Czy „Ma­ria” z Irlandii to ów Fałszywy Prorok? – fragment opracowania „xdm”: RMF24 – Autor swoje anonimowe watykańskie źródło przecieków przedstawił jako „Maria”.

Ze względu na bezpieczeństwo osoby, która sporządziła to opracowanie, jej dane pozostaną w ukryciu, jeżeli zechce, to będzie u nas na forum pisać jako xdm.
Wnioski z tego opracowania są porażające, ale musimy wiedzieć z kim walczymy! Być może z samym fałszywym prorokiem.  Prosimy o zapoznanie się z poniższym fragmentem opracowania, gdzie autor dowodzi, że Mary to może być kryjący się w Watykanie Fałszywy Prorok.

Z rozdziału:
Telefoniczna rozmowa z księdzem Neil’em Buchlin’em z U.S.A.

Pozwolę sobie zacytować polskojęzyczną wersję tej rozmowy opublikowaną na:
dzieckonmp – blog herezji „Marii” z Irlandii

Tytuł „Maryja — Matka Miłosierdzia Bożego” funkcjonuje w katolicyzmie od dawna i tyczy się wyłącznie Matki Jezusa. „Maria” z Irlandii przywłasz­czyła sobie ten tytuł. W objawieniach uznanych za prawdziwe, nigdy coś takiego nie miało miejsca. Wizjonerzy czasami przybierali podobne tytuły, ale dopiero wtedy, gdy wstępowali do zakonu. Tu zaś mamy samozwańcze nazwanie się tytułem należnym jedynie Maryi. Może to oznaczać, że „Maria” z Irlandii liczy na to, że w miarą upływu lat, ludzie zapomną, że kiedyś ten tytuł nosiła Maryja.

Kiedyś, czytając jakieś fragmenty z różnych egzorcyzmów, przeczytałem coś w stylu „gdy już wydawało się, że demon ujawni swe imię, w między­czasie ja modliłem się. Gdy mówiłem „Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu”, demon się odezwał słowami: „Jaka chwała? Czyja chwała? Moja chwała!”. Nie pamiętam teraz z jakiej książki pochodziły te fragmenty egzorcyzmów, ale słowa tego demona dobrze obrazują chęć przywłaszczania sobie cech Boga. U „Marii” z Irlandii mamy dokładnie to samo — przywłaszczanie sobie różnych nazw funkcjonujących w katolicyzmie powiązanych bezpośrednio lub pośrednio z Bogiem. Na pewno więc Bóg do niej przemawia? [to słowa egzorcysty lubelskiego – ks. inf. Jana Pęzioła z Wąwolnicy, wygłoszone podczas jednej z homilii na mszy  św. o uzdrowienie duszy i ciała – przypis Adminki]

Mocne zaniepokojenie budzą też słowa: „jeszcze jedna osoba modliła się i doznała podobnego objawienia Matki Najświętszej”. W uznanych obja­wieniach nigdy coś takiego nie miało miejsca. Objawienie było zawsze skierowane do konkretnych osób, a osoby postronne mogły co najwyżej wi­dzieć tylko jak wizjoner porusza ustami lub wpatruje się w jeden punkt. Tu zaś mamy ukazanie się istoty w postaci Maryi postronnej osobie.
„Nagle podeszły też różne postaci ze stojących posągów. Poruszały się, a działo się to przez dłuższy czas. Maria nie mogła zrozumieć co się dzieje, wy­darzenia te były zupełnie nowe dla niej, która w ogóle nie wiedziała, kim były te figury. Wydarzenia te miały miejsce na rok przed pierwszą wiadomo­ścią i były przygotowaniem do jej wielkiej Misji wobec ludzkości.”

Tu mamy opis halucynacji typowej dla niektórych osób opętanych. Tego typu zjawisko jest bardzo sporadyczne, ale czasami się zdarza. Biblia o czymś bardzo podobnym również mówi, ale w kontekście apokaliptycznej Bestii i Fałszywego Proroka:
„Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią sprawuje; ona sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana została uleczona. I czyni wielkie znaki, tak iż nawet na jej rozkaz ogień zstępuje z nieba na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i mógł sprawić, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.” [Ap 13,11-15]

W myśl przekazów „Marii” z Irlandii, żyjemy właśnie w czasach apokaliptycznych, a po Benedykcie XVI który abdykuje, papieżem będzie zapowia­dany w Biblii Fałszywy Prorok, który będzie podlegać pod Bestię, która ujawni się nieco później. Wcale bym się jednak nie zdziwił, gdyby to ta „Ma­ria” z Irlandii była owym Fałszywym Prorokiem co zasiądzie na tronie papieskim bezpośrednio po Benedykcie XVI. Dlaczego tak przypuszczam? Otóż w dniu 08.07.2012 RMF24 napisało na swej stronie internetowej:
„(…) Autor swoje anonimowe watykańskie źródło przecieków przedstawił jako „Maria”.
Opublikował też notatki i pisemne zalecenia Benedykta XVI do kardynałów oraz listy hierarchów i osób związanych z włoskim Episkopatem do papieskiego sekretarza księdza Georga Gaensweina na te­mat intryg i spisków w kościelnej hierarchii. Pojawiają się zarzuty homoseksualizmu i prowadzenia szkalujących kampanii na tym tle.”

Nie ma żadnych dowodów, że ten anonimowy informator z Watykanu kryjący się za pseudonimem „Maria” to ta sama osoba co „Maria” z Irlandii, aczkolwiek budzi to we mnie podejrzenie, że tak właśnie jest. Takie podejście, choć dziwne, tłumaczyłoby skąd „Maria” z Irlandii już w 2010 r. wie­działa, że są plany doprowadzenia Benedykta XVI do abdykacji i że stoi za tym masoneria. W moim przekonaniu, „Maria” z Irlandii może być męż­czyzną, a dokładniej duchownym mieszkającym w Watykanie, osobiście knującym przeciw papieżowi Benedyktowi XVI lub znającym ludzi którzy to robią — stąd wiedziała, że papież Benedykt XVI abdykuje, ale nie znała dnia ani godziny. By zyskać wiarygodność uprzedzała o tym wydarzeniu już w 2010 r. a po 2-ch latach ustała (mniej więcej na 2 miesiące przed faktyczną abdykacją), bo zapewne zwątpiła w to, że ono nastanie w najbliższym czasie. Gdyby miała przekazy prawdziwie z Nieba, zapewne przypomniałaby nam o tym np. dzień wcześniej nim to rzeczywiście nastało. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Czyżby Bóg nie wiedział w którym dniu to nastąpi? A może to nie Bóg przez nią przemawia, lecz ktoś kto nie zna dnia ani go­dziny? Przyszłość pokaże, czy słuszne było moje przypuszczenie, że „Maria” z Irlandii to ktoś z obrębu Watykanu. Na razie o tym nie przesądzam.

