UWOLNIENIE od złego ducha, który opanował Martę Piasecką bawiącą się wahadełkiem, radiestezją i odpromiennikami, zakopywanymi w ziemi.

Skutki zabaw z energiami które posiadają swoją inteligencję (a więc pochodzą od ducha – złego ducha) były straszne, naprawdę straszne…

wahadełko i yngyangWysłuchaj drogi Czytelniku do końca tego świadectwa kobiety, która „po to, by ratować zdrowie, syna wkroczyła po omacku w świat rzeczy niewidzialnych”. Posłuchaj jak całymi płatami schodziła skóra z jej rąk, którymi wykradała i badała fotografie, by „diagnozować i leczyć”, zakopywała słynne odpromienniki – wróżyła wahadełkiem a potem czuła się współwinna śmierci i chorób wielu osób, aż zrozumiała, że „nie jest panią własnej woli„, a gdy postanowiła z tym zerwać to jak bardzo atakował ją zły duch i jak nią rzucał, gdy miała powiedzieć „Jezus jest Panem” albo pomodlić się najprostszym egzorcyzmem – „Pod Twoja obronę…”

odpromiennik

odpromienniki z rurkami „energetycznymi”

„Po kilku miesiącach pracy z wahadełkiem Marta postanowiła działać na większą skalę. Zrozumiała, że skuteczniejsze mogą okazać się tzw. odpromienniki. Sama zajęła się ich produkcją i dystrybucją, twierdziła, że 4 odpromienniki wkopane na rogach domu mogą dać ulgę wszystkim jego mieszkańcom”. Pani Marta mówi: Po wkopaniu tych odpromienników czułam niepokój”…  

Zapraszamy, niech każdy odsłucha tego świadectwa, wypowiedzi pani Marty, ks. Andrzeja Kowalczyka, egzorcysty archidiecezji gdańskiej i innych osób, które występują w tym ważnym filmie.

                                               ***************
A propos bioenergoterapii Szamaństwo w Ruchu Palikota
Były poseł Ruchu Palikota Bartłomiej Bodio opowiedział o dziwnych praktykach w klubie parlamentarnym tej partii.

Szamaństwo w Ruchu Palikota Jeden człowiek wzbudził dużo śmiechu w klubie. To energoterapeuta Janusza, trener wschodnich technik medytacyjnych. Janusz kazał się każdemu posłowi z nim spotkać. Tłumaczył, że ten człowiek ustawił mu diet z cyklami ćwiczeń i że poprawiło mu to samopoczucie oraz percepcję. Otrzymaliśmy różne dziwne zalecenia. Np. jednemu z posłów kazał się wykąpać w 13 kg soli. Mnie wziął za ręce, popatrzył mi w oczy i oświadczył: „Musisz jeść więcej fasoli” – relacjonował były poseł Ruchu Palikota.Niezła mieszanka: Palikot, + (bio)energoterapeuci -widać co to za energia i od kogo pochodzi, uciekajmy od tego jak najdalej!!!
Modlitwa uwolnienia od tego diabelstwa (w tym od odpromienników orgonitami zwanych) kliknij
Fragment: „W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast”.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa, Zagrożenia duchowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „UWOLNIENIE od złego ducha, który opanował Martę Piasecką bawiącą się wahadełkiem, radiestezją i odpromiennikami, zakopywanymi w ziemi.

 1. wobroniewiary pisze:

  Wystarczy wpisać w google frazę „zakopać odpromienniki na 4 rogach domu” i każdy czytelnik znajdzie odpowiedź, jakich blogów – gdy się jest świadomym i posłusznym katolikiem – należy unikać. tych, które promują to diabelstwo, a przed którymi ostrzegał i ostrzega ks. Adam Skwarczyński (a w filmie wypowiada się mianowany egzorcysta z Gdańska, sama poszkodowana przez złego ducha),
  Świadectwo z lipca – mniej więcej wtedy zaczęliśmy pisać o orgonitach i energiach, że to zło – Bóg działa na raz w wielu miejscach i szykuje świadectwa by ratować swoje biedne zwodzone dzieci.

