Trzymajmy się zdrowej nauki Kościoła – słuchajmy co O. Augustyn Pelanowski mówi o końcu czasów. Unikajmy fałszywych proroków

„Zniesione Boże Narodzenie, Wielki Ucisk i Inne Wpadki Marii Bożego Miłosierdzia”

„Święta, święta i po świętach” – głosi stare polskie porzekadło. Ale w tym roku to były święta, których miało nie być – przynajmniej według Ostatniego Proroka Czasów Ostatecznych i Siódmego Anioła Apokalipsy – pani Mary Carberry występującej pod pseudonimem Marii Bożego Miłosierdzia.
Ostrzegała przed tym wydarzeniem już na rok wcześniej, w dniu 25 grudnia 2013 roku, w ‚orędziu’ zatytułowanym „Następne Świętowanie Mojego Narodzenia Zostanie Zastąpione Wielką Uroczystością”  – pisała:

„Następne świętowanie Mojego Narodzenia zostanie zastąpione wielką uroczystością, która będzie oklaskiwała pracę tych oszustów, którzy paradują w Moim Kościele, ubrani w szaty służące wyłącznie do oszukania wiernych. W tym dniu będą bili brawo bogowi sprawiedliwości społecznej, prawom człowieka i pieniądzom, które, jak powiedzą, zebrali, aby wyciągnąć świat z głodu.”

Niestety, znowu ktoś ma czelność „Słowo Boże” rozbierać na części pierwsze i zarzucać kłamstwo i porażkę pani Carberry. Bo jeśli ktoś był u siebie w kościele na pasterce lub/i oglądał transmisję z Watykanu, to nic niezwykłego nie zauważył. Było jak zwykle – pięknie. A jeśli coś ktoś‚ zauważył’ to pewnie żyje w jakimś innym wymiarze, gdzie już trwa Wielki Ucisk, a dokładnie druga jego część.

Wielki Ucisk i Wielkie Prześladowanie
Bo według „proroctw” pani Carberry, druga część Wielkiego Ucisku, to znaczy Wielkie Prześladowanie, zaczęło się również dwa lata temu. W swoim „orędziu” z Bożego Narodzenia z 2012 roku (dlaczego w ten dzień wypisuje największe bzdury?)

„Moja szczerze umiłowana córko, Mój Plan Zbawienia dla świata rozpoczął się w Moim czasie, w dniu 22 grudnia 2012 roku.”
„Ten czas na świecie należy do Mnie, gdy zbieram w jedno wszystkie dzieci Boga, bowiem wielka bitwa się rozpoczyna.”
„Ten okres Wielkiego Ucisku będzie trwać jakiś czas.”
„Ten okres wielkiego ucisku będzie trwać jakiś czas. Wojny będą się rozszerzać, aż do wypowiedzenia wielkiej wojny i świat się zmieni.”

Nieco wcześniej pisała:
„Moja szczerze umiłowana córko, okres Ucisku trwający trzy i pół roku rozpocznie się w grudniu 2012 roku. Będzie to okres, kiedy antychryst pojawi się, jako wojskowy bohater.” (20 lipiec 2012)

Niestety, zwolennicy fałszywych objawień prywatnych nie potrafią dostrzec ich absurdalności. Dwa lata z trzech i pół roku Wielkiego Prześladowania już minęło – gdzie jest Antychryst?
Dlaczego Kościół katolicki nadal pozostaje niewzruszony, jego nauczanie niezmienione, a sakramenty nienaruszone? Czy może jakiś zwolennik Marii Bożego Miłosierdzia jest w stanie na to pytanie odpowiedzieć?
Źródło: ostrzezenieprzedmbm

***
Trzymajmy się zdrowej nauki Kościoła, posłuchajmy o. Augustyna Pelanowskiego:

Co zwiastuje nadejście czasów ostatecznych? Prześladowania, kataklizmy, głód, klęski żywiołowe. Wszystkie te znaki dostrzegamy coraz wyraźniej w obecnych czasach.