„Na początku listopada 2010 roku udała się wraz z grupą różańcową do groty Maryjnej, gdzie znajdowały się posągi Najświętszej Maryi Panny i świę­tego Józefa, papieża Jana Pawła II, siostry Faustyny, Bernadetty oraz dwie figury nieznanych jej początkowo świętych, jak później się okazało, święte­go Benedykta i świętego Augustyna. Widziała również połączoną Świętą Rodzinę. Postaci te zeszły z wyżej wymienionych posągów i stały się żywe.”

Tu mamy opis ponownych halucynacji. Biblia podaje, że w czasach apokaliptycznych tego typu umiejętności halucynogenne będzie posiadać tzw. Bestia druga. Jeśli prawdą jest to, że żyjemy w czasach apokaliptycznych, to zapewne „Maria” z Irlandii jest pod wpływem tej Bestii, a ponieważ Bo­ga i Biblii nie znała, więc się nawet nie zorientowała, że ulega złudzeniom narzucanym jej przez Bestię drugą [Ap 13,11-15].

Pobierz całość opracowania: kliknij i Maria z Irlandii – pdf

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa, Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Czy „Ma­ria” z Irlandii to ów Fałszywy Prorok? – fragment opracowania „xdm”: RMF24 – Autor swoje anonimowe watykańskie źródło przecieków przedstawił jako „Maria”.

 1. Anonim pisze:

  Bardzo ciekawe spostrzeżenia
  Niezła bestia z Marii-Mariana

  Oglądam transmisję z Watykanu na żywo, trwa modlitwa kardynałów http://www.ewtn.de/streaming/player.html

 2. wobroniewiary pisze:

  Piękny widok, udało mi się złapać je w odpowiednim momencie 🙂
  Watykan na kolanach

 3. Magdalena pisze:

  To jest bardzo ważne i mocne opracowanie. Ono powinno trafić do każdego księdza!
  Drukujcie i rozdawajcie.
  Nie można tego zaniedbać. Musimy uratować jak najwięcej dusz!

  Obserwować objawy (owoce) danych przekazów
  Jeśli u zwolenników głoszonych treści pojawi się choćby jeden z poniższych objawów, to omawiane przekazy nie mogą prawdziwie pochodzić z Nieba. Każdy kto jest w Niebie wykazuje cechy niesprowadzające żadnego człowieka na złą drogą. Zatem, gdy następstwa przekazów powodują u zwolenników cechy „niezdrowe”, to dane przekazy na pewno nie pochodziły od nikogo z Nieba. Zobaczmy o jakich to „niezdrowych” owocach mowa:
  — ignorowanie nauk Kościoła Katolickiego lub całkowite ich odrzucenie
  Przykład. Kościół Katolicki stwierdza, że w objawieniach trzeba szukać ewentualnych naleciałości od szatana by nie ulec omamieniu. Zwolennicy przekazów do „Marii” z Irlandii są innego zdania. Ich podejście ignoruje sposób badania objawień podany przez Kościół Katolicki i oni sami ustalają sobie własne kryteria sprawdzania ich wiarygodności. Najczęściej polega to na wyszukiwaniu zgodności z Biblią lub na sprawdzaniu, czy są jakieś fragmenty które się wypełniły. Jeśli one wystąpią, to dane przekazy uznają za prawdziwe pomimo tego, że dodatkowo występują zapowiedzi wydarzeń które już miały nastać, a nie nastały. Bez znaczenia staje się także to, że niektóre teksty są sprzeczne z Biblią. Liczy się tylko to, że niektóre, albo wręcz większość jest z nią zgodna. Kościół Katolicki naucza, że diabeł jest ojcem kłamstwa oraz, że wszystko co pochodzi od Boga jest idealne w swej naturze. Idealnie wszystko musi się wypełnić co było przepowiedziane, nie może być też ani jednej sprzeczności z Biblią, a język jakiego używa istota podająca się za Jezusa musi być idealnie taki sam jak w Biblii. Biblia jest głównym wyznacznikiem na podstawie którego bada się otrzymywane przekazy. U zwolenników „Marii” z Irlandii, tego typu nauczanie jest całkowicie zignorowane. Mają swoje podejście które mówi, że nie musi się wszystko wypełnić co Jezus mówi w przekazach, nie musi być pełnej zgodności z Biblią (wystarczy, że choć trochę tego co podają przekazy ma poparcie w Biblii) itd. a jeśli coś się różni od tekstu w Biblii, to zapewne dlatego, że Biblia została spisana nieprecyzyjnie i wiele wydarzeń pomija. Teksty publikowane przez „Marię” z Irlandii uchodzą za prawdę historyczną, a nie Biblia napisana w pełni pod natchnieniem Ducha Świętego.
  — nieuznawanie autorytetów duchownych jako tych głoszących Prawdy Boże
  Zwolennicy przekazów do „Marii” z Irlandii okazują całkowitą pogardę wobec opinii teologa ks. Adam Skwarczyńskiego, który jest znany w internecie jako zagorzały przeciwnik tych przekazów. Jego zdanie pod którym podpisali się także inni księża, dla nich całkowicie się nie liczy. Ich przekonanie o prawdziwości przekazów stoi ponad wiedzą teologów (pycha) i całego Kościoła Katolickiego (ponownie pycha). Ludzie Ci sami o sobie twierdzą, że nadal są katolikami i że nie stawiają tych przekazów nad nauczanie katolickie. Co innego więc mówią, a co innego robią. Prawda jest jednak taka, że Kościół Katolicki nie nauczył ich skutecznie m.in. na lekcjach religii w szkole jak bada się prawdziwość objawień i oni teraz nie mając takiej wiedzy, a widząc, że część z głoszonych treści się sprawdza, sami wzięli osąd w swoje ręce, i swym sercu ogłosili ich prawdziwość. Gdy w przekazach zobaczyli, że będą ludzie głoszący, że nie są one od Boga, w swych myślach wygenerowali coś w stylu „jak natknę się na kogoś kto mówi, że te przekazy nie są od Boga, to mu pokażę wszelkimi możliwymi sposobami, że się myli, że jest w błędzie i bluźni przeciw Bogu, który w tych przekazach przemawia. Nie dam się.” Skutkuje to tym, że w takim właśnie momencie czytelnik tych przekazów wchodzi w internetową sektę „Marii” z Irlandii i nie jest tego świadom. Po prostu myśli, a nawet wie i jest święcie o tym przekonany, że to on ma rację wraz z innymi zwolennikami, a wszyscy pozostali się mylą (pycha). Konsekwencją tego jest odrzucanie dosłownie wszystkiego co ukazuje błędy w tych przekazach. Nie ma znaczenia jak mocne są to dowody oraz kto je wypowiada. Autorytet Kościoła Katolickiego już się nie liczy. Pojawia się myślenie: „Kościół jest w błędzie. Ja mam rację. Ja to wiem. Oni się mylą.” (pycha) lub „Nauki Kościoła w tym przypadku się mylą. Ksiądz Skwarczyński też się myli. Wszyscy negujący to się mylą. Ja się nie mylę. Ja to wiem.” (pycha).

  Jakbym czytała charakterystykę admina i jego stąłego zespołu naganiaczy na Mery!

