Przygotowywany na 19 listopada Akt intronizacji dokładnie wypełnia żądanie Pana Jezusa do Rozalii Celakówny

Informacja ze strony „Intronizacja Jezusa Króla Polski” na fb:

Chrystus KrólKochani! Muszę to napisać, bo pojawiają się komentarze, że przygotowywany narodowy Akt Intronizacji Jezusa Króla w Polsce nie będzie właściwym aktem… Otóż informuję tych, którzy wypisują te rzeczy, a nie wiedzą nic na ten temat, bo nie uczestniczą w intensywnych pracach nad Ogólnopolską Intronizacją – że przygotowywany na 19 listopada Akt dokładnie wypełnia żądanie Jezusa skierowane do Rozalii Celakówny. W akcie mają wziąć udział najwyższe władze świeckie Państwa Polskiego – usilnie nad tym pracujemy – akt ma być Uznaniem Jezusa Królem nad Polską i Narodem Polskim; ma być poddaniem się pod Prawo Boże. I w końcu ma być zawierzeniem Jezusowi Królowi całej naszej teraźniejszości i przyszłości. Będzie tam jeszcze wiele innych przepięknych treści, ale o tym niebawem…

Ciekawe, że ostatnio namnożyło się wielu „SPECJALISTÓW” od intronizacji… i każdy chce ją zrobić po swojemu. Prosimy o trochę cierpliwości i zaufania. W końcu walczymy o tę sprawę już od 20 lat i wiemy, czym jest Intronizacja i na czym ma polegać. Zapewniam, że pracę idą w dobrą stronę – prosimy o wzmożoną modlitwę, bo diabeł wprowadza zamęt.

***

Ks. Jan Pęzioł też mówił o „cudzie” intronizacji, ale prosił o modlitwę, abyśmy do tego dorośli, bo wielu niestety nie dorosło

Ks. egzorcysta Jan Pęzioł: Antychryst jest wśród nas. Diabeł boi się Intronizacji i dlatego…staje na rzęsach
To znowu diabeł tak się bał, żeby do tej intronizacji nie dopuścić, że choć było dużo modlitwy w narodzie, bo Duch Święty działa kochani, to o intronizacji w pewnym momencie Episkopat powiedział: nie wolno na ten temat nic mówić. I teraz, patrzcie, parę miesięcy temu na swojej konferencji Episkopat Polski powiedział: Intronizacja Chrystusa Króla w Polsce będzie. Tylko, że w tym życzeniu Pana Jezusa były dwa takie momenty do spełnienia: intronizacja ma się dokonać w obecności całego Episkopatu Polski i rządu. I, według mnie, przychodzi teraz ten czas, bo przecież wybór prezydenta czy zwycięstwa prawicy to jest Boży cud.

Tamta strona ma wszystkie wielkie środki do dzisiaj i pieniądze, i mass media, i poparcie międzynarodowe Antychrysta, a mimo to patrzcie co się stało. Według mnie dlatego, że ten rząd ma być na intronizację. Ona będzie w wigilię Chrystusa Króla w przyszłym roku, w Łagiewnikach koło Krakowa. To jest taka Boża odpowiedź na budowanie królestwa Antychrysta. I patrzcie – naszemu pokoleniu Pan Bóg kazał w tych czasach żyć. Ja teraz bardzo się modlę, codziennie, żeby Pan Jezus zrobił cud, bo bez tego nic nie będzie. Żeby nasz naród przez ten rok – bo pamiętajcie, pierwszy raz w 2000-letniej historii Kościoła Ojciec Święty ogłosił Rok Miłosierdzia, nigdy nie był taki ogłoszony przez żadnego papieża do tej pory i my w ten Rok Miłosierdzia wchodzimy. Tu się dokonują jakieś wielkie rzeczy Boże, od 8. września, od Niepokalanej. I przez ten rok ja się modlę, żeby nasz naród dojrzał duchowo do intronizacji. Żeby wszyscy w Polsce, dzieci, młodzież, starsi, kobiety, mężczyźni zrozumieli, że mamy Króla, który nas kocha i którego my mamy kochać i być Mu wiernymi. To wtedy ta intronizacja będzie przyjęta. Jeśli będzie przyjęta to znamy obietnice Pana Jezusa. Dlatego nie dziwcie się, że szatan na rzęsach staje, nie na głowie.

