płynących z pielgrzymki do tak wspaniałych miejsc. Wszyscy jesteśmy wdzięczni.

 48. Ela pisze:

  Kochani pielgrzymi.Bóg zapłać za modlitwy.Oto małe świadectwo.Zbierałam sie do załatwienia pewnej sprawy od ponad 10 lat,zawsze było coś nie tak.W tym tygodniu załatwiłam tę i inne sprawy sprawy w cigąu paru godzin i byłam bardo szczęśliwa.Myśle ,ale miałam szczęście ,taki przypadek i w tym momencie przyszła mi do główy myśl,że to Wasza modlitwy zadziałały.Ponadto leży mi na sercu nasza Polska młodzież,a szczególnie jeden nastolatek z kórym nie mam kontaktu i wczoraj ktoś mi mówi,że ten chłopak bardzo się zmienił na lepsze.Nie musze dodawać,że wysłałam intencje byście się za niego modlili.Bóg zapłać. Nie ustawajcie w modlitwe,bo owoce są i będą wielkie.Niech Was Bóg prowadzi i strzeże.

  • wobroniewiary pisze:

   wieczorem Kazimierz zrobi wpis i dołączy zdjęcia

   Pietrelcina – miejsce narodzin św. Ojca Pio

   Przybyliśmy do Pietrelciny. Teraz mamy spotkanie z Padre Fortunato gwardianem oo. kapucynów w Pietrelcinie, który osobiście znał o.Pio.

   Miałam łaskę otrzymania swoistej relikwii, bo mogłam swoją chusteczkę z o. Pio dotknąć do rękawicy, która skrywała Jego krwawe stygmaty.

   Byłam też przy grobie Padre Modestino, założyciela rodziny duchowych dzieci O. Pio

   Poprosiłam za Was wszystkich a teraz wszyscy podchodzimy ucałować tę rękawicę ❤

   Zamieszczam też zdjęcia grobu ojca Modestino, założyciela Rodziny Duchowych Dzieci Ojca Pio

   I przejeżdżamy do kaplicy. przy wiązie, pod którym O. Pio otrzymał pierwsze stygmaty na Mszę św. w naszych i waszych intencjach.
   Do kościoła „Chiesa di Piana Romana”

 49. Katarzyna pisze:

  +++

 50. Helena pisze:

  Kochana Pani Ewo i Wszyscy pozostali, dziękuję Bogu za to, że jestem z Wami,za to, że istnieje ta strona. O jak bardzo się wzruszam, że robicie tyle dla innych, że prowadzicie nas drogą bożą. Po swoim nawróceniu straciłam ” pseudo przyjaciół”, ale zyskałam prawdziwych przyjaciół no i tą wspaniałą Rodzinę, którą jesteście Wy. Niech Was Bóg prowadzi.
  +++

  • wobroniewiary pisze:

   Dopiero skończyliśmy zwiedzać Pietrelcinę – dom św. O. Pio i kościół, w którym sprawował Mszę św. i spowiadał ale też kościół pw. św. Anny, w którym był ochrzczony. Dziś zobaczyłam bardzo bardzo dużo, w Pietrelcinie byłam I-szy raz.

 51. Janina pisze:

  Bog zaplac. Niech Matka Boska trzyma Was w Swej troskliwej opiece.

 52. Fitnetrition pisze:

  BOG ZAPLAC ZA MODLITWE, NIECH BOG WAM BLOGOSLAWI.

 53. Małgorzata pisze:

  Bóg zapłać ,pamiętam w modlitwie o Was…

 54. duszyczka pisze:

  Dziękuję za wszystko. Za wszelki trud pielgrzymowania abyśmy mogli otrzymać łaski o które prosimy. Niech nasz Pan Ci Ewo błogosławi, bo nie tylko te cudowne pielgrzymki, ale i każdy tu poruszany temat przynosi dobre owoce,poruszył niejedno serce a wspólne wstawiennictwo u Boga
  wyprosiło wiele łask.

 55. Barbara pisze:

  Bóg zapłać P.Ewo za tą pielgrzymkę i złożenie intencji do ks.Dolindo i o.Pio,wierze że Bóg wysłucha modlitw za wstawiennictwem tych świętych..Dziękuję że jesteście,pozdrawiam Barbara.

 56. babula pisze:

  DZIĘKUJĘ! Dziękuję Ewo z całego serca za ten wysiłek pielgrzymowania pomimo kłopotów ze zdrowiem, za modlitwy, organizowane msze św. Dziękuję Księdzu, który pielgrzymuje i swoją modlitwą wstawia się za nami.
  Panie Jezu pobłogosław tym co w drodze i tym, którzy towarzyszą im na odległość łącząc się duchowo ❤ Jezu pobłogosław nam Wszystkim, tym co się nie modlą i o Tobie zapomnieli i mnie pobłogosław z całą moją słabością.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s