Co zwiastuje nadejście czasów ostatecznych? Prześladowania, kataklizmy, głód, klęski żywiołowe. Wszystkie te znaki dostrzegamy coraz wyraźniej w obecnych czasach. Unicestwienie rodziny to również znak zbliżającego się końca… Żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach, dlatego proroctwo Jezusa jest dla nas ostrzeżeniem. Jakie to ostrzeżenie? Jak obronić się przed atakami sił ciemności, które nas nieustannie atakują i będą te ataki wzmagać?
Źródło: Fronda

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Trzymajmy się zdrowej nauki Kościoła – słuchajmy co O. Augustyn Pelanowski mówi o końcu czasów. Unikajmy fałszywych proroków

 1. Eli-zowka pisze:

  W Boże Narodzenie nic się nadzwyczajnego nie wydarzyło, Antychryst się nie objawił, a ucisk wszedł ponoć w II fazę, bujda na resorach chociaż lepiej pasuje „bujda na amortyzatorach”
  przypomniał mi się dworzec PKS w Lublinie i ta reklama za grubą kasę że ostrzeżenie wg MBM nadchodzi. Nawet jak nadeszło to przeszło albo wyszło bokiem

 2. Dami pisze:

  Chciałbym coś dodać. Ten komentarz jest moim spostrzeżeniem, ciekawe czy ktoś inny myśli podobnie. Uważam, że te ,,orędzia”, czy jak kto woli to nazywać… a może manipulacje jakiejś grupy umieszczająca w internecie wyniki swojej pracy, mówię tu o treściach na stronie MBM z Irlandii. (Dzięki stronie ,,w obronie wiary(…)” przestałem czytać te rzeczy, na początku 2013 roku) mają wiele zadań, których nie jesteśmy świadomi. Ewidentnie to co można wyczytać u Irlandki można nazwać fałszem, podróbką. Jednak rzekoma wizjonerka używa pewnych schematów, terminów, np: ucisk, ostrzeżenie, trzy dni ciemności. Te nazwy możemy spotkać u wizjonerów uznanych przez Kościół ( Maria Taigi, siostra zakonna z Akita, i wiele innych) Osobiście jestem przekonany, że czas bliski, żyjemy w czasach ostatecznych i stoimy u progu czegoś nowego, to moment przełomowy. Sądzę, że takie fałszywe objawienia, których autor/autorka i treść wielokrotnie się kompromitowała ma za zadanie zdyskredytować w oczach ludzi te wyżej wymienione już zdarzenia, przypomnę- ostrzeżenie, ucisk, 3 dni ciemności. Nie mówię żeby nie nazywać rzeczy po imieniu, to oczywiste, tak trzeba, ale taka zależność jak kompletne przekreślenie tego o czym mówili prawdziwi wizjonerze przez wieki jest możliwa. Tak też sprawa Irlandki chyba ma nie jedno dno.

  • Jan pisze:

   Zgadzam się z Tobą
   Dodam od siebie, że wierzę w Ostrzeżenie ale nie w orędzia MBM
   Dlaczego? To mi pachnie na zorganizowaną robotę grupy spod znaku cyrkla, czyli masonerii.
   Oni planują, zapisują to jako proroctwa ale im się nie wszystko spełnia.
   Diabeł im podpowiada ale plącze się w swoich manipulacjach i kłamstwach i już nawet daty mu się mylą.
   Te jej orędzia to z góry zaplanowana akcja niszczenia Kościoła od środka.
   Jak czytam, że ten cały Bronek stronę WoWit i wiernych Papieżowi nazywa sektą to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Ale zaraz przypomina mi się jak faryzeusze Jezusa nazywali Belzebubem przechodzi mi i modlę się za nich.

