16-ta rocznica kanonizacji św. O. Pio. Zbieramy intencje na II pielgrzymkę do Włoch

16 lat temu, w dniu 16 czerwca 2002 r. papież św. Jan Paweł II wyniósł na ołtarze i ogłosił Świętym Ojca Pio, kapucyna z San Giovanni Rotondo.

 Święty Ojcze Pio módl się za nami i wypraszaj nam potrzebne łaski 

16 czerwca o godz. 10 Jan Paweł II przybył na plac św. Piotra, witany owacyjnie przez zgromadzonych. Na początku liturgii prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kard. José Saraiva Martins CMF poprosił Ojca Świętego o dokonanie kanonizacji Ojca Pio, a następnie mówił o jego duchowości. Po odśpiewaniu Litanii do Wszystkich Świętych Papież wypowiedział formułę kanonizacyjną. Setki tysięcy wiernych długimi oklaskami wyrażały radość i wdzięczność Następcy Piotra za ogłoszenie «ubogiego brata, który się modli» świętym Kościoła powszechnego.

W homilii Jan Paweł II ukazał charakterystyczne rysy duchowości i doświadczenia wiary Ojca Pio. Jego życie i misja — powiedział Papież — «świadczą o tym, że gdy trudności i cierpienia są przyjmowane z miłością, stają się uprzywilejowaną drogą świętości». Podczas Mszy św. przyjął I komunię św. Matteo Pio Colella, chłopiec uzdrowiony przed dwoma laty za jego wstawiennictwem.

Uroczystość kanonizacyjną — jedną z największych, jakie się odbyły na placu św. Piotra — zakończyła modlitwa «Anioł Pański». Papież poprzedził ją słowami pozdrowień, skierowanymi m.in. do obecnych na placu przedstawicieli najwyższych władz państwowych Republiki Włoch. Oznajmił też, że liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio obchodzone będzie w Kościele powszechnym 23 września, w dniu jego narodzin dla nieba.

Za miesiąc, w dniach 14-28 lipca odbędzie się II pielgrzymka Czytelników naszej strony do Włoch (główny pobyt to aż 5 dni z noclegiem w San Giovanni Rotondo i wieczornym Różańcem Św. u Padre Pio). Jest jeszcze kilka wolnych miejsc i może ktoś się jeszcze zdecyduje na wyjazd, a pozostali niech wpisują w komentarzach lub wysyłają na maila intencje, które zostaną we Włoszech złożone u św. Ojca Pio. Tam też w San Giovanni Rotondo będzie sprawowana Msza św. w intencji Czytelników naszej strony.

Modlitwa, bardzo często zadawana przez Ojca Pio w charakterze pokuty dla grzeszników

Więcej o pielgrzymce na 100-lecie otrzymania stygmatów i 50-lecie śmierci świętego Ojca Pio: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

125 odpowiedzi na „16-ta rocznica kanonizacji św. O. Pio. Zbieramy intencje na II pielgrzymkę do Włoch

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  A tu film z beatyfikacji św. O. Pio, z dnia 2 maja 1999 r.

  • wobroniewiary pisze:

   „Ledwie się obudzisz, nie pozostawiaj ani sekundy szatanowi, zaczynaj odmawiać Różaniec. Nawet wtedy, gdy pracujesz: myjesz naczynia czy cokolwiek innego robisz, módl się – bo wtedy nie dajesz miejsca szatanowi, żeby pracował w twoich myślach. A poza tym kroczysz w wolności i zawsze jesteś spokojny”
   Święty Ojciec Pio

 3. beata pisze:

  Modlę się do Ojca Pio, mam jego wizerunek przy łóżku i całuję go na dzień dobry i na dobranoc mówiąc proszę o pomoc fiołkowy Tato, proszę o modlitwę w mojej intencji- o pomoc finansową, spłatę długów i wyprostowanie życiowej drogi dla Mariusza oraz o zdrowie i opiekę dla moich bliskich. Amen

 4. córka pisze:

  proszę o powrót do zdrowia dla taty.
  Od pewnego czasu mój tato borykał się z niemijającą chrypką, doszedł do tego kaszel, zmęczenie, duszności, ból w klatce piersiowej. Po prześwietleniu klatki piersiowej i tomografii komputerowej okazało się, że tata ma raka na lewym płucu. Rak jest tak duży, że nie może być podany operacji. Czekamy na wyniki badań, które zadecydują o dalszym leczeniu.
  choroba spadła na tatę niespodziewanie, jest on jeszcze młodym człowiekiem, który 3 miesiące temu został dziadkiem, bardzo chce się nacieszyć ukochaną wnusią, a także zrealizować swoje marzenia.

