Feministyczna orgia nienawiści – a katolicy pozwolili się pobić, opluć i znieważyć, ale nie dopuscili do profanacji świątyni!

Argentyńskie feministki, lesbijki i geje wulgarną przemocą usiłowali zaprowadzić swoje porządki w argentyńskim mieście San Juan. Po warsztatach w ramach Krajowej Konferencji Kobiet (23-25 listopada 2013) ruszyły na miejscową katedrę, by ją sprofanować.

Naprzeciw siedmiotysięcznej masie wrzeszczących bluźnierców stanęło 1,5 tysiąca młodych katolików.
Pozwolili się pobić, opluć i znieważyć, ale bez przemocy, stając kordonem i odmawiając różaniec, nie dopuścili do profanacji świątyni.
Nie mogli jednak zapobiec spaleniu kukły, przedstawiającej pochodzącego z ich kraju papieża Franciszka.

Zobacz nagrane wówczas filmy. Uwaga, są drastyczne.


Za: http://info.wiara.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Feministyczna orgia nienawiści – a katolicy pozwolili się pobić, opluć i znieważyć, ale nie dopuscili do profanacji świątyni!

 1. wobroniewiary pisze:

  Alicja „POUCZENIA” pon. 27.02.1995

  Rozważanie Ewangelii na dziś: Mk 10, 17-27. 24b „Gdy wybierał się w drogę, przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, pytał Go: «Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?» Jezus mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg. Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę». On Mu rzekł: «Nauczycielu, wszystkiego tego przestrzegałem od mojej młodości». Wtedy Jezus spojrzał z miłością na niego i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!» Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości. Wówczas Jezus spojrzał wokoło i rzekł do swoich uczniów: «Jak trudno jest bogatym wejść do królestwa Bożego». Uczniowie zdumieli się na Jego słowa, lecz Jezus powtórnie rzekł im: «Dzieci, jakże trudno wejść do królestwa Bożego tym, którzy w dostatkach pokładają ufność. Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego». A oni tym bardziej się dziwili i mówili między sobą: «Któż więc może się zbawić?» Jezus spojrzał na nich i rzekł: «U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe». «… jakże trudno wejść do królestwa Bożego tym, którzy w dostatkach pokładają ufność»”.

  † Nie tylko dostatki materialne miej na uwadze, rozważając te słowa. Korzeniem wszelkiej ufności pokładanej w sobie – w tym, co się ma, jest pierworodny grzech pychy szatańskiej. Ona to każe odwracać się od Boga Stwórcy, w którym jest wszelkie dobro, wszelkie życie, sens i cel istnienia oraz możliwość osiągnięcia najwyższego dobra, jakie On pragnie dać i zapewnić Swemu stworzeniu.

  Pycha skłania, by ufność pokładać w sobie: w swym umyśle, skłonnościach serca i ciała, w realizacji egoistycznych, krótkowzrocznych pragnień. By dominować nad braćmi w jakiejkolwiek formie władzy, posiadania, użycia, znaczenia. By być niezależnym od Boga, czyniąc się bogiem dla siebie i innych.

  Owocem takiego dążenia jest największa krzywda, jaka może spotkać człowieka: oddzielenie od Boga nawet na zawsze. Ból istnienia bez źródła istnienia, jakim jest Miłość Stwórcy.

  – Prosiłam za wielu: ześlij na nas Swego Ducha, Panie…

  † Nie mogę, bo nie chcą. Abym mógł, twoja prośba musi być silniejsza niż ich niechęć. Bądź ostrożna w sądach o sprawach i o ludziach, bo nigdy nie znasz całej prawdy.

  – Ukazał mi Pan (podczas rachunku sumienia), jak bardzo się raduje, gdy może dać przebaczenie komuś, kto o nią prosi. Jak bardzo raduje się duszą, która pragnie oczyszczenia, a którą oczyszcza. Stawia ją jak gdyby na piedestale wobec całego Nieba, by podziwiano jej piękno.

 2. wobroniewiary pisze:

  Z maila:

  Natknęłam się na tę informację i chcę się z wami podzielić…

  24 list. w San Juan w Argentynie feministki zaatakowały i seksualnie molestowały grupę mężczyzn, którzy odmawiając Różaniec bronili przed zbezczeszczeniem tamtejszą Katedrę, wewnątrz Świątyni razem z Biskupem Mos. Alfonso Delgado modliło się 700 osób.
  Gdy feministki nie zdołały dostać się do Świątyni, spaliły wizerunek Papieża krzycząc „Gdyby papież był kobietą, aborcja byłaby legalna”

  (Wykrzykiwały jeszcze inne teksty, ale nie godzi się ich przytaczać.)

  Policja nie była w stanie zainterweniować, ponieważ jak podała mediom (http://infocatolica.com/?t=noticia&cod=19275 ) „to były kobiety”

  Video jest nieocenzurowane.