 4. Magdalena pisze:

  — stawianie treści przekazów nad słowa Pisma Świętego lub nazywanie ich Księgą Prawdy (strona 14)
  Określenie „Księga Prawdy” pojawia się w Biblii: „I powiedział: Czy wiesz, dlaczego przyszedłem do ciebie? Jednak oznajmię tobie to, co zostało napisane w Księdze Prawdy.” [Dn 10, 20]
  W momencie gdy prorok Daniel się z nią zapoznawał, ta księga już istniała. Są użyte słowa: „co zostało napisane” ukazujące ją jako już ist¬niejącą księgę, a nie „co będzie napisane” kiedyś tam w przyszłości (mniej więcej 2500 lat później w Irlandii).
  „Maria” z Irlandii przekonuje swych czytelników, że to teksty które ona publikuje są Księgą Prawdy. Nie jest to zgodne z tym, co napisałem wyżej. Przywłaszczenie sobie określeń z Biblii i przekonywanie nimi czytelnika, że czasy apokaliptyczne opisywane w Biblii właśnie się reali¬zują na naszych oczach, jest straszeniem ludzi zbliżającym się końcem świata i Sądem Ostatecznym. Tak nie postępuje ktoś, kto ma orędzia prawdziwie z Nieba. Co ciekawe, „Maria” z Irlandii dodatkowo przywłaszczyła sobie także inne określenie z Biblii: „pieczęć Boga Żywego”. Występuje ono w Apokalipsie św. Jana i opisuje niematerialną pieczęć daną wybranym ludziom przez Boga (za pośrednictwem aniołów), na ich czoła, a nie (przypuszczalnie) woskowy odcisk ukazujący zakazany w katolicyzmie symbol — krzyż w koronie.
  — wywyższanie mniemania o sobie nad innych ludzi

  Skoro istota podająca się za Jezusa stwierdza, że on jest Bogiem, Jego Słowo jest Święte, nieomylne i nie trzeba go drobiazgowo badać, a w dodatku przyjdą ludzie co będą mówić, że te przekazy są od demona, to w czytelnikach zradza się myśl bycia lojalnym wobec tych prze¬kazów. Gdy ktoś je skrytykuje, to po pierwsze trzeba być lojalnym i nie ulec argumentom przeciwników, po drugie całkowicie je odrzucić, po trzecie przekonać ich do tego, że to oni się mylą i są pod wpływem diabła, bo krytykują Boga przemawiającego w tych przekazach. Stawiają więc siebie nad innych nie próbując nawet ich zrozumieć. Podejmują jedynie próby ich przekonania do swej racji, a z ich argumentami całkowicie się nie liczą. Gdy zostają zapytani o to w jaki sposób badają wiarygodność tych przekazów i dlaczego nie uznają argumentów przeciwników, dość często odpowiadają lakonicznie: „bo ja wierzę w te przekazy”. Nic innego nie ma dla nich znaczenia. Żadne argumenty do nich nie docierają nawet gdy nie potrafią ich odeprzeć. Panuje całkowite zaślepienie i pełne oddanie wynikające z bycia członkiem grupy modlitewnej założonej na wniosek tej całej „Marii” z Irlandii. Lojalność, lojalność, lojalność i nic innego się nie liczy.
  — agresja wobec kogokolwiek, zwłaszcza wobec osób sceptycznie nastawionych do danych przekazów
  Znane są przypadki na świecie, że zwolennicy tych przekazów wypowiadali nie niepochlebnie o papieżu Benedykcie XVI lub ogólniej o duchowieństwie katolickim. Wg nauczania katolickiego, tego typu postępowanie u zwolenników jakichkolwiek przekazów, nie może występować w przypadku orędzi prawdziwie od kogoś z Nieba.

 5. voy pisze:

  Odrazu napomnę,że nie napiszę zapewne wszystkiego co chciałbym,no ale myśle,że warto,myślę,że jest to jakieś świadectwo,które może się komuś przyda.
  Z jednej strony dziwi mnie naiwność ludzi,że można dać sobą tak manipulować jak przez te orędzia,choć sam byłem także ofiarą tych orędzi Mery i nie powinenem się wywyższać,chętnie coś o tym opowiem.
  Jakieś 2lata temu przeszedłem zdaje mi się przez nawrócenie.Wróciłem do Boga.Po tym jak wróćiłem do Boga i Kościoła Katolickiego czytałem Pismo Świętę ale i także czytałem trochę artykułów z internetu coś o świętych,mistyczne dzieła doktorów kościoła jak i mniej znanych ludzi.Tak też trafiłem na stronę Dzieckonmp.
  Jakie są tego owoce,dobre drzewo nie może złych owoców wydać ani złe drzewo nie może dobrych owoców wydać.Chyba jedyny owoc tych orędzi jaki czuje to wstyd i o tym zaraz opowiem,nie wydałem dobrego owocu przez te orędzia.
  Myśle,że napewno to jest dobre doświadczenie,ale dobre z tego punktu widzenia,że dzięki tej stronie w obronie wiary i tradycji opadły mi klapki z oczu.Nie jest moim zamiarem tu kogoś krytykować,ale przedstawić pewne spostrzeżenia,które może komuś się przydadzą.Dzisiaj wiem,że czytanie tych orędzi i wiara w nie to bałwochwalstwo.
  1 Tes 5:22 Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła.1 Św Jana 4:1 Umiłowani,
  nie dowierzajcie każdemu duchowi, ale badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków pojawiło się na świecie.Wprawdzie nie jestem ani uczonym,ani teologiem,ale to wiara mnie umacnia czyli sama łaska Jezusa Chrystusa.Jako,że sporo czasu minęło jak czytałem te orędzia to już mniej o nich pamiętam.
  Czytajać te orędzia MBM na początku byłem zafascynowany i zacząłem się tym dzielić z ludźmi.Wiara zmieszała się z herezją,tak,myślę,że to właściwe słowo.Rozumiem,że ciepłe słowa od niby Jezusa i rosnąca ufność w te orędzia przysłania oczy,ale tak nie można.Myśle,że ludzie ,którzy pochłoneli się w tych orędziach,myśle,że Ci ludzie się zgubili i nawet o tym nie wiedzą,bo mają klapki na oczach,klapki nieświadomości,klapki manipulacji.
  Czytałem te orędzia ale także jako wierzący czytałem Pismo Święte,czyli nauka Pana Jezusa trwała we mnie.Wiele razy było coś co krzywiło mnie w tych orędziach pewne sprzecznośći,ale sugerowałem sobie no jak są prawdziwe bo tak pisze bo nie będę ich analizował.
  Pamiętajmy takżę o tym,że nawet Świętym szatan ukazał się jako np Jezus ale dopiero mocna wiara Świętej mogła odkryć oszusta.A co mówić prości ludzie XXI wieku.
  Krucjatki modlitw pisałem w zeszycie gdzie miałem pewne modlitwy i tak PRAWDZIWE modlitwy zmieszały się z fałszywymi jak kąkol z pszenicą.
  Pamiętam,że czułem dziwny strach jak odmawiałem krucjatkę w ,której było coś w stylu Ojcze niebieski ofiaruje Ci najmilszego Syna Twojego,coś w tym stylu.nie będę teraz tego szczegółowo badał.
  Lecz niepokój budził się we mnie i wielkie wątpliwości Ojcze Niebieski nie wiem czemu ale nie Ojcze Nasz,czy Ojcze Przedwieczny i jeszcze gorszy niepokój ,że ofiaruję Ci Syna Twojego ale jakiego syna? Powiem wprost czułem się jakbym się modlił do diabła bo nie było imienia Jezusa Chrystusa jako syna Ojca Niebieskiego,dlatego dodawałem Syna Twojego Jezusa Chrystusa.
  Następny niepokój to poprostu dziwaczne intencje ,Matka Boża chciała modlitwy dla dziwnych intencji za jakieś wojny tu i tam poprostu no dziwne intencje takie szczegółowe i jakby mało ważne nie wiem jak to opisać,no ale jak można Święte wyroki podważać tak myślałem.
  Pieczęć Boga Żywego,jak się modliłem tą modlitwą to czułem w sobie niby radość,ale większą wątpliwość co to wogole jakieś przyjmowanie formalne oświadczenia dla Pana Boga ?
  Czemu rodzi się wątplitość? bo jako wierzący nie chciałbym obrazić Boga uważając te modlitwy za dziwne,ale co prawda sam wpakowałem się przez moją nieuwagę w te orędzia.
  A teraz spójrzmy prawdzie w oczy,czy zbawieni mieli by być tylko Ci,którzy mają internet? a co z tymi,którzy nie mają internetu pobożni prości ludzie bez problemów mediów może nawet ,ludzie miłujący Pana,dla mnie to totalny absurd.
  Następna kwestia czas pojawiania się nowych orędzi.Naprawdę wiele czytałem lektur mistycznych tak mi się bynajmniej wydaję i różnych objawień ale to było wprost dziwne to coś jakby w stylu ” MUSZĘ CIĘ PROWADZIĆ PRZEZ INTERNET CAŁY CZAS ”
  Jezus by do nas przemawiał co kilka dni czy aż tak często?
  Wiele naprawdę wiele sprzecznośći i niepokoju było w tych orędziach,ale dzięki stronie wobroniewiaryitradycji i tym,którzy ją prowadzą Ks Adamowi i Adminom czy Adminkom 😀 przejrzałem na oczy i zdałem sobie sprawę,że byłem bałwochwalcą.Po zorientowaniu się jaka jest prawda wyznałem ten grzech kapłan powiedział mi,że wiele takich fałszywych oredzi objawien przemieszcza sie po internecie,ze jest tego jak plaga i to prawda.To doświadczenie umocniło mnie w Kościele Katolickim,któryś kapłan także mi powiedział czytaj Katechizm Kośćioła Katolickiego odnośnie objawień,bo jak widać ludzie czytający te brednie mbm tracą łaskę i odsuwają od tego co jest fundamentem naszej wiary i samego Żywego Boga,cud cudów Bóg pod postacią chleba dla nas grzeszników.
  Jeśli chodzi o owoce wstydu,myśle,że każdy kto posiadł wiarę ma różne doświadczenia jakimi Pan Bóg chce go doświadczyć wypalić jak złoto w ogniu.Jak się te doświadczenia przejdzie to także zależy od tego jak będzie się współpracować z łaską Bożą.
  A teraz o owocach oredzi.Różnym ludziom głosiłem jak świadek jehowy o ostrzeżeniu i to,że w lutym chyba ma być.Dzisiaj czuje taki wstyd,czasem znajomy sie mnie zapytal a co z tym co mialo byc? Fakt faktem Paruzja będzie ale jak teraz wyglądam w oczach ludzi? tak jak owoc,który przez nie przyniosłem więc jak heretyk.Mimo to uczę się wiary dalej.

  Niewątpliwie czasy są ciężkie coraz więcej widzę ludzi,którzy to są „wierzący” bo tego nie zaprzeczę ale sprawia mi ból to,że nie kroczą tą drogą ,którą należy kroczyć,że wielu z nich utworzyło sobie własną religię protestanci czy inni nie wiem.Widzę na youtubie wiele filmów ,które z jednej strony są pożyteczne a jak przeglądam kanał użytkownika głębiej to widze,że nie jest w Kościele a Kośćiół odrzuca.Rz 1:22 Podając się za mądrych stali się głupimi.ten werset przychodzi mi do głowy.Ludzie,którzy myślą ,że właściwą drogą zmierzają a odrzucają Kościół z błachej przyczyny bo oko masońskie wisi na Kościele tu bo to po tamto.Ja widzę Kościoł Katolicki jako przybytek Boga na Ziemi,codzienna ofiara Żywy Chleb Jezus Chrystus msza Święta i wiele innych pięknych zalet tego fundamentu Bożego.
  Jak zacząłem się nawracać i to do dnia dzisiejszego czytałem wiele z tego czego czułem potrzebne czytania,chciałem także zapoznać się z innymi religiami,żeby nie czuć się wierzącym nie praktykującym,lecz tym,który ma wiarę jak ktoś mi powie a co z innymi religiami to co mu odpowiem?.Tak więc poznałem jakieś wartośći innych religii i dziś wiem dobrze,że Jezus Chrystus jest moim Panem,ja uwierzyłem Ewangelii i także znaki i cuda towarzyszące zwiastowaniu Ewangelii widziałem choćby Egzorcyzmy (KK) Uzdrowienia (KK) Świadectwa nawróćenia (KK) żywa obecność Ducha Świętego w moim życiu,a także to,że Słowo Boże ma dla mnie wielką wartość.Dlatego jest mi przykro,że inni ludzie zamiast przeczytać Katechizm Kościoła Katolickiego bądź spojrzeć na Kośćioł choćby z punktu poznania Świętych Kośćioła i ich owoców wolą przez swoje przekonanie zamykać się w swojej opinii i propagować ją mimo tego iż poznali prawdę (BIBLIA)tu także pasuje to co gdzieś wcześniej pisało na stronie werset 2 TM 4 Przyjdzie bowiem chwila, kiedy zdrowej nauki nie będą znosili, ale według własnych pożądań – ponieważ ich uszy świerzbią – będą sobie mnożyli nauczycieli.
  A Ja wciąż pozostaje pewnym prostaczkiem życiowym i muszę jeszcze wiele nad sobą popracować i wielu zadaniom sprostać,ale ciesze się,że Bóg mi wskazał drogę do najwyższych wartośći czyli do jego wiecznej miłośći.

  Chwała Bogu na wysokości !

  • wobroniewiary pisze:

   Byłeś tylko czytelnikiem tych „orędzi” czy może udzielałeś się w ich temacie na stronie Dznmp to ważne ponieważ istnieje prawdopodobieństwo nękania Ciebie telefonami przez Admina Dznmp. Ale nie bój się i witaj na pokładzie wyśmiewanych obrońców wiary przed nami dzięki Bogu żaden ksiądz nie ostrzega 🙂
   Kazimierz.

