Przesłanie Matki Bożej w Medjugorje z 25 Listopada 2015 r.

Orędzie z 25 listopada 2015 r.

Gospa„Drogie dzieci!
Dziś wzywam was wszystkich: módlcie się w moich intencjach.
Pokój jest zagrożony, dlatego dziatki módlcie się i nieście pokój oraz nadzieję w tym niespokojnym świecie, gdzie szatan atakuje i kusi na wszelkie sposoby.
Dziatki bądźcie silni w modlitwie i odważni w wierze. Jestem z wami i oręduje za wami przed moim Synem Jezusem.
Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

*****

O. Maciej Bagdziński mówił nam na rekolekcjach, że Maryja w Medziugorje nigdy nie mówiła o wojnie, nawet wtedy, gdy wojna wybuchła w Jugosławii, to dzień wcześniej NMP wołała „pokój, pokój, pokój”
Teraz jednak Maryja wyraźnie mówi, że pokój jest zagrożony – dlatego nie ustawajmy w modlitwie różańcowej, pamiętając, że to Różaniec św. jest tym łańcuchem, który zwiąże  apokaliptycznego smoka.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Medziugorje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Przesłanie Matki Bożej w Medjugorje z 25 Listopada 2015 r.

 1. Magda pisze:

  Właśnie skończył się Różaniec w Radio Maryja a na koniec grają „Ave Marija” z Medjugorje ❤

 2. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "POUCZENIA" śr. 25.04.1990, godz. 22.30

  – Podczas Mszy św. po zewnętrznej ściance kielicha spłynęła łza – po konsekracji, tuż przed podniesieniem kielicha. Nie wiem, co to znaczy. Wszystko na stole ołtarza było żywe, jakby poruszające się i emanujące na zewnątrz drżeniem świateł.

  Odczułam Słowa:

  † Na ołtarzu Eucharystycznym podczas Ofiary skupia się energia – moc stwarzająca i podtrzymująca życie milionów istot. Ukryta przed okiem ludzkim Moja Święta Moc. Skryta, aby dać możliwość zasługi wiary i ufności.

  Błogosławieni, którzy nie widzą, a wierzą. Którzy nie odczuwają, a pełni są wdzięczności i uwielbienia, którzy nie doznają, a pragną ukochać całym swoim ludzkim sercem.

  Błogosławieni są, którzy, trwając w ciemności wiary, pełni są światła i rozsiewają je na zewnątrz. Błogosławieni, którzy nie dostrzegają, a jednak widzą.

  W Moim kielichu jest nie tylko Moja Krew – są też łzy Matki i łzy tych wszystkich, którzy współofiarują się ze Mną i piją z Mojego Kielicha Ofiary Zadośćuczynienia.

  Flp 2, 5-11

  "To dążenie niech was ożywia; ono też było w Chrystusie Jezusie.
  On, istniejąc w postaci Bożej,
  nie skorzystał ze sposobności,
  aby na równi być z Bogiem,
  lecz ogołocił samego siebie,
  przyjąwszy postać sługi,
  stawszy się podobnym do ludzi.
  A w zewnętrznym przejawie, uznany za człowieka,
  uniżył samego siebie,
  stawszy się posłusznym aż do śmierci –
  i to śmierci krzyżowej.
  Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył
  i darował Mu imię
  ponad wszelkie imię,
  aby na imię Jezusa
  zgięło się każde kolano
  istot niebieskich i ziemskich i podziemnych.
  I aby wszelki język wyznał,
  że Jezus Chrystus jest PANEM –
  ku chwale Boga Ojca".

  † Była to też Moja łza nad światem dążącym do samounicestwienia. Wołam i płaczę w milionach serc dzieci Moich: Pomóżcie powrócić do życia braciom waszym. Pomóżcie waszymi łzami otrzeć Moje łzy i łzy Mojej Matki – Królowej świata.

 3. wobroniewiary pisze:

  ❤ Alicja "ŚWIADECTWO" cz. IV śr. 17.06.1987, godz. 15.30

  – Co zapisać z tego ognia i światła, jakie jest we mnie i w jakim jestem?