  Skoro są świadectwa z imienia i nazwiska, jest wypowiedź egzorcysty – nasze zdanie jest jasne i klarowne wiać od tych rzeczy i tych stron, jak „diabeł od wody święconej”
  Każdy ma wolną wolę, nikogo nie zmuszamy – ale materiał przedstawia fakty a decyzję niech każdy Czytelnik podejmie sam.

  Ja tylko mogę napisać „dziękuję Ci Boże za tak czytelne i jasne świadectwo” mówiące o skutkach i przyczynach takiego potężnego zniewolenia.

  A oto zdjęcie, gdzie znajdziemy, 4 rogi, zakopywanie, giftowanie odpromienników i orgonitem zwanych.
  Chwała Panu!!!

  • wobroniewiary pisze:

   Drugie zdjęcie:

   Tyle w tym temacie.
   Sprawa jasna i nic dodawać nie trzeba
   Trzymajmy się zdrowej nauki Kościoła, czerpmy z takich świadectw i wypowiedzi egzorcystów, jak ciężkie bywają zniewolenia „różnymi energiami” a jak już coś mamy „za uszami” w tej dziedzinie – spowiedź święta, rekolekcje zamknięte jak p. Marta, aby nie nawiać i modlitwy uwolnienia

 2. wobroniewiary pisze:

  MODLITWA O UWOLNIENIE OD PRZEKLEŃSTWA
  (W TYM MIĘDZYPOKOLENIOWEGO)

  Panie Jezu Chryste, wierzę, że jesteś Synem Bożym i jedyną drogą do Boga. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś. Ty stałeś się przeklęty każdym przekleństwem, które powinno spaść na mnie za moje grzechy. Ty Jezu wykupiłeś mnie z każdego przekleństwa, abym mógł żyć w błogosławieństwie.

  Panie Jezu, przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i grzechy moich przodków. Proszę Cię o przebaczenie szczególnie tych grzechów, które otworzyły mnie na działanie przekleństwa. Uwolnij mnie Jezu od skutków grzechów moich przodków. W Twoim Imieniu Jezu rezygnuję z buntu przeciwko Tobie, wyrzekam się wszystkich moich grzechów i grzesznych przyzwyczajeń i poddaję całe moje życie Tobie jako jedynemu mojemu Panu i Zbawicielowi.

  Decyzją woli przebaczam wszystkim, którzy mnie skrzywdzili, ponieważ pragnę, aby Bóg mi wszystko przebaczył. W sposób szczególny przebaczam…( imiona osób, które mnie skrzywdziły). Przebaczam im Jezu tak jak Ty mi wszystko przebaczyłeś. Przebaczam również samemu sobie wszystkie moje grzechy, błędy i porażki życiowe, tak jak Ty mi wszystko przebaczasz.

  Staję teraz we Krwi Jezusa, w Sercu Maryi Wspomożycielki chrześcijan, chroniony od każdego zła. Szatan nie ma do mnie żadnych praw. Krew Jezusa odkupiła mnie, oczyszcza z każdego grzechu i uświęca mnie.

  W imieniu Jezusa wyrzekam się wszelkich kontaktów z okultyzmem (z magią, bioenergoterapią, reiki, kartami tarota i wszelkimi formami wróżenia, uzdrawiania za pomocą różnych energii, homeopatią, jogą, religiami i medytacjami wschodu, astrologią, radiestezją, horoskopami, itp.). Jeśli posiadam jakieś amulety, talizmany, książki okultystyczne, ezoteryczne, jakieś przedmioty „ na szczęście”, odpromienniki, symbole religijne innych religii, itp. to postanawiam zniszczyć je natychmiast.

  Teraz Panie Jezu, w autorytecie dziecka Bożego, na mocy chrztu świętego, przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej, św. Michała Archanioła, mojego Anioła stróża i wszystkich świętych w niebie, wyzwalam siebie w Twoje Imię Jezu od jakiegokolwiek przekleństwa nad moim życiem! W tej chwili w Imieniu Jezusa, niech tak się stanie! AMEN

  Z wiarą i pełnym zaufaniem przyjmuję uwolnienie od przekleństwa i dziękuję Ci za nie Jezu! Otwieram się teraz całkowicie na przyjęcie wszystkich Błogosławieństw, które dla mnie przygotowałeś. Chcę kochać Jezu tylko Ciebie z całego serca, ze wszystkich moich sił i z całej duszy, a drugiego człowieka jak siebie samego. Oddaję całe swoje życie, prowadzenie mnie każdego dnia i owoce tej modlitwy Matce Bożej. AMEN!

