Orędzie Matki Bożej z Medziugorje z 25 lipca 2016

Gospa
„Drogie dzieci! Patrzę na was i widzę was zagubionych; i nie macie modlitwy ani radości w sercu. Dziatki, powróćcie do modlitwy i umieśćcie Boga na pierwszym miejscu, a nie człowieka. Nie traćcie nadziei, którą wam niosę. Dziatki, niech ten czas każdego dnia będzie dla was bardziej szukaniem Boga w ciszy waszego serca i módlcie się, módlcie się, módlcie się, aż modlitwa stanie się radością. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medziugorje z 25 lipca 2016

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • Agnieszka pisze:

   Orędzie Matki Najświętszej z wczoraj wyskakuje w wyszukiwarce o tej treści z małą zmianą: „módlcie się, aż modlitwa STANIE SIĘ radością”.

  • an pisze:

   bardzo proszę o modlitwę za mnie i moja rodzinę, o łaskę wiary ,pocieszenia i opieki w gorszych momentach, za wszystkich proszących na stronie o modlitwę, za prowadzących stronę oraz za zabitego proboszcza w dniu dzisiejszym. Wieczny odpoczynek………
   Bóg zapłać

 2. Emilia84 pisze:

  Dziękuję z całego serca za stronę WOWIT. Jestem od niej uzależniona. Wchodzę na nią codziennie, zazwyczaj częściej niż jeden raz. Ewo niech nasz najukochańszy Tatuś błogosławi ci na każdy dzień i daje mnóstwo siły.
  Maryja mówi o radości. W moim życiu był bardzo smutny okres (niepłodność). Wtedy poprosiłam Boga o słowa dla mnie i otworzyłam Biblię na chybił trafił, rzuciłam okiem w pierwsze lepsze miejsce na stronie i przeczytałam:
  „Nie wydawaj duszy swej na pastwę smutku
  ani nie zadręczaj się mędrkowaniem
  Radość serca – to życie człowieka,
  a wesołość męża przedłuża dni jego.
  Przetłumacz sobie samemu, pociesz swoje serce
  i oddal długotrwały smutek od siebie;
  bo smutek zgubił wielu
  i nie ma z niego żadnego pożytku.
  Zazdrość i gniew skracają dni,
  a zmartwienie sprowadza przedwczesną starość.
  Serce pogodne szczęśliwe jest też przy posiłkach,
  troszczy się o pokarm dla siebie.

  Oddałam Bogu swoje życie. Prawie wszystko się posypało, a potem cudownie poukładało. Jestem obecnie na urlopie macierzyńskim. Nie rozmyślam na temat przyszłości, nie planuję. Panie Jezu, Ty się tym zamij.

  • Monika pisze:

   Z tego co wiem smutek i stres też mogą być jedną z przyczyn niepłodności.

   • Emilia84 pisze:

    U mnie problem był typowo somatyczny. Trafiłam na prof., który zalecił operację. Rok po niej byłam na bloku porodowym. Znalezienie odpowiedniego lekarza też może być cudem.

   • Krzysztof pisze:

    Emilia84 pisze: Dziękuję z całego serca za stronę WOWIT. Jestem od niej uzależniona…

    Też dziękuję za te stronę, ale Emilia84 mam nadzieję, że nie jesteś od niej uzależniona, bo wszelkie uzależnienie pochodzi od złego. Przeanalizuj sobie czy faktycznie jesteś od tej strony uzależniona. Mam nadzieję, że nie, że twoje słowa to tylko forma radości i wdzięczności.

    • wobroniewiary pisze:

     Tylko jedno uzależnienie jest ok, uzależnienie od Pana Boga- słowa ks. Pawlukiewicza

    • Monika pisze:

     Jeśli nie mieliśmy dość Boga w naszym życiu, gdy Go wcześniej nie zauważaliśmy, choćby w drugim człowieku, to po nawróceniu, po odkryciu, że On jest z nami cały czas, wtedy jesteśmy głodni Boga i szukamy Go, i znajdujemy, i właśnie tam skierowujemy swe zmysły i serce, i umysł, gdzie Go dostrzegamy – i całym sobą chcemy Go coraz lepiej poznawać i wciąż odkrywać na nowo. I to jest piękne, dlatego Emilio84 nie rezygnuj z wchodzenia na stronę i czerp pełnymi garściami. Ale nie zapominaj, że Bóg w Trójcy Świętej Jedyny jest przede wszystkim w Tabernakulum i czeka tam na nas każdego dnia, skąd też największe Łaski spływają na nas wszystkich. Bóg jest w każdym człowieku, więc i o bliźnich staraj się nie zapominać, zwłaszcza jeśli masz obowiązki wobec tych, których powierzył Ci sam Bóg.

