Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorje w rocznicę śmierci Ojca Slavko Barbarića

P.H.U.”PIOTREX” BIURO PODRÓŻY
PIELGRZYMKOWO–
TURYSTYCZNE PIOTR-TRAVEL
PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE
Rocznica śmierci Ojca Slavko Barbarića
TERMIN: 20 – 28.XI.2017 /9 dni/
Koszt: 500zŁ + 180 Euro

DZIEŃ 1Trasa I: Biała Podl. 4.30, Międzyrzec Podl. przy Banku PKO 5.00, Siedlce 6:00, Zakręt 7:00, Warszawa 7:30 Dw. Zach, Mszczonów 8:30, Piotrków Tryb. 10:00, Częstochowa 12:00, Katowice 15:00, Cieszyn 16:30. Przyjazd na nocleg do Czech.
Trasa II: Łuków 5:00, Radzyń Podlaski 5:30, Lublin 7.00, Puławy 8:00, Radom 9:00, Skarżysko – Kamienna 10:00, Kielce 11:00. Kraków – Łagiewniki 13:30, Przejazd na nocleg do Czech.
DZIEŃ 2 – Msza św. Śniadanie. Przejazd przez Austrię, Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny – gdzie znajduje się miejsce objawień Matki Bożej. Przejazd do Medjugorie w godz. wieczornych. Obiadokolacja i zakwaterowanie w pensjonacie blisko kościoła.
DNI 3-7 – Wspólny udział w Międzynarodowej Mszy św. i różańcu w parafialnym kościele św. Jakuba; Droga Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC; wejście na GÓRĘ OBJAWIEŃ – PODBRDO i wspólny różaniec; Spotkanie w OAZIE CENACOLO–WIECZERNIKU z młodzieżą ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiadają jak poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień i nałogów. Spotkanie ze Wspólnotą Błogosławieństw poświęcone zawierzeniu swojego życia Matce Bożej. Spotkanie z osobami widzącymi Matkę Bożą oraz zakonnikami pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju – spotkania uzależniamy od dyspozycyjności tych osób. Wyjazd nad Wodospady KRAVICE, TIHALINA
DZIEŃ 8 – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd nad Adriatyk do Chorwackiego Lourdes i Msza Święta w Grocie – VEPRIC. Kolacja i nocleg w Czechach.

DZIEŃ 9 – Msza św. na terenie Polski. Wyżywienie we własnym zakresie. Powrót w godz. wieczornych.

Orędzie Matki Bożej po śmierci ojca Slavko:
„Drogie dzieci! Dziś, kiedy niebo w szczególny sposób jest blisko was, wzywam was do modlitwy, abyście poprzez modlitwę umieścili Boga na pierwszym miejscu. Dzieci, dzisiaj jestem blisko was i błogosławię każdego z was swoim matczynym błogosławieństwem, abyście mieli siłę i miłość do wszystkich ludzi, których spotkacie w ciągu waszego ziemskiego życia i byście mogli dawać Bożą miłość, Raduję się z wami i pragnę wam powiedzieć, że wasz brat Slavko narodził się w niebie i oręduje za wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Świadczenia:

 • transport autokarem (klimatyzacja, WC, barek, wideo)
 • 6 noclegów w Medjugorie
 • 2 noclegi tranzytowe w Czechach
 • w Medjugorie 2 posiłki: śniadanie i obiadokolacja
 • ubezpieczenie obejmujący KL /koszt leczenia za granicą/ do 10 tys. Euro i NNW do 2 tys. Euro
 • obsługa pilota i opieka duszpasterza

MOŻLIWOŚĆ PODJĘCIA POSTU W INTENCJI OJCZYZNY W ŚRODY I PIĄTKI  – JAK PROSI O TO MARYJA W ORĘDZIACH.

Zabieramy ze sobą m.in.; ważny dowód osobisty lub paszport, telefon lub radio ze słuchawkami w celu odbioru tłumaczenia Mszy św. i Adoracji Najświętszego Sakramentu na język polski, lekarstwa – które przyjmujemy, wygodne obuwie.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych. Szczegóły ustala pilot w porozumieniu z kierownikiem grupy.
Na wyjazdy zagraniczne podanej wpłaty w złotówkach należy dokonać 1 m-c przed wyjazdem.

