Wizja Łucji z Fatimy i papieża Piusa X o uciekającym z Rzymu biskupie w bieli….

Kto jest biskupem w bieli z III-ciej części tajemnicy fatimskiej?

FatimaWedług Roberta J. Siscoe, publicysty pisma amerykańskich tradycjonalistów katolickich „The Remnant”, trzecia wizja tajemnicy fatimskiej może odnosić się do bieżących wydarzeń. Jak ocenia, wizja dotycząca śmierci Ojca Świętego nie dotyczy nieudanego zamachu na bł. Jana Pawła II. Zastanawiający według publicysty jest fakt, że Łucja wspomina nie tyle o papieżu, ale o „biskupie w bieli”.

Według trzeciej tajemnicy fatimskiej ujawnionej przez Watykan w 2000 r. przechodzący przez na poły zrujnowane duże miasto Ojciec Święty zostaje „(…) zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji”.

Siscoe twierdzi, że wizja nie odnosi się do zamachu na Jana Pawła II z 1981 r, Ali Agca działał bowiem w pojedynkę, a próba zabicia papieża z Polski zakończyła się fiaskiem. Kolejnym argumentem, który ma przemawiać na rzecz tej tezy jest fakt, że Agca nie zamordował ani nawet nie próbował zamordować licznych duchownych i świeckich, o których mówiła siostra Łucja.

Jak zauważa Siscoe, we wcześniejszym etapie tej wizji siostra Łucja mówi także o „biskupie ubranym na biało”. Nie nazywa go jednak papieżem, lecz mówi jedynie o „przeczuciu, że to jest Ojciec Święty”. Czy siostra-wizjonerka mówi o dwóch różnych osobach: papieżu i „biskupie w bieli”?

O tym, że ustępujący papież będzie nadal nosił białą szatę, poinformował 20 lutego jego brat ks. Georg Ratzinger. Z kolei dwa dni później Watykan poinformował, że po abdykacji były papież zachowa swoje imię i będzie tytułowany jako „Jego Świątobliwość Benedykt XVI, rzymski biskup emeritus”.

Wizja s. Łucji jest niejasna i czeka na pełne wyjaśnienie. Sprawa, zdaniem Siscoe, jest tym bardziej zdumiewająca, że dość podobną wizję miał św. Pius X. Dostrzegł w niej papieża uciekającego z Rzymu.  „To, co widziałem, jest przerażające” – mówił komentując swą wizję święty papież. „Czy to mowa o mnie czy o moim następcy? Pewne jest to, że papież będzie musiał opuścić Rzym, a pozostawiając Watykan przejść po trupach swoich kapłanów” – dodał. Silcoe pisze także o kolejnej wizji Piusa X, w której ujrzał on przyszłego papieża o tym samym imieniu, który ucieka mijając ciała zabitych braci. Próbuje się schronić w kryjówce, jednak zostaje zamordowany.
Źródło: remnantnewspaper.com
Marcin Jendrzejczak

*********
Muzułmanie przed Bazyliką św. Piotra: „Czy kochasz Allaha?”

Watykanista i rzymianin Filippo Di Giacomo ostrzega, że wokół Placu św. Piotra i całego Watykanu każdego dnia widać coraz większą ilość muzułmanów. Zaznacza, że właściwie to już nieustannie można zobaczyć tam ubranych na czarno mężczyzn i całkowicie spowite w burki kobiety, robiące sobie zdjęcia na tle Bazyliki św. Piotra, a mężczyźni śmieją się przy tym, wygrażają pięściami oraz pokazują palcami znak zwycięstwa. Przekaz jest jasny – muzułmanie znajdują się już w samym centrum chrześcijaństwa.

Problem nie ogranicza się jednak tylko do zdjęć. Rzymscy właściciele licznych restauracji i knajpek, którzy z racji swojej pracy mają najlepsze rozeznanie w tym, jacy ludzie przewijają się ulicami Wiecznego Miasta, potwierdzają, że przybywa wyznawców islamu, a nie wszyscy wyglądają na turystów. Statystki pokazują, że w dzielnicach wokół Watykanu zaczynają osadzać się muzułmanie, którzy coraz częściej otwierają tam także swoje biznesy, a więc budki z kebabami czy stragany z chustami i torebkami.

Najbardziej niepokojące może być jednak zjawisko agresywnego islamskiego prozelityzmu. Codziennie rano bowiem w okolicach Placu św. Piotra roi się od tabunów młodych, brodatych mężczyzn, którzy zaczepiają mieszkańców oraz turystów pytając: „Czy kochasz Allaha? Czy przyjmiesz Allaha?” i z Koranem uniesionym wysoko w powietrzu zapraszają na wspólną modlitwę. W takim też celu „nawracania” zorganizowali sobie w całym mieście wiele przystosowanych do tego pokoi, najwięcej zaś w okolicach Watykanu. Często są to jedynie małe zaplecza, znajdujące się za wspomnianymi już sklepami prowadzonymi przez muzułmanów.

Zjawisko to znane już jest w innych europejskich miastach, np. Hamburgu, Wiedniu, Berlinie czy Zurychu. Teraz wyznawcy islamu penetrują już samo serce katolicyzmu.

Źródło: La Repubblica, Oprac.: Adam Sosnowski

********
Polak walczący dla ISIS w rozmowie z „ABC”: Na Placu Św. Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje

 „Jak trzeba, będę walczył i zostanę męczennikiem. Dla muzułmanina nie ma większego honoru jak zostać męczennikiem” – mówi dziennikarzom Adrian Al N. Tygodnik „ABC – Aktualny Bezkompromisowy Ciekawy” publikuje w najnowszym wydaniu wywiad z Polakiem walczącym w szeregach armii Państwa Islamskiego. Dżihadysta znad Wisły opowiada, jak trafił do Syrii, uciekając m.in. polskim służbom specjalnym. „Niewiernym” grozi okrutnym sądem i przeniesieniem wojny na terytorium Europy.

