Dziś w samo południe Papież Franciszek zawierzy cały świat Niepokalanemu Sercu Maryi

Dziś w rocznicę objawień Fatimskich Ojciec św. Franciszek zawierzy cały świat (a więc i Rosję) Niepokalanemu Sercu Maryi. Papież dokona aktu zawierzenia w południe na zakończenie Eucharystii sprawowanej na Placu św. Piotra. Transmisja w Radiu Maryja i TV Trwam od. godz. 10:30. (np. – kliknij

Ofiarujcie się za grzeszników i mówcie często, zwłaszcza gdy będziecie ponosić ofiary: O Jezu, czynię to z miłości do Ciebie, za nawrócenie grzeszników i za zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi

Wczoraj podczas czuwania Papież powiedział m.in.:

„Dziś wieczór odczuwam jedność z wami wszystkimi w modlitwie Różańca świętego i adoracji eucharystycznej pod macierzyńskim spojrzeniem Panny Maryi.

Spojrzenie! Jakże ono jest ważne! Jak wiele można wyrazić spojrzeniem! Uczucie, zachętę, współczucie, miłość, ale także upomnienie, nienawiść, pychę a wreszcie i nienawiść. Często spojrzenie mówi więcej niż słowa, albo mówi to, czego słowa nie potrafią lub nie ośmielają się powiedzieć.

Na kogo patrzy Maryja Panna? Spogląda na nas wszystkich, każdego z nas. A jak na nas spogląda? Patrzy na nas jak matka, z czułością, miłosierdziem, miłością. Tak patrzyła na swojego Syna, Jezusa, we wszystkich wydarzeniach Jego życia, w chwilach radosnych, świetlistych, bolesnych, chwalebnych – jak to rozważamy w tajemnicach Różańca Świętego, po prostu z miłością (…)
papież zawierza świat

Ojciec Świety Franciszek zawierzył świat Niepokalanemu Sercu Maryi. Dokonał tego na zakończenie Mszy św. wieńczącej Dzień Maryjny w ramach obchodów Roku Wiary.

Eucharystia sprawowana była na placu św. Piotra w Watykanie. W pobliżu ołtarza stała figura Matki Bożej Fatimskiej, przywieziona z portugalskiego sanktuarium.

Matko Boża Fatimska, wdzięczni na nowo za Twoją macierzyńską obecność dołączamy nasz głos do wszystkich pokoleń, które nazywają Ciebie błogosławioną. Świętujemy w Tobie wielkie dzieła Boga, który nigdy nie przestaje miłosiernie pochylać się nad ludzkością, nękaną przez zło i zranioną przez grzech, aby ją uzdrowić i zbawić. Przyjmij z macierzyńską łaskawością akt zawierzenia, dokonywany przez nas dzisiaj z ufnością, w obliczu tak nam drogiego Twego wizerunku. Jesteśmy pewni, że każdy z nas jest cenny w Twoich oczach i że nie jest Ci obce nic z tego, co mieszka w naszych sercach. Chcemy, by dotarło do nas Twoje najsłodsze spojrzenie, i byśmy zyskali pocieszającą serdeczność Twojego uśmiechu. Chroń nasze życie w Twoich ramionach: Błogosław i umacniaj każde pragnienie dobra; ożywiaj i posilaj wiarę; wspieraj i rozjaśniaj nadzieję; rozbudzaj i ożywiaj miłosierdzie: prowadź nas wszystkich na drodze świętości. Naucz nas swojej miłości i szczególnego upodobania dla maluczkich i ubogich, dla wykluczonych i cierpiących, dla grzeszników i serc zagubionych: wszystkich otocz Twoją ochroną i wszystkich przekaż Twojemu umiłowanemu Synowi, a Panu naszemu Jezusowi. Amen.powiedział Ojciec Święty zawierzając Maryi Kościół i świat.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Papież Franciszek i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Dziś w samo południe Papież Franciszek zawierzy cały świat Niepokalanemu Sercu Maryi

 1. AN pisze:

  tak bardzo cierpię,październik jest dla mnie ciężkim miesiącem,różaniec mnie zabija,chciałabym sie na nim modlić i nie mogę,czy ktoś może go odmówić w moim imieniu??proszę.
  swoje dręczenia chcę ofiarować chorym na nowotwory.