  Źródło (video ocenzurowane)
  http://www.lifesitenews.com/horror-mob-of-topless-pro-abort-feminists-attacks-rosary-praying-men-defend.html

  Marana tha

  • Maggie pisze:

   To dziwne, ze policja nie interweniowala. Przeciez to jest przemoc etc.
   Nie ma na to wytlumaczenia, ze tak bezkarne byly. Zabraklo pokrzyw, jakimi w innej czesci swiat „poglaskano” tych „swiatlych”.
   To co widac na tym video to jak orgie czarownic…piekielny sabat…
   Jezu Chryste Panie przebacz, oswiec i przemien ta dzicz.

   • Maggie pisze:

    Podziwiam tych mezczyzn atakowanych przez te diablice. Ja pewnie zlapalabym taka siaka za reke i puszke z farba skierowalabym na nia sama….chciala frajdy z farba to by ja miala z wlasnej ale przytrzymanej odpowiednio reki.
    Straszne zdziczenie, poganstwo, ciemnota,rozpusta etc wylazly jak szydlo z worka z tych „nowoczesnych” i „cywilizowanych”….
    Jezus jest Panem!

 3. Marek Voit pisze:

  To dopiero poczatki. Zobaczycie za pare lat co bedzie w Polsce chrzescijanskim kraju sprzedanym masonom.
  Marek Voit

  • wobroniewiary pisze:

   Co będzie?
   Bóg zwycięży!

   Wierzysz Bogu czy diabłu?
   „Jam zwyciężył świat” – mówi Jezus!
   Więc módl się o to

  • Maggie pisze:

   Dlaczego mamy zobaczyc? Czyz nie jestesmy w stanie odeprzec?
   Nie wolno dlatego byc biernym widzem!!! Rozaniec na szaniec plus protesty m.in. petycje zapobiegajace przeforsowaniu dyktatury seksualno-dewiacyjno-deprawujacej.

   Jak chca, to na wlasny rachunek w zaciszu sypialni… ale wara od naszych praw i rodzin i prawodawstwa…. Ich inwazja przypomina ekspansje mrowek tzw fire ants….

   W.Putin tylko w tej jedynej sprawie jest godny nasladownictwa – dlaczego wiec jego przyjaciele z ul.Wiejskiej nie ida w tej materii jego sladami????

   • j pisze:

    „W.P. tylko w tej jednej sprawie jest godny naśladownictwa”… oj… bardzo nieodpowiedzialne słowa Maggi.
    Na pytanie „dlaczego więc jego przyjaciele z Wiejskiej nie idą jego śladami?”, zadam inne,
    – czy szatan dający dziecku cukierka, przeprowadzający staruszkę przez jezdnię itp. nie jest już szatanem?

   • Maggie pisze:

    @J: prosze czytac miedzy wierszami, zwlaszcza tam gdzie rzucone jest pytanie, a wowczas „nieodpowiedzialne slowa” okaza sie z sensem. Slowo uzyte przeze mnie: JEDYNEJ, a nie „jednej”. „Jednej” jest wykrzywiniem, ktore zmienia calkowicie sens zdania…ale klade to na niedokladne, pospieszne czytanie (czasem tez czytam, w pospiechu,kiedy wracam na WOWIT z tzw doskoku).
    Jezus jest Panem!

   • j pisze:

    Maggi, przepraszam, zgadza się, przejęzyczyłem się lecz w sposób nie zamierzony.

    Czytam Wasz blog od kilku miesięcy, kilka dni temu wpisałem się pierwszy raz.
    Aby czerpać korzyść duchową, a co za tym idzie darzyć Was zaufaniem, nie obędzie się bez tego aby w niektórych przypadkach „przymykać oko”. W dzisiejszych czasach jest to nieuniknione.
    Zdanie które przeczytałem w Twoim komentarzu, w absolutnie żaden sposób nie kwalifikuje się na „przymknięcie oka”.
    Nie ma tu kompletnie znaczenia wymiana wyrazu „jedynej” na „jednej”, które słusznie mi zarzuciłaś, tutaj ma znaczenie sedno sprawy.
    Mówię NIE, i nic ani nikt nie jest tego w stanie zmienić.

    Jeżeli coś to da to posłużę się ogólnikowo zwrotem: „… macie być na tak, tak lub nie, nie”.
    Każdy kto jest jak „listek na wietrze” ma niewesoło.
    Opcja: ” Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek”, też ma tutaj zastosowanie.

    Odnośnie co do samego pana WP, jest to temat rzeka, a jest ona czerwona i to nie od wisienek. Wielu jest zwiedzionych, będzie jeszcze więcej. O wiele więcej, tak też wszelkie próby lizostwa, a raczej błądzenia, są wysoce niewskazane.
    Nie tylko krajowe, wręcz globalne skażenie „zajęcze”, jest zastraszające, należy nie tylko tego unikać, wręcz przestrzegać, „bić na alarm”.

    Dlaczego „zajęcze”?
    ” Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
    w sposób niewybredny podtarł się zającem,
    zając się chwali żonie po obiedzie
    wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem.”