 5. Paulina D pisze:

  Byłam na pielgrzymce w ubiegłym roku i był to wspaniały czas. Cudowna atmosfera, możliwość odwiedzenia tych miejsc, w których żyli i przebywali wielcy święci tacy jak św. o Pio, św. Franciszek to dla mnie ogromna łaska. Dziękuję Ewie za trud jaki podjęła, by inni mogli zobaczyć te miejsca gdzie szczególnie Bóg udzielał swych łask. Serdecznie polecam każdemu pielgrzymkę do Włoch.
  Proszę pamiętajcie o mnie w modlitwie gdy będziecie nawiedzać te święte miejsca, by Maryja prowadziła mnie najlepszą drogą do Jezusa i o potrzebne łaski,
  Bóg zapłać.
  Z Panem Bogiem i Niepokalaną

  • beat pisze:

   intencja
   prosze o zdrowie laske wiary uwolnienie z nalogow dla Ireneusza
   oraz o zdrowie nawrocenie uzdrowienie i Blogoslawienstwo na drodze ku Bogu dla Patryka
   prosze o Dary Ducha Swietego dla Klaudi i Benedykta i o dobra prace
   prosze o Blogoslawienstwo Boze Milosierdzie dla Ludwika Adama
   Ojcze Pio Ojcze Mtateo Sw Antoni Archaniele Michale i wszyscy nasi Patronowie
   Modlcie sie za nami i wypraszajcie dla nas Laski Bycia Blisko Boga dla calej mojej rodziny i znajomych
   Bog Zaplac

 6. jola pisze:

  Podaje intencje i dziekuje :
  O blogoslawienstwo Boze dla mojego syna i przyszlej synowej, ktorzy 30 czerwca zawra sakramentalny zwiazek malzenski. Aby ich rodzina byla mocna Duchem Swietym.

  • Justyna pisze:

   Podaje intencje
   Ojcze Pio proszę Cię o zdrowie i jeśli zgodne z wolą Boga małżeństwo z Pawłem, Ty wiesz najlepiej, Błogosławieństwa Bożego dla mojej rodziny oraz zdrowia. Justyna

 7. wobroniewiary pisze:

  Św. Ojciec Pio codziennie odmawiał tę Koronkę w intencji ludzi, którzy polecali się Jego modlitwom.

  Koronka do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiana przez św. Ojca Pio:

  1. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: “Zaprawdę powiadam Wam: proście, a otrzymacie, szukajcie, a znajdziecie, pukajcie, a będzie wam otworzone”, wysłuchaj mnie, gdyż pukam, szukam i proszę o łaskę…
  Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
  Najświętsze Serce Jezusa, ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.

  2. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: “Zaprawdę powiadam wam: o cokolwiek prosić będziecie Ojca w imię Moje, da wam”, wysłuchaj mnie, gdyż proszę Ojca w imię Twoje o łaskę…
  Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
  Najświętsze Serce Jezusa, ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.

  3. O mój Jezu, Ty powiedziałeś: “Zaprawdę powiadam wam: niebo i ziemia przeminą, ale Moje słowa nie przeminą”, wysłuchaj mnie, gdyż zachęcony Twoimi słowami proszę o łaskę…
  Ojcze nasz… Zdrowaś Mario… Chwała Ojcu…
  Najświętsze Serce Jezusa, ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję.

  O słodkie Serce Jezusa, dla Ciebie tylko jedno jest niemożliwe: nie mieć litości dla strapionych; dlatego okaż litość nad nami, biednymi grzesznikami i udziel nam łaski, o którą Cię prosimy przez bolesne i Niepokalane Serce Maryi, Twojej i naszej czułej Matki. Amen.

  Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia,
  Życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj.
  Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy.
  Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole.
  Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć.
  A Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.
  O, łaskawa,
  O, litościwa
  O, słodka Panno Maryjo.

  Święty Józefie, Ojcze przybrany Jezusa Chrystusa, módl się za nami.

  • zatroskana pisze:

   intencja
   Błagalno -dziekczynna o szybki powrót dzieci do mamy Joanny M. o swiatło Ducha św dla ich ojca i jego rodziców, by oddał dzieci mamie. Bóg Wam zapłac.

 8. mała pisze:

  Papież Franciszek porównał w sobotę dokonywanie aborcji z powodu chorób i wad płodu do działań nazistów. Mówił o tym podczas spotkania z forum włoskich rodzin.

 9. Ehmm pisze:

  O tym wywiadzie mówi teraz pan Bacik

  Wywiad z lat 80-tych z parą satanistów, Zeena LaVey oraz Nicolas Schreckiem na temat planów zaprowadzenia satanizmu w światowych mediach. Program ten jest obecnie realizowany na naszych oczach. Co najdziwniejsze — nikt nie trąbi na alarm! Ani media, ani KRK ani jakiekolwiek władze! Jak to możliwe, że sataniści posiadają taką olbrzymią władzę!?

  • Katarzyna pisze:

   Odpowiedzią jest: lęk. Przychodzi jednak moment, kiedy trzeba go przekroczyć. Z Bożą pomocą. Samodzielnie nie można zdziałać nic. Przeciwnik, istotnie, jest zbyt silny, nazbyt liczny, „nieuchwytny” i zwiódł już wielu.

 10. tu MariaPietrzak pisze:

  rozpoczyna sie rozaniec z Siostra Emmanuel z Medjugorje, obecna w Sanktuarium w Pontmain

  Chapelet médité avec soeur Emmanuel

 11. piotr wiśniewski pisze:

  Proszę o pełne nawrócenie i zdrowie

 12. piotr wiśniewski pisze:

  Proszę też o pokój w rodzinie

 13. Ela pisze:

  Intencja do Wloch;O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny,znajomych i krewnych,o to co potrzbne wszystkim w codziennym życiu o wiare,nadzieje i miłośc,załatwienie Bog wiadomych sprawi ,szczególnie za młodych by się nie pogubili w codziennym życiu,by ukończyli wymarzone szkoły i studia i zrealizowali marzenia i i zyciowe plany dla Patryka,Patrycjii kamili,Kamila,łukasza,Bartka,Klaudii,Maćka.Mikołaja,Zuzi,Emilki.Nikodema.,Krzysia,Rafała,Madzi i innych. i o opiekę dla nich Matki Bożej. Jezu,Ty się tym zajmij.Bóg zapłać.