  Dziękczynienie i chwalenie Jezusa za wszystko co uczynił dla mnie w trakcie tej modlitwy, a następnie słuchanie w głębokiej ciszy Jego głosu, Jego odpowiedzi na moją modlitwę.

 3. Magdalena pisze:

  A w ogóle to uważam, że to bardzo ważny temat i ludzie nie wiedzą jakie mogą być konsekwencje używania tych urządzeń, kart, wahadełek, kul szklanych, kryształów i wahadełek z różdżkami. Film obejrzałam z zainteresowaniem, ale jak wypowiadał się „mistrz” ceremonii energetycznych to automatycznie odwracałam głowę w drugą stronę. On po prostu budzi mój lęk.
  Polecam też to świadectwo niżej, jest dziś o czym myśleć i za kogo się modlić 🙂

 4. Pawel pisze:

  Dziś temat nr 1 to zło energoterapii 😀
  Wchodzę na WoWiT, przejmujące i ważne świadectwo, czytam oglądam i uważam, że to podsumowanie tego, z czym trzeba walczyć.
  Wychodzę z WoWiT, wchodzę sobie na fb, a tam na I-szym miejscu artykuł z „gościa”

  Polecam, bo temat to Palikot i szamaństwo energoterapii w jego partii
  „Szamaństwo w Ruchu Palikota”
  Były poseł Ruchu Palikota Bartłomiej Bodio opowiedział o dziwnych praktykach w klubie parlamentarnym tej partii.

  – Jeden człowiek wzbudził dużo śmiechu w klubie. To energoterapeuta Janusza, trener wschodnich technik medytacyjnych. Janusz kazał się każdemu posłowi z nim spotkać. Tłumaczył, że ten człowiek ustawił mu dietę z cyklami ćwiczeń i że poprawiło mu to samopoczucie oraz percepcję. Otrzymaliśmy różne dziwne zalecenia. Np. jednemu z posłów kazał się wykąpać w 13 kg soli. Mnie wziął za ręce, popatrzył mi w oczy i oświadczył: „Musisz jeść więcej fasoli” – relacjonował były poseł Ruchu Palikota

  Szef każe, członek partii musi .
  http://gosc.pl/doc/1532094.Szamanstwo-w-Ruchu-Palikota

  • Maria z Warszawy pisze:

   O mój Boże może facet chorował na reumatyzm więc kąpiel solankowa mogłaby może pomóc. Przecież w sanatoriach są również kapiele solankowe, blotne itp i td……….

   • Sebro pisze:

    Chcesz solankę to idziesz do lekarza specjalisty, bo od tego on jest. Zaś za decyzjami bioenergoterapeuty zawsze stoi zły duch, który ma swój cel w tym działaniu.

   • Maria z Warszawy pisze:

    Sebro idziesz do lekarza i Ci mówi kup sobie sól bochenska lub inna leczniczą , wsyp ja do wody w wannie i pomocz ciało. To że bioenergoterapeuci wykorzystują wiedzę znana od setek a nawet tysięcy lat (ziołolecznictwo)w niecnych zamiarach nie musi od razu pachnieć siarka i ogniem. Czy uważasz, ze chemia, którą nas szpikuje przemysł farmaceutyczny w celu uzyskania zysków nie jest szatanskim pomysłem

 5. Miecz Prawdy pisze:

  W dniu św. Jerzego kolejny smok pokonany. Chwała Panu!
  W ikonografii Święty ukazywany jest w krótkiej tunice jako rycerz na koniu zabijający smoka
  Smok na obrazach (symbolizujący szatana) pochodzi z podań o św. Jerzym, prawdopodobnie średniowiecznych. Historię opisał m.in. Jakub de Voragine OP około roku 1260 w “Złotej legendzie”.

