Orędzie Matki Bożej z Medjugorie z 25 czerwca 2018 r.

„Drogie dzieci! To jest dzień, który dał mi Pan, abym Mu dziękowała za każdego z was, za wszystkich, którzy się nawrócili i przyjęli moje orędzia i poszli drogą nawrócenia i świętości. Radujcie się, kochane dzieci, bo Bóg jest miłosierny i kocha was wszystkich bezgraniczną  miłością, wprowadza was na drogę zbawienia poprzez moje przychodzenie tutaj. Kocham was wszystkich i daję wam mego Syna, aby On dał wam pokój. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Objawienie dla Ivanki – 25.06.2018
Objawienie, które miało miejsce w domu rodzinnym Ivanki trwało 3 minuty (18:39h – 18:42h). Podczas objawienia obecna była jedynie najbliższa rodzina. Po objawieniu wizjonerka powiedziała: Matka Boża przekazała następujące orędzie: „Kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się”. Matka Boża była radosna i wszystkich nas błogosławiła swoim macierzyńskim błogosławieństwem.

Dla wszystkich zainteresowanych informacja:
może pojedźmy razem do Medjugorie w sierpniu…

Kliknij, przeczytaj i omódl to i podejmij decyzję –  Medjugorie sierpień 2018

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Medziugorje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medjugorie z 25 czerwca 2018 r.

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

   • aga pisze:

    aktualnie program o Medjugorje TRWAM

    • wobroniewiary pisze:

     Ty idź pierwszy!
     Mladifest to nazwa Festiwalu Młodych organizowanego przez Ojców Franciszkanów w Medjugorje. Każdego roku, od blisko trzech dekad, młodzi chrześcijanie z całego świata spotykają się w pierwszych dniach sierpnia, by wspólnie się modlić i adorować Chrystusa pod czujnym okiem Matki Bożej Królowej Pokoju. Wprawdzie Kościół jak dotąd nie wypowiedział się nt. prawdziwości domniemanych objawień maryjnych w tym miejscu, jednak jak podkreślają uczestnicy Mladifestu, nie to jest najważniejsze – liczy się ogromna miłość Boga, Maryi i wszechogarniający pokój serca, który czują będąc w tych dniach w Medjugorje.

     film dokumentalny

 2. Ania pisze:

  Wczorajsza końcówka Marszu Pokoju w Medjugorje ❤

 3. wobroniewiary pisze:

  A my tak często narzekamy…
  Babcia pątniczka. Ma 94 lata i przeszła 917 km w 40 dni!

  Emma Morosini pokonała drogę z Monterrey na północnym-wschodzie Meksyku do bazyliki Matki Bożej w Guadalupe.
  Pod parasolem, ubrana w żółtą kamizelkę, by być widoczną dla samochodów, przemierza dziesiątki kilometrów. Emma Morosini, 94-letnia Włoszka, pokonała ich 917 w 40 dni, w trakcie swojej ostatniej meksykańskiej pielgrzymki z Monterrey, położonego na północnym-wschodzie kraju, do bazyliki Matki Bożej w Guadalupe. Pielgrzymkę ofiarowała w intencji rodzin, to jedna z jej głównych intencji modlitewnych.

  Od 25 lat pielgrzymuje do sanktuariów w Portugalii, Hiszpanii, Polsce, Izraelu i Argentynie. Emma Morosini stała się przez to sławna, czule nazywana „babcią pątniczką”. W Meksyku zawsze towarzyszyli jej albo inni pielgrzymi, albo czuwała nad nią federalna meksykańska policja. Władze zapewniły jej noclegi na całej trasie pielgrzymki.

  Gdy dotarła do sanktuarium w Guadalupe, przywitały ją gorące brawa zgromadzonego tłumu. Bardzo wzruszona, powiedziała po prostu: „Dziękuję… Dziękuję… A teraz pomódlmy się”.

