Włoski egzorcysta o. Cipriano de Meo, syn duchowy św. o. Pio po raz pierwszy w Polsce

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Włoski egzorcysta o. Cipriano de Meo, syn duchowy św. o. Pio odwiedzi w czerwcu po raz pierwszy Polskę. O. Cipriano de Meo spotka się z wiernymi: – 1 czerwca o godz. 18.00 w parafii Św. Katarzyny w Warszawie
– 2 czerwca w Niepokalanowie podczas comiesięcznego spotkania „Oddaj się Maryi” o godz. 11.00. 


Ojciec Cipriano urodził się w Serracapriola w 1924 r., jest kapucynem i niemal od 60 lat jednym z największych włoskich egzorcystów, z bardzo długim stażem posługi i opinią autorytetu. Jego nauczycielem a zarazem serdecznym przyjacielem był sam ojciec Pio. Obecnie ojciec pełni posługę w klasztorze w San Severo, niedaleko Foggi. Jest wicepostulatorem procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego kapucyna o. Matteo z Agnone, żyjącego w latach 1563-1616.

O. Cipriano publikuje książki teologiczne. Zebrał w dwóch dużych tomach rozmowy z diabłem, jakie miały miejsce podczas egzorcyzmów nagrywanych od 1986 do 2003 roku. Jego główna metoda egzorcyzmowania polega na przywoływaniu do opętanego duchowej obecności Sługi Bożego Matteo z Agnone, poprzez prosty fakt postawienia omadlanej osoby w bezpośredniej bliskości ściany, w której obecnie znajdują się szczątki zmarłego. Kontakt z grobem Ojca Matteo z Agnone, to dla opętanych coś szczególnego i szatan zmuszony jest szybko ujawnić swoją obecność i prędko odejść.

Na spotkaniach z wiernymi można będzie usłyszeć wiele poruszających historii min. o okularach św. Maksymiliana M. Kolbego, które zmaterializowały się podczas jednego z egzorcyzmów.

PLAN SPOTKANIA W NIEPOKALANOWIE:

 • 9.30 w sali św. Bonawentury konferencja i świadectwa, skutecznego wstawiennictwa Matki Bożej
 • 11.00 w Bazylice Msza św. z oddaniem wszelkich spraw Niepokalanej i przyjęciem do MI
 • następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi (wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca, 15-minutowe rozważania nad tajemnicami różańcowymi, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem)
 • 5 – 10 min. modlitwy o. Cipriano nad wszystkimi
 • ok. 13.00 możliwość ciepłego posiłku (grochówka koło kwadratu, tj. za bazyliką)
 • 13.45 konferencja o. Cipriano (na zewnątrz – za bazyliką, przed ołtarzem polowym)
 • Zakończenie około 15.00

O. Cipriano przeprowadzał egzorcyzm, podczas którego w ręce osoby opętanej „zmaterializowały się” okulary św. Maksymiliana. Naocznymi świadkami tego wydarzenia było ponad 20 osób. Powstaje pytanie czy to są prawdziwe relikwie czy też raczej oszustwo? W tej kwestii sprawdzano wiek i kształt okularów. Okazało się, że są one zgodne z tymi, które nosił św. Maksymilian. Podczas innego egzorcyzmu o. Cipriano przyłożył te okulary do osoby dręczonej, przywołując wstawiennictwa św. Maksymiliana Kolbe. Wówczas demon zaczął krzyczeć przez tę osobę: „Zabierz je, one mnie palą, dłużej tego nie wytrzymam”. Osoba ta została uwolniona. Okulary te o. Cipriano przekaże niepokalanowskiemu klasztorowi.

O. Cipriano o św. O. Pio i o sile Różańca św.

Ps. Miałam łaskę być w marcu ubiegłego roku w Serracapriola i pomagać pewnej naszej Czytelniczce, która  była bardzo dręczona przez złego ducha. Miałam łaskę asystować a potem o. Cipriano modlił się też nade mną, położył ręce na głowę, błogosławił. W tym roku nie mogę  jechać na spotkanie z nim ani do Warszawy, ani do Niepokalanowa, ale zachęcam wszystkich – kto tylko ma możliwość – jedźcie, bo naprawdę warto! Przy okazji pomódlcie się tam i za mnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

109 odpowiedzi na „Włoski egzorcysta o. Cipriano de Meo, syn duchowy św. o. Pio po raz pierwszy w Polsce

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  • Beata pisze:

   Nigdzie nie mogę znaleźć adresu kontaktowego…
   Zapytam tu, czy woda którą kapłan poświęca przedsoborową modlitwą z egzorcyzmem w I sobotę miesiąca powinna być już poświęcona czyli wzięta z kościoła?
   Mam wątpliwość po przeczytaniu:
   „Poświęcając w Pierwsze Soboty o godz. 10.00 (na miejscu oraz „na odległość”) wodę przedsoborową modlitwą z egzorcyzmem, obejmowałem dotychczas tym poświęceniem wszystkie naczynia na świecie, w których znajduje się woda, poświęcona w sposób „nowoczesny”. ”
   Ja do tej pory wstawiałam naczynie z wodą „z kranu” a tu czytam, że ma być poświęcona? Proszę o sprecyzowanie ew. sprostowanie 🙂 jaka ta woda do poświęcania na odległość ma być.