Nawróćcie się, póki jest jeszcze czas. Póki nie przyszliśmy do waszych domów, aby sprawdzić, czy jesteście wierni Bogu Jedynemu. Jeśli nie, to zginiecie jak wszyscy niewierni. Takie jest prawo Allaha. My zwyciężymy, dojdziemy do Rzymu i na Placu Świętego Piotra będziemy urządzać masowe egzekucje niewiernych– zapowiada Abu Bakr Al Sham – bo takie nazwisko przyjął Adrian Al N. – w rozmowie z dziennikarzami tygodnika.

Rozmowa Witolda Gadowskiego i Michała Króla z Adrianem Al N. jest pierwszym tak wyraźnym świadectwem udziału obywateli polskich w okrutnej wojnie prowadzonej przez ISIS. Polski dżihadysta jest jednym z mniej więcej 10 Polaków, którzy bezpośrednio współpracują z Państwem Islamskim lub walczą w jego szeregach. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wie o jego istnieniu

************
Pamiętajmy – na koniec Niepokalane Serce NMP zatriumfuje

Niepokalane_Serce_Najswietszej_Maryi_Panny_07

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

70 odpowiedzi na „Wizja Łucji z Fatimy i papieża Piusa X o uciekającym z Rzymu biskupie w bieli….

 1. Marek Borodo pisze:

  Cóż Europa zasłużyła sobie na to co szykują muzułmanie, szczególnie ta stara Europa jak Niemcy, Francja ,Włochy ,Wielka Brytania itd wyzekli się korzeni i wiary odrzucili Boga wiec będą mieli Mahometa w zamian. Będą płakać ale będzie za późno

  • Wojtek pisze:

   Ciekawe co powiesz jak przyjdą do Polski. Nie oceniaj, tylko Bóg ma prawo. Według Koranu niewiernymi są ci którzy w nic nie wierzą dlatego mogliby się czepić europy zachodniej ale jest mały szkopuł. My wierzymy a nas czepiają się szczególnie czyli tu nie o wiarę chodzi tylko o zwykłe zabijanie.

   • Sylwia pisze:

    Wojtku racja dla nich wszyscy jesteśmy niewierni nie zależnie od tego w co wierzymy .. U nich Katolik czy ateista to jedno i to samo ,bo przecież nadal jesteśmy według nich niewiernymi . Przeraża mnie to co się dzieje , sama osobiście jestem rozdarta między jednym a drugim by kochać nawet ich ale nie mogę przyjąć tego co czynią naszym braciom .. Pokładam nadzieję w Maryi i w Bogu.

   • Wojtek pisze:

    Ale to dowodzi, że oni nawet nie znają dobrze koranu. Nie maja pojęcia za czym podążają. Z nich tacy niedzielni muzułmanie jak z niektórych katolicy. Powołują się na koran a go nie rozumieją a nawet nie znają. Modlą się wargami a nie sercem i raczej rozumu nie używają za bardzo. I nie wrzucajmy Muzułmanów do jednego worka, znajmy ksiądz zna grupkę i mówi, że bardzo ok ludzie i na prawdę wierzący. Mówił też, że nie do końca ma znaczenie treść tylko tłumaczenia do Koranu. Muzułmanin ma znać na pamięć treść Koranu ale nie musi go sam rozumieć bo ma zapisane do każdego wersetu tłumaczenie czy tam rozważanie. Od tego rozważania zależy jak Koran zostanie odebrany. Tak mówił ten kapłan, zajmuje się dialogiem między religiami któregoś października będzie taka konferencja w Katowicach o wszelakich religiach, odłamach katolicyzmu, islamu bo takie też są np. szyici czy sunnici mają inne poglądy niż większość Muzułmanów, też nie wszystkie Muzułmanki noszą burki i nie wszędzie kobiety są źle traktowane, o gwałtach czy obcinaniu nosów to już nie wspomnę bo to są odłamy radykalne tak jak są radykalni chrześcijanie i Chrześcijanie. Biblię też można interpretować na różne sposoby często nieprawidłowe a zwłaszcza Stary Testament, choćby ,,oko za oko, ząb za ząb” a w nowym testamencie Chrystus mówi: ,,gdy ktoś uderzy cię w jeden policzek, nadstaw drugi”. Nie będę podawał innych przykładów a jest ich sporo też w nauczaniu Chrystusa, aby je dobrze zrozumieć należy interpretować je poprzez miłość a nie inne prawa. Dotyczy to też Koranu i rozumiem, że są też fragmenty typu ,,kiedy spotkasz niewiernego to go zabij” ale tak jak mówił ów kapłan, są one często wyrwane z kontekstu. Na ile nie wiem bo Koranu nie czytałem, ale są Muzułmanie i muzułmanie (ISIS i inni radykaliści). Nie wszystko do jednego worka. Muzułmanie są ok. ale nie radykaliści i mordercy, którzy przynoszą tylko hańbę swojej Religii.

    Żeby nie było, że oskarżam o coś WOWiT bo zaraz będzie draka, odnoszę się do komentarzy niektórych osób, które zmienne są w poglądach jak chorągiewka na wietrze.

