Wojciech Sumliński: „Jeśli Witkowski wróci do śledztwa o zabójstwie ks. Popiełuszki, zatrzęsie się ziemia w Polsce”

Przeczytaj na: http://www.pomniksmolensk.pl

Dość kłamstw o śmierci księdza Jerzego Popiełuszki!
List otwarty do Prezydenta RP

Szanowny Pan
Andrzej Duda
Prezydent RP

Do wiadomości:
Prezes Rady Ministrów RP
Minister Sprawiedliwości RP
Prokurator Generalny RP

Szanowny Panie Prezydencie!

Czy niepodważalnie słuszne procesy: beatyfikacyjny i kanonizacyjny księdza Jerzego Popiełuszki mogą nam zastąpić obiektywną prawdę o okolicznościach Jego śmierci?

Czy ktoś poza Waldemarem Chrostowskim potrafiłby w tak niezwykłych okolicznościach, w tak niezwykły sposób, uwolnić się z kajdanek używanych przez milicję w PRL-u?

Co widzieli mężczyźni stawiający sieci pod tamą we Włocławku i w jakich okolicznościach pożegnali się z tym światem?

Od trzydziestu lat w sprawę zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko wpisywane są kłamstwa i fałsz. Prokurator Andrzej Witkowski, który dwukrotnie prowadził śledztwo w tej sprawie i dwukrotnie w kluczowym momencie był od niego odsuwany zdobył dowody, że w zbrodnię, której ofiarą padł ksiądz Popiełuszko, uwikłani są bardzo wpływowi ludzie. Inni bardzo wpływowi ludzie od lat nie chcą dopuścić do jej wyjaśnienia, gdyż obawiają się, że złamią zmowę milczenia, a tym samym spowodują lawinę. To dlatego chronieni przez wpływowych protektorów inspiratorzy zbrodni ze wszystkich dotychczasowych opresji wychodzą obronną ręką. To dlatego też prokuratorowi Andrzejowi Witkowskiemu, który oskarżał w trzystu sprawach o zbrodnię i nigdy nie poniósł sądowej porażki, aż dotąd uniemożliwiano ukończenie śledztwa, w kwestii którego złożył publiczną deklarację, iż w pół roku wykaże prawdę o tej najgłośniejszej i zarazem najbardziej tajemniczej zbrodni ostatnich kilkudziesięciu lat.

Z końcem 2015 roku prokurator Witkowski odchodzi w stan spoczynku. Zważywszy, że Andrzej Witkowski dysponuje wyjątkowym doświadczeniem i unikalną wiedzą dotyczącą tej sprawy obecny czas jest zatem prawdopodobnie ostatnim, w którym istnieje szansa na wyjaśnienie wszystkich okoliczności śmierci księdza Jerzego, a których wyjaśnienie jest kluczem do zrozumienia i wyjaśnienia wielu tajemnic III RP opatrzonych aż dotąd klauzulą najwyższej tajności. Andrzej Witkowski z grupą współpracowników zebrał dowody na kluczową rolę wojskowych służb specjalnych, polskich i rosyjskich, w zamordowaniu księdza Jerzego Popiełuszki i zamierzał udowodnić, że cała ta sprawa nie jest historyczną, lecz czymś, co wciąż trwa.

Zwracamy się Do Pana Prezydenta z gorącą prośbą o przywrócenie prokuratorowi Andrzejowi Witkowskiemu śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.

„Do końca swojej służby będę czynił, co w mojej mocy, by wyjaśnić tę sprawę. Będę to robił, bo wierzę, że niebezpieczny staje się kraj, w którym nie można wierzyć prawie nikomu, w którym nie można powiedzieć prawdy. Jaką wartość ma kraj okłamujący własne społeczeństwo? To jedyna sprawa w moim życiu, której nie dokończyłem. Nie pozwolono mi. Nie zamknięto mi ust dlatego, że błądziłem. Przeciwnie. To dowód, jak ciężko prowadzić śledztwo przeciwko operacjom służb specjalnych.

I obawiam się, że tobie też nie pozwolą. Ale któregoś dnia ktoś odkryje prawdę. Może to będziesz ty, może twoi lub moi następcy. Miejmy nadzieję, że tak się stanie. Ja taką nadzieję mam. Dlaczego? Bo ludzie chcą znać prawdę. A prawda jest po naszej stronie.”

Z wyrazami szacunku i nadzieją na zmiany,

Wojciech Sumliński,
Jadwiga Chmielowska,
Krzysztof Skowroński,
Stefan Truszczyński.

