Biblia ostrzega: geje, lesbijki i kłamcy nie pójdą do nieba! Módlmy się za Synod i jego owoce

„Homoseksualiści, lesbijki, kłamcy i pedofile nie pójdą do nieba, Biblia mówi o tym kategorycznie. Nie mówi tego żaden człowiek, nie mówi tego żaden biskup, to Biblia mówi, że nie pójdą do nieba – więc nie pójdą”

Przewodniczący episkopatu Ghany bp Józef Osei-Bonsu powiedział, że aktywni homoseksualiści obojga płci, kłamcy oraz pedofile nie pójdą do nieba. Czeka ich piekło, a mówi o tym sama Biblia.

Biskup przypomniał, że homoseksualizm nie jest naturalny, a twierdzenie, że niektórzy ludzie rodzą się gejami czy lesbijkami, jest tylko poprawnym politycznie argumentem wykorzystywanym przez środowiska LGBT, by bronić praktyk, których ludzie z tych środowisk się dopuszczają.

„Biblia mówi nam… że ci, którzy praktykują lub popierają małżeństwa jednopłciowe w polityczny, religijny czy inny sposób, wszyscy oni są winni przed Bogiem” – powiedział biskup, powołując się pawłowy list do Rzymian.

„Homoseksualiści, lesbijki, kłamcy i pedofile nie pójdą do nieba, Biblia mówi o tym kategorycznie. Nie mówi tego żaden człowiek, nie mówi tego żaden biskup, to Biblia mówi, że nie pójdą do nieba – więc nie pójdą” – dodał hierarcha.
Za: kliknij

**********

Polacy piszą do Papieża i modlą się za Synod!

Już 4 października rozpoczyna się Synod o Rodzinie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w Kościele. Jednocześnie to takie wydarzenie, które potrzebuje ogromnego wsparcia modlitewnego wszystkich wierzących. Zapewnijmy o naszym wsparciu Papieża Franciszka i pozostałych Uczestników Synodu.

Módlmy się w tej intencji indywidualnie, w naszych rodzinach i większych wspólnotach.

Synod jest ogromną szansą pokazania i przypomnienia światu wartości trwałego, wiernego małżeństwa i szczęśliwej rodziny oraz drogi, jaka do nich prowadzi. Módlmy się za Papieża, Biskupów oraz Świeckich biorących udział w Synodzie (Polskę reprezentują Państwo Jadwiga i Jacek Pulikowscy – cenieni od lat specjaliści w tematyce małżeńskiej i rodzinnej), aby przekazali światu ewangeliczną prawdę o małżeństwie i rodzinie.

W trosce o małżeństwo i rodzinę

Ojcze Święty,
jako Polacy, rodacy św. Jana Pawła II, pragniemy zapewnić o naszej modlitwie w intencji Synodu o Rodzinie. Otaczamy modlitwą Ojca Świętego oraz wszystkich Biskupów i Świeckich, którzy biorą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Modlimy się o dobre owoce Synodu, zwłaszcza o umocnienie nierozerwalności małżeństwa, trwałość i szczęście rodzin.
Z poważaniem,
[Imię i nazwisko]

Podpisz petycję: kliknij

************
Modlitwa za Synod

Modlitwa do Świętej Rodziny
Jezu, Maryjo i Józefie

w was kontemplujemy blask
prawdziwej miłości,
do was zwracamy się z ufnością.

Święta Rodzino z Nazaretu,
uczyń także nasze rodziny
środowiskami komunii i wieczernikami modlitwy,
autentycznymi szkołami Ewangelii i małymi Kościołami domowymi.

Święta Rodzino z Nazaretu,
niech nigdy więcej w naszych rodzinach nikt nie doświadcza
przemocy, zamknięcia i podziałów
ktokolwiek został zraniony albo zgorszony
niech szybko zazna pocieszenia i uleczenia.

Święta Rodzino z Nazaretu,
oby przyszły Synod Biskupów
mógł przywrócić wszystkim świadomość
sakralnego i nienaruszalnego charakteru rodziny,
jej piękna w Bożym zamyśle.

Jezu, Maryjo i Józefie Usłyszcie,
wysłuchajcie naszego błagania.