 14. Ewa pisze:

  W intencjach mi powierzonych i intencjach mego serca. Bóg Zapłać.

 15. Witek pisze:

  Proszę o Świętość i Miłość dla wszystkich ludzi.
  Proszę o łaskę nawrócenia biednych grzeszników.
  Proszę o łaskę uwolnienia dusz w czyśćcu cierpiących.
  Najświętsze Serce Jezusa ufam i w Tobie pokładam nadzieję.

  • Dorota pisze:

   O milosierdzie dla rodzin gdzie ojciec nie moze zcierpiec syna o przeblaganie za oblude za klamstwa nienawisc.Prosze o modlitwe za rodziny

 16. Aleksandra pisze:

  Szczęść Boże. W intencjach które nosi w Sercu Maryja😊

 17. Lena pisze:

  O zdrowie dla dziecka które noszę pod sercem i szczęśliwy poród, o żywą wiarę dla mnie ( a zwłaszcza pozbycie się myśli depresyjnych i przestanie ciągłego narzekania), o nawrócenie całej rodziny, o wyprostowanie ścieżek życiowych w rodzinie, o uwolnienie dusz cierpiących w czyśćcu, o łaski dla wszystkich czytelników tej strony a zwłaszcza dla tych którzy tworzą tą stronę. Bóg zapłać

  • Agnieszka pisze:

   O laske nawrocenia dla Piotra, Slawka, Katarzyny i Moniki
   O wypelnianie sie woli Bozej w calej mojej rodzinie
   W intencji mojego malzenstwa, meza i dzieci, o odczytanie i rozeznanie planow Bozych dla nas.
   O pomoc i blogoslawienstwo Boze dla Ewy, ktora tworzy te strone i jej rodziny

 18. Ehmm pisze:

  Oby i moi synowie zostali wojownikami Maryi i duchowymi dziećmi św. Ojca Pio

 19. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa o uwolnienie od wpływów złego ducha, od nałogów i uzdrowienie za przyczyną św.Michała Archanioła z Gargano przed Najświętszym Sakramentem
  Prowadzenie: ks.Kamil Kędzior CSMA
  Realizacja filmu: ks.Marian Kostrzewa, parafia NMP Matki Kościoła i św.Jakuba Ap. w Brzesku

  • Alutka pisze:

   Moją miejscowość , którego jest Patronem też niedawno nawiedził św. Michał Archanioł z Gargano i było nabożeństwo uwolnieniowo- uzdrowieniowe. Ojciec Michalita ,który je prowadził miał identyczny głos i sposób mówienia jak o. Józef Witko, aż musiałam przepchnąć się przez tłum i sprawdzić czy to nie On. 🙂

  • Alutka pisze:

   Jeszcze coś, nie wiem czy do śmiechu, ale ludzie , widocznie przez roztargnienie i zamieszanie, zamiast św. Michała, dotykali szatana u Jego stóp leżącego.

   • wobroniewiary pisze:

    U nas jak dotykali, to ksiądz przez mikrofon tak im nagadał, aż im w pięty poszło 🙂

    ps. Z figurą św. Michała Archanioła pielgrzymują ojcowie michalici a nie franciszkanie, więc to nie mógł być o. Józef Witko 🙂

 20. J`arrive pisze:

  Proszę Was o modlitwę i interwencję Ojca Pio o powrót do zdrowia mojego syna Michała.
  Bóg zapłać.

 21. Zbyszek pisze:

  Proszę o wypełnienie woli Bożej we mnie i mojej rodzinie

  • Katarzyna pisze:

   Również proszę o wypełnienie się woli Bożej wobec najbliższych, mnie samej a następnie wszystkich innych ludzi i o Królowanie Miłości, takiej, jaką dyktuje ją Niebo a dopiero po nim Ziemia.

 22. Wanda pisze:

  Intencja.
  By moja rodzina pojednala się w prawdziwej miłości i przebaczeniu. Byśmy byli wzorem dla innych rodzin. By na świecie zapanowało dobro miłość .

 23. Ewa pisze:

  Intencja. Proszę o uratowanie mojego małżeństwa- jeśli jest to Wolą Bożą, nawrócenie męża do Boga i Kościoła, powrót męża do mnie. Proszę także o łaskę dobrej pracy dla syna i dla mnie potrzebne łaski.

 24. Joanna pisze:

  Proszę o wyproszenie łaski nawrócenia dla moich synów Grzegorza i Rafala, uwolnienia od zniewoleń, dary Ducha Świętego oraz o to by Pan Bóg jesli będzie taka jego wola uleczył relacje w moim małżeństwie i pozwolił nam w poszanowaniu jeden drugiego i wzajemnej miłosci dożyc razem do konca naszych dni.

 25. Bożena pisze:

  Proszę o.Pio w intencji wnuków i ich rodziców. Polecam modlitwie męża Andrzeja mamę ,która kończy w lipcu 90 lat,prosząc aby do końca swoich dni była sprawna .Polecam wszelkie sprawy i egzamin prawa jazdy.Jezu Ufam Tobie.

