W Wielki Czwartek papież odprawi mszę św. w więzieniu m.in. dla muzułmanów, stąd taka nagonka i manipulacje w necie. Youcef Nadarkhani żyje, od pół roku na wolności…

Komu zależy na skłócaniu katolików i muzułmanów? Na budowaniu ciągłego napięcia i poczucia zagrożenia?
Czy tak postępuje katolik? Dziecko Maryi, które sieje nienawiść, podaje kłamliwe informacje i buduje nienawiść międzywyznaniową?

Jeden z „blogów katolickich” szumnie zwany blogiem Królowej Pokoju (dzieckonmp) za innym blogiem religijnym „monasterujkowice.pl” sieje zamęt i niepokój po raz kolejny. Wielki tytuł „Iran zabija chrześcijan” i zdjęcie powieszonego Irańczyka, który poniósł karę za przejście na chrześcijaństwo (a naprawdę jest to powieszony rok temu szpieg irański, który zabił prof. pracującego przy irańskim programie jądrowym).

Na czym polega manipulacja i sianie grozy?
Zamieszczono zdjęcie i dodano ideologię „Youcef Nadarkhani, były muzułmanin, został powieszony w Iranie ponieważ przyjął Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, jedynego prawdziwego Boga. Umarł z uśmiechem”

A kto jest na zdjęciu?  Szpieg irański!kliknij i kliknij
15 maja 2012 roku władze w Teheranie wykonały wyrok śmierci na mężczyźnie, który został skazany przez irański sąd za zabicie prof. Masuda Alego Mohammadiego pracującego przy irańskim programie jądrowym. Według Irańczyków zgładzony Madżid Dżamali Faszi (†24 l.) był szpiegiem na usługach izraelskiego wywiadu. W styczniu 2010 r. miał podłożyć ładunek wybuchowy, od którego zginął naukowiec

Jak wygląda Youcef Nadarkhani? – http://chn24.pl i co z nim się dzieje?

09 Wrzesień 2012 – Pastor Youcef Nadarkhani WOLNY!
W dniu wczorajszym pastor Youcef Nadarkhani został oczyszczony z zarzutu odstępstwa od islamu, za który ciążyła na nim kara śmierci. Sąd irański uznał go winnym ewangelizowania muzułmanów, za co skazano go na trzy lata więzienia. Jednak na poczet wyroku zostały mu zaliczone lata, które już spędził w więzieniu i w związku z powyższym został wypuszczony na wolność. Pastor Nadarkahni powrócił już do swojej rodziny. Powiedział też: „Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoimi modlitwami”. Ciesząc się z wyjścia na wolność naszego brata w Chrystusie, trwajmy nadal w modlitwie za niego, jego rodzinę i wszystkich zaangażowanych w jego sprawę.
Głos Prześladowanych Chrześcijan Polska – kliknij

Zaczyna się Świąteczne Triduum – skupmy się na modlitwie, adorowaniu Krzyża i duchowym przygotowaniu do Świąt Wielkiej Nocy!


Droga Krzyżowa Libańczyków

W Wielki Piątek Ojciec Święty Franciszek po raz pierwszy będzie przewodniczył Drodze Krzyżowej w rzymskim Koloseum. Tegoroczne rozważania na prośbę Benedykta XVI napisała libańska młodzież pod przewodnictwem ks. kard. Béchary Boutrosa Raï – patriarchy Maronitów.

Wprowadzenie do rozważań Drogi Krzyżowej przygotowanych przez libańską młodzież nawiązuje do pytania młodzieńca z Ewangelii według św. Marka: „Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?” (Mk 10, 17). Odpowiedzią jest naśladowanie Pana w cierpieniu. W medytacjach podkreślono, że naśladowanie Chrystusa na drodze krzyżowej „jest skierowane do wszystkich, a zwłaszcza do młodych i tych, którzy poddani są próbie podziałów, wojen i niesprawiedliwości i którzy walczą o to, by być znakiem nadziei i budowniczymi pokoju pośród swoich braci”.

„We współczesnym świecie istnieje wielu ’Piłatów’, którzy dzierżą w swych rękach władzę (…). Istnieje wielu ludzi, którzy są słabi i tchórzliwi w obliczu siły i zabezpieczają swoją władzę niesprawiedliwością, deptaniem godności człowieka i jego prawa do życia” – zwracają uwagę młodzi Libańczycy w medytacji I stacji. Odniesień do konkretnych sytuacji jest w całości rozważań dużo więcej. Wskazują one między innymi na próby „wyrzucania Boga z ludzkiego życia” i „ślepy sekularyzm, dławiący wartość wiary i moralności w imię rzekomej obrony człowieka”.

Pobierz tekst rozważań – http://liturgia.wiara.pl – kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Zagrożenia duchowe i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „W Wielki Czwartek papież odprawi mszę św. w więzieniu m.in. dla muzułmanów, stąd taka nagonka i manipulacje w necie. Youcef Nadarkhani żyje, od pół roku na wolności…

 1. TomaszWierny pisze:

  Ha, ha, ha, ha!
  Ci którzy kpią, że my kanonizujemy Papieża Franciszka, sami zdążyli kanonizować żyjącego pastora 😀

  „Nasz Brat Youcef jest w Niebie…: “To ci, którzy przychodzą z wielkiego ucisku i opłukali swe szaty, i w krwi Baranka je wybielili. 15 Dlatego są przed tronem Boga …”
  Nie dziwota, że księża coraz liczniej ostrzegają przed takimi stronami

 2. Franek pisze:

  Widział ktoś ukazało się jakieś sprostowanie na stronach wymienionych na początku wpisu?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s