Poszczę w czasie konklawe w intencji wyboru świętego Papieża.

POST

Rodzaj postu wybieramy według uznania i możliwości – post ścisły albo post o chlebie i wodzie. Jeśli komuś nie pozwala zdrowie, to może choćby odmówić sobie jakichś drobnych rzeczy.
Wszystko to w duchu pokory ofiarujmy Panu Bogu z prośbą o wybór świętego papieża, wybór zgodny z Jego wolą.
Zaczynamy we wtorek rano, a kończymy gdy nowy papież pojawi się na balkonie Bazyliki Świętego Piotra.

Dobrym jest też post milczenia!

DŚ na konklawe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

63 odpowiedzi na „Poszczę w czasie konklawe w intencji wyboru świętego Papieża.

 1. TomaszWierny pisze:

  • mariaP pisze:

   Nigdy burze i pioruny nie kojarzyly mi sie z Bozym Blogoslawienstwem.
   Wrecz przeciwnie, przynosily czesto zlo i smierc.
   Niektorzy jak zycza komus czegos zlego, a nie maja bojazni ,
   to mowia „niech cie piorun trzasnie!”
   (…)
   Pierwszy raz widze to sfilmowane.
   Glosne ! mocne!
   Tym bardziej w kontekscie przezytego wlasnie dnia!!!

   Piorun przypomnial mi slowa jakie Pan Jezus skierowal do sw.Siostry Faustyny

   „Powiedz grzesznikom,
   że żaden
   nie ujdzie
   ręki
   mojej.
   Jeżeli uciekają przed miłosiernym sercem moim,
   wpadną w sprawiedliwe ręce moje.
   Powiedz grzesznikom, że zawsze na nich czekam,
   wsłuchuję się w tętno ich serca, kiedy uderzy dla mnie.
   Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia,
   przez niepowodzenie i cierpienia,
   przez
   burze
   i pioruny,
   przemawiam przez głos Kościoła,
   a jeżeli udaremnią wszystkie moje łaski,
   poczynam się gniewać na nich,
   zostawiając
   ich
   samym
   sobie
   i
   daję
   im,
   czego
   pragną
   ….!”

   (Dzienniczek Swietej Siostry Faustyny. 1728 ).

   No i mamy konklawe.
   Modlmy sie.

 2. Patriota i katolik pisze:

  Oby to był papież o takim nastawieniu do rzeczywistości jak ksiądz Marek Wąsag z Myczkowa na Podkarpaciu, który naraził się onetowi i super expresowi bo ostrzega parafian przed satanizmem w kucyku Pony w Hello kitty itd. 😀

  „Oglądając bajki, w tym o kucyku Pony, dziecko wchodzi w świat fikcji jak w świat realny. To otworzenie furtki w swoim sercu komuś, kogo oznacza ta rzecz, a oznacza piekielnika. Strategia szatana jest taka: niszczyć pod pozorem niewinności” – słowa księdza Marka Wasąga przytacza „Super Express”.

  Duchowny jest członkiem Rady Polskich Egzorcystów i Wspólnoty Miłości Miłosiernej w Polańczyku.

  A co na to „POrządne” media?
  „Psycholog Monika Filipowska uspokaja, że dzieci nie widzą odniesień do czarnej magii. – Takie znaczenia nadają tylko dorośli – zapewnia w ‚Super Expressie”

 3. olo13jcb pisze:

  „Miłosierdzie Boże” – rekolekcje w 6 minut

  ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  najdzieja2
  Dziś usłyszałam słowa że w miłości nie ma lęku.Choć pewnie nie ma człowieka, który by tego lęku nigdy nie odczuwał, to jednak musimy się z niego wyzwalać Bożą mocą. Więc nie lękaj się Boga, który jest MIŁOSIERDZIEM samym.Lęk jest zgubny.
  Pozdrawiam i odwagi nie bój się spojrzeć w Jego przebaczające oczy.

  pinczer2009
  Sens zawartych słów w tych sześciu minutach filmu zastępuję wielogodzinne wysłuchiwanie głoszonych rekolekcji. Wielkie Bóg Zapłać Autorowi.

