Ks Dariusz Oko prosi o modlitwę – dziś w Polsat News na temat wywiadu papieża Franciszka, którego udzielił podczas powrotnego lotu z Brazylii

Szanowni Państwo,
dzisiaj wieczorem w programie Polsat News, w godz. 21.30-22.00, mam mówić na temat wywiadu papieża Franciszka, którego udzielił podczas powrotnego lotu z Brazylii.
Proszę o modlitewne wsparcie, ponieważ jest to szansa, aby około 250 tysiącom osobom przekazać istotne sprostowania przeinaczeń i nadinterpretacji papieskich wypowiedzi, których dokonały niektóre media.
Przesyłam dwa znakomite teksty pana Andrzeja Margasińskiego, doktora psychologii i znanego terapeuty. Szczególnie dobrze pomagają się zorientować, z jakimi manipulacjami mamy do czynienia w przypadku homo- i gender-ideologii.
Z serdecznymi pozdrowieniami

Pobierz:
1. Homo-kalendarium 2013 (kliknij)
2. HOMOFOBIA, HOMOUPRZEDZENIE CZY HOMOSCEPTYCYZM (kliknij)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Ks Dariusz Oko prosi o modlitwę – dziś w Polsat News na temat wywiadu papieża Franciszka, którego udzielił podczas powrotnego lotu z Brazylii

 1. wobroniewiary pisze:

  Kanonizacja Jana Pawła II najprawdopodobniej 27 kwietnia 2014 roku!
  http://www.fronda.pl/a/kanonizacja-jana-pawla-ii-najprawdopodobniej-27-kwietnia-2014-roku,29768.html
  To ważna data. Nie tylko święto Bożego Miłosierdzia.
  To dzień wprowadzenia tej ustawy aborcyjnej w PRL- to dzień naszych modlitw wynagradzających za grzech aborcji a wiadomo, że św. Jan Paweł II aborcję potępiał.
  To dzień narodzin dla Nieba mojej maleńkiej 10-tyg. Karolinki….

  Któż jak Bóg!

  • Jan pisze:

   27 kwietnia – Dzień ekspiacji za aborcję
   Dnia 27 kwietnia br. (piątek) minie kolejna bolesna rocznica narzucenia Polsce – w warunkach komunistycznego terroru w 1956 r. – ustawy aborcyjnej. Skutki tej zbrodniczej ustawy, „obowiązującej” aż do dnia 7 stycznia 1993 roku, okazały się niezwykle tragiczne dla naszego narodu: okrutna śmierć milionów nienarodzonych dzieci, obciążenie wielkim grzechem sumień ustawodawców, milionów ojców, matek, pracowników służby zdrowia, dziennikarzy.

   Nóżki dziecka ok. 11 tygodni od poczęcia.

   http://sanctus.pl/index.php?module=aktualnosci&id=2483

 2. TomaszWierny pisze:

  http://lh3.ggpht.com/-z49SKani8wU/UfVurFp1ThI/AAAAAAAAB18/TIVOuAY25o0/miss%25255B6%25255D.jpg?imgmax=800
  Róbta co chceta !!!
  Żródło: JoeMonster.org

  Jeszcze się Woodstock nie zaczął a już są trzy ofiary śmiertelne. Wszystko wskazuje na to, że przyszłoroczna edycja WOŚP będzie grała na rzecz tegorocznych ofiar tego festiwalu. Zmęczony upałami, orgiami , alkoholem i narkotykami organizm zachęca młodzież do podejmowania nieodpowiedzialnych eksperymentów z dziedziny „róbta co chceta”, n.p. do zatrzymania „stopa” poprzez położenie się na jezdni lub kąpiel osoby nie umiejącej pływać w głębokim stawie

 3. Mariusz pisze:

  Za księdza Darka zawsze i wszędzie modlić się trzeba, bo na pierwszym froncie walczy o Nasz Kościół i Wiarę.

 4. Monika pisze:

  A tu dla chętnych strona pełna litanii, w tym 4 litanie do Boga Ojca:
  http://www.laudate.pl/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=5&id=20&Itemid=37&limit=30&limitstart=0
  Jezus jest Panem!

 5. nick pisze:

  A może ktoś z was rozumie o co tu chodzi??? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_zaxwd1xFzw
  nasuwają się same smutne refleksje, może jest jakieś wyjaśnienie?

