Ks. John Abberton: dziś spotkałem kobietę, która żywi się jedynie Eucharystią!

Ks. John Abberton z diecezji Leeds w płn. Anglii, egzorcysta, ten sam, który pisał:
„Jestem księdzem egzorcystą z  15-letnim doświadczeniem. Mam pozwolenie, aby dzielić się tymi sprawami….pani była zniewolona przez wiele demonów, przyszła do mnie krótko po tym, gdy przestała czytać te fałszywe orędzia MBM, …Podczas jednej z sesji, modliłem się szczególnie w intencji duchów jakie weszły w tę kobietę poprzez Marię Bożego Miłosierdzia. Właśnie wtedy zaczęła gwałtownie się trząść na krześle i została rzucona na podłogę, gdzie zaczęła się tarzać, i zaczęła krzyczeć. Gdy uklęknąłem obok niej, modliłem się przeciw duchowi Jezebel – duchowi, który jest powiązany z fałszywymi proroctwami. Gdy to zrobiłem, oczy tej kobiety błysnęły i zaczęła patrzeć prosto na mnie wzrokiem pełnym gniewu. Potrzebowaliśmy więcej sesji. Podczas jednej, zostało uwolniona z czegoś ‚wielkiego’, i jak odchodziła do domu, powiedziała: „Teraz jestem zadowolona z Papieża Franciszka”. – kliknij

 

dziś informuje na swoim fb:

Współczesna Marta Robin:

Dzisiaj spotkałem zadziwiającą kobietę,z którą rozmawiałem na temat Eucharystii. Ona jest chodzącym cudem. Poza przyjmowaniem Komunii Św. nie bierze niczego do ust i nawet nie pije wody. Dwukrotnie była dokładnie obserwowana w klasztorach, w których ją zamknięto w celi na jakiś czas. Zarówno jej torby jak i ubrania zostały przeszukane, a nawet została przeszukana jej kosmetyczka. W klasztorze w Ameryce była uważnie obserwowana przez 22 dni i była dokładnie przesłuchiwana przez psychiatrów i lekarzy. Na koniec stwierdzono, że zgodnie z wynikiem badań badań powinna być martwa!
Ona nie poci się i nie śpi.
Przeprowadziliśmy całkiem zwyczajną rozmowę, ale taką, która pozostawiła trwały ślad we mnie. Podczas naszej rozmowy w pokoju utrzymywał się piękny zapach (i jej przyjaciel był tam też), ale to nie był zapach perfum, który utrzymuje się po kimś, kto wyszedł z pokoju. Ten zapach zniknął,  gdy tylko wyszła.
Przypomniało mi to coś, co podobnie  pachniało podczas mojej  pierwszej wizyty w Lourdes w okolicy Bramy Św. Michała Archanioła. A jednak w pobliżu nie było żadnych kwiatów.

 

Oprac. Małgorzata Grzenia
Źródło: http://www.poczekajka.pl/gazetka/Zwiastun_nr_21.pdf

Przypomnijmy: niezwykła historia Marty Robin.
Przez 52 lata jej jedynym pokarmem była hostia

Marta Robin przyszła na świat w 1902 roku. Zmarła 79 lat później. Przez 52 lata jej jedynym pokarmem była hostia. Urodziła się 60 kilometrów od francuskiego Lyonu. Jej życie niemal od początku było naznaczone chorobą. Gdy miała 1,5 roku, dotknął ją tyfus. Jak większość dzieci, żyjących w tamtych czasach, skończyła naukę w wieku 12 lat. Mieszkała na wsi i pomagała w gospodarstwie. Była najmłodszą spośród sześciorga rodzeństwa.

Zamknięta w czterech ścianach
Miała 16 lat, gdy zdiagnozowano u niej paraliż kończyn dolnych i górnych, a także zanik odruchu przełykania. Straciła władzę w rękach i nogach, ale nigdy się nie załamała. Rozpoczęła swoją drogę do świętości. W wieku 20 lat stworzyła akt miłości i oddania się Bogu, w którym wyznała: „Powierzam się Tobie bez ograniczeń i bez drogi odwrotu”. Kilka lat później otrzymała stygmaty, czyli ślady Męki Pańskiej na swoim wątłym ciele.

