Swąd szatana na warszawskiej gender-konferencji

Swoje prelekcje na konferencji  „Gender: błogosławieństwo, czy przekleństwo” wygłosiły Dominika Kozłowska ze  „Znaku”, Agnieszka Graff z „Krytyki Politycznej” oraz Zuzanna Radzik z  „Tygodnika Powszechnego”. Wszystkie trzy mówiły jednym  głosem.

Przedstawiam w punktach główne problemy  poruszone na wykładzie:

 1. Ideologia gender była prezentowana tak, aby  człowiek, który się nie orientuje został przekonany, że to nic groźnego, w  gruncie rzeczy Graff sprowadziła zagadnienie tej ideologii de facto do troski o  „prawa kobiet” w zatrudnieniu, zarobkach itp., taktycznie przemilczała swoje  znane poglądy na temat „prawa” do mordowania nienarodzonych,
 2. Graff kłamała, że lewaccy deprawatorzy z  „Pontona” nie deprawują, tylko mają bardzo wyważone „podręczniki”. Kłamstwo to  zdemaskowała pani prof. Maria Ryś pokazując tę książkę o wulgarnym tytule, z  pornograficznymi, bluźnierczymi ilustracjami, mówiąc o ilustracji profanującej  Pana Jezusa i Krzyż. W odpowiedzi pewna niemłoda już działaczka lewacka  stwierdziła, że „pani Ryś mija się z prawdą, bo tam tylko jest kobieta na  krzyżu” (sic!) – pokazuje to cynizm i jednocześnie głupotę lewaków.
 3. Graff domagała się powszechnej deprawacji  seksualnej młodzieży w szkołach (powołując się na jakieś sobie znane badania  stwierdzające, że 90 proc. Polaków tego chce). Na przykłady przymusowej  deprawacji w szkołach w wielu krajach łaskawie przyznała prawo opornym rodzicom  do nie posyłania swoich dzieci. Odnośnie podanych przez pytających przykładów  deprawacji genderystów już w przedszkolach całą sprawę skwitowała, że to są  tylko urojenia „Naszego Dziennika” (wielokrotnie dawała upust swojej wrogości do  tej gazety wraz z Radzik z „Tygodnika Powszechnego”). Radzik w sposób  niedwuznaczny opowiedziała się za antykoncepcją  twierdząc, że dziewczęta w  Polsce są biedne, bo bez wiedzy rodziców nikt im „w aptece nic nie sprzeda”  (sic!).
 1. Graff i Radzik broniły dokumentu WHO, który  domaga się obowiązkowej deprawacji przedszkolaków. Graff obśmiała rodziców,  którzy się tych zagrożeń obawiają kwitując, że to tylko „Nasz Dziennik”  postraszył. Z pomocą przyszła Kozłowska, która powiedziała, że ona co prawda nie  ze wszystkim się zgadza, ale w sumie to niezły dokument.
 1. Graff bezwstydnie deprawowała młodzież  podając za wzór Izrael, gdzie „to jest normalne, że pary jednopłciowe wychowują  dzieci”!
 2. „Teolożka” z TP, Radzik nawiązała do  ulubionej lewackiej mantry czyli „kapłaństwa kobiet”. Gdy jedna z osób zwróciła  uwagę, że tu ex catedra kwestia jest zamknięta, bezczelnie stwierdziła,  że można dyskutować! Ponadto Radzik stwierdziła, że często źle się czuje w  Kościele, „ma kłopoty z Benedyktem XVI, z biskupami, wstydzi się za księdza Oko”  (sic!). Ponadto oceniła, że cały kłopot z hierarchią Kościoła bierze się stąd,  że „biskupi czytają „Nasz Dziennik”, a nie czytają moich artykułów”
 3. Graff wyrażała się z nienawiścią o Marszu  Niepodległości, o tym, że „homogeniczna Polska” prześladuje mniejszość, którą  uosabia spalona tęcza. Na okrzyk z sali o profanacji krzyży i kościołów nie  powiedziała nic. Stwierdziła natomiast, że w Polsce „dzieci są przymuszane do  uczęszczania na lekcje religii” i ateistom jest ciężko. Aż strach pomyśleć jak  wyglądałaby rzeczywistość gdyby ateiści dostali takie przywileje jakich sobie  życzą!