 26. Barbara pisze:

  intencją.Proszę o nawrócenie męźa i córek,o chrzest dla wnuka i wnuczek i pokój w rodzinie. Św Ojcze Pio wystawiaj się za nami.

 27. Ernest pisze:

  Szczesc Boże.Intencje: o łaskę nawrócenia mojej siostry Marty i jej synów Kamila i Daniela. Dziekuje.

 28. Krystyna pisze:

  Intencja,prośba o nawrócenie rodziny

 29. Zbyszek pisze:

  O. Pio proszę Cię o pomoc w wyjechaniu do USA mojej rodziny o ile jest zgodne z wolą Bożą

 30. Sławek pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę o błogosławieństwo Boże i wszystkie łaski potrzebne dla mnie, żony i dzieci. Bądź naszym patronem i obrońcą i Ojcem naszej Rodziny.

 31. wobroniewiary pisze:

  ❤ Mk 4,26-34

  „Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię. Czy śpi, czy czuwa, we dnie i w nocy nasienie kiełkuje i rośnie, on sam nie wie jak. Ziemia sama z siebie wydaje plon, najpierw źdźbło, potem kłos, a potem pełne ziarno w kłosie. A gdy stan zboża na to pozwala, zaraz zapuszcza sierp, bo pora już na żniwo”. Mówił jeszcze: „Z czym porównamy królestwo Boże lub w jakiej przypowieści je przedstawimy? Jest ono jak ziarnko gorczycy; gdy się je wsiewa w ziemię, jest najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi. Lecz wsiane, wyrasta i staje się większe od innych jarzyn; wypuszcza wielkie gałęzie, tak że ptaki powietrzne gnieżdżą się w jego cieniu”.

  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/2018/06/17/17-czerwca-wspomnienie-swietego-brata-alberta-chmielowskiego-zakonnika/

 32. Lila pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o nawrócenie,pokój i pojednanie w rodzinie. O wszystkie łaski potrzebne dla wypełniania Woli Bożej, i we wszystkich intencjach które nosze w serc. Bóg zapłać.

 33. beata pisze:

  Proszę o opiekę i błogosławieństwo dla całej naszej rodziny,o nawrócenie dla brata,o potrzebne łaski dla nas,o pokój na świecie i wybawienie dla dusz czyśćcowych,z Panem Bogiem

 34. Dorota pisze:

  Bardzo proszę o ratunek dla mojej rodziny o uwolnienie męża z nalogu alkoholowego powrót do Boga córki prawdziwą wiarę i ufność dla nas wszystkich

 35. Adam pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę cię o nawrócenie dla mojego niewierzącego i nieochrzczonego przyjaciela z Czech – Jurka. Jezu, Maryjo, Józefie kocham was, ratujcie dusze

 36. Ehmm pisze:

  O liczne powołania zakonne i kapłańskie

 37. Renata Anna pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę Cię o powołanie kapłańskie, lub zakonne w mojej rodzinie.

 38. Małgosia pisze:

  Proszę o wypełnienie woli Bożej w moim życiu i mojej rodziny. O łaskę przebaczenia w rodzinie. O dary Ducha Św. dla Kamila i Pauliny którzy 4 sierpnia zawrą sakramentalny związek małżeński. O miłość i pokój w sercach i za dusze w czyśćcu w cierpiące.

 39. Edyta pisze:

  Św Ojcze Pio proszę Cię o mocną wiarę dla mojej całej rodziny dla moich rodziców,braci.Spraw abyśmy z Markiem mogli przystąpić do sakramentu małżeństwa. Proszę o uwolnienie dusz w czyśćcu cierpiących,o zdrowie dla pani Małgosi.Proszę o Boże błogosławieństwo dla mnie,Marka i Bartusia.

 40. Daria pisze:

  Intencja do Włoch: o łaskę skruchy serca, żywej wiary dla Jakuba, Joanny, Andrzeja, Pawła, Ani, Magdaleny, o dar wspólnej modlitwy w rodzinie i rodzinach moich dzieci. O serce czyste, czyste intencje dla mnie, o wypełnienie swoim życiem woli Bożej dla mnie i moich bliskich.

 41. Angelica pisze:

  Bardzo prosze o modlitwe za mnie i moja rodzine, i aby dobry Bog sprawil abysmy sprzedali dom i przeprowadzili sie do Polski gdzie Chrystus jest Krolem a Maryja jest Krolowa.

  Szczesc Boze

  • Kazimierz pisze:

   „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie».
   (Mt 11, 28-30)

   †††

 42. Ufająca Bogu pisze:

  Intencja: Błogosławieństwo dla rodziny; aby w małżeństwie przyjaciół pojawiła się miłość i wierność. Zdrowie dla bliskich, o dobrego męża

 43. Lucyna pisze:

  Intencja: o nawrócenie dla Roberta i Ilony.