   • voy pisze:

    Myśle,że coś tam mogłem jakiś komentarz zostawić,ale raczej w dyskusje w komentarzach itd nie wchodziłem i to już jakiś czas temu było.Pamiętam jak nagle oredzia miały zniknąć bo Admin mowil,ze bedzie cierpial.I teraz dopiero to rozumiem a droga była długa,ale nie rozumiem jego nieposlusznosci Kościołowi a raczej posluszenstwu ludzi karmionych przenicą wroga.Wiadome jest przecież,że to nie jest to od Boga źródło kto chce zrozumieć zrozumie ,a co za tym idzie nikt sam z Siebie by tego nie zrobił.Rogaty wie co robi bo ma daną taką moc ,miesza! schizma nieposłuszeństwo wszystko się zgadza,oby się fani mery Irleand opamiętali.Wielką ulgę miałem gdy po odrzuceniu tych herezji mogłem żyć normalnie i cieszyć się Kościołem ,Wiarą ,Pismem Św, Jezusem 🙂 a nie fanatycznym przeglądaniem niebiańskich nowinek ze strony dzieckonmp ,uwolniłem się od zniewolenia choć jednego.Czytajacy te oredzia ze strony dzieckanmp są jak owce bez pasterza.Rozumiem,że założyciel miał dobre intencje,ale kto sam chce prowadzić wielki statek bez znajomośći steru wiadome,że się zgubi.Pozdrawiam 🙂

  • Tadeusz pisze:

   Mnie niepokoi inna rzecz wyznawców Marii vel Mariana z Irlandii (celowo nazywam ich wyznawcami, bo tak są nazywani w „orędziach”). Otóż mają w sobie ogromną agresję. Oczywiście zasłaniają się miłością bliźniego itd., itp. To właśnie przypomina ten plagiat, który zamieszczony został jako koment na stronie Branco odnośnie różańca , w którym orzekł wyrocznią herezję. Zachował się zupełnie według instrukcji Mariana z Irlandii – trochę prawdy a potem swoje złośliwe trzy grosze a potem znowu trochę prawdy. Nie znalazłem w komentarzach wyznawców ani jednej merytorycznej odpowiedzi, niczego przekonywującego do uwierzenia w te orędzia. Nawet nagłówek z cytatem Benedykta XVI o prywatnych orędziach nie jest adekwatny do treści publikowanych, bo nie wiem, czy akurat przygotowywanie schizmy w Kościele jest budowaniem.
   Ogólniki mówiące o miłości może wypowiedzieć każdy. Czyż geje nie powołują się też na tolerancję i miłość bliźniego?
   Niepokoi mnie agresja tych wyznawców, którzy mogą być niebezpieczni. Branco pisał o sekcie, która blokuje młodych ludzi. Co miał na myśli? Bezwzględne posłuszeństwo Marianowi? Nieposłuszeństwo wobec następnego papieża? Schizmę w Kościele? Jeśli ci młodzi ludzie, ich sumienia i duchowość nie będą zakorzenione w Kościele, w Piśmie świętym jedynie oparte na księdze prawdy Mariana, to może wymknąć się wszystko spod kontroli. Bo tak działają sekty, taki jest wpływ sekt na umysły. Trzeba pamiętać, że sekta ma odpowiedź na wszystko, na każde pytanie – jest przyjazna i miła i tyle mówi o miłości a zarazem o prześladowaniu ze strony tych, którzy jej członków nie rozumieją..
   Niestrudzonym apostołem-wyznawcą jest niejaki @luk1047, który agituje prawie na wszystkich forach, gdzie go wpuszczą. Publikuje „orędzia” kończąc – „w Wy, co o tym myślicie”. Swietnie opracowana propaganda!
   I jeszcze jedna myśl na dobranoc. Znalazłem krucjatę z 28 stycznia 2012 roku następującej treści: „O mój Przedwieczny Ojcze, w Imieniu Twojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa i przez cierpienia, jakie zniósł, aby ocalić świat od grzechu,
   modlę się teraz, abyś chronił Twojego Świętego Wikariusza, Papieża Benedykta, Głowę Twojego Kościoła na ziemi, tak żeby on również mógł pomóc ratować Twoje dzieci i wszystkie Twoje wyświęcone sługi od zmory szatana i jego zwierzchnictwa upadłych aniołów, którzy chodzą po ziemi kradnąc dusze.
   O Ojcze, chroń Twojego Papieża, tak aby Twoje dzieci mogły być kierowane na prawdziwą drogę w kierunku Twojego Nowego Raju na ziemi.
   Amen.”
   Nie jestem teologiem, ale czy Pan Jezus przyszedł ocalić świat od grzechu?
   Zdaniem papieża nie jest prowadzenie ludzi do Nowego Raju na ziemi.
   Posługując się retoryką @luka – co o tym sądzicie?

   • wobroniewiary pisze:

    To prawda, że sekta buduje sobie guru i mają się słuchać Rechotały, właściciela domeny dzieckombm
    Dowód?
    Jakiś czas temu świadectwo u nas napisał pan Bogdan, nie podał imienia ale jak opisał, że był z nimi na pielgrzymce, co mu się nie podobało itd. (słynne kotlety piątkowe) zaczęli go wyzywać, obrażać ale potem zmiana tonu o 180 stopni a pan Bogdan nawet zaczął u nich pisać a do nas tylko maile. To zaczęło być podejrzane. Tu dziękował księdzu prosił o modlitwy ale pisał u nich. Dziś przyszło zrozumienie jak napisał kolejnego maila i kilka komentarzy a poprosiliśmy go aby to co w mailu napisał na stronie…
    Bał się… Odpowiedział tylko, że wzorem Benedykta XVI chce ofiarować milczenie, modlitwę w samotności, ma żonę córkę… i ma dość nękających go telefonów od Bronka!

    Jeżeli cokolwiek w życiu by się zdarzyło mamy maile mamy dowody. Tę sprawę trzeba po zbadaniu w kurii zgłosić do ośrodka walk z sektami. Oni już i zastraszają ludzi
    Módlmy się za pana Bogdana
    Mógłbym milczeć ale wiem co przechodziła Adminka ale teraz nie pozwolimy aby bał się pan Bogdan
    Non possumus!
    Kazimierz

 6. voy pisze:

  Zapomniałem jeszcze dodać,że posłuszeńśtwo Kośćiołowi Katolickiemu jest bardzo ważne,przykładem Dzienniczek Siostry Faustyny,Ojciec Pio także był posłuszny woli Kościoła aby nie odprawiać mszy Świętej i spowiedzi przez X czasu.W tym wszystkim chce nas Bóg doświadczyć w wiernośći tak mi się wydaje.

  Jeszcze tak powiem,że niby mówi się,że chip to nie znamie chyba itd,ale ja się naprawdę martwie o to,że chip śmierdzi znamieniem bestii.
  1 Św Jana 2:18
  Dzieci, jest już ostatnia godzina,
  i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi,
  bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów;
  stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina.
  19 Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas;
  bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami;
  a to stało się po to, aby wyszło na jaw,
  że nie wszyscy są naszego ducha.

