31 maja, godz. 20.00 – Papież Franciszek zakończy miesiąc maryjny modlitwą różańcową na Placu św. Piotra

31 maja o godz. 20.00 na Placu św. Piotra Papież Franciszek będzie przewodniczyć nabożeństwu różańcowemu. Ojciec Święty Franciszek poprowadzi nabożeństwo różańcowe na placu św. Piotra o godz. 20.00, a na jej zakończenie przewidziano papieskie przemówienie. Krajowy moderator Stowarzyszenia „Żywy Różaniec” ks. Szymon Mucha, redaktor naczelny miesięcznika „Różaniec”, podkreśla wagę papieskiego świadectwa w propagowaniu modlitwy różańcowej. – Zazwyczaj z Papieżem spotykamy się na Eucharystii. Franciszek, zapraszając wiernych na wspólny Różaniec, pięknie wskazuje na znaczenie tej modlitwy – mówi ks. Szymon Mucha. – Ojciec Święty zakończy miesiąc maryjny modlitwą różańcową. Dla nas jest to bardzo wyraźny sygnał wielkiej zachęty do praktykowania Różańca – dodaje.

To będzie druga w tym miesiącu papieska modlitwa różańcowa z wiernymi. W pierwszą sobotę maja Ojciec Święty przewodniczył temu nabożeństwu w rzymskiej Bazylice Santa Maria Maggiore, w której czczona jest ikona Maryi Salus Populi Romani (Ratunek Ludu Rzymskiego). To było wyraźne zwrócenie uwagi na fatimskie wynagradzające nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca. Trzeba też podkreślić, że 13 maja br. w Fatimie na prośbę Franciszka biskupi portugalscy zawierzyli posługę PF i NSnowego Papieża Matce Bożej. Dokonało się to w miejscu, gdzie Maryja mówiła do trojga dzieci, a przez nich do nas wszystkich: „Odmawiajcie codziennie Różaniec”. Dzisiejszy świat coraz bardziej odchodzi od Boga, ustanawia prawa godzące w rodzinę i życie ludzkie, szarga świętości. Modlitwa różańcowa to siła, która formuje, umacnia i uprasza łaski potrzebne do bycia autentycznym chrześcijaninem w tej trudnej sytuacji. Ojciec Święty sam daje nam przykład
Dzień później, 1 czerwca w Polsce odbędzie się I Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę – możesz zapisać się u nas – kliknij

Dwie kolumny wg św. Jana Bosco: Niepokalana i Eucharystia – główne drogowskazy do Nieba naszego Ojca Świętego Franciszka. Dziękujemy Ci Boże Ojcze nasz za takiego Papieża!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Papież Franciszek, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „31 maja, godz. 20.00 – Papież Franciszek zakończy miesiąc maryjny modlitwą różańcową na Placu św. Piotra

 1. Maggie pisze:

  DZIS ZNALAZLAM WYWIAD Z O.MICHALEM OLSZEWSKIM.
  MOWI ON M.IN. ZE NA CALE ZYCIE MAMY WYRYTA PIECZEC CHRYSTUSA NA DUSZY – MOZE TEN WYWIAD PRZYDA SIE BY PRZEKONAC DO WYRZUCANIA PAPIEROWYCH PIECZECI IRLANDKI?

  JEZUS JEST PANEM!

 2. wobroniewiary pisze:

  Antyklerykalna fobia człowieka motyla
  Człowiek-motyl, czyli Paweł Hajncel „artysta” znany głównie z tego, że raz do roku przeszkadza katolikom w modlitwie podczas procesji Bożego Ciała, po raz kolejny się uaktywnił. Tym razem nie był jednak ani motylem ani niedźwiedziem, ale przebrał się za księdza i dzielił się swoimi antyklerykalnymi fobiami.