 6. Ewangelia wg św. Jana 12,44-50.
  Jezus tak wołał: «Ten, kto we Mnie wierzy, wierzy nie we Mnie, lecz w Tego, który Mnie posłał. A kto Mnie widzi, widzi Tego, który Mnie posłał. Ja przyszedłem na świat jako światło, aby każdy, kto we Mnie wierzy, nie pozostawał w ciemności. A jeżeli ktoś posłyszy słowa moje, ale ich nie zachowa, to Ja go nie sądzę. Nie przyszedłem bowiem po to, aby świat sądzić, ale aby świat zbawić. Kto gardzi Mną i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które powiedziałem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym. Nie mówiłem bowiem sam od siebie, ale Ten, który Mnie posłał, Ojciec, On Mi nakazał, co mam powiedzieć i oznajmić. A wiem, że przykazanie Jego jest życiem wiecznym. To, co mówię, mówię tak, jak Mi Ojciec powiedział».

  Jerzy pochodził z Liddy (Azja Mniejsza). Zachowały się o nim nikłe dane biograficzne, jednak są bardzo liczne i wczesne dowody kultu Świętego. Jego ojcem miał być Pers – Geroncjusz. Syn miał być uproszony przez rodziców w późnej ich starości długą modlitwą. Jerzy jako ochotnik wstąpił do legionów rzymskich. Doszedł do rangi wyższego oficera (trybuna?). Podczas prześladowań za czasów Dioklecjana jako chrześcijanin odmówił złożenia ofiary bóstwom rzymskim (305?). Rozdał wcześniej całą swą majętność ubogim. Poddano go okrutnym i długim męczarniom – według niektórych tekstów trwały one aż 7 lat. Przybijano go do krzyża, torturowano na katowskim kole. Umęczono go w Diospolis na terenie Palestyny.

  Okrucieństwo zastosowane wobec św. Jerzego musiało być wyjątkowe, skoro wśród tak ogromnej liczby męczenników, którzy wówczas zginęli za wiarę, jemu nadano tytuł Wielkiego Męczennika. Jego kult na Wschodzie był tak popularny, że zajmował pierwsze miejsce po Najświętszej Pannie Maryi i św. Michale. W samym Egipcie i na Cyprze wzniesiono ku jego czci 60 kościołów, a nie było ani jednej świątyni bez jego wizerunku. W Jerozolimie już w wieku IV istniał kościół, a od wieku VI również klasztor ku jego czci. Podobny kościół i klasztor powstały w wieku VI w Jerychu. W Etiopii (Abisynii) do dzisiaj kult jego jest bardzo żywy. Na Kaukazie cała prowincja otrzymała jego nazwę (Georgia – Gruzja). Do kultu i legendy o Świętym przyczyniły się wyprawy krzyżowe, z których jedna stacjonowała pod Liddą. Za swego patrona uznają go: Anglia, Holandia, Niemcy, Szwecja i Litwa; archidiecezja białostocka i wileńska oraz diecezja pińska; miasta – między innymi Ferrara i Neapol. Pod wezwaniem św. Jerzego powstało wiele bractw rycerskich oraz zgromadzeń zakonnych. Stał się patronem rycerzy, żołnierzy, ludzi mających związek z bronią i walką – rusznikarzy, zbrojmistrzów, puszkarzy, kawalerzystów, wojsk pancernych, a także rolników, skautów i harcerzy. Jest orędownikiem podczas epidemii, zwłaszcza trądu, oraz w chorobach skóry.