  • wobroniewiary pisze:

   A co tu ma być trudnego do zrozumienia? Papież Franciszek złożył na ołtarzu koszulkę i piłkę Światowych Dni Młodzieży, jak wiemy Brazylia to kraj kibiców piłki nożnej i nie tylko.
   Widocznie ktoś poprosił Papieża o modlitwę w intencji sportowców to się Papież modlił, mało to np. piłkarzy czyni znak krzyża wchodząc na boisko.
   Catalina Rivas uczy jak powinno się wszystko przynosić w ofierze.
   A tu masz przykład modlitwy-ofiarowania.
   O tej modlitwie ks. Jan Pęzioł mówił, że powinniśmy ją codziennie z rana odmawiać.

   Modlitwa-ofiarowanie
   Boskie Serce Jezusa, przez Niepokalane Serce Maryi ofiaruję Ci wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i za grzeszników całego świata. Łączę je z tymi wszystkimi intencjami, w jakich Ty za nas ofiarowałeś się na krzyżu i nieustannie ofiarujesz się na ołtarzu. Ofiaruję Ci je za Kościół święty, za Ojca świętego i na intencje na dzień dzisiejszy wyznaczone, za potrzeby naszej parafii, rodziny, za przełożonych i krewnych tak żywych, jak i zmarłych. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty, jakich dostąpić mogę i ofiaruję je za dusze w czyśćcu. Amen.
   Catalina Rivas

 6. M pisze:

  Przeczytałam z uwagą artykuły, dotyczące homoseksualizmu. Są bardzo kompetentne i wyczerpujące tematycznie. Pozwolę sobie dodać własny komentarz:
  Komentarz: (dot. artykułu Andrzeja Morgasińskiego)
  Artykuł w kompetentny i szczegółowy sposób omawia zagadnienie homoseksualizmu; jego podłoże i przyczyny, możliwość eliminacji i (leczenia) orientacji homo, zasadność uwolnienia się od tego typu dewiacji, czy też przeciwnie pełnej akceptacji społecznej z usankcjonowaniem prawnym i skutkami z tym powiązanymi.
  Artykuł jest długi i wyczerpujący.
  Obecnie jest niezwykle modny i propagowany model demokratyczny życia społecznego. Stąd mniejszości seksualne bardzo głośno domagają się zrównania z większością heteroseksualną. Podstawowy argument, szeroko omówiony powyżej, jako model biologiczny, sprowadza się do skrótu pojęciowego: taki się urodziłem (czy takim mnie Bóg stworzył), a więc niczemu nie jestem winien i mam takie samo prawo do szczęścia jak inni. Mogę założyć rodzinę i wychowywać dzieci (adoptowane, czy poczęte in vitro), bo niby dlaczego i kto mógłby mi tego zabronić?!
  Jednakże myślenie takimi kategoriami otwiera drogę do akceptacji i innych rozbieżności z ogólnie przyjętymi normami. Pedofil powie: Ja też taki się urodziłem i mam prawo do zaspokojenia seksualnego w formie, jaka mi odpowiada. Nie ponoszę winy, bo taki jestem. Złodziej powie: wolno mi kraść, bo mam wrodzoną cechę kleptomanii. Sadysta powie: wolno mi znęcać się nad innymi, bo taki się urodziłem, to lubię i nie ponoszę winy. Itd.-Droga i eskalacja żądań będzie prawdopodobnie narastać.
  Więc gdzie szukać rozwiązania i sprawiedliwego dla wszystkich wyjścia?
  Moim zdaniem w Bogu i Bożych przykazaniach. Bóg, jako podstawową komórkę życia społecznego podaje rodzinę. Jako rodzina pojmowane jest małżeństwo i ich potomstwo zrodzone w wyniku pobłogosławionego aktu płciowego. Nie z probówki, lecz poczęte w naturalny sposób zgodny z naturą. Biblia, czyli Objawione Słowo Boga kwalifikuje akty heteroseksualne jako grzech ciężki, podobnie, jak inne patologiczne perwersyjne zachowania seksualne; zoofilię, nekrofilie i im podobne zboczenia.
  Jednakże Bóg szanuje też wolną wolę człowieka. Człowiek ma prawo wyboru własnej drogi. Może odrzucić Boga i żyć według własnych upodobań. Sprawa poniesienia kary, za sprzeniewierzenie się Bogu, to już inny aspekt problemu. Jeśli ktoś chce grzeszyć, to jego sprawa. Polacy- naród tolerancyjny- nikogo nie ukamienuje za to, że ma mniejszościową orientację seksualną, a nawet także za to, że według swoich preferencji żyje. Ale niechaj ci ludzie nie domagają się zrównania swoich jednopłciowych związków z uświęconą instytucją małżeństwa i niech nie pragną adopcji niewinnych dzieci, (czy rodzenia In vitro przez lesbijki), aby tworzyć społeczeństwo, które nie ma przyszłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s