Pomódl się z nami modlitwą św. Ojca Pio o uzdrowienie

Modlitwa Ojca Pio o uzdrowienie

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za to, że mnie kochasz. Dziękuję Ci za zesłanie Twojego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa na świat, aby mnie zbawił i uwolnił. Ufam w Twą moc i łaskę, która wspiera i leczy mnie. Kochający Ojcze, dotknij mnie teraz swoimi uzdrawiającymi dłońmi, bo wierzę, że jest Twoją wolą abym był zdrowy na ciele, umyśle, duszy i duchu.

Okryj mnie najszlachetniejszą Krwią Twojego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa od czubka mej głowy do podeszwy mych stóp. Wyrzuć to, czego nie powinno być we mnie. Wylecz niezdrowe i nieprawidłowe komórki. Otwórz zablokowane tętnice i żyły oraz odbuduj i dopełnij wszelkie uszkodzenia. Usuń wszystkie stany zapalne i przemyj infekcje mocą najdroższej krwi Jezusa. Niech ogień Twej uzdrawiającej miłości przejdzie przez całe moje ciało w celu uzdrowienia tak, aby funkcjonowało ono w sposób w jaki Ty je stworzyłeś. Dotknij też mego umysłu i moich emocji, nawet najgłębszych zakamarków mojego serca.

Napełnij mnie swoją obecnością, miłością, radością oraz pokojem i przyciągaj jeszcze bliżej do siebie w każdym momencie mojego życia. Ojcze, napełnij mnie Swoim Duchem Świętym i upoważnij do czynienia wszystkiego co się da, aby moje życie przynosiło chwałę i cześć Twemu świętemu imieniu. Proszę Cię o to w imię Pana Jezusa Chrystusa. Amen.

san-pio

Jako duchowa córka san Pio zawierzyłam, zawierzam i będę zawierzać Mu każdego Czytelnika tej strony

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

55 odpowiedzi na „Pomódl się z nami modlitwą św. Ojca Pio o uzdrowienie

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

 2. wobroniewiary pisze:

  Myśl św. Ojca Pio na dzisiaj (30. września):

  Nigdy nie przyszła mi do głowy myśl o jakiejś zemście. Modliłem się za oszczerców i nadal będę się modlił. Często mówiłem Bogu: „Panie, jeśli dla ich nawrócenia potrzebne jest uderzenie batem, zrób to, byleby tylko zostali zbawieni” (AD, s. 127).
  Amen.

 3. wobroniewiary pisze:

  A tu modlitwa i błogosławieństwo san Pio

 4. wobroniewiary pisze:

  Po Mszy w Wieliczce brat Elia błogosławił dzieci. W tyle z lewej strony ks. Marco Belladelli, przydzielony przez Kościół opiekun duchowny stygmatyka.

  W Wielkim Tygodniu przeżywa fizycznie mękę Chrystusa. Nosi stygmaty – co piątek rany na jego rękach, nogach i boku otwierają się. Ma dar bilokacji, uzdrawiania, czyta w ludzkich sercach. Zrobił pierwsze w historii zdjęcie Jezusowi. Brat Elia niedawno odwiedził Polskę.

  Mówią o nim „brat pocieszenia” lub „drugi ojciec Pio”. Wielu porównuje jego historię do życia św. Franciszka z Asyżu. Brat Elia, 54-letni zakonnik – pierwotnie w zakonie kapucynów – w 2000 r. założył wspólnotę Apostołów Bożych (Apostoli di Dio) w Calvo, w Umbrii. Sam o sobie mówi „osiołek Boga”. Kościół przygląda się mu od początku. Zakonnika przyjął Benedykt XVI, a niebawem spotka się on z papieżem Franciszkiem.

  W autentyczność tej historii wielu nie potrafi uwierzyć. Mimo że męka Elii została sfilmowana, są setki świadków, a zakonnik był wielokrotnie badany przez lekarzy, którzy potwierdzili jego poczytalność i nadprzyrodzony charakter ran. Ale pokora, z jaką podchodzi on do swojej misji, jego skromność i posłuszeństwo wobec każdej decyzji Kościoła rozpraszają wątpliwości. A tysiące osób po spotkaniu z nim odczuwa stały pokój w sercu. Wielu wraca do Boga, sakramentów, do modlitwy, całkowicie zmieniając swoje życie. – Pan Bóg wyznaczył mu cel: ma m.in. pobudzić w nas wiarę! Przypomnieć, że jesteśmy dziećmi Boga – mówi ks. Marco Belladelli, duchowy opiekun Elii wyznaczony przez biskupa diecezji Umbria Terni.