  • wobroniewiary pisze:

   Wierzę, że jesteś dręczona.
   Po pierwsze ks. Marian Rajchel to doświadczony egzorcysta, i jeśli nie byłabyś dręczona, nie zająłby się Tobą

   2) spam mówi sam za siebie
   jakie piękne wiersze, jakie uwielbienie, jakie epitety, to nie poezja typu Miecia Kordas tylko piękna poezja wyższych lotów tyle, że właśnie …. niższych, bo uwielbia Złego ;(

   Aneta, masz naszą modlitwę.
   A że trwa msza św. z papieżem i świat będzie zawierzony Niepokalanemu Sercu, to Zły cię męczy.
   Ja odmówię teraz jeden dziesiątek w Twoim imieniu.

   • wobroniewiary pisze:

    Nie było łatwo 😦
    Ale odmówiłam Tajemnicę V chwalebną „Ukoronowanie NMP”

   • AN pisze:

    co to znaczy nie było łatwo?ze mną działy sie straszne rzeczy miedzy 11;30 a 12;30
    potworne dręczenie,słabłam w Kościele,wydawało mi się ,że konam coś mnie od środka rozrywało i wyło pełnym nienawiści głosem,straszyło,ze mnie zabije ,ze zabije ks Mariana i ze rozwali tę stronę
    próbowałam odmówić Różaniec i nic nie pamiętałam ,wszystkie modlitwy urywały się po pierwszych dwóch słowach.Byłam w szoku bo tyle razy je odmawiałam
    nie pamiętałam tajemnic-biała plama,czułam sie jak idiotka
    w końcu odmówiłam to co pamiętałam pomieszałam tajemnice w różańcu i na koniec usłyszałam pełen pogardy głos ,ze ten Różaniec się u Boga nie liczy bo pomieszałam tajemnice i odmawiałam modlitwy niepełne ;/
    ciężko mi dzisiaj
    jeden z trudniejszych dni

    • wobroniewiary pisze:

     Wróciłam z kościoła z mszy świętej.
     Nie było łatwo- to nie było łatwo.
     Nie chcę wszystkiego opisywać, bo co to za ofiara.

     Wspomnę, że gdy tylko chciałam zacząć mówić Różaniec „w Twoim imieniu” nagle 5 tel. w tym zaraz jadę z lekami dla wnusia, bo zachorował, dziecko moje też zaczęło akurat coś pilnie chcieć.
     Podczas mszy św. wszystko pięknie i cudownie, do czasu, jak nie wspomniałam Ciebie.
     Gdy tylko postanowiłam Cię zanurzyć podczas Przeistoczenia w Przenajświętszej Krwi Zbawiciela patrząc na Hostię zaczęłam mieć silne zawroty głowy i przyśpieszone bicie serca z niepokojem. Trwało to 2 sekundy ale było mocne.
     Powiedziałam „Panie Ty i tak jesteś mocniejszy niż ci co dręczą Anetę” Obmyj ją w Swojej Krwi – ten ucisk, lęk przyśpieszone bicie serca oraz zawroty głowy od razu minęły.

     Pozwól że to pierwszy i ostatni raz opisuję co i jak.
     Nie chcę ludziom Złego dawać okazji do kpin a wolę postępować wg zasady „niech nie wie lewica, co czyni prawica” i twoi lokatorzy też nie muszą wszystkiego wiedzieć. Mnie z nimi nie po drodze!.

