Pielgrzymka do Medjugorie na rocznicę objawień

Od wczoraj na górze strony pojawiła się zakładka „Pielgrzymki” – kliknij. Będziemy informować w niej o pielgrzymkach, organizowanych przez znane nam osobiście, godne polecenia i zaufania biuro „Piotr Travel” – to samo, które zorganizowało nam naszą pierwszą pielgrzymkę do Włoch i teraz w lipcu organizuje drugą – na którą zbieramy już intencje. Ważne jest, że biuro posiada zezwolenie Organizatora Turystyki oraz stosowne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na prowadzenie działalności turystycznej.

Naszą stronę czyta codziennie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób, z różnych części Polski i świata, więc każdy będzie mógł się tu dowiedzieć, przeczytać i podjąć decyzję, czy pojechać do Włoch, czy do Medjugorie a może i do Fatimy czy do Lourdes albo na turnus leczniczy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej do ośrodka św. O. Pio w Radawie. Na II-gą pielgrzymkę do Włoch jadą nie tylko czytelnicy z Polski ale też i z Litwy, jedna pani z Australii, małżeństwo z Francji, czytelniczka z Wiednia. W związku z licznymi mailami i zapytaniami o różne wyjazdy  – otwieram zakładkę „pielgrzymki” i tam będę sukcesywnie zamieszczać informacje. Biuro jest sprawdzone, posiada wszelkie zezwolenia i certyfikaty, odpowiednie doświadczenie i nie jest to „firma krzak”. Ponadto dane mi było poznać osobiście pana Piotra – wielkiego patriotę, jego syn zaś wstąpił do kapucynów, więc wiem, że zapraszając na pielgrzymki z jego biura promuję wartości patriotyczno-chrześcijańskie.
A oto zaproszenie na najbliższy wyjazd:

Intencja pielgrzymki na Rocznicę Objawień 22-30.06.2018

“Przez Niepokalane serce Maryi prosimy o
otwartość umysłów całego narodu Polskiego na Działanie Ducha Św.
i pozostanie wiernym tradycji chrześcijańskiej.”

Termin: 22-30.06.2018 /9 dni/
Koszt: 550 zł + 180 euro

Bez jazdy non-stop (z noclegami). Pierwszy Nocleg w Budapeszcie. 2 DZIEŃ:  Śniadanie. Msza św. Przejazd na terytorium Bośni i Hercegowiny – gdzie znajduje się miejsce objawień M.B. Przejazd do Medjugorie w godzinach wieczornych. Obiadokolacja i zakwaterowanie  w pensjonacie blisko kościoła. Od 3 do 7 dnia –  wspólny udział w Międzynarodowej Mszy Św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Dogra Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec; spotkanie w CENACOLO – WIECZEWNIKU z chłopcami wychodzącymi z narkomani, którzy przekażą nam swoje świadectwa; w miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju. Msza św. w miejscowości VEPRIC LOURDES CHORWACKIE.
W Wigilię Objawień  chętni uczestniczą w Marszu Pokoju /ok. 13 km/.

W ramach rekreacji zapewniamy 1-dniowy wypoczynek w Makarskiej nad Morzem Adriatyckim, Wyjazd nad Wodospady Kravice oraz do zabytkowego MOSTARU –miasta znajdującego się na liście UNESCO, czas wolny na regionalną kawę i zakup pamiątek.
Więcej: piotrtravel.pl/2018-2/22-30-06-medjugorje

lub pobierz: medjug-rocznica-objawiec584-2018

Przypomnijmy orędzie z 2 czerwca 2018, dane Mirjanie Soldo w Medjugorje

„Drogie dzieci, wzywam was, byście z prostotą serca przyjęli moje słowa, które wam przekazuję jako matka, tak byście szli drogą pełną światła, czystości, wyjątkowej miłości Mojego Syna, Boga-Człowieka. Radość i światłość nie do opisania ludzkim językiem przenikną waszą duszę, ogarną was pokój i miłość Mojego Syna. Właśnie tego pragnę dla moich dzieci. Dlatego zachęcam was, apostołowie mojej miłości, którzy potraficie kochać i przebaczać, którzy nie osądzacie: bądźcie przykładem dla wszystkich tych, którzy nie idą drogą światła i miłości, może z niej zeszli. Swoim życiem pokażcie im prawdę. Okazujcie im miłość, ponieważ miłość pokonuje wszystkie trudności, a wszystkie moje dzieci są spragnione miłości. Wasze zjednoczenie w miłości jest darem dla Mojego Syna i dla mnie. Jednak, moje dzieci, pamiętajcie, że kochać oznacza także pragnąć dobra bliźniego, pragnąć nawrócenia jego duszy. Gdy patrzę na was zgromadzonych wokół mnie, moje serce jest  smutne, ponieważ widzę tak mało braterskiej miłości, miłosiernej miłości. Moje dzieci, Eucharystia –  Mój Syn żyjący między wami, jak też Jego nauka – pomogą wam zrozumieć, że Jego słowa są życiem. Jego słowa sprawiają, że dusza oddycha, Jego słowa dokonują tego, że odkrywamy miłość. Drogie dzieci, ponownie was proszę jako matka, która pragnie dobra dla swoich dzieci, kochajcie swoich pasterzy i módlcie się za nich. Dziękuję wam”.

