Ks. Adam Lenik: Apel Tryumfu Niepokalanego Serca Maryi

Kraków, dn. 10 stycznia 2018 r.

Apel Tryumfu Niepokalanego Serca Maryi [1]

Zapraszam „szaleńców” Matki Bożej do zorganizowania takiej szczególnej „Pomocy dla Tryumfu N.M.P.” – rodzaj Maryjnego pogotowia S.O.S.!
Praca byłaby przede wszystkim przy komputerze i drukarce w jakimś lokalu, który byłby równocześnie biblioteką książek i opracowań Maryjnych, już posiadanych lub na bieżąco redagowanych.
Mieszkam w Krakowie, więc apel ten adresuję w szczególności do mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości.
Kontakt ze mną jest możliwy poprzez grupę patriotyczną Źródło Polski Jagiellońskiej, która ma swoje spotkania w 1 i 3 niedzielę miesiąca w lokalu przy ul. S. Faustyny 40, w Krakowie.
Informacje w sprawie tych spotkań można uzyskać pod nr tel. 603 677 317.

Ks. Adam Marianus Lenik
Niegodny Niewolnik N.M.P.

P.s. Jako dopowiedzenie proponuję 2 lektury:
1. art. Piotra Doerre „Raport z pola walki”
(dot. abdykacji Benedykta XVI), POLONIA CHRISTIANA nr 31, marzec/kwiecień 2013 r.
2. Książka ks. Piotra Glassa „Dzisiaj trzeba wybrać”
(wyd. ESPRIT sp. Z o.o., ul. Przewóz 34/100, 30-716 Kraków, tel./fax 12 267 05 69, 12 264 37 09, 12 264 37 19 ).
Po Mszy św. o godz.18.00, w kolejną miesięcznicę smoleńską.

[1] Jest on nawiązaniem do mojego Apelu Płomiennego z grudnia 2015 roku:  kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Ks. Adam Lenik: Apel Tryumfu Niepokalanego Serca Maryi

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. Betula pisze:

  Jutro w Kosciele Prawosławnym jest Święto Jordanu, to odpowiednik naszej Niedzieli Chrztu Pańskiego, którą obchodzilismy w niedzielę po Swięcie Trzech Króli.

  • mała pisze:

   To dlatego M. Kordas pisze o tej wodzie, co to trzeba ją nabywać, bo uzdrawia. Ale ja nie mam zaufania,

   „​ Należy przywieźć ze sobą pojemniki na wodę, kubki i koniecznie worki czarne plastikowe, bo ta woda nie znosi światła ani słońca gdyż robi się czerwona. Trzeba uważać. ​ Można napić się na miejscu ale trzeba zaraz schować do worka kubek.”

   Pani Wanda Stańska Prószyńska na polecenie Matki Bożej wybudowała studnię z cudowną wodą ​i zaprasza wszystkich zdrowych ​ ​i chorych. Woda leczy wszystkie choroby, ​a szczególnie RAKA i ​wirusa HIV trzeba tylko pić lub smarować chore miejsca. Trzeba zabrać ze sobą pojemniki na wodę. Najlepiej jechać w weekend, gdyż tam jest osoba do pomocy​ ​nabierania wody – Paweł Stański

   • Maggie pisze:

    @mała
    Woda, która „Słońca i światła unika”?
    …z wrażenia na takie „panaceum” zatyka … ☹️
    Wody pite galony, czy nawet jej ilości jak ogromne morze,
    bez Łaski Bożej, bez wiary i czystego serca nie pomoże….

    Co to za objawienia i czy przez Kościół uznane? Czy to prywatna studnia? …. bo jak u pani Kordas od wieści aż dudni … to unikać trzeba i jej i tej studni ….

    Jest wiele Sanktuariów z cudowną wodą na świecie …
    W Poznaniu np jest studzienka z cudowną wodą, w kościółku z kamienicy przerobionej, przy ul.Żydowskiej – znanej z historii o Najświętszych Trzech Hostiach sprofanowanych w 1399 roku.
    O ile się nie mylę, to w tej malutkiej świątyni, przed kilkoma laty sprawował posługę, nie żyjący już, ks.Piątkowski – egzorcysta.

  • Betula pisze:

   O niezwykłym wydarzeniu ktore ma miejsce tylko raz w roku w rzece Jordan:

   http://www.przegladprawoslawny.pl/articles.php?id_n=1122&id=8

 3. wobroniewiary pisze:

  „Świat dziś bardziej potrzebuje pokuty niż uwielbienia”- usłyszałam z ust jednego rekolekcjonisty. Ciężko się z tym nie zgodzić słuchając wołania, które kieruje do nas Pan Jezus i Maryja przez swoich wybranych świętych i mistyków. Pan Bóg szuka ludzi, którzy oddając Mu się całkowicie w duchu dziecięcego zaufania, będą Jego uległymi narzędziami dla wynagradzania za innych, pomagając tym samym zdobywać dusze dla nieba. Jezus powiedział do Ludmiły Krakowieckiej: „Ludzie znają Me Serce, ale nie wiedzą, że jest Sercem Miłości Ukrzyżowanej. Chcą tylko dla siebie pociechy. Wy będziecie pocieszeniem Mego Serca krzyżowanego przez ludzi, upraszając dla nich o miłosierdzie” „…kochasz lepiej, dając Mi za tych, którzy tylko biorą i tylko brać chcą ze skarbów Mej miłości, nic w zamian nie dając Mi na pocieszenie Mego Serca umęczonego i ranionego przez świat”.