Przypomnijmy: nasza wowitowa modlitwa za Synod o obronę wiary w realną obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie – kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Biblia ostrzega: geje, lesbijki i kłamcy nie pójdą do nieba! Módlmy się za Synod i jego owoce

 1. Sylwia pisze:

  Petycja podpisana . Biskup ma rację , Pismo Jest dziełem Boga i ktoś kto manipuluje ludzi wtłaczając im inne poglądy jest kłamcą . Prawo Boże jest Prawem Bożym nie do podważenia . Bóg wyraził się bardzo Jasno na temat Homoseksualistów i to jest niezmienne od wieków , jednak znajdują się jacyś odważniacy którzy chcą prowokować i siać zamęt . Nie tak dawno była wiadomość że jakiś gej odwołał się do jakiegoś sądu , ponieważ to co Jest w Piśmie jest nie prawdą, no cóż tylko pogratulować temu panu inteligencji … Nie wspomnę tu o celebrytach którzy nagminnie omijają te cytaty ze Słowa Bożego , a wręcz przeciwnie stawiają swoje tezy że Bóg to toleruje . . obrzydliwe to dla mnie .. Słowo wyraźnie pokazuje nam prawdę . A ci co nie chcą po nie sięgnąć niech nie stawiają tez które ni jak się nie mają ..

 2. Sylwia pisze:

  W lewicowych mediach za granicą furorę robi przerażająca historia mężczyzny, który udaje kobietę i okłamuje małe dzieci co do swojej płci. Chodzi tu o kelnera z Minneapolis, który opisał w mediach społecznościowych, jak niedawno dziecko jednego z klientów pytało, czy jest mężczyzną i kobietą.

  Poziom zidiocenia ludzi mamionych kłamstwami LGBT pokazuje już fakt, że ojciec ciekawskiego dziecka słysząc pytanie, jakie zadaje… nie odpowiedział, ale podszedł do kelnera i poprosił go, by to on sam porozmawiał z dzieckiem i „wyjaśnił” mu, jak jest.
  „Nerwowo zgodziłam się i podeszłam do stołu” – pisze o sprawie sam kelner. „Cześć, podoba mi się twoja wstążka we włosach” – zaczął kelner.

  „Słyszałam, że pytałaś, czy jestem chłopcem czy dziewczynką. Myślę, że ważną rzeczą jest pamiętać, że każdy może być w tym świecie czym tylko zechce. Jest też ważne, by być jak najlepszym dla naszych rodzin i przyjaciół. A także dla nieznajomych. Co do twojego pytania, mówiono mi, że jestem chłopcem gdy byłam mała, a teraz żyję w swoim dorosłym życiu jako dziewczyna. Brzmi to skomplikowanie, ale jest tak naprawdę zupełnie proste. Masz jeszcze jakieś pytania?” – relacjonuje swoją wypowiedź kelner.

  Dziewczynka miała tylko uśmiechnąć się i powiedzieć, że nie ma pytań.

  I w ten właśnie sposób, z pomocą ogłupionych propagandą LGBT rodziców, lewica hoduje sobie posłusznych odrzucających prawdę ludzi. Niezwykle przykre…http://www.fronda.pl/a/tak-genderysci-oklamuja-dzieci-znamienna-historia,57794.html

 3. Magda pisze:

  Kard. Sarah: Zachód zwraca się przeciwko Bogu
  Kardynał kurialny Robert Sarah powiedział, że homoseksualne związki są „krokiem wstecz kultury i cywilizacji”. Pary jednopłciowe „nie są tylko problemem dla Kościoła, ale także dla ludzkości”. Kardynał, pełniący urząd prefekta Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, mówił na ten temat w rozmowie z włoską gazetą „La Repubblica”.