 2. wobroniewiary pisze:

  DZIEŃ 5 – 31.05.2018 i dzień 6 – 1.06.2018
  NOWENNA do Trójcy Przenajświętszej o uproszenie łask za wstawiennictwem sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca

  Boże w Trójcy Jedyny, bądź uwielbiony za wszelkie dobra, którymi napełniłeś sługę Twego Wenantego; on przez życie według rad ewangelicznych i gorliwą posługę kapłańską w Kościele
  stał się przykładem dla Twoich wiernych.
  Wynieś, Panie, tego sługę Twego na ołtarze, abyśmy lepiej mogli Tobie służyć, mnie zaś udziel łaski, o którą pokornie proszę za jego wstawiennictwem. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

  Odmawiać przez 9 kolejnych dni oraz przystąpić do Sakramentu Pojednania i Komunii świętej. O łaskach uzyskanych za wstawiennictwem sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca należy powiadomić Klasztor Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej

  http://wenanty.pl/nowenna/

 3. wobroniewiary pisze:

  Nocne Czuwanie przed Pierwszą Sobotą
  ——– Niepokalanów ———
  Kaplica św. Maksymiliana —– Wstęp WOLNY !

  Plan:
  19.00 –wystawienie Najświętszego Sakramentu, konferencja
  wstępna oraz dwie części różańca z rozważaniami.
  21.00 – Eucharystia, Apel Maryjny
  __Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 7.00
  7.00 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP oraz
  trzecia część różańca
  8.00 – błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem
  9.30 – Spotkanie „Oddaj się Maryi” – Niepokalanów
  Możliwość noclegu i posiłków w domu rekolekcyjnym, zamówienia tel. 46 864 21 61, niepokalanow5@gmail.com

  https://www.facebook.com/events/390505024763720/?ref=3&action_history=null

 4. wobroniewiary pisze:

  Dziś Boże Ciało, mające na celu uczcić Najświętszy Sakrament. W przeciwieństwie do Wielkiego Czwartku, który upamiętnia ustanowienie sakramentu Eucharystii i ma charakter pokutny, bo rozpamiętuje się wtedy także Mękę Jezusa, Boże Ciało to święto radosne i dziękczynne. Papież Urbana IV uzasadniał wprowadzenie święta Bożego Ciała w następujący sposób: „Zadośćuczynienie za znieważanie Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, błędy heretyków oraz uczczenie pamiątki ustanowienia Najświętszego Sakramentu, która w Wielki Czwartek nie może być uroczyście obchodzona ze względu na powagę Wielkiego Tygodnia”.

 5. Skrzyńska Ewa pisze:

  Bóg zapłać . Szkoda że dla mnie Warszawa jest za daleko .

 6. Ehmm pisze:

  Z maila od pani Ewy Jurasz, tłumaczki brata Elia:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Kochani,
  dziś są dwa święta w jednym: Boże Ciało i Nawiedzenie Matki Bożej i dochodzi jeszcze trzecie. Mozna powiedzieć, że Matka Boża nawiedziła rodzinę Medziugorska ze specjalną wiadomością, a mianowicie papież Franciszek mianował abpa Hosera specjalnym wizytatorem w Medziugorju na czas nieokreślony. Jest nadzieja, ze po tej wiadomości, przynajmniej w tym roku nie będzie NEGATÓW i ATAKÓW na Medziu przed ROCZNICĄ

 7. wobroniewiary pisze:

  „Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów”, miała powiedzieć św. Teresa z Lisieux

  (…) Przed przyjęciem Ciała Pańskiego na kolana padają już tylko niedobitki rewolucji mającej na celu wyrugowanie z katolickiej świadomości wiary w Realną Obecność. Niedobitki zresztą coraz szybciej i śmielej – w imię „posoborowej odnowy liturgicznej” – eksterminowane, często we współpracy z kapłanami (lub o zgrozo przez nich samych!). Argumentów przeciwko zginaniem kolan przed Panem Jezusem jest oczywiście wiele: od rozbijania jedności wspólnoty, przez tradycje parafii (czy tradycją można nazwać zwyczaj mający góra 20 lat?), aż po głębokie quasiteologiczne wywody dowodzące wyższości postawy stojącej nad klęczącą. Doszło nawet do tego, że tak zwana „młoda fala” konserwatystów i tradycjonalistów (sic!) na rozlicznych forach internetowych przekonuje siebie nawzajem, że klękanie w niedzielę jest grzeszne, motywując to postanowieniami soboru, jednak nie II Watykańskiego, a Nicejskiego (ewentualnie Synodu in Trullo). I o ile te internetowe dyskusje można by w łatwy sposób skwitować chłodnym uśmieszkiem, tak trzeba uświadomić sobie jedną rzecz: oto dorasta w Kościele pokolenie nie znające praktyki zginania kolan przed obecnym w Eucharystycznym Chlebie Jezusem Chrystusem!

  http://www.pch24.pl/mateusz-ochman–aniolowie-kryja-twarz–a-wspolczesni-katolicy-,60621,i.html#ixzz5H5uKVvxy

 8. wobroniewiary pisze:

  Senat amerykańskiego stanu Tennessee zatwierdził budowę pomnika upamiętniającego ofiary tak zwanej aborcji. Monument ma zostać wzniesiony w amerykańskim mieście Nashville – informuje portal genethique.org.

