Pomódl się za Polskę – ofiaruj modlitwę za polityka!

Po uzyskaniu pozwolenia z redakcji Naszego Dziennika.

Na stronie ZaPolske.pl można wybrać polityka – z rządu, parlamentu, Pałacu Prezydenckiego, i zadeklarować swoje religijne wsparcie dla niego!

Nasz Dziennik i stowarzyszenie CitizenGo apelują o ofiarowanie swojej modlitwy za polityków, bo „nasza modlitwa to najskuteczniejsze wsparcie dla reprezentantów narodu”. Jak podkreślono, po apelu dziennika o modlitwę za prezydenta Andrzeja Dudę, do Kancelarii Prezydenta wpłynęło 6,5 tys. deklaracji o odmawianiu jej codziennie w intencji głowy państwa. Andrzej Duda odpowiedział, że „z radością i wdzięcznością przyjął” deklaracje takiego wsparcia, bo to „piękna manifestacja miłości do Ojczyzny oraz świadectwo zrozumienia, jak ważnym i odpowiedzialnym zadaniem jest służba publiczna”.

Modlitwa za Polskę
„Nasz Dziennik” i stowarzyszenie CitizenGo zapraszają do wspólnej codziennej modlitwy za naszą Ojczyznę i za polityków.

Polska wymaga głębokich i mądrych zmian w wielu dziedzinach życia, a o kierunkach tych zmian będą w dużym stopniu decydować osoby sprawujące władzę, stanowiące prawo. Potrzebujemy ludzi światłych, roztropnych, moralnych, bo tylko tacy mogą tworzyć dobre prawo, skutecznie dbać o los polskich rodzin, stan gospodarki, edukacji, kultury, wreszcie o nasze bezpieczeństwo. I dlatego chcemy w naszych modlitwach polecać Bogu polskich polityków, aby sprawowali sprawiedliwe rządy, aby zawsze kierowali się w swoich działaniach interesem narodowym i żeby prawo, które będą stanowić, i decyzje, jakie będą podejmować, były zgodne z nauką Jezusa Chrystusa.

Zachęcamy Państwa do przyłączenia się do tej modlitewnej krucjaty. Politycy potrzebują naszej modlitwy, aby podołać zadaniu naprawy Rzeczypospolitej.

Kliknij i wybierz modlitwę i polityka: http://zapolske.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Modlitwa, Pomoc duchowa, Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Pomódl się za Polskę – ofiaruj modlitwę za polityka!

 1. wobroniewiary pisze:

  Witajcie, mój komp wrócił i pozwolenie z Naszego Dziennika przyszło, z którym mam przyjemność współpracować) przyszło – więc rozpowszechniajmy i módlmy się za polityków 🙂

 2. Bogumiła pisze:

  Czy wszystkie maile też odzyskane? 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   Powoli dopiero działam, miałam duże g… wpuszczone wraz z plikiem

   Wkleję małe info:
   Win/DH Summary
   Win/DH to złośliwe oprogramowanie, które po uruchomieniu może się replikować i infekować inne pliki oraz programy. Takie złośliwe programy, zwane również wirusami, mogą zajmować miejsce na dysku twardym oraz pamięć, spowalniając w ten sposób pracę komputera lub zupełnie ją zatrzymując. Mogą one również uszkadzać lub usuwać dane, czyścić dysk twardy, kraść informacje osobiste, przejmować kontrolę nad ekranem i wysyłać do użytkowników z listy kontaktów spam, aby rozpowszechniać się na inne komputery. Wirus jest zazwyczaj otrzymywany jako załącznik do wiadomości e-mail lub innej wiadomości.

   Maile będę czytać wieczorem, jak coś ważnego, napisz proszę jeszcze raz… bo zanim się przekopię przez kilkadziesiąt maili…

 3. wobroniewiary pisze:

  Piszmy kto jakiego polityka wybrał.
  Ja wybieram: Beata Kempa
  Ewa

  Modlitwa franciszkańska

  O Panie, uczyń z nas narzędzie Twego pokoju;
  abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść;
  wybaczenie tam, gdzie panuje krzywda;
  jedność tam, gdzie panuje zwątpienie;
  nadzieję tam, gdzie panuje rozpacz;
  światło tam, gdzie panuje mrok;
  radość tam, gdzie panuje smutek.
  Spraw, abyśmy mogli
  nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać;
  nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć;
  nie tyle szukać miłości, co kochać;
  albowiem dając – otrzymujemy;
  wybaczając – zyskujemy przebaczenie;
  a umierając – rodzimy się do wiecznego życia.
  Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 4. wobroniewiary pisze:

  Módlmy się aby poniższe choroby już nigdy nie wróciły na salony:

  • Maggie pisze:

   Trochę więcej tych chorób- na obrazku tylko symptomy, dlatego modlitwa nie tylko, za tych których popieramy ale i za tych … którzy są za zaprzeczeniem naszych marzeń.
   Jezus jest Panem!

