Boże Narodzenie, cała prawda o manipulacjach Świadków Jehowy

Za kilka dni obchodzimy Święto Bożego Narodzenia. Czy Świadkowie Jehowy obchodzą Boże Narodzenie? Obchodzą, ale na swój specyficzny sposób. Prawie co roku, w grudniu, jest artykuł poświęcony temu zagadnieniu. Tym razem jest podobnie. Świadkowie Jehowy manipulują wyrazami: narodziny, rocznica i urodziny…

Czytaj na stronie:
Jaka jest prawda o świętach Bożego Narodzenia? (kliknij)

******

W  komentarzach ks. Adam Skwarczyński pisze:
„Uwaga! “dzieckonmp” przygotowuje drogę Antychrystowi! Przez tego zwodziciela zły duch da Wam “Odwagę, Nadzieję i nową Siłę”!!! TO NIE WYMAGA KOMENTARZA”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

48 odpowiedzi na „Boże Narodzenie, cała prawda o manipulacjach Świadków Jehowy

 1. Admin pisze:

  Polskie ryby dla Franciszka i Benedykta XVI
  Papież Franciszek i jego emerytowany poprzednik Benedykt XVI spróbują w niedzielę dań z polskich karpi, dorszy i śledzi. Drugi rok z rzędu do Rzymu przywieziono transport polskich ryb. Ich degustacja odbyła się w sobotę w polskim kościele w Wiecznym Mieście.

  Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Towarzystwo Promocji Ryb „Pan Karp”. Jego prezes Zbigniew Szczepański powiedział PAP, że po sukcesie promocji polskich karpi przed rokiem, gdy wykwintne, przygotowane z nich dania serwowano podczas przedświątecznej kolacji w koszarach Gwardii Szwajcarskiej oraz na papieskim stole w Watykanie, także w tym roku jego stowarzyszenie postanowiło powrócić do Rzymu.
  Całość: http://wpolityce.pl/kosciol/226716-polskie-ryby-dla-franciszka-i-benedykta-xvi

 2. Ania pisze:

  Silny wiatr przewrócił choinkę pod Oknem Papieskim w Krakowie

  Silny wiatr przewrócił w sobotę wieczorem 21-metrową choinkę pod Oknem Papieskim, w kilka godzin po tym, jak światełka uroczyście zapalił na niej kard. Stanisław Dziwisz. Drzewo uszkodziło dwa samochody – poinformowała PAP małopolska straż pożarna.
  21-metrowy świerk przewrócił się pod wpływem wiatru ok. godz. 19.40, uszkadzając dwa samochody zaparkowane w pobliżu. Nikt nie został ranny
  — powiedział PAP mł. bryg. Marcin Wolanin ze stanowiska kierowania małopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
  Jak poinformował, strażacy tną świerka na części, ponieważ uległ połamaniu i nie nadaje się, by z postawić z powrotem.
  Bożonarodzeniowa choinka stanęła pod Oknem Papieskim w Krakowie już po raz ósmy. Lampki na 21-metrowym świerku, przywiezionym z Bukowiny Tatrzańskiej, zapalił w sobotę po południu metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz. Zebrane wokół choinki dzieci pod wodzą metropolity pozdrowiły 2-letniego Adasia i dzieci na Ukrainie.
  Jest jeden chłopczyk, o którym wszyscy prawie na pewno słyszeli w tych dniach: wyszedł w nocy z domu, bo nie było rodziców i zamarzł nad rzeką, ale taki jeden dobry policjant znalazł go. Wziął go na ręce, ale przy tym się modlił i mówi, że to był cud, że to dziecko ożyło. Słyszeliście o tym?” – pytał dzieci kard. Dziwisz.
  Dzieci chórem potwierdziły, a kardynał zaproponował: „Pozdrowimy go, życzmy mu dobrych świąt”.
  Dobrych świąt życzymy Adasiowi. Może ten wasz głos dojdzie do niego i go ucieszy. Nie tylko ucieszy Adasia, ale i rodziców i lekarzy, którzy się nim tak serdecznie opiekują
  — powiedział kard. Dziwisz.
  Tutaj więcej: http://wpolityce.pl/kosciol/226717-silny-wiatr-przewrocil-choinke-pod-oknem-papieskim-w-krakowie-zobacz-zdjecia

 3. wobroniewiary pisze:

  Dzień 22-ty (21 grudnia) Modlitwy Adwentowej w ramach Duchowej Adopcji Dziecka
  Modlitwa za dzieci z Zespołem Downa

  Agatka urodziła się z Zespołem Downa. Oznacza to, że w jej genetycznym zapisie zamiast dwóch chromosomów 21, ma ich trzy. Agatka ma małą głowę, dość płaską twarz, mały nosek, a jej oczka kształtem przypominają migdały. Ręce i nogi Agatki są krótkie i bardzo wiotkie, tak jakby jej mięśnie nie pracowały, ma wystający język. Myślenie Agatki nie jest tak szybkie i sprawne jak myślenie dzieci w jej wieku, trudno jej się skoncentrować, ma problemy z przyswajaniem sobie różnych wiadomości. Jest niższa niż jej rówieśnicy i choć różni się od nich wyglądem, rodzice powtarzają, że jest ich cudownym skarbem. Agatka chodzi do szkoły specjalnej, jest bardzo pilną uczennicą, uwielbia zajęcia plastyczne i muzyczne, świetnie radzi sobie również jeśli chodzi o samoobsługę i wykonywanie prostych czynności życia codziennego, jak mycie kubka, ścieranie stołu, czy szykowanie kanapki. Bardzo lubi pomagać mamie w kuchni. Rodzice w pełni akceptują Agatkę, bardzo długo na nią czekali. Teraz chodzą do różnych specjalistów, pragną aby Agatka rozwijała się najlepiej jak to możliwe. Potrzebuje na to czasu, opieki i troski.

  Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

  Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

  Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

  Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.
  https://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/

 4. Justyna pisze:

  Słuchajcie to mega ważne!
  Zobaczcie najpierw tytuł:
  Ten Człowiek, posłany przeze Mnie, ofiaruje wam Odwagę, Nadzieję i nową Siłę.

  Przecież to zapowiedź pojawienia się Antychrysta. A ten bolek to promuje jako pojawienie się wybawiciela, bo Maria Irlandzka to zapowiedziała.
  Strzeżcie się i ostrzegajcie innych. proszę księży o zabieranie głosu, wszystkich jacy tylko mają odwagę

  Fragment: „Moje Dzieci.Wkrótce przyjdzie Człowiek (Mężczyzna), który pokaże wam Drogę wyjścia z Zakłamania i Przewrotności. On jest powołany przez Mojego Syna i jak tylko powstanie i będzie głosić Prawdę i przeciwstawi się fałszywym Prorokom i ich Zwolennikom, to Miliony wiernych Chrzescijan także powstanie i ilość tych co tworzą Armie Reszty Mojego Syna, powiększy się o Milion razy.

  Moje Dzieci. Wierzcie i ufajcie, gdyż Kościół Mojego Syna nie upadnie! Ten Człowiek jest wyznaczony przez Mojego Syna i Ci ,co w tym czasie żyją w bojaźni, nie ważą się podnieść głosu, cierpią ze strachu karmią się kłamstwami i nawet je rozpowszechniają(!), obdaruje ich nową Odwagą, nową Nadzieją i nową Siłą !

  Moje Dzieci. Kiedy ten Człowiek przyjdzie, wszyscy powstańcie! Nawróceń w tym czasie będzie wiele, ale też Zły będzie wokół siebie atakował i będzie szaleć, szaleć, szaleć!

  Pozostańcie na Modlitwie, Moje kochane Dziateczki i podążajcie za Naszym Wołaniem , także szczególnie w nocy, ponieważ wtedy ataki Diabla, złorzeczne plany i zawołania są największe!

  Pozostańcie wierni Jezusowi i pojednajcie się z Nim w tej ostatniej Bitwie o Dusze!

  W Miłości i Zjednoczeniu, Wasza Kochająca Matka w Niebie.”
  https://dzieckonmp.wordpress.com/2014/12/21/ten-czlowiek-poslany-przeze-mnie-ofiaruje-wam-odwage-nadzieje-i-nowa-sile/

  • Krzysztof K pisze:

   A co tutaj jest takiego mega ważnego ?

   • Justyna pisze:

    Nie rozumiesz? Nie żartuj. Oni papieża nazywają antychrystem albo fałszywym prorokiem, przeciwko niemu klepią na klęcznikach po mszy krucjatki a teraz informują, że pojawi się mężczyzna człowiek który „ofiaruje wam Odwagę, Nadzieję i nową Siłę”
    siła= moc
    Nie rozumiesz, że to chodzi o wysłannika szatana?
    Trzeba ostrzegać bo oni zwodzą miliony dusz, które pójdą do piekła przez nich

   • Krzysztof K pisze:

    Jak na razie to tylko ich promujesz. Nie wiem czy wiesz ale jeśli zejdziesz do kopalni pogadać sobie z górnikami, istnieje szansa, że się pobrudzisz.
    Dla tego lepiej nie wchodź na strony tych fałszywych proroków, bo się „pobrudzisz”.

    Nie musisz mnie ani świata ostrzegać przed antychrystem. Chrześcijanie już o nim wiedzą od prawie dwóch tysięcy lat.
    Przestań czytać ich brednie, a czytaj Pismo Święte.
    Ile dziś czasu poświęciłaś na czytanie fałszywego proroka, a ile na czytanie PŚ?
    Tylko tak szczerze… 🙂

   • Justyna pisze:

    Krzysztofie
    zanim zobaczyłam co mam na poczcie, jestem po czytaniach na dzień dzisiejszy i po 3 częściach Różańca Świętego (Nowenna Pompejańska) a robiąc sobie rachunek sumienia przed wyjściem do kościoła na spotkanie z Żywym Bogiem doszłam do punktu nie zezwalać na grzech cudzy.
    Gdybyśmy tak wszyscy uważali aby się nie pobrudzić i tam nie chodzili nikt by nie wiedział że są brudy, aż byśmy się wszyscy obudzili w momencie kiedy w koło nas były by same brudy, ktoś to musi sprzątać, ostrzegać innych. Nie wystarczy zatkać nos by brzydki zapach znikł.

   • Justyna pisze:

    Widziałeś ile tam ktoś musiał się napracować w tych brudach aby powstało tyle opracowań, ostrzeżeń?
    https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/

   • Krzysztof K pisze:

    Ależ dokładnie, ksiądz Adam ostrzega, a ty to dalej czytasz?

   • Justyna pisze:

    Nie czytam tego, to dostałam na pocztę, a tu wkleiłam bo uważam że jest tam niebezpieczna treść i zrobiłam to właśnie po to aby po raz kolejny ostrzec.
    Czy jak idziesz ulicą i omijasz …. to nie powiesz komuś kto idzie za tobą uważaj bo wdepniesz? czy tylko ominiesz, a może się uśmiechniesz jak ten ktoś idący za tobą postawi nogę tam gdzie nie powinien i z pyszną miną pomyślisz ja to jestem gość bo nie wdepnąłem.
    Ta strona jest jak rodzinny dom którego domownicy wiedzą gdzie chodzić ale przychodzą tu też goście którzy nie są świadomi zagrożeń i to im trzeba mówić jasno: nie idź tam bo tam jest ….

   • Krzysztof K pisze:

    Drogę innym mamy pokazywać poprzez nasze świadectwo, a świadectwo to powinno być proste. Nie czytam rzeczy, które pochodzą od złego.