  † Kochaj ze wszystkich sił swoich, a płonąć będzie serce twoje wielkim ogniem. Przyszedłem ogień rzucić na ziemię, aby rozpalić pożar serc Moich dzieci. Pragnij coraz więcej. Pragnij spalić się w tym ogniu, aby zrodzić się na nowo jako nowe stworzenie. Chcę cię mieć do dyspozycji w każdej chwili. Niewiele zostało dni do Mojego przyjścia, do spotkania w glorii Mojej Miłości. Módl się i ofiaruj za Dzieło Moje, za serca czyste, za miłość.

 4. Paul pisze:

  Co by się nie działo to 10 tajemnic spełnić się musi a wizjonerzy coraz starsi.Nadchodzą ciężkie czasy.Wystarczy się rozejrzeć dookoła. Admini czy to co tu kopiujecie to Alicja Lenczewska bo ja tak całkiem na bieżąco nie jestem ze stroną i z skąd to bierzecie? Czy jest jakaś książka gdzie można te orędzia poczytać ? 🙂 Bo to może śmieszne ale troszkę za rzadko tu zaglądam i wypadłem z obiegu 😀 że tak się wyrażę 🙂

  • wobroniewiary pisze:

   to Alicja Lenczewska i jej Pouczenia 🙂

  • Maria z Warszawy pisze:

   czy to nie dzisiaj, przepraszam już wczoraj miał być nowy koniec świata 😀

   • Maggie pisze:

    Jedno jest pewne Mario, że z dna na dzień, z minuty na minutę … przybliża się. U Pana Boga nie ma pojęcia czasu, tak jak to my pojmujemy, bo Pan Bóg jest nieograniczony niczym i nikim.
    Chyba też pamiętamy rok 2000 kiedy niektórzy szaleli, wyznaczając na przełom 1999/2000 jako koniec świata…

    • Maria z Warszawy pisze:

     Maggie, kochanie, a o 2012 zapomniałaś? Co Bóg da to będzie.
     Acha, mam jeszcze do Ciebie pytanie, czy ty naprawdę wierzysz w to. co mówią Rosjanie?

    • Maggie pisze:

     Czy wierzę, Mario? To zależy kiedy i komu, i którzy Rosjanie i jacy Rosjanie. Płynie we mnie krew zesłańców syberyjskich – nie tylko z IIWŚ, ale nie ma we mnie wrogości, bo to nie tyle ludzie co system/ideologia/polityka bierze górę nad ludźmi.

     Kiedy mojego dziadka pochwycili i przesłuchiwali, zanim wysłali na Kołymę, aresztowali również moją babcię (torturowali ją). Rosjanka, nauczycielka (objęli z miejsca całe szkolnictwo), dała wskazówki mojej mamie, co mówić a czego nie, aby razem z jej młodszą siostrą (moją ciocią) nie zostały zabrane do ruskiego domu dziecka w głąb Rosji i aby nie aresztowali nikogo więcej z rodziny. Do tego dała inne wskazówki i pouczyła jak się domagać zwolnienia babci – sołdaci wiele razy zrzucali ze schodów moją mamę. Kiedy wreszcie dopuszczono ją do komisara obiecał, że wypuści babcię i poczęstował czymś skażonym dyfterytem. Babcia wróciła do domu, a moja mama trafiła do szpitala, w którym na oddziale dziecięcym była jeszcze polska lekarka, która ją uratowała. Komisar zawlekł ten dyfteryt do domu i jego synek trafił do tego samego szpitala, w bardzo ciężkim stanie (miał tracheotomię). Komisarzowa słuchająca kolędującą moją mamę, szybko wracajcą do zdrowia, opowiedziała mojej mamie „sen”,w którym była ukryta informacja, że dziadek jeszcze żyje i że czeka go podróż (zsyłka).
     Czy patrzysz przez pryzmat historii .. czy też z daleka, czy też z bliska, powtarza się jedno: są ludzie i ludziska.