    Dzięki Sylwio za komentarz. 🙂
    Mam nadzieję, że mówiąc ,dla nich wszyscy jesteśmy niewierni” miałaś na myśli ISIS (bez ironii).

    Może nie powiedziałem nic nowego, ale po prostu dobija mnie jak wiele osób czepia się tematu nie wiedząc o co chodzi. Nie jestem radykalnie tolerancyjny ale też nie mam zamiaru nikogo potępiać nie sprawdzając jak dokładnie jest. Czasami zbyt emocjonalnie podchodzi się do tematu choćby jak ja teraz. Niech każdy interpretuje jak chce albo wcale nie interpretuje powyższej wypowiedzi.

    Chrystus jest Królem i Maryja zawsze Królowa. Im powierzmy całą sytuację i nie denerwujmy się całą sprawą. Dołączam się do waszych modlitw bo za pewne się modlicie za ISIS o nawrócenie.

    • Sylwia pisze:

     Wojtku, miałam na myśli ISIS ale też i całą społeczność Muzułmańską , dlaczego ?? bo wiesz gdy są w małej grupie inaczej się zachowują a gdy jest ich większa ilość mają inne podejście dla nas Chrześcijan .. dlaczego tak twierdzę widzę co się dzieje i kolejny argument jest taki że kiedyś oglądałam pewien reportaż jak jeden z Księży jasno wypowiedział się że Oni w imię religii potrafią zabić – gdyż np. tak nakaże im uczony imam i wiesz co jeden z Muzułmanów mu powiedział ? że go szanuje , lubi ale jak będzie miał przykaz to w imię religii go by zabił .. niestety , tak się dzieje .. w jednostce nie mogą wiele za to w grupie więcej..
     Ale nie wrzucam wszystkich do jednego wora gdyż nie znam całej społeczności , mogę powiedzieć że to co napisałam wynika z moich obserwacji . Co do znajomości Koranu masz racje nie wszyscy z nich znają go dokładnie i nie pojmują znaczenia to tak samo jak u nas z nieznajomością Pisma Świętego . Bo wielu Katolików nie zna Pisma jedynie wzorują się na tym co usłyszą a nie na tym co jest w Piśmie . Sądzę że u nich jest podobnie . Więc stąd moje rozdarcie bo nie wiem gdzie leży prawda, nie wiem jacy są naprawdę , nie znam ich mentalności na co dzień , więc nie wiem jacy są i nie mnie to osądzać , pozostaje modlitwa . . Nie chcę oceniać po opakowaniu , jednak gdy widzę co się dzieje to ręce opadają .. wiem jedno , Oni też są ludźmi i też czasem bezbronni ( chodzi mi o dzieci .. ) .
     Choć czuję że to właśnie czasy ostateczne .. i wierzę W jedyną prawdę jaką jest Jezus .

    • wobroniewiary pisze:

     Błagam was, czy wy cokolwiek wiecie o Koranie wiecie ile jest wersetów (sur) każących zabijać „niewiernych???

     Dlatego poleciłam w pigułce ten filmik

    • Marek pisze:

     Dla muzułmanów niewierny, to ten który nie jest muzułmaninem.

    • Sylwia2 pisze:

     Wojtku.. zagadzam się z Tobą.. Isis kieruje się jednym językiem..językiem nienawiści.. trzeba dalej się modlić za papieża i za nasz kraj, nie można ustępować..

   • Magda pisze:

    Wojtuś, Ty też nie znasz Koranu!

  • Wojtek pisze:

   Poza tym, Matka nas ochroni, a co jest wolą Bożą niech się dzieje, ale niech to On wymierza sprawiedliwość a nie my. Mój wujek mieszka w Anglii i jest raczej niewierzący i co też mu się należy śmierć z rąk Islamistów?

   • Sylwia pisze:

    wobroniewiary , ja o tym wiem , powiem że zapoznałam się z pewnymi wersetami i tam jasno pisze jak postępować z niewiernymi .. tylko napisałam tak ogólnikowo o że nie znam każdego Muzułmanina z osobna i nie wiem czy się opiera na tym wszystkim co jest w Koranie czy dostatecznie zna znaczenie go ? tego nie wiemy , ale ( ! ) widzimy że tak może być gdyż od młodych lat dzieci są uczone by zabijać niewiernych .. więc wiem o co chodzi . Ale mam nadal wewnętrzne rozdarcie( i nie wiem dlaczego ?) jednak fakty przemawiają za tym że tak się dzieje naprawdę . . że my jesteśmy dla nich nikim nie braćmi a wrogami .. tymi co pójdą według nich do piekła ..

   • Sylwia pisze:

    Wojtku dla nich nie ma różnicy czy ty jesteś wierzący czy nie ? czy twój wujek dla nich jesteśmy niczym bo nie wyznajemy tego co oni ? tak jak napisałam wcześniej że nawet ateiście głowę utną bo i tak nie wierzy ..

   • Wojtek pisze:

    Więc jak odróżnić słuszne od niesłusznego? Każdy ma swoje racje ile osób tyle zdań. Ufam WOWiT’owi bo mi pomogliście, ale mam też inne osoby, którym także ufam.
    Weź tu człowieku bądź mądry. Dobrze, że przynajmniej nie oglądam TV ale, dzisiaj tak wszedłem z ciekawości na demotywatory i szczerze to 70% obrazków dotyczy imigrantów więc chyba opinia publiczna tym żyje. Nie ładnie powiem, żyjemy w ciekawych czasach.
    Skoro się znacie to opinię pozostawiam wam.

    Ja zaufam sobie i dalej będę się tylko modlił i nie interesował tematem (szczegółami) bo dziś mi to na dobre nie wyszło, chyba jestem za słaby psychicznie na takie tematy.