  „Artysta” stanął na trasie procesji z wielkim transparentem z napisem: „Kościół w kryzysie razem z Wiernymi. Msze, chrzciny, pogrzeby, śluby ZA DARMO!”. Jedna jego część przywiązana była do sygnalizatora na przejściu dla pieszych, a drugą trzymał Hajncel, przebrany tym razem za księdza. W ten sposób miał on rzekomo przekonywać do solidarności. Ale w rzeczywistości pokazał, że nie zna Kościoła, który krytykuje. Gdyby go bowiem znał, to wiedziałby, że jeśli ktoś jest z ludźmi w kryzysie, to nie jest to państwo, ani antyklerykałowie, ale przede wszystkim Kościół.
  Źródło: Fronda.pl

  • Maggie pisze:

   Moze by tak Pawel Hajncel poszedl do spowiedzi, za ktora nie musi wyciagac z konta jednej zlotowki i ktora oplacona jest Milosierdziem i Krwia Chrystusa.
   Jesli nie jest ochrzczony, a zachowanie jego na to wskazuje, mysle ze jesli by sie szczerze nawrocil, nawet w czasie procesji, ktore zwykl profanowac…ktorys z ksiezy ochrzcil by go gratis.

   • Maggie pisze:

    Ciekawe, ze lubi sie macic opowiadajac o rzekomej pazernosci czy bogactwach ksiezy, a nie o skapstwie czy niegodziwosci oskarzyciela.
    Przypowiesc o wdowim groszu jest w tym miejscu bardzo wymowna.

    Dziwne tez ze tylko koscielne organizacje charytatywne maja niewielkie koszty administracyjne, tak ze prawie wszystko trafia do potrzebujacych …a w innych to tak jak w „wielkiej orkiestrze” (tego „motylek” nie widzi). Rozszerza sie tez bzdury typu super auto ks.Rydzyka itp, a kamufluje rozne afery hazardowe itd. = szatanska sztuczka pod „wezwaniem cnoty”.

    Jezus jest Panem!

 3. Magdalena pisze:

  „ … ta fala wrogości sączona przez media, przede wszystkim przez media, ona ośmiela złoczyńców, ośmiela przestępców, do ich przestępczych czynów. I taka jest prawda.” – powiedział Abp. Henryk Hoser w Klembowie, wieczorem 29 maja 2013, kiedy odprawił rzadki rytuał o charakterze przebłagalnym za grzech profanacji Najświętszego Sakramentu.

  Jednym z elementów wczorajszego nabożeństwa była homilia wygłoszona przez Abpa Henryka Hosera. Ksiądz Arcybiskup nawiązał w niej do historii parafii. Kościół Św. Klemensa w Klembowie został ufundowany przez generała Franciszka Żymirskiego, bohatera Insurekcji Kościuszkowskiej, Legionów Polskich i Powstania Listopadowego. Jest też związany z Siostrą Faustyna, która będąc jeszcze młodą panną przygotowującą się do wstąpienia do Zgromadzenia złożyła tam prywatny ślub czystości w oktawie Bożego Ciała w 1925 roku

  Najcenniejszą rzeczą która zginęła podczas włamania, była kustodia, w której przechowywany był Najświętszy Sakrament. Kustodia (łac. custodia – nadzór, custodiere – ochraniać, ukrywać) – to metalowe naczynie liturgiczne w kształcie puszki, pozłacane od środka w którym umieszcza się hostię, która służy do wystawiania w Monstrancji do publicznej adoracji przez wiernych. Dużej, umieszczonej w nim hostii nie znaleziono pośród rozrzuconych po kościele mniejszych, przeznaczonych dla wiernych, również konsekrowanych komunikantów. Profanacja tej Eucharystii którą odnaleziono jest bolesna, niemniej jeszcze straszniejsze jest iż tę dużą hostię ukradziono wraz z kustodią, zatem nadal ona jest profanowana, nie wykluczone, iż w świadomie satanistycznym celu

  „Zatraciliśmy w naszej współczesnej kulturze poczucie sacrum, a więc świętości, świętych miejsc.” Arcybiskup w homilii zadawał retoryczne pytania: „Dlaczego to zrobił?” „Kim on jest?” „Czy był satanistą?” Przypomniał, iż ten człowiek jest ekskomunikowany, a jego straszny czyn profanacji należy do grzechów, których rozgrzeszenie zarezerwowane jest dla Stolicy Apostolskiej.