Całość czytaj: Tutaj (kliknij)

*********

Biblia w rok – czytania na 30 stycznia

Biblia w rok – czytania na 29 stycznia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

69 odpowiedzi na „Przygotowywany na 19 listopada Akt intronizacji dokładnie wypełnia żądanie Pana Jezusa do Rozalii Celakówny

 1. Małgosia pisze:

  Dziękuje za ten wpis, bo zamęt niesamowity. Na wiadomej stronie to już piszą petycje, żeby intronizacja była w kwietniu w Poznaniu. Po prostu chcą rozwalić wszystko, co zostało osiągnięte w rozmowach z Episkopatem.

  Najpierw Mieczysława Kordas czyli wielki koń trojański intronizacji, potem nieposłuszny ks. Natanek a teraz jeszcze wielbiciele MBM.
  Naprawdę trzeba dużo pokory i modlitwy.

 2. Weronika pisze:

  ISTOTA INTRONIZACJI

  Obraz Jezusa Króla Polski
  Pojęcie intronizacja (łac. inthronizatio – wyniesienie na tron) określa ceremonię wyniesienia kogoś do godności królewskiej. Ceremonia ta zasadniczo składa się z dwóch części: z aktu ustanowienia króla oraz z aktu oddania się pod jego władzę. W systemach władzy monarchicznej król panował nad poddanymi w zakresie określonym prawem królewskim lub prawem danego państwa. Uznanie przez poddanych władcy i jego praw następowało poprzez złożenie mu hołdu.

  Ceremonia Intronizacji dotyczy także, i przede wszystkim, Pana Jezusa. Wyznajemy bowiem, że Jezus jest Królem Wszechświata, a więc Władcą nie tylko wszystkich ludzi i narodów, ale także Panem (Królem) całego stworzenia. Jego władanie jest absolutne: Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi (Mt 28,18). Jest więc najwyższym i de facto jedynym Władcą: Królem królów i Panem panujących (por. Ap 19,16).

  To panowanie Chrystusa nad pojedynczymi osobami i nad całymi narodami zostaje proklamowane przez Intronizację. Jednakże w odniesieniu do Pana Jezusa możemy mówić o Intronizacji w znaczeniu tylko częściowym. Jezus otrzymał godność królewską od Ojca, Boga Wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, i człowiek nic tu dodać ani ująć nie jest w stanie, tzn. Jezus jest Królem niezależnie od woli człowieka. Natomiast od każdego człowieka i od każdego narodu zależy, czy dobrowolnie uzna królewską godność Chrystusa i czy podporządkuje się Jego władzy…

  http://intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=137

 3. Magda pisze:

  fronda też już miesza, ich tytuł daje do myślenia
  „Polska nie nada Panu tytułu, ale uzna Jego królowanie!”

 4. wobroniewiary pisze:

  Proponuję od 1 lutego odmawiać Nowennę do Anioła Stróża Polski (dla chcących)

  Tekst nowenny pochodzi z modlitewnika „Nabożeństwo do Anioła Stróża Polski” (nowenna, litania, modlitwy) ks. Mariana Polaka CSMA, Zofii Sobieraj, Michalineum 2011. Za zgodą Kurii Diecezjalnej Warszawsko-Praskiej z dnia 19 IX 1994, nr 2149/K/94; Wikariusz Generalny bp Stanisław Kędziora, notariusz ks. Marcin Wójtowicz. Autorem rozważań jest ks. Marian Polak, a modlitw Zofia Sobieraj.

  NOWENNA DO ŚWIĘTEGO ANIOŁA STRÓŻA POLSKI

  Modlitwa wstępna
  Boże nieskończenie dobry, Ty który w swej niezmierzonej miłości przydzieliłeś naszej chrześcijańskiej Ojczyźnie Świętego Anioła Stróża, aby strzegł nasz naród i bronił od wszelkich niebezpieczeństw i zasadzek nieprzyjaciół, z całą pokorą błagamy Cię, udziel narodowi Polskiemu, w tej Nowennie gorąco prosimy ………. Ty zaś Aniele Stróżu Polski, który na przestrzeni dziejów tak dzielnie przychodziłeś jej z pomocą we wszelkich zagrożeniach, uwalniając ją z niewoli i jarzma nieprzyjaciół wewnętrznych i zewnętrznych – bądź błogosławiony w Twoim oddaniu się Bogu i pełnieniu Jego świętej woli ! Wstawiaj się za nami, aby Polacy wszystkich czasów i pokoleń, razem z Maryją Niepokalaną, Królową Aniołów, św. Michałem Archaniołem, ze wszystkimi Aniołami i Świętymi, uwielbiali zawsze i wszędzie Boga w Trójcy Św. Jedynego. Amen.