 3. ja pisze:

  Alarm bombowy przy ul. Starowiślnej. Paczka na ulicy
  Przy ulicy Starowiślnej 41 z powodu pozostawionej paczki nieznanego pochodzenia ogłoszono alarm bombowy.

  Na miejscu pracują saperzy, jest też specjalny robot, którego zadaniem będzie przeniesienie potencjalnego ładunku wybuchowego w bezpieczne miejsce.
  Wszystkie informacje potwierdza małopolska policja. – Na miejscu odnaleziono paczkę, jest podejrzenie, że może to być ładunek wybuchowy. Na miejscu pracują saperzy, którzy przewiozą pakunek w bezpieczne miejsce i sprawdzą – mówi kom. Grzegorz Gubała, rzecznik prasowy małopolskiej policji.
  http://lovekrakow.pl/aktualnosci/alarm-bombowy-przy-ul-starowislnej_15862.html

  • Maria z Warszawy pisze:

   Znów ataki na kościół katolicki koło Lyonu prawdopodobnie zginął 86-letni proboszcz i klinikę w Berlinie zginął lekarz

 4. Tomasz Staszewski pisze:

  Wowitowcy znalazłem dzisiaj coś ciekawego. Czy wy coś na ten temat wiecie? Chodzi o:
  „Boskie objawienie piekła – czas dobiega” – Kathryn Mary Baxter
  http://www.zbawienie.com/pieklo3.htm
  Dobra chyba sprawa się po chwili wyjaśniła. Jednak mimo wszystko zamieszczam ten wpis, bo może akurat ta część jest warta uwagi. Strona naprawdę delikatnie mówiąc zła i przeciwna kościołowi. Jeżeli nie chcecie to nie publikujecie tego posta, ale mam gorącą prośbę o przynajmniej jakieś info prywatnie na maila. Pozwalam również zmodyfikować tego posta i wyciąć z niego to co nie istotne 🙂

  • Maggie pisze:

   Wypisałam na Google hasło: Kathryn Mary Baxter … jest ewangelicką kapłanką (!), bo trudno przecieź nazywać ją księdzem. Robi kasę na „objawieniach” w formie książek i na Internecie jest już określenie jej … jako fałszywego proroka oraz, że opowiada bzdury o Jezusie.
   Szkoda mi czasu na zagłębianie się tą w literaturę, by potem z czymkolwiek polemizować.

 5. Anna pisze:

  Matko, dziękuję. Ci za wszelkie wyproszone łaski, za każdego człowieka, którego spotykam na swej drodze.Proszę wspieraj mnie i oddal wszelki smutek.pozwól. mi wypełnić wolę Twego Syna wobec mnie i daj siłę przetrwać trudne doświadczenia i być. wsparciem dla còrek.

  • wobroniewiary pisze:

   Tobie, mojej Ani i wszystkim Annom – błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej oraz babci Pana Jezusa – św. Anny i oczywiście dziadka – św. Joachima i ziemskiego Opiekuna, św. Józefa ❤

   Modlitwa
   Bądź pozdrowiona, o święta matko Anno,
   ze świętym Joachimem
   i Twoim całym świętym rodem!
   Błogosławieństwo Boże jest z Tobą.
   Błogosławiony jest owoc żywota Twojego, Maryja,
   Matka naszego Pana Jezusa Chrystusa,
   którą poczęłaś i porodziłaś.
   O święta Anno, matko Bożej Rodzicielki,
   proś za nas ubogich grzeszników,
   teraz i w godzinę śmierci naszej.
   Amen.