  Arcybiskup przypominał, iż podobnej profanacji, dopuszczono się zaledwie przed dwoma laty w Halinowie. Też były rozsypane Najświętsze Postacie. W jeszcze innej zaś parafii, w Gliniance, ksiądz proboszcz został związany kablem i torturowany, poprzez przypalanie rozpalonym żelazkiem. Warto zacytować śmiałą diagnozę przyczyn profanacji: „Wszystkie te trzy momenty, trzy wydarzenia tragiczne, miały miejsce, gdy narastała fala wrogości wobec Kościoła. Bo ta fala wrogości sączona przez media, przede wszystkim przez media, ona ośmiela złoczyńców, ośmiela przestępców, do ich przestępczych czynów. I taka jest prawda.”

  Na podstawie nagrania umieszczonego na stronie Archidiecezji Warszawsko-Praskiej

 4. Magdalena pisze:

  Ponad milion osób obejrzało internetowy program Mariusza Maksa Kolonko dotyczącego manipulowania informacjami o zabójstwie brytyjskiego żołnierza w Londynie.

  Co czeka Europę bez większej dzietności? Jak zachowują się muzułmanie wobec chrześcijan? Czy media są politycznie poprawne w stosunku do radykalnej społeczności muzułmańskiej? Mówi o tym w swoim kolejnym programie „Mówię jak jest” jego twórca Mariusz Max Kolonko

 5. Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  Księga Sofoniasza 3,14-18.
  Wyśpiewuj, Córo Syjońska! Podnieś radosny okrzyk, Izraelu! Ciesz się i wesel z całego serca, Córo Jeruzalem! Oddalił Pan wyroki na ciebie, usunął twego nieprzyjaciela: król Izraela, Pan, jest pośród ciebie, nie będziesz już bała się złego. Owego dnia powiedzą Jerozolimie: „Nie bój się, Syjonie! Niech nie słabną twe ręce! Pan, twój Bóg jest pośród ciebie, Mocarz, który daje zbawienie. On uniesie się weselem nad tobą, odnowi swą miłość, wzniesie okrzyk radości, jak w dniu uroczystego święta”. Zabiorę od ciebie niedolę, abyś już nie nosiła brzemienia zniewagi.

  Księga Izajasza 12,2-3.4bcd.5-6.
  Oto Bóg jest moim zbawieniem,
  będę miał ufność i bać się nie będę.
  Bo Pan jest moją mocą i pieśnią,
  On stał się dla mnie zbawieniem.

  Wy zaś z weselem wodę czerpać będziecie
  ze zdrojów zbawienia.
  Chwalcie Pana, wzywajcie Jego imienia.
  Dajcie poznać Jego dzieła między narodami,
  przypominajcie, że wspaniałe jest imię Jego.

  Śpiewajcie Panu, bo uczynił wzniosłe rzeczy,
  Niech to będzie wiadome po całej ziemi.
  Wznoś okrzyki i wołaj z radości, mieszkanko Syjonu,
  bo wielki jest pośród ciebie Święty Izraela.

  Ewangelia wg św. Łukasza 1,39-56.
  W tym czasie Maryja wybrała się i poszła z pośpiechem w góry do pewnego miasta w pokoleniu Judy. Weszła do domu Zachariasza i pozdrowiła Elżbietę. Gdy Elżbieta usłyszała pozdrowienie Maryi, poruszyło się dzieciątko w jej łonie, a Duch Święty napełnił Elżbietę. Wydała ona okrzyk i powiedziała: «Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony jest owoc Twojego łona. A skądże mi to, że Matka mojego Pana przychodzi do mnie? Oto, skoro głos Twego pozdrowienia zabrzmiał w moich uszach, poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie. Błogosławiona jesteś, któraś uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Ci od Pana». Wtedy Maryja rzekła: «Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim. Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy, oto bowiem odtąd błogosławić mnie będą wszystkie pokolenia. Gdyż wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny, święte jest imię Jego. A Jego miłosierdzie z pokolenia na pokolenie nad tymi, co się Go boją. Okazał moc swego ramienia, rozproszył pyszniących się zamysłami serc swoich. Strącił władców z tronu, a wywyższył pokornych. Głodnych nasycił dobrami, a bogatych z niczym odprawił. Ujął się za sługą swoim, Izraelem, pomny na swe miłosierdzie. jak przyobiecał naszym ojcom, Abrahamowi i jego potomstwu na wieki». Maryja pozostała u niej około trzech miesięcy; potem wróciła do domu.

