Pomóżmy modlitwą katolickiemu małżeństwu zaadoptować dzieci, które chcą im odebrać i dać parze homoseksualistów

Dotarł do nas mail od znajomych z Anglii. Prezentujemy go poniżej z prośbą o modlitwę w intencji dzieci, rodziców, urzędników i wszystkich, którzy są włączeni w tę sprawę:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Witajcie Kochani!

Piszemy do was w bardzo ważnej dla nas sprawie – bedziemy bardzo wdzięczni jeżeli poświęcicie chwilę na przeczytanie tej informacji.

Jedno z małżenstw z naszego kręgu Domowego Kościoła w Anglii wzięło kilka miesięcy temu w opiekę jako tzw. rodzina zastepcza dwoje angielskich dzieci z rodziny bardzo patologicznej, których rodzice są pozbawieni praw rodzicielskich. Dzieci (4 letnia dziewczynka i jej 1.5 roczny braciszek) ktore byly bardzo mocno zaniedbane, znalazly u nich wspaniałą opiekę, miłość, ciepło i normalne, zdrowe katolickie wychowanie. Z niedożywionych, zalęknionych, wycofanych, opóźnionych w rozwoju, i pod każdym względem zaniedbanych, przeszły na naszych oczach przemianę w normalne, radosne dzieci. Nasi przyjaciele bardzo poważnie rozważyli ich adopcję (mają dwóch starszych synów) bo bardzo pokochali te dzieci i wszyscy bardzo się do siebie przywiązali. Ich dotychczasowe starania zostały odrzucane ze względu na niewystarczający metraż domu (chodziło o ilość pokoi dla dzieci). Postanowili więc rozbudować dom i bardzo intensywnie zbierają środki na ten cel.

 

Kilka tygodni temu dowiedzieli się od pracowników socjalnych, że dzieci będą przeznaczone do adopcji dla kogoś innego, a w ostatnim czasie zakomunikowano im, ze dzieci wkrótce adoptuje na stale para homoseksualna (dokładniej dwóch mężczyzn) oraz wyrażono oczekiwanie, że będą z całym zaangażowaniem pomagali w procesie przeniesienia dzieci do ich nowej ”rodziny”.

Nasi przyjaciele natychmiast zglosili się jeszcze raz jako pragnący te dzieci zaadoptować – powiedziano im, ze mają prawo próbować ale ich szanse sa prawie żadne. W zeszłym tygodniu (bez żadnego procesu) odrzucono ich podanie o adopcje pisząc, że ‚są szkodliwi dla dzieci z powodu swoich [chrześcijańskich] poglądów’, a przez telefon powiedziano im dobitniej, że dzieci w heteroseksualnej rodzinie (czyli normalnej!) nie mają normalnej szansy rozwoju, bo nikt nie da im wolności wyboru orientacji seksualnej w przyszłości!!!! Kochani, mówcie o tym w Polsce – tutaj świat stoi do góry nogami – jeśli jesteś normalny to jesteś uznany za nienormalnego i szkodliwego! I wszystko obwarowane prawem. Oby Polska nigdy tego nie doswiadczyła, oby nasza Ojczyzna w porę przejrzała na oczy i się opamiętała.

Sprawą obecnie zajmują się prawnicy chrześcijańscy, którzy dają zaledwie tylko 5% szansy na powodzenie (czyli uratowanie dzieci przed dewiacją), sprawa w ostatnią niedzielę trafila na pierwsze strony gazet UK pod chwytliwym tytułem (można było o tym przeczytać online m. in. w The Sunday Times).

Nie tracimy nadziei, bo Panu Bogu te 5% w zupełności wystarczy, ale potrzeba trochę naszego wysiłku. Dlatego piszemy z ogromną prośbą o modlitwę za te dzieci – to są dzieci z naszej wspólnoty, przybrane dzieci naszych przyjaciół, a ich los już w ciągu najbliższego tygodnia (dwóch) rozstrzygnie się.