 3. Magdalena pisze:

  Dania: Muzułmanie pobili łańcuchami dziewczynę wracającą z Wigilii
  Islamscy imigranci, najprawdopodobniej z Somalii, pobili parę wracającą z Wigilii. Chuligani tłukli dziewczynę łańcuchami i butelkami powodując liczne rany.
  http://pikio.pl/dania-muzulmanie-pobili-lancuchami-dziewczyne-wracajaca-z-wigilii/

 4. Magdalena pisze:

  A co myślicie o tym?
  wywiad z masonem 23 stopnia wtajemniczenia
  Dana osoba, poseł na Sejm RP, pragnący zachować anonimowość, zgodził się na zamieszczenie fragmentów rozmów, które z tą osobą przeprowadziłem. Warunkiem koniecznym było postanowienie a raczej żądanie, aby nie podawać nawet partii politycznej do której ten człowiek pochodzi. To nie fikcja literacka.

  – Gdyby ludzie wiedzieli, jaki mamy dla nich „prezent”, od razu wyszliby na ulicę.

  – Co masz na myśli?
  http://fides-et-ratio.pl/index.php/2013/07/wywiad-z-masonem-23-stopnia-wtajemniczenia/

  • Maggie pisze:

   Kiedyś w piosence, możliwe,( ze p.Pietrzaka?), były słowa, ze „życie przerosło kabaret”… a teraz moznaby powiedzieć, ze życie przerosło horror.

   Czy to sie komu podoba, czy tez nie,
   Jedno jest wszak pewne:
   ze Jezus jest Panem!
   i zrobi porzadek z „całym tym kramem” – tak jak przepedzil przekupniow ze świątyni.

   Dziwne, ze ludzie, ponoc inteligentni, mogą bestii służyć – „elita pychy” zapłaci straszna cenę i to na wieczność …
   Modlmy sie, abyśmy nie wpadli w sieci zła, oraz aby ci, ktorzy zło rozciagaja jak pajęcza pułapkę … sami pozrywali nałożone sobie okowy i wrócili do Chrystusa – ktory i za nich przelał Krew Przenajswietsza.

   Swiety Michale Archaniele broń nas przed zakusami i kajdanami zła.

   Jezus jest Panem!

  • Dami pisze:

   Udostępniłem to na moim fejsie. Powtórzę to dobra ,,ciekawostka” jak dla mnie i polecam wykład Pana Stanisława Krajskiego: https:/www.youtube.com/watch?v=ZFdJatXyJJs
   I dodam tyle; od jakiegoś już czasu łącze te elementy układanki. Wychodzi mi że to co wizjonerzy nazywają wielkim uciskiem (chodzi mi o ten czas po Ostrzeżeniu, bo ucisk jest już w świecie, w sumie każda osoba go może doświadczyć, np w tym kraju ciężko z założeniem rodziny i oto sitwie chodzi, żeby polaków tak rozbić. Nie dawać im tak łatwo dobrego gruntu do wzrastania. Ale wielki ucisk czyli jak zakończą się ,,te kolejki do spowiedzi” to wtedy zaczną sie prześladowania i wielkie bum.) Ludzie, którzy bacznie obserwują sytuacje na świecie i prowadzą wnikliwe studia mówią, że masoni gotują nam wielki krach. Kryzys kontrolowany, podczas którego ludności zostaną zabrane podstawowe środki do egzystencji, woda, gaz, prąd, o cyferkach w banku zwanymi pieniędzmi nie wspomnę. Pozdrawiam i radzę się przygotować, nie tylko modlitewnie i psychicznie co materialnie, wiele rzeczy można już teraz gromadzić, żeby później nie obudzić się z ręką w nocniku.

   • Jan pisze:

    „materialnie” ?
    Jedno ci tylko potrzeba, ale tego nie kupisz w żadnym sklepie, wiesz co to?
    to zaufanie Panu Jezusowi, ufaj Jezusowi a nie wizjonerom którzy każą ci szykować stosy konserw.

   • Jan pisze:

    A jeszcze mi się przypomniało o świecach na dni ciemności, też niektórzy już mają 🙂

 5. olo13jcb pisze:

  Islamskie Państwo czerpie zyski z handlu organami. Chirurgów sprowadzają z Zachodu

  Dżihad wkracza w nowy etap. Islamskie Państwo pozyskuje i sprzedaje organy do transplantacji. W szpitalach Mosulu takie operacje przeprowadzają lekarze z Zachodu, narządy przerzucane są przez Turcję i Arabię Saudyjską i sprzedawane zachodnim nabywcom.