    Pozdrawiam.

   • Maggie pisze:

    @J: jesli cos jest dobre to TAK, ale reszta to NIE. Jedyna rzecz dobra to tylko ta dobra akceptuje, a reszte NIE. Jezeli zas ktos wszystko akceptuje z wyjatkiem wlasnie tej jednej i tylko JEDYNEJ dobrej rzeczy …czy to nie zastanawia?
    Tu NIE MA przeciez mowy o przymruzaniu oczu badz oka!
    Znow, nieporozumienie…moze sens mych slow zbytnio ukryty? Odpowiedz na me pytanie jest stara… jak historia Polski….skoro widzisz zajaca na Wiejskiej to jestes blisko odpowiedzi. Pytanie skrywa odpowiedz…jest forma ochronna: bez przymruzania oczu czy utraty godnosci…

    Lubilam czytac naszych klasykow, i tam byly rowniez bajki np o faraonie Psunabudes a wspolczesni im rozumieli takie historyjki.
    Polecam Bozej Opiece.

    Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    @J: pokolenie mych przodkow, ktore uczestniczylo we wskrzeszeniu w 1918r Polski, wyroslo w niewoli i nie jak lisc na wietrze, ale na legalnej konspiracji – „pracy od podstaw”, bo wiedzialo, co to „odholowianie” i co to odpowiedzialna solidarnosc laczona z Bog,Honor, Ojczyzna.
    Nie pasuja do mnie Twoje uwagi, wiec je zinterpretowalam jak powyzej. Wiele razy dostaly mi sie od zycia razy, dlatego ze: nog nie mam podszytych tzw „zajecza skorka”.
    Jezus jest Panem!

   • j pisze:

    Maggi, napisałaś: „…może sens mych słów zbytnio ukryty?”

    Tak też Ci powiem, wcale nie, on nie jest ukryty, ten akurat nie.
    Jasno i wyraźnie wyrażasz się pozytywnie i wręcz nawołujesz do naśladownictwa czegoś co jest ZŁEM. Chociaż by było tych spraw dobrych, jak to nazywasz, więcej niż „jedyna”, to i tak zło pozostaje ZŁEM.

    Pod płaszczykiem dobra, zło wdzierało się zawsze na piedestał. To jest jego majstersztyk.

    Dzisiaj gdy jest ono „u drzwi”, nie pozostaje mu nic innego jak afiszować się i to w dużej ilości, pozornym jak też faktycznym dobrem, aby dostać się tam
    „gdzie jej być nie powinno” (Mr 13,14).

    Piszesz: „…jeśli jest coś dobre to TAK, ale reszta to NIE”.

    A powiedz mi, jak Ty chcesz zachować czystość, wchodząc do bagna (szamba) w którym pływa „dobro” chcąc je wyciągnąć? Dobrze wiemy iż skazić się tym brudem jest niemożliwe.
    Osoba która chce dostrzec w szambie dobro i korzystać z niego, musi mieć „wypraną duchowość” i być poddana, ze skutkiem pozytywnym, wszędzie nam panującej socjotechnice.

    Odnośnie Wiejskiej, osobiście nie widzę tam już żadnego zająca. Na tej że ulicy, pan Kurtyka powiedział, kilka dni przed Smoleńskiem, „…demontaż państwa już się zakończył, teraz będą ginąć ludzie”. Prorocze słowa dzisiaj dają jasno do zrozumienia, gdyż łatwo to zauważyć, iż charyzma została zabita (nie mam na myśli tutaj tylko Smoleńska),
    nawet z „zającami”.
    Zostały tylko pacynki.

    Temat uważam za zamknięty.
    Pozdrawiam. Z Panem Bogiem, Jezusem Chrystusem i Maryją, Matką naszą.

   • j pisze:

    Przepraszam. Miało być: „Dobrze wiemy iż nie skazić się tym brudem jest niemożliwe”.

   • Maggie pisze:

    @J: temat rzeczywiscie zamkniety, bo nie rozumiesz,dlatego, ze nastawiles sie by mnie zdzielic „lewym sierpowym”. Nawet swego zajaca przy Wiejskiej nie widzisz choc sie nim poslugujesz (wiem, ze w innym celu ale przemilczalam)… U mnie zas… widzisz (?!) nawolywanie do ZLA (??!!!!???).

    To jak rozmowa slepego z gluchym o kolorach, wiec skoro sie nie rozumiemy – ja sie nie rzuce na Ciebie z pazurami tylko pomodle w ciszy..i cisze obiecuje w tej materii.
    Twoja elokwencja w „eleganckich” okresleniach jest nie do podrobienia…przeze mnie oczywiscie.

    Jutro Wielkie Swieto, wiec polecam Cie Opiece Matki Najswietszej.

   • Maggie pisze:

    Na Wiejskiej oznacza we wiadomym budynku…ale finito i kwito.