  DZIEŃ PIERWSZY
  Rozważanie.
  Każdy naród jest powołany przez Boga aby wychodząc z niewoli grzechu i szatana doszedł do ziemi obiecanej – do nieba. Również nasz naród polski, ponad 1000 lat temu powołany do wyznawania wiary chrześcijańskiej – otrzymał od Boga – swego Anioła Stróża. Anioł Stróż Polski, na przestrzeni wieków wstawiał się za nami do Boga, oświecał rządzących, wspierał wszystkie dzieci naszego narodu w ich drodze do Domu Ojca Niebieskiego. Za otrzymane przez Jego wstawiennictwo oświecenia i pomoce – dziękujemy Ci Boże i przepraszamy za tych Polaków, którzy w zamierzchłej przeszłości jak i teraz, opierając się natchnieniom Anioła Stróża Polski, doprowadzają nasz naród do ruiny, rozbiorów, upadku moralnego i materialnego. Jednocześnie, nasz Niebieski Opiekunie, polecamy Ci w dalszym ciągu sprawy naszej Ojczyzny, rodzin , życia społeczno – kulturalnego i polityczno – ekonomicznego, aby wszystko wznosiło się na fundamencie prawa Bożego i było realizacją odwiecznego planu Boga. Amen.
  Modlitwa.
  Boże Ojcze Wszechmogący ! Jakże często na przestrzeni historii naszego Narodu, lud lechicki zamieszkujący terytorium naszej Ojczyzny, musiał krwią swoją płacić za prywatę możnowładców i rządzących, cierpiąc przy tym głód, ucisk i niedostatek. Ojcze nasz niebieski, prosimy Cię za przyczyną Anioła Stróża Polski, aby rządy w Polsce były sprawiedliwe, służyły dobru wszystkich dzieci tego narodu, zwłaszcza najbiedniejszych oraz były otwarte na dobro wszystkich innych narodów świata. Amen
  Ojcze nasz….x 7 Zdrowaś……. Chwała Ojcu …….

  • Bogumiła pisze:

   Wspaniały pomysł.

  • Maria z Warszawy pisze:

   A niech rogaty staje na czym chce i tak nie da rady. Dzieła Boże się dzieją……i będą się działy, jak ks. Jan powiedział od 8 września ( od moich urodzin)

   • Małgosia pisze:

    Mario, takie słowa to lekka ale pycha. Bo to są zwierzchności i moce. Człowiek sam przeciw złemu duchowi nic nie może
    Musimy wiedzieć, że teraz działania diabła się wzmogą, musimy czuwać, pościć i modlić się.

    • Maria z Warszawy pisze:

     Małgosiu a gdzie kochanie zobaczyłaś ta pychę, w stwierdzeniu faktu, że Boże dzieła się dzieją na każdym kroku, to w takim razie jeszcze bardzo mało wiesz lub nie chcesz tego widzieć 😀

   • Małgosia pisze:

    Napisałaś „niech se staje na czym chce” Wolę, żeby nie stawał na rzęsach, jego ataki są dotkliwe, wolę, żeby poszedł do piekła i nie wracał 😉

    Przepraszam, jeśli Cię uraziłam, wolę, by nikt od rogatego nie cierpiał

    • Maria z Warszawy pisze:

     Małgosiu, moja miła, gdyby rogaty nie dokazywał, ziemia byłaby niebem, a co do jego podróży do piekła i na to przyjdzie czas z Bożą pomocą.

    • mer pisze:

     Tak, jak Ty, Małgosiu, uważam, że Maria „wywołuje wilka z lasu”, a diabeł nie jest taki słabiutki i POTRAFI kusić skutecznie. Może za mało jest modlitwy i czuwania.

    • Maria z Warszawy pisze:

     Mer, po pierwsze nie wywołuję rogatego tylko przywołuję Boga, i przypominam, że tylko On jest Panem Tego świata, a po drugie zanim zaczniecie oceniać – czytajcie ze zrozumieniem- bardzo was proszę( bo raczej w waszych wypowiedziach można się doszukać działania rogatego lubiącego kłótnie w myśl zasady uderz w stół a nożyce się odezwą).

  • Ava pisze:

   Ja również dziękuje za tekst novenny i pomysł!!!
   I… start…. (nie lubię czekać jak Ojczyzna woła…) !!!