   • Kasia pisze:

    Amen.+++

    • Zinka pisze:

     Wszystkim Annom ,
     czytającym i modlącym się na tym forum , w dniu ich Imienin życzę , aby dobry Bóg stale się z Wami kobietki opiekował , a Matka Najświętsza niech Was wszystkie zawsze otula płaszczem Swej miłości .
     Zaś za moją zmarłą Mamusię Annę , pragnę odmówić :
     „Wieczny odpoczynek raczej jej dać Panie , a światłość wiekuista niechaj jej świeci . Niech odpoczywa w pokoju wiecznym amen”

 6. Witek pisze:

  O! Tak! idziemy dzisiaj na „imprezę” do Anny i Joachima. Dziadkowie zawsze rozpieszczają swoje wnuczki. Z pewnością i nam dzieciom Maryi niczego nie odmówią.

  Dziadku, Babciu życzę Wam by się spełniły Wasze prośby, które zanosicie do Boga Ojca.
  Amen. Alleluja

 7. Sebro pisze:

  Zaczęły się ataki na kościoły. W Normandii dwóch napastników zabarykadowało się w kościele z zakładnikami. Zamordowali proboszcza.

  http://wpolityce.pl/m/swiat/302186-francja-dwoch-uzbrojonych-mezczyzn-wzielo-zakladnikow-z-kosciele

  • Sebro pisze:

   Już wiedzą, że sprawcy działali z ramienia Państwa Islamskiego. Jeden z zamachowców był objęty dozorem elektronicznym, bo w marcu próbował przedostać się do Syrii i wstąpić w szeregi IS, jednak został z Turcji deportowany do Francji.

   A przed chwilą przeczytałem, że w Berlinie w szpitalu uniwersyteckim miała miejsce strzelanina. Sprawca postrzelił lekarza i popełnił samobójstwo.

   • wobroniewiary pisze:

    R.I.P.

    Ps. Na ulicach Zachodu będą ulice spływające krwią….wielu wielu osób ;(
    Biegających z maczetą będzie dużo, dużo…
    Przepraszam, ale miałam to pokazane ponad 20 lat temu i nie potrafię milczeć… musiałam to napisać, tym bardziej, że wszystko co miałam pokazane spełnia się i rozmawiam o tym z kierownikiem duchowym ;(
    Potrzeba dużo modlitwy i uwierzcie, że Polska będzie jedynym bezpiecznym miejscem na świecie.

    • Sebro pisze:

     Tak, co raz wyraźniej widać, że już bliżej niż dalej do końca.

    • leszek pisze:

     Za kilka dni wracam do pracy w Belgii :). Niech się dzieje wola Boża!

    • Sylwia pisze:

     To co się dzieje na świecie jest przerażające,robi się coraz gorzej. Też widziałam płacz dzieci naszych dzieci katolickich tyle mogę napisać..Ale wierzę w moc modlitwy. I chce wierzyć że to właśnie Polska się ostoi, że to właśnie nasz Kraj będzie bezpieczny.
     Choć czytałam wiele informacji na ten temat ,że niby islamiści mówią iż Polskie samoloty będą spadać i że również będą ludzie umierać na kolanach. Mimo wszystko wierzę że będzie u nas bezpiecznie że Bóg ma nas w swej opiece.

    • Monika pisze:

     20 lat temu byłam na niezapomnianych rekolekcjach, tzw. zamkniętych (w Dąbrowicy koło Lublina), na których był zarówno jeden, jak i drugi Ksiądz Adam. To był ogromny czas Łaski – że nie sposób nawet opisać.
     I Ksiądz Adam mówił wtedy, że jak zacznie się to dziać, to żeby mówić wszystkim Polakom żyjącym na świecie, gdziekolwiek są, żeby wracali do Polski i nie oglądali się na nic, bo właśnie tu a nie gdzie indziej będzie bezpiecznie – by przekazywać to wszystkim Polakom, także tym z Kazachstanu, którym nie dane było żyć w swojej Ojczyźnie, by wracali do Polski. Pamiętam to jak dziś.

     Oby tylko zdążyli. Z Łaski Bożej mamy ten Rząd, na ten czas dany od Boga, który nie stawia oporu Polakom ale przyjmuje Rodaków, w tym repatriantów z Kazachstanu. To jest ich Ojczyzna i tu mogą czuć się jak u siebie.

     Przytoczę pewien artykuł o losach Polaków:
     http://www.gs24.pl/magazyn/art/5288076,repatrianci-z-kazachstanu-nie-chca-wracac,id,t.html

     Fragment z tego artykułu: „Naszych dziadków wywieziono z Kamienia Podolskiego w 1936. Wtedy mój ojciec też miał 8 lat, podobnie matka. Dorośli i poznali się już tam, na zesłaniu.”