    • wobroniewiary pisze:

     😉

     Maggie jak ja kocham twój humor „finito i kwito”
     Kocham Pana Jezusa, Maryję i wielkąąąąąąąąąą zimęęęęęęęęę w moim mieście i mojego maluszka który mnie wozi do kościółka 😀

   • Maggie pisze:

    Mialo byc tak jak od poczatku pisalam przy Wiejskiej (a nie …na – w ostatnim wpisie sie przejezyczylam),tam gdzie sie rzadzi,a nie tam gdzie protestuje.

   • j pisze:

    Dziękuje Maggi za Twoje polecenie mnie Opiece Matki Najświętszej, czego Tobie z
    całego serca również życzę i Ciebie ku Niej polecam.

    Nie było ani też nie jest moją intencją w najmniejszym choćby wymiarze urazić Ciebie.
    Może nie użyłem tekstu w należyty sposób, tak, by moja myśl była zrozumiana.
    Twoja odpowiedź dała mi do zrozumienia, iż tak samo jak Ty, mógłbym poczuć się
    urażony, a może nawet i gorzej.
    To że widziałem w Twoim tekście nawoływanie do zła, w żadnej mierze nie oznacza
    jakobym zarzucał Ci je.

    Każdy z nas jest zagrożony błądzeniem w dobrej wierze. Nie należę do seniorów,
    a mimo to, życie moje pełne jest popełnionych w przeszłości błędów które nie powstały
    na kanwie zamierzonego zła.
    Jeżeli siebie mogę w jakiś tam sposób ocenić, to w przypadku każdej innej osoby,
    a tutaj mam na myśli Ciebie, taka ocena nie wchodzi w rachubę. Tak tez nie oceniam
    Cię, taką juryzdykcję ma tylko Pan Bóg.

    Troszkę inne reguły obowiązują gdy mamy do czynienia z tzw osobą publiczną.
    Tutaj obowiązuje zasada: „po owocach ich poznacie”.
    Musimy jednak mieć świadomość iż istnieje możliwość spożycia zatrutego owocu,
    mimo że pozornie wydaje on się nieskazitelny.

    Pozdrawiam. W Imię Pana Boga, Jezusa Chrystusa i Maryi, Matki naszej.

    P.s.
    „Gdy rękę wystawisz i powiadasz – niech nastanie kwito,
    to wszelkich niesnasek nadchodzi finito.”
    Z natury mam pogodne i wesołe usposobienie, lubię żartować.
    Gdyby nie świadomość dnia dzisiejszego, moja kalafa byłaby non stop uśmiechnięta
    od ucha do ucha.

    To mój ulubiony:

    Żyd idzie sobie ulicą.
    Patrzy a na chodniku leży zwitek banknotów.
    Nachylił się, podniósł, przeliczył, brakowało.

    • wobroniewiary pisze:

     Żyd idzie sobie ulicą.
     Patrzy a na chodniku leży zwitek banknotów.
     Nachylił się, podniósł, przeliczył, brakowało

     Dobre 😀 😀 😀
     Ja bym dodała, że Mosiek myśli „A gdzie odsetki???” 😀

   • Maggie pisze:

    @J: Pan Bog przebacza strasznosci, a ja nie mialabym przebaczyc potyczek…o nie, nadstawie i drugi policzek.
    Mylisz sie: bo zlo siedzi rowniez i we mnie, ale napewno!!! nie nawoluje do zla, wrecz przeciwnie…
    W Polsce nie macie pojecia, jak w praktyce wyglada gender polityka – tu juz nikt bezpiecznie sie nie czuje… jesli ja krytycznie tyka. Nie ma tu pojecia tzw fair play, wielka jednostronna ekspansja..po trupach. Uchowaj Panie Boze Polske.

    Nawiazujac zas do Twoich obrazowych okreslen:
    Czy dar szambowego brudu,
    zostawiony zamiast Dobra dla ludu,
    zamiast tego jedynego zlota,
    czyz to nie perfidna robota?

    Tu na WP wykrzykuja za polityke gender; zanosilo sie (!), ze przeniosa Olimpiade do BC. Jego motto to „silna Rosyja”, wiec wie do czego prowadzi gender ,skoro wyklucza ..lecz jego poplecznicy przy Wiejskiej z uporem pijaka wprowadzaja ten terror, przypominajacy inwazje mrowek tzw fire ants. Dlatego powolywanie sie na WP w tej jedynej materii nie jest bledem (!), lecz wybiegiem przed szpiegiem. Czy to tak trudno zrozumiec? To co mowie jest wazniejsze od tego jak mnie potraktowales !

    Eureka!: Sadze, ze problem powstal, gdyz nie zrozumiales iz ja mowie uszczypliwie/prowokujaco o decydentach, tych co PRZY ulicy tj w budynku siedzacych, a nie o tych protestujacych „petentach” na ulicy…

    Ja sie nie piekle, bo gdybym tak czynila,
    to pieklu radosci bym przysporzyla.