  W odniesieniu do rozpoczynającego się w niedzielę zwyczajnego synodu w Watykanie kardynał powiedział, że afrykańscy biskupi chcą „zwalczyć ideologiczny kolonializm Zachodu”. Zachód chce powiem zniszczyć nauczanie katolickie i stawia się w opozycji do Bożego Objawienia, które mówi o małżeństwie między mężczyzną oraz kobietą oraz otwartości małżonków na życie.
  Kardynał opowiedział się też przeciwko jakiejkolwiek „reformie” kościelnego postępowania z rozwodnikami w nowych związkach. Dopuszczenie takich osób do Komunii świętej byłoby zdradą Ewangelii i „rebelią wobec Boga”. Zgodnie z Ewangelią człowiek nie może rozdzielić tego, co Bóg złączył. Dlatego, jak podkreślił kardynał, nikt nie może tu niczego zmienić.
  http://www.fronda.pl/a/kard-sarah-zachod-zwraca-sie-przeciwko-bogu,57806.html

 4. Sylwia pisze:

  Podczas wizyty w USA Franciszek potajemnie spotkał się z Kim Davis. To urzędniczka, która trafiła do aresztu za to, że nie wydawała aktów ślubu jednopłciowym parom.

  Informacja o spotkaniu była ukrywana, jak twierdzi „La Stampa”, prawdopodobnie dlatego, by nie zostało ono uznane za sprawę polityczną. Stolica Apostolska nie komentuje sprawy, ale sama Kim Davis potwierdziła, że widziała się z Franciszkiem. Spotkanie trwało ok. 15 minut. Papież uściskał Davis i po angielsku podziękował jej za odwagę i powiedział, by była silna. Podczas podróży powrotnej z USA Franciszek był pytany przez dziennikarzy o to, czy urzędnik ma prawo do klauzuli sumienia.
  – To jest prawo człowieka. Jeżeli pracownik państwowy jest człowiekiem, ma to prawo – powiedział. Wprawdzie nazwisko Kim Davis nie padło, ale słowa Ojca Świętego odebrano powszechnie jako aluzję do jej sprawy.

  Kim Davis jest urzędniczką ze stanu Kentucky. Na początku września kobieta trafiła do aresztu za odmowę wydawania aktów ślubu parom jednopłciowym. Tłumaczyła to względami religijnymi, ale sąd umieścił ją za kratami „aż zmieni zdanie”. Jej uwięzienie z radością powitali demonstrujący przed sądem homoaktywiści, którzy skandowali: „miłość zwyciężyła”.Davis została zwolniona po kilku dniach. Uwolnieniu urzędniczki przeciwne były organizacje wspierające postulaty środowisk homoseksualnych, jak Amerykańska Unia Wolności Obywatelskich.

  Kim Davis pochodzi z rodziny katolickiej, ale nie jest pewne, do której chrześcijańskiej wspólnoty sama należy. Prawdopodobnie jest członkinią jednego z kościołów neopentekostalnych.http://www.fronda.pl/a/papiez-spotkal-sie-z-kobieta-aresztowana-za-opor-wobec-homolobby,57829.html

  • wobroniewiary pisze:

   I po takich informacjach chce się żyć 😉
   Ale dodam więcej, komuś (masonerii i satanistom udającym czcicieli Boga) zależy, by to nie było upubliczniane.
   A taki głupi „komor” bez honoru pisze u siebie na blogu że papież to antychryst i że stoi na czele mafii. Baran do kwadratu

   • Magda pisze:

    „komor”?

    • wobroniewiary pisze:

     Tak, „komor” jeśli wiesz jak Komorowski ma na imię to masz rozwiązany rebus – ten sam poziom kłamstwa i manipulacji, byle diabelska MBM miała rację!

    • Agnieszka pisze:

     Przypominam słowa papieża Franciszka ” kim ja jestem by oceniać drugiego” dlaczego więc pani ocenia gejów i lesbijki? Papież Franciszek nigdy nie wypowiedział się z pogardą o tych ludziach, a wręcz przeciwnie, podał im rękę, dlaczego ludzie wierzący nie wykazują szacunku i zrozumienia tak jak Franciszek?

    • wobroniewiary pisze:

     Kobieto, odróżnij krytykę grzechu od krytyki człowieka, pojmij scenę z Ewangelii jak Jezus nie potępia kobiety tylko jej grzech mówi „idź i nie grzesz więcej”

     Więc naucz się nauki KK i dopiero się wypowiadaj 🙂

   • Sylwia pisze:

    Niestety im nie pasują takie fakty i robią wszystko bo pewne działania Papieża nie wychodziły na jaw , bo nie jest im na rękę to w jaki sposób działa, wiedzą ze ludzie za Nim idą bo czyni dobro . Dlatego taki ktoś jak Komór będzie podkładał kłody , i nie tylko on ale i masa zwiedzionych.. Dlatego tym bardziej musimy poświęcać się modlitwie za synod. . Papież potrzebuje naszego wsparcia.

