Już coraz bliżej….

Już blisko, coraz bliżej ❤

oczekiwanie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Już coraz bliżej….

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Paweł pisze:

   Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi i św. Michała Archanioła, a także św. Józefa (mojego Patrona od Bierzmowania) oraz św. Jana Chrzciciela (Patrona imienia mojego taty i Patrona imienia biskupa, który udzielił mi Bierzmowania) chciałbym prosić w dwóch intencjach:

   1. O pełnię darów Ducha Świętego – a zwłaszcza o dar mądrości – z okazji 25. rocznicy mojego Bierzmowania (22 XII) dla mnie, dla mojego taty (który był moim świadkiem przy Bierzmowaniu) i dla biskupa seniora Jana Gałeckiego (który udzielił mi Bierzmowania).

   2. O wszelkie potrzebne łaski – z okazji moich dzisiejszych urodzin – dla mojej mamy, ponieważ Pan Jezus powiedział do francuskiej mistyczki Gabrieli Bossis:
   „(…) dzień urodzin jest świętem matki”
   http://www.objawienia.pl/gabriela/gab/rok_1942.html
   [Jest to cytat ze str. 101 drugiego tomu książki Gabrieli Bossis „On i ja”, wydanej przez Michalineum w roku 2008, „za pozwoleniem Kurii Metropolitalnej Warszawskiej Nr 6744/K/86 z dnia 10 X 1986 r. – Wikariusz Generalny: Ks. bp K. Romaniuk (…)”.]

 2. wobroniewiary pisze:

  Adwentowa refleksja: “A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony.” (Mt 12,36-37).

  • bogumila2014 pisze:

   Bez słów

   Czoło przyciskam do szyby
   zimna tafla niesie ukojenie
   od jazgotu
   obietnic bez pokrycia
   pęka głowa
   Tak bardzo tęsknię za ciszą
   osaczają mnie
   niedopowiedziane słowa
   Jak kamień bywają ciężkie
   ostre głęboko ranią
   spadają odgłosem lawiny
   pochlebcze
   błahe
   puste
   dźwięczą fałszywą nutą
   wyświechtanych reklam
   Przerwijmy tę kakofonię
   zasznuruj wreszcie
   usta
   Pozwólmy zabrzmieć ciszy
   czułego dotyku szeptem
   głębią serca
   do mnie mów…

   /Bogumiła Dmochowska/

 3. Teresa pisze:

  Moje pierwsze duchowe dzieciątko się urodzi

 4. Malgosia pisze:

  Proszę wszystkich o modlitwę za 34-letniego Jacka,wspaniałego męża i ojca trzech pięknych dziewczynek.Choroba nowotworowa wyniszcza Jego ciało,chemia i inne leczenie nie przynoszą efektu.Pomozcie szturmować niebo,proszę Was.

 5. Anna pisze:

  Prosze o modlitwe za Wojciecha bedacego w stanie krytycznym ktory nie chce pojednac sie z Bogiem.A jest dobrym czlowiekiem Bog zaplac

 6. malena pisze:

  Proszę o cierpliwość i miłość do wszystkich ludzi a zwłaszcza swojej rodziny. O zdrowie dla babci, o nawrócenie dla taty, który coraz bardziej popada w zło. O pracę dla mnie.

 7. an m pisze:

  Czytelnikom i Prowadzącym stronę, oraz wszystkim Polakom i wszystkim ludziom na całym świecie życzę Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, aby Bóg Ojciec obdarował każdego niezliczonymi łaskami prowadzącymi do Zbawienia ❤

 8. babula pisze:

  Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia dla każdego kto tu przychodzi a szczególnie proszę Dzieciątko Jezus o łaski dla ks. Adama i Ewy z Kazimierzem.

  Kochani -trzy razy zaczynałam pisać te życzenia i słów mi zabrakło. Tak bardzo Dziękuję!
  Przytulam Was do serducha i błogosławię +++ 🙂

 9. mama adopcyjna pisze:

  Całej Wowitowej wspólnocie składam życzenia Bozego Błogosławieństwa od Dzieciny, opieki Św Trójcy, Maryi, Aniołów i Patronów, wszelkich potrzebnych Łask na każdy dzień kolejnego roku. Ogarniam nieustanna modlitwa wszystkie wyartykułowane na tej stronie intencje jak również te niewypowiedziane i składam je dziś u stop Panny Brzemiennej, a Pokój, który jutro znów porodzi niech zstąpi na nasze serca i pozostanie na codzień by królować w naszych domach, Ojczyźnie, na świecie, Amen!

 10. Krzysztof pisze:

  Moi Drodzy, Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

 11. im pisze:

  Pokłon to nie ukłon, chociaż tak się go wyraża,
  Pustym gestem bez poddania Króla się obraża.
  Pokłon to nie zwykły grzecznościowy gest,
  Sedno twego życia w nim streszczone jest!

 12. duszyczka pisze:

  W te Święta Bożego Narodzenia życzę wszystkim Wowitowym czytelnikom, a w szczególności ks.Adamowi oraz prowadzącym tą stronę Ewie i Kazimierzowi obfitych łask od Dzieciątka Jezus przez cały nadchodzący Nowy Rok 2017, a także opieki Jego Niepokalanej Matki i świętego Józefa. Niech jasność Gwiazdy, która towarzyszyła przyjściu Chrystusa rozświetla Wam drogę życia, a Błogosławieństwo Boże nieustannie je umacniało.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s