Ks. Dominik Chmielewski – Z Maryją Nigdy nie przegrasz Życia. Część 1

1. 33 Dniowe Rekolekcje Maryjne do prywatnego odmawiania! – kliknij i pobierz: OTO MATKA TWOJA – 33 dniowe Rekolekcje Maryjne

2. ABC oddania siebie Maryi – kliknij i pobierz: ABC oddania siebie Maryi

3. Modlitwy Uwolnienia Praktyka  – kliknij i pobierz: MODLITWY UWOLNIENIA praktyka

4. Modlitwy uwolnienia w przypadku duchowego ataku – kliknij i pobierz: Modlitwy uwolnienia w przypadku duchowego ataku

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski – Z Maryją Nigdy nie przegrasz Życia. Część 1

 1. wobroniewiary pisze:

  Prosimy nie zamieszczać w komentarzach innych nagrań z tej serii, gdyż będziemy zamieszczać je codziennie po 1 odcinku, dojdą też konferencje ks. Piotra Glasa

  Za to można wklejać inne konferencje i nagrania z ks. Dominikiem, np.
  https://www.youtube.com/watch?v=W9fiqip7Tkw

 2. PAlunka pisze:

  Kochany Wowit dziękuje za te rekolekcje…
  Niech Wam Bóg błogosławi

 3. Ania pisze:

  Papież prosi wiernych o przebaczenie z powodu zgorszenia i skandali w Kościele

  Na początku dzisiejszej audiencji Ojciec Święty nawiązał do czytanego wcześniej fragmentu z Ewangelii Mt 18,7-8.10.

  Oto słowa Ojca Świętego w tłumaczeniu na język polski:
  Dzisiaj słowo Jezusa jest mocne, nieprawdaż? „Biada światu z powodu zgorszeń!”(Mt 18,7). Jezus jest realistą i powiada: „Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie”. Zanim rozpocznę katechezę chciałbym w imieniu Kościoła prosić was o wybaczenie za skandale jakie w ostatnim okresie miały miejsce zarówno w Rzymie jak i w Watykanie. Proszę was o przebaczenie.
  http://www.niedziela.pl/artykul/18460/Papiez-prosi-wiernych-o-przebaczenie-z

 4. Ania pisze:

  Wylał zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki

  Czeska lekarka ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów w Niemczech

  W jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych odczytano list czeskiej lekarki pracującej w Niemczech, w którym opisuje ona szczegóły pracy wśród napływających do Europy migrantów. Poniżej przedstawiamy tłumaczenie listu.
  http://www.fronda.pl/a/wylal-zarazony-syfilisem-mocz-na-twarz-pielegniarki,58566.html

 5. wobroniewiary pisze:

  Mamy błogosławieństwo i pozdrowienia od ks. Dominika 🙂

  „Jest tego 12 czesci z modlitwami uzdrowienia w temacie kazdej z konferencji. Pozdrawiam i blogoslawie ks. Dominik. Prosze pozdrowic ks. Adama Skwarczyńskiego…”

 6. Magda pisze:

  PIERWSZY ODWAŻNY KSIĄDZ, KTÓRY MÓWI, ŻE:
  Księżyc to symbol mocy demonicznych a Maryja jest obleczona w słońce czyli pełna Boga i depcze siły demoniczne czyli księżyc.
  Wiecie, kto ma księżyc w swych symbolach
  Chwała Panu za tego kapłana

  • Elizeusz pisze:

   Co do interpretacji księżyca (świeci/odbija światło słoneczne, tak jak ludzka natura Boga-Człowieka, Jezusa Chrystusa odbijała w sobie duchową naturę Boga {Hbr 1,3}
   będącego pod stopami Maryi, obleczonej w słońce (Ap 12,1), które jest obrazem Boga (Ps 84,12a) zob.: http://www.mietek.com.pl
   Księżyc (świeci w nocy) pod Jej stopami – to aluzja do narodzenia Syna Człowieczego, Jezusa Chr. w Betlejem (Łk 2,11; J 1,14a.5 i 8,12).
   Bardzo interesującym jest też wyznanie w czasie egzorcyzmów upadłego anioła z chóru Archaniołów, Belzebuba, który mówił (w imieniu swoim i wszystkich upadłych duchów) o tym, że w czasie próby Aniołów, mieli oni widzenie Niepokalanie Poczętej Maryi z Ap 12,1:
   …Widzieliśmy Ją przyobleczoną w słońce. Widzieliśmy Ją w wielkim majestacie z księżycem pod stopami, który oznacza świat. Księżyc oznacza cały stworzony świat, który ma Ona pod stopami, a jako przeciwnika węża, który przedstawia nas symbolicznie. Nie chcieliśmy, nie życzyliśmy sobie, aby Ona nad nami panowała i rządziła, a jednak do tego doszło!!!… (30.03.1976r.).
   Powiedziane było w Ewangelii, że Pan Jezus zwyciężył świat (J 16,33), świat, który był w mocy jego władcy (J 12,31 i 14,30 ), Złego (1J 5,19b).
   Dzisiaj ten świat znalazł się ponownie w mocy Szatana, jak o tym mówi np. Matka Boża w Orędziach do swoich umiłowanych synów, Kapłanów:
   …Szatanowi udało się ustanowić na świecie swoje królestwo i czuje się obecnie pewnym zwycięzcą. Bliska jest jednak chwila jego zupełnego upadku i całkowitej klęski… (335e, 29.09.1986)
   …Szatanowi udało się wszędzie rozciągnąć swe królestwo ciemności i śmierci i rządzi jako pewny zwycięzca… (351h, 13.05.1987)…
   …Mojemu przeciwnikowi udało się zwieść was przez pychę. Umiał przygotować wszystko w sposób bardzo inteligentny. Nagiął do swego planu wszystkie dziedziny nauki i techniki ludzkiej, nakazując wszystkiemu bunt przeciw Bogu. W jego rękach znajduje się już duża część ludzkości. Oszustwem umiał przyciągnąć do siebie uczonych, artystów, filozofów, erudytów i możnych. Zwiedzeni przez niego, oddali się dziś na jego służbę, by działać bez Boga i przeciw Bogu… (127cd, 18.05.1977)
   …Nad waszym światem, nad ludzkością szatan ustanowił, w tych czasach, swoje królestwo i panuje jako pewny władca. Moce Zła – przy pomocy mrocznych potęg ateizmu i masonerii – osiągnęły zwycięstwo… (480f, 13.10.1992)
   Ale jest zapowiedź rychłego wyzwolenia tego świata z mocy Złego przez Syna Człowieczego przy współudziale Niewiasty obleczonej w słońce:
   …Ja jestem wielkim znakiem pojawiającym się na Niebie. … Jestem Niewiastą zwycięską. Na koniec władza szatana zostanie zniszczona i sama zwiążę go Moim łańcuchem, i zamknę w jego królestwie śmierci i wiecznej udręki, skąd nie będzie już mógł wyjść. Na świecie panować będzie jedyny Zwycięzca grzechu i śmierci, Król całego stworzonego wszechświata – Jezus Chrystus… (458bhi, 13.10.1991).

   • Elizeusz pisze:

    Księżyc w żadnym wypadku nie może być symbolem mocy demonicznych. Żaden ze słowników symboli biblijnych (a znam ich kilka) nie mówi o tym. Taka interpretacja jest nieuprawnionym nadużyciem. O symboli księżyca, jak też i gwiazd rządzących nocą (Rdz 1,16n; Syr 43,6-6.9n) możemy tak przeczytać w „Dzienniczku” św. S. Faustyny:
    12.V.1935r.
    Wieczorem, zaledwie się położyłam do łóżka, zaraz zasnęłam, ale jak prędko zasnęłam, tak jeszcze prędzej zostałam zbudzona. Przyszło do mnie małe Dziecię i zbudziło mnie. Dziecię to było wiekiem jakoby roczek miało i zdziwiłam się, że tak ślicznie mówi, bo przecież dzieci w tym wieku nie mówią wcale albo mówią bardzo niewyraźnie. Było niewymownie piękne, podobne do Dzieciątka Jezus i rzekło do mnie te słowa: Patrz w niebo. A kiedy spojrzałam w niebo, ujrzałam świecące gwiazdy i księżyc; wtem zapytało mnie to Dziecię: Czy widzisz ten k s i ę ż y c i te gwiazdy? Odpowiedziałam, że widzę, a Ono mi odpowiedziało te słowa: Te gwiazdy to są dusze wiernych chrześcijan, a k s i ę ż y c t o są dusze zakonne. Widzisz, jak wielka różnica światła jest między księżycem a gwiazdami, tak w niebie jest wielka różnica między duszą zakonną a wiernego chrześcijanina. – I mówiło mi dalej, że prawdziwa wielkość jest w miłowaniu Boga i w pokorze… (z p-ktu 424, z Zeszytu I)

  • Maria z Warszawy pisze:

   Magdo a więc zaprzecza słowom ” Piękna jak w pełni księżyc świeci człowiekowi”

   • Magda pisze:

    Mario, księżyc w pełni jest piękny, ale zawsze jest pod stopami Maryi i nie w księżyc jest NMP obleczona, ale w słońce 🙂

    • Maria z Warszawy pisze:

     wolę trzymać się starych i tradycyjnych określeń. Czy wiesz, że w tradycji słońce było wyobrażeniem Boga a księżyc Maryi. Dlatego właśnie jest Ona PRZYOBLECZONA w słońce.

 7. Iwona pisze:

  Kochani, dziękuję Wam za tę wspaniałą stronę jaką jest „W obronie wiary i tradycji”, za ciekawe artykuły i nagrania.Wszystko to jest prawdziwą ucztą duchową. Dzięki Wam staję się lepszym człowiekiem i rozwijam duchowo. Codziennie tu zaglądam.:) Niech Wam Pan Bóg błogosławi a Maryja ma zawsze w opiece.

  • Robert P. pisze:

   Podpisuję się pod powyższym wpisem dwiema rękami 🙂 Mógłbym w sumie napisać dokładnie tak samo. Wielkie Bóg zapłać przede wszystkim dla tworzących tą stronę jak i dodatkowo włączających się w to dzieło poprzez komentarze.

 8. Marek pisze:

  Kard. Sarah: Albo Chrystus, albo Belial. Islamizm i gender są jak komunizm i nazizm

  W swoim niedawnym wystąpieniu na Synodzie Biskupów kard. Robert Sarah, prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, jasno wymienił dwa największe zagrożenia dla rodziny: to Państwo Islamskie i ideologia gender.

  Purpurat wskazał, że idolatria zachodniej wolności i islamskiego fundamentlaizmu są „prawie niczym dwie bestie apokaliptyczne” porównywalne z nazimem i komunizmem.

  Kardynał wezwał też Kościół do głoszenia „przemieniającej mocy wiary i Ewangelii” z jasnością i bez strachu.

  Afrykański hierarcha mówił, że islamskie masakry i żądania libertariańskie „regularnie współzawodniczą o czołówki gazet”. Kardynał przypomniał o dniu 26. czerwca tego roku, gdy z jednej strony dżihadyści zaatakowali we Francji, Kuwejcie, Somalii i Tunezji, a z drugiej Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zezwolił na „małżeństwa” homoseksualne w całym kraju.

  „Z tych dwóch radykalizmów wyrasta największe zagrożenie dla rodziny: jej subiektywna dezintegracja w zsekularyzowanym świecie Zachodu poprzez szybkie rozwody, aborcję, związki homoseksualne i eutanazję” – powiedział kardynał, wzmiankując takie organizacje jak Femen czy Planned Parenthood.