 4. Anonim pisze:

  Boże proszę Cię, aby nowy papież z całą stanowczością mówił swoje „Nie” homozwiązkom
  i innym antybożym wynaturzeniom

  Na POlskim portalu można dziś przeczytać, to z wp
  „Już teraz osoby żyjące bez ślubu mogą mieć podobne prawa jak małżonkowie – twierdzą poznańscy prawnicy. I oferują za darmo trzy pakiety umów partnerskich do wyboru – informuje „Gazeta Wyborcza”.
  Pracownicy kancelarii Grzybkowski Guzek Jackowski przygotowali pakiet dokumentów dla osób żyjących w związkach partnerskich. Umowy przeznaczone są zarówno dla związków hetero-, jak i homoseksualnych.
  – Odpowiednią umową da się zagwarantować właściwie wszystko – przekonuje Tomasz Grzybkowski. – Jeśli chodzi o kodeks rodzinny i opiekuńczy, który odnosi się do związków, to prawnie nie możemy zapewnić im jedynie „wspólnego pożycia” i „wierności”.

 5. Franek pisze:

  Kard. Ratzinger o wyborze nowego Papieża
  W jaki sposób Duch Święty wpływa na wybór papieża? Czy możliwy jest wybór „wielu papieży”? Czy konklawe może działać wbrew woli Ducha i „wszystko zaprzepaścić”?

  Nie twierdzę, że Duch Święty uczestniczy w wyborze papieża w sensie dosłownym, ponieważ Duch Święty na pewno by nie dopuścił do wybrania wielu papieży.

  Natomiast Duch Święty nie tyle trzyma rękę na pulsie, ile pełni rolę dobrotliwego nauczyciela, zostawiając nam swobodę działania, ale nie spuszczając nas z oka. Rolę Ducha Świętego należy rozumieć bardziej elastycznie.

  On nie narzuca, na którego kandydata mamy głosować. Zapewne chroni nas tylko przed tym, abyśmy wszystkiego nie zaprzepaścili.
  Kard. Joseph Ratzinger, 15 kwietnia 1997

 6. Nowa pisze:

  Polscy kardynałowie w intencji konklawe 10 marca udali się w pielgrzymkę śladami bł. Jana Pawła II i Benedykta XVI do sanktuarium maryjnego w Mentorelli. „Prosimy o modlitwę o dobry wybór nowego następcy św. Piotra” – napisali kardynałowie w księdze pamiątkowej sanktuarium. Wcześniej modlili się przed słynącą cudami figurą Matki Bożej Łaskawej. Mentorella była ulubionym miejscem pielgrzymkowym papieża Polaka. Od ponad 150 lat posługę w sanktuarium pełnią polscy księża zmartwychwstańcy.
  http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,13716,pielgrzymka-polskich-kardynalow-na-mentorelle.html

 7. Ania pisze:

  Po co i jak pościć?
  W naszych czasach niektórzy ludzie zadają sobie ogromne cierpienia, aby upiększyć swoje ciało i bardziej się sobie podobać. Wyszukują więc najwymyślniejsze diety i głodzą się niemal na śmierć. Inni z pobudek religijnych, umęczają swoje ciało nadmiernymi wyrzeczeniami, gdyż rzekomo wymaga tego od nich Bóg. Jeszcze inni stronią od postu jak od bazyliszka. Często motorem takich praktyk jest głęboko skrywana pogarda wobec ciała lub wykrzywiony model postu

  Lek, a nie horror

  Wielcy chrześcijańscy mistrzowie nigdy nie zalecali czegoś podobnego. Post jest najpierw aktem religijnym, nigdy głodówką oczyszczającą organizm z toksyn. Nie jest odchudzaniem, by zachować linię, czy smaganiem ciała z powodu nienawiści do niego. Wszystko więc rozstrzyga się w głowie, czyli w intencji, dla której człowiek wierzący pozbawia się pokarmu. Zewnętrznie głodówka niczym nie różni się od postu, ale wewnętrznie dzieli je bardzo dużo
  http://www.katolik.pl/po-co-i-jak-poscic-,23317,416,cz.html

 8. Anna pisze:

  Anima Christi, sanctifica me.
  Corpus Christi, salva me.
  Sanguis Christi, inebria me.
  Aqua lateris Christi, lava me.
  Passio Christi, conforta me.
  O bone Iesu, exaudi me.
  Intra tua vultera absconde me.
  Ne permittas me separari a te.
  Ab hoste maligno defende me.
  In hora mortis meae voca me.
  Et iube me venire ad te,
  Ut cum Sanctis tuis laudem te in saecula saeculorm.
  Amen.