Prowadzimy 24 godz. czuwania modlitewne w naszej wspólnocie parafialnej – prosimy wszystkich o włączenie się na odległość w miarę możliwości – w intencji uchronienia tych dzieci od dostania się ”pod opiekę”  dwóch mężczyzn.

Piszemy do was z ogromną  prośbą o modlitwę w tej intencji oraz o rozesłanie naszej prośby o modlitwę do Waszych rodzin, wspólnot, przyjaciół w Chrystusie. Czuwajmy razem na modlitwie, ofiarujmy komunię św., podejmujmy post o uratowanie dzieci. Wszystko w rękach Boga naszego. On jest potężny i te 5% wystarczy – potrzeba tylko zawierzenia Jego Woli i gorącej modlitwy.

Będziemy wdzięczni Wam z calego serca za pomoc,
Z Panem Bogiem,
Ewa i Artur
Domowy Kościół Anglia
Źródło: Rodzina Rodzin

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Pomóżmy modlitwą katolickiemu małżeństwu zaadoptować dzieci, które chcą im odebrać i dać parze homoseksualistów

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • mama adopcyjna pisze:

   +++ w powyzszej adopcyjnej intencji oraz we wszystkich intencjach wowitowych +++

   P. S. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, z Panem Bogiem

  • leszek pisze:

   W sprawie adopcji ofiaruję post jutro, modlitwę i wszystkie upokorzenia, których doświadczyłem dzisiaj i cokolwiek spotka mnie jutro. Boże Święty nie pozwól zwyciężyć zboczeńcom, błogosław dzieci i zachowaj od złego. Maryjo Matko, Królowo Rodzin ratuj dzieci. Jezu Maryjo kocham Was, ratujcie dusze!

 2. Sylwia pisze:

  Również modlę się we wszystkich intencjach.
  Proszę też i w mojej o zdrowie dla mnie, ostatnio bardzo dokucza mi kręgosłup a właściwie odcinek górny połączony z szyją i ramionami. Wczoraj bardzo wieczorem mnie bolało wszystko wszystkie kości..wzięłam lek przeciwbólowy ale w nocy drętwiały mi ręce przez co nie mogłam spać..oczy też nie najlepiej ale muszę dać radę.Ufam i wierzę że to się skończy Pan Jezus Jest Panem Słowa.

  Ps.Ewuniu za przesyłkę prześlę w pod koniec następnego tygodnia bo teraz nie mam możliwości.
  Pamiętam w modlitwie o Tobie i o wszystkich Wowitach <3.

 3. Anna Judyta pisze:

  Rzeczywistość staje się okrutna dla katolików w tzw. cywilizowanym świecie. To zgroza móc czytać o czymś takim, czego nie da się opisać, bo słów brakuje. Nie wierzę, że dożyłam czegoś takiego! Totalitaryzm jest coraz bardziej widoczny i będzie coraz bardziej drapieżny i krwiożerczy, wszak wiadomo z jakiego źródła pochodzi, kto go płodzi. Łatwo nie jest i nie będzie, ale jest nasz PAN! W Nim zwyciężymy. A teraz trzeba nam cierpieć i walczyć. Zatem módlmy się! Włączam się modlitewnie w intencji tej i innych wpisywanych na tej stronie. Sama także proszę o modlitwę, bo mam cierpiącą córkę. Wpatrujmy się w PANA JEZUSA i pochylajmy się w nieustannej modlitwie, która jest nam dana jako oręż. „NIE LĘKAJCIE SIĘ. JAM ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT”. (J 16,33)

 4. poranna rosa pisze:

  +++

 5. eska pisze:

  Rozasłałam mailowo apel dot. adopcji, gdzie tylko mogłam. I pamiętam w modlitwach.
  +++ we wszystkich podanych intencjach.