 9. Witek pisze:

  Klękam, i będę klękał. Tylko powiem, że na spotkaniu Wojowników Maryi w Klasztorze Ojców Pasjonistów w Sadowiu żaden mężczyzna nie pomyślał, że ma przyjąć Komunię Świętą na stojąco. Nie było klęczników, piach i beton, a podczas Różańca Świętego, leżnie krzyżem było normalną czynnością. Nikt się nie ociągał i nie oglądał na nikogo.
  Ot takie „zacofanie” tradycjonalistów z krwi i kości:)

  • Krystyna pisze:

   Ja też klękam, choć inni tego nie robią. Chciałabym zobaczyć leżących krzyzem panów ale nie tylko… chwała Panu za Wojowników Maryi.

   • Ania pisze:

    spotkałam z sytuacją, że ksiądz na kazaniu tłumaczył, że nie trzeba przyjmować Pana Jezusa na klęcząco, ponieważ jesteśmy pielgrzymami na tej ziemi i przyjmujemy Jezusa będąc w drodze, czyli na stojąco. A tak abstrahując to pewnie tylko kwestia czasu kiedy osoby klękające będą nazywane ortodoksyjnymi katolikami.

    • Monika pisze:

     Łapka w górę za promowanie wśród młodych walki z Różańcem w ręku. (y)
     A w naszej parafii ksiądz właśnie przed przyjęciem Jezusa w Boże Ciało, tłumaczył o konieczności klękania – i dodał, że zawsze klękamy tylko przed Bogiem – mówił właśnie o klękaniu przed przyjęciem Jezusa w Hostii białej – byśmy to czynili.
     Zawsze klękam i to się nie zmieniło. Nie wiem jak by to było i jak bym czyniła podczas przyjmowania żywego Boga do swego wnętrza, gdybym nie urodziła się w czasach, gdy TYLKO taka postawa była właściwa.
     Niestety, mimo jasnego wyjaśniania i tłumaczenia księdza, to nie widziałam by ktokolwiek poza mną uklęknął. Akurat nie mówił tu o przyjmowaniu do ust (nie na rękę), bo nikt tutaj na rękę nie przyjmuje. Po takim kazaniu zmieniło się, że niektóre osoby się skłoniły ale nieco wcześniej a nie w momencie przyjmowania i czyniły skłony typu paragraf, jak z wklejonego rysunku.

    • Elizeusz pisze:

     No, cóż i ten kapłan został dotknięty przez duchową malignę, co niestety świadczy o postępującej utracie przez niego i jemu podobnych duchownych wiary w realną obecność w konsekrowanej Hostii żywego i żyjącego Boga-Człowieka Pana Jezusa Chr. czyli w postępująca ohydę spustoszenia aż do osiągnięcia jej apogeum. Nadchodzi czas, kiedy i w tej kwestii wypełniać się będzie słowa z Pana z Mt 5,11.

  • Anna pisze:

   Witku super sprawe robicie

   Z Panem Bogiem

   • Witek pisze:

    Przesyłam link do strony.
    http://www.only4men.pl

    Prowadzi wspólnotę ks. Dominik
    Tylko Bóg robi dobre rzeczy…

    • babula pisze:

     a ja nie klękam. Kolana mnie tak bolą, że nie mogę. Ale gdy ksiądz był po kolędzie bardzo prosiłam o Komunię przy balaskach, żeby można było uklęknąć. Była taka tylko raz. Ośmieliłam się i podziękowałam po mszy za to, że umożliwili ludziom chorym uklęknięcie. Ksiądz się tak serdecznie uśmiechnął….i na tym koniec, ciąg dalszy na stojąco.

    • wobroniewiary pisze:

     U Ciebie uniemożliwia to choroba – to co innego.

 10. Alutka pisze:

 11. mała pisze:

  Decyzja Franciszka oznacza wyłączenie parafii Medziugorie spod władzy lokalnego biskupa

 12. wobroniewiary pisze:

  Czerwiec – miesiąc Serca Jezusowego ❤

  „Przy Sercu Jezusowym serce człowieka uczy się poznawać, jaki jest prawdziwy i jedyny sens jego życia i jego przeznaczenie: przy Sercu Jezusowym serce człowieka nabiera zdolności miłowania”. (Jan Paweł II)

 13. wobroniewiary pisze:

  Z maila:
  Szczęść Boże, bardzo gorąco prosimy o pomoc i włączenie się do inicjatywy:

  MODLITWY ZA POLSKĘ W 100 –LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

  Jesteśmy małą grupą modlitewną ” Wieczernik ze św. Janem Pawłem II” ze wsi Orle k/ Wejherowa przy parafii pw. św. Piotra i Pawła – diecezja gdańska. Spotykamy się w kościele od 3 lat na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, każdego 22-go m-ca i na ostatnim spotkaniu zrodziło się natchnienie (podsunięte chyba przez samego św. Jana Pawła II),

  by modlić się przez 100 dni na różańcu w intencji POLSKI.