 4. Ehmm pisze:

  Relacja z objawienia Matki Bożej Ivanowi 22 czerwca 2018 r. W Medziugorju o 22 na Podbrdo…

  «Dziś wieczorem również Matka Boża przyszła radosna i szczęśliwa i na początku powitała nas wszystkich swoim macierzyńskim pozdrowieniem: ” Niech będzie pozdrowiony Jezus, moje drogie dzieci „. Potem rozłożyła ręce i długo modliła się nad nami wszystkimi. Potem Matka Boża powiedziała:

  „Drogie dzieci, dziś również zapraszam was do pokoju, decydujcie o pokoju, zdecydujcie się na Jezusa: On jest waszym pokojem! Chodźcie z Nim, bądźcie moimi apostołami pokoju! Dlatego módlcie się i nie męczcie się modlitwą. Modlę się za was wszystkich i wstawiam się za wami wszystkimi z moim Synem. Dziękuję wam, drogie dzieci, za wytrwałość, bo czynicie dobro i ponieważ wraz z wami realizuję swoje plany poprzez moje przybycie tutaj „.

  Potem Matka Boża modliła się przez pewien czas nad nami wszystkimi, pobłogosławiła nas wszystkich swoim macierzyńskim błogosławieństwem i pobłogosławiła wszystko, co przyniosłeś, aby zostać błogosławione. Przedstawiłem was wszystkich Matce Bożej wasze potrzeby, wasze intencje, wasze rodziny, a zwłaszcza chorych. Wtedy Maryja kontynuowała modlitwę nad wszystko nami w tej modlitwie odszedł w znaku światła i krzyż z pozdrowieniem „Idź w pokoju, moje drogie dzieci!” ‚

 5. Maria pisze:

  DZIEŃ POKUTNY W GIETRZWAŁDZIE – 30 czerwca 2018 roku
  „Od wolności wewnętrznej do wolności zewnętrznej”

  „Społeczeństwo we wszystkich ówczesnych zaborach przyjęło objawienia gietrzwałdzkie z entuzjazmem.
  Powszechnie uznano je za wyraz opieki Matki Najświętszej nad naszym narodem”.
  Bp Józef Drzazga- biskup warmiński, 1977

  Drodzy Siostry i Bracia,

  obecny rok w naszej Ojczyźnie przeżywamy w kontekście obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Pragniemy przeżyć je w duchu pogłębionej refleksji nad czasem niewoli i podejmowanymi drogami do wolności. Jedną z nich była droga duchowa.

  W dotkniętych brakiem wolności Polakach coraz wyraźniej dojrzewała świadomość, że zniewolenie zewnętrzne narodu poprzedziło jego wewnętrzne zniewolenie. Dojrzewała świadomość wad narodowych i grzechów zniewalających całą narodową społeczność. Pojęto, że na drodze do wolności nie wystarczy tylko walka z zaborcą, ale musi być także walka duchowa ze swoimi słabościami połączona z duchową przemianą czyli nawrócenie. Przypominali o tym Polakom wielcy przewodnicy duchowi tamtego czasu, na czele z papieżem Piusem IX.

  Wydarzeniem, które wpisało się niezwykle mocno w proces odrodzenia duchowego i moralnego Polaków były objawienia Matki Bożej Niepokalanej w Gietrzwałdzie na Warmii, trwające od 27 czerwca do 16 września 1877 roku. W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości pragniemy przywołać gietrzwałdzkie orędzie Maryi, Jej wezwanie do modlitwy i do walki ze słabościami i wadami zniewalającymi naród, które określiło czytelną drogę duchową Polaków do wolności. Pragniemy, aby dzisiaj przypominało nam na czym polega prawdziwa wolność i jak należy jej strzec. Chcemy stanąć w pokorze przed Jej gietrzwałdzkim wizerunkiem wspominając ponad 120-letni czas niewoli Ojczyzny i Jej synów, dokonać refleksji nad sobą i naszymi dzisiejszymi postawami moralnymi. W świetle Maryjnego napomnienia sprzed 140-laty chcemy zapytać, czy nie narażamy wolności Polski i wolności osobistej przez nasze wewnętrzne zniewolenia. Najlepszą drogą takiej refleksji niech będzie wspólna celebracja sakramentu pokuty i pojednania poprzedzona rachunkiem sumienia, przeżyta w świetle gietrzwałdzkich objawień. Wierzę, że pomoże nam to przeżyć świętowaną rocznicę na miarę chrześcijanina, który historię naznaczoną Bożym działaniem uobecnia, by dzisiaj dać Bogu należną odpowiedź.

  Jestem przekonany, że w narodowych obchodach 100-lecia odzyskania niepodległości nie powinno zabraknąć tej „gietrzwałdzkiej refleksji”. Dlatego serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w celebracjach, które obejmujemy wspólnym hasłem „Od wolności wewnętrznej do wolności zewnętrznej”, a które odbędą się w dniu 30 czerwca 2018 roku w Gietrzwałdzie – w miejscu maryjnych objawień.