  • Panie Boże diabła i szatańskie duchy wtrąć do piekła amen

  • Bogumiła pisze:

   Zegar Męki Pańskiej – teraz Pan Jezus dźwiga Krzyż…
   http://www.rmpm.pl/index.php?page=zegar#11

   Jezu zmiłuj się nad nami!

   • wobroniewiary pisze:

    Ta strona ma to do siebie, że jak klikniesz na główną, to u góry pokazuje rozważanie na aktualną godzinę.

    Zobacz, teraz jest 12-00 i pokazuje u samej góry zapis dotyczący godz. 12-00

    http://www.rmpm.pl/index.php?page=home

    Godzina 12 w południe
    Jezus z szat obnażony i przybity do Krzyża
    Żołnierze zaś, gdy ukrzyżowali Jezusa, wzięli Jego szaty i podzielili na cztery części, dla każdego żołnierza po części; wzięli także tunikę. Tunika zaś nie była szyta, ale cała tkana od góry do dołu.

    J 19,23
    Modlitwa: O Panie! Okrutni oprawcy zdarli z Ciebie nawet Twoją szatę i unieruchomili przybiwszy do krzyża. Cierpiący Jezu, prosimy Cię, wejrzyj na nas, którzy tak często dobrowolnie pozbawiamy się godności i nie pozwól abyśmy w bezruchu tkwili w przepaści grzechów. Pomóż nam zrozumieć, że po to zostałeś przybity do Krzyża abyśmy zostali uwolnieni z krępującego nas zła.

    • Bogumiła pisze:

     Tak, na tym polega ten zegar.
     Ja klikałam o 11:48 jeszcze Pan Jezus dźwigał Krzyż. Po 12:00 Jezus już jest z szat obnażony.
     Wspaniały pomysł z tym Zegarem Męki Pańskiej! Szczególnie w piątek, krótkimi modlitwami poprzedzonymi słowami z Pisma Świętego można cały czas czuwać z Panem i choć swoją obecnością dać Mu ulgę w cierpieniu wyrażając miłość i dziękczynienia za Jego Mękę, przez którą zyskaliśmy odkupienie!
     Jezu dziękuję Ci, żeś dla mnie cierpiał!

 5. leszek pisze:

  Jezu ufam Tobie.

 6. Kasia pisze:

  A ja dziękuję za to, że tu mogę przeczytać rzetelne informacje a nie plotki, własne sugestie czy manipulacje ponieważ dziś mamy czas dużego zamętu i dzięki tej stronie można ten zamęt jakoś ominąć.

 7. wobroniewiary pisze:

  Wywiad z bł. ks. Jerzym Popiełuszką, nagrany przez zagraniczną telewizję

  http://gloria.tv/media/Nn8unRGGwyz

 8. Anna Kuraś pisze:

  Zachęcam żeby informacje dotyczące Dzieła Intronizacji w Narodzie Polskim czerpać ze strony internetowej http://www.intronizacja.pl bądź też naszej witryny na facebooku : https://www.facebook.com/Intronizacja-Jezusa-Króla-Polski-155291691154285/

  Jeśli w tych dwóch miejscach nie będzie rzetelnych informacji to znaczy, że inne źródła sieją plotki. Trzymajmy się źródła, a na pewno nie zbłądzimy. Niestety jedną z metod złego ducha jest sianie zamętu i rozproszenia. Serdecznie pozdrawiam. Króluj nam Chryste.

 9. Anna pisze:

  W Sejmie tylko PiS broniło religii w szkole
  Klub PiS złożył w Sejmie wniosek o odrzucenie w pierwszym czytaniu obywatelskiego projektu ustawy o zaprzestaniu finansowania nauczania religii z budżetu. Pozostałe kluby opowiedziały się za skierowaniem projektu do komisji.

  Pod projektem zebrano ponad 150 tys. podpisów osób popierających tę inicjatywę. Został on złożony w Sejmie pod koniec ubiegłej kadencji. Ponieważ w przypadku projektów obywatelskich nie obowiązuje zasada dyskontynuacji, dlatego projektem dotyczącym zaniechania finansowania religii zajmuje się Sejm obecnej kadencji.

