Ks. Maciej Bagdziński – Prośba o modlitwę: w intencjach Fundacji oraz naszych własnych

Kochani przyjaciele naszej Fundacji i dzieła FIAT VOLUNTAS TUA!
Kochani Czytelnicy strony „w obronie wiary”!

Zwracam się do Was z prośbą o włączenie się do wspólnej modlitwy w miesiącu lipcu w intencji pozyskania ziemi pod budowę naszego dzieła „FIAT”.
Prosimy o odmówienie, w tej intencji, codziennie w miesiącu lipcu LITANII DO NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA.
Chętnych prosimy o zgłaszanie się przez e -mail do naszej bazy, wysyłając IMIĘ i NAZWISKO (może być wymyślone przez tych którzy mają jakieś obawy lub chcą pozostać anonimowi). 
Wysłanie swojego zgłoszenia jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: fundacja@fiat-voluntas-tua.org  lub za pomocą formularza (znajduje się obok na stronie: kliknij

Każda osoba, która zdeklaruje się do codziennej modlitwy w tej intencji, zostanie wpisana do księgi osób modlących się w intencjach Fundacji. Księga ta zostanie potem wmurowana w główny ołtarz kaplicy domu „FIAT” z tą intencją, aby owoce sprawowanych Mszy Świętych, adoracji i nabożeństw, spływały również na wszystkie osoby wpisane do księgi.

W miesiącu LIPCU zostanie odprawiona Msza Święta w Ziemi Świętej w intencji wszystkich osób, które włączyły się do tej modlitwy. Co miesiąc sprawowana jest również Msza Święta za wszystkich dobrodziejów i modlących się za dzieło Fiat.  
Ks. Maciej Bagdziński

LITANIA DO NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA

Kyrie eleison. Chryste eleison. Kyrie eleison
Chryste, usłysz nas.
Chryste, wysłuchaj nas

Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami
Synu, Odkupicielu świata, Boże
Duchu Święty, Boże
Święta Trójco, jedyny Boże

Krwi Chrystusa, Jednorodzonego Syna Ojca Przedwiecznego, wybaw nas
Krwi Chrystusa, wcielonego Słowa Bożego
Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza
Krwi Chrystusa, przy konaniu w Ogrójcu spływająca na ziemię 
Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu
Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony
Krwi Chrystusa, przelana na Krzyżu
Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia
Krwi Chrystusa, bez której nie ma przebaczenia 
Krwi Chrystusa, która poisz i oczyszczasz dusze w Eucharystii
Krwi Chrystusa, zdroju miłosierdzia
Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy
Krwi Chrystusa, męstwo Męczenników
Krwi Chrystusa, mocy Wyznawców
Krwi Chrystusa, rodząca Dziewice
Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych
Krwi Chrystusa, ochłodo pracujących
Krwi Chrystusa, pociecho płaczących
Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących
Krwi Chrystusa, otucho umierających
Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych
Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego
Krwi Chrystusa, wybawienie dusz z otchłani czyśćcowej
Krwi Chrystusa, wszelkiej chwały i czci najgodniejsza

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami

Odkupiłeś nas, Panie, Krwią Swoją 
I uczyniłeś nas Królestwem Boga naszego

Módlmy się:
Wszechmogący, wieczny Boże, któryś Jednorodzonego Syna Swego ustanowił Odkupicielem świata i Krwią Jego dał się przebłagać, daj nam, prosimy, godnie czcić zapłatę naszego zbawienia i dzięki niej doznać obrony od zła doczesnego na ziemi, abyśmy wiekuistym szczęściem radowali się w niebie. Przez tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

Dodatkowe intencje

Pan Jezus powiedział do św. Faustyny:
Dusze dążące do doskonałości niech szczególnie uwielbiają moje miłosierdzie, bo hojność łask, które im udzielam, płynie z miłosierdzia mojego. Pragnę, aby te dusze odznaczały się bezgraniczną ufnością w moje miłosierdzie. Uświęceniem takich dusz ja sam się zajmuję, dostarczę im wszystkiego, czegokolwiek będzie potrzeba dla ich świętości. Łaski z mojego miłosierdzia czerpie się jednym naczyniem, a nim jest — ufność. Im dusza więcej zaufa, tym więcej otrzyma. Wielką mi są pociechą dusze o bezgranicznej ufności, bo w takie dusze przelewam wszystkie skarby swych łask. Cieszę się, że żądają wiele, bo moim pragnieniem jest dawać wiele, i to bardzo wiele. Smucę się natomiast, jeżeli dusze żądają mało, zacieśniają swe serca (Dz. 1578)