  Informacje o handlu organami ujawnił serwis „Al-Monitor” powołując się na informacje przekazane przez jednego z lekarzy pracujących w Mosulu. Na północy Iraku, na terenach kontrolowanych przez Islamskie Państwo, pojawili się zachodni lekarze wycinający serca, wątroby i nerki. Na stół trafiają ranni dżihadyści, chrześcijanie i jazydzi – w tym dzieci.

  Dżihadyści stworzyli osobną sekcję zajmującą się wyłącznie pozyskiwaniem i przerzutem organów. Zatrudniają chirurgów z Zachodu, którzy utrzymywani są w odosobnieniu. Organy są transportowane do Turcji bądź do Arabii Saudyjskiej, gdzie znajduję nabywców – donosi z kolei Assyrian International News Agency.

  Islamskie Państwo dostarcza już połowę heroiny sprzedawanej w całej Europie. Teraz terroryści chcą pozyskać dodatkowe środki wchodząc na czarny rynek organów.

  Źródło: Al-Monitor
  http://www.pch24.pl/islamskie-panstwo-czerpie-zyski-z-handlu-organami–chirurgow-sprowadzaja-z-zachodu,32923,i.html

 6. mc2 pisze:

  Wiele zapowiadano w tych fałszywych orędziach , np. 30 kwietnia 2013 : wkrótce zakupienie Biblii miało stać się niemożliwe, miały być wkrótce wprowadzone zmiany w modlitwach Mszy św. uobecnienie Jezusa w Hostii miało być zastąpine słowem czczenie pamięci , złote
  tabernakla miały zostać zastąpione drewniano kamiennymi, miały zacząć znikać z
  kościołów monstrancje. Wkrótce szaty noszone przez księży miały być zmienione , a
  przede wszystkim krzyż miał być zastąpiony ohydą z dyskretną formą bestii.
  No jak na razie do tego nie doszło , a przecież te zmiany nie miały być kulminacją tuż
  przed apokalipsą a tylko wstępem przed utworzeniem wielkiej wspólnej religii, rządami
  proroka którego mieli pokochać wszyscy na świecie , ( za wyjątkiem resztki kościoła ) a
  który to fałszywy prorok następnie ma wprowadzić do Europy czerwonego smoka i
  niedzwiedzia ( Chiny i Rosja ) . Kto myśli logicznie ten wie że w 1,5 roku może dojść do
  wybuchu różnych wojen , nawet światowych . Lecz półtorej roku to za mało aby zmienić
  mentalność ludzi ,,po dobroci ” na całym świecie na ideę wspólnej religii. To za mało
  czasu aby ludzie w Polsce pozwolili pousuwać tabernakla tradycyjne na inne , zwłaszcza
  że ich dziadkowie i rodzice na wiejskich parafiach robili składki na nowe pozłacane
  zastępując stare miedziowane . Tak samo zastąpienie krzyża tradycyjnego na inny by nie przeszło , nie w pokoleniu starszych ludzi , zniknięcie monstrancji które fundowali sami parafianie które często są stopem srebra i złota , też by nie przeszło, zabrać ludziom na polskiej wsi z kościoła sakramentalia o wartości jubilerskiej które sami fundowali to tak jakby zabrać z ich domu , ich własność . Na takie zmiany trzebałoby lat kilkunastu , a nie miesięcy kilkunastu.

  Półtorej roku to decydowanie za mało ,, na cuda i wydarzenia ” zapowiadane w fałszywych orędziach , bo tyle rzekomo jeszcze zostało do apokalipsy .
  Prawie na pewno zwolennicy tych orędzi stwierdzą że nastąpiło przesunięcie czasowe ze względu na modlitwy resztki kościoła .,. ,, serial” będzie trwał jeszcze kilka lat.