  „100 RÓŻAŃCÓW NA 100 LECIE”

  tj. od pierwszej soboty m-ca sierpnia 04.08.2018 r. do dnia 11.11.2018 r.

  przez 100 dni. Każdy różaniec kończyłby się także odczytaniem Ślubów Jasnogórskich i aktem zawierzenia Maryi. Pięknie by było jakby do modlitwy włączyła się cała Polska, wszystkie parafie, podobnie jak była modlitwa

  RÓŻANIEC DO GRANIC. Nasza wspólnota nie jest w stanie zorganizować takiej dużej akcji dlatego prosimy o pomoc i włączenie się we własnym zakresie do modlitwy i nagłośnienie tej inicjatywy. My będziemy się gorąco modlić w tej intencji. Jeżeli faktycznie jest to pomysł Boga i Maryi, to wszystko jest możliwe, my jesteśmy tylko narzędziami w rękach Boga.

  Życzymy błogosławieństwa Bożego, światła Ducha Świętego i opieki Maryi

  Z Panem Bogiem.
  w imieniu grupy modlitewnej Krystyna (nazwisko i tel.)

 14. wobroniewiary pisze:

  Z maila zrozumiałam (może ktoś, kto zna angielski – uściśli), że kard. Burke przebywa w Polsce i dziś – Pierwszy piątek, 1 czerwca, rozpoczynający miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa, Jego Eminencja Kardynał Raymond Burke będzie sprawować Ofiarę Mszy Świętą oraz odmówi Różaniec „Szturm do Nieba” o 5:15 pm (czasu lokalnego) w Domu Pielgrzyma w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Polsce

  Rosary Warriors…
  Storm Heaven with Prayer!

  Dear Ewa,
  This coming First Friday, the 1st of June, to start the month dedicated to the Sacred Heart of Jesus, His Eminence Raymond Cardinal Burke will be celebrating the Holy Sacrifice of the Mass and praying the Holy Rosary to Storm Heaven with Prayer at 5:15pm (local time) at the Pilgrim’s House of the Shrine of Our Lady of Licheń in Poland for your intentions and the intentions of Operation Storm Heaven.
  (…)

  • Maggie pisze:

   Droga/Kochana Ewo,
   W nadchodzący pierwszy piątek, 1 Czerwca, by zacząć miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa, jego Eminencja Raymond Kardynał Burke będzie celebrować Świętą Ofiarę Mszy i odmawiając Święty Różaniec szturmować Niebo modlitwą o 5:15 PM (17:15 lokalnego czasu) w Domu Pielgrzyma Sanktuarium Naszej Pani w Licheniu, w Polsce, w twoich intencjach i intencjach akcji Szturm do Nieba.

 15. Ania pisze:

  Świadectwo Pani Geneviève z Francji
  „Uczestniczyłam w pielgrzymce do grobu Ojca Mateusza z Agnone, w połowie grudnia 2009 roku, byłam dwukrotnie u egzorcysty. Przez trzy lata byłam ofiarą czarów jakie na mnie rzucono, wywołujących uczucie pieczenia na całym ciele. Kiedy egzorcysta położył na mnie ręce, upadłem na ziemię, a w kolejnych dniach czułam ulgę, choć efekt nie był trwały. Dziewięć dni przed pielgrzymką, zacząłem odmawiać litanię Ojca Mateusza z Agnone, wraz z różańcem. W autobusie, w kierunku Serracapriola, nadal recytowałam modlitwy Ojca Mateusza, prosząc o uwolnienie. Kiedy przyszliśmy do kościoła, mój mąż i ja umieściliśmy zdjęcia naszych bliskich na nagrobku księdza Mateusza, w pozycji pionowej. Kiedy zdjęliśmy ręce, niektóre zdjęcia przykleiły się do grobu, dziwna grawitacja, byli to ci ludzie, za których więcej potrzeba się było modlić, moja matka, chora na raka, moja córka w fazie młodzieżowego kryzysu. Tkwiły wśród zdjęć innych ludzi. (…) Pani, która sprzedaje pamiątki w kościele, nie była w ogóle tym zaskoczona. „Gdybyście wiedzieli, co się tutaj dzieje!” Powiedziała spokojnie. (…)” Po błogosławieństwie O. Cypriana kobieta została zupełnie wyzwolona.

  Słowa szatana o księżach
  O. Cyprian: „Módlmy za księży, aby nigdy nie mówili, że szatan nie istnieje.” Diabeł: „Cyprianie, mogę wiele zrobić … bo skoro oni wiedzą, że mają wroga, a następnie unikają używania broni do walki z nim, wezmę ich przez zaskoczenie i nie będą ze mną walczyć, oto jest moja najlepsza broń”.

  O. Cyprian modli się za kapłanów, diabeł mówi: „Cyprianie, nie bądź łotrem, pozostaw ich mnie, muszą dawać zły przykład, wiesz, jak wielu chrześcijan opiera swoją wiarę na zachowaniu księży? Gdy widzą upadek kapłana, przychodzą do mnie”.

  http://www.fronda.pl/a/znany-egzorcysta-o-cipriano-de-meo-w-niepokalanowie,110824.html

  • Maggie pisze:

   Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Dziecka … a jakaż ⁉️to obłuda się kryje w obchodach, kiedy oficjalnie, w imieniu litery prawa, dopuszcza się mordu na niewinnych: gdy dokonuje się rzezi niewiniątek i prześladuje oraz więzi obrońców= przeciwników (w czasach, gdzie Kodeksie Karnym nie istniej wyrok Śmierci ❗️) takich EGZEKUCJI z rodzaju samosądowych (=lynch) za istnienie/bycie … w łonie matki. Ciało dziecka JEST ciałem dziecka, a NIE matki. Nie jest ani rakiem ani cystą, wrzodem czy jakąś tam naroślą do usunięcia ale CIAŁEM DZIECKA, OBDARZONEGO DUSZĄ NA OBRAZ I BOŻE PODOBIEŃSTWO.
   Pamiętajmy dziś o Dzieciach mordowanych pod auspicjami obłudy rodem z piekła.
   🙏🏻❣️

 16. Sylwia pisze:

  Czy ktoś z Państwa zna dobry adres internetowy na którym mogłabym zamówić komplet książek Anny Argasińskiej ?