  Święty JerzyW ikonografii Święty ukazywany jest w krótkiej tunice jako rycerz na koniu zabijający smoka. Jego atrybutami są: anioł z wieńcem laurowym lub z koroną, baranek, biała chorągiew lub lanca z czerwonym krzyżem, koń, palma męczeństwa oraz m.in. przedmioty jego męki – gwoździe, kamień młyński i koło, miecz, smok u stóp, smok zabity.
  Smok na obrazach (symbolizujący szatana) pochodzi z podań o św. Jerzym, prawdopodobnie średniowiecznych. Historię opisał m.in. Jakub de Voragine OP około roku 1260 w „Złotej legendzie”. Na źródle, którego woda zaopatrywała miasto Silene (prawdopodobnie późniejsza Cyrena w Libii), smok zrobił swoje gniazdo. Na czas nabierania wody mieszkańcy musieli wypędzać smoka. Aby potwór ruszył się, musiał dostać każdego dnia owcę. Kiedy owiec zabrakło, mieszkańcy musieli oddawać codziennie jedną z dziewcząt. Ofiara była wybierana przez losowanie. Pewnego razu losowanie wskazało księżniczkę. Monarcha żebrał o jej życie, jednak bez skutku. Miała już zostać ofiarowana smokowi, gdy na jego drodze pojawił się święty Jerzy. Stanął twarzą w twarz ze smokiem, przeżegnał się znakiem krzyża, pokonał smoka i uratował księżniczkę. Wdzięczne miasto porzuciło pogaństwo i przeszło na chrześcijaństwo.
  Broń, którą św. Jerzy pokonał smoka, nazwano Ascalon. Na miejscu, gdzie padł smok, król zbudował kościół pod wezwaniem NMP i św. Jerzego.

  http://ewangeliadlanas.wordpress.com/2013/04/23/24-kwietnia-2013-sroda-iv-tygodnia-okresu-wielkanocnego/

 7. Paul pisze:

  Pan Robert Tekieli mówił o tych zakopanych odpromiennikach też kiedyś i o samobójstwach fest.Przylazł i mówi że ją zniszczy takiego czegoś to nie słyszałem.Co za zimny oduczuciowiony typ

 8. Anna pisze:

  Demoniczne praktyki Palikota

  Bioenergoterapia, cykle ćwiczeń i pseudoduchowość obok wściekłych ataków na katolicyzm – to codzienność w Ruchu Palikota. Opowiada o tym w „Rzeczpospolitej” były poseł tej grupy Bartłomiej Bodio

  I choć niewierzącym może się to wydawać śmieszne, to Bodio (sam określający się jako niewierzący z domu) jasno pokazał, że u podstaw polityki Palikota leżą duchowe siły. I nie są to siły dobre

  http://www.fronda.pl/a/demoniczne-praktyki-palikota,27723.html

 9. Franek pisze:

  Fronda pisze:
  SKANDAL! Półnagie panie z Femenu zaatakowały arcybiskupa
  Nie od dziś wiadomo, że panie z Femenu nie przebierają w środkach. Można oczywiście zastanawiać się, czy paradowanie topless konkretnie przekłada się na realizację ich postulatów, ale jedno jest pewne – niewątpliwie zwracają na siebie uwagę. Tym razem jednak ostro przegięły…
  Arcybiskup Andre-Joseph Leonard prowadził wczoraj wykład o tematyce pro-life na Uniwersytecie w Brukseli. Kwestia obrony życia wywołuje najwyraźniej ogromną wściekłość Femen’istek, gdyż wtargnęły one na wykład duchownego. Co więcej, obrzuciły metropolitę wulgarnymi wyzwiskami… Miał to być protest przeciwko rzekomej homofobii Kościoła, który oskarżyły o hipokryzję…
  Duchowny naraził się agresywnym paniom z Femen m.in. tym, że w jednym z ostatnich wywiadów powiedział: „Homoseksualizm to nie to samo, co normalny seks, podobnie jak anoreksja nie jest normalnym apetytem”.
  Wściekłe feministki zostały wyproszone z wykładu duchownego, jednak zanim to się stało, całkowicie obłay go wodą… Trudno w jakikolwiek sposób komentować takie zachowanie. Tym, na co warto zwrócić uwagę była jednak reakcja samego arcybiskupa, który z pokorą i stoickim spokojem dokończył swój referat, a na koniec ucałował plastikową butelkę w kształcie Maryi, której panie z Femenu użyły do oblania go wodą…

 10. Monika pisze:

  Ostre starcie Cejrowskiego z Hołownią, także na temat obrony życia:

 11. wobroniewiary pisze:


  To było w kwietniu dwa lata temu – Prymas Belgii Andre-Joseph Leonard został obrzucony tortami. Miała to być kara za jego zgodne z prawdą i nauką Kościoła wypowiedzi na temat homoseksualizmu i aborcji. Nagranie ostatniego z poniżających ataków zostało opublikowane na YouTube. Film zawiera też apel o ponawianie takich ekscesów.