 9. AA pisze:

  niedziela, 10 marca 2013 Orędzie Matki Bożej z 8 marca 2013 roku (Riva di Garda, Włochy) – widzącej Marii Pavlović-Lunetti.

  8 marca 2013 r. w Riva di Garda (Włochy), w kościele św. Józefa na spotkaniu modlitewnym z udziałem swojego ziomka (pochodzącego z pobliskiego Bolzano), nawróconego Rolanda Patzleinera * – obecnie diakona, członka Wspólnoty Figli del Divino Amore znanego wszystkim w Medziugorju z posługi muzycznej na adoracjach – zgromadziło się ponad 1000 osób z Lombardii, aby być świadkami objawienia się Matki Bożej widzącej Marii Pavlović-Lunetti.
  Po objawieniu Maria przekazała następujące orędzie:

  „Wzywam was wszystkich do modlitwy, módlcie się każdego dnia, szczególnie w tym czasie wielkich trudności. Ofiara, cierpienie i modlitwa przyniosą miłość i radość. Przyjmijcie orędzie Chrystusa, nie opierajcie się Jego miłości i otwórzcie swoje serca, a On da wam siłę do nowego życia, do przeżycia go w nadziei i w błogosławieństwie”.
  Orędzie ze strony: http://medziugorje.blogspot.com/

 10. Anonim pisze:

  http://www.fronda.pl/a/ks-cieslak-z-radia-watykanskiego-dla-frondapl-bajki-watykanistow,26811.html

  A dziennikarze?

  Bardziej widzę zmęczenie wśród nich. Chcieliby, aby Papież był wybierany drogą kolejnych eliminacji, jak w piłce nożnej. Kto jest w ćwierćfinale, kto dotarł do półfinału… Tutaj jednak tego nie ma, bo wszystko jest tajne. Rzekome dyskusje między kardynałami, które są później odtwarzane we włoskiej prasie są z reguły wymyślane przez watykanistów, którzy są w tym dobrzy i robią to od lat. To są bajki watykanistów, w których opowiadają o konfliktach, oskarżeniach jednych kardynałów pod adresem drugich, bo coś trzeba ludziom dać. Nikt z nich nie siedzi jednak na tej sali.

  Benedykt XVI jest odizolowany od tego, co się dzieje w Watykanie

  Jest w Castel Gandolfo. Nawet jest tam podglądany bo ktoś z najwyższego piętra kamienicy sfotografował go jak spaceruje po ogrodzie. Pewne zainteresowanie nim jest i myślę, że wielu by ciekawiło jakie ma sugestie dla obradujących kardynałów. Były Papież, jednak powiedział, że za to gremium kardynalskie będzie się modlił, a nie wpływał. Jest w tym bardzo konsekwentny. Nawet samo kolegium bardzo wstrzemięźliwie zareagowało wysyłając Benedyktowi XVI krótki telegram z podziękowaniem, a nie wielkie elaboraty. Nie chciano stworzyć wrażenia, że chcą poradzić się w sprawie starego Papieża w sprawie wyboru nowego

 11. ewa pisze:

  KŁAMSTWO JAKICH MAŁO…w TVP….niby o reinkarnacji…Chłopiec, który żył już kiedyś (Boy Who Lived Before) 55 min, Film dokumentalny, Wielka Brytania 2006

 12. Anonim pisze:

  My się modlimy o świętego papieża i pościmy a co robią dzieci „mbm”?
  Wyłażą na środek kościoła i drą się że teraz będzie antypapież a potem chwalą się o tym na nowym czacie na ang. serwerach bo wy nie spikejszyn 😀
  http://zapodaj.net/01900ae6441d3.jpg.html

  • TomaszWierny pisze:

   Z tego wynika, że to była najzwyczajniej bezczelna manifestacja złego ducha
   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/03/10/ojciec-daniel-przestrzega-ze-oredzia-o-rychlym-koncu-swiata-sa-okultystyczne-a-m-z-irlandii-daje-odmawiajacym-krucjatki-przyplyw-mocy-jezusa-w-zylach/
   xyz pisze:

   10 Marzec 2013 o 17:06
   Ze względu na pewne okoliczności nie chcę podawać wszystkich szczegółów ale na dniach miał miejsce egzorcyzm . Podczas niego diabeł krzyczał że “teraz to będzie nasz papież, rozwalimy Kościół i Watykan a swego posadzimy na tronie” egzorcysta powiedział spokojnie po wszystkim że diabły by tego chciały ale ich niedoczekanie. My mamy się modlić o Boży wybór nowego papieża i modlitwą pokonać złego ducha, zalecił odmawianie różańca świętego. To jest modlitwa na te czasy, ma moc egzorcyzmu

   • ula pisze:

    przeciesz szatan to klamca i manipulator!