 17. EwaT pisze:

  Prosze o modlitwe za synka mojej siostry Piotrusia,ktory wczoraj sie urodzil.Jest pod obserwacja bo napil sie wod plodowych i ulewa caly czas .
  Pamietam o was rowniez w modlitwie codziennej.

  • babula pisze:

   +++ ❤ za maluszka i we wszystkich naszych intencjach: O Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Najśw. Serca Jezusowego jako zdrój miłosierdzia dla nas ufamy Tobie!

 18. Maggie pisze:

  ❣️🙏🏻❣️

 19. jola pisze:

  Od dzisiaj na stronie MODLITWA W DRODZE mozna znalezc profesjonalne nagranie spiewanej Litanii do Najswietszego Serca Pana Jezusa. Polecam 🙂

  • Kazimierz pisze:

   Nagranie może i profesjonalne, ale niedopuszczalne do odtworzenia w takim wykonaniu w przestrzeni liturgii sakralnej z uwagi na wykorzystany w nim instrument muzyczny – fortepian!

   Pozdrawiam
   Laudetur Iesus Christus et Maria Immaculata!

   • jola pisze:

    Zgadza sie, gdyz to nagranie jest przeznaczone raczej do odtwarzania na telefonie lub komputerze – do MODLITWY W DRODZE 🙂

 20. Helena pisze:

  Witam całą rodzinę Wowit.
  Jestem z mężem i synem w
  Medugorie Pozdrawiamy was serdecznie, powierzamy was w codziennej modlitwie Matce Bożej Medjugorskiej.

 21. piotr wiśniewski pisze:

 22. Martyna pisze:

  Pomodlcie się za mnie, proszę. Wlasnie wrocilam z SORu… żebym już podjęła właściwą decyzję, gdzie mam się udać na to leczenie, w ogóle, co ja ma robić już…

  Dziękuję.

 23. Martyna pisze:

  Pomodlcie się też za tą biedną, przestraszona 16 latkę, która była tam również ze mną, wykryto u Niej guza w głowie… Była przerażona, płakała… Wzięto Ją na oddział…

 24. Katarzyna pisze:

  +++
  ZA CHORYCH

  Święty Antoni Mario Klarecie,
  który tu na ziemi niosłeś pociechę cierpiącym,
  a także byłeś pełen miłości i serdecznego współczucia dla chorych,
  módl się za mnie teraz,
  kiedy odbierasz już nagrodę za swoje szlachetne czyny.

  Skieruj swoje miłosierne spojrzenie na… (imię chorej osoby)
  i wyproś dla niej/niego łaskę uzdrowienia, jeżeli taka jest wola Boża.
  Weź na siebie moje starania.

  Zwróć się do Niepokalanego Serca Maryi
  z prośbą o Jej przemożne wstawiennictwo,
  dzięki któremu udzielona mi zostanie ta upragniona łaska
  wraz z błogosławieństwem, które umocni moje kroki na drodze życia.
  Bądź przy mnie w godzinie śmierci
  i doprowadź mnie szczęśliwie do bram wieczności.
  Amen.

  Odmów następnie: Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo i Chwała Ojcu.

 25. wobroniewiary pisze:

  Tuż przed wizytą o. Cipriano de Meo w Niepokalanowie, polecamy książkę, której jest współautorem: Patrizia Cattaneo, o. Cipriano de Meo: „Jak bronić się przed diabłem”.

 26. wobroniewiary pisze:

  30 czerwca powinniśmy być w Gietrzwałdzie. Domaga się tego wdzięczność, miłość i prawda. Tu Maryja stanęła w obronie naszego narodu, przyniosła program nadziei – podkreśla o. Stanisław Przepierski OP.

  https://olsztyn.gosc.pl/doc/4780297.W-glab-sumienia

 27. wobroniewiary pisze:

  Mam dla Was dobrą wiadomość 🙂
  Skontaktowałam się Radiem Niepokalanów i oto odpowiedź na temat transmisji radiowej:

  „Pani Ewo, będziemy transmitować Mszę św. o 11.00, na której ma być ojciec Cipriano. Ma nie zabierać głosu na Mszy św., ale po niej będzie obecny na nabożeństwie wynagradzającym, a po nim pomodli się ogólnie nad wszystkimi i tę modlitwę będziemy też transmitować… Nie będziemy zaś transmitować spotkania z o. Cipriano, które będzie po Mszy św. i po nabożeństwie. Mamy jednak w planie je zarejestrować i wyemitować w innym terminie”.