    A gdy Mosiu z zartu zapyta o odsetki, obiecaja, ze gdy z emerytury dozyje do setki, dostanie propozycji setki, bo setka to fakt nieslychany, wiec niech zapisze np na przeszczepy swoje zdrowe (?) organy, za ktore dostanie troche mamony i kazdy bedzie zadowolony…sorry, plote androny..by pokazac ze sie nie gniewam. Usmiechajmy sie nawet przez lzy….ja swoj limit wyplakalam, teraz tylko gdym na kleczkach (przy zlamaniu kosci lez nie bylo).
    Od gniewu oduczala mnie moja biedna Mama, za ktora teskne: „Kto sie gniewa, niech sie gniewa, niech przyczepi nos do drzewa i z tym drzewem tak sie nosi az…dopoki nie przeprosi”.

    Gadatliwa ze mnie kobita,
    Koncze… finito i kwita.
    Madrosc stara: od Boga i Rodziny zlemu WARA!

    Matko Pomocy Nieustajacej pros Boga za nami!

   • Emi pisze:

    Putin powzial bardzo madre decyzje czego brakuje Eurolandowi (przeciwnik chrzescianstwa)
    Czyz nie zapobiegl (moze odroczyl ) trzeciej wojnie sw w Syri ? Uratowal swiat byc moze razem z Papiezem gdy cala sprawa byla wymodlona na swiecie w intencji pokoju.
    Czyz nie odrzucil ideologi gender ?
    Putin nie zyczy sobie ingerencji zachodniego zla.
    Co nam daje Unia …mamone, seksualizm. Od czego czy od kogo to pochodzi ?
    Moze sie ktos nie zgodzic ze mna, ale sa to fakty
    Absolutnie nie zgadzam sie z komentatorem j

   • Maggie pisze:

    @Emi: Dziekuje,wlasnie to jest tak,ze trzeba widziec co dobre i jest dobrem dla innych nawet jesli reszta sie nam nie podoba. Nawet jesli nie damy oceny osobie, lecz jej czynowi: by Dobro nasladowac a zlo odrzucic.
    Sprawiedliwy wyrok bedzie mierzony Boza miara: na jednej szali Dobro, na drugiej zlo, a Boza Madrosc i Milosierdzie bedzie tam decydowac, ktora strona przechyli wage.

    Jezus jest Panem!

 4. Monika pisze:

  Ze strony: http://czatachowa.pl/

  Zapraszamy do wspólnej modlitwy w całej Polsce

  8 grudnia, a szczególnie o 12.00 w Godzinie Łaski dla świata, prośmy o ochronę dla Polski przed oddziaływaniem ideologii gender oraz przebudzenie i nawrócenie narodu. Może być to modlitwa różańcowa z rozważaniem tajemnicy Zwiastowania lub Komunia Święta w tej intencji.
  DLACZEGO?
  Program gender wprowadzany jest w Polsce lokalnie i w ramach poszczególnych instytucji. Pod hasłem równości prowadzi do seksualizacji i deprawacji dzieci oraz mocnego uderzenia w wiarę chrześcijańską. Niszczy to nie tylko czystość, ale i głęboko pojętą tożsamość kobiety i mężczyzny.
  Ojciec Święty Franciszek jeszcze jako prymas Argentyny ostrzegał, żeby nie być naiwnym, żeby zdawać sobie sprawę, że gender oraz homoideologia są dziełami Szatana. Przyszłego papieża spotkał za to atak mediów i polityków. On jednak tylko potwierdził te słowa i pokazał, jak bardzo sam Bóg chce, aby przeciwstawiać się tej złowrogiej ideologii. (z art. ks. dr hab. Dariusza Oko – niżej).
  Jezus jest Panem!

 5. PAulina pisze:

  Wydaje mi sie ze szatan wścieka sie za Franciszka

 6. Małgorzata pisze:

  Zrobiło mi się niedobrze gdy to oglądałam . Wstydem i odrazą napawa fakt , że to właśnie kobiety posunęły się do takiego upodlenia . Gdyby mężczyźni zachowali się tak w stosunku do kobiet , ruchy feministyczne narobiłyby rabanu na skalę międzynarodową . Tak wygląda świat , z którego usuwa się Boga .Naiwność polega na tym , że ludzie czasami myślą , że wystarczy umówć się , że Boga nie ma . Brak świadomości , że Bóg istnieje niezależnie czy się w to wierzy czy nie .

  • M pisze:

   Och.. To oczywiste, że filmy budzą grozę i oburzenie. Zamieściłam je na swoim blogu, – wczoraj-wraz komentarzami oryginału źródła. A te komentarze też są warte uwagi. KTO ZA TYM STOI?! (Bo takie manifestacje nie biorą się tylko tak same z siebie. Są ryzykowne, a więc kosztowne. I ktoś za nie płaci. Może warto poznać płatnika, – przynajmniej zastanowić się, kto nim może być).

 7. j pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka nasza.