Dlatego też pomna słów Pana JezusaCieszę się, że żądają wiele, bo moim pragnieniem jest dawać wiele, i to bardzo wiele” po rozmowie z ks. Maciejem dopisuję intencje i wszystkie one brzmią tak:
– o pozyskanie ziemi pod budowę naszego dzieła „FIAT”;
– o szczęśliwą i bezpieczną podróż i błogosławione owoce lipcowej pielgrzymki z ks. Maciejem do Ziemi Świętej, gdzie będzie sprawowana Msza Święta w Ziemi Świętej w intencji wszystkich osób, które włączyły się do tej modlitwy
– o szczęśliwą i bezpieczną podróż i błogosławione owoce lipcowej pielgrzymki Czytelników naszej strony „w obronie wiary” do Włoch;
– o wszelkie potrzebne łaski dla ks. Macieja Bagdzińskiego, ks. Adama Skwarczyńskiego oraz twórców strony Fundacji Fiat Voluntas Tua: Mariusza Awierianów i i pozostałych osób z tym związanych
– o wszelkie potrzebne łaski dla Ewy i Kazimierza, twórców strony „w obronie wiary” (również o to, aby mające wejść w życie przepisy Acta2 nie przeszkadzały nam w prowadzeniu strony i w ewangelizacji)
– o wszelkie potrzebne łaski dla naszych Czytelników i ich rodzin
– o pokój w Polsce i na świecie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Ks. Maciej Bagdziński – Prośba o modlitwę: w intencjach Fundacji oraz naszych własnych

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  02 lipca 1927 r., 91 lat temu – w Wilnie kardynał Aleksander Kakowski koronował obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej, zwanej też Madonną Wileńską lub Ostrobramską Matką Miłosierdzia. Pięknie o Niej pisał św. Maksymilian ❤

 3. Aleksandra pisze:

  Szczęść Boże. Niestety nie można wysłać zgłoszenia bo formularz się nie wyświetla (ta witryna jest nieosiągalna😖)

 4. tu MariaPietrzak pisze:

  Medjugorje /
  Orędzie dane Mirjanie 2018-07-02
  Drogie dzieci, jestem matką was wszystkich, dlatego nie bójcie się, ponieważ słyszę wasze modlitwy, wiem, że mnie poszukujecie i dlatego modlę się za was do Mojego Syna
  – Mojego Syna, który jest zjednoczony z Ojcem Niebieskim i Duchem Świętym Pocieszycielem, Mojego Syna prowadzącego dusze do Królestwa, z którego przyszedł, Królestwa Pokoju i Światłości.
  Moje dzieci, została wam dana wolność, abyście dokonali wyboru, ale jako matka proszę was, żebyście wybrali wolność do [czynienia] dobra.
  Wy, z czystymi i prostymi duszami pojmujecie – nawet jeśli czasami nie rozumiecie słów – i czujecie, co jest prawdą. Moje dzieci, nie porzucajcie prawdy i prawdziwego życia, by naśladować to fałszywe.
  Dzięki prawdziwemu życiu Królestwo Niebieskie wchodzi do waszych serc, a jest to Królestwo Pokoju, Miłości i Harmonii.
  Wtedy, moje dzieci, nie będzie też egoizmu, który oddala was od Mojego Syna.
  Będzie za to miłość i zrozumienie bliźnich. Ponieważ zapamiętajcie, ponownie wam to powtarzam, modlić się to znaczy także kochać innych [ludzi], bliźnich i dawać im siebie.
  Kochajcie i dawajcie w imię Mojego Syna, wtedy On będzie działał w was, dla was. Moje dzieci, nieustannie myślcie o Moim Synu, kochajcie Go bezgranicznie, a będziecie mieć prawdziwe życie, które pozostanie na wieczność.
  Dziękuję wam apostołowie mojej miłości.

  https://www.facebook.com/centrummedjugorjepolska/

 5. Monika pisze:

  Kazanie ks. Macieja o aniołach cz.2: https://www.youtube.com/watch?v=Mv8vCJ8ykmo
  Kazanie ks. Macieja o aniołach cz.3: https://www.youtube.com/watch?v=RTZgZAzY-iI
  Kazanie ks Macieja o aniołach cz.4: https://www.youtube.com/watch?v=uil21v_JViw
  Kazanie ks Macieja o aniołach cz 5: https://www.youtube.com/watch?v=d3eMGH8XjZc

 6. Ania pisze:

  faktycznie link do formularza nie działa, ale można też bezpośrednio ze strony https://www.fiat-voluntas-tua.org/news/apel-z-prosba-o-modlitwe