    Nie wiem kto z was ma rację ale Bóg ma na pewno i chyba nam swą rację zechce ukazać, wkrótce.

    Niech wam Bóg błogosławi. +

    • mkm80 pisze:

     Wojtku! Bardzo dobrze, że napisałeś. Ja myślałem kiedyś dokładnie tak jak Ty, dopóki mi się oczy nie otwarły. Islamistów jest na świecie 1,6 miliarda (szacunkowo wg wikipedii) i naprawdę trudno mi było wszystkich posądzać o nienawiść. Ale zobacz: gdybym ja w Imię Jezusa zaczął mordować i szykanować islamistów to wyobraź sobie reakcję Papieża i całego Kościoła! A czy znasz, czy słyszałeś o znaczącym duchownym islamskim który jednoznacznie i stanowczo potępił i odciął się od mordowanych chrześcijan? Stanął w ich obronie? (kolega zna jednego imama-francuza który protestował przeciwko tym rzeziom a na demonstracji było…100 osób w tym połowa islamistów a kilka milionów żyje ich we Francji) Czy jakikolwiek przywódca odłamu islamskiego (a trochę tego jest:alawici, alewici, charydżyci, badyci, sunnici, szyici, imamici, sufici) powiedział jasno i wyraźnie: zabijanie niewiernych jest sprzeczne z Koranem a ci którzy to robią kalają Islam? Nie powiedział i nie powie, bo tak jest w Koranie – jak Ci pięknie wytłumaczyły Sylwia z Ewą (co niektórzy imamowie robią zręczne wygibasy słowne, znaczeniowe i teologiczne typu: trzeba powstrzymać ekstremizm, powstrzymać praktyki przemocy itp ale jednoznacznego potępienia nie ma).
     Natomiast na pewno mamy obowiązek nazywać zagrożenia po imieniu a Islam jest zagrożeniem dla nas i chwała Panu, że są miejsca w internecie gdzie nie baczy się na polityczną poprawność a na poprawność względem naszej Wiary i Tradycji. Nie zrażaj się!
     Tym bardziej, że obierasz najpiękniejszą drogę poznania – modlitwę. Zdradzę Ci coś bardzo osobistego – ja próbuję się modlić, staram się z wszystkich sił, ale nie potrafię objąć prawdziwą miłością islamistów a bez tego moja modlitwa w ich intencji jest jakby pusta…
     Niech Duch Święty Swym Światłem rozjaśnia ci każdy dzień.

    • Paweł pisze:

     „WSZECHMOGĄCY I MIŁOSIERNY BOŻE,
     KTÓRY ZECHCIAŁEŚ PRZEZ SYNA TWEGO
     ZGROMADZIĆ W JEDEN LUD WSZYSTKIE NARODY,
     SPRAW ŁASKAWIE, ABY CI,
     KTÓRZY SZCZYCĄ SIĘ IMIENIEM CHRZEŚCIJAN,
     PORZUCIWSZY JAKIEKOLWIEK PODZIAŁY,
     UTWORZYLI JEDNOŚĆ W PRAWDZIE I MIŁOŚCI
     ORAZ BY WSZYSCY LUDZIE,
     OŚWIECENI ŚWIATŁEM PRAWDZIWEJ WIARY,
     SPOTKALI SIĘ W BRATERSKIEJ WSPÓLNOCIE
     JEDNEGO KOŚCIOŁA.
     PRZEZ CHRYSTUSA, PANA NASZEGO. AMEN.”

     Zgodnie z książeczką „ODPUSTY. Ujawnione Miłosierdzie Boże wobec żywych i zmarłych”, którą opracował ks. Zdzisław Pałubicki SJ, a wydało w roku 1996 wydawnictwo Michalineum (IMPRIMATUR Kuria Biskupia – Kalisz, 4 VII 1995 r., l. dz. 420/95/B, bp Stanisław Napierała – ordynariusz), modlitwa powyższa jest obdarzona odpustem cząstkowym jako pozycja nr 44 w autentycznym „Wykazie odpustów” ogłoszonym za pontyfikatu bł. Pawła VI dekretem Penitencjarii Apostolskiej z dnia 29 VI 1968 roku.

     „ABYŚ WSZYSTKICH BŁĄDZĄCYCH DO JEDNOŚCI KOŚCIOŁA PRZYWOŁAĆ,
     A WSZYSTKICH NIEWIERNYCH DO ŚWIATŁA EWANGELII SPROWADZIĆ RACZYŁ,
     CIEBIE PROSIMY, WYSŁUCHAJ NAS, PANIE.”

     Powyższe wezwanie modlitwne jest obdarzone odpustem 300 dni nadanym przez Św. Penitencjarię Apostolską w dniu 15 XI 1927, jak podaje na str. 146 książeczka do nabożeństwa „Ogień Miłości Jezusa Chrystusa” wydana przez „Wydawnictwo książek do nabożeństwa J. Cebulski, Kraków, ul. Szewska 22” za pozwoleniem Książęco-Metropolitalnej Kurii w Krakowie z dnia 20 V 1939 (X. STANISŁAW Bp, Wik. gen., X. Stefan Mazanek, L. 3456/39).

  • Betula pisze:

   Zamiast panikować powtarzajmy do znudzenia wiadomość że jest dla nas ratunek !!!