    Ludziom deko się pomyliło i zamiast głosić Ewangelię o Jezusie Chrystusie. Głoszą antychrysta.

   • Krzysztof K pisze:

    Justyno nie zrozum mnie źle, nie mam nic przeciwko temu, że ostrzegasz. Nie podoba mi się tylko forma.
    Nie powinnaś wklejać tego tekstu wszędzie. Ponieważ ludzie będą go czytać i może ten tekst źle na nich działać. Wiem, te orędzia są demoniczne i że gdy je czytałem działy się ze mną i koło mnie dziwne rzeczy. Dla tego nie powinno się nigdy ich czytać i przekazywać dalej. Wystarczy, że napiszesz, że te orędzia są fałszywe, podasz link do ostrzeżenia ks. Adama, to wystarczy.

   • Admin pisze:

    Zgadzam się z Justyną i dlatego też pozostawiłem link do strony z tymi herezjami.
    Krzysztof
    Dawanie świadectwa to nie tylko nieczytanie herezji ale przede wszystkim mówienie o tym gdzie one są i o tym na co należy uważać, co z tego że Ty nie czytasz, że wiesz co nie czytać jeśli nie chcesz o tym mówić, to nie jest prawdziwe świadectwo tylko zamykanie się we własnym komfortowym i bezpiecznym kokonie.
    Podam Ci jeden przykład z własnego ogródka, jakiś czas temu trafiłem na stronie dznmp na „orędzia MBM” i najpierw je tolerowałem jako coś co mi nie jest do niczego potrzebne ale po czytaniu kolejnych odrzucało mnie od nich co raz bardziej i uznałem je za co najmniej błędne, ale w myśl słów z Pisma Świętego „Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie! Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła.” owe „orędzia” gościły i u nas na początku istnienia naszej strony, a były one nie dlatego że je popieraliśmy, ale dlatego by się im przyjrzeć i na ich temat publicznie pomówić. A kiedy było już zupełnie jasne czym one są rozpoczęliśmy głośno mówić o herezjach w nich zawartych. Dla takiej strony jak nasza unikanie zła to nie tylko nie mówienie, nie czytanie o nim ale pokazywanie gdzie ono jest, a to pokazywanie jest po to aby inni którzy nie wiedzą że te „orędzia” są złe mogli ich unikać i stąd te wszystkie wpisy, opracowania i komentarze na ich temat.
    Jakież by było moje, nasze świadectwo gdybyśmy je po prostu stąd wyrzucili i ani słowem się na ich temat nie wypowiadali? nie było by żadnego świadectwa a owe herezje były by jeszcze bardziej promowane i czytane.
    Nie można milczeć o tym co jest złe ale mówić jasno
    „bracie nie czytaj tego bo to jest złe”
    a jeśli nic nie powiem to ten brat nie wie czy to dobre czy złe, no i bada, czyta aż wpadnie po uszy, a potem trudno jest się z tego wygrzebać i czyż nie było by tu mojej/naszej winy?
    My tutaj na naszej stronie zadomowieni wiemy czego nie należy czytać ale przychodzą do nas też goście którzy nie wiedzą, ale szukają i to oni powinni znaleźć tutaj ostrzeżenie a nie milczenie, ostrzeżenie przed herezjami MBM które ciągle trzeba ponawiać i przypominać. My wiemy czego nie należy czytać i nie czytamy ale nie trzymajmy tego tylko dla siebie, dajmy też tę wiedzę innym.
    Nie chodzi tu o kogoś kto jest poza Kościołem, chodzi tu o ludzi będących w Kościele i rozbijających Go herezjami MBM która głosi np. że: „Papież Franciszek jest fałszywym prorokiem” my wiemy jaka jest prawda ale to trzeba mówić, na stronach promujących herezje MBM nie jest to możliwe, mówimy więc tutaj.

   • Krzysztof K pisze:

    „bracie nie czytaj tego bo to jest złe”
    I dokładnie o to mi chodzi. Czym innym jest pisanie nie czytajcie ostrzeżeń mbm, nie czytajcie stron takich a takich itp. a czym innym jest wklejanie tutaj tych tekstów.

    Po prostu nie spodobała mi się forma ostrzeżenia. Nawet za bardzo nie odebrałem tego jako ostrzeżenie tylko za jakąś sensację.

   • Admin pisze:

    „Nie czytajcie dznmp” to za mało, trzeba konkretnie i dokładnie wskazywać złe treści.

 5. ks. Adam Skwarczyński pisze:

  Uwaga! “dzieckonmp” przygotowuje drogę Antychrystowi! Przez tego zwodziciela zły duch da Wam “Odwagę, Nadzieję i nową Siłę”!!!
  TO NIE WYMAGA KOMENTARZA.

  • wobroniewiary pisze:

   Przypominamy stanowisko ks. Adama, które wciąż jest aktualne, a ks. Adam nie jest żadnym – jak sugeruje „wróg” duchowy – emerytowanym tylko czynnym kapłanem

   Ks. Adam ostrzega:
   Stając przed Bogiem z głębokim poczuciem kapłańskiej odpowiedzialności za każde słowo bardzo wszystkich proszę, opierając się na coraz bardziej dramatycznych świadectwach ludzi oszukanych i zranionych, o nieotwieranie strony “dzieckonmp”.
   Użyte na niej wabiki w postaci nazwy strony, obrazu Matki Bożej, orędzi Medziugorskich – najwyraźniej służą szatanowi do zwodzenia ludzi, natrafiających tam na teksty fałszywych “proroków”. Czytają je z ciekawości i nieświadomie karmią się trucizną w nich zawartą. Jeżeli już sami, mimo ostrzeżeń, zechcą się narażać, to ich sprawa, ale NIECH PRZYNAJMNIEJ NIE SŁUŻĄ SZATANOWI ZA NARZĘDZIE!
   JEGO KŁAMSTW ORAZ PIEKIELNEGO JADU NIE ROZSZERZAJĄ WŚRÓD SWOICH
   ZNAJOMYCH!
   3 lipca 2012
   ks. Adam Skwarczyński

   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ks-adam-skwarczynski/

   • Krzysztof K pisze:

    Mi słowa księdza wystarczają. Dziękuję księdzu za opinię o stronie dzieckonmp, dzięki księdza wypowiedzi nie wchodzę na tę stronę i nie czytam niczego co z niej pochodzi.