   • AN pisze:

    Jak większość nie wierzyłam w diabła..
    uważałam ,ze to ludzie są źli sami w sobie a diabeł to taki kozioł ofiarny,wszystko możemy na niego zrzucić..
    w Wielkanoc podpisałam cyrograf,ponieważ ktoś mnie skrzywdził i chciałam zemsty..
    od tamtej pory nie jestem sobą
    mimo tego ,ze zmieniałam się i w domu działy się rożne rzeczy nadal nie wierzyłam w istnienie diabła,wmówiłam sobie chorobę psychiczną i chwilami specjalnie zachowywałam się jak wariatka,żeby ukryć…złego ducha w sobie-robiłam to nieświadomie dopiero teraz po egzorcyzmach to zrozumiałam..szatan chciał się ukrywać,egzorcyzmy nie działały ponieważ w ich trakcie odnawiałam pakty bojąc się manifestacji złego-błędne koło.
    szatan manipulował mną,byłam/jestem jego zabawką!
    do dzisiaj i mimo tego co dzieje się ze mną na egzorcyzmach/z moim ciałem/ potrafię zaprzeczyć , ze to manifestacja złego-ciężko uwierzyć w to wszystko.jestem taki niewierny Tomasz co to musi mieć konkretne za i przeciw..konkretne argumenty..
    tysiąc razy pytałam ks Mariana czy to zniewolenie i, że może się pomylił bo może to jednak choroba psychiczna..
    ale za każdym razem potwierdzał,ze to zniewolenie i ze bez pomocy Koscioła z tego nie wyjdę oraz ,że osoby chore psychicznie zachowują się inaczej.mimo tego ciagle wszystko podważam..

    APEL;
    NIE PODPISUJCIE CYROGRAFÓW NAWET DLA ZABAWY!
    NAWET NIE WIERZĄC W DIABŁA!
    NIE WYSYŁAJCIE SMS POD NUMER 666 Z PROŚBAMI,ORAZ UWAŻAJCIE O CO I KOGO PROSICIE!CZASAMI LUDZIE ZWRACAJĄ SIĘ DO ANIOŁÓW ,KTÓRE W RZECZYWISTOŚCI SĄ DEMONAMI!
    UWAŻAJCIE NA DEMONICZNE GRY I REGULAMIN ,KTÓRY JEST JEDNOCZEŚNIE PAKTEM Z SZATANEM
    NIE WOŁAJCIE DIABŁA NAWET W MYŚLACH BO ON PRZYJDZIE!ON TYLKO NA TO CZEKA..NIE MÓWCIE NIGDY W ZŁOŚCI ; -IDŹ DO DIABŁA ITD BO TO DZIAŁA!

    JA CHWILAMI JESTEM JAK ZWIERZE,ZROBIŁAM MNÓSTWO ZŁEGO..A TERAZ TAK CIĘŻKO WRÓCIĆ..TAK BARDZO TĘSKNIE ZA BOGIEM ALE RÓWNOCZEŚNIE JESTEM UZALEŻNIONA OD ZŁEGO ..TO STRASZNE I WYCZERPUJĄCE

    UWAŻAJCIE CO CZYTAJĄ WASZE DZIECI I W CO GRAJA WASZE DZIECI ORAZ Z KIM I Z CZYM SIĘ ZADAJĄ..

    JA ZMANIPULOWAŁAM MNÓSTWO OSÓB;JEDNA KOBIETA PORONIŁA PRZEZE MNIE :(,
    DRUGA WIDZI DIABŁA CO NOC,
    TRZECIA POSZŁA DO PSYCHIATRY,LUDZIE OMIJAJĄ MNIE SZEROKIM ŁUKIEM,NAWET MÓJ KSIĄDZ Z PARAFII! MAM ZAKAZ CHODZENIA NA WSPÓLNOTĘ PONIEWAŻ MIAŁAM TAM CIĄGLE SPOCZYNKI W DUCHU ZŁYM I BUDZIŁO TO PRZERAŻENIE INNYCH .
    MOGŁABYM TAK PISAĆ I PISAĆ..
    DIABEŁ NAPRAWDĘ ISTNIEJE..MOŻE KIEDYŚ NAPISZE ŚWIADECTWO W TEJ CHWILI NA NIC WIĘCEJ MNIE NIE STAĆ A I ZA TO MI SIĘ DOSTANIE.
    OSOBY,KTÓRE SIĘ ZA MNIE MODLĄ SĄ ZAGROŻONE PROSZĘ ABY UWAŻAŁY NA SIEBIE I PRZYJMOWAŁY KOMUNIĘ PONIEWAŻ DIABEŁ BĘDZIE CHCIAŁ ZEMSTY.