  Przyjmij te stygmaty

  Rok 1962. Francavilla Fontana w prowincji Brindisi na północy Włoch. 20 lutego przychodzi na świat Cataldo Elia. Chłopczyk jest ósmym dzieckiem Pompei Argenteri i Carmela Elii. Po dwóch tygodniach niemowlę nagle przestaje jeść. Jest pierwszy dzień Wielkiego Postu. Mama myśli, że coś jest nie tak z jej naturalnym pokarmem, więc podaje synkowi butelkę. Ale dziecko wypluwa mleko. Rodzice biegną do pediatry. „Przygotujcie mu trumnę” – słyszą. Jednak mijają dni, a dziecko żyje, mimo że nie je. W Wielką Sobotę wszystko wraca do normy. – To trwa całe jego życie. Cokolwiek brat Elia weźmie do ust w Wielkim Poście, wymiotuje. Jego organizm to odrzuca. Co roku traci wtedy 15 kg – opowiada ks. Marco.

  Wokół dziecka zaczynają dziać się inne niewytłumaczalne rzeczy. – Kiedy ma 7 lat, widzi anioły. Woła mamę, ale ona uderza go w twarz z krzykiem: „Oszalałeś!”. Kiedy Cataldo ma 10 lat, gra z kolegami w piłkę – ciągnie opowieść ojciec duchowny stygmatyka. – Na ulicy podchodzi do niego kobieta: „Wejdź do kościoła i odmów Różaniec”. Kiedy Cataldo pojawia się w wejściu, ksiądz woła: „Chodź, poprowadzisz dziś Różaniec”. Po modlitwie duchowny wręcza mu medalik z Matką Bożą. „Ja tę panią przed chwilą spotkałem” – reaguje dziecko. Innym razem jego kolega ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego ciało. Zanim przyjedzie pogotowie, Cataldo wyciąga żelazo z ciała kolegi, przykłada ręce do tryskających krwią ran. Chłopak jest ocalony, bez śladów i blizn.
  ……
  http://gosc.pl/doc/3265176.Stygmatyk-z-Calvo

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/06/18/wloski-stygmatyk-brat-elia-w-polsce-swiadectwo-o-bracie-oraz-jego-nauczanie-i-modlitwa/

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/08/30/polecamy-nowa-ksiazke-o-wloskim-stygmatyku-bracie-elia-cataldo-brat-elia-stygmatyk-ktory-sfotografowal-jezusa/

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2016/06/16/brat-elia-wloski-wspolczesny-stygmatyk-pierwszy-raz-w-polsce/

 5. mariaP pisze:

  <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

  Wszyscy jestesmy w drodze ku Wiecznych Radosci . Latwo nie jest nikomu .
  Nie bylo i Ojcu Pio .
  <<<<<<

  Brat Augustyn do Ojca Pio / z listu 315
  Tobie pozostaje tylko wolanie , kiedy mozesz , do Pana :
  “ Moj Boze ,
  niech sie wypelni Twoja Swieta Wola we mnie .
  Obdarz mnie laska , bym Cie nie obrazal ,
  chce Cie kochac i kocham Cie zawsze ,
  w jakimkolwiek stanie znajduje sie moj duch ,
  w jakikolwiek sposob bedziesz traktowal moja dusze .
  Moj Jezu ,
  ja jestem Twoj ,
  a Ty jestes moj : nie opuszczaj mnie … “

  <<<<<<
  Ojciec Augustyn kontynuuje ;
  “Powinienes starac sie wzbudzac te i podobne odczucia w swojej duszy , ktora przechodzi przez okropna noc, o ktorej mi mowisz .
  Wiem ,
  ze noc bedzie mogla w pelni rozjasniac sie tylko wtedy , kiedy Pan Bog zechce,
  ale trzeba ,
  aby dusza w czasie jasnych przerw ( ktorych nie moze brakowac) cwiczyla sie w dostosowaniu siebie do woli Bozej
  i w ciaglym wyznawaniu milosci swemu Bogu , by nie tracic Jego swietej milosci,
  absolutnie niezaleznie od tego , co sie dzieje .
  Czyz nie jest tak ?
  Wlasnie tak , nie inaczej , jesli dusza chce slodyczy Jezusa i wlasnego zbawienia .”
  <<<<<<<<<<<<<<<<

  Chwytajmy sie tych porad , jak i sam Ojciec Pio . Bedzie pewniej !

 6. Sylwia pisze:

  Bóg zapłać Ewuniu za zawierzenie nas ❤ .

 7. Renata pisze:

  Ojcze PIO błagam o zdrowie dla mojej córki i jej nienarodzonego 6 tygodniowego dzidziusia, Kasia jest chora i bardzo cierpi wybłagaj dla niej i dziecka łaskę zdrowia Błagam

 8. mama pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia dla córki i jej małego synka Proszę o modlitwę.

 9. babcia pisze:

  Ojcze Pio proszę o cud uzdrowienia mojego wnuczka Kuby, który zachorował na cukrzycę.Proszę o modlitwę.

 10. Aneta pisze:

  Kochany Ojcze Pio, bardzo prosze o modlitwe w intencji mojej corki, prosze o nieustanna opieke nad Nia, oraz w intencji chorego na raka Taty.

 11. małgorzata pisze:

  Kochany Ojcze Pio z całego serca proszę o uwolnienie mojego męża i dar miłości dla naszego małżeństwa.