Marta Robin nie była w stanie jeść i pić. Jej jedynym pokarmem była konsekrowana hostia. Czuła jej obecność, gdy do domu przychodził ksiądz z Najświętszym Sakramentem.

– Miałem okazję spotkać Martę dwukrotnie i rozmawiać z nią ponad godzinę o bardzo ważnych dla Kościoła sprawach. Najbardziej poruszył mnie widok jej samej żyjącej w ciemności od 50 lat, nie odżywiającej się niczym innym, jak tylko Eucharystią, uniesionej przez miłość i przepełnionej miłością do Boga, której jedyną troską był wypełnienie Jego woli – mówił Philippe Madre ze Wspólnoty Błogosławieństw.

Uderzenia szatana i oddanie Bogu
Marta Robin przeżywała nie tylko cierpienie fizyczne. Szatan dręczył ją, odkręcając kran. Chora słyszała plusk wody, ale nie była w stanie przyjmować żadnych płynów i zaspokoić pragnienia. Diabeł zadawał jej brutalne ciosy. Opiekun Marty Robin, o. Georges Finet, kilka razy wspominał o działaniu szatana. Duchowny mówił, że gdy odwiedzał chorą, ta często leżała posiniaczona na podłodze.
Marta Robin nie ustawała w walce z szatanem. Dała świadectwo wiary i widziała sens swojego bólu. „Moje modlitwy, czyny, cierpienia mają tylko jeden cel: odkrywać dla wszystkich tajemnicę szczęścia, które posiadam w pełni, i dawać Boga – wszystkim i zawsze” – pisała w swoim dzienniczku.
Gdy wojska niemieckie przekroczyły granicę francuską, Marta Robin dokonała kolejnej ofiary – oddała Bogu wzrok. Przestała widzieć i aż do śmierci przebywała w półmroku. Każdy promień światła zadawał jej ogromny ból. W ciągu 50 lat odwiedziło ją ponad 100 tysięcy osób, które powierzały jej swoje problemy. Wiele z nich zostało rozwiązanych. Część gości przeżyła duchową przemianę.
Marta Robin zmarła w wieku 79 lat. W 1986 roku Kościół rozpoczął jej proces beatyfikacyjny. Badanie jej mistycznego życia ciągle trwa. Jednak dla wielu już od dawna jest świętą, która żyła jedynie Eucharystią.

*******
Zjednoczenie dusz-ofiar (żertw ofiarnych)

Po długich rekolekcjach w „Ognisku Miłości” Marty Robin we Francji ks. Adam Skwarczyński w Wielki Piątek 1994 roku założył „Zjednoczenie Dusz – Ofiar”...kliknij
Nowenna dusz-ofiar: kliknij


Biblia w rok: 12 stycznia:

https://ewangeliadlanas.wordpress.com/biblia-w-rok/biblia-w-rok-styczen/biblia-w-rok-12-stycznia/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

52 odpowiedzi na „Ks. John Abberton: dziś spotkałem kobietę, która żywi się jedynie Eucharystią!

  • zuzia pisze:

   http://ognisko-milosci.pl
   Takie Ognisko Miłości znajduje się między innymi w Kaliszanach w Archdiecezji lubelskiej, w mojej parafii prowadził rekolekcje adwentowe o Mirosław Bielecki który w tym ognisku posługuje. Można skorzystać z rekolekcji tam w domu rekolekcyjnym i co ważne jeżeli kogoś nie jest stać opłacić pobytu,to może pomóc np. w kuchni, uważam to za bardzo dobre rozwiązanie 🙂

 1. Ava pisze:

  Też pare lat temu spotkałam w UK panią Helen, która twierdziła, że żyje tylko komunią św i również była pod opieką ks. egzorcysty. Działała w odnowie i mówiła,że Pan Jezus chciał aby pracowała z polską młodzieżą. Byłam na spotkaniu z nią i myślę że wiele Polaków miało okazje ją poznać. Pisały o niej też polskie gazety.