  • Magdalena pisze:

   Bardzo dziękuję księdzu za te słowa ostrzeżenia.
   Ja tez bałam się do czego to wszystko doprowadzi a teraz jest jak ksiądz pisze że on toruje drogę Antychrystowi

   • Regina pisze:

    http://prorocy.w.interia.pl/r_an_power.htm

    „Z proroctw wynika, że antychryst będzie człowiekiem, i to człowiekiem, który swoimi zdolnościami przewyższać będzie przeciętnego mieszkańca ziemi.
    Wiele mówi się o zwodniczych i szkodliwych dla ludzkości działaniach antychrysta, jednakże niewiele mówi się o jego pochodzeniu. Jest to ważne, ponieważ z większym zainteresowaniem można będzie obserwować rejon świata, z którego wyjdzie antychryst. Już dziś rejon ten nabrzmiewa buntem, wojną oraz chęcią zemsty. Niepokojący jest również fakt eliminacji obcych religii, który przecież może przeobrazić się w wojnę religijną. Rejonem tym, szczególnie aktywnym w zbrojne konflikty i nienawiść religijną, jest bliski wschód m.in. Izrael, Irak itp. Być może w czasach pełnych gniewu między narodami pojawi się człowiek, który, jak wiadomo, na początku swojej działalności będzie się starał o pokój i pojednanie.

    W 1978 roku w Babilonie, z żydowskiej prostytutki, narodził się Antychryst. Żyje on jeszcze w ukryciu i ujawni się w swoim czasie. (W. Biernacki)

    Widzę urodzonego przez kobietę, żyjącą jak zakonnica. (Nostradamus)

    Ten się narodzi z jednej Żydówki w Babilonie i będzie znany po całym świecie. (Sybilla) ”

    http://prorocy.w.interia.pl/r_an_born.htm

 6. wobroniewiary pisze:

  Oleksy mnie rozłożył na łopatki, przewrotny głupi człowiek
  On nie chce katolickiego pogrzebu dlatego, że wierzy i chce spotkać się z przebaczeniem Pana, ale dlatego, że….wszystkie komuchy miały pogrzeb katolicki.
  Jak dla mnie to szatańska argumentacja

  Chcę mieć kościelny pogrzeb, bo wszystkie komuchy taki miały, a ci, co jeszcze żyją, też będą mieli – mówi w jednym z wywiadów były premier i wieloletni członek PZPR Józef Oleksy.

  Podjąłem już pewne decyzje. Sam nagram przemówienie! A co, wyjdzie mi ktoś i będzie pieprzył nieszczerze?”. Były premier przyznaje, że chce żeby uroczystość miała charakter kościelny, „bo wszystkie komuchy taki miały, a ci, co jeszcze żyją, też będą mieli”. Nie wyklucza, że nawet się przed śmiercią wyspowiada. – W szpitalu odwiedził mnie abp Głódź, też tam leżał. Położył mi dłoń na ręce (…). Chciał mnie wyspowiadać, ale powiedziałem, że nie policzyłem grzechów – szczerze mówi Oleksy

  http://www.fronda.pl/a/jozef-oleksy-chce-katolickiego-pogrzebu-bo-wszystkie-komuchy-taki-mialy,45358.html

  • Jerzy pisze:

   A ja bym nie chciał Twoich „wobroniewiary” słów :”przewrotny, głupi człowiek”. Po co masz się z nich spowiadać. Lepiej pomódlmy się wspólnie, bo tego chłop potrzebuje, o dobrą szczerą spowiedź dla niego. Panie mój, Boże nasz siłę masz, daj mu prosimy łaskę wiary i szczerej spowiedzi. Amen!

   • wobroniewiary pisze:

    Ale to co on mówi mądre nie jest. Jest głupie I przewrotne!
    Dlatego pomodlę się, aby zmądrzał

    Najpierw ludzie chcą do piekła, bo ‚wszyscy tam idą i tylko tam jest doborowe towarzystwo” a teraz „chcą katolickiego pogrzebu, bo wszystkie komuchy taki miały”
    PRZEWROTNE I GŁUPIE DO BÓLU!!!

   • Jan pisze:

    „Sam nagram przemówienie! A co, wyjdzie mi ktoś i będzie pieprzył nieszczerze?”.

    A to było mądre? ale mowa będzie na pewno „szczera”

   • Jerzy pisze:

    Jan – Paweł II – teraz już Św.Jan Pawe II zostawił nam w swoim odręcznie pisanym testamencie szereg wpisów z różnych okresów czasowych. Każdy podpisywał i stawiał przy nich datę. Jest wśród nich jeden wpis pisany papieskim pismem nie podpisany i bez daty (tak jakby dopisany w wolnym miejscu). Nie spotkałem się by ktoś do dzisiaj zajął się tym jednym zdaniem, a minie niedługo 10 lat od otwarcia testamentu. Brzmi ono: „Po śmierci proszę o Msze św. i modlitwy”. Czy Papież Polak mógł przed śmiercią mieć choć cień wątpliwości, że Polacy nie będą się za jego przyczyną modlić do Boga? Każdy Polak obojętnie kim by był wierzącym czy niewierzącym odpowie na to pytanie, że nie. Dlaczego zatem napisał to zdanie nie podpisawszy się pod nim w swoim testamencie (pisał go po polsku i do Polaków). Odpowiedź mam jedną: bo nie chciał nad tym zdaniem roztaczać „praw autorskich”. Dziwnie to brzmi ale tak to odebrałem przed laty. Chciał by każdy z nas Polaków miał do tego zdania pełne prawa autorskie. By każdy łącznie z p. Oleksym, Kiszczakiem i im podobnymi mógł i chciał przed śmiercią tak pomyśleć, powiedzieć, napisać czy nagrać, by to właśnie jedno zdanie odtworzono nad jego grobem i nie pieprzono farmazonów. Myślę, że gdy je usłyszymy Panie @Janie nad grobem p. Oleksego to będzie szczere zdanie bez cudzysłowów.