  • Maggie pisze:

   Dlatego modlmy sie, jak najczesciej proszac: Panie Jezu Chryste uczyn serca nasze wg Serca Twego, bądź moja (i nasza) Miłością, przymnoz nam wiary i ratuj bo(i gdy) giniemy. O duszo moja kochaj Milosc, ktora ukochala cie przez wieki.

 7. mariaP pisze:

  Juz mialam odlozyc to krotkie rozwazanie o antyChryscie ,
  kiedy wszedl mi do reki tekst sw Franciszka Salezego. I rzeczywiscie , milczenie czasem , to niemilosc !!!
  &&&&&&
  „Co do zacietych nieprzyjaciol Boga i Kosciola ,
  jakimi sa sekty heretykow i schizmatykow
  oraz ich przywodcy,
  tych nalezy jak najglosniej okrzyczec ,
  bo milosc nakazuje
  ostrzegac zawsze i wszedzie ,
  gdziekolwiek pomiedzy owce
  wpada wilk .”
  ( st Francois de Sales )
  &&&&
  U nas z okazji remontu Kosciola zdjeto i wyniesiono obrazy MBNieustajacej Pomocy, Jezusa Milosiernego , Ostrobramskiej ( caly w zlocie , wotum jednej z parafianek juz niezyjacych ) , Bp Pelczara .
  Remont skonczyl sie w grudniu 2013 roku .
  Powieszono z powrotem tablice pamieci narodowej … Ku czci czlowieka i Narodu !
  Nie wrocily obrazy kultu Bozego !!!
  Na miejscu zas Bp Pelczara powieszono imc Slowackiego.Wystarczy poczytac Stary Testament , zeby zobaczyc , jak bylo karane balwochwalstwo?
  Pamietam Papieza Benedykta XVI , ktory ostrzegal : nie oddaje sie czci sludze w Domu Pana!!
  &&&
  Moja znajoma , tuz po spowiedzi poszla do komunii i w chwili jej przyjecia cos siadlo jej na glowie. Od tej chwili juz tylko jedna mysl – miec scyzoryk i zabijac , oraz przeklenstwa cisnace sie na usta ,trwalo to trzy dni , podczas ktorych nawet do pracy nie wychodzila ( choc biedna ) , bo sie bala sama siebie !!!
  Ustalo po przeczytaniu jednego ze zdan Zmartwychwstalego z Pisma Swietego !!!
  &&&
  Tego jest wiecej , ale nie nadaje sie na strone publiczna , by nie siac grozy .
  Jak napisala Maggy , to Jezus jest Panem . Tyle , ze nie wiadomo jak bronic sie przed wilkami przed ktorymi ostrzagal Sw Pawel , ale recepty na te zaklamana zaraze nie podal !!
  &&&
  antyChryst nie dziala spektakularnie, fajerwerki pozostawil sobie pewnie na koniec .
  Dla tych , ktorzy mu sluzyli.
  On dziala ~od ucha do ucha~ , bo towarzyszy mu przewaznie zawlaszczony cudzy dorobek i klamstwo! Zyjac w ciemnosci stale wyszukuje ludzi Swiatla , by zaczerpnac …by byc wiarygodnym…in Persona…
  On dziala cudzymi rekami i cudzymi decyzjami , ktore sprytnie prowokuje .
  Potem patrzy zza rogu i za brzuch sie trzyma.
  Przed innymi zas trzyma fason . Zawsze poprawny !
  Jego zadaniem jest walka z Niewiasta i reszta Jej potomstwa , ktorej odcina droge do pustyni, miejsca jej schronienia . On dobrze wie , ze droga ta prowadzi przez serce Kaplana zjednoczonego z Sercem Chrystusa . Prowadzi przez Hostie , owoc tego zjednoczenia .
  Stad i to dzialo wymierzone jest wprost w Boga-Hostie .
  Ilu zostalo dzisiaj nakarmionych ?!
  Dzieci tego swiata sa sprytniejsze .
  One swoje skarby trzymaja w sejfie , strzega okiem i kamera .
  Wlaczaja alarm .
  ………………………….. Manipulacja Hostia i Jego srodowiskiem , to szeroka aleja ktora pozwala dumnie kroczyc tej malpie Apolikptycznej Niewiasty !!!