  • wobroniewiary pisze:

   Ks. John jest egzorcystą 😉

   • wobroniewiary pisze:

    Helen Quinlan z Irlandii, jako młoda kobieta ciężko zachorowała i przez kilka lat jej stan ulegał ciągłemu pogorszeniu. W końcu, kiedy lekarze zostawiali jej tylko kilka dni życia, znalazła na stoliku przy szpitalnym łóżku książeczkę z nowenną pompejańską. Pragnęła ją odmówić i wtedy została uzdrowiona. Wtedy w jej życiu nastąpił przełom i prawdziwe nawrócenie. Od kilkunastu lat Helen żyje „tylko” Eucharystią i nosi niewidoczne stygmaty

    • Maria pisze:

     Byłam na spotkaniu z Helen Quinlan i Glorii Polo w Warszawie w marcu 2008 r. Spotkanie zaplanowane było w Lublinie na Poczekajce, ale z pewnych względów nie odbyło się. Bardzo duże wrażenie zrobiło na mnie świadectwo jakie składała Gloria Polo. Siedziałam bardzo blisko sceny,w czwartym rzędzie, w środkowej części sali, w odległości kilku metrów od niej. Pomimo upływu 13 lat od zdarzenia jakie miało miejsce w Bogocie w Kolumbii, pani Polo bardzo przeżywała emocjonalnie. Mówiła łamiącym się głosem, co trochę przerywała i płakała.
     Pani Helen Quinlan w tamtym czasie, jeżeli dobrze pamiętam, chyba od 11 lat żyła samą Eucharystią. Mówiła,że ciężko było zmienić przyzwyczajenia żywieniowe ponieważ lubiła gotować i dobrze zjeść.

 2. Magda pisze:

  Zapraszamy na transmisję Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie ze Stasiówki, prowadzonej przez ks. Michała Olszewskiego SCJ.

  Ks. Michał Olszewski wygłosi kazanie podczas Mszy św. i zaraz po odbędzie się nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.
  Bądźcie duchowo z nami dzisiaj od godz.18.00 http://www.radioprofeto.pl

 3. Magda pisze:

  Ale diabeł się wściekał, niesamowicie, już dawno nie słyszałam, ale na wezwanie Krwi Jezusa szatan musiał zamilknąć. Chwała Panu!

 4. Bogusia pisze:

  Magda dziękuję za informację! 🙂

 5. wobroniewiary pisze:

  Helen Quinlan:
  Maryja podczas tej wizji powiedziała: „Członek rodziny, rodzic, który wytrwa w modlitwie, ocali całą rodzinę. Kto wytrwa w wierze, jego dzieci odziedziczą nową ziemię i nowe niebo”.

 6. evah pisze:

  Pani Ewo, jesli cos wiecej Pania interesuje na temat tej pani Helen Quinlan – charyzmatyczka, to prosze skontaktowac sie z Dominikiem Tarczynskim :), on zrobil film o tej pani :). http://www.charyzmatycy.pl 🙂

 7. Magda pisze:

  Kard. Stella do kapłanów: wracajcie do konfesjonałów! To nie jest marnowanie czasu!

  Niech nasze kościoły pozostaną otwarte w tym Roku Świętym, a my czekajmy na ludzi w konfesjonałach – apeluje do księży prefekt watykańskiej Kongregacji ds. Duchowieństwa kard. Beniamino Stella.

  W wywiadzie dla watykańskiego dziennika „L’Osservatore Romano” przypomniał, że spowiedź sakramentalna jest istotnym elementem rozpoczętego niedawno Roku Miłosierdzia. Dla księży powinna być to okazja, by powrócić do konfesjonału i nabrać zamiłowania do sprawowania tego sakramentu.

  Za Franciszkiem kard. Stella powtórzył, że oczywiście konfesjonał ma być nie salą tortur, lecz miejscem spotkania z miłosierdziem Pana. Zapewnił kapłanów, że czas spędzony w konfesjonale, zgoda na regularne dyżury, nigdy nie jest czasem straconym.

  Read more: http://www.pch24.pl/kard–stella-do-kaplanow–wracajcie-do-konfesjonalow–to-nie-jest-marnowanie-czasu-,40504,i.html#ixzz3wwekwm9q

 8. wobroniewiary pisze:

  Kochani, ale to nie chodzi o Helen
  O. John napisał mi na fb
  The lady I met is not Helena Quinlan – who I have met also by the way. Helena also lives on the Eucharist though she drinks water (and tea).

  • Sebro pisze:

   W wolnym tłumaczeniu: „Panią którą poznałem nie jest Helena Quinlan – którą tak na margginesie również poznałem. Helena równiż żyje tylko z Eucharystii jednak ona pije też wodę i herbatę.