Ps. Ewentualne zgłoszenia można słać na adres jutrzenka2012@gmail.com lub bezpośrednio do biurabiuro@piotrtravel.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Pielgrzymka do Medjugorie na rocznicę objawień

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  • wobroniewiary pisze:

   Ojciec Pelanowski w swoim kazaniu na uroczystość Świętego Szczepana, 26 grudnia 2017 roku przewidział swoją przyszłość mówiąc:

   – Jak mi zamkną usta i będę głodny, i spragniony, i wyrzucą mnie może z zakonu. Może będę przybyszem, będę chory i nagi, w zamknięciu bez pozwolenia odzywania się, to mnie może ktoś z was odwiedzi […], bo moi bracia w wierze mi mogą uczynić to, co Szczepanowi. I patrzcie, kto na mnie pierwszy rzuci kamieniem. Jak dostanę kamieniem w głowę, to może przed śmiercią zdążę wam powiedzieć, kto pierwszy rzucił i tez powiem: „Panie nie poczytaj mu tego za grzech”. I za pewne nie będzie to muzułmanin, tylko ktoś bliski, jak bliscy byli Szczepanowi ci, którzy go ukamienowali. Amen. – tak kończył swoje kazanie w Święto Świętego Szczepana.

   Właściwie nie trzeba komentować tej sprawy, a jedynie należy modlić się o za ojca Augustyna Pelanowskiego i jego przełożonych, którzy uciszają odważnego kapłana. Warto wysłuchać w całości dramatycznego kazania, w którym ojciec Pelanowski przewidział swoją przyszłość.

   • Katarzyna pisze:

    Różaniec ze Świętym Ojcem Pio, zmówiłam w wyłącznie tej intencji. +++

   • Witek pisze:

    Od dzisiaj jeden Różaniec będę odmawiał (do odwołania wspomnianej decyzji przełożonych), za o. Augustyna

    A tak myślałem że coś się dzieje. Od miesiąca nie ma żadnych nagrań o. Augustyna, a nie ukrywam że słucham nagrań o. Augustyna prawie każdego dnia.

    No i proszę, jak Bóg, aktywuje swoje dzieci do jeszcze większej mobilizacji i wysiłku.

    A Maryja powiedziała w ostatnich orędziach, aby się modlić za kapłanów.

    I wklejam jeszcze modlitwę o. Augustyna, którą odmawiał na rekolekcjach….

    Duszo mej duszy uwielbiam Cię,
    oświecaj mnie, kieruj mną, wzmacniaj mnie, pocieszaj mnie, powiedz mi co mam czynić i rozkaż mi to wykonać. Obiecuję Ci uległość we wszystkim co z Woli Twojej mnie spotka tylko okaż mi Wolę Twoją. Amen

 2. tu MariaPietrzak pisze:

  Medjugorje ( lata dziwiecdziesiate)… z relacji irlandzkiego księdza :

  „Dotarł do stacji dwunastej, zaczął sie modlić przed Jezusem ukrzyżowanym, gdy nagle zauważył, że Oblicze Jezusa stało sie żywe.
  Opuchnięty od uderzeń , broczący krwią , Jezus poruszył się , a Jego głowa opadła najpierw na lewą stronę , potem na prawą, jak u rannego , który już nie może znieść bólu .
  Spojrzenie jakie Jezus utkwił w oczach księdza, wyraża niezmierzoną miłość i niezmierzony smutek .
  Jest to rozpaczliwe wołanie, milczące , lecz donośniejsze niż huk grzmotu .
  Szok jest zbyt silny i kapłan odwraca głowę , serce bije mu tak mocno , ze za chwile gotowe pęknąć , a ksiądz sam sie zastanawia , czy przypadkiem nie oszalał…. Znowu spogląda w stronę krzyża , a Jezus w dalszym ciągu porusza się i patrzy na niego …
  Rozpoczyna sie długa wzajemna kontemplacja między ukrzyżowanym Najwyższym Kapłanem , a księdzem z naszego ukrzyżowanego świata .
  (…)
  Nasz obecny świat jest w bardzo szczególnym stanie , powie ksiądz .
  Rany Jezusa sa nie do zniesienia .
  (…)
  ……………………………………….

  Stad i modliwa za Kaplana , bo kto zrozumie lepiej Pana ?
  Serce Jego dusz spragnione , one ratujace ?…
  Ranami wolajace …
  na co odpowadamy …
  o moj Jezu , przebaczenia i milosierdzia przez zaslugi Twoch Swietych Ran ….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s