 6. eska pisze:

  Przepiękne świadectwo. ❤
  Dedykuję je jako umocnienie wiary we wszechmoc Pana Boga dla wszystkich modlących się w różnych trudnych intencjach, ale zwłaszcza w intencji o szczęśliwą adopcję dla tych dzieciaczków z Anglii

 7. czester pisze:

  +++ wewszystkich intencjach

 8. Marta pisze:

  Uaktualnienie w sprawie;
  Nasz Bog jest wielki! Wczoraj o 16tej odbylo sie spotkanie z urzedem – nasi przyjaciele dostali szanse na rozpatrzenie ich aplikacji – to wielki krok milowy w tej sprawie!! Proces oceny bedzie przeprowadzony przez niezaleznego pracownika. Do tego czasu adopcja jest wstrzymana 🙂 To cudowna ingerencja samego Boga i Wasza pomoc przez modlitwy, posty, ofiary, cierpienia… Nasi przyjaciele przekazuja wszystkim wielkie podziekowania. Zobaczcie jak nasz Pan obrocil 5% szansy w wielka nadzieje! Z Chrystusem niemozliwe staje sie mozliwe! Teraz pozostaja tygodnie/miesiace modlitwy za tych pracownikow, ktorzy beda oceniac zdatnosc naszych przyjaciol do adopcji dzieci, i tygodnie pracy nad dostosowaniem ich domu do wymagan pozwalajacych na adopcje. Ale pierwsza bitwa jest wygrana – sprawa sie ruszyla! Chwala niech bedzie Panu!
  Viva Cristo Rey!! +

  • Beat pisze:

   Dziękuję Ci Matko Święta ze zdeptalas głowę węża
   Amen+++

  • Monika🌸🌺 pisze:

   +++

  • Agnieszka pisze:

   Sprawa będzie w 100 % załatwiona jeżeli znajomi zawierzą sprawę Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski.
   Podaję link strony gdzie znajdują się informacje o zawierzeniu: http://bractwokrolowejpolski.pl/
   Jest to droga najskuteczniejsza, na comiesięcznych zawierzeniach w pierwszą sobotę miesiąca zawsze są świadectwa osób które prosiły o dzieci. Maryja prośby o dzieci zawsze wysłuchuje, dzieci rodzą się nawet wtedy jeżeli z punktu medycznego to nie możliwe np. przypadek kobiety która nie miała jajników a teraz ma dwóch synów, inna nie miała owulacji, profesorowie wystawili opinie ze nie będzie miała dzieci, a po zawierzeniu Sercu Maryi urodziła bliźniaki. Życzę aby dzieci narodziły się na nowo przez adopcje w chrześcijańskiej rodzinie.

  • Elizeusz pisze:

   I ja również cieszę się, że sprawa przyjmuje wydaje się pomyślny obrót i żywię nadzieję, że dojdzie po walce duchowej (Ef 6,12) do błogosławionego końca, że te adoptowane dzieci pozostaną w tej zdrowej chrześcijańskiej polskiej Rodzinie, zostając w ten sposób uchronionymi od deprawacji. Zaiste i do tej sprawy zdają się odnosić słowa św. Pawła z Listu do Rzymian: „Wiemy, że Bóg jest z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra” (Rz 8,28; por. Mt 25,40). Oczywiście Panu należą się najpierw podziękowania (Ef 5,20). Korzystając z okazji i głosu chciałbym polecić piękny film (120 min.) o historii „chińskiej adopcji” oparty na faktach autentycznych, będącym ilustracją innych słów św. Pawła z Listu do Rzymian: ‚Niezbadane są drogi Pana” (11,33):

  • Dorota pisze:

   Marto, tak wiele osób się modli, informuj nas na bieżąco.

 9. Aleksandra pisze:

  Chwała Panu!
  za te dobre wiadomości
  dołączam się i ja do modlitwy o adopcję +++ i wszystkich innych intencjach +++

 10. Maria pisze:

  Chwala Panu!

 11. mama adopcyjna pisze:

  Chwala Panu !!! 💙💚

 12. czester pisze:

  Chwala Panu !

 13. Ada pisze:

  ja też się dołączam do modlitwy, o ile to możliwe informujcie co dalej z tą sprawą kochani.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s