Wszystko to odbyło się u Dominikanów w ramach  duszpasterstwa akademickiego!!!

Wnioski:

 1. Prelegentka Graff (a właściwie wszystkie  trzy) były wściekłe, że hierarchia Kościoła – Ojciec Święty, biskupi demaskują i  zwalczają totalitarną, antyboską i antyludzką ideologię gender i demaskują zło.  Graff była zdziwiona, że jeszcze 10 lat temu spokojnie nikt im nie przeszkadzał  w pracy, a tu nagle katolicy obudzili się i dostrzegli zastawiane na nich sidła.  Bezczelnie stwierdziła, że to „próba odwrócenia przez Kościół uwagi od problemu  pedofilii w Kościele” (sic!). Oczywiście o realnym problemie pedofilów w jej  środowisku nie wspomniała nic!
 2. Propagandyści genderowi najbardziej boją się  zdemaskowania i ukazania prawdy czym jest ich obłędną ideologia!
 3. Genderyści przyjęli taktykę (podobnie jak  komuniści w latach 60-tych i obecnie promotorzy islamu)  dwutorową:

a)      infiltracja,  wykorzystywanie piątej kolumny w Kościele w postaci „TP”, „Znaku”, „Więzi” itp.  środowisk modernistycznych, oraz pożytecznych idiotów, wzywanie do „dialogów”,  na spotkaniu było kilka rozanielonych panienek, które z lubością powtarzały  słowo „pluralizm”, że to „niemal cud”, że się w wielu punktach zgodziliśmy (ten  „niemal cud” trzy panie sobie dobrze zaplanowały…). Ponadto uśpienie czujności  katolików, aby nie przeszkadzali w budowie totalitarnych, lewackich  struktur.

b)      bezpardonowe  zwalczanie tych, którzy rozumieją o co chodzi i bezkompromisowo bronią prawa  naturalnego i Bożego (prelegentki nie umiały ukryć złości do „Naszego  Dziennika”, Benedykta XVI, Abp. Michalika).

Wiele osób było zdumionych i zgorszonych, że  reprezentantki lewackich ideologii prezentowały temat katolickiej młodzieży  akademickiej, a w charakterze strony „katolickiej” obecne były dwie osoby, które  na każdym kroku brały stronę ateistycznej agitatorki. Ponadto znane są z  poglądów sprzecznych z tradycyjnym nauczaniem Kościoła i tak naprawdę  reprezentują liberalny protestantyzm, a nie rzymski katolicyzm. Całość pod  patronatem Dominikanów… a biedna zagubiona młodzież usłyszała od zaproszonych  prelegentek wszystko oprócz prawdy (słowo to na spotkaniu nie padło, ani razu  jeżeli nie liczyć okrzyku z sali „może będziemy mówić o prawdzie, a nie  pluralizmie”).
Co na to wszystko powie prowincjał  Dominikanów?
Źródło: PCh24

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Swąd szatana na warszawskiej gender-konferencji

 1. PAulina pisze:

  Boże uchroń moje dzieci od tego!!!! Uchroń wszystkie polskie dzieci…

 2. Franek pisze:

  Dzisiaj w sieci i na świecie:

  Belgia: dzieci i starcy jak psy. Coraz bliżej legalizacji eutanazji bez zgody pacjenta

  Dwa komitety w belgijskim Senacie przegłosowały ustawę legalizującą eutanazję dzieci, a także pacjentów z demencją i Alzheimerem. Podczas wspólnego zgromadzenia komitet spraw społecznych i komitet sprawiedliwości przegłosowały projekt stosunkiem głosów 13 do 4! Ustawa została przekazana do dalszego rozpatrzenia w Senacie.
  Obecnie belgijskie prawo zezwala na eutanazję tylko dla osób powyżej 18 lat i w pełni świadomych. Nowe prawo pozwoliłoby na eutanazję dla dzieci, których ból „jest niemożliwy do zniesienia” i śmiertelnie chorych. Warunkiem byłaby zgoda rodziców. Ustawa pozwoliłaby także na eutanazję osób dorosłych, które nie są w
  Całość: http://www.pch24.pl/belgia–dzieci-i-starcy-jak-psy–coraz-blizej-legalizacji-eutanazji-bez-zgody-pacjenta,19612,i.html#ixzz2mahVByyB

  Demokratyczny rząd Chorwacji ma w nosie wyniki referendum!