  Czy potrzebujemy pomocy , pytasz ??!!
  Karetki na sygnale.
  A w niej Kaplanow , Slugi Boze , w Prawdzie i w Milosci zakorzenione .
  Niewrazliwych na magie i czary . Bez mozliwosci zwiedzenia.
  i
  Hostii bez retuszu .

  – bo antyChryst , to nie mit , jego sludzy z ksiezyca nie spadaja , a czasy w ktorych przyszlo nam zyc , nie znaja litosci ani dla Boga , ani dla nas !!

  • Maggie pisze:

   Zgadza sie, NIE mozna pomijac milczeniem te wilcze eskapady pod egidą lisa.

   Demaskujmy, jednak w mądry sposób, bez nienawisci do osób, ganiac ich czyny, przy czym różance …. bierzmy zawsze na szance i rozpalmy serc łuczywa żarem miłości: Boga i bliźniego, aż sie zleknie sie bestia obrzydliwa. Zło sie wszak zwycięża za pomocą serdecznego, rozancowego oręża.

   I nie ważne to czy „komuś”sie podoba czy tez nie, to: ze Jezus jest Panem,bo to jest niezmienna Prawda i to na wieki wieków i wszystkie czasy czasów.

 8. Dami pisze:

  W odpowiedzi do Jana. Na konserwy jeszcze czas…. choć się przydadzą w konkretnym czasie. Nikogo do niczego nie zmuszam i to moje zdanie i działania. Ale można się powołać na lisy ks. Adama Skwarczyńskiego:list ks. Nemo, do braci kapłanów itp, opowiada tam ksiądz co trzeba mieć, o braku energii elektrycznej, agregatach, lampach, szukaniu sobie kogoś zaufanego na wsi dla ludzi z wielkich miast (w miastach będzie bardzo ciężko, szybko zostaną złamane) bardzo ciekawe… polecam. Pomijając wymiar duchowy, tak, trzeba się przygotować również materialnie! Przytoczę przykład pewnej zakonnicy: Jechało dwóch furmanów i obu się fury przewróciła. Pierwszy w tej sytuacji ukląkł i zaczął się modlić: Panie, Panie… Drugi zsiadł z wozu wkurzony mamrocząc coś pod nosem zbierał te snopki. Komu Pan pomógł? – nie będę tutaj dalej komentował.
  Denerwuje mnie tutejsze tendencje. Zakładania z góry , że ten to już na pewno czyta fałszywych wizjonerów, wytykanie komuś czegoś, czy taka specyficzna postawa, ataki? Fanatyzm? Czasami jak czytam niektóre komentarze to aż upodabniają się ludzie do tych których wytykają…(Dygresja)
  Trzy dni ciemności to punkt kulminacyjny, a co wcześniej? Zostaniemy bez pieniędzy, podstawowych środków, kto dzisiaj ma lampy naftowe, naftę? Dawniej ludzie mieli zapas świec bo byli przygotowani na częste odcięcia energii… Podczas 3 dni trzeba zatkać czymś okna, najlepiej wszystkie i szczelnie. Proponuję czarną folię i taśmy. Skąd i kiedy je wziąć jeśli wcześniej będą prześladowania i ucisk, nie pójdziemy do ogrodniczego i : parę metrów proszę. Jak mówi ksiądz Skwarczyński w swych ostatnich listach o ludziach na wsiach, którzy zaopatrują się w małych sklepikach, które nie będą miały możliwości funkcjonować po załamaniu się tego masońskiego świata, brzmi to co najmniej nie optymistycznie. Uważam że jest wiele rzeczy, które po trochę można gromadzić, zwłaszcza że czas bliski… Każdy robi co uważa, a przezorny zawsze ubezpieczony

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s