  Trudno bez zgrozy takie rzeczy oglądać. Wydaje się iż jednak musimy. Nie aby się przyzwyczajać i znieczulać, lecz by nabierać świadomości zagrożenia które wymaga wzmożonej modlitwy.

  Dość łatwo daje się zauważyć w wielu spojrzeniach, oczach tych ludzi, wzrok który może należeć tylko do złego.
  Papież Franciszek obierając sobie to imię, nawiązuje pewnikiem do skromności św. Franciszka, lecz wydawać by się mogło że duże znaczenie ma tutaj fakt kiedy: ” św. Franciszek był ciągnięty przez szatana za włosy po posadce, mówił do niego: – odwróć się abym mógł ci spojrzeć w twarz i nią napluć”.
  Czy aby nie mamy do czynienia z sytuacją tak jak by zemsty szatana za tą rozdaną Mizerycordinę?

  Pozdrawiam.

 8. Tomasz pisze:

  W pewnym sensie mi się ten film podoba, szatan jak zwykle narobił krzyku i hałasu a koniec końców po raz kolejny został pokonany przez znacznie słabszych i liczebnie dużo mniejszą grupę osób 🙂 Brawo!!! Naszczekał naszczekał i tyle z tego!

 9. Anna pisze:

  Boże przebacz tym ludziom, bo nie wiedzą co czynią. Maryjo, Matko nasza, módl się za nimi +

 10. Bogdan pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=DgwdukQ3Uvs#t=79 JEZU MARYJO JOZEFIE SWIETY KOCHAM WAS RATUJCIE DUSZE

 11. Małgorzata pisze:

  Tam gdzie panoszy się zło, tam jeszcze bardziej rozlewa się dobro , tam Bóg kieruje strumienie łask szczególnie licznych. Jest to tajemnica Bożej mocy. Tak uczył nas bł. Jan Paweł II . Myślę , że Papież Franciszek może być odpowiedzią Boga na zło , które rozlewa się w Argentynie . To Bóg i tylko ON decyduje o losach świata , i nawet jeśli wydaje się , że zło dominuje , wystarczy pomyśleć , że ponad dwa tysiące lat temu zostało pokonane na Drzewie Krzyża . Wierząc w to wszyscy jesteśmy zwycięzcami . Dla Jego bolesnej Męki miej miłosierdzie dla nas i całego świata

 12. Emi pisze:

  Ja widze tu starcie sie dwoch sil Dobra i Zla
  Widze plujacych tak jak wtedy gdy pluli na Pana Jezusa gdy szedl na kalwarie.
  Widze rozzazone jezyki, ktore wychodza z ust tych feministyek.
  Sa to sily calkowicie podlegle szatanowi. Nie wiem tylko czy swiadome tego czy nie.

 13. Ania pisze:

  Zakłócono wykład ks. Bortkiewicza o gender
  Wykład pt. „Gender – dewastacja człowieka i rodziny”, z którym ks. prof. Paweł Bortkiewicz wystąpił dziś wieczorem na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym, został zakłócony.
  Po kilku minutach od jego rozpoczęcia obok mówcy zaczął biegać i wskoczył na mównicę chłopak w złotej sukience. Interweniowała ochrona, a gdy ta miała problemy, do akcji włączyli się policjanci. Wykład przeniesiono do auli. Części osób, które chciały tam wejść, nie wpuszczono.
  Rektor uczelni udał się na policję, by złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
  Już wcześniej środowisko popierające ideologię gender mobilizowało się, by nie dopuścić do wykładu ks. prof. Bortkiewicza.
  Źródło: http://gosc.pl/doc/1803226.Zaklocono-wyklad-ks-Bortkiewicza-o-gender

 14. Franek pisze:

  Pies z głową Mahometa: nowa wystawa Szweda Larsa Vilksa

  W galerii sztuki Movitz w Sztokholmie będą wystawione obrazy przedstawiające Mahometa jako psa. Ich autorem jest szwedzki artysta Lars Vilks. Wystawę będzie można zobaczyć w dniach 7 – 16 grudnia.
  Vilks stworzył około dwudziestu obrazów, które są parafrazami słynnych dzieł sztuki. Jego osobistym wkładem jest dodanie do każdego z obrazów psa z głową Mahometa. Wydarzenie wywołało oburzenie wśród muzułmanów.
  Artysta już wcześniej przedstawiał Mahometa w postaci psa. W 2007 roku chciał wystawić w rozmaitych galeriach Szwecji takie rysunki, ale wszędzie zostawały odrzucone. W końcu opublikowało je kilka gazet.
  Tuż po publikacji artysta stał się obiektem agresywnych ataków muzułmanów. Dwóch Somalijczyków próbowało podpalić jego dom. Al’kaida zaoferowała 150 tys. dolarów za głowę Szweda. Faktycznie, w 2009 roku aresztowano kilka osób, które miały planować zamach na jego życie. Vilks był też kilkukrotnie atakowany podczas wykładów na uniwersytetach w Szwecji.
  http://www.fronda.pl/a/pies-z-glowa-mahometa-nowa-wystawa-szweda-larsa-vilksa,32503.html

  • Maggie pisze:

   Allacha mozna obrazac ale nie Mahometa mowil kiedys jeden z ex-muzulmanow…Moze wiec by to „arcydzielo” wystawila galeria sztuki wspolczesnej w Zamku Ujazdowskim? …i to do tego w tym samym czasie co dorobku „artystycznego” p.Markiewicza (z oslawionym filmem „Adoracja”)? …bylyby dwie pieczenie przy jednym ogniu…..

