Ariana Grande, na której koncercie w Manchesterze doszło do zamachu, wcześniej dokonała apostazji

Młoda piosenkarka, Ariana Grande, na której koncercie w Manchesterze doszło do zamachu, w jednym z wywiadów wyznała, że za pontyfikatu papieża Benedykta XVI dokonała apostazji.

Z kuriozalnego powodu. Wielu duchownych przestrzega dzieci, młodzież i rodziców przed serią powieści J.K. Rowling o Harrym Potterze. Wśród nich – papież Benedykt XVI w czasach, gdy był jeszcze kardynałem.

Przypominamy:
Egzorcysta ks. Marian Piątkowski: Pod serią książek o Harrym Potterze swój podpis złożył sam Lucyfer – kliknij

„Urodziłam się w rodzinie rzymsko-katolickiej, ale utraciłam wiarę, kiedy papież powiedział, że to, co kocham i to, w co wierzę, jest złe”- wyznała piosenkarka w rozmowie z gazetą „Metro”. Jak wyznała, w okresie dojrzewania zaczęła kwestionować nauczanie Kościoła Katolickiego również w sprawach światopoglądowych, takich jak np. „małżeństwa” homoseksualne. 

„Według Kościoła SpongeBob Kanciastoporty jest gejem, grzesznikiem i powinien płonąć w piekle. Czytanie ‚Harry’ego Pottera’ to grzech. I jeszcze to krytykowanie kobiet pracujących. Miałam tego dojść. Najpierw geje, potem SpongeBob, a teraz Harry Potter? Wynocha z mojego domu! Nie potrzebuję tego”-mówiła w wywiadzie oburzona Ariana Grande. 

Obrażona wokalistka postanowiła przerzucić się na kabałę, mistyczno-filozoficzną szkołę judaizmu. Do wyznawców kabały należą takie gwiazdy jak Madonna czy Demi Moore.

*****

Państwo Islamskie (IS) przyznało się we wtorek do przeprowadzenia dzień wcześniej w Manchesterze, w północno-zachodniej Anglii, zamachu bombowego.

Oświadczenie w tej sprawie opublikowała powiązana z dżihadystami agencja propagandowa Amak. Zamach przeprowadzono za pomocą bomby podłożonej na miejscu koncertu.

„Jeden z żołnierzy kalifatu podłożył bombę na zgromadzeniu krzyżowców w mieście Manchester” – napisano w oświadczeniu. Dżihadyści nie uściślają jednak, czy ich bojownik zginął podczas ataku. Grupa twierdzi, że podczas zamachu na koncert w Manchesterze „30 krzyżowców zostało zabitych, a 70 rannych”

*****

Na temat zamachu w manchesterze wypowiedział się kard. Nichols, katolicki prymas Anglii i Walii. Wezwał jednak nie tylko do modlitwy, ale także do wyciągania wniosków z powtarzającej się sytuacji.

Niech Bóg udzieli siły i wiary tym, którzy zostali zranieni, są pogrążeni w żałobie i szoku. Niech przyjmie w swym miłosierdziu wszystkich, którzy zginęli – tymi słowami na zamach w Manchesterze zareagował katolicki prymas Anglii i Walii.

W przesłaniu kondolencyjnym kard. Vincent Nichols odnosi się również do religijnych pobudek, jakimi kierował się zamachowiec. „Niech Bóg nawróci serca wszystkich, którzy czynią zło, aby zrozumieli, jakie są Jego pragnienia i intencje względem ludzkości” – napisał kard. Nichols.

W stanie pogotowia jest teraz cały Kościół w Manchesterze: katolickie szpitale, kapelani, a także proboszczowie, bo wśród ofiar są też katolicy. Jak podkreśla bp John Arnold, ordynariusz diecezji Salford, obejmującej miasto Manchester, dla wszystkich są to chwile próby, a Kościół musi być blisko tych, którzy zostali przez ten zamach doświadczeni.