   Pan Jezus podał ten ratunek bo przekazał w wizji pewnemu biskupowi miecz i ten miecz zamienił się w RÓŻANIEC – i to jest nasze ocalenie, artykuł na ten temat był tutaj umieszczony kilka miesięcy temu i dobrze żeby był widoczny po wejściu na stronę, zwłaszcza dla tych co jeszcze nie wiedzą jaką potężną jest modlitwa RÓZANIEC NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.

   Odmawiajmy RÓŻANIEC wspólnie w rodzinie jak pragnie tego Matka Boża.
   Codziennie o 18-ej przez internet z groty w Lourdes po włosku bardzo piękny różaniec jest, wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Lourdes na żywo”.
   Albo z Jasnej Góry o 16-ej, wejść na radiojasnagora.pl i kliknąć on-line.

 2. Marakuja pisze:

  Max Kolonko mówi o co chodzi

 3. jon202 pisze:

  Bóg chce nas oczyścić i obudzić nasze sumienia,dlatego doświadcza nas teraz niesprawiedliwościami

 4. agnieszka pisze:

  Jr 42,
  9 i powiedział do nich: «To mówi Pan, Bóg Izraela, do którego mnie posłaliście, by przedstawił Mu waszą prośbę. 10 Jeżeli będziecie nadal mieszkać w tym kraju, wzmocnię was, a nie zniszczę, zasadzę was, a nie wyrwę; ogarnął Mnie bowiem żal nad nieszczęściem, jakie wam uczyniłem. 11 Nie obawiajcie się króla babilońskiego, przed którym drżycie. Nie bójcie się go – wyrocznia Pana – bo Ja jestem z wami, by was ocalić i uwolnić z jego ręki. 12 Okażę wam miłosierdzie, tak że się zlituje nad wami i pozwoli wam zamieszkać w waszej ziemi.

 5. karo pisze:

  Szczęśliwi ci co już nie żyją bo wielu z nas może za kilka lat czekać śmierć męczeńska.

  • eska pisze:

   Zależy jak patrzeć. Śmierć męczeńska przy świadomym oddaniu życia w Imię Boga zdaje się „z automatu” zwalnia człowieka z czyśćca. Ponadto jest wiele przekazów, że męczennikom Bóg osładzał ostatnie chwile tak, iż męczeństwo stawało się nawet czymś w rodzaju rozkoszy.
   Natomiast Ci, co już nie żyją, być może będą musieli czekać w czyśćcu na spotkanie z Panem w chwale nieba dłużej niż męczennicy.
   Nie znaczy to oczywiście, że mi się pali do męczeństwa. Myślę, że nikomu nie byłoby łatwo zaakceptować dla siebie takiej przyszłości. Starałam się tylko przedstawić to w takiej „chłodnej” ocenie.

   • Marakuja pisze:

    O, właśnie napisałam posta o tym samym poniżej, Eska nie widziałam Twojego wpisu:)

   • julia pisze:

    Ja nie wiem czy jestem gotowa na męczeństwo… ale nie dlatego, że nie kocham Boga….
    jakiś czas po widzeniu , od którego zaczęło się moje nawrócenie 3 lata temu przed snem pojawiła się w mojej głowie taka wizja , jakby obraz ..że klęczę przed jakimś człowiekiem, który siedział na takim drewnianym podwyższeniu i każą mi oddac mu hołd, ja zapieram się i mówię, że tylko Jezus jest moim Panem… a oni wtedy przyprowadzają moje małe dzieci i każą mi jeszcze raz wyrzec się Boga, bo inaczej zginę na ich oczach, a wtedy one na pewno znienawidzą tego Boga dla którego mama musiała umrzeć… ja w tej wizji waham się, boję się bardzo o nie, nie o siebie .. boję się tego rozdzielenia na wieczność jesli one wybiorą z powodu tych doświadczen inną drogę w życiu i poddadzą się antychrystowi i na tym wizja się urywa.. nie wiem jaką decyzję podjełam, wiem , że byłąm zrezygnowana, że myslałam że muszą przeżyć moją śmierć, a Boga się nie wyrzeknę…
    ale długo potem rozmyślałam co bym zrobiła gdyby naprawdę cos takiego się wydarzyło, czy będę gotowa bez względu na wszystko, oddać swoje życie..
    NIgdy mi nie przyszło wtedy do głowy, że islam tak szybko dotrze do Europy…
    co do samych muzułmanów, obejrzałam wczoraj film na yt jak reporter rozmawiał wsród gawiedzi z muzułmaninem o koranie i wersetach, które każą zabijać niewiernych…
    chłopak sie tak mocno bronił, mówił, ze w kosciele tez dzieci gwałca a nie znaczy, ze cały koscioł zły, ze oni sa pokojowo nastawieni, na koniec dodał ze ten cały nasz Jezus był muzułmaninem, bo nosił brode, pościł i modlił się dotykając czołem ziemi …
    na początku było mi go żal, bo ten reporter dość ostro go atakował.. i w sumie jego odpowiedzi nie były głupie, samowolne interpretacje Biblii tez doprowadzają do powstania wielu sekt , tak moze byc i z koranem,,,ale jak wyjechał z tym Jezusem i na koniec, ze jest gotowy zabijac dla allaha… bo jesli kogos spotka smierc z rak muzułmanina , to nie on winien, ale jest to wola allaha, ktory tak kieruje ludzkim przeznaczeniem, to resztki sympatii do niego wyparowały.
    Ja tylko mówię… Jezu Ty się tym zajmij, my jesteśmy za słabi militarnie , ale duchowo mocno modlitwą i wiernością wierze …i ufam, że Ty nas ocalisz, a jesli przeznaczysz pod miecz w tych czasach ostatecznych, to tez niech się dzieje wola Twoja.