  „Z drugiej strony pseudo-rodzina ideologicznego islamu, która legitymuje poligamię, poddaństwo kobiet, niewolnictwo seksualne, małżeństwa dzieci” – dodał, odnosząc się do Al-Kaidy, ISIS, Boko Haram i innych podobnych grup islamskich.

  Purpurat powiedział, że oba te zjawiska mają źródło w działaniach diabła. Inaczej niż Duch Prawdy, który promuje wspólnotę, oba wspomniane zjawiska „prowadzą do zamętu” i kierują się ku „uniwersalnej i totalitarnej władzy”. Są „brutalnie nietolerancyjne, niszczą rodzinę, społeczeństwo i Kościół, są otwarcie chrystianfobiczne”.

  „Musimy akceptować i przyjmować wszystko to, co jest ludzkie; ale to, co pochodzi od Przeciwnika, nie może być akceptowane!” – powiedział kardynał. „Nie można przyłączyć się do Chrystusa i do Beliala! To, czym w XX wieku były nazistowski faszyzm i komunizm, tym dzisiaj są zachodnie ideologie homoseksualna oraz aborcyjna i islamski fanatyzm” – wyjaśnił.

  Kardynał wezwał wreszcie do „jasnego i mocnego” nauczania Magisterium Kościoła, podkreślając, że wszyscy duszpasterze „mają za zadanie pomagać naszym współczesnym w odkrywaniu piękna rodziny chrześcijańskiej”.
  http://www.fronda.pl/a/kard-sarah-zagrozenia-rodziny-gender-i-panstwo-islamskie,58587.html

  • Elizeusz pisze:

   To, o czym mówi ów kard. Sarah i nie tylko to, to nic innego, jak znaki rozpoznawcze, szczególne pierwszej Bestii apokalipt., Bestii wychodzącej z morza, mającej 10 rogów i 7 głów, której Smok, starodawny wąż, zwany diabłem i szatanem udzielił swojej mocy, tronu i władzy(Ap 13,1n). Jej symbolikę dokładnie wyjaśnia Matka Boża w Orędziu nr 405 {z 3.06.1989). Znajdź na http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/89.htm

 9. robert pisze:

  też się pod powyższymi postami podpisuję obiema rękoma i nawet nogami.CUDOWNA STRONA!!!!!Pan Jezus niech WAM i nam błogosławi.

 10. Marek pisze:

  Komunia dla rozwiedzonych: Co kraj, to inaczej?

  W dyskusji dotyczącej trzeciej części „Instrumentum laboris”, poświęconej wyzwaniom duszpasterskim wobec rodziny, „pojawiają się głosy oscylujące między wiernością nauce Kościoła a próbami wyjścia naprzeciw osobom rozwiedzionym i żyjącym w nowych związkach i tym samym przyzwoleniem dla ich sytuacji” – uważa abp Stanisław Gądecki.
  Przewodniczący delegacji polskich ojców odbywającego się w Watykanie Synodu Biskupów na temat małżeństwa i rodziny powiedział, że proponuje się pójście drogą protestantyzmu, małżeństwa pojmowanego nie na wzór komunii Chrystusa z Kościołem, ale jako komunii międzyludzkiej.

  „Jeden z ojców synodalnych przypomniał, że Kościół zawsze wychodzi na przeciw małżeństwom poranionym i rozbitym rodzinom. Podkreślił, że Miłosierdzie Boże ogarnia człowieka, który się nawraca, ale jeśli tego nie ma, to trudno mówić o jakimś obrazie miłosierdzia” – powiedział przewodniczący KEP.