   • Maria pisze:

    Ale Oleksy mówi prawdę, w szyderczy sposób ale prawdę! Komuchy przyjmują Komunię św., chociaż głosują np. za aborcją i mają pogrzeby z honorami i z Mszą św., którą koncelebruje kilku biskupów, chociaż mają na sumieniu życie wielu ludzi i inne nieprawości. A pogrzeb Jaruzelskiego, to nie była szopka? Oleksy przynajmniej jest uczciwy.

 7. Istra pisze:

  Księże Adamie, dziękuję!

 8. Istra pisze:

  Franciszek przestrzega przed światowością w obchodzeniu Świąt Bożego Narodzenia
  „W przygotowaniach do Bożego Narodzenia nie zauważamy, że Jezus przechodzi i puka do drzwi naszego serca, prosząc o gościnę, prosząc, abyśmy powiedzieli «tak», jak Maryja” – powiedział Franciszek.

  W uroczystość Bożego Narodzenia Chrystus przychodzi, by ponownie zapukać do serca każdego chrześcijanina i dać nam pokój duszy. Otwórzmy drzwi Chrystusowi – apelował Ojciec Święty w rozważaniu przed modlitwą Anioł Pański. Nawiązując do sceny zwiastowania Franciszek radził, by uczyć się od Maryi otwarcia na Bożą inicjatywę w naszym życiu. „Utkwijmy nasz wzrok w tej prostej dziewczynie z Nazaretu, w chwili gdy gotowa jest przyjąć Boże orędzie wypowiadając swoje «tak»” – mówił Franciszek.
  http://www.fronda.pl/a/franciszek-przestrzega-przed-swiatowoscia-w-obchodzeniu-swiat-bozego-narodzenia,45367.html

 9. Kasia pisze:

  Natrafiłam kiedyś na orędzia MBM, nie wiedziałam co o nich myślec tak wiec szukałam dalej w internecie czy są one prawdziwe. I wlasnie wtedy zobaczyłam ostrzeżenie na tej stronie, dzięki Bogu są tacy ludzie jak ks. Adam ,admini i ty Justyno. Dzięki Wam nie tylko uniknelam niebezpieczeństw jakie wypływają z tych orędzia a zyskałam cała masę bezcennych informacji,artykułów, wsparcia i poczucia jedności z czytelnikami. Bóg zapłać za wszytko

 10. Jan pisze:

  Uważajcie na jemiołę… Ze Skandynawii dotarł do Polski zwyczaj wieszania gałązek jemioły nad drzwiami lub nad stołem jako symbolu szczęścia, pojednania i płodności. Obecność jemioły w domu miało zapewnić dostatek cały rok, co odzwierciedla przysłowie ludowe „bez jemioły roczek goły”. Znany jest także zwyczaj całowania się pod jemiołą, co ma przynosić szczęście w małżeństwie. Tymczasem są to starożytne POGAŃSKIE OBYCZAJE. Jemioła była świętą rośliną kapłanów druidów. Był to także symbol Persefony bogini śmierci. W mitologiach symbolizująca jedność życia i śmierci. Uosabia też jemioła pierwotne i magiczne siły natury. NIE przenośmy tych pogańskich zwyczajów do naszych domów!

 11. agnieszka pisze:

  A ja rozumiem Krzysztofa.
  Te teksty przerazaja ..coraz bardziej i bardziej…
  Cieszę się że mimo wszystko te ostrzeżenia trafiły do mnie bo rok temu pierwszy raz je ktoś mi przyniósł…
  Jezus mnie obronił dał Ducha Św…

  Strasznie trudno mi pełnię sensu pojąć a zły rozdmuchuje mój strach przez co ta jego zasłona dymna jak na smolenskim lotnisku…zasłania cel…ogromna walka.. Zaczynam rozumieć te lata doświadczenia Jezusa i Ducha Świętego w moim życiu.
  Jezu Ty się tym zajmij ! Kocham Ciebie tak jak potrafię…może nie idealnie ale szczerze.
  Boże blogoslaw wszystkim których postawiles na mojej drodze również te osoby tutaj poznane.

  • agnieszka pisze:

   O raju …skrót myślowy..i błąd się zrobił chodzi o :

   Przyniosl orendziolka a tu znalazlam ostrzeżenia które potwierdziły ostatecznie moje rozeznanie ich w Duchu Św.

 12. Czester pisze:

  Popieram w 100% Krzysztofa,bo juz niedlugo zaniknie co jest dobre i najbardziej madry zbaranieje.
  To czas powinien byc poswieconyjak najwiecejPanu Jezusowi i Matce Bozej, anie jakiejs tam wymyslnej babie i jej towarzystwu. Oni sie ciesza ,ze znajduja ciekawskich. Mnie ten typ towarzystwa nie interesuje,nie zam ich i nie chce ich znac,ani ich bzdor jakie sieja.
  Dlatego popieram Krzysztofa. To jak WIRUS, jestes ciekawy,to nacisnij,a wysiadzie ci caly kompiuter.

 13. Czester pisze:

  Nie zauwazylam ostrzezenia ks. Adama – super i admini nie powinni wpuszczac tego jadu na ta strone.