   • Sylwia pisze:

    🙂 masz rację chce się żyć 🙂 ❤

 5. Marakuja pisze:


  Przesłanie jakie jest w tych objawieniach- o jedność Kościoła i rodzin. Myrna Nazzour mówiła, że przez dach do ich domu wpadł pocisk, zatrzymał się i nie było żadnego wybuchu, a ze zdziwieniem zauważyli, ze był owinięty różańcem.

 6. Magda pisze:

  Synodalne „who is who”

  Z Polski w pracach synodalnych weźmie udział delegacja episkopatu w składzie: arcybiskupi Stanisław Gądecki i Henryk Hoser oraz bp Jan Wątroba. Ponadto z urzędu, jako przewodniczący dykasterii Kurii Rzymskiej, ojcami synodalnymi będą kard. Stanisław Ryłko, stojący na czele Papieskiej Rady ds. Świeckich i abp Zygmunt Zimowski, kierujący Papieską Radą Duszpasterstwa Służby Zdrowia.

  Wśród ojców synodalnych jest też kilku hierarchów polskiego pochodzenia: arcybiskupi Mieczysław Mokrzycki ze Lwowa, Tadeusz Kondrusiewicz z Mińska, Zbigniew Stankiewicz z Rygi i Tomasz Peta z Astany – stolicy Kazachstanu oraz biskup Oruro w Boliwii – Krzysztof Białasik. Reprezentują oni oczywiście Kościoły lokalne w krajach, w których pełnią swe urzędy.

  Ponadto małżeństwo z Poznania – Jadwiga i Jacek Pulikowscy znaleźli się, z nominacji papieskiej, w gronie 51 audytorów Synodu. A jednym z 32 asystentów pomagających przy organizacji tego wydarzenia jest polski kapłan ks. Mirosław Juchno.
  http://gosc.pl/doc/2735717.Synodalne-who-is-who

 7. wobroniewiary pisze:

  O kłamcach:
  Zuckerberg obiecuje Merkel cenzurowanie wpisów o imigrantach
  Właściciel Facebooka powiedział kanclerz Niemiec Angeli Merkel, że pracuje nad usuwanie wpisów uznawanych za wrogie wobec imigrantów przyjeżdżających do Europy. Jego słowa zostały przypadkowo wychwycone przez mikrofon.

  Do spotkania kanclerz Merkel i Zuckerberga doszło w ostatni weekend podczas obrad Organizacji narodów Zjednoczonych. Szef Facebooka ogłosił wówczas plan udostępnienia internetu wszystkim mieszkańcom Ziemi do 2020 roku.

  Zuckerberg został zapytany przez Merkel, czy robi coś w sprawie tzw. mowy nienawiści wobec imigrantów. – Musimy coś z tym robić – odpowiedział właściciel Facebooka. – Czy pracujecie nad tym? – kontynuowała Merkel. – Tak – odparł Zuckerberg. Rozmowa była nieoficjalna. Przypadkowo wychwycił ją włączony mikrofon.

  • Sylwia pisze:

   Bo tak naprawdę nie istnieje wolność słowa wszędzie cenzura jest tam gdy narusza błędy rządzących .. Dziś tak na prawdę nie istnieje wolność dziś mam wrażenie że wraca ustrój komuny .. Walka o godność , o prawdę, obrona Religii może równać się z paką .. Taka prawda .

 8. Ircia pisze:

  Podpisywalam juz na rekolekcjach z ksiedzem Santiago,to wazne by kochany nasz papiez wiedzial,ze jestesmy z Nim i modlimy sie .

 9. beat pisze:

  Wazne proroctwo Marii Valtorty Zycie Jezusa dla Synodu
  http://www.objawienia.pl/valtorta/valt/v-07-021.html
  Moze Kaplani zachodni sie nawroca

 10. Kasia pisze:

  Tak te słowa rzeczywiście są bardzo aktualne własnie teraz.Muszę wreszcie kupić tę ksiązkę i przeczytać w całości.Dziękuję za przypomnienie 🙂 ,bo już kilka razy o tym myslałam i ciągle jakoś wylatuje mi z głowy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s