  Autorzy projektu – z inicjatywy „Świecka szkoła” – uważają, że środki z budżetu państwa na organizowanie lekcji religii mogłyby być przeznaczone na inne cele edukacyjne, lekcje wyrównawcze dla najsłabiej się uczących, dofinansowania do szkoleń dla nauczycieli, lepsze wyposażenie pracowni dydaktycznych czy sal gimnastycznych. Jak podają chodzi o 1,35 mld zł

  • Piotr Gniazdowski pisze:

   Jedna z posłanek PIS referujących ten obywatelski projekt pot tym głosowaniu stwierdziła ,że po dyskusji w klubie poselskim zdecydowano jednak nie odrzucać w pierwszym czytaniu ale skierować projekt obywatelski do dalszych prac w komisji sejmowej ..Proszę sprawdzić dobrze aktualność tej informacji.Piotr Gniazdowski

   • Marek pisze:

    A warto wiedzieć dlaczego tak się stało.

    „Wniosek o odrzucenie projektu, po dyskusji w klubie, wycofaliśmy. Zrobiliśmy to nie ze względu na to, że popieramy ten projekt, bo nie popieramy go, ale dlatego, że postanowiliśmy być konsekwentni. Dlatego pozwolimy by przeszedł on całą procedurę legislacyjną: pierwsze, drugie i trzecie czytanie, a w trzecim czytaniu powrócimy do tego wniosku”

    „W minionej kadencji Sejmu posłowie PiS postulowali, by nie odrzucać projektów obywatelskich w pierwszym czytaniu, ale by zawsze w przypadku takich projektów przeprowadzać całą procedurę legislacyjną.”
    http://wpolityce.pl/polityka/279916-obywatelski-projekt-o-zaniechaniu-finansowania-religii-w-szkolach-trafil-do-komisji

 10. Shamikoo pisze:

  A na jakiej podstawie ten akt, tylko jakiś objawień i wizji? Już mamy przecież Matkę Bożą Królową Polski, to dlaczego mamy jeszcze koronować Chrystusa?

 11. Marakuja pisze:

  Trwa duchowa i społeczna inwazja przeciwko osieroconej Europie, która wyrzekając się chrześcijaństwa, otwiera się wobec obcej agresji. Wola odważnego sprzeciwu wobec zła zanika w miarę braku odróżnienia zła od dobra i wskutek wyrzeczenia się męstwa.

  ***

  Wiara w Boga, połączona z posłuszeństwem, pokorą i zaufaniem, staje się wiernością bezwarunkową. Wiara nie jest tylko poglądem, przekonaniem, ideą bez konsekwencji i praktyki. Samo określenie „jestem wierzący i niepraktykujący” zawiera w sobie sprzeczność w wyniku oddzielenia wiary od życia i miłości. O martwej wierze mówi św. Jakub (Jak 2, 1,17); sama wiara, bez uczynków nie zdoła zbawić, diabły też wierzą.

  O żywej wierze mówi św. Paweł (Rz 3, 28; 4,13; Ga 3,11): uczynki bez wiary nie prowadzą do usprawiedliwienia. Zbawia Bóg dzięki ofierze Chrystusa. Wspólnota z Bogiem wyraża się w miłości łączącej wiarę z czynami w oparciu o posłuszne odróżnienie dobra od zła w ufnym poddaniu się woli Bożej. Przewaga zaufania do stworzeń kosztem ufności pokładanej w Bogu Stwórcy jest istotą grzechu Adama i Ewy oraz wszystkich grzechów ludzkich uczestniczących w buncie szatana – ojca kłamstwa.

  W liturgii słowa czwartej niedzieli zwykłej 31 stycznia Bóg powołuje Jeremiasza jako proroka i wzywa go do odwagi: Ja jestem z tobą, by cię ochraniać (Jer 1,19). Owocem odważnej wiary jest miłość, którą wysławia jako dar od Boga św. Paweł w hymnie o miłości czytanym w drugiej niedzielnej lekcji (1 Kor 12, 31-13, 13).

  Próbie wiary poddaje w Ewangelii Jezus swoich rodaków, mieszkańców Nazaretu, którzy najpierw dziwili się pełnym wdzięku słowom, które płynęły z ust Jezusa, a zaraz potem zwątpili i uniesieni gniewem wyrzucili Jezusa z miasta, po to żeby strącić Go ze stoku góry, czyli zabić (Łk 4, 21-30).

  Jakie były motywy sprzeciwu?

  Mówili: przecież to tylko syn Józefa. Dlaczego nie chce wykazać wobec nas swoich cudotwórczych zdolności?

  Byłby więc Jezus dla nich o tyle dobry, o ile spełniałby ich oczekiwania, postępowałby zgodnie z ich wolą. W ten sposób bliscy Jezusowi stali się Jemu dalecy, błędnie oceniając Jego domniemaną nieskuteczność.