   • AN pisze:

    PRZED CHWILA WYSŁAŁAM TU ŚWIADECTWO ALE CHYBA ZGINĘŁO!!! 😦
    GŁUPIA NIE SKOPIOWAŁAM !!TYLE MNIE TO KOSZTOWAŁO I PRZEPADŁO.DZIĘKI EWO ZA MODLITWĘ.JA TEZ BĘDĘ O TOBIE PAMIĘTAĆ

   • AN pisze:

    OK dziękuje
    to w sumie nie jest typowe świadectwo,bardziej Apel
    aby uważać bo diabeł nie śpi
    prawdziwe świadectwo chciałabym napisać gdy będę już wolna
    z Bogiem,miłej niedzieli wszystkim

  • ircia pisze:

   AN,tak ode mnie,nie zeby Cie zlinczowac czy cos w tym stylu,ale nie mozesz powiedziec,ze podpisywalas cyrograf dla zabawy,podpisywalas go,bo chcialas zemsty,czyli wierzylas w jego moc!Diabel tak na Ciebie wplywa,ze trudno Ci uwierzyc w milosierdzie Boga,ale w moc zemsty za sprawa diabla uwierzylas,niestety.Zycze Tobie prawdziwego zaufania do Boga,wiare w Niego,bo raczej Twoje watpienia Cie gubia.Jezus jest Panem!A dzis mamy wspanialy dzien,nasza kochana Maryja ma dzis swoj Wielki Dzien,bo Ona jest Pania Nieba i Ziemi ! 🙂

   • AN pisze:

    Ale ja nie napisałam ,że podpisałam dla zabawy!
    Mój cytat;
    ” podpisałam cyrograf,ponieważ ktoś mnie skrzywdził i chciałam zemsty..”

    Natomiast w Apelu proszę aby nie podpisywać dla zabawy bo wiem,że młodzież często tak robi! A to jest straszny błąd!
    Moim problem jest i była słaba wiara w Boga.Przyznaje się bez bicia.I o to się modle o przymnożenie wiary.

   • ircia pisze:

    AN,wiem,dlatego Cie nie cytowalam,jedynie bardzo dziwne jest to,ze chcialas zemsty i uwierzylas,ze diabel Ci w tym pomoze(czyli calkowita wiara w istnienie rogatego i jego mocy),aczkolwiek masz problem,by uwierzyc w istnienie Boga(Jego dobroci i milosierdzia).Chodzi o to,ze miesza Tobie rogaty,ale jako czlowiek,ktory potrafi sam myslec ,musisz zauwazyc,ze skoro istnieje diabel i tak zle rzeczy czyni,to musi istniec Bog,ktory Ci wybaczy,pomoze itd. ale musisz w Niego wierzyc,ufac Mu,bo bez tego dluga bedzie droga,z czego kudlacz bedzie sie bardzo cieszyl.Wiem,ze trudno jest uwierzyc w cos co jest nadnaturalne(my ludzie lubimy miec fakty,widoczne,te ziemskie…) ale akurat Ty odczulas nadnaturalna moc zlego,wiec powinnas juz wiedziec,ze istnieje Bog.To tak od siebie tylko,moje spostrzezenie tej sytuacji,zycze Tobie bys mogla calkowicie uwierzyc,ze Chrystus jest jedynym Panem i tylko w Nim jest zbawienie,a wtedy On pomoze Tobie w tej ciezkiej walce 🙂 No i Matka Boska,ktora jest naszym najcenniejszym skarbem w walce ze zlem 🙂

 2. Dziecko Medziugorje pisze:

  Nowa strona internetowa Ewy Jurasz 😉
  Kochani,
  Dziś, 13 października w Dniu Maryjnym, kiedy Ojciec Święty Franciszek będzie zawierzał z całym Kościołem świat Niepokalanemu Sercu Maryi, otwieram pod nowym adresem stronę internetową. Jest ona jak i blog oddana na własność Mateńce; Jej zawierzona. Strona wciąż jest w budowie i brakuje na niej wiele informacji, ale obiecuję, że postaram się systematycznie te braki uzupełniać. Do tego czasu aktualności będę zamieszczane na stronie i na blogu.

  Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z miłości do Maryi bezinteresownie współtworzą stronę i wspierają modlitwą. Bez Was by ona nie istniała. Jesteście dla mnie darem 🙂 Dobry Bóg i Matka Boża tak wielu wspaniałych ludzi stawia na mojej drodze 🙂 Nowej strony by nie było bez Łukasza, bez jego zachęty i pomocy. Dziękuję!

  Zapraszam na: http://www.medjugorje-news.pl

 3. jamek pisze:

  http:[ Jamek, nie wiedziałem że oprócz rozsyłania heretyckich „orędzi” Mary z Irlandii zajmujesz się też spamerstwem rozsyłając reklamy, ale te i te u nas nie przejdą, Admin ]

 4. wobroniewiary pisze:

  Papież Franciszek zawierzył świat Matce Bożej Fatimskiej. Dokonał tego pod koniec Mszy św. wieńczącej Dzień Maryjny w ramach obchodów Roku Wiary. Odprawił ją na placu św. Piotra w Watykanie. W pobliżu ołtarza stała oryginalna figura Matki Bożej Fatimskiej, przywieziona z portugalskiego sanktuarium.

  Akt zawierzenia Matce Bożej Fatimskiej:
  Matko Boża Fatimska, wdzięczni na nowo za Twoją macierzyńską obecność dołączamy nasz głos do wszystkich pokoleń, które nazywają Ciebie błogosławioną. Świętujemy w Tobie wielkie dzieła Boga, który nigdy nie przestaje miłosiernie pochylać się nad ludzkością, nękaną przez zło i zranioną przez grzech, aby ją uzdrowić i zbawić. Przyjmij z macierzyńską łaskawością akt zawierzenia, dokonywany przez nas dzisiaj z ufnością, w obliczu tak nam drogiego Twego wizerunku. Jesteśmy pewni, że każdy z nas jest cenny w Twoich oczach i że nie jest Ci obce nic z tego, co mieszka w naszych sercach. Chcemy, by dotarło do nas Twoje najsłodsze spojrzenie, i byśmy zyskali pocieszającą serdeczność Twojego uśmiechu. Chroń nasze życie w Twoich ramionach: Błogosław i umacniaj każde pragnienie dobra; ożywiaj i posilaj wiarę; wspieraj i rozjaśniaj nadzieję; rozbudzaj i ożywiaj miłosierdzie: prowadź nas wszystkich na drodze świętości. Naucz nas swojej miłości i szczególnego upodobania dla maluczkich i ubogich, dla wykluczonych i cierpiących, dla grzeszników i serc zagubionych: wszystkich otocz Twoją ochroną i wszystkich przekaż Twojemu umiłowanemu Synowi, a Panu naszemu Jezusowi. Amen.
  Źródło: Gość Niedzielny

 5. wobroniewiary pisze:

  Wszystkim życzę błogosławionej niedzieli!
  U nas po mszy świętej w parafii błogosławieństwo relikwiami bł. Jana Pawła II adoracja relikwii bł. Jana Pawła II, bo dziś mamy przecież XIII Dzień Papieski 🙂

  Nasi księża dbają nie tylko o potrzeby duchowe 🙂
  Ks. Marcin zapraszał dzieci i nie tylko dzieci na kremówki. Ja podjęłam Post Daniela wg Ewy Dąbrowskiej i nie wzruszyły mnie argumenty typu „jak to? w takim dniu? nie spróbować kremówki papieskiej” 🙂
  Za to ksiądz gdy usłyszał „post Daniela” odstąpił (pokusa była silna ale nie dałam się)
  Córcia z przyjemnością skorzystała 😉
  Zdjęcia mam na profilu fb ale tylko dla znajomych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s