  (…) TRANSMISJA RADIOWA:
  11.00 w Bazylice Msza św. z oddaniem wszelkich spraw Niepokalanej i przyjęciem do MI (Rycerstwa Niepokalanej)
  następnie nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi
  (wystawienie Najświętszego Sakramentu, część różańca, 15-minutowe rozważania nad tajemnicami różańcowymi, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem) 5 – 10 min. modlitwa o. Cipriano nad wszystkimi
  KONIEC TRANSMISIJI

   • Monika pisze:

    Piękna pieśń o Rycerzach Maryi była przed chwilą, w pięknym wykonaniu. Może ktoś zna tytuł tej pięknej pieśni?

    • Monika pisze:

     Już mam: to hymn Rycerstwa Niepokalanej.
     1. Niesiemy sztandar w świat daleki
     Niepokalanej w blaskach zórz
     Skłonią się ludy, schylą wieki
     Ona zwycięży wroga dusz.

     Hufcom rycerzy swych hetmani
     Z niebiosów tronu świata Pani.

     2. Niesiemy sztandar żywej wiary
     Co miłość Boga, bliźnich zna,
     Nadziei świętej, serc ofiary
     Zbawienia dusz, pogromu zła.

     Hufcom…

     3. Szumią chorągwie Jej błękitne,
     Lśnią słońca łask Jej złotym tłem!
     l życie święte, życie szczytne
     Powstaje z krańca w krańce ziem…

     Hufcom…

     4. Niesiemy sztandar w świat daleki
     Niepokalanej Matki dusz!
     Skłonią się ludy, schylą wieki
     W zwycięskich blaskach wiecznych zórz!

     Hufcom…

     Piękne było to wykonanie pod linkiem, który Ewa podała, było na żywo.

    • Maggie pisze:

     Już pewnie za późno, na tą transmisję ale dopiero wstałam. Kiedy sie połączyłam .. to po chwili uciekłam … 🤕 jakby walenie młotkiem po głowie … zawodzenie „piosenkarki” w szybkich rytmach, przypominających mi rap werblach i instrumentach dętych … jak kakofonia i monotonny hałas, zagłuszające nawet słowa „produkującej się” wykonawczyni.
     Szkoda, że sie spóźniłam na transmisję ..a słuchać „muzyki” czekając na coś wartościowego, nie mogę i nie będę. 🤐

    • Maggie pisze:

     Sprawdzilam, teraz jest Kronka do Miłosierdzia … dziwię się, że taki hałaso-muzykę dopuszczono

    • Maggie pisze:

     @Monika: Nie piszę o tej pieśni której słowa podałaś, bo jej NIE słyszałam, pieśni, ktorej słowa brzmią jak podniosły Hymn.

    • Monika pisze:


     Warto posłuchać o Rycerstwie Niepokalanej i m. in. o Godzinie Różańcowej Ojca Justyna
     http://rosaryhour.com/

    • Monika pisze:

     Bardzo ważna informacja o Cudownym Medaliku i inne ważne informacje:

    • Monika pisze:

     Odnośnie tej pieśni – hymnu, którego słowa podałam,
     w internecie znalazłam tylko to jedno wykonanie i to nie najlepsze – niestety bardzo niewyraźne, ale dobrze, że melodia jest – tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=aSUAdHBBgvQ
     Szkoda, że zupełnie nie oddaje to przecudnego wykonania dzisiejszego z Niepokalanowa.
     Może jest ktoś ktoś ma nagranie lub dostęp do tego przepięknego wykonania z dzisiaj i mógłby go udostępnić?
     Aż dziwne, że tego jeszcze nie ma w internecie.
     Przecież to jest hymn MI, hymn Rycerstwa Niepokalanej, więc nie jest nowy.
     Jak mają ludzie znać i śpiewać, skoro to gdzieś jest ale nie jest udostępnione jak na razie?
     Ja szukałam długo i nie znalazłam nic poza to co podałam – i jeszcze nuty są o ile ktoś się zna na nutach, czyli zapewne Ci, którzy chodzili do szkół muzycznych.

    • Monika pisze:

     Ach… jaka wielka szkoda, że nie ma w internecie zbyt wielu dobrych, przyzwoitych wykonań pięknych pieśni maryjnych – choć właśnie Maryjny miesiąc maj się skończył.
     Mnie w każdym razie bardzo tego brakuje, bo czyż nie milsza jest Bogu modlitwa śpiewem?
     Ale na pocieszenie jedna z takich pięknych pieśni, w sam raz do modlitwy sercem:

  • mała pisze:

   Cudownie ❤ ❤ ❤

  • Ania pisze:

   Dziękuję za tę informację 🙂

 28. Katarzyna pisze:

  Cudnie!

 29. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża,sytuacja jest poważna.

 30. Małgorzata pisze:

  Zastanawiałam się, czy jechać do Niepokalanowa, by spotkać o. Cipriano…
  Okazało się, że będzie w Warszawie w piątek, który miałam wolny (tzn. nie musiałam iść do pracy)!
  Oczywiście, że byłam. Pamiętałam też o Was. I o Waszych intencjach.
  Miałam też tę łaskę, że o. Cipriano pomodlił się nade mną…
  Prosiłam też Boga o siły dla ojca, by pomodlił się nad wszystkimi-tak, jak planował. Niestety, nie taka była wola Boża…
  Teraz proszę więc o siły dla ojca, by podołał trudom jutrzejszego dnia (o. Cipriano ma 94 lata !).

 31. an m pisze:

  Przypominam, aby przygotować wodę na jutro.