    • Maria z Warszawy pisze:

     Masz rację Maggie, wszędzie na całym świecie są ludzie i ludziska, a carowi i jego dworowi nie wierzę i już (kto go prosił o naloty na Syrię?) jak na razie bomby lecą na Turkmenów a nie P.I,

    • Maggie pisze:

     Tak, Mario. Jest jeszcze jedna sprawa, że kłamcy, nawet jeśli będzie on mówić prawdę, nie bardzo wierzyć się będzie- w chwili, kiedy dwóch kłamców się spotyka i oskarża się tego kłamcę, który się wyłamał z ustalonego scenariusza. Nie wiem co i kto rzeczywiście bombarduje, ale wiem, że Rosjanie wspierają prezydenta Syrii (wybranego i dającego ochronę innowiercom) a rebelianci są wspierani przez Obamę z resztą „świata” … a w tym samym czasie P.I. rośnie w sile i pławi się we krwi niewinnych=niewiernych=chrześcijan.
     Złapał kozak tatarzyna, a tatarzyn za łeb trzyma.

  • olo13jcb pisze:

   Książka jest w przygotowaniu.
   Patronat objęła redakcja „Miłujcie się”

 5. wobroniewiary pisze:

  Teresa Neumann to niemiecka mistyczka i stygmatyczka. Członkini Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. 5 marca 1926 Teresa miała zostać obdarzona stygmatami. Na jej rękach, nogach, głowie i boku widoczne były krwawe rany. Co tydzień, od północy w czwartek do godziny trzynastej w piątek jej rany otwierały się i krwawiły. Traciła dziesięć kilogramów wagi ciała, która naturalnie wynosiła około pięćdziesiąt pięć kilogramów. Podczas ekstaz, miała obserwować mękę Jezusa, przepowiadać przyszłe wydarzenia i mówić obcymi językami (między innymi językiem aramejskim), których nigdy wcześniej nie poznała. Pomimo cierpień, w pozostałych dniach tygodnia była aktywna i pełna energii. Świadkowie twierdzą, że dzięki modlitwie Teresa wywoływała w swoim ciele dolegliwości innych ludzi. W ten sposób miała uzdrawiać chorych. Od 1922 aż do swojej śmierci w 1962 Teresa nie spożywała żadnych pokarmów oprócz codziennej Eucharystii.

  Teresa zmarła 18 września 1962 wskutek nagłego zatrzymania krążenia i została pochowana na cmentarzu w Konnersreuth. Wokół pomnika umieszczane są tabliczki wotywne z wygrawerowanymi prośbami, podziękowaniami i nazwiskami darczyńców. Jej grób nawiedzany jest przez pielgrzymów z różnych krajów świata. W 2004 blisko 40 000 osób podpisało prośbę o jej beatyfikację. W 2005 biskup Gerhard Ludwig Müller rozpoczął proces beatyfikacyjny Teresy na szczeblu diecezjalnym

  **********
  Niesamowita wizja dla Polski mistyczki Teresy Neumann. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa

  (…) Błogosławieństwo Moje dam Słowianom, a Słowianie, choć wielu z nich dzisiaj błądzi, lepiej je przyjmą i obfitszy przyniosą owoc. Będą prawdziwym ludem Moim, ludem Słowa Przedwiecznego i pojmą naukę Moją, i staną się posłusznymi. Nie ci bowiem są wybrani, którzy sami się wybierają, lecz ci, którzy na wołanie Boga wstaną. Nie będą daremne łzy pokuty i modlitwy, a wierność wytrwania nie będzie bez błogosławieństwa i nagrody. Zdejmie niewolnica kajdany swoje i stanie się jako królowa. Wstawią się za nią łzy, które Matka Moja pod Krzyżem przelała, a naród, który Ją czci, nie będzie między narodami ostatni.
  Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy.
  Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej.

  Całe proroctwo:
  http://www.fronda.pl/a/niesamowita-wizja-dla-polski-mistyczki-teresy-neumann-w-jezyku-polskim-beda-gloszone-najmadrzejsze-prawa,61120.html

  • Magda pisze:

   „Biada przede wszystkim tobie Germanio. Nie pomyśleliście nigdy na szlaku waszej zbrodni, że nienawiść wasza i pycha mogły stworzyć dla was niezgłębioną czeluść w miejsce wiecznej zagłady, czeluść, której głębię wielkość waszej winy wypełnię żarem takich płomieni i taką siłą kaźni, jakiej dla innych nie będzie. Nie pomyśleliście nad tym, jaką grozą mogą na wieki zapłonąć, na hańbę waszą i karę, słowa waszej pychy.”