„Myślę, że tragedia ta powinna nam przypomnieć o priorytetach, którymi mamy się kierować w czasie najbliższych wyborów powszechnych. Potrzeba nam w tej chwili silnych więzi społecznych, współpracy, troski o bezpieczeństwo. Musimy znać się nawzajem i współpracować na rzecz budowania silnego i zespolonego społeczeństwa. Jest to trudne zadanie, ale musimy je wykonać. Teraz modlimy się za ofiary i ich rodziny. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy tak dobrze i wielkodusznie zareagowali ubiegłej nocy na tę tragedię. Bardzo stanowczo i z wielkim zaangażowaniem musimy zabiegać o naszą przyszłość i budować spójne społeczeństwo, aby takie wydarzenia już nigdy więcej się nie powtórzyły” – powiedział Radiu Watykańskiemu bp Arnold.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Ariana Grande, na której koncercie w Manchesterze doszło do zamachu, wcześniej dokonała apostazji

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

 2. wobroniewiary pisze:

  Ks. Sławomir Kostrzewa:
  Nie wiem, jaki cel chce osiągnąć o. Adam Szustak, porównując Harrego Pottera do Ewangelii. Mam ogromny szacunek do jego nauczania, ale w tej sprawie ewidentnie pobłądził. Pamiętam zdanie ks. Mariana Piątkowskiego, egzorcysty, któremu diabeł w trakcie egzorcyzmów powiedział: „Pod serią książek o Harrym Potterze swój podpis złożył sam Lucyfer”. Asystowałem przy egzorcyzmach pewnej dziewczyny, która, po uwolnieniu, przyniosła mi całą reklamówkę książek o Harrym Potterze z prośbą, bym je zniszczył.
  Podobnie tę sprawę komentuje ks. Michał Olszewski SCJ, cytuję jego wypowiedź: „Tragedia… Bardzo mi przykro po wysłuchaniu tych kilku minut… Egzorcyzmowałem ludzi „po Harrym” i na jednej z modlitw, kobieta opętana miała w sobie ducha, który podawał się za Valdemorta – jednego z bohaterów powieści. Kobieta ta była nauczycielem i fanem Harrego. Zły duch nie chciał wyjść. Gdy zadałem pytanie dlaczego, usłyszałem odpowiedź, że „nie wyjdę, bo ona oddaje mi bachory, którym opowiada o Harrym” . Od tego momentu zrozumiałem jak wielkie to zło. Porównywanie Historii Zbawienia do Harrego jest niedopuszczalne i bardzo mi przykro, że robi to taki Autorytet jak o. Adam, rozmywając rzeczywistość duchową. Proszę nie czytajcie i nie oglądajcie Harrego! Nie igrajcie ze złem…
  Z błog. + ks. Michał Olszewski SC”

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/07/03/egzorcysta-ks-marian-piatkowski-pod-seria-ksiazek-o-harrym-potterze-swoj-podpis-zlozyl-sam-lucyfer-2/

 3. wobroniewiary pisze:

  Także Franciszek zabrał głos po zamachu w Manchesterze. W telegramie kondolencyjnym wyraził głęboki smutek z powodu tej bezsensownej przemocy.

  Ojciec Święty jest głęboko zasmucony barbarzyńskim zamachem w Manchesterze – czytamy w watykańskim telegramie kondolencyjnym po ataku na ludzi wychodzących po koncercie z hali widowiskowej. Na skutek samobójczego zamachu zginęły 22 osoby, a 59 odniosło obrażenia.

  Papież zapewnia o swej modlitwie i solidarności z wszystkim, których dosięgła ta bezsensowna przemoc. Wyraża też uznanie dla ekip ratowniczych i służb bezpieczeństwa. W sposób szczególny myśli o zabitych dzieciach i młodzieży oraz o pogrążonych w żałobie ich rodzinach. Dla całego narodu uprasza Boże błogosławieństwo pokoju, uzdrowienia i mocy – czytamy w papieskim telegramie po zamachu w Manchesterze

  • beat pisze:

   Dzisiaj rano weszlam na strone tej piosenkarki i bylam zszokowana golizna seks pornografia ona zagrala w filmie Piekna i Bestia disneya chyba spiewala tam piosenke ma cudowny glos i jest piekna i mysle ze kariera i uroda zwiodla ja jak wielu piosenkarzy
   szatan nie spi ale na koncert jej chodza dzieci u nas w Polsce ma byc 1 czerwca
   Moze to nie byc przypadek ze na jej koncercie sie to stalo

   • Ada pisze:

    też weszłam na youtube sprawdzić, teledyski makabryczne, sam seks. a dlatego sprawdziłam, że przyjaciółka mi powiedziała że jej bratanica jest jej fanka. uwaga: ma 9 lat! rodzice dziś nie sprawdzają co oglądają ich dzieci.