  Dziś wspominamy Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny

  Van der Weyden: Nawiedzenie Elżbiety przez Maryję

  Święto Nawiedzenia wywodzi się z religijności chrześcijańskiego Wschodu. Uroczystość tę wprowadził do zakonu franciszkańskiego św. Bonawentura w roku 1263. Kiedy zaś powstała wielka schizma na Zachodzie, wtedy święto to rozszerzył na cały Kościół papież Bonifacy IX w roku 1389, aby uprosić za przyczyną Maryi jedność w Kościele Chrystusowym. Sobór w Bazylei (1441) to święto zatwierdził.
  Święto Nawiedzenia obchodzimy je 31 maja, tj. między świętem Zwiastowania Pańskiego a Narodzeniem Jana Chrzciciela. W ten sposób wspominamy przede wszystkim spotkanie Mesjasza ze swoim poprzednikiem – Janem Chrzcicielem. Jest to także spotkanie dwóch matek. Dokładny opis wydarzenia Nawiedzenia zostawił nam św. Łukasz w swojej Ewangelii (Łk 1, 39-56). Według tradycji miało ono miejsce w Ain Karim, około 7 km na zachód od Jerozolimy, gdzie dwa kościoły upamiętniają dwa wydarzenia – radosne spotkanie matek (kościół nawiedzenia św. Elżbiety, położony na zboczu wzgórza za miastem) i narodzenie Jana Chrzciciela (kościół położony w samym mieście). Maryja prawdopodobnie odbywała całą drogę z Nazaretu do Ain Karim – czy jak chcą niektórzy bibliści może nawet do Hebronu – pieszo. Być może przyłączyła się do jakiejś pielgrzymki, idącej do Jerozolimy. Trudno bowiem przypuścić, aby szła sama w tak długą drogę, która mogła wynosić ok. 150 kilometrów. Pragnęła podzielić się ze swoją krewną wiadomością o Zwiastowaniu, jednocześnie gratulując jej tak długo oczekiwanego potomstwa.
  Maryja po przybyciu dowiaduje się ze zdziwieniem, że Elżbieta już wszystko wie – tak dalece, że nawet powtarza do niej część słów anioła: „Błogosławiona jesteś między niewiastami”. Elżbieta wyraża równocześnie uznanie dla Maryi, że zawierzyła słowom posłańca Bożego. Zadziwiająca jest pokora Maryi. Przychodzi z pomocą do swojej starszej krewnej, gdy ta będzie rodzić syna. Ale i Elżbieta zdobywa się na wielki akt pokory, kiedy Matkę Chrystusa wita słowami: „A skądże mi to, że Matka mojego Pana przychodzi do mnie?”
  Elżbieta stwierdza równocześnie, że na dźwięk słowa Maryi poruszyło się w łonie jej dziecię. Pisarze kościelni są przekonani, że był to akt powitania Chrystusa przez św. Jana i że w tym właśnie momencie św. Jan został uwolniony od grzechu pierworodnego i napełniony Duchem Świętym. Poruszenie św. Jana często zestawia się z tańcem radości króla Dawida, idącego przed Arką.
  Słowa Elżbiety przywołujemy zawsze, ilekroć odmawiamy Pozdrowienie Anielskie. Krewna Maryi powtórzyła część pozdrowienia Gabriela: „Błogosławiona jesteś między niewiastami”, wyraźnie czyniąc aluzję, że za sprawą Ducha Świętego została we wszystko wtajemniczona. Potem zaraz dodała własne słowa: „i błogosławiony jest owoc Twojego łona”. Powstały także zakony żeńskie, które za główną patronkę obrały sobie Matkę Bożą w tej tajemnicy. Co więcej nawet nazwę od tej tajemnicy otrzymały. Chodzi głównie o zakon Wizytek, czyli Sióstr Nawiedzenia. Założył je w roku 1610 wspólnie ze św. Joanną de Chantal św. Franciszek. Wydarzenie to rozważamy także jako jedną z radosnych tajemnic Różańca.

  http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2013/05/30/31-maja-2013-swieto-nawiedzenia-najswietszej-maryi-panny/