 5. Ania pisze:

  Skandaliczna decyzja portugalskiego parlamentu! Homoseksualiści będą mogli adoptować dzieci
  Portugalski parlament przyjął w piątek projekt ustawy zezwalającej parom homoseksualnym na adopcję dzieci. Zmiany w prawie poparło 142 z 230 deputowanych mimo powszechnego sprzeciwu portugalskiego społeczeństwa wobec adopcji dzieci przez osoby tej samej płci.
  http://wpolityce.pl/swiat/272526-skandaliczna-decyzja-portugalskiego-parlamentu-homoseksualisci-beda-mogli-adoptowac-dzieci

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12278773_937621919642753_1688234955412147101_n.jpg?oh=5225e46326a1c74bad2fe91467b6144d&oe=56D8C295

 6. Admin pisze:

  Mariusz Kamiński.

 7. Aga pisze:

  Jeśli ktoś posiada jakieś używane zabawki lub ciuszki dla małych dzieci – chłopczyk 7 lat, dziewczynka – miesiąc to można skontaktować się z tą dziewczyną https://zrzutka.pl/dla-serca-marcelka i przesłać. Nie pogardzi żadną rzeczą

 8. Monika pisze:

  Krzysztof Jurgiel – minister rolnictwa i rozwoju wsi.
  Ten minister pełni bardzo trudne i odpowiedzialne stanowisko
  a na razie jeszcze mało osób się za Niego modli (tylko 16 zadeklarowało)
  – dlatego zachęcam do modlitwy za tego ministra.
  Nie muszę chyba przekonywać, że to ministerstwo wymaga szczególnego omodlenia.
  Można wybrać jedną z 4 modlitw proponowanych.

  Modlitwa Jana Pawła II:
  Aby przeciwnicy podali sobie ręce

  Boże, Stworzycielu świata, który każde stworzenie otaczasz swoją ojcowską troską i kierujesz biegiem historii, by osiągnęła swój cel – zbawienie, my widzimy Twoją ojcowską miłość, gdy łagodzisz zatwardziałość człowieka i otwierasz rozdarty konfliktami i walką świat na pojednanie. Odnów dla nas cuda Twojego miłosierdzia: ześlij swojego Ducha, by działał w głębi naszych serc, aby wrogowie dojrzeli do dialogu, przeciwnicy uścisnęli sobie dłonie, a ludzie żyli w zgodzie.

  Pomóż nam poświęcić się szczeremu dążeniu do prawdziwego pokoju, który kładzie kres kłótniom, do miłości, która przezwycięża nienawiść, do wybaczenia, które rozbraja wszelką zemstę. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Jezus jest Panem!

 9. Marek pisze:

  Spróbuj pomyśleć ! – Trybunał Konstytucyjny – mec. Janusz Wojciechowski

 10. Marek pisze:

  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złożył wizytę państwową w Chińskiej Republice Ludowej, podczas której wziął udział w szczycie Europa Środkowo-Wschodnia – Chiny.

 11. Maggie pisze:

  Planned Parenthood – budynek kliniki w Colorado Springs USA – 8 osób rannych w tym 4 policjantów. Sytuację określa się jako active od trzech godzin.

  • Maggie pisze:

   Połknęłam „s” powinno być Colorado Springs

  • wobroniewiary pisze:

   Ale co tam się dzieje?

   • Maggie pisze:

    Śnieg sypie, jest już ciemno, budynek otoczony, radiowozy policyjne i SWAT. Nie wiadomo kim/kto jest strzelającą osobą. Człowiek jest w budynku i ma rifle i może jeszcze więcej „ekwipunku”. Wszystko zaczęło się ok 4 godzin temu. Parę osób uciekało z budynku i były postrzelone kiedy uciekały. Mówią o teraz o 9 osobach przetransportowanych do pobliskiego szpitala (w tym 4 policjantów). Wymiana ognia nadal trwa. Nie wiedzą czy są zakladnicy. Sąsiednie businessy mają coś w rodzaju oblężenia, bo nikt nie może opuścić pobliskich budynków ze względu na bezpieczeństwo (strzelba jest dalekiego zasięgu). Nie wiedzą czy celem była „klinika”, ale od niej się zaczęło. Na miejscu jest też FBI.

    • Maggie pisze:

     Podają w tej chwili, że mają już aresztowanego podejrzanego i zaraz powiedzą coś na ten temat.

    • wobroniewiary pisze:

     Dz za info, jak będziesz wiedzieć coś więcej – daj znać, proszę 🙂

    • Maggie pisze:

     Nie podają szczegółów, tylko, że 11 osób odwieziono do szpitala (w tym 5 policjantów). Mężczyzna jest aresztowany, poddał się, nie mówią jeszcze o motywie.

    • Maggie pisze:

     Nie podają jeszcze motywu, ani żadnych informacji o aresztowanym. Nazwali to domorosłym terrorem i podali, że 3 osoby zabite (w tym 1 policjant). Pewnie jutro w ciagu dnia będzie więcej informacji. Idę spać, jest 11:40 PM (23:40).

 12. Czester pisze:

  Modle sie za Beate Szydlo.

 13. Pingback: Pomódl się za Polskę – ofiaruj modlitwę za polityka! | Biały, bardzo biały

 14. stanisław Syjut pisze:

  Od dnia 01.11.2015 codziennie odmawiam trzy „Zdrowaśki” za Donalda Tuska, aby Polsce więcej nie szkodził. Dodatkowo od dnia 10.01.2016r. modlę się za ministra Macierewicza, bo uważam, że kieruje resortem, który wymaga najwięcej odwagi, determinacji i rozwagi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s