  • Maggie pisze:

   🙂💕 Właśnie weszłam na WOWIT, aby przypomnieć o egzorcyzmowaniu wody, zanim położę się spać .. ale dobrze, że już jest wcześniej, bo w tej chwili to już za 4 godziny.
   💕❣️🙏🏻❣️

  • beat pisze:

   dzieki an m
   pierwszy raz przygotowalam wode do egzorcyzmowania
   dzieki Ewo i Ks Skwarczynskiemu
   Bog zaplac za wszystkie komentarze

 32. wobroniewiary pisze:

  Akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski

  Niepokalana Matko Jezusa i Matko moja – Maryjo, Królowo Polski! Biorąc za wzór świętego Jana Pawła II mówię dziś: cały (a) jestem Twój (a). Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam całego (ą) siebie, wszystko, czym jestem; mój umysł, serce, wolę, ciało, zmysły, emocje, pamięć, zranienia, słabości, moją przeszłość od chwili poczęcia, teraźniejszość i przyszłość wraz ze śmiercią cielesną – każdy mój krok, czyn, słowo i myśl. Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam także moją rodzinę i wszystko co posiadam. Tobie oddaję wszystkie moje prace, modlitwy i cierpienia.

  Ty, najlepsza Matko chroń mnie i moich bliskich od złego. Upraszaj nam łaski potrzebne do przemiany i uzdrowienia. Prowadź po drogach życia i posługuj się nami do budowania Królestwa Twojego Syna Jezusa Chrystusa – jedynego Zbawiciela świata, od którego pochodzi wszelkie dobro, prawda i życie. Amen.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/05/03/uroczystosc-najswietszej-maryi-panny-krolowej-polski-glownej-patronki-polski-2/

 33. mała pisze:

  Kard. Burke: Polska to promyk nadziei w zdechrystianizowanym świecie

  ,,Polska jest takim promykiem nadziei w coraz bardziej zdechrystianizowanym i zsekularyzowanym świecie, promykiem, który inspiruje Kościół powszechny. Wiele osób, włączając w to mnie, spogląda z nadzieją na to, że rzeczywiście Polska odda wielką przysługę Kościołowi powszechnemu i całemu światu” – mówił kardynał Raymond Leo Burke.

  Amerykański purpurat gościł kilka dni w Polsce. Był między innymi we Włocławku, gdzie przewodniczył uroczystościom Bożego Ciała. Był także w Spycimierzu, gdzie kultywuje się tradycję przygotowywania Panu pięknych kwiatowych dywanów. Przy tej okazji kardynał udzielił wywiadu Katolickiej Agencji Informacyjnej, w której mówi wiele o Polsce.

  ,,Przede wszystkim wskazałbym na wierność modlitwie, liturgii i w szczególności życiu sakramentalnemu. W Polsce cały czas ludzie chodzą do kościoła i się modlą. Pielgrzymowałem do waszej ojczyzny jeszcze jako biskup amerykańskiej diecezji La Crosse w 2003 r. Bardzo urzekło mnie, że kiedykolwiek, o jakiejkolwiek porze dnia wchodziliśmy do kościołów, widzieliśmy co najmniej 30-40 osób modlących się, również młodych ludzi” – powiedział kardynał. Jak dodał, wie oczywiście, że i w Polsce są ludzie, którzy w Pana Boga nie wierzą, ale ogólny obraz jest jednak pozytywny.

  Kardynał wskazał, że urzekła go zarówno bardzo długo i pełna wielkiego zaangażowania procesja we Włocławku, oraz wielkie oddanie Najświętszemu Sakramentowi w Spycimierzu. Są to dla niego dowody, że wierni angażują się w życie modlitewne i życie wiarą.

 34. mała pisze:

  Delikatnie czy non possumus!?

  „Zachęcam was, byście, uczestnicząc w debacie publicznej, ukazywali, że Ewangelia jest drogą humanizacji w szkole Jezusa, naszego Pana i Mistrza. Nie czyńcie tego jako nieprzyjaciele, którzy wytykają palcem i potępiają, lecz delikatnie i z szacunkiem…” – stwierdził papież Franciszek w przemówieniu do belgijskiego stowarzyszenia Logia, które zajmuje się promowaniem chrześcijańskiego punktu widzenia we flamandzkojęzycznych mediach. Jasne! Łagodnym, spokojnym, logicznym dyskursem można sporo osiągnąć. Ponadto Ignacy Loyola, założyciel jezuitów, mawiał: „Kiedy głosisz komuś Ewangelię, musisz wejść jego drzwiami, a wyjść swoimi”. Czyż nie na tym polega ewangeliczna przebiegłość, na którą wskazywał Jezus?