     Akurat w mojej rodzinie, z moją ukochaną babcią i dziadkiem było podobnie – w czasie wojny wywieziono ich tak samo z Kamieńca Podolskiego do Niemiec i tam, na robotach przymusowych się poznali i pobrali – oboje byli Polakami ale spora część ich życia była życiem tułaczym, wszędzie byli autentycznie prześladowanymi za to, że byli Polakami. Po wojnie wrócili do Ojczyzny i zamieszkali w Lublinie. Ale nawet po latach tułaczki (Ukraina, gdzie byli tępieni za to, że byli „Polaczkami”, potem wojna w Niemczech) a jednak nie byli przyjęci w Polsce jak swoi, ale traktowani tak jakby byli na obczyźnie. Mówię o państwu, o aparacie państwowym, który jak tylko mógł utrudniał wyjazd i odwiedziny do Kamieńca Podolskiego, do części rodziny, która pozostała na Ukrainie. Były straszne trudności, żeby móc zobaczyć się z własną rodziną – za komuny dosłownie latami czekali na pozwolenie, na możliwość odwiedzin, bo wyjazdy były zabronione. Z niektórymi bliskimi nie udało się babci zobaczyć za życia. A jak w końcu po latach starań dostała zgodę od państwa, to tak ukartowano ten wyjazd, tak go zorganizowano, żeby się z bratem w ostateczności w tym czasie odwiedzin nie zobaczyła i mimo wyjazdu i lat oczekiwań faktycznie nie zobaczyła się przed jego śmiercią.
     Zawsze babcia była wytykana i wyśmiewana, i wszędzie źle odnoszono się do niej – albo wytykana za to, że jest Polką i wyzywana od „Polaczków”, albo od Ukrainek” albo wytykana jako „Ruska” – a po wojnie już nawet w wolnej Polsce nie traktowana jak Polka – tak było całe życie, zależnie gdzie była i przez kogo oceniana.

     Tyle jest jeszcze Polaków, którzy pozostali na obczyźnie, tak żyjących jak i zmarłych, którym nie dane było w Polsce mieszkać. Niech wracają do kraju, do swoich.
     Co jeszcze musi się stać, żeby zechcieli powrócić do korzeni?

     Artykuł nosi tytuł: „Repatrianci z Kazachstanu nie chcą wracać.’
     Artykuł mówi o tych, którym udało się przyjechać, że wracać nie chcą – do Kazachstanu oczywiście.
     Tu w Polsce może i jest bieda i może gospodarczo daleko jesteśmy za krajami rozwiniętymi, zachodnimi ale nie zazdroszczę nikomu tułaczego losu.
     Jest biednie, skromnie, ale z Bożą pomocą da się żyć i jesteśmy u siebie, na naszej ziemi.
     Tu żyjemy i tu pomrzemy, wierni Bogu i Ojczyźnie. Nie potrzeba nam być u obcych naszej wierze i kulturze.
     A Europa powolutku ale czy nie jest już muzułmańska, skoro tyle meczetów, a rozbestwieni muzułmanie walczący z Jedynym Bogiem takie mordy urządzają na co dzień, że dla niejednego strach będzie do Boga się przyznać, bo można będzie to życiem przypłacić. Tak powoli to się już dzieje.

     Jezus jest Panem!

    • Sebro pisze:

     Sylwio, niby tak, ale dopiero jak wyplenimy z narodu takie chwasty jak imć Kijowski z KOD, który stwierdził dziś na antenie TOK FM, że terroryzm islamski w porównaniu z terroryzmem chrześcijańskim wcale nie wypada tak strasznie.
     Krew mnie zalewa jak czytam/słyszę takie wypowiedzi.

 8. Monika pisze:

  +++ Czas męczenników za wiarę.

  • Sylwia pisze:

   Sebro też o tym słyszałam i też w internecie o tym czytałam, nie wiem jak oni mogą porównywać taki terroryzm przez który wylewa się krew. Nie rozumiem jak można porównywać naszą religię do tak okrutnych czynów, we mnie też się zagotowało gdy o tym czytałam i słyszałam..