  Podobnie dzisiaj narody europejskie, niedawno bliskie Jezusowi i Kościołowi, wchodzą na drogę dechrystianizacji prowadzącą donikąd, czego jesteśmy świadkami. Pustkę powstałą w wyniku utraty wiary zapełniają siły Bogu i ludziom przeciwne. Trwa duchowa i społeczna inwazja przeciwko osieroconej Europie, która wyrzekając się chrześcijaństwa, otwiera się wobec obcej agresji. Wola odważnego sprzeciwu wobec zła zanika w miarę braku odróżnienia zła od dobra i wskutek wyrzeczenia się męstwa. Ludzie nijacy i tchórzliwi, uwikłani w zależności i różne formy poddania się współczesnym bożkom konsumpcji, użycia, przyjemności, posiadania i władzy, czują się zawiedzeni wobec nieskuteczności swoich pragnień i oczekiwań. Bóg pozwala, aby fałszywe bóstwa odsłaniały swoją twarz, aby na jaw wychodziły zamysły serc wielu za cenę cierpienia i znoszonych prześladowań (por. Łk 2,35).

  Ofiarowanie Pańskie obchodzone w Polsce 2 lutego pod piękną tradycyjną nazwą święta Matki Bożej Gromnicznej, zawiera w Ewangelii proroctwo starca Symeona, głoszące przyjście światła na oświecenie pogan w postaci Dzieciątka Jezus jako znaku, któremu sprzeciwiać się będą (Łk 2, 32.34). Sprzeciw wobec światła prawdy sprowadza ciemność zakłamania. W trwającym od uroczystości Niepokalanego Poczęcia Maryi 8 grudnia 2015 Roku Miłosierdzia Bóg daje nam czas miłosierdzia dla wezwanych, poprzedzający czas sprawiedliwości, która ogarnie wszystkich. Miłosierdzie darowane jest wcześniej tym, którzy chcą je przyjąć.

  Jednym z ważnych znaków zlekceważenia i odrzucenia albo przyjęcia Bożego błogosławieństwa i miłosierdzia jest czas kapłańskich, parafialnych odwiedzin kolędowych. W osobie kapłana Jezus puka do drzwi naszych domów. Mówi o tym święty Anioł Stróż Polski: Pokój wam i błogosławieństwo od Jezusa Chrystusa Króla Miłosierdzia! Jest czas, kiedy Chrystus w swoich kapłanach przychodzi do waszych domów i puka, by napełnić mieszkańców błogosławieństwem i miłością Ducha Świętego: „stoi i kołacze”… Jak wiele domów pozostaje zamkniętych, jak wiele serc nie otwiera się na Bożą łaskę! Zło ma pełny dostęp do miejsc zamkniętych dla Boga – rozważcie to. Módlcie się za tych, którzy odrzucają Bożą łaskę, módlcie się za zwiedzionych i nierozumnych, bo nie wiedzą co czynią. Błogosławieństwo w Chrystusie. Święty Anioł Polski. Amen!

  Podobnie Chrystus Król zwraca się do ojczystego domu w sytuacji wielostronnego zagrożenia z pragnieniem i wolą, aby nasz wspólny dom ocalić. Bóg szanuje naszą wolność, a zarazem ukazuje dobre albo złe skutki jej wykorzystania w posłuszeństwie albo nieposłuszeństwie Jego wezwaniu. Wzywa więc Bóg na wiele sposobów poprzez świadków wiary i miłosierdzia do nawrócenia, modlitwy, decydowania i postępowania zgodnie z Jego wolą. Kieruje teraz Chrystus do Polaków wezwanie do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, do intronizacji Jego jako Króla Polski; wzywa w Fatimie Maryja do ofiarowania Jej Niepokalanemu Sercu Rosji dla pokoju i uratowania narodów wchodzących na drogę wojny ku zagładzie. Czy to potrójne wezwanie będzie przyjęte?

  Powstań, Polsko, na znak dla narodów.