  • Maria z Warszawy pisze:

   Nie szkoda im było tortów ja bym wolała zjeść torta niż nim rzucać a jak myślę ks. Prymas tez wolałby spróbować tortu z talerzyka.

  • Maggie pisze:

   Osoba rzucajaca tort ubrana jest w sutanne, jesli sie nie myle. Wiec to jakis przebieraniec …albo rzeczywisty, albo duchowy.

   Zaklocenie liturgii …to cos wiecej NIZ ludzkie dzialanie…

   Ktos profanuje Msze Sw. i z nienawiscia marnuje zywnosc …w kraju gdzie wielu sztuka okruszyny chleba….

   jest Panem!

   • Maggie pisze:

    Napisalam poprawnie: Jezus jest Panem!
    A zostalo wydrukowane tylko: jest Panem….dowod na dzialanie zlego.
    Apage satana
    JEZUS JEST PANEM!

    • wobroniewiary pisze:

     Tak, szatan mści się i panoszy jak może.
     Miałam w sobotę jechać z dzieckiem do Wąwolnicy na mszę św. o uzdrowienie, ale…
     wczoraj tel. ze szkoły – pogotowie szpital (ta po operacji ucha),… dziś druga zachorowała, lekarz w domu, zero wyjazdu, lekarz zabronił, zresztą taki wirus, że mała wymiotuje, leci z rąk, przysypia budzi się i nie ma siły nawet siedzieć. Teraz śpi po antybiotyku.

     Pozostaje modlitwa w domu i doglądanie chorych…
     Ale Bóg wie co robi i dlaczego dopuszcza takie krzyże. Pytanie, czy umiemy je przyjmować

     Proszę o modlitwę za moje dwie córki i za mnie.
     Ewa

   • Maggie pisze:

    Niech Pan Bog obejmie Swa Opieka i Blogoslawienstwem Ciebie Adminko i bliskich Twemu Sercu.
    Mam chwile czasu, to zaraz lupne czorta, dziesiatka Rozanca za Was.
    Jezus jest Panem!

 12. Patriota i katolik pisze:

  To bolesna ustawa dla Francji
  To bolesna porażka większości francuskiego społeczeństwa– powiedział ks. inf. Stanisław Jeż, rektor Polskiej Misji Katolickiej we Francji.
  Wczoraj Zgromadzenie Narodowe, niższa izba francuskiego parlamentu, przyjęła ustawę zezwalającą na tzw. małżeństwa osób tej samej płci i adoptowanie prze nie dzieci. Ustawę już wcześniej uchwalił francuski Senat.
  Więcej: http://www.radiomaryja.pl/informacje/to-bolesna-ustawa-dla-francji/

  • Maria z Warszawy pisze:

   Dla Adminki, proszę przy takich sensacjach ( grypa zołądkowa) kupic zwykłą Cokca Colę tylko tego najzwyklejszego odrdzewiacza i podawać po trochu pić ustapią wymioty. Sprawdzone na sobie zreszta za poradzą starszej pani doktor w szpitalu.

   • wobroniewiary pisze:

    Znam ten sposób ale to co innego .Anulka od wczoraj śpi nieprzytomna budzi się i wymiotuje … wydzieliną z gardła taki to wirus. To nie zatrucie żołądkowe. Nic nie je i nie pije, a wymiotuje co 10 minut ale tylko flegmą i śliną a ból i płacz przy tym co nie miara Podaję łyżeczką tylko wodę co rusz, bo temp. sięga prawie 40., lek od temp. też oddała z powrotem…
    Teraz się obudziła więc znikam od kompa.
    O piciu i jedzeniu nie ma mowy. Ale ks. Jan Pęzioł już wczoraj nas pobłogosławił a miałyśmy tam jechać…
    Boże bądź wola Twoja