 9. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "POUCZENIA" Niedz. 28.07.1991, godz. 18.50

  † Co uczyniłaś dziś dla Miłości?
  – Co ja mogę uczynić?
  † Możesz kochać: ludzi, których znasz, których ci ukazuję, o których cierpieniu wiesz.

 10. wobroniewiary pisze:

  Msza św. o uzdrowienie z ks. Michałem Olszewskim Scj
  Włącz i słuchaj on-line
  http://www.radioprofeto.pl/radioEmbed.html

 11. Anna pisze:

  Sakramentalia

  Mam wodę, sól i olej egzorcyzmowany, a z wcześniejszych numerów kwartalnika ,,Wypłyń na głębię” dowiedziałem się, jak ich używać. Czy kiedy będzie nam się kończyć woda egzorcyzmowana, to dodanie jej odrobiny do butelki nowej wody, uczyni z niej wodę egzorcyzmowaną? Czy po skończeniu się tych sakramentaliów należy raczej kupić nowe opakowania i dać do pobłogosławienia (podobnie pytam o olej i sól)?
  Czytelnik

  Tyle wody jest poświęconej, ile zostało przyniesione do poświęcenia. Nie da się jej rozmnożyć przez dodanie kilku kropel wody egzorcyzmowanej do butelki ze zwykłą wodą. Podobnie też jest z solą i olejem. Kiedy egzorcyzmowana woda, olej, sól się skończą, wówczas należy kupić nowe produkty i przynieść do poświęcenia. Każdy kapłan ma władzę dokonania takiego poświęcenia.
  O. Józef Witko
  http://www.sekretariatewangelizacji.pl

 12. Sylwia pisze:

  kochani proszę was o modlitwę jutro mam sprawę urzędową do załatwienia i co najgorsze zgubiłam dowód .. przewaliłam cały dom i nie ma 😦 😦 nie wiem co teraz będzie , jak ja to załatwię bez dowodu ..

  • GABRIELA pisze:

   Popros o pomoc Sw Antoniego z padwy

   pomoze znalesc dowod na czas…. 🙂

  • zuzia pisze:

   MODLITWA DO ŚW. ANTONIEGO

   Kłaniamy się Tobie, Święty Antoni, wielki nasz Patronie. Prosimy Cię pokornie, abyś z wysokości swej chwały wejrzał na nas i przyszedł nam z pomocą. Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają Twego pośrednictwa i proszą o opiekę. Nie odrzucaj i naszych ufnych próśb, ale wspomagaj nas w naszych troskach i kłopotach. Twoi czciciele znają Twe skuteczne wstawiennictwo świętego z Padwy w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagamy, spraw, abyśmy dzięki Twej opiece mieli zawsze silną wiarę, pracowali nad poprawą życia i pomnożeniem łaski uświęcającej. Polecaj nas Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słabi i nędzni jesteśmy, wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd nas otacza i jak bardzo potrzebujemy Twej pomocy. Prosimy cię, święty Antoni, abyś nas wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu. Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do Ciebie w swych potrzebach i troskach. Niech wszyscy odczuwają Twoją opiekę i doznają Twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego.
   Amen.
   http://www.radecznica.bernardyni.pl/modlitwy.html

   • zuzia pisze:

    Jeszcze przy okazji taka ciekawostka (bo może nie wszyscy wiedzą),że radecznicka Bazylika po wezwaniem św.Antoniego Padewskiego jest to jedyne miejsce na świecie objawień św Antoniego zatwierdzone przez Kościół.
    a to znalazłam na stronie o bernardynów: JUŻ MOŻNA ZAMAWIAĆ W NASZYM SANKTUARIUM PŁATEK Z LILII ŚW. ANTONIEGO ZE SPECJALNIE PRZYGOTOWANYM OBRAZKIEM Z MODLITWĄ.Wystarczy podać adres a wyślemy taki obrazek z płatkiem na wskazany adres!!!
    http://www.radecznica.bernardyni.pl/modlitwy.html
    Jak by ktoś chciał 🙂 Szczęść Boże.

