Pielgrzymka do Medziugorje pod duchową opieką ks. Dominika Chmielewskiego

11026122_957474877619651_4654205715389590231_n

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Pielgrzymka do Medziugorje pod duchową opieką ks. Dominika Chmielewskiego

 1. Anka pisze:

  Uwaga: pielgrzym oszust!
  Chce iść pieszo do Rzymu? Choruje na nowotwór? Daliśmy się nabrać Oliverowi Wolańskiemu. Nie my pierwsi, ale mamy nadzieję, że ostatni.
  Wygląda wiarygodnie, laurkę wystawia mu nawet dawny proboszcz, który go zna od kilkunastu lat.

  – Sierota, trochę poeta, ale dobry chłopak. Każdemu trzeba dać w życiu szansę – mówi ks. Andrzej. Ale wszystko wskazuje na to, że Oliver Wolański to sprawny oszust, który nabiera na swoją życiową historię kolejne osoby.
  http://gosc.pl/doc/2442325.Uwaga-pielgrzym-oszust

 2. kasiaJa pisze:

  Oto bezmiar apostazji! W Holandii zamkną 1000 kościołów 😦

  W Holandii zamkniętych zostanie 1000 kościołów. Tak wielka jest skala apostazji, że nikt już po prostu do nich nie chodzi. Za upadek wiary odpowiada tamtejszy Kościół – i sam się do tego przyznaje.

  Oznacza to, że holenderscy katolicy muszą przygotować się na przyszłość bez kościołów. Kardynał Willem Eijk, arcybiskup Utrcehtu i przewodniczący tamtejszego episkopatu zapowiedział, że wkrótce właśnie 1000 kościołów trzeba będzie zamknąć. Co się z nimi później stanie – wolelibyśmy nie wiedzieć. Prawda jest bowiem bolesna – bezbożnicy i poganie uczynią z nich sklepy, bary, i hotele, w których ubierać się, stołować i spać będą ludzie, którzy nigdy w życiu nie poznali Jezusa Chrystusa. W środku Europy!…

  1000 kościołów: to dużo dla każdego kraju, ale dla Holandii to po prostu ogrom, a dokładnie: 30 proc. wszystkich katolickich świątyń. Kard. Eijk wyjaśnia, że zamknięcie jest konieczne, bo w wielu parafiach katolików jest już tak mało, że najzwyczajniej w świecie nie ma dla kogo – i nie ma jak – tych kościołów utrzymywać.

  Skąd taki ogrom apostazji w Kościele holenderskim? Hierarcha stawia sprawę krótko i precyzyjnie: to rezultat „błędów lokalnego kościoła po Soborze [Watykańskim II] i rezygnacji z ewangelizacji”.

  A gdy przypomnimy sobie, że na wspomnianym Soborze niepomiernie dużą rolę odegrali właśnie hierarchowie z Holandii i innych państw, w których apostazja jest powszechna – jak Niemcy, Belgia i Francja – to włos może zjeżyć się na głowie. Przede wszystkim dlatego, że ludzie, którzy współtworzyli soborowe dokumenty, zrobili później wiele, by je wypaczyć i zinterpretować na własną, liberalną modłę – doprowadzając do prawdziwej katastrofy.

  Wystarczy przypomnieć, że w latach 50. w Holandii do na niedzielną Mszę świętą chodziło 90 proc. katolików. Dzisiaj to 5 proc., co w przełożeniu na konkretne liczby oznacza 200 tysięcy (sic!) osób. Według kardynała za taki stan rzeczy odpowiada w ogromnej mierze „radykalny indywidualizm”, który w Holandii ogromnie się rozpowszechnił.

  Niestety, lokalny Kościół zrobił bardzo dużo, by ten „radykalny indywidualizm” wzmocnić. Wystarczy tu przypomnieć wydanie w 1966 roku słynnego katechizmu, redagowanego między innymi przez okrytego złą sławą de facto heretyka ks. Edwarda Schillebeeckxa OP.

  Katechizm ten prezentował poglądy po prostu niezgodne z wiarą w Jezusa Chrystusa, w niebywale cyniczny, ewidentnie diabelski sposób odwodząc katolików od prawdziwej świętej wiary. Efekty są dzisiaj aż nadto widoczne. Holandia jest w awangardzie antycywilizacyjnego postępu „kultury” śmierci. Opuszczona przez pasterzy, którzy pod korcem ukryli światło Objawienia, wybrała hedonizm i pogański kult człowieka.

  1000 zamkniętych kościołów: oto owoce liberalnego podejścia do wiary.
  http://www.fronda.pl/a/oto-bezmiar-apostazji-w-holandii-zamkna-1000-kosciolow,50320.html

 3. Elżbieta pisze:

  Maryjo!,Matko Kościoła-módl się za nami.
  Królowo Świata módl się za nami.

 4. Anna pisze:

  Kiedy bedzie organizowana nastepna pielgrzymka do Medziugorje z Ks Dominilkiem Chmielewskim.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s