Orędzie Matki Bożej z 2 sierpnia 2014 (Medziugorje)

1506558_573024796099748_541959938_n'

„Drogie dzieci! Powód dla którego jestem z wam i, to  moja  misja, aby wam pomóc w zwycięstwie Dobra, choć wam się to teraz wydaje być niemożliwe. Wiem, ze  wielu spraw nie rozumiecie tak jak i ja nie rozumiałam wszystkiego o czym mówił mój Syn kiedy wzrastał przy mnie, ale ja Jemu wierzyłam i szłam za Nim. Stąd proszę i was, abyście mi wierzyli i szli za mną. Jednakże moje dzieci, pójście za mną oznacza umiłowanie mojego Syna ponad wszystko i miłowanie Go w każdym człowieku, bez wyjątku. Abyście temu podołali, ponownie wzywam was do wyrzeczeń,  modlitwy i postu. Wzywam was, aby Eucharystia stała się  życiem waszej duszy. Wzywam was, abyście stali się apostołami światłości, którzy będą szerzyć w świecie miłość i miłosierdzie. Moje dzieci, wasze życie jest jak mgnienie oka wobec życia wiecznego, lecz  kiedy staniecie przed moim Synem, On wtedy  zobaczy ile miłości było w waszych sercach. Abyście  mogli we właściwy sposób szerzyć miłość, ja proszę mojego Syna, aby przez miłość  udzielił wam daru jedności w Nim, jedności pomiędzy wami, jedności pomiędzy wami i waszymi pasterzami. Mój Syn wciąż od nowa  daruje się wam i odnawia  waszą duszę poprzez nich. Nie zapominajcie  o tym. Dziękuje wam.”
Źródło: Medziugorje.blogspot.com

Ten wpis został opublikowany w kategorii Medziugorje, Modlitwa, Orędzia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z 2 sierpnia 2014 (Medziugorje)

  1. Agnieszka pisze:

    Dziękuję Ci o Matko moja za to, że jesteś, że trwasz przy nas, pouczasz i wspomagasz nas nieustannie. Dziękuję za Twoją cierpliwą, bezwarunkową, matczyną Miłość do każdego z nas. Przepraszam, za wszystko to, czym zraniłam serce Twoje i Twojego Syna. Tobie ofiarowuję wszystkie dusze z rodziny mojej i proszę, abyś zaprowadziła nas do Twojego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, proszę o zjednoczenie serc naszych w Miłości Chrystusowej. Niech się wypełni Święta Wola Boża w dzieciach twoich. Totus Tua, Maryjo.

  2. Pingback: Orędzie Matki Bożej z 2 sierpnia 2014 (Medziugorje) | Biały, bardzo biały

  3. Elzbieta Karp pisze:

    Matko Boza, opiekuj sie mani nieustannie.Dziekuje.

  4. julia pisze:

    matko kochana pomóz mojej cioci skonać. Weź ją w swą opiekę. Tobie ją polecam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s