    • Sylwia pisze:

     Julio myślę że każdy z nas nie jest gotowy na męczeństwo , łatwo jest o tym mówić gdy to jest sytuacja oddalona ..Ja też sama nie wiem czy bym temu podołała choć tylko Bóg wie co dla mnie przygotował .. ale przypomina się mi dzisiejsza Ewangelia ..

     „Wtedy Piotr wziął Go na bok i zaczął Go upominać. Lecz On obrócił się i patrząc na swych uczniów, zgromił Piotra słowami: Zejdź Mi z oczu, szatanie, bo nie myślisz o tym, co Boże, ale o tym, co ludzkie. Potem przywołał do siebie tłum razem ze swoimi uczniami i rzekł im: Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje! Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je. „

   • karo pisze:

    ja to ja kij ze mną, niech rżną, ale chodzi mi o dzieci (nie moje bo nie mam jeszcze), ale o inne niewinne stworzenia, które zginą nie mając świadomości życia, to mnie przeraża.

    • julia pisze:

     karo właśnie w takim kontekście pisałam o strachu przed śmiercią z ich rąk… nie przeraża mnie własna śmierć , ale że oni zostaną w ten sam sposób potraktowani…

 6. alutka pisze:

  Tym tzw. biskupem w bieli, może być również Papież Franciszek. Nie nazywa siebie Papieżem tylko Biskupem Rzymu, co też jest zgodne z prawdą.. Może to przez skromność, a może żeby się wypełniło proroctwo fatimskie, kto wie?

 7. Marakuja pisze:

  Zobaczcie biskupa w bieli.. wydaje się, że niekoniecznie musi to być Ojciec Święty.

  http://pl.radiovaticana.va/news/2015/09/12/abp_nzapalainga_franciszek_posłańcem_pokoju_dla_zranionej_a/1171481

  Karo- to są właśnie moje myśli- to znaczy zastanawiam się, czy i w Polsce niedługo nie przyjdzie czas czerwonego męczeństwa.. Trzeba się na to przygotować, bo tylko „przechodząc” przez nasz kraj w drodze do Niemiec mogą kogoś zgwałcić, komuś gardło poderżnąć.. Męczennikom gotowym na męczeństwo Pan Bóg daje wiele łask, przede wszystkim męstwo.

  • wobroniewiary pisze:

   Marakuja – a nie zauważyłaś że to właśnie Franciszek nazywa siebie biskupem Rzymu?
   No i jak jest papież emeryt Benedykt XVI to mamy „dwóch świadków w bieli”

   • Marakuja pisze:

    Oczywiście, że zauważyłam. Lecz Siostra Łucja nie mówiła o biskupie Rzymu, lecz o Biskupie w bieli..

    Jeżeli mi się coś „pozajączkowało”- to proszę- Ewa- wyprowadź mnie z błędu.

 8. Wojtek pisze:

  Co do IIITF i Roberta J. Siscoe a raczej jego stanowiska powyżej w artykule opisanego, zgadzam się właściwie od dawna i uważam bardzo podobnie. Z całym szacunkiem dla Jana Pawła II ale ja uważałem od dawna, że to nie o niego chodziło, ale nie ujmuję absolutnie cudownemu ocaleniu JPII.

 9. wobroniewiary pisze:

  Bardzo proszę o pilny szturm modlitewny za pewną osobę, która jutro ma zdać pracę magisterską a zły duch nie daje. Egzorcyzm i modlitwy trwają już kilka godzin i bardzo prosimy o wsparcie modlitewne jak największej liczby osób.
  Od razu informuję że to nie jest osoba opętana, złe duchy dręczą ją przez rzucone na nią przekleństwo i sprawy pokoleniowe
  Bardzo prosimy wraz z ks. Krzysztofem o pilny szturm modlitewny za tę osobę a ja proszę o modlitwę za ks. Krzysztofa, bardzo schorowanego (na serce)

 10. „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam? św. Paweł Apostoł ” pięknie to ujął św. Paweł tylko warunek Bóg z nami a ludzie zapominają dzisiaj o Bogu. „ Pewien świątobliwy zakonnik powiedział – dzisiejszy człowiek tak straszliwie obraża swego Stwórce, że same żywioły , jak ogień woda wichury – stają w obronie Tego, który je stworzył.
  Taki fragment z książki Oczami Jezusa : Rzymianie! Chciałbym, żeby opuścili ten kraj. Niech idą do piekła ? Mógłbyś to zrobić, przecież wiem. Wielu by za tobą poszło – zapytał z nadzieją Judasz podnosząc głos. Pragnął klęski Rzymu.
  – Judaszu, jedyną armią, jakiej pragnę jest ta, którą rządzić będzie miłość i posłuszeństwo Bożej woli – odpowiedziałem.
  – Z pewnością zgodne z wolą Bożą będzie wyrzucenie tych pogan z Ziemi Świętej, z Izraela- zauważył rozczarowany Moją odpowiedzią Judasz.
  – Bóg pragnie miłości. Nie chce, by ludzie zabijali się nawzajem. Bóg chce, by ludzie dzielili się wszystkim i dbali o innych; pragnie by Jego słudzy nieśli miłość wszystkim ludziom. Miłość, a nie nienawiść i złość – wyjaśniłem.