   • Elizeusz pisze:

    http://poznajmy-prawde.blog.onet.pl/2011/10/26/fragm-ksiazki-oredzia-pana-jezusa-chrystusa-do-kaplanow-ks-ottavio-michellini/
    Zarozumiałość i pożądliwość ciała – orężem w ręku szatana, 29.VI.1978 r.
    Pisz synu, to Ja, Jezus! Chcę, abyś zrozumiał, że zarozumiałość ludzka powoduje w ten sposób ciemność w ludzkich umysłach tak, że stają się niezdolni do najprostszych rozumowań.
    Nieprzyjaciel człowieka zna dobrze naturę ludzką, a znając jej słabe strony tam się zatrzymuje i działa, tam schlebia i zwodzi. Utworzywszy zaś szczelinę, tamtędy wchodzi i zaczyna swoje dzieło zniszczenia.
    Co uczynił z Adamem i Ewą? Zwrócił się do niewiasty wrażliwej na próżność: „Dlaczego nie pożywasz owocu z drzewa wiadomości dobra i zła? – Bo Pan nam zabronił pouczając, że jeśli ten owoc zjemy, umrzemy !”
    „Nie – odpowiada wróg – jeśli ten owoc zjecie staniecie się podobni Jemu…”
    Synu, nieprzyjaciel jest zawsze taki sam, a sprawdziwszy w raju skuteczność tej broni, nadal jej używa z takim samym zuchwalstwem. Ileż to razy wszedł do dusz, które zdawałoby się były fortecami nie do zdobycia, a wpadły w jego szpony z całą łatwością. Diabeł nienawidził Jana Chrzciciela, który wyrwał mu tyle dusz, dlatego postanowił go usunąć. Użył więc do tego Herodiady i jej córki. Drugą pomocną bronią dla szatana jest niewiasta. Jest ona wszędzie, w kinie, teatrze, na murach miasta i w najbardziej ukrytych zakątkach górskich. Nie ma miejsca gdzie by jej nie wysuwano, w dziennikach i
    wydawnictwach wszelkiego rodzaju, na najrozmaitszych przedmiotach.
    Wszędzie przedstawia pożądliwość ciała, okropną broń, zdobywającą niezliczone ofiary. Szatan oblega ludzkość dwoma pożądliwościami – ducha i ciała i tym zawładnął cały świat. Potrafił tymi dwoma zapanować nad większą częścią świata, wylewając tym na ludzi, na narody całą swą pieniącą się wściekłość…

  • Sylwia pisze:

   Adriana Grande nie dość że dokonała apostazji, to jeszcze w jej teledyskach pojawiają się podteksty nawiązujące do symboliki illuminati. W słowach jej piosenki też to można znaleźć. Między innymi w utworze: Right There feat. Big Sean, są słowa o tym że Biblia nie jest im potrzebna, fragment tekstu :

   „[Big Sean:]
   (Co, dobra, co)
   Teraz, gdyby wszystko nie doszło do skutku
   Złapałabyś mnie przed chodnikiem
   Jeśli mój Benz zawróciłby do transportu publicznego
   Czy nadal byłabyś w domu czekając na mnie ze świecami
   I odniosłabyś mój umysł przyległy do miejsca młodego wizjonera
   Gracza też, wiesz mam niektóre dziewczyny misjonarza
   Moja czarna księga liczb jest grubsza niż słownik
   A Biblię mam do recyklingu
   Kocham i lubię cię
   Pięć dań, nawet jeśli nie masz nic przeciwko drive-thru
   Dlatego mam ciebie”

   Sam teledysk do tej piosenki już jest nawiązaniem do słów, które są zawarte w tekście.
   Ten tekst mówi sam za siebie, komu ona i ten cały Big są oddani, jak wiele innych gwiazd.

   W dodatku w internecie wiele jest zdjęć Adriany pozującej ze złym- w stroju który więcej odkrywa niż zakrywa. A wiele nastolatek fascynuje się jej wychudzonym ciałem i stylem.
   Coraz więcej, takich wykonawców gdzie dusza sprzedana to jeszcze człowiek bardziej rozebrany. Niestety to widać coraz częściej.