 44. Krys pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia dla mego syna Adama

 45. Małgorzata pisze:

  Intencja : o nawrócenie synów Michała,Mateusza i Łukasza oraz mojego męża Zbigniewa

 46. an m pisze:

  Za nawrócenie naszych prześladowców, aby Jezus Chrystus dotknął ich swoją miłością i przemienil ich serca i aby przejzeli na oczy. Bóg zapłać

 47. kinga pisze:

  O dom dla mojej rodziny

 48. Lucyna pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę wstawiaj się za moją rodziną aby wypełniła Bożą Wolę i proszę wyproś łaskę powrotu Piotra aby zdążył Bóg zapłać

 49. tu MariaPietrzak pisze:

  O łaskę Pierwszej spowiedzi i Komunii świętej dla trójki dzieci …
  O przejrzenie i łaskę spowiedzi dla zatwardziałych , skostniałych i bez Boga cierpiących… sobie ufających
  O zachowanie wiary ,z nadzieją i do końca…
  O wiarę dla tych ,którzy bez wiary
  O Miłość💗,która w zetknięciu ze zlem się nie poddaje ,nas zachowa i w nas pozostanie
  O wypełnienie Bożych zamiarów
  O głuchotę ducha i głuchotę ucha wobec podszeptów złego ducha i czlowieka złego, co za plecami stoi …zasadzki wymyśla i broi
  Aby nam nigdy nie zabrakło Kapłana i dostępu do Sakramentów –
  -O błogosławieństwo dla Kapłanów
  Za Wowitow💛za Ewę💛za Kazimierza💛o łaskę i TRWANIE
  – Za tych, których kocham ,
  których mi Bóg powierzył i do których posłał – i za mnie ….miłosierdzia , Panie !
  Kyrie eleison Chryste eleison
  Święty Ojcze Pio, błogosław i ratuj !!!

 50. wobroniewiary pisze:

  Kochani, powiedzcie czy mam rację, czy jestem czepialska…. (a jestem podminowana na maxa)

  Przysyła pewna kobieta intencje (kilka maili) a nazwa maila (zmieniam tylko liczbę) to – duchswiety156@….
  Oczywiście liczba inna niż owe 156.
  Dla mnie to łamanie 2 przykazania i szastanie imieniem Ducha Świętego – Boga!
  Ta pani nie jest ani I-szym ani 156-tym Duchem Świętym
  A może ja się czepiam, każdy może się nazwać Bóg, bo kocha Boga i „będziecie jako bogowie”

  • tu MariaPietrzak pisze:

   Ja już spotkałam taką co się miała za Mesjasza i mojego spowiednika , więc … Dziś wielu lata na skrzydłach aniołów i przypomina to ” Lot nad kukułczym gniazdem „. Z „niezwykłym” jak i zlem sie nie walczy , ale je inaczej zwycięża .
   Nie przejmuj sie , Duch Święty …niech ją napełni …może sie zmieni .

  • Julia M pisze:

   Witaj Ewo. Mysle, ze sie nie czepiasz. Dziwi mnie, ze osoba wierzaca wybrala takie slowa do adresu emailowego. Jest to brak szacunku do trzeciej Osoby Trojcy Swietej. Mysle, ze ona nie jest tego swiadoma, nie ma w sobie odpowiedniej wrazliwosci na slowa i bojazni Bozej. Gdyby mi ktos przyslal takiego maila, to na pewno zwrocilabym tej osobie delikatnie uwage.
   Dobrego, Bozego dnia dla wszystkich z WOWIT!

   • wobroniewiary pisze:

    Prowadzimy wymianę mailową – ponoć nie rozumiem miłości do Ducha Świętego 😦

    • Maggie pisze:

     Ewo, przecież to profanacja i są granice, których nie powinno się przekraczać‼️. Nie chcę wkraczać w dziedzinę zdrowia psychicznego, gdzie o ile zakładając, że to nie jest właściwy przypadek do interwencji psychiatry .. 🤕 to wygląda, że jej zdrowie duchowe, jest najwyraźniej MOCNO nadwyrężone.

     Upomnienie jest obowiązkiem, a Ty to zrobiłaś.
     Upór tej osoby jest dowodem, że tam rogaty dobrze się krząta.☹️…
     Zaś brak nie tylko pokory ale i szacunku do Ducha Świętego, możliwe że stąd, że ona nie rozumie tego, iż uwłacza Duchowi Świętemu, mówiąc popularnym zwrotem: „wycierając sobie NIM gębę”. Imienia Bożego nie wzywa się nadaremno❗️- a Bóg jest jeden Jedyny w Trzech Osobach.
     Alarmującym jest to, że, ona, trwa w błędzie z uporem. Ona, jak każdy z nas, to mizerno-białkowy-śmiertelnik, ale… z UPOREM uzurpuje sobie ŚWIĘTOŚĆ NAD ŚWIĘTOŚCI w tym pseudonimie.

     Jeżeli ktoś przez głupotę palnął gafę, to mądrością jest przemiana i zmiana tego co złe na Dobre … Trwanie zaś w błędzie i zachwalanie swej głupoty jak „pietruszkę na straganie”, napewno nie dowodzi tego co ta osoba o sobie myśli i chce „udowodnić” ….

     Niech ona raczej podziękuje Tobie za uwagę i bije się w piersi .. i to własne .. a nie w Twoje, bo inaczej otwarte szerokie wrota do „trzęsawiska”.