  • Maria pisze:

   Po przeczytaniu komentarza Justyny odniosłam podobne wrażenia , jak Krzysztof. Już kiedyś była tu dyskusja nad tym, czy interesować się tym, co szkodliwe. Nieźle mi się wtedy oberwało. Ja pozostaję przy swoim – nie interesuję się niczym, co ma choćby pozór zła. Może w innej nieco sytuacji ode mnie jest część osób, które nie pracują – więcej czasu mają na zaglądanie do kompa, więc trafiają na to i owo. Ja z konieczności wchodzę na 4 strony, a najwięcej wypowiadam się u Was. Przez ostatni tydzień i na to nie miałam czasu i jeszcze na dodatek choróbsko mnie dorwało. Nie wiem czy i Świąt nie przeleżę w łóżku. Dzisiaj dopiero na tyle spadła gorączka,że mogę usiąść do kompa, ale zaraz uciekam. Kto może niech wspomoże mnie modlitwą. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

   • Admin pisze:

    Mario życzę zdrowia i obiecuję modlitwę.
    I aby już zakończyć dyskusję na temat czytania „orędzi MBM” powiem jeszcze tylko parę słów.
    Tak samo ja, jak Adminka i ks. Adam który najwięcej czasu poświęcił na wyjaśnianie nam co kryje się za „orędziami MBM” i wiele osób czytających naszą stronę a zajmujących się wspomnianymi „orędziami” nie czytamy tego dlatego że to lubimy, że nam to sprawia przyjemność, że nam się te herezje podobają, że chcemy kogoś tym zatruć, NIE my to czytamy bo tak trzeba, bo dzięki temu naszemu babraniu się w tych brudach przynoszeniu ich tutaj i na swoje komputery, także i wielu z Was po naszym przez parę lat babraniu się w tym może teraz spokojnie powiedzieć „ja tego nie czytam” i dobrze nie czytajcie od tego, są ci co się obronie Wiary przed herezjami MBM poświęcili.
    Myślicie że nam sprawia przyjemność patrzenie co tym razem MBM wymyśliła za herezje i zastanawianie się jak temu zapobiec, co zrobić aby ostrzec przed tym innych, pewno że można rozsiąść się wygodnie w fotelu, czytać wspaniałe dzieła ludzi świętych i doskonalić się w wierze, ale Bóg kiedyś zapyta
    -a ty co zrobiłeś dla jednego z moich maluczkich?
    i co powiecie
    -aaa siedziałem i czytałem to co dobre a to co złe omijałem
    -a ile w ten sposób uratowałeś dusz?
    no właśnie.

 14. wobroniewiary pisze:

  Stacja BBC wydała na święta… antybożonarodzeniową płytę, na której serwuje słuchaczom przygnębiające piosenki o samobójstwach, dewiacjach seksualnych i pornografii.

  „The Daily Telegraph” uznało płytę wydaną przez BBC za „najbardziej przygnębiający album bożonarodzeniowy, jaki kiedykolwiek ukazał się okresie świątecznym”. Co ciekawe, składanka, jaką stacja zaproponowała z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia została wyprodukowana przez wytwórnię… Demon Music Group.
  http://www.fronda.pl/a/szatan-rzadzi-w-bbc-bezsprzecznie,45393.html

 15. RADOSŁAW pisze:

  Uważajmy na gloria tv tam ta osoba z dzieckonmp pod nikiem Bacalublin propaguje orędzia Ostrzeżenie

  • Istra pisze:

   Ten baca to właśnie Bronisław admin dznmp z Lublina
   Na glorię rzadko zaglądam, tam albo tatulek z ks. Natankiem albo baca z Lublina i duperele z Dublina albo ks. Natanek czy ks. Bałemba, który zdaje się, że nie uznaje ani św. Jana Pawła II ani obecnego papieża Franciszka. Gloria zeszła na psy Czasami zaglądam na profile Inka, Radek 33 czy olo13jcb i kilka innych, ale one są w mniejszości 😦

 16. Justyna pisze:

  Dominik Tarczyński poleca na fb. Powiem, że znakomite 😉

  POLECAM!
  Idę dziś do Empiku…
  Działamy, a nie tylko gadamy!
  Tomasz Rakowski

  Jak skutecznie wyrazić swój sprzeciw wobec promowania zakupów świąteczych w sieci Empik przez satanistę i aborcjonistkę? Moja propozycja jest następująca: wchodzimy do Empiku, wybieramy książki, płyty, zabawki, tworząc z tego pokaźną kolekcję świąteczych podarunków. Stajemy w kolejce do kasy. Kiedy wszystkie produkty zostaną podliczone po prostu rezygnujemy z zakupów, podając jako powód fakt wspierania się osobami satanisty i aborcjonistki w promocji sklepu. Idealnie byłoby, gdybyśmy mogli skrzyknąć się w kilka osób, generując kolejki i lawinę zwrotów, które trzeba obsłużyć i po których zostaje ślad w systemie. Tego typu formuła protestu jest bardziej wymierna i widoczna, niż kliknięcie na przycisk „Lubię to” pod postem opisującym wydarzenie „Nie robię zakupów w Empiku”. Nie robisz? To poświęć chwilę swojego czasu i podczas kupowania prezentów dla najbliższych daj realny wyraz swojemu sprzeciwowi wobec działań sieci Empik, wchodząc do salonu, wybierając kilka przemyślanych pozycji i rezygnując z ich zakupu w momencie, w którym powinieneś za nie zapłacić. Powiedz obsłudze dlaczego. Decyzja o wyborze satanisty i aborcjonistki jako twarzy promujących świąteczną ofertę sieci Empik nie ma najmniejszego uzasadnienia marketingowego, jest więc dyktowana względami ideologicznymi. Będziemy sobie na to pozwalać? Wykorzystaj czas do Wigilii i przynajmniej raz odwiedź salon Empiku w swojej okolicy.