 15. Franek pisze:

  Obłędny projekt o uzgodnieniu płci w Sejmie

  W Sejmie – przy niemal pustej sali obrad – odbyła się debata nad projektem, prezentowanym przez Annę Grodzką z Twojego Ruchu, dotyczącym tzw. uzgodnienia płci. Inicjatywa ma spore szanse na skierowanie do dalszych prac sejmowych dzięki poparciu PO.
  Prezentująca stanowisko klubu parlamentarnego PO, poseł Małgorzata Kidawa-Błońska zapowiedziała, że klub opowie się za skierowaniem projektu o tzw. uzgodnieniu płci do dalszych prac w komisjach sejmowych. Podobne zapowiedzi padły ze strony posłów SLD i Twojego Ruchu.
  całość: http://www.pch24.pl/obledny-projekt-o-uzgodnieniu-plci-w-sejmie,19610,i.html#ixzz2me5FSjlN

  • Maggie pisze:

   Jakie to wazne aby przyjrzec sie i pamietac w czasie elekcji takie „szczegoly”….

   Pomijajac wiadome kwestie,czy nie nalezaloby zapytac tutaj: Ilu pan Grodzka w skali ogolnokrajowej ma swoich odpowiednikow(?), by odciagac teraz od zajecia sie wrecz palacymi sprawami takimi: jak chocby rosnacego ubostwa,bezrobocia,sluzby zdrowia w kraju! Czyz egoizm(!),prywata(!), ma miec proritet wkraczajac na obrady Sejmowe…bo wazniejsza? Przeciez demokratyczna Sejmowa debata to nie prywata….

   Jezus jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Moze by TEZ tak troche tolerancji dla TRADYCJI panie Grodzka ?

   • M pisze:

    Ależ przecież o to właśnie chodzi; o odciągnięcie uwagi od spraw istotnych. Pan-pani Grodzka jest idealnym obiektem. Ludzie są żądni sensacji i bardziej się zainteresują bulwersującym dziwolągiem, niż istotnymi problemami. (A wiecie, że syn pana/ni Grodzkiej jest piosenkarzem i jego twórczość jest na niezłym poziomie? Zresztą on mówi do ojca ,,tato” , a nie mamo-tato. Sądzę że nie jest zadowolony z sytuacji w swojej rodzinie).
    A przechodząc na inny temat: ktoś mądry powiedział kiedyś ,,Módlcie się do Boga, ale też działajcie sami, nie licząc tylko na cudowną pomoc”. Dlaczego u nas w społeczeństwie jest tak niska świadomość dotycząca rzeczywistości? Ludzie godzinami oglądają ogłupiające seriale, a jeśli poszukają czegoś w internecie, to wyłącznie porad odnośnie zdrowia. A potem poszerza się armia hipochondryków, faszerujących się przedziwnymi miksturami, kupująca jakieś plastry ,,oczyszczające organizm” i inne cudaczne leki, które są albo czystym oszustwem, albo gorzej; stanowią zagrożenie demoniczne.
    Gdy się rozmawia w szerszym gronie, wszyscy powtarzają slogany wysłuchane w mediach, a najbardziej wierzą TVN. (Dawniej to nosiło chyba nazwę TVN 24).
    Na pytanie na kogo głosować albo odpowiadają- wiadomo, na PO, albo wzruszają ramionami i mówią: nie ma na kogo. Wszyscy politycy są jednakowi.
    Och, marzy się jakiś mąż opatrznościowy, katolik, który założyłby nową partię, np. Polska partia chrześcijańska? Na podstawie wypowiedzi, nawet z pośród komentatorów tego portalu widziałabym nie jednego potencjalnego kandydata.
    Bo, jak wykazała praktyka, do tej pory wszelkie protesty wędrowały do kosza, nie przynosząc żadnych widocznych efektów.