   • AA pisze:

    „“Nie czytam i przez najbliższe tygodnie nie będę w stanie czytać komentarzy jak i wstawiać wpisy bo muszę każdy wolny czas poświęcić na szukanie sposobów ratowania się.” ”

    Sekta sprawdzona gotowość do składek finansowych i do odmawiania krucjat sprawdzona, komentarz opluwający księdza Skwarczyńskiego, że jest związany ze zniknięciem śp. ks. Kiersztyna też jest no to do roby. Mery czeka

    No to do roboty, w jeden dzień 8 nowych wpisów, zero o konklawe, za to Mery przodem.
    „Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki”

    Bardzo dobrze, że Admini poszczą milczeniem. Plany Bronka spaliły po raz kolejny i nie wiem tylko kto będzie się wić przed „Bogiem” jak w ich wizji nagi bp Życiński (wizja a’la Kordas)
    Bo radość z patrzenia jak ktoś nago wije się po ziemi to domena diabła pani Mieczysławo. Chyba już pani wie że to „ich Jezus” do pani przemawia 😉
    Ps. Chyba tam w Chicago są egzorcyści tylko najgorsza ta wolna wola, bo w Lublinie też ich nie brak „D

    „poszukiwacz powiedział/a
    Jeżeli orędzia MBM sa prawdziwe to czekamy na wybór fałszywego papieża.Masoneria lubi symbole i liczby szczegolnie 13.Jutro 13.03.2013 w skrócie 13.03.13

    Krystyna, przeciek Kordasgate w nagrodę za wierszydła
    „I MA BYĆ WYBRANY 266 PAPIEŻ”
    Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki
    Moja szczerze umiłowana córko, szatan jest szaleje ze złości przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a jego skażenie wciąż rozprzestrzenia się w jego murach.

    Ten przebiegły oszust, który dotąd cierpliwie czekał, wkrótce ogłosi swoje panowanie nad Moimi biednymi, niczego nie podejrzewającymi wyświęconymi sługami

 13. malina pisze:

  Posłowie Ruchu Palikota i SLD (w tym jeden były ksiądz) nie ustają w wojence przeciwko Chrystusowi i chrześcijaństwu. Teraz „alarmują” MEN, że na lekcjach religii uczy się dzieci okrucieństwa. W jaki sposób? Otóż przedstawiając Mękę Pańską.

  Panowie Piotr Chmielowski, Roman Kotliński i Adam Kępiński postanowili błysnąć na froncie walki z Chrystusem i Kościołem i dlatego nasmarowali interpelację do minister edukacji Krystyny Szumilas. A w niej poinformowali, że „opierając się na katechizmie i Nowym Testamencie, nauczyciele religii, począwszy od pierwszych klas szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne, przedstawiają Mękę Pańską. Dodatkowo dzieci przed i po pierwszej komunii św. są przymuszane, najczęściej przez księży, do uczestnictwa w mszach świętych, podczas których przedstawia się Mękę Pańską”.

  A Męka Pańska, to jak wiadomo, rzecz straszna. Zawiera ona bowiem – zdaniem posłów – „niesprawiedliwe osądzenie, biczowanie, kradzież (szat), dręczenie i sprawianie fizycznego bólu (koroną cierniową), poniżanie, nakazanie wykonania ciężkiej pracy (niesienie krzyża). – Ostatnim etapem było ukrzyżowanie żywcem przez przybicie kończyn do krzyża. A kwintesencją okrucieństwa było przebicie boku włócznią – dodali posłowie. Taki opis „musi wywoływać w dzieciach niewłaściwe relacje związane z rozpoznawaniem dobra i zła, odczuwaniem lęku przed okrucieństwem”. A powołując się na media twierdzą, iż „często zdarza się, że dzieci przyuczone tym tematem odnoszą się agresywnie do swoich rówieśników”.