 6. Franek pisze:

  Polecam wszystkim świetny artykuł. Dam tylko fragment. Naprawdę warto
  „Gdyby obiekt szamańskiej zemsty był świadom takiej możliwości i wystarczająco prędko zorientowałaby się co się dzieje, a byłby wschodnim poganinem, poszedłby do healera, aby uwolnić się od klątwy. Ale oczywiście niemiecki człowiek nigdy nie zrobiłby takiej śmiesznej rzeczy. Nein! Nie ma mowy! On po prostu będzie nosił te konsekwencje. Natomiast, niektórzy katolicy, pomimo zlaicyzowania i zracjonalizowania świata zachodu, nadal widzieliby by w tym powód do egzorcyzmu od złych duchów. Kościół zobowiązuje się do wykonywania nad takimi oficjalnych rytuałów (poważnie – było o tym w wiadomościach z Rzymu w zeszłym tygodniu !).”
  http://www.fronda.pl/a/w-czym-paznokcie-sa-potrzebne-do-czarnej-magii,28518.html

 7. Ania pisze:

  „Nie można głosić Jezusa z miną pogrzebową”
  Papież Franciszek odnosząc się do czytań liturgicznych święta Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny zaznaczył, że nie można głosić Jezusa z miną pogrzebową. Mówią o tym słowa pierwszego dzisiejszego czytania z księgi proroka Sofoniasza: „Ciesz się i wesel z całego serca, Córo Jeruzalem! … król Izraela, Pan, jest pośród ciebie” (So 3, 14-15). Do radości nawiązuje też fragment Ewangelii, kiedy mowa o tym, że Jan Chrzciciel „poruszył się z radości” w łonie Elżbiety, słysząc słowa Maryi.

  Papież przypomniał, że Matka Boża z pośpiechem udała się, by nieść pomoc swej kuzynce Elżbiecie. Podkreślił, że w liturgii dzisiejszej wszystko jest radością, która jest świętem. Zauważył, że mimo to my chrześcijanie nie jesteśmy nazbyt przywykli do mówienia o radości, a częściej wolimy narzekać. Natomiast źródłem naszej radości jest Duch Święty:

  http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,415,nie-mozna-glosic-jezusa-z-mina-pogrzebowa.html

 8. Anna pisze:

  Kolejny ksiądz z imienia i nazwiska przeciwko Marii z Irlandii który wprost jej dzieło nazywa dziełem diabła
  By Fr. Martin Cross Cmf.
  MDM ABSOLUTELY FALSE AND PERVERSE AND EVIDENTLY THE WORK OF THE DEVIL

  Ksiądz Martin Cross
  MDM ABSOLUTNIE FAŁSZYWA I PRZEWROTNA I JEST TO NAJWYRAŹNIEJ DZIEŁO DIABŁA!!!
  http://mariadivinemercytrueorfalse.blogspot.com/2013/05/notice-and-warning-to-all-catholics-of.html

 9. Magdalena pisze:

  Dziś o godz. 20.00 na Placu św. Piotra papież Franciszek poprowadzi nabożeństwo różańcowe. Wszystkich wiernych do wspólnego odmawiania różańca zaprasza sam Ojciec Święty.
  http://www.radiomaryja.pl/kosciol/papieski-rozaniec-w-ostatni-dzien-maja/

 10. agula pisze:

  Proszę o modlitwę- córka koleżanki- 19 letnia Asia wczoraj miała wylew, nie mówi….
  Dziś, w Święto Nawiedzenia Mateczko bądź łaskawa dla Asi i jej bliskich, otocz ich swoim Macierzyńskim płaszczem…

  • wobroniewiary pisze:

   Koronka się zaczyna w RM – za Asię!

   Twoja prośba o modlitwę poszła na szerokie wody na fb, bedize modlić się wiele osób

   • agula69 pisze:

    Bóg zapłać za modlitwy. Asia ma się lepiej, zdrowieje, czeka ją jeszcze w najbliższej przyszłości operacja serca, ale najważniejsze, że znaleziono przyczynę…

 11. Mariusz Śmietana pisze:

  Szok, co się teraz dzieje. Płakać się chce..

  Film z 30-go maja 2013, około godziny 14:00. Scena chwytająca za gardło i dająca do myślenia. Podczas procesji Bożego Ciała, gdy Ksiądz Tomasz śpiewa Ewangelię za płotem u zbiegu ulic Gandhi i Dereniowej, nieopodal kościoła jacyś młodzieńcy grają w najlepsze w piłkę nożną. Szczyt chamstwa, brak szacunku dla kultury narodowej, złośliwa prowokacja, czy bezmyślność? Tyle się mówi o pogaństwie zalewającym Europę i proszę – prawdę się mówi!