   • mama adopcyjna pisze:

    Szczesc Boże! Akurat dziś choruje wiec trochę poserfowalam po internecie – dziś siła rzeczy głośno o Arianie Grande. Ja w ogole jej nie kojarzyłam, wiec kliknęłam właśnie na YouTube jej nazwisko i od razu wyskoczyła mi jej (najsławniejsza zapewne bo jako pierwsza ) piosenka pt Side to side. Pomijając juz nawet rozerotyzowana formę wizualna, porażająca jest sama treść tego utworu – ona tam śpiewa, że ma chłopaka , ( którego pragnęła ) , dzięki … paktowi, który nocą zawarła z szatanem… i wcale tego nie żałuje … przeciwnie… choć wie, ze to złe (a zatem pełna świadomośc czynu jest ) … ręce opadają jak pomyśleć, ze to idolka rzeszy dziewcząt na całym świecie … i jeszcze rodzice fundują swoim córkom bilety na jej koncerty… i jeszcze jakis polski młody model gej właśnie na jakimś portalu rozkapryszony tupał nóżkami , ze przez ten zamach teraz koncert Ariadny w Polsce stoi pod znakiem zapytania , a on się już tak na niego cieszył… a tu jacyś terroryści akurat sobie Ariadny koncert wybrali i przez to nici pewnie z jej koncertu w Polsce…. nie zdążyłam wyjść z szoku po wsłuchaniu się w tekst Ariadny, a już kolejnym szokiem była postawa tego młodego ksiecia… nie zdążyłam się otrząsnąć po jego komentarzu a już wyskakoczyl mi „artykul” o dziewczętach debatujących na portalach społecznościowych w co się ubrać na pogrzeb Magdaleny Żuk… ja po każdym takim „szczycie szczytów” a raczej „dnie dna”, mysle, ze teraz to mnie już chyba nic nie zdziwi, nic już nie zaskoczy, ale ciagle się przekonuję , że jednak tu nie ma granic… strach odpalać internet…
    O! TEMPORA!
    MARANA THA!

    • beat pisze:

     Na Jej stronie internetowej jest jak kopuluje z jakims facetem chyba na jej blogu
     wydaje mi sie ze Bog jej chce przez to cos powiedziec przez przypadek z Menczesteru czasami sie posluguje sytuacjami znalazlam na yutubie gwiazdy ktore zwiazane sa z magia
     wiele gwiazd za kariere oddaly dusze zlemu

 4. MM pisze:

  Z tajnego notatnika Witolda Gadowskiego: ABW przeszukała meczet w Warszawie przed zapowiedzianym marszem muzułmanów

  Całkiem niedawno do meczetu przy ulicy Wiertniczej weszło ABW. Prawdopodobnie chodziło o jednego z wyznawców islamu, który wzywał do nienawiści – powiedział prowadzący Poranek Wnet Witold Gadowski.

  http://wnet.fm/2017/05/23/muzulmanie-polsce-agresywnych-czeczenow-poprzez-tajemniczych-malezyjczykow-pro-polsko-nastawione-srodowisko/

 5. MM pisze:

  „Piękna dziewczynka” to kolejna ofiara ataku w Manchesterze

  8-letnia Saffie Rose Roussos jest jedną z co najmniej 22 ofiar, które zginęły na koncercie Ariany Grande. Internauci małą ofiarę ataku w Manchesterze nazwali „piękną dziewczynką”.

  http://kobieta.wp.pl/piekna-dziewczynka-to-kolejna-ofiara-ataku-w-manchesterze-6125761455880321a

 6. MM pisze:

  „Wszędzie była krew…” – wstrząsająca relacja 17-latki z zamachu w Manchesterze
  Wybierając się na koncert Ariany Grande, 17-letnia Abby Mullen nie spodziewała się, że zamieni się on w krwawą masakrę. Brytyjka, która znalazła się w samym centrum wydarzeń, opisuje, co działo się podczas zamachu w hali widowiskowej w Manchesterze.

