„Ojciec Pio jest przerażony” – módlmy się za kapłanów, kto ile może, tylko oni są w stanie przynieść nam Chrystusa

Do gorącej modlitwy za kapłanów wzywali najpopularniejsi święci XXI wieku: Mała Tereska, o. Pio i Faustyna. O. Pio znał wartość kapłanów. Wiedział, jakie cuda Bóg czyni przez ich słabe ręce

Ojciec Pio jest przerażony Zapytany o to, dlaczego tak gorliwie modli się za księży, opowiadał o wizji, jakiej doświadczył. – Byłem jeszcze w łóżku, kiedy Jezus ukazał mi się – wspominał. – Był w opłakanym stanie i całkowicie oszpecony. Pokazał mi bardzo wielu księży, wśród których byli różni dostojnicy kościelni, z których jeden odprawiał Mszę św., inny przygotowywał się do niej, jeszcze inny zdejmował święte szaty.

Widok zmartwionego Jezusa był dla mnie bardzo bolesny, dlatego spytałem Go, dlaczego cierpi tak bardzo.Nie było odpowiedzi, jednak swoje spojrzenie skierował na tych księży. Krótko potem, jak gdyby przerażony i zmęczony spoglądaniem na nich, odwrócił wzrok. Następnie skierował go na mnie i ku mojemu wielkiemu przerażeniu dostrzegłem dwie łzy spływające po Jego policzkach. Odsunął się od tej rzeszy księży z wyrazem wielkiej przykrości na twarzy i zawołał: „Rzeźnicy”.

Zwróciwszy się do mnie, powiedział: „Mój synu, nie sądź, że moja agonia trwała trzy godziny, o nie, z powodu dusz, które otrzymały najwięcej darów ode mnie, będę w agonii aż do końca świata. W czasie mojej agonii, mój synu, nie trzeba spać. Moja dusza szuka jakiejś kropli ludzkiego współczucia, lecz niestety, pozostawiają mnie samego pod ciężarem obojętności. Niewdzięczność i ospałość moich sług sprawia, że moja agonia jest bardziej przykra”.

Nic dziwnego, że jednym z najważniejszych charyzmatów coraz popularniejszych grup modlitewnych ojca Pio jest modlitwa za kapłanów.
Za: http://gosc.pl

*********************
Modlitwa św. Faustyny za Kościół Święty

O Jezu mój, proszę Cię za Kościół cały, udziel mu miłości i światła Ducha swego, daj moc słowom kapłańskim, aby serca zatwardziałe kruszyły się i wróciły do Ciebie, Panie. Panie, daj nam świętych kapłanów, Ty sam ich utrzymuj w świętości. O Boski i Najwyższy Kapłanie, niech moc miłosierdzia Twego towarzyszy im wszędzie i chroni ich od zasadzek i sideł diabelskich, które ustawicznie zastawia na dusze kapłana. Niechaj moc miłosierdzia Twego, o Panie, kruszy i wniwecz obraca wszystko to, co by mogło przyćmić świętość kapłana – bo Ty wszystko możesz

*************************
Modlitwa za Kapłanów podyktowana SB Józefie Menendez

O mój Jezu, przez Twoje Serce tak bardzo kochające błagam Cię, rozpal żarliwością Twej Miłości i gorliwością o Twoją chwałę wszystkich kapłanów świata, wszystkich misjonarzy i wszystkich, którzy są odpowiedzialni za głoszenie Twego Boskiego Słowa, aby ogarnięci świętym zapałem wyrywali dusze szatanowi i prowadzili je do Twego Serca, gdzie będą Cię chwalić na wieki.
Amen
____________________________________
Pan Jezus podyktował tę modlitwę Siostrze Józefie Menendez z naglącą prośbą: „Powtarzaj te słowa codziennie”
Modlitwa pochodzi z „Wezwania do Miłości”.
Imprimatur: Kuria Metropolitalna Warszawska
5792/NK/2006

Za: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „„Ojciec Pio jest przerażony” – módlmy się za kapłanów, kto ile może, tylko oni są w stanie przynieść nam Chrystusa