 9. kasiaJa pisze:

  Z pism Marii Valtorty „KONIEC CZASÓW”, str. 98-100
  JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA NADPRZYRODZONA WALKA
  Napisane 21 sierpnia 1943.
  Mówi Jezus:
  Powiedziałem ci pewnego dnia, że w dzisiejszej tragedii jest już działanie sił szatana, który wysłał swoich czarnych aniołów, aby poruszyć królestwa ziemi, jedno przeciw drugiemu. Rozpoczęła się już nadprzyrodzona walka. Oto i ona, za kulisami małej ludzkiej walki. Małej nie przez wzgląd na rozległość, lecz przez swe przyczyny. Mały ludzki motyw nie jest, nie jest jej przyczyną. Nie. Inna jest prawdziwa przyczyna, która sprawia, że bracia stają się jak mordercze bestie, które po kolei się zagryzają i zabijają.
  Walczycie waszymi ciałami, lecz w rzeczywistości to dusze walczą. Walczycie na rozkaz czterech czy pięciu władców. Sądzicie, że tak jest. Nie. Jeden jest sprawca tego zniszczenia. Jeden jest na ziemi, ponieważ wy tego chcecie, ale on nie jest z tej ziemi. To szatan porusza nićmi tej rzezi, w której już umierają nie ciała, lecz dusze.
  To jedna z początkowych walk. Królestwo Antychrysta, aby się umocnić, potrzebuje cementu uczynionego z krwi i nienawiści. Wy, którzy już nie potraficie kochać, służycie mu świadomie i zarzynacie się wzajemnie, i przeklinacie Tego, który w żadnym stopniu nie odpowiada za wasze nieszczęścia – Boga, walczącego wraz ze swoimi aniołami, aby ochronić to, co do Niego należy: Wiarę w sercach chrześcijan, Dobroć w sercach sprawiedliwych.
  Na razie to nie Ja dokonuję selekcji. To wy się spontanicznie dzielicie. Ci, którzy pomimo grozy potrafią zrozumieć, że Bóg jest zawsze Bogiem, czyli Dobrocią i Sprawiedliwością, i że ocalenie jest w podążaniu za Prawem Boga, oddzielają się od tych, którzy zaprzeczają tej prawdzie. Pierwsi wstępują w górę ku Światłości, drudzy spieszą, by wpaść w Ciemności.
  Zaprawdę, szatan ze swoimi złymi duchami usiłuje wstąpić po raz drugi do Nieba. Strącony jednak przez mego archanioła podąża na ziemię, aby pokonać Boga w sercach Jego dzieci, bo każda dusza, która się zagubi, to klęska dla Boga. I szatan z łatwością odnosi sukces, gdyż w sercach ludzi nie ma już płomienia ducha. Nie ma już życia ducha. Jest węzeł grzechu, w którym rozwija się potrójna pożądliwość, zabijająca ducha.
  Błogosławieni, którzy – dzięki Krwi Baranka – zwyciężyli, pozostali i pozostaną wierni. Błogosławieni ci, którzy odrzucą szatana i jego przynęty i nie będą się przejmować jego pozornymi zwycięstwami, jego wysiłkami podejmowanymi w tej dobie. On wie, że jego przeklęte królestwo potrwa krótko. [Błogosławieni] ci, którzy pozostaną wierni Chrystusowi i Jego Kościołowi, podzielonemu z powodu prześladowań antychrześcijańskich, męczennikowi niepokonanemu jak Wielki Męczennik, jego Oblubieniec, Chrystus Ukrzyżowany, który wyda się martwy, lecz się odrodzi, jeszcze piękniejszy, aby jako uwielbiony wejść do Nieba, gdzie prawdziwy Arcykapłan oczekuje go, by celebrować zaślubiny [Oblubienicy-Kościoła].

 10. Anna pisze:

  Bóg zapłać! +++

 11. Maryjo Krolowo Swiata modl sie za nami …….

  W dniu 25 lipca 2016 22:39 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: ” „Drogie dzieci! Patrzę na was i widzę was > zagubionych; i nie macie modlitwy ani radości w sercu. Dziatki, powróćcie > do modlitwy i umieśćcie Boga na pierwszym miejscu, a nie człowieka. Nie > traćcie nadziei, którą wam niosę. Dziatki, niech ten czas każdego” >

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s