 4. wobroniewiary pisze:

  Jest mała zmiana co do II Forum – doszedł ks. Sławomir Kostrzewa

 5. Maria pisze:

  KSIĘGA Z WASZYMI IMIONAMI, ZOSTANIE WYSŁANA OJCU ŚWIĘTEMU. UFAMY, ŻE WASZA MODLITWA BĘDZIE DLA NIEGO NAJWSPANIALSZYM PREZENTEM I OGROMNĄ RADOŚCIĄ.

  Zasady włączenia się do modlitwy w intencji Ojca świętego Benedykta XVI

  na stronie ;http://www.margaretka.org.pl/elektroniczna-margaretka.html

 6. mała pisze:

  Pawłowicz: Żadnych syryjskich dzieci! Za zdradę przegramy wybory!

  Jean-Claude Juncker miał złożyć Mateuszowi Morawieckiemu propozycję, aby Polska przyjęła pół tysiąca dzieci z Syrii. Informację podaną przez portal wPolityce ostro skomentowała Krystyna Pawłowicz z PiS.

  „ŻADNYCH 500 syryjskich dzieci!!! Za nimi będą mamusie i tatusiowie !!! Do kogo i po co ? Wojna się przecież kończy. Pomoc,także dzieciom,TYLKO NA MIEJSCU !!! Raz ustąpisz,juž zawsze będziesz ustępował… NIE DAJMY SIĘ ZŁAMAČ,Polacy nam ZDRADY NIE WYBACZĄ…” – napisała Pawłowicz na Twitterze

  https://dorzeczy.pl/kraj/53359/Pawlowicz-Zadnych-syryjskich-dzieci-Za-zdrade-przegramy-wybory.html

 7. wobroniewiary pisze:

  Rozpoczęła się Godzina Święta – 23.00-24.00

 8. Angelica pisze:

  Bardzo was prosze o modlitwe za mnie i mojego meza. Jest bardzo zle miedzy nami i ja chce wracac do Polski ale on nie pozwoli mi wziasc ze soba dzieci.

 9. Artur pisze:

  Szczęść Boże moi drodzy Przesłuchałem kilka konferencji księdza Adama i potwierdziło to tylko to co noszę w sercu episkopat Polski wraz z Radiem Maryja musi w 2020 roku wypełnić prośbę Matki Bożej Fatimskiej musi zorganizować 5 pierwszych sobót w Polsce na niespotykaną skalę, trzeba wybrać 5 sanktuarium w Polsce lub 5 razy pod rząd zebrać się na Jasnej Górze wszyscy wierzący z całej Polski jednej intencji wynagradzającej najświętszemu Sercu Pana Jezusa i niepokalanemu sercu Maryi za wszystkie obelgi zniewagi ludzkości przeciwko jej niepokalanemu sercu tylko wtedy jej niepokalane serce będzie mogło zatriumfować w narodzie który jest jej jej powierzony błagam was wszystkich o modlitwę w tej sprawie jest jeszcze czas trzeba o tym rozmawiać ze wszystkimi ludźmi z księżmi parafiach księżmi proboszcza mi ze wszystkimi ludźmi wierzącymi głęboko Matka Boża napisała o objawieniach u ojca Gobi że największy sukces będzie miała w Polsce wśród swojego ludu ten pomysł narodził mi się dzięki Matce Bożej podczas nawiedzenia Fatimy w stulecie objawień gdzie miałem przyjemność być 2 razy błagam was modlitwę mówcie jeden drugiemu odmawiamy różaniec w tej intencji prośmy Boga aby się wypełniło prośba Maryi nie do końca spełniona ciekawych odsyłam na stronę sekretariatu fatimskiego Gdzie jest napisane ciekawostki z życia siostry Łucji mała hiacynt k która żegnała się z siostrą Łucja powiedziała Nie zobaczymy się już więcej Mów głośno siostro o tym że Bóg chcę ustanowić święto Niepokalanego Serca Maryi kto jej powierzył pokój na świecie poprzez jej sercem będziemy prosić Boga o pokój poprzez jej niepokalane serce Proszę was módlcie się różańcem o to aby episkopat Polski w 2020 roku zorganizował pięć pierwszych sobót miesiąca dla Matki Bożej Maryi niepokalanie poczętej Szczęść Boże

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s