  Arcybiskup Józef Górzyński
  Metropolita Warmiński

  PROGRAM SPOTKANIA:

  9.00 – Zawiązanie wspólnoty,
  powitanie obrazu Matki Bożej Gietrzwałdzkiej i Różaniec

  10.00 – Droga Krzyżowa

  11.30 – Nabożeństwo pokutne z Adoracją Najświętszego Sakramentu i spowiedzią indywidualną

  13.30 – Przerwa

  14.00 – Przygotowanie do Eucharystii

  14.30 – Uroczysta Eucharystia przy Źródełku

  16.30 – Wspólne uwielbienie

  18.00 – Zakończenie

  http://archwarmia.pl/dzien-pokutny-w-gietrzwaldzie/

 6. wobroniewiary pisze:

  Dzień 7. nowenny do św. Piotra i Pawła
  Święci Apostołowie Pawle i Piotrze, uproście mi żywą wiarę, nadzieję mocną i miłość doskonałą, zaparcie się samego siebie, cierpliwość w przeciwnościach, gorliwość w modlitwie i wypełnianiu obowiązków, czystość serca, oddanie się woli Bożej i dotrwanie w Jego łasce aż do śmierci.

  Ojcze nasz…
  Zdrowaś Maryjo…

  Uwielbiam Cię, Jezu, za gotowość przyjęcia krzyża męczeństwa przez Twoich uczniów Piotra i Pawła. Gorąco błagam Cię za chorych, cierpiących, aby potrafili włączyć swój krzyż w dzieło zbawienia świata, by potrafili przyjąć twoją wolę i wypełnić ją do końca.

  Chwała Ojcu…

  Święci Apostołowie Piotrze i Pawle, módlcie się za nami.

 7. Zagubiona pisze:

  Czy to znaczy, że już nikt więcej nie może się nawrócić?

 8. Ehmm pisze:

  Modlitwa za wstawiennictwem założyciela Opus Dei
  Dziś Kościół katolicki wspomina św. Josmarię Escrivę de Balaguer. Przy tej okazji polecamy modlitwę za wstawiennictwem tego świętego założyciela Opus Dei.

  O Boże, który za przyczyną Najświętszej Maryi Panny udzieliłeś niezliczonych łask świętemu księdzu Josemaríi, obierając go za swoje najwierniejsze narzędzie do założenia Opus Dei, drogi do świętości przez pracę zawodową i wypełnianie codziennych obowiązków chrześcijanina, spraw łaskawie, żebym ja także potrafił każdą chwilę i sytuację w mym życiu wykorzystać jako sposobność do miłowania Ciebie i służenia Kościołowi, Papieżowi i wszystkim duszom z radością i prostotą serca, oświetlając drogi ziemskie światłem wiary i miłości. Przez wstawiennictwo świętego Josemaríi udziel mi łaski, o którą Cię proszę… (wymień swoją prośbę). Amen.

  Ojcze nasz…
  Zdrowaś Maryjo…
  Chwała Ojcu…

  • Kazimierz pisze:

   Laudetur Iesus Christus et Maria Immaculata!

   „Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: „Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać”».
   (Łk 17, 10)
   „Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich.”
   (J 15, 13)

   Dziś Kościół Katolicki wspomina również świętych męczenników: Jana i Pawła.