     Swoją drogą nie pewności, że to nie jakaś prowokacja, która miała się wśliznąć … możesz polecić jej lekturę naszych komentarzy.
     Duchu Święty natchnij i prowadź❣️

     Jezu, Ty się tym zajmij ❣️🙏🏻❣️

    • Maggie pisze:

     Uciekło „ma” w „nie ma pewności” .. ale się opublikowało … bo pisałam na nowo („ciut” więcej) po tym jak zamroziło mi ekran, nie mialam klawiatury.. ani też NIC SIE NIE DZIAŁO … kiedy przyciskalam „home” by wyjść z zamrożonej strony … straciłam cały pierwotny tekst. Nie mogłam nawet zupelnie wyłączyć IPad’a – tak zamroziło… To chyba wystarczające „znaki ostrzegawcze” ..
     Jezus jest Panem❣️

    • Maggie pisze:

     Jeśli ona tak wyróżnia (?⁉️) i kocha Ducha Świętego, to niech zmieni „to” na hasło/wezwanie np Duchu Święty prowadź … bo wówczas to będzie rodzajem krótkiej suplikacji=modlitwy … nie zaś profanacją

   • bobi pisze:

    Podobnie i ja tak myślę.

  • tu MariaPietrzak pisze:

   W zeszłym tygodniu będąc we francuskiej Wspólnocie na Mszy świętej , kiedy już dochodziłam do Komunii świętej , czuję palec w plecach raz , i drugi raz i szept , idź do komunii w lewo …stal tam świecki z kielichem i szarfą . Odwróciłam sie … Poszłam prosto . Wracam , a ta pani siedzi już na miejscu , tuz koło mnie . Koniec Mszy … a ktos dochodzi siada za mną . Za chwile cos mnie tchnęło ..odwracam sie , a za mną mężczyzna z rękoma nade mną wzniesionymi …
   Zaskoczony , ze zobaczyłam co robi !
   Od razu wstałam i wyszłam .
   Kto jest kto ? Pytał kiedyś ksiądz Piotr Glas . Otóż to . Pośród nas sa innowiercy …masoni i wilki . Trzeba sie mieć na baczności . I po co ta komunia .. W lewo !? Co oni tam przynieśli ?!

   • Quis ut Deus pisze:

    To jest wprost niewiarygodne! (oczywiście wierzę).
    Co to za banda jest otumaniona… i nie dociera do nich, że kiedyś się na nich w piekle będą najbardziej wyżywać…

 51. a1912 pisze:

  W intencjach Panu Bogu znanych.

 52. lila pisze:

  Św. Ojcze Pio proszę Cię wstaw się u naszego Pana za moim mężem Tomaszem, o uwolnienie go nałogu palenia i uchronienie go od alkoholizmu, o zdrowie i miłość wzajemną dla naszej rodziny. oraz za Sylwestra i Mirosława o uwolnienie ich z alkoholizmu.

  • Jacek pisze:

   Lila
   Z nałogów możesz go wyzwolić Nowenną Pompejańską.
   Gdyby on chciał wyjść z nałogu nikotynowego to mogę ,
   w mailu przez Ewę przekazać swoje wyjście z niego.
   Przede wszystkim musi tego chcieć i zakodować sobie w głowie.
   Pozdrawiam z Panem Bogiem i Niepokalaną

 53. ER pisze:

  Intencja: O cud dla Ani i Rafała.

 54. Aleksandra pisze:

  W Bogu wiadomych sprawach. Bóg Zapłać.

 55. ~Anna~ pisze:

  Intencja .O potrzebne łaski w 21 rocznicę ślubu dla mnie i męża Adama, oraz błogosławieństwo Boże dla naszej córki Laury. Łaskę wspólnej modlitwy.

 56. Helena pisze:

  Intencja: Proszę o wypełnienie się Woli Bożej w mojej rodzinie, we wszystkich intencjach, które nosze w serc, a powierzam je codziennie Bogu, proszę o wstawiennictwo Ojca Pio,aby Jezus zajął się życiem i problemami Roberta, o nawrócenie Piotra i religijne wychowanie swoich synów.

 57. Małgorzata pisze:

  Intencja; Proszę o uzdrowienie duszy i ciała mojej córki Aleksandry , o łaskę przebaczenia ojcu ,o łaskę głębokiej wiary oraz o miłość i szczęście dla naszej rodziny oraz rozwiązanie trudnych spraw Bogu wiadomych.

 58. Małgorzata pisze:

  Proszę w intencji dzieciątka pod moim sercem aby jego serduszko biło i by mogło żyć, dobrze się rozwijać i urodzić. Dziś byłam na wizycie u lekarki i nadal nie potwierdziła czy serduszko dziecka bije. Mam zrobić kolejny wynik beta HCG czy rośnie, jutro idę na badanie. Proszę o modlitwę. Panie bądź uwielbiony. Mateńko Najświętsza, Święty Józefie Ukochany błagam Was ratujcie nasze dzieciątko i dzieciątka innych matek, które również są zagrożone.

 59. Maggie pisze:

  Czy widzicie, to co ja?
  Małpa z młotkiem w ręku przy wpisach Katarzyny, Bobi, wobronie wiary z informacją, że jest jakiś wewnętrzny błąd i że zespół małp jest wysłany aby zająć się tą sytuacją. Plus, że ten zakodowany tekst ma być im wysłany ?? Czyżby ktoś atakował wirusem użytkowników tej strony?