  Abp Gadecki przypomniał, że zwolennicy złagodzenia kościelnej dyscypliny w kwestii udzielania Komunii św. osobom rozwiedzionym żyjącym w nowych związkach argumentują, że w historii pojęcie małżeństwa rozwijało się ewolucyjnie. Na początku była jego humanizacja, czyli wprowadzenie monogamii. Potem pojawiła się chrześcijańska, sakramentalna wizja małżeństwa, a teraz mamy do czynienia z rozumieniem małżeństwa jako związku czysto międzyludzkiego. „Proponuje się pójście drogą protestantyzmu, małżeństwa pojmowanego nie na wzór komunii Chrystusa z Kościołem, ale jako komunii międzyludzkiej. Komunia oznacza ścisłą więź z Chrystusem i Kościołem. Proponuje się natomiast aby osoby rozwiedzione, które nie są na drodze nawrócenia otrzymywały komunię św.” – powiedział metropolita poznański.
  Cały tekst: http://gosc.pl/doc/2761615.Komunia-dla-rozwiedzonych-Co-kraj-to-inaczej

 11. mkm80 pisze:

  Amen! Cudowne i wspaniałe. Chwała Bogu, że takie strony funkcjonują. Nie można się oderwać…
  Aż czuć powiew Ducha Świętego!
  Niech wam Bóg błogosławi Ewo i ks. Dominiku.

 12. Magda pisze:

  Wściekłość i agresja. Feministki chciały podpalić katedrę!
  W argentyńskim Mar de Plata tłum feministek zaatakował katedrę. Rzucano butelkami w osoby broniące świątyni. Policja interweniowała, gdy napastniczki usiłowały wzniecić pożar.

  Do ataku doszło podczas dorocznego Marszu na rzecz Kobiet. Napastniczki, których część była półnaga, wyłamały bramę ogrodzenia i otoczyły katedrę, wokół której zebrani byli modląc się młodzi mężczyźni. W obrońców kościoła rzucano butelkami i innymi przedmiotami. „Kościół to śmieć, jesteście dyktaturą!” – skandowały feministki. Policja rozpędziła tłum dopiero wtedy, gdy kobiety podjęły próbę podpalenia katedry. Lewicowa prasa z Argentyny uznała działanie funkcjonariuszy za agresję wobec kobiet.
  Do podobnych zdarzeń dochodzi regularnie podczas Marszu na rzecz Kobiet. W 2013 r. obrońcy kościoła byli bici, a po ich twarzach feministki smarowały markerami.
  http://www.fronda.pl/a/szokujaca-agresja-feministki-chcialy-podpalic-katedre,58616.html

 13. Ania pisze:

  Blady strach padł na polską wieś na Dolnym Śląsku. Ma przyjąć aż 100 imigrantów!
  Mieszkańcy wsi Sulistrowiczki na Dolnym Śląsku mają problem. Do tej 140-osobowej wsi ma przyjechać w sumie 100 uchodźców. Będą oni mieszkać w ośrodku Caritas. Mieszkańcy wsi nie wiedzą, czego mogą się spodziewać po uchodźcach, część z nich żyje od jakiegoś czasu … w strachu.

  http://www.fronda.pl/a/blady-strach-padl-na-polska-wies-na-dolnym-slasku-ma-przyjac-az-100-imigrantow,58580.html

 14. seba pisze:

  Ja wiem dobrze, że Ty, o Panie, dzieł naszych nie potrzebujesz, Ty żądasz miłości.
  Miłość, miłość i jeszcze raz miłość Boga, ponad to nie ma nic większego ani w niebie, ani na ziemi.Największa wielkość to jest-miłować Boga, prawdziwa wielkość jest w miłości Bożej, prawdziwa mądrość jest-miłować Boga.Wszystko, co jest wielkie i piękne-w Bogu jest.Poza Bogiem nie ma piękna ani wielkości.O mędrcy świata i umysły wielkie- wielkość jest w miłowaniu Boga.-Św.Faustyna

 15. bm pisze:

  gdzie można pobrac te rekolekcje nie ma linku

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s