  Są jednak sytuacje, kiedy trzeba wskazać palcem zło. Co więcej, trzeba walnąć pięścią w stół. Patrząc na to, co skrajni lewicowcy, liberałowie, masoni wyprawiają w Belgii, wydaje się że delikatność nie jest skutecznym sposobem działania. Miłe uśmiechy katolików nie robią na belgijskich chrystofobach żadnego wrażenia. Jeszcze bardziej zliberalizują aborcję i eutanazję. Jeszcze bardziej zajmą się zatruwaniem umysłów ideologią gender, LGBT itp. A biskupi, wchodząc przez tego rodzaju drzwi, ryzykują, że nigdy już nie wyjdą swoimi – katolickimi – drzwiami. W Ewangeliach, szczególnie w Ewangelii Jana, widzimy, jak Jezus mówi swoim oponentom mocne słowa, nazywając ich np. „synami diabła”. Nie szuka cudzych drzwi, ale wchodzi bez ogródek swoimi.

  http://idziemy.pl/komentarze/delikatnie-czy-non-possumus-

  • Sylwia pisze:

   Papież ma rację. Tylko miłość jest w stanie otworzyć ludzkie serca. Posłuchaj my chociażby ks.prof.Tadeusza Guza. On zawsze mówi Kochani i zawsze z uśmiechem, życzliwością i szacunkiem do drugiego człowieka:)

   • wobroniewiary pisze:

    Ale czasami trzeba stuknąć pięścią – patrz: Pan Jezus przegania kupców ze świątyni!
    Nie głaszcze ich po głowie, tak samo nie czyni tego w stosunku do faryzeuszy.
    Czasami sama miłość nie wystarcza

    • Sylwia pisze:

     Zgadza się, ale wszystko to czyni z miłości. Ks.prof.Tadeusz Guz też mówi gorzką dla wielu prawdę. Wcale od niej nie ucieka. Mnie podoba się sposób w jaki to robi. W ten sposób mówiona prawda rozbraja uzbrojonego. Oczywiście pomijam tych, którym prawda jest znana, a świadomie ją zakłamują. Tych trzeba demaskować. To działa na tych którzy są nieświadomi w czym uczestniczą i tych można w ten sposób uratować.

 35. Ania pisze:

  Dziękujmy Trójcy Świętej i błagajmy o prawdziwą suwerenność dla Ojczyzny Polski wynagradzając za bluźnierstwa:

  2 czerwca – przeciw Jej Niepokalanemu Poczęciu
  7 lipca – przeciw Jej Dziewictwu
  4 sierpnia – przeciw Jej Boskiemu Macierzyństwu
  1 września – zaszczepiania w serca dzieci obojętności pogardy, nienawiści do Niepokalanej Matki
  6 października – urągania Jej w świętych wizerunkach

  WARUNKI NABOŻEŃSTWA

  1. Przystąpić do Sakramentu Pokuty (można wcześniej i być w łasce uświęcającej)
  2. Przyjąć Komunię Św.
  3. Odmówić jedną część Różańca Św.
  4. Przez 15 minut rozważyć tajemnice różańcowe
  5. Wzbudzić intencję wynagradzającą
  Niepokalanemu Sercu Maryi

  Więcej informacji:

  >>>ABC PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA<<<
  http://www.sekretariatfatimski.pl/pierwsze-soboty-miesica-32226/49-abc-pierwszych-sobot-miesica

 36. Marzena pisze:

  Dzisiaj w Niepokalanowie oddałam całą Rodzinę Wowitową Niepokalanej.

  • Monika pisze:

   Bóg zapłać! ❤

  • Monika pisze:

   W Radiu Niepokalanów powiedzieli mi, że jak będą tylko mieli zapis transmisji ze spotkania z O. Cipriano de Meo, z Mszy Świętej, to zamieszczą na stronie Radia Niepokalanów i być może będzie też nagranie tego pięknego hymnu Rycerstwa Niepokalanej ale trzeba sprawdzać na stronie Radia Niepokalanów w ciągu najbliższych kilku dni.

  • wobroniewiary pisze:

   Dziękuję Ci z całego serca ❤
   choć nic o Tobie nie wiem 🙂

   Wiem, że była tam Anetka, Gosia i kilka innych osób, które o nas pamiętały.
   Dziękuję Tobie, im i wszystkim, którzy modlą się cały WoWiT ❤

 37. Aneta pisze:

  Pokój i Dobro.
  Byłam dzisiaj w Niepokalanowie. Pamiętałam o Was w modlitwie 🙂

 38. wobroniewiary pisze:

  Zanim pojawi się nagranie z konferencji O. Cipriano – uchylę rąbka tajemnicy i streszczę dwie sprawy:
  1) O. Cipriano opowiedział o jednym z cudów uzdrowienia małego chłopca. On pochodzi z Agnone, zachorował, powieźli go do specjalistycznego szpitala do Pescary, gdzie stwierdzono złośliwego raka – guza w głowie. I w nocy po kilku dniach ktoś obudził jego babcię, złapał za ramię, przedstawił się „Jestem Ojciec Mateusz z Agnone i ja się zajmę twoim wnukiem (lekarze rozkładali ręce)”. Tego dnia, kiedy babcia miała sen z O. Matteo – wyniki zmieniły się o 180 stopni i po raku ani śladu…
  2) Kiedyś O. Cipriano zapytał przez egzorcyzmowaną osobę o Medjugorje. I powiedział „choć raz nie skłam, bo cię posadzę na grobie O. Matteo”. Diabeł kręcił, krzyczał, ale gdy osobę przyprowadzono do grobu O. Matteo darł się i wykrzyczał „vero” – prawda, objawienia są prawdziwe. Od tamtej pory wiele wiele razy O. Cipriano przyzywa Królową Pokoju z Medjugorje i NMP bardzo mu pomaga w uwalnianiu opętanych

  3) Na resztę (o okularach, o różańcu od jego mamy) trzeba poczekać – cierpliwie, ale już niedługo 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s