  Ludzka skóra, krew i kał były wszędzie – w moich włosach i torbie. Wciąż znajduję fragmenty nie wiadomo czego w moich włosach. Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek spotka mnie coś takiego. To tylko dowód na to, że może wydarzyć się wszystko – relacjonuje w rozmowie z „Daily Mail” 17-latka mieszkająca w Airdrie. – Ten dźwięk, ta krew i ludzie biegający wokół mnie bez kończyn czy fragmentów skóry – tego widoku nie zapomnę na długo – dodaje. Nagrania z zamachu pokazują mnóstwo dzieci, które skakały przez płot i próbowały uciec z hali widowiskowej, mogącej pomieścić nawet 21 tysięcy osób.

  […] Wszyscy na zewnątrz biegali i krzyczeli – opisuje Lisa Kane. – Podszedł do mnie steward, który doradził, abyśmy zeszły na dół. Ludzie bali się ruszać – obawiali się, że jest wśród nas ktoś z bronią. Abby wzięła buty w rękę i udało nam się dostać do taksówki. Stamtąd wróciłyśmy do hotelu. Musiałyśmy oczyścić się ze śladów krwi – dodaje. – Córka wyszła spod prysznica, usiadła na podłodze i zaczęła płakać. Mówiła, że ma coś we włosach. To były kawałki czyjegoś ciała – ujawnia mama

  http://kobieta.wp.pl/wszedzie-byla-krew-wstrzasajaca-relacja-17-latki-z-zamachu-w-manchesterze-6125717648713345a

 7. Agnieszka pisze:

  Czy urynoterapia jest formą zagrożenia duchowego? Czy Święty Kościół Katolicki zabrania takiej formy lecznictwa?

  • Marek pisze:

   „Doktor Blagier”
   Urynoterapia – picie własnego moczu rzekomo zawierającego lecznicze substancje, skuteczność tej metody nie została potwierdzona naukowo
   http://egzorcyzmy.katolik.pl/doktor-blagier/

  • Alutka pisze:

   Nie wiem , czy zabrania, ale to jakiś kolejny idiotyzm, który na pewno Cię nie wyleczy, a pozostawi jedynie niesmak, dosłownie i w przenośni.

  • Alutka pisze:

   Wiadomo, że organizm oczyszcza się m.in przez pot i nerki czyli wydalanie moczu, zatem jedno i drugie zawiera toksyny, które szkodzą organizmowi.

  • wobroniewiary pisze:

   Tak, kościół zabrania i urynoterapia jest na liście zagrożeń duchowych, tak jak i irydologia.

   • Agnieszka pisze:

    Drążąc temat: nie chodzi mi o wewnętrzne (od czego jestem b. daleka), ale zewnętrzne stosowanie uryny. Słyszałam, jak pewna osoba tłumaczyła, że właśnie dlatego, że zawiera toksyny, działa na zasadzie szczepionki. Górnicy stosują do przemywania ran w ekstremalnych warunkach. http://www.rozmawiamy.jezuici.pl/forum/81/n/2457 Podobnie można zastanowić by się nad właściwościami kamieni szlachetnych znajdującymi swoje zastosowanie w medycynie św. Hildegardy z Bingen, jak czytam, chyba, że coś źle zrozumiałam w tym przekazie,.. Chodzi mi ostatecznie o pewne zastosowanie naturalnych składników podobnie jak zioła, warzywa (działanie antyrakowe), zamiast używać chemii do pewnych schorzeń, która „leczy” jedno a rujnuje drugie, ludzie coraz częściej chorują na nowotwory i umierają już średnio po 60, na co też ma wpływ wiele innych czynników jak „chemiczna” żywność a nade wszystko stres spowodowany choćby uciskiem w zakładach pracy.
    Oczywiście, że wszystko ostatecznie jest w rękach Pana Boga, ale Pan Bóg stworzył też świat wraz z jego dobroczynnymi właściwościami i tu, przyznam, podoba mi się kompleksowe podejście św. Hildegary do człowieka w harmonii z Bożym zamysłem, która stosuje wszystko co naturalne i prowadzi do Stwórcy. Nie chodzi o nadmierne skupianie sie na sobie i za wszelką cenę „przedłużanie” życia, ale o zdrowe podejście zgodne z V Przykazaniem Dekalogu.
    Jeżeli natomiast Kościół ewidentnie zabrania takich praktyk, bo są szkodliwe, to oczywiście trzeba się do tego zastosować. A czy ktoś z was wie dlaczego ta metoda jest zgrożeniem w sferze duchowej? Czy to się wiąże z jakimiś pogańskimi praktykami? O co w tym konkretnym zagrożeniu chodzi? Pozdrawiam i dziękuję za wasze wpisy.