  Ks. Stanisław Małkowski
  http://wirtualnapolonia.com/2016/01/29/ks-stanislaw-malkowski-chrystus-krol-wiezniom-glosi-wolnosc/

 12. wobroniewiary pisze:

  Z dzisiejszego czytania Biblii w rok:

  Św. Piotr to nie Pan Jezus, a jednak…. „Wynoszono też chorych na ulicę i kładziono na łożach i noszach, aby choć cień przechodzącego Piotra padł na któregoś z nich”
  Czyli…o. Daniel prawdę prorokował, że ci co choć spojrzą na Papieża Franciszka w Krakowie… tam cuda dziać się będą. I ja w to wierzę! 🙂 ❤

  "Cuda działane przez Apostołów
  12 Wiele znaków i cudów działo się przez ręce Apostołów wśród ludu. Trzymali się wszyscy razem w krużganku Salomona. 13 A z obcych nikt nie miał odwagi dołączyć się do nich, lud zaś ich wychwalał. 14 Coraz bardziej też rosła liczba mężczyzn i kobiet, przyjmujących wiarę w Pana. 15 Wynoszono też chorych na ulicę i kładziono na łożach i noszach, aby choć cień przechodzącego Piotra padł na któregoś z nich. 16 Także z miast sąsiednich zbiegało się mnóstwo ludu do Jerozolimy, znosząc chorych i dręczonych przez duchy nieczyste, a wszyscy doznawali uzdrowienia".
  https://ewangeliadlanas.wordpress.com/biblia-w-rok/biblia-w-rok-styczen/biblia-w-rok-29-stycznia/

 13. anna pisze:

  Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus Kròl !!! O jak sie cieszy serce moje ze wkoncu Nasz Zbawiciel bedzie Ogloszony Kròlem Polski .Polska bedzie naprawde wzorem . Jezu Ratuj Polsce Miej W Opiece Naròd Polski , Matenko Kròlowo Polski Mòdl sie za nami .Jezu Kochamy Cie,Jezu Ufamy Tobie gdyz tylko w Tobie nasza Nadzieja . Panie Jezu Strzesz Naròd Polski !!! Ratuj caly Swiat

 14. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "POUCZENIA" Niedz. 15.12.1991, godz. 7.00

  † Ile oddasz będąc na ziemi, tyle i stokroć więcej otrzymasz w Niebie.

 15. Anna pisze:

  To się w głowie nie mieści!

  Brytyjska rodzina nie mogła pożegnać w spokoju ojca i syna, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Na ekranie zamiast zdjęć zmarłych ktoś puścił… film pornograficzny. Minęło kilka minut zanim pracownikom udało się go wyłączyć.

  Mężczyzna zginął podczas wypadku samochodowego. Razem z nim jechała jego ciężarna żona i córka, które po zdarzeniu trafiły do szpitala. Kilka dni po wypadku lekarze odebrali poród przez cesarskie cięcie. Niestety, noworodek przeżył zaledwie kilka godzin. Rodzina ofiar tragicznego wypadku zdecydowała się na wspólną uroczystość upamiętniającą ojca i syna.

  Na pogrzebie zebrało się ponad 100 osób. Podczas uroczystości na ekranie, zamiast zdjęć ofiar, wyświetlony został jednak ostry film pornograficzny. Goście nie kryli oburzenia.

  To było okropne, ksiądz odwrócił się, żeby włączyć wideo z Simonem, a zamiast tego na ekranie pojawiło się ostre porno. Teść zmarłego wpadł w szał i zaczął krzyczeć, żeby obsługa natychmiast to wyłączyła. Film leciał około 4 minut zanim udało się go zatrzymać. Po wszystkim ksiądz przeprosił i powiedział, że przez 30 lat nigdy nie widział takiego plugastwa – powiedział w rozmowie z telegraph.co.uk jeden z gości, który prosił o zachowanie anonimowości.

  • mc2 pisze:

   Sorki ale ten tekst ma się nijak do tematu aktu intronizacji.
   Jeżeli w kwestiach moralnych , można by mnożyć tematy z terenu Polski a nie W. Brytani.

   • eska pisze:

    Sorki, ale już wiele razy tu wyjaśniano, że komentarze mogą dotyczyć nie tylko tego, co jest w głównym wpisie. Jesteś tu stałym bywalcem – nie zauważyłeś tego jeszcze?

    • mc2 pisze:

     Sorki ale info o jakimś przypadkowym drobnym wydarzeniu w innym kraju są niepotrzebne . To tak jakby informować w dzienniku regionalnym o stłuczce samochodowej dwa województwa dalej.
     Już bardziej na miejscu byłby temat np. polskich czizliderek . Czy będą one mogły po intronizacji nadal występować w takich skąpych strojach podnosząc tak wysoko dolne kończyny ze między nimi zostaje kilka centymetrów zasłaniajacego materiału…
     Bez obrazy , co prawda głupi temat poruszyłem ale nie głupszy niż informacja o jakimś pogrzebie gdzieś tam w UK.