Informacje i zapisy:
tel./fax: 083/371-68-31, 600 301 704 (9.00–17.00), kom. tel. 604 464 878, 604 464 877
E-mail: biuro@piotrtravel.pl  www.piotrtravel.pl 

Kliknij na Adorację w obrazek lub link: Adoracja

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorje w rocznicę śmierci Ojca Slavko Barbarića

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Módlcie się, a zobaczycie
  Z ojcem Slavko Barbaricem rozmawiają Jan Grzegorczyk i Paweł Kozacki OP

  Jak ojciec zetknął się z widzącymi z Medjugorie?

  Urodziłem niedaleko Medjugorie i należę do prowincji franciszkanów, która zajmuje się posługą duszpasterską za tym terenie. Kiedy rozpoczęły się objawienia, byłem w Niemczech na studiach, przygotowywałem dysertację doktorską z pedagogiki religijnej. Zajmowałem się też psychoterapią. Miałem wtedy 35 lat. Pomyślałem najpierw: skoro objawienia były w Fatimie i w innych miejscach, to dlaczego nie u nas. Z widzącymi spotkałem się po 6 miesiącach od początku objawień, 9 stycznia 1982.

  Nie miałem ochoty na pracę z widzącymi, byłem jednak zainteresowany nimi z naukowego punktu widzenia. Pochłaniały mnie wtedy moje sprawy naukowe, miałem inną wizję swojej pracy, ale sytuacja w parafii zmusiła mnie do tego, bym się w nią zaangażował. Ojciec Jozo był już od 4 miesięcy w więzieniu, a o. Tomislava Vlasica, jedynego w owym czasie kapłana w Medjugorie, zabrano na przesłuchania.

  Czy był ojciec nastawiony nieufnie, czy przeżywał jakieś wątpliwości, co jest częste u kierowników duchowych osób mających wizje?

  Nie było takiej potrzeby. Pierwszy zimny prysznic, jaki dostałem, to właśnie fakt, że widzący nie byli wcale zainteresowani przekonywaniem mnie do prawdziwości objawień, nie byli nawet zainteresowani przekazaniem treści. Widzący mnie znali, ale im nie zależało, bym uwierzył w ich przeżycia. Jako psychoterapeuta napotykałem ludzi chorych, którzy słyszeli i widzieli rozmaite rzeczy, mieli objawienia, ale w nich był wielki niepokój, byli to ludzie znerwicowani, zastraszeni, w ich oczach krył się lęk. U widzących był absolutny spokój. Wiedzieli, co się dzieje, że z powodu ich widzeń proboszcz parafii siedzi w więzieniu, że są atakowani przez policję. Zresztą to komuniści przebadali dzieci psychiatrycznie i nie postawili zarzutu, że te dzieci są chore psychicznie.

  Dla wielu ludzi momentem, w którym przekonali się do Medjugorie, było zobaczenie widzących w ekstazie — tak było na przykład z ojcem René Laurentinem.

  Pamiętam, że jak szedłem na pierwszą modlitwę, to byłem przekonany, iż Matka Boska nie objawi się im ze względu na moją obecność. Rzeczywiście, było to niesamowite wrażenie, kiedy się widziało, jak dzieci nie dyrygowane przez nikogo przerywają w jednym momencie Ojcze nasz na czas objawienia, po czym w jednym momencie w sposób spontaniczny, nie patrząc na siebie, znowu je kontynuują. Prowadziliśmy szereg badań naukowych, poddawaliśmy dzieci testom. Na przykład trójka z nich została podłączona do okulografu. Badanie to wykazało zgodność reakcji na światło co do 0,5 sekundy. Wiadomo, że reakcja na światło jest reakcją mimowolną, tak jak reagujemy na flesz aparatu, a widzący twierdzą, że zanim objawi im się Matka Boska, widać najpierw światło. Reakcje na światło zarejestrowano u widzących, natomiast pozostałe osoby, znajdujące się w pomieszczeniu, nie wykazywały żadnych reakcji na bodziec świetlny.

  cały wywiad:
  http://mateusz.pl/czytelnia/wd-msaz.htm

 3. Wlodeek pisze:

  Ewo czemu ostatnio tyle tu reklam jest kompletnie niezwiazanych z tematem strony?
  Pozdrawiam Cie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s