 13. Patriota i katolik pisze:

 14. Anonim pisze:

  Austriaccy ateiści żądają zmiany konstytucji i zniesienia „przywilejów kościelnych”. Episkopat wytyka im błędy w argumentacji
  Austriaccy ateiści i agnostycy zbierają podpisy pod społeczną inicjatywą ustawodawczą o zmianę konstytucji, „wprowadzenie jasnego rozdziału Kościoła od państwa” oraz skończenia z „gigantycznymi subwencjami na rzecz Kościoła”, a także zniesienia innych „przywilejów kościelnych”. Episkopat zarzuca inicjatorom wiele przeinaczeń i błędów w argumentacji.
  Paul Wuthe, rzecznik prasowy austriackiej Konferencji Biskupów, zdecydowanie skrytykował argumentację i postulaty niewierzących. W jednym z wywiadów zwrócił uwagę na wiele błędów w samym programie zmian m.in. odnośnie podatku gruntowego. – Zgadza się, zarejestrowane związki wyznaniowe nie płacą podatku gruntowego. Ale tylko wtedy, gdy nieruchomość jest wykorzystywana do nabożeństw, działalności duszpasterskiej czy administracyjnej – tłumaczył. – Podobnie w przypadku akademików czy domów spokojnej starości. To są wszystko prawnie zdefiniowane cele, które dotyczą wszystkich – dodał.
  Całość: http://www.fronda.pl/a/austriaccy-ateisci-zadaja-zmiany-konstytucji-i-zniesienia-przywilejow-koscielnych-episkopat-wytyka-im-bledy-w-argumentacji,27742.html

 15. Monika pisze:

  Warto posłuchać ponadczasowych słów kardynała Hlonda:

 16. Monika pisze:

  Gorąco polecam odsłuchanie tego wykładu egzorcysty o rozeznawaniu duchów i o tym czym jest grzech – wiedza autentyczna, nie książkowa ale praktyczna.

 17. Monika pisze:

  A tu przykład z życia – piękne świadectwo, ku przestrodze, Ani Bartczak – młodej dziewczyny uwolnionej z opętania demonicznego, przekazane w telewizji, choć jak wiemy w TV to rzadkość takie świadectwa. Warto posłuchać jak Pan Bóg działa i jakie są teraz zagrożenia – mówi ta, która przez to przeszła, a wychowana była w tradycyjnej, katolickiej rodzinie.oraz towarzyszący jej pomocnik egzorcystów.

  […edycja]

  • wobroniewiary pisze:

   Wybacz, ale usuwam film, stacja tvn to nie jest to co można promować. Agnieszka Radwańska dała im dożywotnia kartkę koloru czerwonego. Bierz przykład z katoliczki która nie promuje złych stacji!

   Agnieszka Radwańska: „TVN ma ode mnie dożywotnią czerwoną kartkę. Przykro mi, że mamy takie media”.

   http://www.fronda.pl/a/radwanska-tvn-ma-ode-mnie-dozywotnia-czerwona-kartke,27687.html

   • Monika pisze:

    Telewizji TVN nie promuję i nie zachęcam do jej oglądania (aczkolwiek i słynna Agnieszka Radwańska tak jak wszyscy znani ludzie tam występuje) – a raczej modlę się za dziennikarzy, by się nawrócili, skoro mają tak wielki wpływ na opinie i oceny innych, i mogą mieć na sumieniu tysiące dusz – tyle mogę zrobić – a jeśli chodzi o to świadectwo uwolnienia Ani Bartczak od złego ducha – wywiad z wyzwoloną od opętania i pomocnikiem egzorcysty – to trafiłam na nie przypadkiem w internecie (choć w życiu nie ma przypadków dla Katolika), przeglądając inne świadectwa (również godne polecenia), a te, czyli same świadectwa, zawsze mogą i powinni składać wszyscy doświadczający ingerencji Bożej w swoim życiu, gdy nagle to życie nabiera sensu i odmienia się całkowicie. Świadczenie o Bogu jest rzeczą zawsze godną polecenia a nawet przywilejem..

    Wśród ludzi nawróconych i odtąd wierzących Bogu takie świadectwa umacniają wiarę a wśród niewierzących, wątpiących mogą być iskrą, która spowoduje właśnie nawrócenie, przylgnięcie do Boga a przynajmniej skłoni do szukania Prawdy o Bogu, Prawdy o Dobrej Nowinie. Każdy jest powołany do świętości a Prawdę trzeba głosić wszędzie, nawet w brudnym TVN-ie. Czy jest dziś gdzieś miejsce czyste? Nawet kościoły są profanowane i sam Pan Jezus, a we wspólnotach wilki w owczej skórze – dobrze to znamy – każdy zna z własnego podwórka. Wszędzie można znaleźć fałsz i tu potrzebne jest rozeznanie duchowe a to również pochodzi od Boga.