  Na koniec stawiają zaś pytania: „Czy ministerstwo zamierza wprowadzić cenzurę prewencyjną dotyczącą treści znęcania się nad człowiekiem przekazywanych przez księży podczas lekcji religii? – Czy młodzież szkolna w wieku 8 lat jest w stanie prawidłowo odebrać i zrozumieć okrucieństwo związane z ukrzyżowaniem Jezusa”.

  http://www.fronda.pl/a/poslowie-chca-prewencyjnie-ocenzurowac-meke-chrystusa,26818.html

 14. ciekawy pisze:

  Czy to prawda, że wasza strona jest stroną masonerii?
  czytam i nie wiem co o tym już sądzić

  WIEM TYLKO, ZE SĄ SPIĘCIA, POMIĘDZY ADMINEM TEJ STRONY A KOŚCIELNĄ MASONERIĄ, NADZORUJĄCĄ STRONĘ “W OBRONIE WIARY i … itd”… CZY MOŻNA WIEDZIEĆ, CZY PROBLEMY ADMINA, MAJĄ JAKIŚ ZWIĄZEK Z TAMTĄ MASONERIĄ, KTÓRA GO ATAKUJE? O CO CHODZI? NO CHYBA, ZE TO JEST TAJEMNICA? MOŻE MOŻNA TEZ POMÓC INACZEJ?

  • Anonim pisze:

   Gorączka trapi czy egzorcysty potrzeba?
   Ale myślę, że już znasz odpowiedź bo tam skąd przyniosłeś te głupoty, jest też arcyciekawa odpowiedź przecieku ze swego grona
   Lidka2 tajemniczo ostrzega i informuje

   10. Lidia2 powiedział/a
   12 Marzec 2013 @ 00:28
   Pomodle sie za Ciebie adminie…ale przez te ” oredzie z Irlandi’..tak naprawde zaczely sie problemy….
   zly wie z ktôrej strony zaatakowac…
   Prosze @ obserwatorze jak nie wiesz…to sie nie nie odzywaj…i nie mnieszaj w to strone w Obronie w Wiary…
   Byc zbyt ciekwaskim to nie jest dobrze…

   Jak dodać do tego występ barana po środku kościoła z okrzykami że teraz będzie fałszywy antypapież to masz już odpowiedź lub podpowiedź.
   Ksiądz Skwarczyński taki mason jak Marysia wizjonerka
   U niego w kaplicy nawet krzeseł nie ma tylko klęczniki. Ciekawe, nie?
   Dawno dawno temu ostrzegał, że ludzie będą przez Marysię cierpieć, wtedy obrzucono go błotem, że klątwy rzuca, kabaret trwa dalej, marionetki tańczą. Nie uwierzył świadectwu, że kobieta zawiesiła pieczęć i wszystko straciła. On dzięki swojej stronie zawiesił ich tysiące

   Chcesz pomóc? Zmów jedno Ojcze nasz.
   A wiesz czyj to pomysł z Ojcze Nasz za admina dznmp?
   Admini rozesłali anonimowo apel mailem „nie wiemy o co chodzi, ale dzieckonmp prosi o modlitwę
   Zapraszamy do Różańca lub chociaż do jednego Ojcze nasz, byle do modlitwy zatwierdzonej przez Kościół. Bóg wzywa do postu i modlitwy – cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych….
   Jeżeli będziemy modlić się tylko za tych co nam błogosławią, żadna to zasługa”

   Pomódlmy się raz za tych, którzy się tego nie spodziewają a modlitwy bardzo potrzebują

   • Anonim pisze:

    Załamałem się.
    Admini tam nie idzie o ratowanie duszy ale ciała, przepraszam za alarm mailowy, teraz wpis kolejnego irlandzkiego mnie oświecił.
    Zatroskany szejk pyta
    „czy ktoś ma rzeczywisty kontakt z Adminem by mógł ustalic ile kasy by potrzebował?’
    Ale dałem się nabrać 😦

  • ula pisze:

   a ktore wpisy sprawiaja, ze nie wiesz co o tym sadzic??

  • Franek pisze:

   Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

  • malina pisze:

   Tak, bo modlimy się dziś za nowego papieża a nie za Bronka ;D

 15. ula pisze:

  eeeeeeeeeee?????