    • wobroniewiary pisze:

     Każdy pogrzeb to odprowadzenie kogoś (tu ojca i nowonarodzonego dzieciątka) do DOMU OJCA!!

     I to w asyście jęków i scen porno – działanie diabła na całego.
     Skoro komentarza nie zdejmuję – tzn. że ma tu być.

     2) A propos czirliderek – to, że przyjmiemy Jezusa za Króla nie oznacza, że Bóg nam cofnie wolną wolę. Nam wszystkim – czyli im też, i Tobie też i jeżeli nadal zechcą tak występować – Twoim zadaniem będzie się modlić za nie a nie wprowadzać „policję szariatową w chrześcijaństwie”

    • mc2 pisze:

     Powiem szczerze : nie chcę aby była wprowadzana jakaś policja szariatowa, ani też nie chce mi się modlić za te czizliderki .
     A po za tym występy czizliderek to marketing dający utrzymanie wielu ludziom , bez nich wielu nie poszłoby na mecze a poprzestałoby na oglądnieciu w telewizji relacji z rozgrywek .

 16. Anna pisze:

  http://www.fakt.pl/kobieta/behemoth-prowokuje-katolikow-zespol-bedzie-udzielal-komunii-,artykuly,607149,1,1,1.html

  „Gotowi na bluźnierstwo w Europie?” – takim podpisem zespół opatrzył zdjęcie, na którym widać pudełko pełne opłatków. Do złudzenia przypominają one hostie rozdawane podczas najważniejszego sakramentu w kościele katolickim (Komunii Świętej). Zespół planuje kolejną prowokację, ale wpis spotkał się już z ogromną falą krytyki.

 17. Ava pisze:

  PODPISZ koniecznie (kliknij czerwony DZIALAJ) protest przeciwko TTIP !!!!

  … (edycja)

  • Marek pisze:

   Ja jestem ostrożny z tego typu petycjami, po co im tyle moich dokładnych danych.
   Czy wiadomo kto to organizuje, kto w Polsce współpracuje z tą inicjatywą, kto promuje itd.?
   Uważajmy pod czym się podpisujemy podając swoje dokładne dane.
   Na liście partnerów widzę „partię zielonych” i już czerwona lampka świeci.

 18. Marek pisze:

  Świadectwo nawrócenia lekarza pracującego w klinice in-vitro….

 19. s pisze:

  „Mene, mene tekel uphsarin”.

 20. Módlmy sie o to-Niech Pan Bóg Pobłogosławi nasze działania.

 21. Irena Cuper pisze:

  Szczęść Boże; Odkąd poznałam ks.Tadeusza Kiersztyna 2010r. (oczywiście przez internet) od tamtej pory przeczytałam wiele publikacji katolickich w tym temacie,także modlę się w tej intencji i oby to się stało jak najszybciej. dziękuję za wszystkie mejle, dzięki nim jestem na bieżąco z lekturą pozdrawiam

 22. Krzysztof pisze:

  Bardzo się cieszę z tych wieści, czekam z niecierpliwością na akt intronizacji.

  • Maria z Warszawy pisze:

   A ja mam pytanie która intronizacja ma się odbyć
   – intronizacja Jezusa Króla Polski ?
   – intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa?

 23. Marta pisze:

  Adminie tylko komentarze poprawne politycznie przechodzą?Boicie się prawdy?Wy z PO?

 24. ja pisze:

  Ma sie odbyc intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  „A ja mam pytanie która intronizacja ma się odbyć
  – intronizacja Jezusa Króla Polski ?
  – intronizacja Najświętszego Serca Pana Jezusa?”

 25. waldek pisze:

  bardzo sie ciesze z tego powodu

 26. Pingback: 19 LISTOPADA - INTRONIZACJA OSOBY JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI | Przemysław Śruba - blog

 27. Janina pisze:

  CHWALA KROLOWI niesmiertelnemu BOGU SAMEMU czesc i CHWALA na wieki AMEN.
  BOG jes dobrem BOG jest miloscia BOG jest wybawieniem.AMEN.

 28. M. pisze:

  Jestem taka szczęśliwa, że nastąpi Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski. To dla nas, Polaków, wielki zaszczyt, że Pan Jezus bedzie naszym Królem; że będzie królował nad naszym narodem. Obyśmy tylko Mu byli wierni, zawsze i wszędzie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s