  Więc mocno się naoglądałem O Baracku Obamie wpierw Obama wielkie oszustwo już jakiś czas temu a teraz wszystko o tym,że jest antychrystem,oczywiście nie mówię,że synem zatracenia,że głównym anty ,ale poprostu jest antychrystem,drwii ze Słowa Bożego,poniża Chrześcijaństwo przez swoje mądrości i wiele innych złych rzeczy ten człowiek czyni na przekór chrześcijańskiej nauce.Ostatnim z nich jest przymusowe chyba wszczepianie chipu.Czuje lekki niepokoj,jednak cos w tym jest…

 7. Uważny czytelnik pisze:

  Ale ten link do dziecko nmp to nie działa . Poza tym link do tej strony tutaj . No tego to nie rozumiem.

 8. Patriota i katolik pisze:

  Jakie ważne słowa sa w tym opracowaniu
  „„(…) Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna jota, ani jedna kreska nie zmieni sią w Prawie, aż sią wszystko spełni.” [Mt 5,18]
  „Nadziwić sią nie mogą, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelią Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelią różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty! Już to przedtem powiedzieliśmy, a teraz jeszcze mówią: Gdyby wam ktoś głosił Ewangelię różna od tej, która od nasi otrzymaliście – niech będzie przeklęty!” [Ga 1, 6-9]
  Jeśli więc choćby 1 szczegół podawany w przekazach nie jest zgodny z tym co głosi Biblia, wówczas trzeba uznać, że wszystkie te przekazy pochodzą od demona, pomimo tego, że np. 158 nauk tam podanych ma poparcie w Biblii. Nie jest istotne że wiele nauk pokrywa się z Biblią. Wszystkie nauki muszą się z nią pokrywać i to idealnie. Jeśli choćby jedna nauka nie pokrywa się z nią idealnie, wówczas wszystkie te przekazy trzeba odrzucić. W przypadku „Marii” z Irlandii występują nauki zarówno zgodne z Biblią jak i z nią niezgodne (strona 14). Zatem wszystkie przekazy do „Marii” z Irlandii należy odrzucić, a wiarygodność nauk nieweryfikowalnych uznać za wątpliwą (chodzi m.in. o rozumienie słów Apokalipsy św. Jana). Zobaczmy co jeszcze mówi Biblia na ten temat:
  „Wy, dzieci, jesteście z Boga i zwyciężyliście ich, ponieważ większy jest Ten, który w was jest, od tego, który jest w świecie. Oni są ze świata, dlatego mówią od świata, a świat ich słucha. My jesteśmy z Boga. Ten, kto zna Boga, słucha nas. Kto nie jest z Boga, nas nie słucha. W ten sposób poznajemy ducha prawdy i ducha fałszu.” [1J 4, 4-6]

  Chwała Panu za to opracowanie!

  • Ania pisze:

   Jeśli więc choćby 1 szczegół podawany w przekazach nie jest zgodny z tym co głosi Biblia, wówczas trzeba uznać, że wszystkie te przekazy pochodzą od demona, pomimo tego, że np. 158 nauk tam podanych ma poparcie w Biblii. Nie jest istotne że wiele nauk pokrywa się z Biblią. Wszystkie nauki muszą się z nią pokrywać i to idealnie

   • wobroniewiary pisze:

    „Jeśli powstanie u ciebie prorok lub wyjaśniacz snów i zapowie znak lub cud, i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: Chodźmy za bogami cudzymi – których nie znałeś – i służmy im, nie usłuchasz słów tego proroka albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. Za Panem, Bogiem waszym, pójdziecie. Jego się będziecie bać, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziecie słuchać, Jemu będziecie służyć i do Niego przylgniecie. Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów musi umrzeć (…)” [Pwt 13,1-5]

    Mamy tu powiedziane by słuchać Boga: „Jego głosu będziecie słuchać” oraz „Za Panem, Bogiem waszym, pójdziecie”. Zwolennicy przekazów do „Marii” z Irlandii twierdzą, że tam przemawia Jezus, a w myśl tych słów trzeba się Go słuchać. Prawda jest jednak taka, że powyższe słowa z Biblii nauczają, by słuchać się prawdziwego Boga, a nie demona podszywającego się pod niego. By więc orzec, że to prawdziwy Bóg przemawia do „Marii” z Irlandii, trzeba najpierw to zweryfikować, a dopiero potem powoływać się na Biblię, że Boga zawsze słuchać się trzeba.

    Jak podawałem wcześniej i podam w dalszej części tego artykułu, w przypadku „Marii” z Irlandii występuje cała masa sprzeczności lub niedociągnięć które jednoznacznie weryfikują jej przekazy jako nie pochodzące od Boga.

    Zatem w jej przypadku należy uwypuklić fragment: „nie usłuchasz słów tego proroka”.

 9. Terra pisze:

  Nawet, jeśli zapowiadany przez niego znak lub cud się spełni nie wolno iść za fałszywym prorokiem! NAWET JEŚLI ZAPOWIADANY CUD SIĘ SPEŁNI… MBM twierdzi, że zapowiedziała abdykację papieża, co ma uwiarygodnić jej orędzia. A tu Pan mówi, że to nic nie znaczy 🙂 Genialne.

 10. Franek pisze:

  Ponieważ Mery zapożyczała sobie różne treści z różnych proroctw na przykład słowa od Adama-Człowieka o cnocie roztropności (całe zdania) albo pozdrowienie medziugorskie „Dziękuję drogie dzieci, że odpowiedziałyście na moje wezwanie” to ja zacytuję tu jeszcze jeden super fragment z tego opracowania o Mery 😉

  „„Czy moje słowo nie jest jak ogień – wyrocznia Pana – czy nie jest jak młot kruszący skałę? Oto dlatego się zwrócę przeciw prorokom – wyrocznia Pana – którzy kradną sobie nawzajem moje słowo. Oto się zwrócę przeciw prorokom -wyrocznia Pana – którzy używają swego własnego języka, by wypowiadać wyrocznie. Oto się zwrócę przeciw tym, co jako proroctwa głoszą sny kłamliwe – wyrocznia Pana. Opowiadają je i zwodzą mój lud kłamstwami i chełpliwością. Nie posłałem ich ani nie dawałem polecenia; w niczym też nie są użyteczni dla tego narodu – wyrocznia Pana.” [Jr 23, 29-32]”

  • Franek pisze:

   4. Prawdziwe przesłania z Nieba nie mogą nigdy wprowadzać w błąd, odwoływać się do ksiąg zakazanych, nakazywać stosowania symboli potępionych itp. W przypadku „Marii” z Irlandii występują wszystkie te objawy. Szczegóły podam w dalszej części tego artykułu.
   „Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy, a czynić będą znaki i cuda, żeby wprowadzić w błąd, jeśli to możliwe, wybranych. Wy przeto uważajcie! Wszystko wam przepowiedziałem.” [Mk 13, 22-23], [Mt 24, 24-25]

   rewelacyjne czytam i chłonę 😀

 11. Franek pisze:

  I jeszcze kolejny fragment

  „Lecz jeśli który prorok odważy się mówić w moim imieniu to, czego mu nie rozkazałem, albo wystąpi w imieniu bogów cudzych – taki prorok musi ponieść śmierć. Jeśli pomyślisz w swym sercu: A w jaki sposób poznam słowo, którego Pan nie mówił? – gdy prorok przepowie coś w imieniu Pana, a słowo jego będzie bez skutku i nie spełni się, [znaczy to, że] tego Pan do niego nie mówił, lecz w swoim zuchwalstwie powiedział to sam prorok. Nie będziesz się go obawiał.” [Pwt 18, 20-22]
  W przypadku „Marii” z Irlandii występują niespełnione zapowiedzi (strona 14). Nie ma tu znaczenia, że niektóre wypełniły się. Przy prawdziwych przekazach od kogoś z Nieba, idealnie wszystkie zapowiedzi muszą się wypełnić. Jeśli choćby jedna zapowiedź nie wypełni się w pełni lub choćby częściowo, wówczas trzeba uznać, że nie pochodziła z Nieba. To automatycznie pociąga za sobą konieczność odrzucenia wszystkich przekazów ogłaszanych przez daną osobę”.

  Warto zapoznać się do końca z tym opracowaniem i naprawdę dać swemu księdzu!
  Pora przegonić ich z kościolów

 12. Terra pisze:

  Raczej wygnanie – zgadza się, ale ona twierdzi, że przepowiedziała. Takie są generalnie obiegowe opinie o niej tych, którym nie chce się czytać wszystkich sześciuset iluś tam orędzi. Chodzi o to, że nawet gdyby przepowiedziała abdykację to i tak nie znaczyłoby to NIC 🙂

 13. wobroniewiary pisze:


  „Bóg zaprasza nas na pustynię, by mówić do naszego serca. W kolejnym spotkaniu ks. Krzysztof zabiera nas na poszukiwanie owego miejsca w konkrecie naszego życia, zostawiając za sobą poetycki język obrazu. W komentarzu podziel się świadectwem i napisz, gdzie jest twoja pustynia…”

 14. Franek pisze:

  No i na koniec wklejania ciekawych fragmentów ten jeszcze dzisiaj:

  „Początek przekazów z Irlandii
  W roku 2010 ktoś zaczął wrzucać do internetu teksty jakoby pochodzące od Boga. Podpisywał je jako „Maria”. Były one zamieszczane na serwerach zlokalizowanych w Irlandii. Do dzisiaj nie wiadomo kim jest ten ktoś, choć mówi się, że jest z Dublina (brak informacji skąd pochodzi ta wiedza). To, że podpisuje się jako „Maria” wcale nie oznacza, że jest kobietą. Gdy liczba tych przekazów się namnożyła (są każdego dnia, czasami nawet po 2), w dniu 02.11.2011 „Maria” zadzwoniła do księdza Neil’a Buchlin’a zamieszkującego w U.S.A. w mieście Hurricane w stanie Zachodnia Wirginia (czemu wykonała rozmowę międzynarodową w tej sprawie pozostaje zagadką i podejrzanie wygląda). Treść tej rozmowy została zamieszczona w internecie, ale nie wiadomo czy opublikował ją ów ksiądz, czy „Maria”. Proszę też zwrócić uwagę, że to „Maria” wykonała telefon do niego, a nie odwrotnie. Daje to podejrzenie, że mogła podpiąć swój telefon pod komputer korzystając ze wsparcia programiku zmieniającego głos męski na żeński, by lepiej się zakamuflować i uwiarygodnić, że jest kobietą. Tak na dobrą sprawę do dzisiaj nie wiadomo kim jest ten ktoś, kto podpisuje się jako „Maria”. Równie dobrze może to być mężczyzna. Cały czas trzeba mieć to na uwadze.
  Z tego co wiadomo, „Maria” z Irlandii na samym początku publikowała swe przekazy na pewnym forum katolickim. Administrator tego forum mieszkający w Belfaście w Irlandii Północnej, napisał pewnemu internaucie:
  „Maria Miłosierdzia Bożego (Maria nie jest oczywiście jej prawdziwym imieniem) była kiedyś członkiem tego forum. Ona jest businessman’ką w Dublinie w Irlandii. Przypuszczalnie wydała ogromne pieniądze by wypromować swoje przesłania. Osobiście spędziłem dużo czasu by je rozeznać, podobnie jak inni na naszym forum i uznaliśmy że są fałszywe. Poprosiliśmy ją aby zaprzestała je rozgłaszać. Poradziłem jej by sprawdziła to ze swoim kierownikiem duchowym. Niestety ona opuściła forum i nadal rozgłasza swoje błędy po całym świecie. Unikajcie jej przekazów jak samego szatana.”

  Miłej lektury bo naprawdę wciąga i otwiera oczy

  • wobroniewiary pisze:

   To ja coś dołożę, myślę, że nieraz będziemy wracać do tego opracowania 😉

   „Gdy w dniu 8 listopada 2010 roku modliła się na Różańcu, nagle poruszyły się usta Maryi Dziewicy, wzięła wiec papier, ale nic nie słyszała, natomiast jej ręka została poprowadzona przez Ducha Świętego, tak że Matka Boska mogła przekazać jej z miłością i czułością pierwszą wiadomość.”

   Kolejna halucynacja wywołana najprawdopodobniej przez Bestię drugą zapowiadaną w Apokalipsie św. Jana. To jednak nie wszystko co budzi tu wątpliwość. Napisane jest bowiem: „ręka została poprowadzona przez Ducha Świętego”. Wg nauczania katolickiego Duch Święty kieruje wybranymi osobami nie na zasadzie wchodzenia w ich ciało i przejmowania kontroli nad ręką (pismo automatyczne; element spirytyzmu; medium) lecz na zasadzie nasuwania danemu człowiekowi odpowiedniej myśli, słów, zdarzeń wyglądających na przypadkowe itd.
   Przejmowanie kontroli nad ręką człowieka zakrawa na wstąpienie w ciało człowieka istoty niematerialnej – demona lub ducha potępionej osoby zmarłej. Tego typu forma spisywania przekazów jest daleka od uznania ich za prawdziwie od Ducha Świętego.

   W tym miejscu przywołam przekazy spirytystyczne z udziałem Lucyny Łobos, zapoczątkowane jako efekt uboczny śmierci klinicznej w latach 90-tych XX wieku. Już od pierwszego seansu spirytystycznego w 2001 r. pani Lucyna użyczyła swego ciała nieznanemu duchowi. Przedstawił się on jako Duch Święty, ale dość szybko wyszło na jaw, że nie jest to Duch Święty lecz starożytny Marduk (bożek babiloński) nazywany także En-ki. Efektem jego działania były kłótnie, spory, zbieranie złota na cele powiązane z Projektem Cheops w Gizie, rozpad grupy badawczej na 2 odrębne zespoły oraz zapowiedź, że koniec świata w obecnej formie nastąpi w roku 2012, a po krótkim oczyszczeniu nastąpi nowy lepszy świat. Nic takiego jednak się nie stało, a strony internetowe pani Lucyny zniknęły z internetu. Tak więc u „Marii” z Irlandii nie ma podstaw by wierzyć, że to Duch Święty przejmuje fizyczną kontrolę nad jej ręką. Zapewne to robi duch w niej mieszkający, ale nie Duch Święty. Pytanie jest tylko takie, czy ta „Maria” zdaje sobie z tego sprawę?