  • mała pisze:

   jaka małpa? ja żadnej małpy nie widzę 🙂

  • Maggie pisze:

   Pisałam w pośpiechu i stąd błędy. Teraz kiedy znów jestem na WOWIT nie ma tego co widziałam – wpis był w j.angielskim i 4x powtórzony tj przy 4-ech wpisach jako olbrzymi komentarz z rysunkiem małpy z kluczem francuskim w ręku.

   • wobroniewiary pisze:

    dobre 😀 😀 😀
    Ciekawe kogo ta małpa chciała załatwić – Ciebie czy mnie 🙂

    • Maggie pisze:

     No właśnie. Zakrywała m.in. modlitwę z prośbą o chrzest dla nienarodzonych (razem z wpisem Marii Pietrzak). Apple ma dobrą ochronę … ale nie przed szpiegowaniem. Tekst był po angielsku, więc daje mi temat do myślenia. Małpa była z kluczem hydraulicznym w łapie – sprawa pachnąca i jakby z kanalizacją związana …

    • Maggie pisze:

     Jednym słowem narzędzia do przykręcenia śruby i dobrego stuknięcia 🔨

    • Maggie pisze:

     To nie pomyłka: na jednym był młotek a na innym klucz…. i 4 wpisy po angielsku … ALE dość na temat tego „dziwactwa”.
     💕🙏🏻❣️

    • wobroniewiary pisze:

     Dedykuję Ci Maggie te słowa z Dzienniczka św. Faustyny
     Dz.1583
     „Kiedy to piszę, słyszę zgrzyt zębami szatana, który znieść nie może miłosierdzia Bożego i trzaska przedmiotami w mej celi; lecz czuję w sobie tak wielką siłę Bożą, że nawet mnie nie obchodzi, że się złości (152) nieprzyjaciel naszego zbawienia, ale spokojnie piszę dalej”

    • Maggie pisze:

     Bóg zapłać💕🙏🏻❣️

   • Kasia pisze:

    Maggie, rob zdjecie strony nastepnym razem. Wierze, ze takie rzeczy moga miec miejsce. Nie wiem czy wchodzicie nieraz na obcojezyczne strony katolickie. Tam dopiero sie dzieja rzeczy…
    Cale masy ludzi spragnionych I szukajacych Boga I cala masa troli internetowych ktora probuje im to obrzydzic, zafalszowac I odciac resztki tlenu!

    Przy okazji zachecam wszystkich, ktorzy mowia w innych jezykach zeby wyjsc do innych I glosic Jezusa!

    • Quis ut Deus pisze:

     Czy można prosić, żebyś będąc na stronach obcojęzycznych, o których wspominasz, linkowała tym spragnionym Boga do „Iskry z Polski”, która jest przetłumaczona na różne języki?
     Bóg zapłać!

    • Maggie pisze:

     Kasiu, to byla jako wpis, pod imieniem konkretnych osób i zakrywało to, co ta osoba pisała. Nie wiem jak (?) mogłabym to sfotografować … chyba, że ekran z czegoś innego np aparatu telefonicznego .. bo kopiować nie odważyłabym się w obawie, że coś się stanie/zainfekuje.

     @Quis ut Deus:
     To nie była obcojęzyczna strona ale jakby „zaatakowany” WOWIT. NA WOWIT zawsze widzę angielsko-języczne reklamy: zaraz pod głównym wpisem, a od jakiegoś czasu jakby dorzucone na prawy margines między informacjami…. ALE NIGDY tego typu „dziwadło”.
     Nie jestem na FB,Tweeter etc i nie loguję się na obcojęzycznych stronach, na których szukam tylko (!) konkretnych informacji, więc nie mogę tam nic wpisywać – tj generalizując … „nie wędruję po Internecie”. Jedynie sporadycznie coś kupuję „on line” i tam zostawiam opinię o produkcie.
     Jedna z polsko-języcznych gazeta już opublikowała u nas „Iskrę” .. a większość blokuje tego typu informacje, bo wolą sensacje tj informacje typu brukowe.

 60. Bożena pisze:

  Polecam modlitwie Gosię i jej męża Juliana,ich bardzo trudne relacje

 61. Maggie pisze:

  Piszę przy włączonej TV.
  Uwaga‼️ W TV ostrzegają, że kasowy, najnowszy film Disney’owski „Incredibles 2”, w pewnym momencie, przy jakiejś tam scenie, MOŻE wywołać (!?!) … rodzaj konwulsji jak z ataku padaczki (seizures). Nie tylko „muzyka” ale i obraz czy połączenie treści z obrazem i dżwiękiem, mogą być instrumentem manipulacji, wywołującej określone reakcje 🤢

 62. Robert pisze:

  Intencje: za rodziny, Polskę i Kościół.

 63. Maggie pisze:

  Za WOWITÓW i ważne sprawy dla nich i ich bliskich

 64. Agnieszka pisze:

  proszę we wszystkich intencjach które mam w sercu. Ojcze Pio wspieraj i prowadz nasza grupę modlitewną w milosci i pokoju.

 65. EwaT. pisze:

  Intencja:
  *Za duszy czysciowe.
  *O pojednanie mamy z tata po 10 latach rozwodu.
  * Za naszych kaplanow
  * Rodzine Wowitow
  *Milosc i pokoj w rodzinach
  * Za wszystkich zmagajacych sie z nalogami

 66. Damian pisze:

  Intencje:
  O zdrowie dla żony, która ma problemy z tarczycą.
  O pomyślne poczęcie naszego dziecka.
  O światło wiary dla współpracowników w firmie.

