Prośba o modlitwę w intencji Ani współzałożycielki naszej Róży Różańcowej i autorki zakładki „Modlitewny kącik Ani”

Dziś otrzymaliśmy mail od Ani (Rybki) naszej czytelniczki, Ania jest z nami chyba od samego początku istnienia naszej strony, zawsze ofiarna w modlitwie i współpracy w tworzeniu strony, czego przykładem jest np. Jej Modlitewny kącik, gdzie dzieli się z nami przepięknymi modlitwami. Ania jest też pomysłodawczynią i współzałożycielką naszej Róży Różańcowej Róża Różańcowa. Gorąco prosimy o modlitwę i wsparcie.

*****

Cześć Ewciu,
Nie odzywałam się długo ale czytam stronę WOWIT codziennie. Piszę do Ciebie bo potrzebuję wsparcia modlitewnego. U mnie od lutego same złe rzeczy się dzieją. Najpierw ja zwichnęłam prawą rękę, potem syn złamał prawą rękę (miał wstawiane druty), teraz mąż jest chory od 5 tygodni – ma zapalenie nerwu kulszowego z powikłaniami. Najgorsze jest to, że stracił pracę. Teraz jak nie pracuje to i nie zarabia. I to jest właśnie problem. wydałam ostatnie pieniądze na jego leczenie (prywatne, bo państwowo to dopiero w 2019 może chorować) a tu wiadomo, troje dzieci, szkoła, przedszkole, kredyty. Nie mam już siły, tak po prostu. Pomódl się za nas, żeby to wszystko się wyprostowało. Odmawiam Nowennę Pompejańską ale w intencjach Matki Bożej, pomyślałam, że tak będzie najlepiej. W październiku zmieniam pracę, będzie ciężej, pensja podobna ale stabilnie. Mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie ale musiałam się komuś wyżalić. Normalnie łzy same mi lecą.

*****

*****

Modlitwa po różańcu !
Najdobrotliwszy Panie Jezu Chryste . Twemu Sercu Najsłodszemu polecam ten różaniec, który odmówiłam na cześć Twoją i ku uwielbieniu Twej Matki Najświętszej i proszę Cię pokornie racz go ulepszyć i udoskonalić i Twymi błogosławionymi rękami oddać Twej błogosławionej Matce jako piękny wieniec ku Jej czci upleciony, a zarazem objawić całą ową miłość dziecięcą, którąś Jej kiedykolwiek tu na ziemi i w Niebie okazał, aby przez Ciebie Serce Jej Najczystsze napełniła słodycz niebieska. Amen
Za:
Modlitewny kącik Ani

Ten wpis został opublikowany w kategorii Modlitwa, Pomoc, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Prośba o modlitwę w intencji Ani współzałożycielki naszej Róży Różańcowej i autorki zakładki „Modlitewny kącik Ani”

 1. bogumila2014 pisze:

  Panie, Ty wysłuchałeś modlitwy Twego sługi Jabesa (1Krn 4:10) wysłuchaj proszę i mojej: Obyś skutecznie błogosławił Ani i rozszerzył jej granice, a ręka Twoja była przy niej, i obyś uchronił ją od złego, a utrapienie jej przeminie. Amen ❤

 2. kasiaJa pisze:

  Obiecuję modlitwę +++

 3. mariaP pisze:

  Właśnie rozpoczela się Nowenna .
  💗… Ktora widzisz z nas każdego cudnymi oczami,
  Matko Boska Częstochowska , zmiluj sie nad nami !

 4. Maggie pisze:

  Matko Najświętsza proś Boga za nami – tak jak w Kanie Galilejskiej.

  Święty Rafale, Archaniele, którego imię oznacza „Bóg uzdrawia”, Ciebie Bóg w Swej niewysłowionej Dobroci uczynił uzdrowicielem i przewodnikiem wiernych, prosimy aby wszyscy WOWIT czytający i ich rodziny, doświadczyli pomocy w chorobie tak duszy jak i ciała, byś prowadził drogą, która spodoba się Bogu.

