Orędzie przekazane przez Matkę Bożą widzącej Mirjanie 18.03.2016

gospa-BDM

„Drogie dzieci! Macierzyńskim sercem pełnym miłości do was, moich dzieci, pragnę nauczyć was całkowitego zaufania do Boga Ojca. Pragnę nauczyć was, poprzez wewnętrzne patrzenia i wewnętrzne słuchanie, pełnienia woli Bożej. Pragnę nauczyć was bezgranicznego zaufania do Jego łaski i Jego miłości, takiego, jakie ja zawsze miałam. Dlatego więc, moje dzieci, oczyśćcie swoje serca. Wyzwólcie się ze wszystkiego co wiąże was tylko z tym co ziemskie i pozwólcie, by to co Boże, przez waszą modlitwę i ofiarę formowało wasze życie; aby w waszym sercu było Królestwo Boże; abyście zaczęli żyć  pokładając nadzieję w Bogu Ojcu; abyście zawsze starali się kroczyć z moim Synem. Lecz aby to wszystko się stało, musicie być ubodzy duchem i napełnieni miłością i miłosierdziem. Musicie mieć czyste i proste serca i zawsze być gotowi do służenia. Moje dzieci, posłuchajcie mnie, mówię to dla waszego zbawienia. Dziękuję wam.”
Źródło: Kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Orędzie przekazane przez Matkę Bożą widzącej Mirjanie 18.03.2016

 1. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości
  i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niechaj go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty wodzu zastępów anielskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Niżej możemy wpisywać intencje, w których mamy się nawzajem omadlać 😉

  • pielgrzym Mariusz pisze:

   Szczęść Boże! Proszę o Światło Ducha Świętego w pracy, którą właśnie wykonuję i opiekę, wskazówki do tych zmian które właśnie następują.
   Proszę o opiekę Matki Bożej, Jezusa dla rodziny W z Podkarpacia i Lublina.

 2. Jola pisze:

  Szczęść Boże całej rodzince Wowitowej.Jestem na Jasnej Górze u naszej Mateńki Maryi,na rekolekcjach które głosi z ogromną mocą o.Piotr Glass.Zawierzam nieustannie was wszystkich i wasze sprawy Mateczce naszej najukochańszej.Szczególnie adminów,bo wykonują dla nas ciężką pracę,czasami tak niewdzięcznie potraktowani.Wypraszajmy morze łask dla nich.Spotkałam tu tyle wspaniałych osób,że aż słów brak.Może jest tu jeszcze ktoś z naszej,,rodziny,, to niech się odezwie.

 3. Agnieszka pisze:

  Matko Najświętsza ofiaruję Ci całą moją rodzinę, nasze dusze, serca i umysły, nasze troski i pragnienia, życie nasze i godzinę śmierci. Naucz nas oczyszczać serca, słuchać wewnętrznie Głosu Bożego, zachowywać Jego Słowo i wydawać owoce w czasie przeznaczonym. Naucz nas dobrze rozeznawać Św. Wolę Bożą, wypełniać ją z miłości do Ojca Niebieskiego, naucz nas dziecięcej Ufności Bogu Ojcu zawsze, wszędzie i we wszystkim i miłować Go ponad wszystko.
  Przeprowadź nas przez wszystkie wydarzenia, jakie mają nastąpić i chroń od złego. Amen. Dziękuję za Twą matczyną troskę. Błogosławiona Jesteś na wieki!

 4. kasiaJa pisze:

  Potrzebna jest nasza modlitwa za Ks.abp Jana Pawła Lengę, który znajduje się obecnie w szpitalu. Nie wolno nam pozostawić go bez modlitwy, a niestety w mediach nawet katolickich jakby zmowa ciszy.

 5. Aleksandra pisze:

  Matko oddaje Ci cala moja dusze i ufam Tobie i Synowi Twojemu wiem ..

 6. Bogusia pisze:

  Matenko Kochana-DZIEKUJE Ci za wszystko…!!!
  Szafarko Lask-Ty wszystko wiesz,prosze wez w swoje rece ,moje zycie.
  Amen

 7. Czester pisze:

  Mateczko dziekuje i blogoslawie Cie.

 8. Janina pisze:

  Jolu, dziekuje.

 9. Anna pisze:

  Matko, dziękuję Ci za wszystko, za miłość i wsparcie, za dzieci i za kazdego człowieka, którego spotykam na swej drodze, tak wiele się uczę. Proszę pomóż mi i moim corkom przetrwać trudne chwile i kolejne oszustwa ze strony ich ojca a mego męża. Proszę wyjednaj dla niego łaski potrzebne do zrozumienia jak okrutnie nas krzywdzi, nie pierwszy raz. Jeśli taka wola Boga, ocal nasze małżeństwo. Jeśli nie, to pozwól ukoić mój ból i nie poddawać się zniecheceniu i apatii. Daj mi siłę dalej żyć aby wypełniać z pokorą wolę Bożą.

 10. Elżbieta pisze:

  Jezu,Maryjo Józefie! Kochamy Was -ratujcie dusze

 11. Pati pisze:

  Modlitwa niezgłębionego Miłosierdzia Bożego (modlitwa na ostatnie czasy)

  Królu i Panie Niezgłębionego Miłosierdzia Bożego. Z wielką ufnością padamy do Twych stóp i błagamy za grzesznikami całego świata – ratuj ich i uwalniaj od sideł szatańskich.

  Jezu Miłosierny, niech promień Twojej Miłości i Miłosierdzia ogarnie ich, aby nie zginęli w grzechu, nie pojednawszy się i nie wezwawszy Imienia Twego Jezu. Ty wszystko możesz, błagamy Ciebie, ratuj nas i cały świat przez Miłosierdzie Twoje.

  Któż na ziemi więcej kocha nas, jak Ty Jezu! Więc błagamy za grzesznikami całego świata, przyjdź im z pomocą! Okazywałeś Miłosierdzie Swoje przez tyle wieków, okaż i teraz w te ostateczne czasy. Jezu niech ta wylana Krew ich obmyje.

  Ta Krew, która wytrysnęła z Serca Twego dla nich. Dlatego błagamy Ciebie o słodki Jezu i wołamy po tysiąckrotnie – ratuj ich. Wiemy, że Twoje Ojcowskie Serce boleje nad tymi upadłymi duszami. Nie pozwól, aby szatan się cieszył z tak wielkiej liczby dusz. Ty jesteś Królem i Panem Nieba i ziemi, okaż Swoją wszechmoc przez Miłosierdzie Boże dla świata grzesznego. Jezu ufamy ci i ufać nie przestaniemy. Ofiary składamy z siebie u Twych stóp, jako Mali Rycerze Miłosierdzia Bożego zjednoczeni z Twym Miłosierdziem, aby ci pomagać w zbawieniu świata. Amen.

  Córko moja. Ta modlitwa powinna być odmawiana za wszystkich grzeszników całego świata. W tej modlitwie jest błogosławieństwo moje i moc modlitwy na ostatnie czasy. Dzieci Moje módlcie się i ratujcie te dusze grzeszne i pomagajcie im, bo was rozliczę ze zmarnowanego czasu, gdy staniecie przede Mną. Ten czas stanie wam przed oczami i z tego czasu przed Bogiem musicie się rozliczyć i zobaczysz człowiecze te dusze, które przez twoje lenistwo zostały pozbawione zbawienia i muszą nadal cierpieć. Gdy odejdziesz z tego świata modlitwy przeznaczone dla ciebie otrzymają te dusze, któreś ty pozbawił modlitwy. Kochaj i módl się za nich, za dusze grzeszne żyjące tu na ziemi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s