 11. Jeremiasz pisze:

  Dzisiaj jest tyle rozpraszaczy uwagi że łatwo jest zapomnieć o wezwaniu do nawrócenia, które Jezus kieruje do MNIE osobiście. I nie stosuje On żadnych gróźb ani szantażu.
  Uważam że dobrze się stało że istnieje coś takiego jak ISIS, ponieważ być może jest to jedyny sposób aby uprzytomnić człowieka co do stanu jego sumienia, jest to jakiś impuls potrzebny najbardziej zatwardziałym grzesznikom do ich zbawienia. Być może potrzeba dużej trwogi, aby człowiek się opamiętał – ja sam doświadczyłem bardzo osobistej, mistycznej wręcz trwogi żeby wrócić do Pana Boga. Teraz zależy mi na tym aby nie utracić tej żywej więzi i podążać cierpliwie za Jezusem. „Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć, wzywajcie Go, dopóki jest blisko” (Iz 55, 6) i dalej: „Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami – wyrocznia Pana. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje – nad waszymi drogami i myśli moje – nad myślami waszymi” (Iz 55, 8-9) tak więc cokolwiek się dzieje na świecie – Pan Bóg nad tym góruje, niezależnie jak krwawa wojna by się toczyła. Lęk jest często niezbędny żeby grzesznik się opamiętał i zaczął wracać do Stwórcy, tak jak w moim przypadku.
  Może zabrzmię jak chojrak, ale nie interesuje mnie zupełnie ISIS ani inne sekty, tylko moje własne serce i stan mojej duszy. Bo jeśli jeszcze tej nocy zażądają mojej duszy ode mnie (Łk 12, 20), a nie będę pojednany z Bogiem, to cóż Mu powiem po drugiej stronie? Niech się boją ISIS ci, którzy nie chcą Boga i sieją zgorszenie. Niech im Jezus Chrystus otworzy oczy. Amen

  • Sylwia pisze:

   Jeremiaszu po części się zgadzam z Tobą , tylko o wiele łatwiej nam mówić gdy mamy pewien azyl a gdy grozi nam realne niebezpieczeństwo . Ale masz racje Bóg wie co robi .. gdyż wiele jest zła na świecie . ISIS może być faktycznie taką rózgą .. i masz racje to od nas zależy jak postępujemy i to my zdamy rachunek Sumienia tam po drugiej stronie ..

   • julia pisze:

    jakis czas temu otwierając Biblie natknęłam sie na fragment, który mowił, ze to Bóg sprowadza nieszczescie na Izraelitów , ale robi to by objawiła się jego chwała i gniew boży na odstępcach. Dlatego jestem pewna, ze to bicz boży na niewierna i coraz bardziej unurzaną w grzechu Europę… bo to nie chodzi juz o styl życia pojedynczych obywateli …. ale o prawodawstwo, które staje sie zaprzeczeniem 10 przykazan.

    • Jeremiasz pisze:

     Ale Julio prawodawstwo jest niczym innym jak odzwierciedleniem upadku moralnego pojedynczych dusz, z których robi się całe mnóstwo – innymi słowy prawo i rządy upadają tak nisko jak nisko upadają obywatele.
     Prześledź proszę biblijne dzieje Izraelitów i zauważ, że ilekroć lud Boży oddala się od Pana tylekroć Bóg wydaje ich na pastwę tyranów, okupantów, gorszycieli itd. przy czym za każdym razem dobry Pan upominał swój naród i ostrzegał ich. Nie inaczej jest z Europą jak i nawet z Polską.
     Zaprzeczenie dekalogu, o którym piszesz zaczyna się w głębi ludzkiego serca, a gdy przychodzi tyrania, zgorszenie i okupacja (czyli nic innego jak rezultat upadku ludzi) to człowiek, podobnie jak Żydzi – w tym również uczniowie Jezusa – żąda od Boga uwolnienia spod okupacji i zaprowadzenia „dobrych” rządów, a jednocześnie zapomina że Chrystus przychodzi uwolnić przede wszystkim z okupacji GRZECHU.
     Wciąż uważam, że najskuteczniejszą formą walki z ISIS jest nawracanie się, pokutowanie i szczera modlitwa sercem.

 12. IM pisze:

  Papież jest jednocześnie Biskupem Rzymu. Nie było takiej sytuacji jak jest obecnie (Papież funkcjonujący i Papież emeryt). Papież Franciszek I zdaje sobie sprawę, że jest wybrany na krótki, czas 3-4 lata. Nie przypadkowo w naszych czasach jest tak dużo objawień przekazujących jedno – pilność nawrócenia i pełne zaufanie Bogu bez względu na to, co będzie wokół się działo. Zachować pokój serca to wolanie królowej pokoju. A pokój serca oznacza zjednoczenie z Jezusem.

 13. IM pisze:

  Przepraszam za gafę – Królowa Pokoju z dużych liter!

 14. wobroniewiary pisze:

  @Wojtek – uważasz, że znasz koran?
  posłuchaj a potem przestań „pierniczyć” głupoty na temat „ludzkości koranu, którego nie znamy!!!!

  • Sylwia pisze:

   Ja nie znam Koranu ale z takich wypowiedzi jak jest podana tutaj wiem co znaczy i nich Miłosierdzie .. znam jedynie pewne wersety z Koranu które pokazują jak należy traktować niewiernych .. Oni zupełnie myślą inaczej niż my .. ich wyznanie jest czymś innym niż my wyznajemy . .

 15. wobroniewiary pisze:

  Ten wpis dedykuję wszystkim cieszącym się z napływu imigrantów:

  Masoni w Europie cieszą się z faktu, że przybywają do Europu nielegalni imigranci. W specjalnym apelu piszą oni m.in. „Obediencje wolnomularskie przypominają, że przypływ imigrantów jest nie ciężarem, lecz szansą dla przyszłości Europy” – piszą.

