30 października w Stanach Zjednoczonych zostanie otwarty „kościół” szatana

30 października w Old Spring Town w Teksasie działalność zainauguruje „kościół” poświęcony szatanowi. Data otwarcia nie jest przypadkowa. Sataniści chcą rozpocząć działalność w przeddzień Haloween.

Jeden z głównych fundatorów „wielkiego kościoła Lucyfera”, Michel Ford, stwierdził w rozmowie z lokalną gazetą, że „Szatan jest przewodnikiem” i w jego kulcie chodzi o światłość i duchowość. Dodał, że jego „kościół stanowi część ugrupowania, które wyznaje kult Lucyfera w licznych miejscach  Stanów Zjednoczonych”.

– Cały czas staramy się współpracować ze światłem i ciemnością. Odrzucamy myślenie, że coś może być negatywne bądź całkowicie złe. Nie adorujemy szatana, Lucyfera czy kogoś innego. Każda osoba jest uznawana przez nas za boga lub boginię swojej własnej egzystencji – twierdził satanista. Oczywiście, grupa ta popiera homoseksualizm i odrzuca małżeństwo jako związek wyłącznie między kobietą a mężczyzną.

Inauguracja działalności świątyni diabła odbędzie się po trzech miesiącach od wystawienia pomnika diabłu przez satanistów z Detroit.

Za: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „30 października w Stanach Zjednoczonych zostanie otwarty „kościół” szatana

 1. wobroniewiary pisze:

  Zobaczcie, jak dziś działa diabeł i jak manipuluje …Synodem (!!!)
  Takie różne „bolki duchowe” publikują zmieniony list kardynałów do papieża, że ci boją się manipulacji a tymczasem kardynałowie piszą…o manipulacji treści listu!

  KARDYNAŁ WILFRID NAPIER POTWIERDZIŁ, ŻE PODPISYWAŁ LIST DO PAPIEŻA, ALE JEGO TREŚĆ MIAŁA BYĆ INNA OD TEJ, KTÓRĄ OPUBLIKOWAŁ „L’ESPRESSO”

  „Kardynał Wilfrid Napier potwierdził, że podpisywał list do papieża, ale jego treść miała być inna od tej, którą opublikował „L’Espresso”. Z wiarygodnością opublikowanego przez włoską prasę pisma nie zgodził się kard. George Pell, dodając, że są pewne błędy gdy idzie o listę sygnatariuszy.”

  http://www.fronda.pl/a/tajny-list-kardynalow-do-papieza-boja-sie-o-zmanipulowanie-synodu,58494.html

 2. Ania pisze:

  Zgorszenie w USA. Powstanie tam świątynia szatana!

  Grupa satanistów pod przywództwem Michaela Forda 30 października w Houston zainauguruję nowo wybudowany „kościół” szatana.

  „Wielki Kościół Lucyfera”, bo tak nazywać się będzie miejsce „kultu”, stanie w Houston w pobliżu katolickich kościołów, protestanckich miejsc zgromadzeń, czy zabytków.
  http://www.fronda.pl/a/w-usa-powstanie-swiatynia-szatana,58492.html

 3. Ewa pisze:

  Kuria odwołała koncert w Krakowie, bo miał promować satanizm

  Oskarżeniami wobec organizatorów Unsound rzucił bloger Krzysztof Osiejuk, twierdząc, że to karygodne, że na festiwalu w kościele św. Katarzyny wystąpi grupa Current 93, która jakoby promuje satanizm. Sprawę w swoje ręce wzięła krakowska kuria.

  http://www.antyradio.pl/Newsy/Rock-News/Kuria-odwolala-koncert-w-Krakowie-bo-mial-promowac-satanizm-4569

  • mc2 pisze:

   Z tego co pisali w internecie na wikipedii :
   Nazwa grupy odnosi się do pism Aleistera Crowleya – liczba 93 jest jedną z najważniejszych liczb występujących w Thelemie . Mistycyzm i okultyzm pełnią istotną rolę w większości tekstów pisanych przez Tibeta. Sięga on często do wątków buddyjskich i konfucjańskich jak również do wątków chrześcijańskich, przeważająca część tekstów ma charakter wizyjny.
   A sama Thelma to nazwa systemu religijno-filozoficznego który powstał w roku 1904 za sprawą Aleistera Crowleya ( okultysty ) po spisaniu przez niego ,,Liber AL vel Legis,” zwanej też ,,Księgą Prawa ” . Księgę tę, jak Crowley twierdził, podyktowała mu istota duchowa (nazywana Aiwaz) w Kairze, 8, 9 i 10 kwietnia 1904 roku.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Current_93
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Thelema

   Zadziwia mnie że po tylu różnych akcjach pokazowych w kościołach z różnymi ,,artystami” nadal nikt nie kontroluje nadal kim są ….

 4. Ewa pisze:

  Ostre słowa papieża o gejowskich małżeństwach

  Papież Franciszek otworzył w niedzielę synod na temat rodziny. Podczas mszy inauguracyjnej wyraził swoją opinię na temat małżeństw homoseksualnych. – Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela. To wezwanie do wierzących by przezwyciężyli wszelkie formy indywidualizmu czy legalizmu, które ukrywają ciasny egoizm i strach przed przystaniem na autentyczne znaczenie małżeństwa i seksualności człowieka w Bożym planie – oświadczył papież. Jednocześnie zaapelował o otwartość Kościoła i o to, by nie osądzać innych, lecz leczyć akceptacją i miłosierdziem.

  http://wp.tv/i,ostre-slowa-papieza-o-gejowskich-malzenstwach,mid,1796143,cid,4051,klip.html

 5. mc2 pisze:

  Szwedzcy i angielscy naukowcy przygotowują się już oficjalnie do przeszczepiana komórek macierzystych z abortowanych dzieci do przeszczepu dzieciom nienarodzonym które mają defekty a które są do planowanego urodzenia ..
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/pionierska-operacja-naukowcy-przeszczepia-komorki-dzieci-z-aborcji/c7kd73

  Hipokryzja ….

 6. seba pisze:

  Ja wiem dobrze, że Ty, o Panie, dzieł naszych nie potrzebujesz, Ty żądasz miłości.
  Miłość, miłość i jeszcze raz miłość Boga, ponad to nie ma nic większego ani w niebie, ani na ziemi.Największa wielkość to jest-miłować Boga, prawdziwa wielkość jest w miłości Bożej, prawdziwa mądrość jest-miłować Boga.Wszystko, co jest wielkie i piękne-w Bogu jest.Poza Bogiem nie ma piękna ani wielkości.O mędrcy świata i umysły wielkie- wielkość jest w miłowaniu Boga.-Św.Faustyna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s