 7. Ehmm pisze:

  ❤ Alicja "POUCZENIA" SŁOWO POUCZENIA – Niedz. 24.09.1989, godz. 17.40

  † Nie dobieraj sobie środków uświęcenia, pokuty, ofiary. Bądź otwarta na Moje działania i przyjmuj te, które Ja ci daję. Te są bowiem najlepsze dla ciebie i najstosowniejsze w danej chwili.
  Tylko pragnij, tylko proś o dar i łaskę Mojego prowadzenia oraz rozpoznania, przyjęcia i wykonania tego, co jest ci dane ku twemu uświęceniu i wspomaganiu innych. Trwaj w modlitwie i zapomnieniu o sobie. Oddawaj wszystko i siebie Bogu swojemu.

  Łk 5, 27b-28 "Rzekł do niego: «Pójdź za Mną!» On zostawił wszystko, wstał i chodził za Nim".

 8. Ehmm pisze:

  I wszyscy na kolanach!

 9. wobroniewiary pisze:

  Brak słów na to diabelskie zachowanie 😦
  „Bliscy od miesięcy podejrzewali, że jest w ciąży. Zapewniali, że jej pomogą. Mieli zachęcać do wizyty u lekarza. 21-latka jednak konsekwentnie zaprzeczała, że jest w ciąży.
  (…) Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopak od dawna podejrzewał, że jego partnerka jest w ciąży. Ta jednak zaprzeczała
  Urodziła i spaliła dziecko…. 😦

  https://www.dziennikwschodni.pl/lubartow/szokujace-odkrycie-zwloki-noworodka-w-domowym-piecu-21-letnia-matka-zatrzymana,n,1000222018.html

 10. Betula pisze:

  2 lipca jest Święto Matki Bozej Licheńskiej, Bolesnej Królowej Polski.

 11. wobroniewiary pisze:

  Irlandzcy politycy domagają się kapłaństwa dla kobiet, małżeństw dla homoseksualistów, aborcji w katolickich szpitalach i rezygnacji z chrztów niemowląt.

 12. Ania pisze:

  Abp Stanisław Gądecki o wytycznych Episkopatu oraz Komunii dla rozwodników

  Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki skomentował wytyczne, które polscy biskupi przyjęli odnośnie adhortacji papieskiej Amoris laetitia. W swoich wytycznych ani słowem nie odnieśli się do sprawy udzielania Komunii świętej rozwodnikom w nowych związkach, która była i jest nadal przedmiotem olbrzymiej kontrowersji w Kościele katolickim na całym świecie.

  To milczenie zostało odebrane jako głos za ciągłością nauczania Kościoła, a zatem jako wyraz podtrzymania wyraźnych wskazówek św. Jana Pawła II oraz Benedykta XVI, mówiących: rozwodnicy w nowych związkach mogą przyjmować Eucharystię tylko wówczas, gdy żyją jak brat z siostrą, zachowując wstrzemięźliwość seksualną.

  Niektóre episkopaty odwołując się do Amoris laetitia odeszły od tego nauczania. Zrobili tak biskupi Buenos Aires, a także biskupi maltańscy, niemieccy oraz niektórzy amerykańscy i włoscy. Papież Franciszek w liście do biskupów argentyńskich potwierdził, że ich interpretacja jest prawomocna. Zapisano tę odpowiedź w Aktach Stolicy Apostolskiej, czyniąc z niej wykładnię oficjalną.

  Polski episkopat nie poszedł tą drogą. Nie podejmując tematu naraził się wprawdzie na zarzuty ucieczki od spornego tematu. Sam abp Gądecki w rozmowie z Mateuszem Dzieduszyckim z Salve Tv powiedział, że Kościół oznacza pewną ciągłość i stałość, stąd w Polsce nie chcielibyśmy odchodzić od dotychczasowego nauczania.

  Można powiedzieć, że to nieco kompromisowe rozwiązanie. Choć słowa te brzmią strasznie, ale w przypadku Amoris laetitia bardzo jasne odwołanie się do nauczania Jana Pawła II i podkreślenie, że rozwodnicy nie mogą przystępować do Komunii, zostałoby odczytane jako sprzeciw wobec papieża Franciszka. Polscy biskupi najwyraźniej chcieli tego uniknąć.

  Był na koniec pytany, czy jest już jakaś reakcja Stolicy Apostolskiej na polskie wytyczne. Odparł, że póki co Watykan milczy.

  O tej sprawie abp Gądecki mówi od 15. minuty

 13. Jadwiga Mac pisze:

  Chciałabym wyslac intencje na pielgrzymke do Włoch. Czy moge tutaj?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s