   Jan i Paweł byli braćmi. Zajmowali wysokie stanowiska na dworze Konstantyny, córki cesarza Konstantyna Wielkiego. Potem zajmowali znaczące stanowiska w wojsku rzymskim. Wreszcie jako senatorowie rzymscy zamieszkali w pałacu na wzgórzu Celio w Rzymie. Kiedy wybuchło prześladowanie chrześcijan, cesarz Julian Apostata zaprosił obu braci na swój dwór. Odmówili, by w ten sposób wyrazić swoją dezaprobatę dla edyktów prześladowczych cesarza. Władca zemścił się w ten sposób, że przysłał do ich dworu swojego namiestnika, Terencjana, aby wymusił na nich złożenie ofiary z kadzidła najwyższemu bóstwu rzymskiemu, Jowiszowi. Kiedy zaś ci stanowczo odmówili, kazał ich potajemnie zgładzić w nocy 26 czerwca 362 r. w ich własnym domu, by nie było rozgłosu.
   W 398 roku senator rzymski, Bizante, i jego syn Pammachiusz, wznieśli na miejscu męczeństwa obu braci bazylikę. Zdewastowana przez Alaryka, dowódcę Wandalów w 410 roku, została na nowo odbudowana. Uszkodzona poważnie przez trzęsienie ziemi, jakie nawiedziło Rzym za papieża św. Leona I Wielkiego (442), i znowu odbudowana, uległa zniszczeniu przy najeździe na Rzym króla Normanów, Roberta Guiskarda (1084). Za panowania papieża Paschalisa II (1099-1118) kardynał Teobald dźwignął bazylikę z ruin i pięknie ją przyozdobił. Stale upiększana, doczekała się dzisiejszego, bogatego wystroju (marmury, rzeźby, drogocenne obrazy) w latach 1715-1718 przez kardynała Fabrycjusza Paoluzzi. Prace archeologiczne finansowane przez kardynała Franciszka Spellmana, tytularnego włodarza tejże bazyliki przeprowadzone w latach 1949-1951, doprowadziły do odkrycia pierwotnej bazyliki z wieku IV i śladów domu świętych braci: Jana i Pawła.
   W Wenecji także znajduje się kościół (obecnie ma tytuł bazyliki) pod wezwaniem braci męczenników, którego budowę rozpoczęto w 1234 r. dla nowego wówczas zakonu dominikanów.
   Święci bracia męczennicy Jan i Paweł zażywali kiedyś tak wielkiej czci, że imiona ich znalazły się w kanonie Mszy świętej i do dzisiaj są w nim wymieniani.
   http://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/06-26a.php3

   Przez wspaniałe świadectwo życia Twoich Świętych obdarzasz swój Kościół nową mocą i dajesz nam dowody swojej miłości. Przykład Świętych nas pobudza a ich bratnia modlitwa nas wspomaga, abyśmy osiągnęli pełnię zbawienia.
   /z Prefacji o świętych/

   „Potem ujrzałem: 
   a oto wielki tłum, 
   którego nie mógł nikt policzyć, 
   z każdego narodu i wszystkich pokoleń, ludów i języków, 
   stojący przed tronem i przed Barankiem. 
   Odziani są w białe szaty, 
   a w ręku ich palmy. 
   I głosem donośnym tak wołają: 
   «Zbawienie u Boga naszego, Zasiadającego na tronie 
   i u Baranka». 
   A wszyscy aniołowie stanęli wokół tronu i Starców, i czworga Zwierząt, 
   i na oblicza swe padli przed tronem, 
   i pokłon oddali Bogu, mówiąc: 
   «Amen. 
   Błogosławieństwo i chwała, i mądrość, i dziękczynienie, i cześć, i moc, i potęga Bogu naszemu na wieki wieków! Amen». 
   A jeden ze Starców odezwał się do mnie tymi słowami: 
   «Ci przyodziani w białe szaty 
   kim są i skąd przybyli?» 
   I powiedziałem do niego: 
   «Panie, ty wiesz». 
   I rzekł do mnie: 
   «To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku 
   i opłukali swe szaty, 
   i w krwi Baranka je wybielili. 
   Dlatego są przed tronem Boga 
   i w Jego świątyni cześć Mu oddają we dnie i w nocy. 
   A Zasiadający na tronie rozciągnie namiot nad nimi. 
   Nie będą już łaknąć ani nie będą już pragnąć, 
   i nie porazi ich słońce ani żaden upał, 
   bo paść ich będzie Baranek, który jest pośrodku tronu, 
   i poprowadzi ich do źródeł wód życia: 
   i każdą łzę otrze Bóg z ich oczu».
   (Ap 7, 9-17)
   Z Bogiem

   • Kazimierz pisze:

    „Zrozumieliście to wszystko?» Odpowiedzieli Mu: «Tak jest». A On rzekł do nich: «Dlatego każdy uczony w Piśmie, który stał się uczniem królestwa niebieskiego, podobny jest do ojca rodziny, który ze swego skarbca wydobywa rzeczy nowe i stare»
    (Mt 13, 51-52)

    „Pochwalam was, bracia, za to, że we wszystkim pomni na mnie jesteście i że tak, jak wam przekazałem, zachowujecie tradycję.”
    (1Kor 11, 2)

    PS
    Pochwalam również i ja was, moje drogie siostry w Panu (Bogu)!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s