  • mama adopcyjna pisze:

   +++ (sw Antoni ♡)

 13. Anna pisze:

  Nie odstąpmy nigdy od wiary, kościoła i Eucharystii. Na zachodzie już nam zazdroszczą 🙂

 14. Sebro pisze:

  Wczoraj odbyła się gala wręczenia Złotej Piłki dla najlepszego piłkarza świata. Po raz piąty otrzymał ją Leo Messi. Ale nie o tym.
  Na samej gali FIFA udowodniła, że również stoi po stronie politycznej poprawności. Podczas prezentacji filmów obrazujących sylwetki piłkarzy, działacze FIFA dokonali ocenzurowania opaski, którą w ważnych momentach kariery piłkarskiej zakłada Brazylijczyk Neymar. Na opasce widnieje bowiem napis „100% JESUS”. Na potrzeby prezentacji napis ów został wymazany.
  Kolejna zatem organizacja międzynarodowa udowadnia, że laickość, ma być normą. Ewentualnie zrobią wszystko, by nie obrazić muzułmanów.
  Kto wie, być może Lewandowski zajął tylko 4 miejsce, bo „nie wstydzi się Jezusa”? Ale to już tylko moje dywagacje.

  http://niezalezna.pl/74850-skandal-podczas-gali-wreczenia-zlotej-pilki-fifa-ocenzurowali-pilkarza-bo-przyznal-ze-jest-wie

   • Sylwia pisze:

    Jednym słowem cenzura na całego , coraz więcej się cenzuruje nie tam gdzie trzeba . Niby wolność słowa a człowiek siedzi w klatce z opaską na oczach . To nie przesada co napisałam to fakty ,bo widać ze postęp światowy wzrasta razem z cenzurą . Szkoda tylko że cenzorują kogoś kto pokazuje kim dla Niego jest Jezus .
    Wszystko dla poprawności politycznej , by nie urazić innych , za to ci Inni mogą nas urażać do woli . .

 15. Angelfax pisze:

  Kochani jezeli mozecie i rozumiecie w jezyku angielskim koniecznie obejrzyjcie ten filmik. Przedstawia on Dawida Bovie i w jaki sposob sluzyl szatanowi. Nie sluchajcie jego muzyki i nie ogladajcie jego klipow. https://www.youtube.com/watch?v=8wwTZLw3hqw

 16. Marakuja pisze:

  To przetłumaczony na szybko komentarz pod tym filmikiem:
  David Bowie opublikował nowy teledysk do swojej piosenki o nazwie ” Blackstar ” ! Symbolika jest tak rażąco szatańska i jest bluźnierstwem ! W tym wideo pokazuję to aby odsłonić ukryte , ale nie tak ukryte szatański wiadomości ! Proszę podzielić ten film, aby pomóc niech inni wiedzą, jesteśmy na duchowej wojnie ! Bóg zapłać , Będę czujny i zła się nie ulęknę !!!

 17. Anna pisze:

  Zamach w Stambule. Wśród rannych są turyści
  • Zamach na głównym placu w Stambule
  • Co najmniej 10 osób nie żyje, 15 rannych
  • Wśród rannych są turyści z Niemiec i Norwegii
  • Na razie nikt nie przyznał się do ataku
  • Zwołano sztab kryzysowy z udziałem premiera Turcji i ministrów
  • Władze wydały mediom zakaz informowania o zdarzeniu
  • W chwili zamachu doszło również do pożaru w jednym z hoteli w Stambule
  • W pobliżu miejsca eksplozji znajdują się popularne wśród turystów obiekty – Hagia Sophia i Błękitny Meczet

 18. Anna pisze:

  Bitwa w Lipsku! Setki aresztowanych, wstrzymany ruch kolejowy do Drezna. Powodem emocji imigranci

  Scen, jakie rozgrywają się na ulicach niemieckich miast w ostatnich tygodniach, Republika Federalna nie widziała nigdy. Nie stygną emocje po sylwestrowych napaściach imigrantów na kobiety. W poniedziałek, 11 stycznia, na ulice saksońskiego miasta wyszło 3,5 tysiąca osób chcących sprzeciwić się islamizacji. Niektórzy uczestnicy marszu Pegidy starli się z obozem „tolerancji”.