  Poniżej zamieszczam krótką relację z mojej wizyty w jednym z trójmiejskich salonów.

  Jak przystało na zapracowanego Polaka na zakupy wybrałem się w godzinach wieczornych, licząc, że będę mógł kupić wartościowe podarunki dla swoich najbliższych w jednym miejscu. Na mojej liście były zabawki edukacyjne dla najmłodszych, elegancko wydana trylogia „Władca pierścieni”, kilka filmów DVD, gustowny album poświęcony winom z całego świata i kilka innych drobiazgów. Stałem objuczony, jak muł, kiedy przemiła pani kierownik specjalnie dla mnie otworzyła nową kasę.
  – Zapraszam tutaj – powiedziała z uśmiechem.
  – Dziękuję bardzo! – odpowiedziałem. Widzi pani, jak to dobrze, w jedym miejscu zakupy dla całej rodziny.
  – No tak, tak – skwapliwie potakiwała, nie przerywając skanowania kolejnych produktów.
  – Będzie jakaś zniżka mam nadzieję – zagadnąłem, jednakże pytanie prawdopodobnie zostało zagłuszone przez głośne pikanie skanera, który powiększał mój coraz bardziej powiększający się rachunek.
  Ostatnie piknięcie.
  – Czterysta dziewięćdziesiąt pieć złotych – podsumowała pani kierownik.
  – A co ze zniżką?
  – Nie mogę, niestety.
  – To jak to? Dla całej rodziny, na pół tysiąca zakupy i żadnej zniżki?
  – Niestety.
  – No cóż – skapitulowałem sięgając do wewnętrznej kieszeni płaszcza. Wyciągnąłem portfel. Brak gotówki.
  – Można kartą? – zapytałem naiwnie.
  – Można! – rozwiała moje obawy pani kierownik. Odgarnęła włosy. Jej wyciągnięta w moim kierunku ręka zawisła w powietrzu. Od mojej dłoni, w której trzymałem plastykowe pieniądze dzieliło ją kilka centymetrów.
  – Mam jeszcze takie pytanie… – zacząłem. Pewnie pomyślała, że jednak będę się targował.
  – Tak?
  – Jak się nazywa ta sieć księgarń, która reklamuje się przy pomocy satanisty?

  Zmieszanie na jej twarzy było nie do ukrycia. Kobiecie odjęło mowę. Oczy zaczęły uciekać na boki, jakby w geście obrony jej ręka po raz kolejny wyciągnęła się w kierunku mojej karty.

  – Nie wiem – bąknęła.
  – No nie pamięta pani? – nie odpuszczałem. No ten satanista. Wie pani, nie chciałbym, żeby doszło do jakiejś pomyłki. On tam jeszcze występują z jakąś starszawą panią, aborcjonistką.
  – Z Czubaszkową? – najwyraźniej przełamała swój opór.
  – No właśnie! To co to za sklep się nimi promuje? – ciągnąłem.
  – Wie pan, my jesteśmy franczyzą… – pojawiły się tłumaczenia.
  – Dobrze, ale jaki sklep? – nie odpuszczałem, mimo tego, że pani kierownik wiła się, jak przysłowiowy piskorz.
  – No Empik.
  – A ten sklep tutaj, to jak się nazywa? – zapytałem patrząc jej głęboko w oczy.
  – Empik.
  – Czyli to jest ten sklep, który promuje się za pomocą satanisty i aborcjonistki?
  – No tak.
  – A to w takim razie będzie rezygnacja – zakończyłem.

  Pani kierownik złapała moją wypełnioną reklamówkę, odwróciła się bez słowa na pięcie i zaczęła wyciągać z niej niedoszłe, świąteczne prezenty.

  Dziś idę do kolejnego salonu. Może ktoś chce się dołączyć?

 17. wobroniewiary pisze:

  Nowenna do Dzieciątka Jezus
  DZIEŃ VII – 22 GRUDNIA
  Bóg z nami

  Przyjdź, Panie Jezu i oświeć tych, którzy pogrążeni są w mrokach i cieniach śmierci. Przyjdź i okaż nam miłość Ojca na nowo. Zamieszkaj pośród nas i naucz dróg roztropności. Chwała Tobie, Panie, za miłość niewysłowioną, która skłoniła Cię, byś stał się naszym bratem. Chwała Tobie i uwielbienie, za to, że włączyłeś nas do rodziny Twojego Kościoła, za to, że w nasze serca wlałeś nadzieję życia wiecznego w Twoim Królestwie. Miłością naszą chcemy wynagrodzić brak miłości i to, że ludzie Cię nie przyjęli. Niech rozbłyśnie nad nami światło Twej chwały. Niech Twoje przyjście zwycięży i rozproszy ciemności zła, a ludzi podległych niewoli grzechu uwolni. Przyjdź, o Panie, który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

  Ojcze nasz… Zdrowaś… Chwała Ojcu…
  K. A słowo stało się Ciałem.
  W. I zamieszkało między nami.
  Módlmy się: Boże, Ty przedziwnie stworzyłeś człowieka na Twój obraz, i przedziwnie odkupiłeś nas i odnowiłeś, udziel nam uczestnictwa w Boskim życiu Twego Syna, który zechciał przyjąć naszą ludzką naturę. Który żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

 18. wobroniewiary pisze:

  Dzień 23-ty (22 grudnia) Modlitwy Adwentowej w ramach Duchowej Adopcji Dziecka
  Modlitwa za dzieci niewidome