 16. Emi pisze:

  Marzymy sobie o jakims madrym polityku a jeszcze do tego chrzscijanskim
  Cala polityka genderowcow jest odgorna polityka swiata
  To jest tak, ze rzady swiatowe dostaly polecenie od gornej glowy czy glow i maja zadanie wcielac to w polityke i rzadzenie. To jest wlasnie lobby, ktore tyranizuje rzady. Nasi czy tez inni politycy swiatowi musza sie przypodobac temu lobby gdyz w przeciwnym razie taki polityk moze zapomniec o karierze
  Nasza walka czy protesty pokazuje, ze ludzie nie przejda tak latwo na ich widzimisie.
  Wydaje mi sie jednak, ze te lobby moze przejsc do jeszcze ostrzejszej walki z ludzmi ktorzy stawiaja opor.
  Moze byc tak ze beda wcielac poprzez naciski na rzady ostre restrykcje dla przeciwnikow i co sie moze obrocic w swiatowa walke z chrzescijanstwem.

  • M pisze:

   Tak, iluminaci pisali o tym już dawno w słynnym liście do ,,Obywateli Świata” (Nie wiem, czy on jeszcze jest w internecie. Był w formie tekstu i na you tube). List pełen arogancji i pogardy. Był ostrzeżeniem; iż my możemy tylko ich dyktaturę zaakceptować i przystosować się. Wszelki opór będzie bezskuteczny. Głosili, że to oni decydują, kto będzie rządził w danym kraju, czy obszarze. Każdy niewygodny zostanie zlikwidowany. (Podali kilka przykładów, w tym śmierć L. Kaczyńskiego). Przechwalali się, jaką potężną bronią dysponują (chodziło chyba o broń geofizyczną). Ach, szkoda mówić.
   ktoś powie; ,,Iii, czyste przechwałki, teorie spiskowe.” Jednakże symptomy ogólnoświatowych oddziaływań są widoczne, obojętnie kto za nimi stoi. Zresztą o tym samym mówił prof. Jaroszyński).

  • Maggie pisze:

   @Emi: jest powiedzenie: jeslis trafil miedzy wrony, musisz krakac jak i one. ALE jest tez malo (a szkoda ze malo) znane dokonczenie tej sentencji: jeslis trafil miedzy czaple…jak papuga nie zapaple.
   Czapla piekniejszy ptak, moze dlatego nie lubilam pesymimistycznego Zeromskiego z jego „wronami i krukami”, a kochalam Sienkiewicza i jego bialego Orla.

   Wazne jest abysmy byli zwarci jak ci mlodzi ludzie broniacy katedry w Argentynie i zlaczeni modlitwa…a wowczas, zakroluje Chrystus w ludzkich sercach=zmiana druzgocaca plany tych, o ktorych mowi M. Zlo jest obosieczne, dlatego by nie roslo w sile mamy je Dobrem zwyciezac.

   Jezus jest Panem!

 17. Janina pisze:

  Adminko, jescze raz diękuję

 18. M pisze:

  🙂
  Nie wiem, czy buźka raczy się uśmiechnąć…
  @Maggie, jak Ci napisałam niby- balladę, to chciałaś jej usunięcia. Ale naprawdę: taki ostry język nie będący złośliwym/ logikę myślenia/ wiedzę/ doskonałe poczucie humoru- to jest dar, który otrzymuje chyba jeden na miliard ludzi. Doprawdy; chylę czoła.
  A Żeromskiego też nie lubiłam i czytałam jako obowiązkową lekturę z przymusu, zawsze z poczuciem smutku i beznadziei. A Sienkiewicza, szczególnie obecnie w wersjach filmowych mogłabym oglądać nie wiem ile razy. Chyba do końca życia i zawsze byłabym zbudowana i wzruszona.

 19. Wuj Tom pisze:

  Nie wiem czy ten filmik już tu gdzieś był na tym blogu. Jeśli nie to polecam do oglądnięcia na YT: Rebelya.TV: Gender Equality Paradox (polskie napisy)
  Opis filmu:
  Czy mężczyźni i kobiety są sobie równi?
  Znany norweski komik, całkiem na poważnie poszukuje odpowiedzi na to pytanie.
  Teza, że różnice widać gołym okiem i nie chodzi tu tylko o fascynujące…”pierwszorzędne cechy płciowe” okazuje się kontrowersyjnym i niebezpiecznym poglądem. Czy norweska nauka może się mylić? Na szczęście pytania zadaje naiwny jak dziecko komik, a to prawie jak wariat.

  Harald Meldal Eia przypomina nam, że warto wierzyć własnemu osądowi, a dominujące opinie nie koniecznie są zgodne z prawdą. Obraz kończy się jasną, klarowną i boleśnie oczywistą konkluzją.

  Dlaczego bolesną, skoro cały film przypomina lekki familijny sitcom? Bo „Gender Equality Paradox” to tak na prawdę smutna opowieść sile kłamstwa, które ubrane w pancerz poprawności politycznej wpływa na wieloletnią politykę całego państwa, a człowiekowi każe wątpić w ocenę własnego rozumu.

  „Dogmat” o równości płci to tylko kropla w pomyjach „jedynie słusznych poglądów”, które codziennie zalewają nasze głowy. Całkowita równość płci to absurd, ale ile absurdów stało się obowiązującą prawdą?
  Film dostępny tez na gosc.pl
  Pozdrawiam.
  Tomek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s