  Read more: http://www.pch24.pl/bitwa-w-lipsku–setki-aresztowanych–wstrzymany-ruch-kolejowy-do-drezna–powodem-emocji-imigranci,40538,i.html#ixzz3x265ebWG

 19. Marakuja pisze:

  Kardynał Raymond Burke wzywa wiernych katolików do „szturmu niebo” modlitwą różańcową. Sam co miesiąc będzie celebrował Msze Świętą i modlitwę różańcową w intencji wyprowadzenia Kościoła z obecnego kryzysu i zamieszania. Jest to oddolna inicjatywa świeckiej organizacji katolickiej zaniepokojonej zmianami kulturowymi i prawnymi w zakresie moralności i ochrony życia.

  Inicjatywa została zapoczątkowana przez świecką organizację działającą w Stanach Zjednoczonych „Katolicką Akcję dla Wiary i Rodziny”. Umieściła ona na swojej stronie internetowej informacje dotyczące swojego pomysłu oraz formularz umożliwiający zapisanie się do grupy, której członkowie będą się modlić na różańcu, w każdy pierwszy dzień miesiąca, w intencji zakończenia kryzysu w Kościele.

  – Jako katolicy dostrzegamy kryzys kultury. Przegraliśmy bitwę przeciwko małżeństwom jednopłciowym, widzimy Planned Parenthood, która zabija dzieci, handluje ich organami i brak jakichkolwiek działań, aby ich zatrzymać, a eutanazja jest wprowadzana tylnymi drzwiami – powiedział Thomas McKenna rzecznik prasowy „Katolickiej Akcji dla Wiary i Rodziny”.

  W czasie spotkań z Kardynałem Burke katolicy z całego świata dzielą się swoimi wątpliwościami i zniechęceniem wobec obecnego zamieszania w Kościele. Odpowiedzią kardynała Burke zawsze jest ufna modlitwa w intencji całego Kościoła.

  Zainspirowani licznymi wypowiedziami kardynła Burke katolicy z „Akcji dla Wiary i Rodziny” za pomocą strony internetowej wzywają „Rycerzy Różańca” do „szturmowania” nieba Różańcem Świętym w każdy pierwszy dzień miesiąca.

  Do poniedziałku, po przez stronę internetową, podjęcie wyzwania modlitwy za Kościół zadeklarowało 15 000 katolików.

  Dla podejmujących ofiarę modlitwy zostały zaproponowane następujące intencję:
  1. Za naszą Matkę – Kościół Święty, aby Duch święty prowadził papieża.
  2. Za biskupów i całe duchowieństwo o świętość życia i aby byli wiernymi pasterzami, obrońcami Boga i pokazywali Światło Prawdy.
  3. Aby wszelki zamęt został rozwiany z serc i umysłów wszystkich ludzi oraz by byli oświeceni światłem Prawdy.

  W pierwszy dzień miesiąca kardynał Burke będzie odprawiał Msze Świętą w intencjach wyżej podanych, a także szczegółowych intencjach „Rycerzy Różańca”, którzy będą się modlili w tym czasie.

  Jak powiedział T. McKenna w ten sposób nasze modlitwy będą miały znacznie większą siłę.

  Read more: http://www.pch24.pl/kardynal-burke-apeluje-do-katolikow–aby-szturmowali-niebo-modlitwa-rozancowa-w-intencji-kosciola,40543,i.html#ixzz3x28zL0kc

 20. Marakuja pisze:

  Nie mogę się oprzeć..muszę to wkleić..

 21. Kasia pisze:

  Nie mogę znależć czytania Ewangelii na 11 stycznia.Pod wpisem ze świadectwem Darka są czyt.na 10 stycznia Ks.Rdz.19-20 psalm 10,Łk 10.Natomiast pod ost.wpisem są czyt.na 12 stycznia :Rdz. 23-24.Ps12,Łk 12.Nie mogę znależć:Rdz.21-22,Ps 11 i Łk 11. Tak sie wczoraj zaczytałam na str voxdomini,gdzie znalazłam fragmenty książki Poemat Boga-Człowieka Marii Valtorty,że sie teraz pogubiłam z czyt.Biblii.Proszę Adminów o pomoc….
  Ps.Poemat Boga-Człowieka czyta się jakoś o wiele łatwiej niż księgę Anny Katarzyny Emmerich,wciąga niesamowicie,ale Biblia ważniejsza 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s