Doroczne orędzie dla Mirjany Soldo z 18 marca 2018 r. oraz zaproszenie na Wielki Tydzień i Wielkanoc do Medjugorje

Doroczne orędzie dla Mirjany Soldo – 18 marca 2018 r.  – dane podczas objawienia przy Niebieskim Krzyżu, które trwało od 13:38 do 13:42.

„Drogie dzieci, moje ziemskie życie było proste. Kochałam małe rzeczy i cieszyłam się nimi, kochałam życie – Boży dar, chociaż ból i cierpienie przeszywały moje serce. Moje dzieci, miałam silną wiarę i bezgraniczne zaufanie do Bożej miłości. Wszyscy, którzy czerpią siłę z wiary, są mocniejsi. Wiara sprawia, że żyjesz dobrze, a wtedy światło Bożej miłości przychodzi we właściwym czasie. To jest moc, która wspiera w bólu i cierpieniu. Moje dzieci, módlcie się o moc wiary i zaufanie do Ojca Niebieskiego, i nie bójcie się. Wiedzcie, że nikt, kogo Bóg stworzył nie zginie, ale będzie żył wiecznie. Każde cierpienie ma swój koniec, po czym zaczyna się życie w wolności – tam, dokąd przychodzą wszystkie moje dzieci, gdzie wszystko powróci. Moje dzieci, wasza walka jest ciężka, i będzie jeszcze cięższa, jednak podążajcie za moim przykładem. Módlcie się o moc wiary, polegajcie na miłości Ojca Niebieskiego. Jestem z wami, objawiam się wam, dodaję wam odwagi. Z bezgraniczną macierzyńską miłością miłuję wasze dusze. Dziękuję wam”.

WIELKI  TYDZIEŃ  i  WIELKANOC
Pielgrzymka do MEDZIUGORJA – organizowana we współpracy

z Redakcją „Echo Medziugorja”
Termin: 25.03. – 03.04.2018 r.

Pielgrzymka to czas przygotowania do Wielkanocy wg 24 godzin Męki Pana Jezusa objawione Luisie Piccaretti

DROGIE DZIECI ! 37 LAT JUŻ JESTEM Z WAMI
Przygotowanie do Wielkanocy wg „24 godzin Męki Pana Jezusa” objawione Luizie Piccaretti  i „Spotkania z Bogiem Żywym” ks. Tomislava Ivancicia

Z homilii o. Branko Radoś na 35. rocznicę Objawień:
Przebacz nam Maryjo, że te przyziemne pensjonaty stały się dla nas ważniejsze od mieszkań, które przygotowuje dla nas Twój Syn. Przebacz, że ta Góra Objawień stała się dla nas zbyt zwyczajną, a góra Kriżevac zbyt stromą i zapomnieliśmy jaki jest z niej widok. Przebacz, że dla nas ważniejszym stało się być nowoczesnym niż Bożym. Przebacz nam Maryjo, że moda jest przed pobożnością, marnotrawstwo przed skromnością, fałszywa wielkość przed pokorą.

Więcej: program, dokumenty i formularz zgłoszeniowy tutaj:
Formularz Zgłoszeniowy Wielkanoc
WIELKI TYDZIEN i WIELKANOC

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Doroczne orędzie dla Mirjany Soldo z 18 marca 2018 r. oraz zaproszenie na Wielki Tydzień i Wielkanoc do Medjugorje

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. mała pisze:

  Tylko trzeba uważać na muzułmanów. Zobaczcie, już zaczęli we Francji atakować katolików w kościołach podczas Mszy Św. 😦

  • tu MariaPietrzak pisze:

   W minioną niedzielę doszło do gorszących scen przed bazyliką we francuskim Saint-Denis. Sprowokowali je bojówkarze skrajnej lewicy oraz nielegalni imigranci.
    
   Do bazyliki, w której znajdują się groby królów Francji, wtargnęła kilkudziesięcioosobowa grupa tzw. „Koordynacji”, składająca się z nielegalnych imigrantów i działaczy skrajnej lewicy. Byli wśród nich m.in. deputowany lewicowej partii France Insoumise z departamentu Seine-Saint-Denis Éric Coquerel oraz zastępca mera miasta radny Bally Bagayoko.
    
   W środku kościoła rozwinięto baner i przystąpiono do okupacji świątyni. Główne żądanie lewicowców dotyczyło odstąpienia rządu od wprowadzenia planów nowego prawa azylowego. Około 80-osobowa grupa została dość szybko usunięta z bazyliki Saint-Denis przez siły policyjne. Musiano jednak użyć pałek i gazu, doszło też do przepychanek z funkcjonariuszami. Zatrzymano jedną osobę i musiano odwołać wieczorną Mszę Świętą.
    
   Policja nie została wezwana przez przedstawicieli Kościoła. Interwencji dokonano bowiem ze względu na… zabytkowy charakter miejsca. (…)

   http://www.m.pch24.pl/francja–inwazja-nielegalnych-imigrantow-i-skrajnej-lewicy-na-bazylike-saint-denis,59019,i.html

 3. QUD_1979 pisze:

  Dramat.
  Przykro patrzeć, słuchać i czytać co się dzieje (właściwie to już stało) we Francji.

