Festiwal Młodych w Polsce – dziś liturgii przewodniczy nasz wowitowy rekolekcjonista o. Jan Paweł (Maciej Bagdziński)

Na stronie http://www.centrummedjugorje.pl trwa transmisja z Festiwalu Młodych w Polsce.
Dziś modlitwom przewodniczy nasz „wowitowy rekolekcjonista” – o. Jan Paweł (Maciej Bagdziński). U stóp sceny jest „nasza” Owieczka.

o. JP 5
Komunia św. jak ogłosił ksiądz – jest dziś udzielana pod dwiema postaciami i ksiądz wyraźnie prosił, aby Pana Jezusa przyjmować na klęcząco.
Obecnie rozpoczyna się adoracjakliknij

Adoracja 2

O JP

Kilka fotek:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

A tu przypomnienie nauczania o. Jana Pawła o fałszywych prorokach, o obronie Papieża Franciszka i o złych stronach internetowych, siejących kąkol duchowy i nawołujących do zdrady wierności Bogu, Krzyżowi, Ewangelii i Namiestnikowi Chrystusowemu. Koniecznie odsłuchajmy kto jeszcze nie słuchał i weźmy sobie słowa o. Jana Pawła do serca oraz ostrzegajmy przed stronami i ludźmi złej woli!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

18 odpowiedzi na „Festiwal Młodych w Polsce – dziś liturgii przewodniczy nasz wowitowy rekolekcjonista o. Jan Paweł (Maciej Bagdziński)

 1. wobroniewiary pisze:

  Dla tych co nie oglądali na żywo -film o. Jana Pawła ❤

  Na profilu o. Jana Pawła:
  https://www.facebook.com/maciej.bagdzinski

 2. wobroniewiary pisze:

  ♥ NOWENNA DO CHRYSTUSA KROLA ♥

  Nowenna
  do odprawiania przez 9 dni poprzedzających Swięto Chrystusa Króla,

  NOWENNA NA CZEŚĆ JEZUSA PRAWDZIWEGO KRÓLA

  Ta prosta nowenna jest hojnym podarunkiem Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Oto nadzwyczajne obietnice:”Obiecuję wam, że za każdym razem gdy odprawiacie tę nowennę (tzn. odmówicie podane poniżej modlitwy), Ja nawrócę dziesięciu grzeszników, wprowadzę dziesięć dusz w jedną prawdziwą wiarę, uwolnię dziesięć dusz z czyśćca, a wiele z nich będzie duszami księży oraz że będę mniej surowy wobec waszego kraju w godzinie sądu”.

  Nowenna polega na odmówieniu raz dziennie przez dziewięć dni:

  * Ojcze Nasz
  * Zdrowaś Maryjo
  * Chwała Ojcu
  * Modlitwy do Chrystusa Króla Wszystkich Narodów (tekst poniżej)

  O Panie, Boże nasz, Ty jesteś jedynym Królem, Najświętszym i Wszechwładnym, wszystkich narodów. Modlimy się do Ciebie, o Boski Królu, byś nam raczył dać miłosierdzie, pokój, sprawiedliwość oraz wszelkie dobro.

  Ochraniaj nas, Panie nasz i Królu, nasze rodziny i ziemię rodzinną. Prosimy Cię Boże najwierniejszy strzeż nas, chroń przed wrogami i oszczędż w czasie Twojego Sprawiedliwego Sądu.

  Przebacz nam, Wszechmogący Królu, grzechy popełnione przeciwko Tobie. Jezu, Ty jesteś Królem Miłosierdzia. Zasługujemy na Twój słuszny Sąd. Zmiłuj się nad nami i przebacz nam, Panie. Ufamy Twemu Wielkiemu Miłosierdziu.

  O Królu o olśniewającym blasku, kłaniamy się Tobie i modlimy się by nastało Twoje panowanie i by Twoje królestwo zostało uznane tu, na ziemi. Amen.

  Jezus powiedział: „Pragnę by nowennę tą odprawiano przez 9 dni poprzedzających Święto Chrystusa Króla, ale zachęcam dusze do odprawiania jej również w czasie całego roku. Moje obietnice są aktualne bez względu na porę jaką wybierzecie do odprawiania tej nowenny’’.