    Czy to ważne gdzie i kiedy się ktoś nawraca? Ważne, że jest odtąd innym człowiekiem, że nie jest sługusem ojca kłamstwa, czasem dzięki drugiemu, którego Pan Bóg stawia na naszej drodze. Tak jak Pan Bóg postawił mi Was, Drodzy Admini na mojej drodze – i Bogu wielkie dzięki za to.
    Chyba każdy nawrócony żyje odtąd dla Boga i by dać świadectwo Prawdzie, nieważne gdzie Pan Bóg tego człowieka w danej chwili postawi, nawet gdyby był otoczony przez samych wrogów Chrystusa i miał iść na Krzyż.

    Pytanie: Czy źle zrobiła Ania Bartczak wraz z pomocnikiem egzorcysty, niosąc właśnie do telewizji TVN to przesłanie o Bogu i o modlitwie, o pomocy uzyskanej dzięki egzorcystom? Czy źle zrobiła niosąc to światło właśnie tam gdzie jest mrok, a jednocześnie wiele osób tej telewizji słucha, będąc Katolikami i nasiąka propagandą i wszelkim złem? Nie sądzę, że to było złe. To było w planach Bożych. A skoro było rzeczą dobrą, to dlaczego tego nie zobaczyć i nie wysłuchać z korzyścią dla siebie i innych, i dla większej Chwały Bożej? Czasem tam gdzie grzech jest wielki, tym bardziej rozlewa się Łaska. Widocznie taka była Wola Boża i na pewno sprawa ta była wcześniej omodlona i rozeznana, by Prawdę mogli usłyszeć nawet tam.

    Prawdy nie należy się wstydzić, chować pod dywan ale stawiać na świeczniku, tak jak Boga nie należy się wstydzić. Świadectwa właśnie takich nawróconych ludzi, jak Ania, nie bojących się nawet TVN-u, mówiących odważnie i prostym językiem, trafiającym do prostych ludzi a jednocześnie słowami wypływającym od Ducha Świętego, powinno usłyszeć jak najwięcej osób. Nieważne gdzie się głosi tę Prawdę: na ambonie, w Kościele, we wspólnotach, na ulicy, na peronie, w metrze, w więzieniu, czy w miejscach świętych, jak Medjugorie, czy w totalnie skażonych, jak telewizja. Jeśli Pan Bóg daje Łaskę, nawet w takiej telewizji jak TVN, by mogła dojść do głosu Prawda, to trzeba z tego skorzystać, bo jest Wolą Bożą, by także inni (myślący inaczej, wierzący inaczej) mieli szansę na nawrócenie i dobrze jest jeśli nawet tam Prawda o Bogu dojdzie do głosu. A może usłyszą tę Prawdę Ci co nigdy Jej nie słyszeli albo usłyszą Ci, co słyszeli już wielokrotnie ale nigdy Ona do nich nie dotarła. Głosić Pana Boga i jego cuda, dać świadectwo Prawdzie można wszędzie a zwłaszcza tam, gdzie daleko ludziom do Boga, gdzie dusze giną, umierają i nawet o tym nie wiedzą.

    Odtąd nie ja żyję ale żyje we mnie Chrystus, i nie ważne gdzie i kiedy o tym powiem.
    Świadectwo to świadectwo a ludzie potrzebują dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek właśnie świadectw i o tym też mówił też Papież.

    Tylko Jezus jest Panem!

 18. Pingback: Nigdy nie baw się wahadełkiem ,to grzech okultyzmu | Biały, bardzo biały

 19. Pingback: Czy wyrzekasz się wszystkich fałszywych proroków i religii, uzdrawiania za pomocą (bio)energii, homeopatii, reiki, numerologii….? – Dziś kolejne spotkanie z O. Danielem | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 20. Amelia pisze:

  Wideo umieszczone w artykule nie działa. 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s