 8. Elizeusz pisze:

  Może to się nie podobać i trudne być do przyjęcia, ale tak mówi Pan Jezus w „Końcu Czasów” M. Valtorty, w rozdz. 24 «Godzina śmierci jest zawsze słuszna»:
  Jezus mówi:
  Boją się śmierci ci, którzy nie znają miłości i nie mają spokojnego sumienia. A jest ich tak wielu! Ci ludzie, kiedy z powodu choroby lub wieku albo z jakiejkolwiek innej przyczyny czują się zagrożeni śmiercią, lękają się, martwią się i buntują. Próbują jeszcze wszelkimi środkami i sposobami uciec przed nią. Daremnie. Kiedy bowiem zostanie wyznaczona godzina, żadne środki ostrożności nie zdołają uchronić od śmierci.
  Godzina śmierci jest zawsze słuszna, gdyż daje ją Bóg. Ja sam jestem Panem życia i śmierci. Nawet jeśli nie są Moimi pewne sposoby umierania, jakimi człowiek się posługuje za namową demona, to zawsze są Moimi wyroki śmierci wydawane po to, aby unieść duszę ze zbyt wielkiego cierpienia ziemskiego lub zapobiec większym grzechom tej duszy…”.
  (z początku dyktanda napis. 9 sierpnia 1943r.)
  za: http://www.mocmodlitwy.info.pl/files/Maria_Valtorta-KONIEC_CZASOW.pdf
  Nadto tak możemy przeczytać w jakże pożytecznej książeczce „O naśladowaniu Chrystusa” Tomasza a Kempis , w rozdz. XXIII «O rozpamiętywaniu śmierci»;
  1. Bardzo szybko będzie tu po tobie, popatrz więc trochę inaczej na swoje istnienie. Człowiek dzisiaj jest jutro już go nie widać. A kiedy zniknie sprzed oczu, szybko zejdzie z pamięci. O, ta tępota i zakamieniałość ludzkiego serca, które myśli tylko o teraźniejszości, a nie potrafi przewidywać tego, co nadejdzie. W każdej chwili, w każdym kroku i w myśli wyobrażaj sobie, że już dziś umrzesz….
  3. Gdy nadejdzie ranek, pomyśl, że nie doczekasz wieczora. Wieczorem nie obiecuj sobie tak śmiało poranka. Zawsze więc bądź gotowy i żyj tak, aby śmierć nigdy nie zastała cię nie przygotowanym. Tylu ludzi umiera nagle i niespodziewanie. Bo o godzinie, której się nikt nie spodziewa, przyjdzie Syn Człowieczy…
  za: http://www.truechristianity.info/pl/books/o_nasladowaniu_chrystusa/o_nasladowaniu_chrystusa_1_23.php

 9. MM pisze:

  7 stycznia 2015 Paryż – 12 ofiar‬
  ‪13 listopada 2015 Paryż – 130 ofiar‬
  ‪22 marca 2016 Bruksela – 32 ofiary ‬
  ‪14 lipca Nicea 2016 – 87 ofiar (dwie Polki)‬
  ‪22 lipca Monachium 2016 – 9 ofiar‬
  ‪26 lipca Francja 2016 – jedna ofiara
  ‪19 grudnia 2016 Berlin – 12 ofiar (także Polak)‬
  ‪22 marca 2017 – Londyn 5 ofiar‬
  22 maja 2017 – 22 ofiary (na ten moment)
  Polskiego miasta nie będzie na tej liście!
  NIE WJADĄ do Polski!

 10. Pingback: Ariana Grande, na której koncercie w Manchesterze doszło do zamachu, wcześniej dokonała apostazji | Serce Jezusa

 11. Pingback: Ariana Grande, na której koncercie w Manchesterze doszło do zamachu, wcześniej dokonała apostazji | Biały, bardzo biały

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s