  • wobroniewiary pisze:

   To jeszcze nic, w innych miastach podczas procesji Bożego Ciała z megafonów restauracyjek sączyły się hity typu „ona tańczy dla mnie” i inne…. bo najważniejszy człowiek a nie Bóg
   Ale nie śmiałabym nazwać tych ludzi poganami.
   Autor filmu- p. Sendecki znany jest z przejaskrawiania.

   Często człowiek myśli, że jest ważniejszy od Boga a człowiek to tylko człowiek – stworzenie Boże.
   Polecam słowa mojego spowiednika. „Bóg wszystko widzi. Wszystko. I w swoim czasie zareaguje i odda wg uczynków”

 12. Izydora pisze:

  1. Proszę o dowód, że Maria z Irlandii (zwana też Marią z Europy, chociaż de facto jest Amerykanką) istnieje. Jej nazwisko, inne dane, fotografie, filmy, na których jest pokazana. To samo odnośnie jej kierownika duchowego i biskupa, który ręczy za prawdziwość orędzi. Inaczej trzeba będzie uznać, że to wszystko jest fikcją literacką.

  2. Teksty orędzi stosują szantaż duchowy, skazujący na wieczne potępienie tych, którzy nie uznają orędzi. Jest to samo w sobie sprzeczne z nauką Kościoła, który nie zobowiązuje wiernych do uznawania jakichkolwiek prywatnych objawień. Wiara taka nie jest nigdy warunkiem zbawienia.

  3. Orędzia nastawiają wiernych przeciw duchowieństwu, rozbijają Kościół. Tymczasem Duch Święty jest Duchem jedności, a nie podziału. Szatan jest duchem podziału i wrogości, zwłaszcza wobec Kościoła. Szczególna uwagę należy zwrócić na głoszenie, że papież Franciszek jest fałszywym prorokiem, a więc na zachętę do nieposłuszeństwa wobec głowy Kościoła Katolickiego – czyli do schizmy.

  4. Orędzia te zawierają pułapkę, jaką jest domaganie się uznania tekstów niezgodnych z nauką Kościoła, a następnie grożenie wiecznym potępieniem tym, którzy ich nie uznają. Tymczasem żaden duchowny (który przecież studiował teologię), nie może ich uznać. Może to zrobić jedynie ignorant teologiczny.

  5. Pieczęć publikowana w tych orędziach nosi cechy masońskie.

  6. Podszywanie się pod Osoby Boskie i Matkę Bożą jest stawianiem siebie w miejscu Boga. To grzech przeciw 1. przykazaniu, służący zwodzeniu wielkiej ilości ludzi, a więc w grę wchodzi materia ciężka.
  7. Millenaryzm – również niezgodny z nauką KRK.

  • Magdalena pisze:

   A ja proszę o dowód, że ” de facto jest Amerykanką”
   Nie sposób w walce z kłamstwem zwalczać je drugim kłamstwem, no chyba że Izydora ma jakąś wiedzę, to niech jej nie ukrywa.
   Z resztą się zgadzam 🙂

   • Izydora pisze:

    Kiedyś jeden ze zwolenników MDM przedstawił mi w grupie na fb rzekomy ‚wywiad radiowy’ z tą osobą. Tam były ‚informacje’ o niej, historia jej ‚objawień’ itd. Wszystko wyglądało na objawy opętania, sam ‚wywiad’ był napisany, a nie nagrany – „z powodów technicznych” i potem zniknął z sieci. Nie pamiętam nazwy miasta, w którym miała mieszkać ta pani, o ile istnieje.

  • Maggie pisze:

   Ta lista, wypunktowana jest juz dowodem a nie poszlaka.
   Jezus jest Panem!

   • Izydora pisze:

    Dowodem na co?

   • Maggie pisze:

    Jak to na co? …ze to sa fabrykacje nie majace nic wspolnego z Panem Bogiem. Kto sie ukrywa pod uzurpowanym tytulem Devine Mary…? …wrog Kosciola Chrystusowego, przypuszczalnie sztab ludzi z figurantka – to akcja zakrojona na szersza skale.

 13. Franek pisze:

  Antydepresyjne video 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s