 67. Tomciol33 pisze:

  Intencja: Zaniescie modlitwy do Ojca Pio w intencji mojej coreczki o laske zdrowia.Druga intencja za moja zone Justyne o wszystkie laski jej potrzebne..zeby szanowala wszystkich ludzi….zeby nasz malzenstwo trwalo w milosci.Chwala Panu!!!

 68. Quis ut Deus pisze:

  (…) Bóg jest wszechmocny, ale nasze modlitwy mogą Go ograniczać, gdy prosimy o niewiele. Kiedyś Pan Jezus skarżył się do jednej ze świętych, że ludzie swoimi modlitwami ograniczają Jego wszechmoc, prosząc o małe sprawy lub prosząc tylko w jednej intencji. Ludzie nie wierzą, że mogą otrzymać wszystko, więc proszą o niewiele, a Bóg chce im dać wszystko. Jego serce jest pełne miłości miłosiernej. Nie ważne czy mamy jedną, dwie, czy więcej intencji. Dla Boga wszystko jest możliwe i dla nas również, jeżeli uwierzymy, że Pan przyjdzie z pomocą. O tym, że przychodzi zapewnia nas Słowo Boże. Niech nasza obecność na każdej Eucharystii będzie wdzięcznością za to, że Bóg nas wysłuchuje. Ufając Bogu możemy już teraz dziękować”.

  o. Józef Witko

 69. Hania pisze:

  Błagam o zdrowie, miłość w rodzinie, o zbawienie

 70. Robert pisze:

  Dobrze, że jesteście.

 71. Paulina pisze:

  Moja intencja:
  Proszę o modlitwę w intencji mojego synka Kubusia aby się prawidłowo rozwijał, aby zaczął już mówić (chociażby kilka słów), aby Pan Bóg wyprowadził dobro z całej naszej sytuacji.
  Proszę również w intencji mojego taty, aby emocje z którymi sobie nie radzi, złość, gniew i złorzeczenia odeszły od niego i nie niszczyły przez to naszej rodziny.
  Jezu, Ty się tym zajmij.

 72. magda pisze:

  O łaskę nawrócenia dla męża i dzieci,pokój w rodzinie. O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej w pracy, bym jak najlepiej ją wykonywała, ku czci i Chwale Pana Jezusa.

 73. Aneta pisze:

  Dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę. Za wszelkie łaski udzielone mi i moim najbliższym. Szczegòlnìe za pomyślną operację i dotychczasowe leczenie mego męża. Proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych oraz o opiekę i przewodnictwo w sprawach które polecam w modlitwie.

  • Jadwiga pisze:

   Prosze w intencji nawrocenia mojego meza Marka,ktorego nalogi sa przyczyna wyrzadzania wszelkiego niepokoju i zla w rodzinie.Prosze o pomoc Matki Bozej,i sw.Jozefa w wychowaniu moich dzieci.Jezu ty sie tym zajmij.

 74. Alicja pisze:

  Ojcze Pio,proszę o dobrą spowiedz dla nowożeńców Piotra i Angelliki,uproś Boże błogosławieństwo na nowej drodze życia,świętość i potrzebne dary dla nich i wszystkich gości weselnych.O szczęśliwe rozwiązanie dla Marii.
  Prosze o zdrowie duchowe i fizyczne dla Krzysztofa,Piotra,Grażyny,rodziny Ewy.Powierzam Ci te wszystkie osoby,które prosiły o modlitwę.
  Powierzam Ci Drogi Ojcze Pio całą moją rodzinę,przyjaciół,ojczyznę.Abyśmy w naszym życiu wypełnili Wolę Pana i żyli dla Niego.

 75. Ewa pisze:

  Ojcze Pio,proszę o uratowanie naszego małżeństwa, jeśli jest to wolą Boga. Uzdrów je i miej w opiece. Błagam o prawdziwe nawrócenie mnie i mojego męża, szczerą spowiedź, komunię św. i pokutę. Uzdrów nas od chorób i zniewoleń, które Ty znasz. Obdarz nas pokojem, radością i opieką Bożą. Miej w opiece mojego jedynego syna. Wyproś u Boga Ojca potrzebne dla niego i dla nas łaski. Bóg zapłać!!! Jezu, Ty się tym zajmij!!!

 76. ewa pisze:

  Kochany Ojcze PIO pokornie proszę o odwagę i mądrość dla Eweliny, aby znalazła swoje miejsce w życiu. Aby dobry Jezus pobłogosławił w znalezieniu współmałżonka i dobrej pracy.
  Dziękuję Ci Ojcze Pio, że zawsze mi pomagasz,że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc.
  Proszę też o dar wiary dla mojego męża.Ojcze Pio zaprowadź go do Jezusa do Pustelni. Pokornie też proszę o spokojną pracę dla mnie.
  Jezu ufam Tobie, Jezu Ty się tym zajmij.

 77. ewa pisze:

  Kochany Ojcze Pio pokornie proszę wstawiaj się za moja mamą. Niech się wypełni wola Boża w jej życiu.
  Jezu Ty się tym zajmij.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s