  Nabożeństwo to otrzymało Nihil Obstat – oznacza to, iż nie zawiera niczego, co byłoby przeciwne doktrynie i moralności.

  http://gloria.tv/?media=359621

 3. Istra pisze:

  Czytam Traktat św Ludwika.
  On pisze, że Apostołowie czasów ostatecznych to kapłani

  Lecz kimże będą owi słudzy, niewolnicy i dzieci Maryi? Będą to kapłani Pańscy, co jak ogień gorejący będą rozpalać wszędzie żar miłości Bożej.
  Będą jako strzały w ręku mocarnej Maryi (zob. Ps 127,4), by przebić Jej nieprzyjaciół. Będą jako synowie pokolenia Lewi, którzy dobrze oczyszczeni ogniem wielkich utrapień, a ściśle zjednoczeni z Bogiem, będą nosić złoto miłości w sercu, kadzidło modlitwy w duszy i mirrę umartwienia w ciele.
  Dla biednych i maluczkich będą oni wszędzie dobrą wonią Chrystusową; dla „wielkich” zaś tego świata, dla bogaczy i pysznych, będą wonią śmierci (por. 2 Kor 2,14-16).

  No to mamy kolejny błąd w nauczaniu ks. Natanka, który mami pychą swoich rycerzy mówi że to oni są tymi Apostołami. Oni są rycerzami ale nie są Apostołami Czasów Ostatecznych. Nie można kłamać, a my czytamy mało lektur religijnych i dlatego dajemy się mamić

 4. magda pisze:

  O jak szkoda ,że Nowenna do Chrystusa Króla pojawiła się tak późno 😦 Z chęcią bym ją odprawiła ale teraz już za późno.

  • Zojka pisze:

   Jezus powiedział: „Pragnę by nowennę tą odprawiano przez 9 dni poprzedzających Święto Chrystusa Króla, ale zachęcam dusze do odprawiania jej również w czasie całego roku. Moje obietnice są aktualne bez względu na porę jaką wybierzecie do odprawiania tej nowenny’’.
   Nie jest za późno, można odprawiać w czasie całego roku.

   • AnnaMaria pisze:

    Ja tez ja dopiero zobaczyłam i zaczynam dzisiaj. W natloku spraw i zabieganiu zupelnie zapomnialam ze to juz czas na nowenne….
    Dziękuje za przypomnienie i jej zamieszczenie!!!

   • magda pisze:

    No tak, już kilka razy odprawiałam 🙂 ale chciałam przed tym świętem, zagapiłam się.

  • Maggie pisze:

   @Magda, nie martw sie: Nie jest za pozno, lepiej późno niż wcale … Moze (?) odmawiaj: jeden dzien duzej lub jednego dnia 2x albo w samo Swieto dodatkowo, raniutko – skoro o jeden sie spoznilas. Przeciez mozna odmawiac ja i w ciagu roku, a Pan Bog jest nieograniczony rownież czasem.

   Jezus jest Panem!

 5. wobroniewiary pisze:

  Program na dzisiaj

  10.00 – 10.30 Modlitwa i śpiew
  10.30 – 11.30 Katecheza ks. Piotr Pawlukiewicz
  11.30 – 12.30 Przerwa
  12.30 – Świadectwo Jakova Čolo z Medziugorja
  13.30 – Obiad
  15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego – Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z Sanktuarium w Krakowie – Łagiewnikach

  15.15 – 16.15 Świadectwo polskiego księdza Marka Bałwasa
  16.15 – 17.15 Świadectwo wspólnoty Cenacolo
  17.15 -18.30 – Kolacja
  18.30 – Modlitwa różańcowa
  19.00 – Msza Święta, kazanie o. Stanko Ćosić
  20.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu – o. Stanko Ćosić
  21.00 – Taniec i śpiew

  Transmisja na żywo
  http://www.centrummedjugorje.pl/PL-H4/aktualnosci/532/transmisja-festiwalu-mlodych.html

  Na zdjęciu O Jan Paweł i o. Stanko Ćosić
  https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s480x480/10482073_798394346894289_3936819183110581871_n.jpg?oh=9c230596fd27968af7f01f5fc19a797c&oe=551D1674

  A niżej z ks. Markiem Bałwasem 😀
  https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10468064_798458800221177_5881415608151353936_n.jpg?oh=408885c667f48c0e82954205cf38949e&oe=54E03824

 6. Agnieszka pisze:

  „KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE”

  Prosimy samemu nie odklejać stemplowanych znaczków! Każdy znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem – jeśli jest to niemożliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić. Chętnym i cierpliwym proponujemy segregację na znaczki polskie i zagraniczne. To bardzo ułatwi pracę. W Pieniężnie działa grupa misyjna, która bezinteresownie nadesłane znaczki przygotowuje, sortuje i sprzedaje, a uzyskane fundusze przekazuje na misje. Brak tylko wystarczającej ilości znaczków.

  Znaczki prosimy przesyłać na adres:

  Referat Misyjny Księży Werbistów
  Kolonia 19
  14 – 520 Pieniężno
  z dopiskiem:
  KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE”.

 7. Trwa trzydniowy Festiwal Młodych w Polsce
  Spotkanie prowadzi o. Stanco Ćosić, franciszkanin z Medjugorje. Towarzyszy mu chór i grupa taneczna, która w tym roku prowadziła 25. Festiwal Młodzieży w Medjugorje.