  Niech Chorwacja uszanuje wolę ludu – apeluje kard. Jospi Bozanić, przewodniczący tamtejszego episkopatu. W niedzielnym referendum 66 proc. Chorwatów opowiedziało się przeciwko tak zwanym homomałżeństwom.
  Lewicowy premier Zoran Milanović oświadczył jednak, że wynik referendum nie ma żadnego znaczenia i w najbliższych tygodniach rząd przygotuje prawo, które rozszerzy uprawnienia związków homoseksualnych.
  Obrońcy rodziny są oburzeni. Naród opowiedział się za rodziną i należy to uszanować – oświadczył w wywiadzie dla agencji SIR kard. Bozanić.
  Całość: http://www.pch24.pl/demokratyczny-rzad-chorwacji-ma-w-nosie-wyniki-referendum–,19618,i.html#ixzz2mahr9D3D

 3. Zosia Aksamit pisze:

  To straszne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mario , Jezu ,Jozefie pomozcie

  Zosia

 4. Sebro pisze:

  Co na to prowincjał Dominikanów? A co powiedział gdy o. Góra w Lednicy przyklaskiwał Komorowskiemu, gdy ten stwierdził, że prawo stanowione jest ważniejsze od Bożego? A co powiedział gdy gdański Dominikanin odchodząc z zakonu pozostawił na stronie internetowej zakonu paszkwil na temat wolności i miłości? A co mówi gdy co chwilę na portalu deon co chwilę pojawiają się artykuły rodem z Tygodnika Powszechnego? Nic, kompletnie nic.
  Czasami odnoszę wrażenie, że dla dobra niektórych zakonów powinno się je rozwiązać, by nie gorszyły wiernych.

 5. wobroniewiary pisze:

  Krzysztofie – jak pisze Admin, jestesmy przeciw gender ale klikam i pierwsze wyskakuje jakiś człowiek i napis „zbok” nam te słowa nie leżą od jakiegoś czasu bo – owszem kiedyś też tak mówiliśmy i byłoby hipokryzją twierdzić, że nie było tak, ale właśnie na tym polega nawrócenie, by rezygnować z tego co było złe, bo Bóg żąda od nas uświęcania się i dążenia do poprawy 😉

 6. wobroniewiary pisze:

  Trwają ataki medialne na polski Kościół
  Pojawiają się kolejne ataki na Kościół w Polsce. Tym razem jeden z liberalno-lewicowych tygodników prześmiewczo pisze o Liturgicznej Służbie Ołtarza.
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/trwaja-ataki-medialne-na-polski-kosciol/

 7. Gosia pisze:

  Trochę napiszę odnośnie eutanazji, bo tak sobie pomyślałam że oprócz oczywistych aspektów związanych ze świętością ludzkiego życia, którą to szatan chce odebrać ludziom, diabeł pragnie eutanazji by odebrać ludziom możliwość oczyszczenia ludziom poprzez ból i chorobę tu na ziemi, chce odebrać ten wspaniały dar od Boga który może być jedyną nadzieją dla grzesznika oczyszczenie poprzez cierpienie fizyczne i duchowe. Ponadto chory cierpiący człowiek nie ma czasu ani ochoty na gonitwę za wiatrem, nachodzą go refleksje i często to jest jedyny moment w życiu człowieka po całej tej ziemskiej wędrówce kiedy zaczyna się myśleć nad sensem życia i Hallo – nagle dociera że coś tu jest nie tak ………..że miało być tak pięknie. Umierająca Babcia bliskiej mi osoby tuż przed śmiercią powiedziała że życie to jest jedna wielka kupa gówna, takie życie jakie miała ona, życie w którym wartość największą miała kasa i trud jej zarabiania, i nie ważne już z jakich powodów ten majątek był dla niej taki ważny, ważne jest to że choroba pomogła jej się skonfrontować ze sowim życiem i nad nim zapłakać. Babcia czekała w stanie agonalnym, na narodziny swojego prawnuka, i kiedy jej wnuk przyjechał do jej w domu (bo tam umierała) z nowiną że urodził się jej prawnuk otworzyła oczy z których poleciały łzy i następnego dnia zmarła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s