  Św.Gabrielu, Archaniele, którego imię znaczy „Bóg jest Mocą”, stojący przed Bożym Tronem i którego Dobry Bóg posłał, byś zwiastował Przenajświętszej Dziewicy tajemnicę wejścia błogoslawionego Syna Bożego w ciało człowiecze, prosimy abyśmy jednocząc się na WOWIT, poprzez Twoje wstawiennictwo zyskali pomoc: w każdej potrzebie, duchowej i doczesnej. Wspomagaj też: abyśmy zawsze przyjmowali godnie żywe Ciało Chrystusa, w którym On po Swojej Męce, Zmartwychwstaniu i Wniebowstąpieniu, na ziemi pozostał, aż do skończenia świata.

  Św. Michale, Archaniele, którego imię znaczy „Któż jak Bóg”, któryś zwyciężył pysznego lucyfera i nikczemne duchy, prosimy Ciebie, byśmy walcząc pod znakiem Krzyża, razem z Tobą zwyciężali naszych wrogów, pokonali wszelkie przeszkody, uporządkowali nasze życie zgodnie z Wolą Bożą i zgodnie z przykazaniami żyli w Łasce Bożej.
  Czuwaj nad naszą śmiercią, by nie zastala nas w grzechu, odpędź w jej godzinie złe demony, szatana i jego sługi, proś o Boże Miłosierdzie dla nas, byśmy z Twoją pomocą osiągnęli Zbawienie wieczne.

  Święty Józefie, Opiekunie Świętej Rodziny oręduj za rodzinami i wszystkimi potrzebującymi pracy i źródła utrzymania do prowadzenia godnego życia.

 5. pielgrzym Mariusz pisze:

  Szczęść Boże ! Jadę do Lichenia i Gniezna teraz sobota/niedziela spotkanie z Panem Jezusem prowadzi o. Bashobora – zaniosę i Twoje prośby Aniu do Matki Bożej Licheńskiej, o użytkownikach , adminach naszej strony też nie zapomnę,
  Proszę też o modlitwę w intencji Anity, która jest bardzo dręczona przez złego

  • wobroniewiary pisze:

   Proszę o modlitwę, pojechałam z małą na wypoczynek nad morze połączony z ustnym tłumaczeniem, które się „zwaliło” powodów dziesięć a najważniejszy to „niewytłumaczalne” problemy z kompem, przeinstalowanie nie pomogło a pozbawiło mnie sieci wi-fi, dostępu do słowników i wiele innych programów.
   Nowy komp na gwarancji to zrobią ale jak wrócę, a to kilka dni z zawaleniem zlecenia i bez możliwości nowych 😦

 6. magda pisze:

  Poproszę i ja o modlitwę. W sobotę wybieram się na spotkanie z Ojcem Danielem. Wiem a właściwie przypuszczam,że po powrocie mogą być krzyki, przekleństwa itp.Ale nie mogę nie jechać skoro mam taką okazję. O owocne przeżycie tego spotkania i…spokój w domu.
  We wszystkich intencjach +++

 7. Patryk pisze:

  Niechaj Jezus Miłosierny będzie z Anią .
  W każdym cierpieniu trzeba dostrzegać Bożą miłość i jego nieskończone i wielkie Miłosierdzie.
  Powtarzając w swoim sercu „Jezu Ufam Tobie” zawsze wszystko się uda ,trzeba tylko Ufać!
  Zapewniam was a sensie tego co piszę do doznałem tego wiele,wiele,wiele razy.
  Odmówię za ciebie Aniu koronkę do Bożego Miłosierdzia .
  Ufaj a wszystko się ułoży .
  Patryk J.U.T.

 8. Patryk pisze:

  Aniu powierzam Cię najmiłosierniejszemu .
  Ufaj a nigdy nie będziesz smutna .
  Ufaj a zawsze będzie Ciebie wspierał nasz miłosierny Pan Jezus Chrystus.

 9. agicam pisze:

  +++ w intencji wszystkich tu proszących osób obiecuję modlitwę (pomimo codziennej za panią Ewę -dziś za nią dodatkowa modlitwa ekstra).

 10. Czester pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 11. Lucyna pisze:

  Modlę się Koronką do Krwawych Łez Maryi we wszystkich intencjach proszących tutaj o modlitwę. I Bóg zapłać innym za modlitwę za czytelników WOWIT.

 12. Rybka pisze:

  Bardzo Wam wszystkim dziękuję za modlitwę. Na Rodzinę Wowitową zawsze można liczyć.

 13. Sylwia pisze:

  We wszystkich intencjach+++

 14. Krystyna pisze:

  Maggie, bardzo dziękuję za piękne
  modlitwy. 😃

 15. Kasia pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s