 16. Nowa pisze:

  Warto przeczytać z uwagą świadectwo lekarki o homeopatii https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/12/31/swiadectwo-lekarki-ostrzezenie-przed-homeopatia/

  Tam ten facet jak słuchał głosu to miał wszystko, raz tylko nie posłuchał a diabeł jest „dobry” i daje ci sławę pieniądze zdrowie i spełnia inne zachcianki, dopóki go słuchasz. Wystarczy raz się sprzeciwić i po tobie. Facet tylko raz nie posłuchał, po czasie został znaleziony nie dość że martwy na cmentarzu to jeszcze po alkoholu a przecież najpierw pomógł wyleczyć się mu z alkoholizmu
  jaki wniosek.
  Zły pomaga dopóki go słuchasz a raz się sprzeciwisz i po tobie, on w przeciwieństwie do Jezusa prawdziwego nie zna miłosierdzia.
  A tu nie raz nie posłuchali „ich Jezusa” który jest zazdrosny i przepowiadał przez medium Mery, że nie można słuchać innych proroków. O Enocha nie byłby zazdrosny , bo jest z tej samej półki, ale Luz de Maria, no i Medjugorje zdają się pochodzić z nieba i herezji nie zawierają to się teraz zacznie niezła jazda jak to mówią bez trzymanki.
  Skutki widać, a że jest to zemsta złego to przy okazji przez „ostrygę” wyzywa ks. Skwarczyńskiego od masonów.
  Teraz wybór jest krótki musi odrzucić pieczęć i Marię z Irlandii albo Medjugorie i inne orędzia przeciwstawne do fałszywego papieża. Albo brnąć dalej w bagno, jak chce mieć raj na ziemi i odrzucić to co uczy Kościół a chętni na hasło „składka na dziadka” już są .
  To są działanie typowe dla sekty . U świadków jehowych jest tak samo, jak jesteś z nimi to masz wybudowany dom, cały zbór się złoży, nie zaznasz biedy tu na świecie ale spróbuj tylko ich opuścić a poznasz wszystkie plagi życiowe na początku oczyszczenia

 17. Kasia z Ciechocinka pisze:

  Dziękuję Wam za wspaniałą inicjatywę. Moją piętą achillesową są właśnie słodycze i inne staropolskie rarytasy…Od rana jestem na poście ścisłym. Zamierzam się tego trzymać aż do czasu wyboru Papieża na stolicę Piotrową.:D:D:D Duchu Święty przyjdź i wypełnił umysły i serca kardynałów.

 18. Nowa pisze:

  Boskie Serce Jezusa, przez Niepokalane Serce Maryi ofiaruję Ci wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje.
  Łączę je z tymi wszystkimi intencjami, w jakich Ty za nas ofiarowałeś się na krzyżu i nieustannie ofiarujesz się na ołtarzu. Ofiaruję Ci je za Kościół święty, za Ojca świętego i na intencje na dzień dzisiejszy wyznaczone, za potrzeby naszej parafii, rodziny, za przełożonych i krewnych tak żywych, jak i zmarłych. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty, jakich dostąpić mogę i ofiaruję je za dusze w czyśćcu. Amen

  Za Ojca Świętego, za jego wybór. Kocham tę prostą modlitwę, zawiera wszystko. modlitwa duszy-ofiary

 19. Sebro pisze:

  Konklawe zaczyna się już niedługo. Dla tych, którzy już „wiedzą”, że nie warto się modlić, bo wybór jest z góry „ustalony” (chyba raczej z dołu) polecam przeczytać, do czego namawiają kapłani Kościoła Katolickiego, którego członkami ponoć i Wy (czyt. zwolennicy Mery) jesteście:

  Każdy z nas może uczestniczyć w tym wydarzeniu poprzez modlitwę – mówi ks. prof. Jan Machniak, dyrektor Katedry Teologii Duchowości Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
  – Cały Kościół jest wezwany do modlitwy. Chrześcijanin, człowiek wierzący, który żyje głębokim przekonaniem, że to Duch Święty dokonuje wyboru przyjmuje właśnie postawę modlitwy. Tak jak kiedyś apostołowie trwali w Wieczerniku po Zmartwychwstaniu Chrystusa oczekując na dar Ducha Świętego, a potem wyruszyli na cały świat, tak my duchowo będziemy uczestniczyć w tym wydarzeniu.

  Tak, to Duch Święty dokonuje wyboru a nie jakaś wizjonerka, która wieszczy triumf fałszywego proroka.

  całość do przeczytania tutaj: http://www.radiomaryja.pl/kosciol/w-watykanie-rozpoczyna-sie-konklawe/

  • Franek pisze:

   „O godz. 10:00 sprawowana była Msza św. w intencji wyboru Papieża. O 16.30 rozpocznie się procesja 115 kardynałów-elektorów. Transmisja w Radiu Maryja i TV Trwam.”