  Odezwę opublikowała na swoim blogu Mirosława Dołęgowska-Wysocka, żona redaktora naczelnego i wydawcy „Wolnomularza Polskiego”. „Od jednego z braci Wielkiego Wschodu Polski, z loży Wolność Przywrócona, otrzymałam polski przekład Apelu dwudziestu sześciu obediencji masońskich Europy w sprawie uchodźców. Podpisała ją także i moja obediencja – Wielka Żeńska Loża Francji”.

  http://www.fronda.pl/a/masoni-ciesza-sie-z-przybycia-nielegalnych-imigrantow-do-europy,56858.html

  • Sylwia pisze:

   Bo masonom to na rękę , chcą zniszczyć naszą wiarę .. ja nie cieszę się z napływu Imigrantów dzieli nas bardzo wiele po Religię i po różnice kulturowe ..

  • Sylwia pisze:

   Bo im o to właśnie chodzi by zniszczyć naszą Wiarę ..

   • Maggie pisze:

    Nie igra się z ogniem, bo pychą …. żywiołu się nie opanuje.

    Sami kręcą bicz na siebie i przyjdzie kryska na matyska, bo zguba iluminujących również bliska, tym bliższa im większa jest ich nienawiść do Chrystusa. Tylko Boże Miłosierdzie powstrzymuje jeszcze karzącą rękę i daje szansę padnięcia na kolana pod Krzyżem.

    Biada tym, którzy są nienawistni i ukochali ex-anioła a knując, rujnują porządek nakazany X Przykazaniami … bo podnoszą rekę na samego Boga.

    Jezus jest Panem!

  • Paweł pisze:

   „Ponadto musimy pamiętać, że islam jest miły sercu masonerii, w której rytach religia Mahometa jest wartościowym etapem na drodze do masońskiej doskonałości.”

   [Źródło cytatu: http://www.fidelitas.pl/z17.html ]

   • Maggie pisze:

    On sam nie napisał ich Księgi, ale przypuszczalnie zrobił to dla niego … potomek tych, o których Jezus mówił pokolenie żmijowe, tj z tych … którzy zapłacili: aby nie mówić, a wręcz zacierali świadectwa Zmartwychwstania Pańskiego, którzy chyba stanowili podwaliny masoństwa – powstałego wieki później.

 16. Magda pisze:

  13 września- rocznica objawień Fatimskich

  Wielki tłum

  Uwięzienie dzieci wzbudziło taką sensację, że zainteresowanie wydarzeniami w Cova wzrosło jeszcze bardziej. W rezultacie 13 września na miejsce objawień przybyło około 25 tysięcy ludzi. Tłum był tak gęsty, że dzieci z trudem przeciskały się między ludźmi, aby dojść do Cova. Łucja obrazowo opisała to doświadczenie w swoich wspomnieniach:

  Kiedy zbliżyła się godzina, przeciskałam się z Hiacyntą i Franciszkiem przez tłum ludzi, który nam ledwo pozwalał przejść. Ulice były pełne ludzi. Wszyscy chcieli nas widzieć i rozmawiać z nami. (…) niektórzy krzyczeli z drzew, inni z muru, na którym siedzieli, aby nas zobaczyć, gdy przechodziliśmy. Jednym obiecując spełnienie ich życzeń, innym podając rękę, aby mogli się podnieść z ziemi, mogliśmy się dalej posuwać dzięki kilku mężczyznom, którzy torowali nam drogę przez tłum

  http://pawelloo71.bloog.pl/id,351352075,title,FATIMA-Objawienie-wrzesniowe-Przygotowania-do-wielkiego-cudu,index.html?smoybbtticaid=615945

 17. robert pisze:

  dlaczego oni chcą do Niemiec?? bo myślą że nic nie będą robić tylko leżeć i dostawać socjal a jak go nie dostaną to….. niestety ale sami będziemy na nich płacić.

 18. Magda pisze:

  Wojtek, tam nie ma już miejsca to masz tutaj o zachowaniach muslimów
  Ja np. nie jestem w stanie tolerować muzułmanów i ich zboczeń!

 19. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa za muzułmanów
  Panie Jezu Chryste,rozwiąż więzy szatana, które krępują muzułmanów, wyzwól ich, Panie, z grzechu, cudzołóstwa, kradzieży, morderstwa, czarów i zaklęć przez moc Krwi, którą przelałeś na Krzyżu. Poślij, Panie, Twój dar wyrzucania złych duchów kapłanom, aby wyzwalali ich z kajdan diabła. Amen.

 20. Czekajacy pisze:

  Muzułmanie nienawidzą emerytowanego papieża Benedykta XVI, zobaczcie jak go „witali” w Londynie, oni tego nie zapominają!!!

  To tylko mała próbka, jak zachwują się w większych grupach. W mniejszych są spokojni, gdyż Koran im zaleca KŁAMANIE w celu uśpienia czujności niewiernych.

  Islam to religia „pokoju”. A ten „pokój” nastanie dopiero wtedy, kiedy na całym świecie zapanuje Islam i Szariat. A do tego momentu mają się posługiwać kłamswtem oraz dżihadem – w zależności od siły i liczebności.

  Nie bójmy się, bierzmy w ręce Różaniec, módlmy się o Intronizację, śpiewajmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, módlmy się za obu papieży, kapłanów, zakonników, siostry!

 21. Pingback: Wizja Łucji z Fatimy i papieża Piusa X o uciekającym z Rzymu biskupie w bieli… | Biały, bardzo biały

 22. Pingback: Kto jest biskupem w bieli z III-ciej części tajemnicy fatimskiej? | Serce Jezusa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s