 12. Aneta pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego syna za jego zdrowie

 13. Aneta pisze:

  Błagam o modlitwę za uzdrawianie mojego syna

 14. Zbigniew pisze:

  Ojcze Pio proszę spraw abym się nawrócił. Modlę się jak tylko potrafię, ale nie wiem czy to wystarczy. Wskaż mi tę właściwą drogę i poprowadź do żywota wiecznego.

 15. Marek pisze:

  św.Ojcze Pio proszę Cię o wstawiennictwo za mną do Pana Boga i wyproś łaskę zdrowia dla mnie i niech dobry Bóg sprawi aby operacja serca przebiegła pomyślnie żebym mógł szybko powrócić do zdrowia św.Ojcze Pio módl się za nami

 16. Kasia z Ciechocinka pisze:

  Święty Ojcze Pio proszę Cię o uzdrowienie moich relacji z Pawłem. Nie odzywamy się do siebie. Błagam o modlitwę. Proszę Cię o dar zrozumienia i miłości. Wskaż nam właściwą drogę i poprowadź nas do naszego Ojca.

 17. Aleksandra pisze:

  Proszę o modlitwę za syna znajomych. Kornel ma wadę serca. Ostatnio był operowany, od wczoraj jet na oiomie i walczy o życie. Serce słabnie.

 18. Aleksandra pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie dla Kornela.ma wadę serca, od wczoraj walczy o życie na oiomie.

 19. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie dla Stanisława

 20. KArolina pisze:

  Św Ojcze Pio, proszę o pomoc w znalezieniu dobrej pracy z dobrymi ludźmi jak najszybciej oraz o uzdrowienie mojego synka Antosia z kaszlu niewiadomego pochodzenia

 21. Iwona pisze:

  Błagam Św. Ojcze Pio o uzdrowienie mojego wnusia maleńkiego Jakuba. Od czubka jego głowy do podeszwy stóp. Duchu św przyjdź , uzdrow go i naucz jeść.

 22. Mieczysław pisze:

  Błagam Cie Św. Ojcze Pio o uratowanie mojego małżeństwa

 23. Mama maji pisze:

  Prosze o modlitwe za zdrowie corki maji 3.9l cierpliwosc podczas rechabitacji zeby byla grzczna i nie plakala 😥tylko grzcznie wykonwala cwiczenia i zeby jej serduszko bylo zdrowe i zaczela ladnie mowic 😉prosze rowniez o zdrowie dla babci czesi ktora jest dla nas jak matka 😘

 24. marzena pisze:

  W najblizszym czasie czeka mnie operacja, której się bardzo boję.Zachorowałam na endometriozę.Jestem załamana.Proszę Was o modlitwę za mnie, aby wszystko się dobrze skonczyło.

 25. Jagoda pisze:

  Proszę o modlitwe o łaskę zdrowia, pomyslnego przebiegu mojego leczenia onkologicznego abym mogla byc wsparciem dla meza, ktory wlasnie dowiedzial się o wznowie choroby nowotworowej.

 26. Dorota pisze:

  Ojcze Pio, dziękuję za wszystkie otrzymane łask, za miłość, nadzieję, wiarę, proszę o cudowne wyzdrowienie mojego brata Krzysztofa. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga…

  • Marzena pisze:

   Ukochany Ojcze PIO błagam o ratunek, cudowne uzdrowienie z raka złośliwego piersi Agnieszkę z Częstochowy. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo u BOGA. .Jej 12-letni synek tak bardzo Ją kocha i pragnie zdrowia dla mamusi

 27. Grazyna pisze:

  Ojcze Pio juz me raz pomogles kiedy blagalam o uratowanie zycia mojej Mamie.
  Teraz pokornie prosze uzdrow noge mojej corki. Prosze o modlitwe i wstawiennictwo u Boga.
  Lekarze nie wiedza jaka jest przyczyna.

 28. TOMASZ pisze:

  OJCZE PIO BLAGAM CIE O UZDROWIENIE MOJEGO TATY KTORY MA RAKA TRZUSTKI.POKORNIE CIE PROSZE UZDROW GO– RPOSZE CIE. NASZA CALA RODZINA CIERPI Z TEGO POWODU. PROSZE CIE O MODLITWE ZA NIEGO…

 29. jola pisze:

  ojcze pio proszę, błagam o uzdrowienie mojej wnusi Gabrysi

 30. Halina pisze:

  Ojcze Pio wstaw się za mojego wnuczka Antosia i uproś cud uzdrowienia go, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie bał się ludzi, nie miał agresji i stał się otwartym, spokojnym i mądrym chłopcem oraz o łaski potrzebne do nauki dla wnuczka Milana. Panie bądź uwielbiony i Ty zatroszcz się o tą rodzinę.

 31. Halina pisze:

  Ojcze Pio wstaw się za moim synem Łukaszem i uproś mu łaskę zdrowia i trzeźwości, łaskę dobrego słuchu lekkiej mowy oraz wiary, miłości i dar zdrowego dzieciątka dla jego i zony Pauliny. Panie bądź uwielbiony i Ty zajmij się jego rodziną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s