 1. wobroniewiary pisze:

  Ks. prałat Roman Kneblewski z Bydgoszczy wpisał mi się na profilu fb (za co jestem Mu serdecznie wdzięczna, bo bardzo cenię sobie jego nauki i wypowiedzi) a film dedykuję wszystkim, polecam się też Waszym modlitwom i do wieczora
  Dziś zostałam wybrana do pewnej bardzo ważnej posługi w kościele, nosze ją w swoim sercu i Bogu niech będą dzięki za to – będę wdzięczna za wszelkie modlitwy, bo trzeba ratować wszelkie dusze i wyrywać je dla Pana 🙂
  Ewa

 2. Jan pisze:

  Z cyklu „w obronie ks. Cieleckiego”

  „Podczas mojego pobytu w Rzymie ksiądz Jarosław Cielecki zaproponował mi, abym zagrał główną rolę w filmie. Jednak ze względu na liczne obowiązki, odmówiłem. Ale obiecał mi wtedy, że prapremierę w Polsce zrobi w Kielcach – mówi ks. Grzegorz Kaliszewski, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach”
  […] Ks. prałat Cielecki opowiadał miechowianom historie związane z powstaniem filmu. Podkreślił, że 16 października – 35 lat po wyborze Karola Wojtyły na papieża – przewodniczył modlitwie w Bazylice św. Piotra w Rzymie. – Położyłem kopię tego filmu na ołtarzu, mówiąc: „Ojcze Święty składam ją w tym miejscu, a ci, którzy zobaczą ten film, niech doświadczą twojej bliskości” – mówił. Film został przedstawiony podczas konferencji prasowej w auli Radia Watykańskiego, a także w Watykanie. 25 października został wyemitowany, po raz pierwszy w Polsce, w WSD w Kielcach, a 27 października dotarł do Miechowa, pierwszej parafii w kraju.

  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-miechowski/1293482-pierwsi-zobaczyli-film.html

 3. Salome pisze:

  Panie, Jezu Chryste, prosimy Cię za wszystkich Kapłanów. Prosimy Cię o silną wolę dla nich oraz przymnożenie wiary+

  Prosimy Cię Panie przemieniaj serca wszystkich Kapłanów, którzy są zaślepieni.

  Maryjo osłaniaj ich swym matczynym płaszczem miłości.

  Święty Archaniele i wszystkie Chóry Anielskie, módlcie się za nimi+

 4. Ania pisze:

  Alicja „ŚWIADECTWO” cz. IV pt. 11.12.1987, godz. 9.30

  – Powiedziałeś mi kiedyś, Jezu, że będę odczuwała zło świata i współcierpiała z Tobą. Rzeczywiście tak jest. Różne rodzaje zła mi pokazujesz. I jest to bardzo bolesne. Właściwie dni moje to jedno wielkie pasmo bólu o różnych odcieniach i nasileniu.

  Dziękuję Ci, że wolno mi tak przeżywać każdy dzień.

  † Wielką ulgę dla wielu przynosi twoja ofiara. Módl się więcej i ofiaruj za Kościół, za jego sługi, bo toczy ich rak pychy, zawiści, egoizmu, chciwości, oziębłości. Oni zadają Mi największy ból i najwięcej pomocy potrzebują.

 5. jawel pisze:

  proszę o modlitwę, abym był lepszym kapłanem

 6. Marek Voit pisze:

  Apostasy– ostatnia ksiega pisma swietego mowi o tym. Przyklady: Prawie przymusowy homosexualim w seminariach duchownych w USA. Powszechnie znany homosexualista kardynal Bernardin wsadzal „swoich ludzi” na wszystkie wazniejsze stanowiska w Illinois. Kardinal Law-popieral homosexualizm, Wydal miliony na obrone pederastow ( pedofili). Kara–wysokie stanowisko w Watykanie. Jezus uczyl nas zeby dawac na biednych.. Ksieza w Ameryce ucza ze rzad ma zabrac tym co maja i dac tym co nie maja. —pamietacie Karola Marksa. Okolo 70 % amerykanskich ksiezy glosowalo na kandydatow ktorzy popierali aborcje finansowane przez rzad. Resultat–ponad 50 millionow zabitych dzieci–dziekuje ojcowie wielebni.
  Tak mozna przez godziny. Jeszcze zostalo okolo 20 procent prawdziwych ksiezy ale ci nie sa zbyt mile widziani przez homo/communist biskupow.
  Przyklad– ojciec Brown w Orlando. Odmowil dawania pieniedzy biskupowi (ze znanych powodow)
  Biskup chcial zeby wladze rzadowe (Nie koscielne) ukaraly ksiedza za nieposlusznosc. W tym samym czasie mial pedofila-organiste i zaplacil miliony za obrone swojej prawej reki ksiedza B…
  Ksiadz B zostal przeniesiony do Chicago gdzie POMAGA biednym i opuszczonym dziecom.
  Tak, musimy sie modlic kazdego dnia zeby chociaz w czesci wypelnic pustke pozostawiona przez pseudo ksiezy. Moze Bog odmieni ich serca.
  Marek Voit
  Orlando Fl.

  • Maggie pisze:

   Mamy sie modlic za ksiezy i „za TYCH ksiezy”. Pan Bog jest Jedynym i Sprawiedliwym Sedzia. W naszych dzialaniach musimy finezyjnie sie zachowywac aby ci! ktorzy obrazaja Chrystusa, zostali skutecznie porazeni Jego Miloscia…
   W czasach, antyChrysta nie mozemy podpilowywac galezi na ktorej sami siedzimy lecz DBAC o korzenie tego drzewa.
   Ma Pan racje, ze jest konieczna, codzienna i to goraca modlitwa za (dodam: i o) naszych duszpasterzy ale i tych ktorzy zbladzili nie widzac, ze „nowoczesnosc” to krawedz przepasci… Jesli chcemy uniknac etykietki pseudo-katolicy lub burzenia Kosciola… nie przyklejajmy tego ” pseudo” tam gdzie widzimy nieprawidlowosc ksiedza (wyswiecani byli na kaplanow a nie na …pseudo), zamiast tego lepiej moze okreslac „potrzebujacy modlitwy” czy na rozdrozu spraw etc.
   Mowiac JAK powinno byc, wskazujemy wystarczajaco zlo, na zasadzie kontrastu.

   W ostatnia niedziele bylam goscinnie w katolickiej parafii …gdzie jak sie ta pani przedstawila:… Rudolf (kobieta z rogami niby to renifera niby losia) zapraszal na rozdawanie prezentow ….zapytalam: od kiedy do Kosciola przychodzi Rudolf a nie Sw.Mikolaj? !!!….
   Jezus jest Panem!

 7. Jan pisze:

  „Nie kładź pieczęci na słowa proroctwa tej księgi, bo chwila jest bliska. Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci.
  Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze Mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca. Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec. Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta. Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje,,

 8. Emi pisze:

  Niestety przyjda czasy wielkiej schizmy i odstepstwa w kosciele
  Siostra Lucja mowila o tym (trzecia tajemnica fatimska ) ze kazdy bedzie musial liczyc na siebie.
  Mowia o tym wszystkie proroctwa.
  Ostanie sie mala trzodka.
  +

  • Maggie pisze:

   W Trzeciej Tajemnicy jest tez nadzieja, ze mozna uniknac, zapobiec zlu. ROZANIEC na szaniec i nie tracic nadzieii. Zlo Dobrem zwyciezac.
   Nawet ta strona jest czyms co podtrzymuje zarzaca sie iskierke nadzieii. Z malej iskierki moze byc wznieciony pozar …byle nie gasic tej iskierki.

   Jezus jest Panem! = wiecej niz iskierka.

  • j pisze:

   Te czasy już dawno są. Teraz nabierają czegoś w rodzaju transformacji.

 9. Pingback: “Ojciec Pio jest przerażony | Obraz Mojego Serca2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s