  To pierwsze takie wydarzenie organizowane w Polsce. Ma ono charakter międzynarodowy. Odbywa się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

  Młodzi ludzie z różnych części świata przyjechali do Piotrkowa Trybunalskiego, by dać świadectwo swojej wiary o Chrystusie – mówi Maciej Zając z Fundacji Miłosierdzia Bożego, organizator Festiwalu.

  – Przesłanie, które przyniósł o. Slavko Barbarić, który był organizatorem festiwalu, jest takie, żebyśmy wszystko, co robimy, robili sercem: modlili się sercem, przeżywali Mszę św. sercem, adorowali Jezusa sercem. I tego się właśnie uczymy w Medjugorje i – mam nadzieję – u nas, na festiwalu. Mamy też nadzieję, że będziemy mogli w ten sposób tę radość przebywania młodzieży przez taniec śpiew, i świadectwo przenieść tutaj z takim przygotowaniem wewnętrznym, taką katechezą młodzieży na dobre przeżycie Światowych Dni Młodzieży w Polsce. Na młodzieży trzeba się skupić, jest ją bardzo ciężko przyciągnąć. To cud, że na tym festiwalu będzie ok 600 młodych ludzi. To trud, ale chcemy wyjść szczególnie do młodych – podkreślił Maciej Zając.
  Spotkanie rozpoczęło się w piątek i potrwa do niedzieli. W tym czasie młodzież wysłucha świadectw m.in. członków wspólnoty Cenacolo – osób uzależnionych. Wczoraj koncert ze świadectwem dał Muniek Staszczyk, wokalista zespołu T. Love. Dziś konferencję do młodych skierował ks. Piotr Pawlukiewicz.

  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął ks. abp Marek Jędraszewski, arcybiskup metropolita łódzki.
  Źródło (pod artykułem galeria zdjęć): http://www.radiomaryja.pl/informacje/trwa-trzydniowy-festiwal-mlodych-w-polsce/

 8. bakłażan pisze:

  Był bym bardzo ostrożny z zamieszczaniem jakichkolwiek nauk o. „Jana Pawła” Bagdzińskiego. To człowiek który zaprzecza Tradycji i propaguje bardzo dziwne tezy zahaczające o herezje. Między innymi uważa , że Msza wczechczasów zrodziła wojny i aborcje . To biedny człowiek za którego trzeba się pomodlić. Dokładnie o tach upadłych kapłanach mówił Chrystus w wielu objawieniach. Szczególnie trzeba takich jak on włączyć w intencje pierwszopiątkowego przepraszania Pana naszego Jezusa Chrystusa.

  • wobroniewiary pisze:

   O Jan Paweł nigdy tak nie powiedział, powiedział że za czasów jak była msza św Trydencka to były tez wojny i loże i Msza św trydencka nie jest lekiem na te wydarzenia a jedynie sam Jezus Chrystus
   Nie ma to jak przeinaczanie i tworzenie nowych głupot!!!!

  • Maggie pisze:

   @baklazan: nie przekrecaj tego czego nie rozumiesz. Módl sie całym sercem i uważaj aby pycha nie była atrybutem Twojej „religijności”. Złośliwie zapytalabym pewnie, czy to Ty zamierzasz odprawiać Msze Św. i głosić rekolekcje … ale NIE kieruje tego pytania do Ciebie.
   Za wszystkich księży mamy sie modlić – modlitwy nigdy nie za wiele. Twoje „politowanie” dla tego Księdza jest co najmniej niewłaściwe.

   Twoja wypowiedz, choć przypuszczalnie masz dobre intencje, skonkludowac można powiedzeniem: ot!, przyganiał kocioł garnkowi, ze osmolone ucho ma.
   Uważaj, bo „cos” sie przy Tobie kręci i zasłania ogonem wizje (moze czytales niejakiego maruche albo dzmp i to efekt).

   Nie bądź jak vegetable – bezmyslny, bez serca. Zmowie za Ciebie i to z miejsca Zdrowaske.

   Jezus jest Panem!

   • wobroniewiary pisze:

    Maggie kochana, wątpię w dobre intencje- wiem ciut więcej od ciebie, do czego są zdolni ci od takiego rozumowania, wiem, co robili, gdzie byli i z jakimi skargami na o. Jana Pawła

    Nic nie wskórali u proboszcza ani w kurii to próbują jeszcze tutaj, a wszystko z powodu że o. Jan Paweł powiedział dwa słowa o ich stronie -stronie popieraczy MBM

    I jeszcze śmie nazywać o. Jana Pawła upadłym kapłanem! Jak to czytałam to aż mnie ciarki przeszły.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s