   „Biada wam, gorszyciele i deprawatorzy dusz. Krótkie są dni panowania waszego. Koniec wasz będzie wśród płomieni razem z bestią, której służycie. Gdy zagrozicie Zachodowi, miecz od Wschodu na was spadnie. Ludy żółtego Goga i Magoga postawiłem na straży bezpieczeństwa Europy”

   Gog i Magog występują również w Koranie (Sura 18:94).

  • Magda pisze:

   „Nie trwóżcie się jednak wy, bojący się Boga i nieulegający podszeptom szatana w rozpaczy. Miejcie ufność we Mnie i w posłannictwie Matki Bożej, która oręduje za wami. Widzę was w ucisku i zlituję się nad wami. Broni was przed sprawiedliwością Moja krew za was przelana. Nie przeminęła ofiara moja, ale trwa i ratuje was, mimo że jej nie cenicie. Nie dość pilnie czuwacie przy ołtarzach Moich. Pamiętam o łzach, które Matka Moja przelała pod krzyżem i mam wzgląd na Jej Serce, przebite mieczem boleści. To Serce Niepokalane i Miłosierne was osłania. Przyłóżcie rękę do pługa, a będę błogosławił trudowi waszemu”.
   To polecił mi Pan nasz, Jezus Chrystus, abym wam przekazała, bracia moi: „Grają niewidzialne surmy Aniołów, wieją wichry, aby szkodzić ziemi, zbliża się kataklizm, jakiego nie było od dni Noego”.

 6. olo13jcb pisze:

  Sanktuarium Matki Bożej w Koszalinie zdewastowane

  Nieznani sprawcy obrabowali i zdewastowali Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w Koszalinie. – Dwóch mężczyzn weszło do otwartej kapliczki. Wyrwali ze ściany tablicę z wotami. Ukradli ją i po pięciu minutach opuścili sanktuarium – wyjaśnia przebieg zdarzenia komendant I Komisariatu Policji w Koszalinie Artur Lachowicz.

  cd; http://www.pch24.pl/sanktuarium-matki-bozej-w-koszalinie-zdewastowane,39643,i.html#ixzz3sX5fmkOr

  • Sebro pisze:

   Niestety i u nas w kilka dni temu miała miejsce profanacja Kaplicy Pana Jezusa Klęczącego. Ona jest ciągle otwarta, aby każdy mógł wejść i poadorować Najśw. Sakrament wtedy kiedy potrzebuje. Nieznani sprawcy okradli skarbonę, obcinając kłódki ale na tym nie poprzestali. Nie wiemy ilu było sprawców, w każdym bądź razie ktoś nasikał do konfesjonału i do naczynia z wodą święconą. To chyba pierwszy taki przypadek u nas.

 7. Agata pisze:

  SzczescBoze!!! Mialam okazje widziec i trzymac orginalne pouczania Jezusa Pani Alicjii. Chcialam podziekowac Jezusowi..,za to ze bliska mojemu sercu Iwonka mogla byc narzedziem Ducha Swietego . IWONKA napisala cala ta ksiazke odwiedzialam ich nie raz i wiem ile Serca ile nocy i dni poswiecila dla dziela Naszego Pana . Jak byla przez swojego meza wspierana . Zly bardzo chcial przeszkodzic psocil . Dziekuje Bogu ze duzo ludzi bedzie moglo byc posiadaczem tej wspanialej Ksiazki . Dziekuje ci Jezu Maryjo za Iwonke i Grzesia i Ojca Jana Pawla ,ktorzy niezwotpili i cale Serca wkladali swoje w Twoje Dzielo Panie Jestes Wielki!!!+

 8. agie pisze:

  Jak myślicie co sie może wydarzyć ? Bedzie wojna? Jak sie do tego przygotowac? Nastapi to co byli ujawnione w 3 tajemnucy fatimskiej ? Beda trzy dni ciemnosci?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s