  Tomek jest niewidomy od urodzenia, nigdy nie widział i nie zobaczy jak wygląda świat, słońce, tęcza i kolory. Jednak nie znaczy to, że nie może poznawać świata w inny sposób, że nie może samodzielnie funkcjonować. Tomek ma bardzo dobry węch, czuje nawet najdelikatniejsze zapachy, słuch też ma bardzo dobry, uwielbia słuchać muzyki, rozkoszuje się każdą zmianą tonu, każdym dźwiękiem. Poznaje też rzeczywistość za pomocą dotyku, nauczył się alfabetu Braille’a, czyta za pomocą dotyku, a nawet ma specjalną klawiaturę do komputera. Porusza się samodzielnie, nosi ciemne okulary i posługuje się białą laską. Gdy chce jechać autobusem pyta ludzi stojących na przystanku jaki numer przyjechał. Zazwyczaj są życzliwi i chętnie pomagają. Tomek stara się widzieć w ludziach dobro, bo sam bardzo wiele go otrzymał, przede wszystkim od rodziców, którzy zawsze kochali go jako swoje dziecko, a nie jako osobę z niepełnosprawnością. Tomek ma ogromne poczucie humoru i często, gdy słyszy, że druga osoba jest zmieszana jego niepełnosprawnością z uśmiechem zagaduje „a widziała Pani ten film…? Nie mogłem oczu od niego oderwać!”. Jak sam mówi, po takich słowach wszystkie bariery puszczają.:)

  Boże Ojcze, Tato wszystkich ludzi, Ty który stworzyłeś każdego człowieka na swój obraz i podobieństwo, prosimy Cię przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa o łaskę zdrowia dla wszystkich dzieci, w intencji których dziś szczególnie do Ciebie przychodzimy. Ześlij na nie i na ich bliskich Ducha Świętego, ześlij Swoje błogosławieństwo, otocz ich opieką i obdarz wszystkimi potrzebnymi łaskami.

  Prosimy Cię dopomóż również, by wszyscy rodzice, którzy zmagają się w sumieniu z odrzuceniem swojego dziecka z powodu jego choroby lub niepełnosprawności, odkryli w sobie siły i wiarę do przyjęcia tego dziecka i obdarzenia go prawdziwą Miłością.

  Najświętsza Maryjo Dziewico, Matko Chrystusa i nasza Matko, pomóż i nam modlącym się w tych intencjach, odważnie głosić niepodważalność życia ludzkiego. Pomóż świadczyć o tym wśród osób, które odrzucają dar życia ludzkiego, zdrowego, jak i naznaczonego chorobą czy niepełnosprawnością. Amen.

  Odmawiamy jedną dziesiątkę różańca.
  https://duchowaadopcjadziecka.wordpress.com/

 19. Sebro pisze:

  Po długiej walce z rakiem płuc, w wieku 70 lat zmarł dziś Joe Cocker.
  Lubię go czasem posłuchać, teraz będzie się słuchało już nieco inaczej.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 20. Maria pisze:

  Adminie, dziękuję za życzenia zdrowia i modlitwę. W tym co piszesz zgadzam się z Tobą, mnie bardziej chodzi o coś innego. Ta strona ma już stałych czytelników. Wszyscy wiemy o MBM i jej stronie. Ciągłe pisanie o niej tutaj wydaje mi się bezcelowe, czasami odnoszę wrażenie, że następuje takie nakręcanie się – co ona napisała, co ktoś u niej napisał. To nie jest zdrowe. Przepraszam, ale takie jest moje zdanie. Owszem, jeżeli trafiamy na inne strony, warto w nich ostrzegać przed nią. Gdy spotykamy osobę, która, jak rozeznamy, jest pod jej wpływem – trzeba ostrzegać. Wydaje mi się ,że dobre by było zrobienie zakładki – PRZESTRZEGAMY PRZED STRONAMI i wypisać takowe. Mamy już ,,Polecane strony”, ,,Najbardziej popularne pozycje & strony”, więc może warto i ,,Przestrzegamy przed stronami” ? Zmykam do łóżka. Pozdrawiam.

  • mc2 pisze:

   Ja z kolei uważam że od czasu do czasu trzeba przypomnieć ten temat . Z prostego powodu wg. dat które podano w fałszywych orędziach z Irlandii zostało tylko 1.5 roku w było zapowiadane wiele fałszywych reform w kościele , włącznie z wymianą krzyża na innych wizerunek w kościołach , czczeniem antychrysta przed ołtarzami, nazywanie Papieża Franciszka oszustem , fałszywym papieżem , współpracownikiem antychrysta . Za takie stwierdzenia , ich popieranie i powielanie w opinii publicznej nakłada się samoistna ekskomunika do której zdjęcia uprawniona jest tylko stolica apostolska po odpowiednim rozpoznaniu sprawy . A na pewnym blogu są osoby które oczerniają Papieża Franciszka w całym internecie gdzie jest możliwość wpisywania komentarzy . Szczególnie osoba o nicku Dawid to publikuje nawet na portalach motoryzacyjnych w testach dziennikarskich samochodu , gdzie się da . interii, onecie itp. Jeżeli taka osoba za kilka lat się przekona się że błądziła , bo obecni Franiszek i Benedykt umrą i pojawi się trzeci następca to nie powinna mieć z górki i coś tam wybełkotać pokrętnie na spowiedzi lecz z pełną świadomością powinna złożyć oficjalne pisma do Watykanu o zdjęcie ekskomuniki, to samo dotyczy osoby o nicku Jamek który chwali się że wysłał już kilkaset tysięcy maili informacji o fałszywym Papieżu do wielu instytucji państwowych i urzędniczych , gmin , itp . Jako katolicy powinniśmy uświadamiać tych kilku młodych aktywistów fałszywych orędzi że po pomyłce nie można przejść ot tak sobie do następnego rozdziału w życiu , trzeba to naprawić i odpokutować . Może nawet w akcie pokuty głosić publicznie przyznanie się do winy współudziału w wielokrotnym atakowaniu Papieża .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s