   Modlitwa za Kardynałów trwa.

 20. malina pisze:

  Stanisław Obirek to były jezuita i człowiek, który rzuca oskarżeniami bez żadnych dowodów. Tym razem w programie pani Olejnik „Gość Radia Zet” bezpodstawnie szerzył nienawistne zarzuty bez pokrycia w stronę kapłanów Kościoła katolickiego.

  http://www.fronda.pl/a/eks-ksiadz-prymitywnym-glosem-salonu-homoseksualnego,26832.html

 21. Miecz Prawdy pisze:

  Wg wyznawców Kordasowej Obrońcy Wiary zabili ks. Kiersztyna i przejęli jego blog
  http://gloria.tv/?media=412672
  Tego uczą w Chicago?
  Pani Kordas współczuję podczas Ostrzeżenia jak i każdemu kto takie oszczerstwa powiela!
  Nawróćcie się bo zginiecie na wieki!
  Zarzuty o sprzątnięcie księdza to ciężki kaliber!

  • ula pisze:

   Wybaczcie ale czytalam to smiejac sie i nie dowiezajac… to juz nie zlosliwosc ale choroba psychiczna albo niestety opetanie. Zapewniam Was, ze w Chicago z malymi wyjatkami, polonia nalezy do tej wartosciowej czesci spoleczenstwa.

  • ula pisze:

   Zreszta nie mozna niczego innego spodziewac sie po czlonkach zakazanej sekty pod nazwa jakiejs misji. Ich zachowanie idealnie pasuje do tego co soba reprezentuja. Nie ma czemu sie dziwic.

 22. Magda pisze:

  Chcemy uprosić łaskę u Pana
  Homilia wygłoszona 12 marca 2013 r. przez ks. kard. Angelo Sodano podczas Mszy św. sprawowanej w intencji wyboru nowego Papieża:
  http://www.naszdziennik.pl/wiara-stolica-apostolska/26547,chcemy-uprosic-laske-u-pana.html

 23. Sebro pisze:

  Czarny dym.

 24. Franek pisze:

  Matka Boża ciągle prosi o modlitwę i post…
  „Szczególnie zachowajcie post, gdyż poprzez post najwięcej osiągniecie i sprawicie mi radość, bowiem wówczas spełni się cały plan, który Bóg postanowił zrealizować tu w Medziugorju.” (Matka Boża – 26 września 1985 r)
  „Post” Rozmowa Dominika Tarczyńskiego z egzorcystą watykańskim – księdzem Gabrielem Amorthem
  Aby zobaczyć film kliknij na:
  http://medziugorje.blogspot.com/2011/11/o-gabriele-amorth-o-poscie.html

 25. Małgosia pisze:

  “Charakterystyczne są zjawiska atmosferyczne, które towarzyszyły dzisiejszej Mszy św. – zwraca uwagę o. Benedykt Cisoń, redemptorysta, obecny w Rzymie.
  – Charakterystyczne są zjawiska przyrody, które towarzyszą temu wydarzeniu. Wróćmy pamięcią do 2005 roku, do pogrzebu Ojca św. Jana Pawła II, wówczas znajdujący się na trumnie Ewangeliarz – został zamknięty powiewem wiatru – powiewem Ducha Świętego.
  Tak samo dziś podczas Eucharystii na Placu św. Piotra, podczas czytanej Ewangelii – deszcz, grad, błyskawice, krótka burza po to, by na sam akt wyznania wiary zajaśniało słońce, wróciła pogoda, pokój ducha. Można rzec: czyż to nie symbolizuje nam wszystkich wydarzeń związanych z wyborem Następcy św. Piotra, które są burzą sensacji, burzą poszukiwania: kto nim będzie?
  Trochę obaw, trochę lęku, a jednak gdy wyznajemy wiarę w Roku Wiary przychodzi pokój, przychodzi nadzieja, przychodzi słońce i to zapewnienie, które przypomniał nam Jan Paweł II: „On wskaże”.
  Wiemy że dziś kardynałowie udadzą się już do Kaplicy Sykstyńskiej, by tam rozpocząć obrady, wsłuchując się w światło, słowo, natchnienie Ducha Świętego, by wskazać tego, kto będzie prowadzić Kościół – powiedział o. Benedykt Cisoń CSsR. ”

  http://www.radiomaryja.pl/kosciol/w-watykanie-rozpoczyna-sie-konklawe/

  • TomaszWierny pisze:

   To się normalnemu i zdrowemu człowiekowi we łbie nie mieści, aby na stronie z obrazami Maryi Medjugorskiej zniewolone dziecko w postaci starego przejedzonego chłopa pozwalało na zamieszczanie takich teksty o wybieranym papieżu
   Z najnowszego przekazu mediumicznego zamieszczonego na stronie Brrrrrrronisława

   „Moje Ciało jest Moim Kościołem, ale on nie będzie wierny Mnie, Jezusowi Chrystusowi, gdyż nie ma w sobie żadnej miłości do Mnie. On jest wierny bestii i będzie się bardzo wyśmiewał i szydził z Moich wyświęconych sług, którzy będą go wspierać. Ten, który odważy się zasiadać w Mojej Świątyni i który został wysłany przez złego ducha, nie może mówić prawdy, bo nie pochodzi ode Mnie. Został on wysłany do rozebrania Mojego Kościoła i rozdarcia go na małe kawałki, zanim wypluje go on ze swoich podłych ust”

   • TomaszWierny pisze:

    „Księga Prawdy, przepowiedziana Danielowi, na czasy ostateczne, nie zostanie zlekceważona przez członków Mojego Kościoła, gdyż jej zawartość przyprawi o mdłości Moich ukochanych, wyświęconych sług, kiedy zdadzą sobie sprawę, że mówię Prawdę.
    Fałszywy prorok – który będzie udawał przywódcę Mojego Kościoła – jest gotowy do noszenia szaty, która nie została dla niego przygotowana.

    On zbezcześci Moją Świętą Eucharystię i podzieli Mój Kościół na pół i jeszcze raz na pół.

    Będzie starał się o oddalić wiernych wyznawców Mojego ukochanego Świętego Wikariusza Papieża Benedykta XVI, mianowanych przeze Mnie.

    Wykorzeni tych wszystkich, którzy są wierni Mojemu Nauczaniu robiąc z nich kozły ofiarne.”

    Księga Prawdy przyprawi o mdłości Moich ukochanych
    Ta w wydaniu Mery już mnie przyprawia o mdłości. Czyżby Mery miała polskie korzenie i czytała biskupa Głódzia ???

   • TomaszWierny pisze:

    „Bądźcie pewni, że, gdy Moja Świątynia jest profanowana, tak Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel wszystkich ludzi, zostanę odrzucony i wrzucony do rynsztoka”

    „do rynsztoka” sami się wrzucili ci co tak piszą i pozwalają na zamieszczanie u siebie takich wpisów z etykietą „prawda” „święte orędzia”,

   • Franek pisze:

    Ależ ta Mery ma słownictwo iście „rynsztokowe”
    te orędzia mają wystraszyć czy zgorszyć czytelnika?
    oj ciągnie Mery swój orszak prosto do bram piekieł
    ale bramy piekielne Kościoła Świętego nie przemogą NIGDY!

 26. TomaszWierny pisze:

  „dla tych, którzy ignorują Orędzia przekazywane ludzkiej rasie pozostanie płacz i zgrzytanie zębami”

 27. Anna pisze:

  CZARNY DYM – Nie wybrano papieża w I głosowaniu

  • Anna pisze:

   PROSIMY Duchu Przenajświętszy, O POWOŁANIE NASTĘPCY ŚW PIOTRA, Boże zgodnie z Twoją wolą …racz udzielić daru mądrości, aby zawsze umiejętnie rozróżniał dobro od zła ,daj dar rozumu, aby poznał prawdy objawione na ile tylko jest to możliwe dla nieudolności ludzkiej; daj dar umiejętności, aby wszystko odnosił do Boga, a gardził marnościami tego świata; daj dar rady, aby ostrożnie postępował wśród niebezpieczeństw życia doczesnego i spełniał wolę Bożą; daj dar męstwa, aby przezwyciężał pokusy nieprzyjaciela i znosił prześladowania, na które mógłbym być wystawiony; daj dar pobożności, aby się rozmiłował w rozmyślaniu, w modlitwie i w tym wszystkim, co się odnosi do służby Bożej;daj dar bojaźni Bożej, aby bał się Ciebie obrazić jedynie dla miłości Twojej. ….AMEN

 28. Antoni z Canady pisze:

 29. Antoni z Canady pisze:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s