Kliknij i podpisz: http://www.petycjeonline.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Wojciech Sumliński: „Jeśli Witkowski wróci do śledztwa o zabójstwie ks. Popiełuszki, zatrzęsie się ziemia w Polsce”

 1. Małgosia pisze:

  Każdy powinien wysłuchać pana Sumlińskiego, co mówi o Komorowskim i bpie Nyczu z którym są na ty, o tym jak bardzo ks. Popiełuszko cierpiał od duchownych, urabianych i okłamywanych przez SB, potem o ks. Małkowskim, za którego powinniśmy dziękować Bogu na kolanach, i za abp Andrzeja Dzięgę, bo na szczęście nie cały Kościół współpracował z SB

  A potem posłuchajcie tego

  • Kasia pisze:

   To bardzo ważne,żeby media jak najszybciej zostały oczyszczone z pro niemieckich i pro POwskich manipulatorów,bo są całe rzesze ludzi tak ogłupiałych i zmanipulowanych,że nie docierają do nich żadne argumenty.Wręcz naskakują,często podniesionym tonem,żeby nie powiedzieć krzykiem na działania nowego rządu,gadając przy tym bzdury wyssane z palca.Zauważyłam też,że są to ludzie albo małej wiary,albo wręcz mający problem z wiarą,często praktykujący jakieś zabobony,wróżby,noszący dla nonszalancji pierścień atlantów,czytający Harego Potera,fascynujący się takimi filmami jak Kod da Vinci,bo w tv reklamowali itd.a takich ludzi jest naprawdę dużo,choć niby wykształceni,kreatywni i inteligentni.Mam znajomą,która wraz z córką studentką wręcz nie cierpi Pis-u,natomiast ta właśnie 23letnia studentka kupiła wszystkie tomy Harego Potera twierdząc ,iż się na tym wychowała.Dodam jeszcze,że ciocia i wujek są katechetami,a cała rodzina jest praktykująca.Takie przykłady można by mnożyć,tak media i szkoła niszczą młode umysły zamiast kształcić i rozwijać w dobrym kierunku.Rodzice też powinni uczyć w domach wiary,patriotyzmu i miłości do Ojczyzny nawet,a właściwie przede wszystkim jeśli mieszkają poza granicami kraju.Tak nam dopomóż Bóg!

 2. Ania pisze:

  Ciarki po mnie przeszły!
  Pamiętacie jak Komorowski grzmiał, że prezydent gdzieś poleci….
  Dziś podobnie grzmi Lis o Andrzeju Dudzie
  „Prezydent Andrzej Duda będzie byłym prezydentem tuż po rozpoczęciu prezydentury” – napisał Tomasz Lis na Twitterze.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Flis-duda-bedzie-zaraz-bylym-prezydentem#

 3. mkm80 pisze:

  Oby wreszcie się udało! Trzymam kciuki i pomodlę się o to. Prokurator Witkowski to jeden z niewielu (niestety, to też niech się zmienia) porządnych prokuratorów w tym kraju. Jak tacy ludzie mają odchodzić z prokuratury to klęska…
  P.S. – Jadwigo! Niech Pan Bóg ci błogosławi i wspiera bo mimo lat na karku masz energię i wolę walki o prawdę jak dwudziestolatek.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie wiesz, że trzymanie kciuków to okultystyczny zabobon

   • mkm80 pisze:

    Nie wiedziałem. Swoją drogą nigdy kciuków nie trzymałem, używam tego tylko jako figury retorycznej.

    • eska pisze:

     Jak większość osób 🙂 Podobnie jak „odpukać w niemalowane” i inne takie rzeczy – to po prostu weszło do słownika na zasadzie powiedzenia. Ja jednak myślę, że skoro – jak wielokrotnie podkreślano – diabeł nie zna się na żartach i wykorzystuje każdą możliwą okazję, gdzie może się podpiąć, to warto takie powiedzenia wyrzucić ze swojego słownika.

     Twoje słowa, że kciuków nie trzymasz, a stosujesz tylko figurę retoryczną są chyba analogiczne do tego, gdy ktoś mówi, że uprawiając jogę tylko sobie ćwiczy, a nie identyfikuje się z filozofią. Jak wiemy, diabłu to wystarczy.

   • mkm80 pisze:

    Pewnie macie rację. Wykreślam je ze słownika.

 4. Justyna pisze:

  Podpisujcie petycję do prezydenta w sprawie śmierci bł. ks. Jerzego. Oto link do petycji.:
  http://www.petycjeonline.com/do_kamstw_o_mierci_ksidza_jerzego_popieuszki

  • wobroniewiary pisze:

   Przecież mamy we wpisie ten link 😉

   • Maggie pisze:

    Oczywiście, że to, jak i inne kłamstwa i manipulacje trzeba wyjaśnić .. ALE aby do tego doszło, trzeba najpierw oczyścić pole widzenia – tj horyzont, aby wszelkie szlachetne porywy nie przypominały oskarżenia wniesionego do mesfista na .. lucyfera. Lisia przebiegłość nie dorówna sile modlitwy, więc trzeba wielu omodlić – niech się uderzą w piersi, przemienią i zaczną używać inteligencji ku Bożej i Ojczyzny chwale.

    Jezus jest Panem! Króluj nam Chryste!

    • Maggie pisze:

     Nie można dać ponieść się emocjom, pamiętając, że tak jak wskazuje historia i praktyka – a to rzecz oczywista, iż gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta.

 5. Pingback: Wojciech Sumliński: „Jeśli Witkowski wróci do śledztwa o zabójstwie ks. Popiełuszki, zatrzęsie się ziemia w Polsce” | Biały, bardzo biały

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s