 4. Betula pisze:

  Jak Najświętsza Maryja Panna w ciągu dziewięciu dni została
  przygotowana do przyjęcia tajemnicy wcielenia Syna Bożego.
  („Mistyczne Miasto Boże” – Maria z Agredy)

  Dzień 6-ty, 7-my i 8-my.

  Podobnych łask udzielił Najwyższy swej przyszłej Matce także w dniach
  następnych Niepodobieństwem jest wyliczyć je wszystkie z osobna.
  Wszystkie jednak cuda łaski w tym się wyrażają, że Bóg zniżył się tak bardzo,
  iż stał się człowiekiem i że wyniósł niewiastę tak wielce, że stała się Jego
  Matką. Żeby stad się człowiekiem Bóg nie musiał się zmieniać; mógł On
  połączyć naszą naturę ze swoją Osobą i pozostać przy tym niezmienionym.
  Aby jednak niewiasta o ziemskim ciele miała dać własną substancję, aby
  Bóg się z nią połączył i stał się człowiekiem, musiała przebyć nieskończoną
  przepaść i podnieść się o tyle ponad wszystkie inne stworzenia, o ile zbliżyła
  się ku Bóstwu.

 5. Betula pisze:

  ZAPROSZENIE KUSTOSZA SANKTUARIUM PASYJNO-MARYJNEGO W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ DO UDZIAŁU W OBCHODACH WIELKIEGO TYGODNIA

  (…)
  Jako opiekunowie Polskiej Jerozolimy zapraszamy każdego i każdą z Was, Siostry i Bracia, do udziału w obchodach Wielkiego Tygodnia, które tradycyjnie rozpoczniemy w Niedzielę Palmową poświęceniem palm o godz. 10.45, a następnie o godz. 15.00 scenami Misteriów: wjazdem Pana Jezusa do Jerozolimy na osiołku i wyrzuceniem przekupniów ze świątyni. Od Wielkiej Środy do Wielkiego Piątku będziemy przemierzać Kalwaryjskie Dróżki, by wpatrując się w sceny Misteriów rozpamiętywać Mękę Chrystusa. Zapraszamy szczególnie do udziału w Drodze Krzyżowej w Wielki Piątek i wysłuchanie pasterskiego słowa przy kaplicy „U Piłata”, które wygłosi nasz drogi Metropolita, Ks. Abp Marek Jędraszewski. Przybądźmy jak najliczniej, aby razem z naszym Pasterzem modlić się w tym dniu. Jak co roku, w Wielki Piątek nie zabraknie także Ks. Bpa Jana Szkodonia, który od wielu lat staje razem z nami na pątniczym szlaku ku Golgocie, wspiera nas w tych wydarzeniach i modli się razem z nami.
  Siostry i Bracia, dziękując Wam za każdy przejaw życzliwości i troski o Kalwarię, o Sanktuarium Matki Bożej i Dróżki, pragniemy złożyć najlepsze życzenia z racji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Tamta noc była wielka i tamten poranek był wielki, bo w nich Chrystus powstał z grobu, pokonał śmierć i szatana, pokazał, że miłość zawsze zwycięża.
  (…)

  Więcej:
  http://www.kalwaria.eu/aktualnosc/zaproszenie-kustosza-sanktuarium-pasyjno-maryjnego-w-kalwarii-zebrzydowskiej-do-udzialu-w-obchodach-wielkiego-tygodnia

 6. tu MariaPietrzak pisze:

  Apel Jasnogórski 20 03 18
  /
  O budowaniu człowieka wewnętrznego / ‚Ludzie rozbrojeni duchowo , prędzej czy później stają się niewolnikami’ .
  / ks. abp. W. Depo

  W czasach powszechnego nieumiarkowania , jedynym ratunkiem głośne wołanie, Ducha Świętego wzywanie ‼
  A przy porannej toalecie proste przypomnienie. ….
  📌 „Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść.
  Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę” 
  (1Kor 6,12) .
  bo dziś, co zakręt , to kolizja z Panem Bogiem , kolizja z Dekalogiem ‼ po której „więcej szkieletów niźli ludów”
  /
  dziękuję za ostrzeżenie ‼

 7. tu MariaPietrzak pisze:

  Może przy tym oredziu z Nieba warto przypomnieć , co może siła wiary . Jakiej miłości źródłem być potrafi… . Tylu świadków … Kocham Chrystusa !Czego nam …💚 dziś pilnie potrzeba !


  Kocham ❤ Chrystusa – świadectwo księdza Pawła. Cristiada po ukraińsku …

 8. tu MariaPietrzak pisze:

  Warto posłuchać , o zasięgu i mocy działania szatana !
  O krótkim rozumie tych , co zmienili Pana na pana !
  ◾◾◾


  Ks. Glas mocno o aborcji: Jest z PIEKŁA rodem!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s