   • Franek pisze:

    11. „Przykazała jej, aby była silna. Widziała tych samych Świętych, którzy wydawali się mówić. Została też poinformowana, że Święci ci będą ją wspierali
    w jej wielkiej i ogromnie ważnej Misji zleconej przez Boga.”
    Ponowne halucynacje tych samych figur co poprzednio. Zobaczmy co na to Biblia:
    „Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem.” [Pwt 4,19]

 15. PabloKraków pisze:

  A może …[reszta w „kosmos”- Admin]
  Przecież wasz guru zakazał wam wchodzić do końca Postu na nasz blog, chyba że chcecie się nawrócić to najpierw poczytajcie wszystko a na to i pół roku trzeba a nie wycieczki osobiste i najazdy.

  Już 25 spamu od dzieckambm się najechało.
  Apage satanas!
  Święty Michale Archaniele…

  Ps. Pablo, Weroniki, Dorotki, i inne gwiazdeczki a Geniusz to nawet maile smaruje o obłudnikach
  Świadkowie Jehowy też są krytykowani i też cytują Pismo Święte a razem z wami diabła wyznają i raju na ziemi oczekują
  (czy dlatego że są krytykowani to na pewno z Nieba nauki mają???}
  Apage satanas!

  • Tadeusz pisze:

   Do „genialnego Jarka” piszącego maile o obłudnikach: Chamie, obrażasz kapłana – jaki by nie był. I to właśnie przykład skutku ubocznego Mariana.

   • Tadeusz pisze:

    A ile ty masz lat Pablo?

   • wobroniewiary pisze:

    Pablo nie obraża kapłana ale inni tak
    Pablo czeka sobie w spamie pisze że jest praktykującym katolikiem tłumaczem wielu dzieł religijnych z niemieckiego i wiernym czcicielem orędzi Mery

    Kończy zwrotem z KRM Ave Maria

    A mnie to śmierdzi bo nie wierzę że prawdziwy katolik który zna Pismo Święte i wierzy w Moc Słowa Boga może dać się zwieść rogatemu

 16. PabloKraków pisze:

  Pozdrawiam braci w wierze, zapewne „wierzycie i drżycie”. Nie komentuję, wstąpiłem tutaj przypadkiem i rzeczywiście czuję swąd, dlatego pozdrawiam staropolskim: „ubrał się diabeł w ornat i ogonem na Mszę Świętą dzwoni”. Duszno tu u was, a i słownictwo mało chrześcijańskie, że już o katolickim nie wspomnę. A a’propos”automatycznej ekskomuniki” cokolwiek by to miało znaczyć, to opublikujcie listę parlamentarzystów głosujących przeciw zniesieniu aborcji eugenicznych w Polsce i prześlijcie proboszczom: jednoznacznie zaciągnęli ekskomunikę na siebie i nie wolno im udzielać Komunii Świętej : czoło listy otwiera pan Prezydent i pan Premier – trzymam kciuki!

  • Franek pisze:

   ” trzymam kciuki!”
   To zakończenie to raczej z Owsiaka niż KRM no ale cóż, co mieli to przysłali.
   I jak tu nie kochać bliźniego i nie modlić się za niego aby go wyrwać z sideł rogatego.

  • Sebro pisze:

   To my mamy wyręczać biskupa diecezji danego polityka? Nie raz było pisane, że ci którzy publicznie popierają aborcję podlegają ekskomunice. Ale my mozemy tylko ostrzec i wskazać przepis, konkretna decyzja należy do biskupa. To samo tyczy się do glosicieli herezji i schizmatyków.

 17. wobroniewiary pisze:

  Zenobiuszu! Wpuściliśmy twoje reblogi ale ty bierzesz je po to, by spluwać jadem tym razem na Olo, czyżby twoja analiza przydługich tekstów znów poszła spać? Za długim okazał się komentarz Olo z 9 lutego, bo nie wierzę, że go przeoczyłeś!!!

  Czy jakby dziś stanął św. Paweł który powiedział, że był Szawłem, to nadal ryłbyś w tym co on mówił jako Szaweł? To jest nie tylko nieetyczne ale nieprofesjonalne bacząc na twoja profesję no i niechrześcijańskie. Olo pokajał się, że wierzył Mery i rozprowadzał jej orędzia a ty wnikliwiej czytaj zanim zaczniesz dalej strzelać jadem.
  Najpierw wklejam komentarz z dziś a potem komentarz Olo sprzed miesiąca, z 9 lutego!

  1) atak na Olo
  zenobiusz powiedział/a
  Marzec 7, 2013 @ 13:01
  Co ciekawe olo13jcb@ z glori,jest teraz sztandarowym zwalczaczem,”orędzionek” na WoWiT,a jakoś nie pamiętam ,by tą działalności,poprzedził,przeproszeniem ,za popularyzację ,na glorii,Marii Irlandki”,i świadectwem nawrócenia.
  Tak więc albo ktoś pod kogoś się podszywa,albo mamy”cichego nawróceńca” to taka odmiana “cichego wielbiciela”albo nie wie lwica co czyni prawica,lub nastąpiło przegrupowanie sił,od którego ,maluczkim wara….

  Jakoś nie pamiętasz??? Hańba bacząc na twoją profesję, no chyba że demencja starcza się kłania!
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/02/08/ostrzezenie-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii-kompendium/#comment-32580
  Olo pisze:
  Ja też nie – widocznie Twój i mój Anioł Stróż, jak i innych, skutecznie nas chronią i nie dopuścili w tym przypadku do zniewolenia tą trucizną
  Ale przyznam że zaczęły mnie te tekścidła powoli denerwować i wydawać głupotami,
  i rok temu w Środę Popielcową bechłem komputerem na pół roku,
  całkowicie na okres Wielkiego Postu – nie dotykałem wogóle,
  później sporadycznie raz na miesiąc, tylko przegląd poczty i paru stron
  dopiero na jesieni przysiadłem , poczytałem księży co w tym temacie piszą i polikwidowałem te sroły – pierdoły co żem wstawiał na Glorii…

  Ilu zaraziło się przeze mnie ta trucizną???? :(….. Bóg raczy wiedzieć…
  Oby Dobry Bóg Ojciec okazał się miłosierny i żebym nie miał przechlapane przy rozliczeniu faktury ze swojego życia,
  że największa suma będzie przy pozycji nr. xxxxxxx – Za zwodzenie wielu

  Dla Jego Bolesnej Męki, miej Miłosierdzie dla nas i świata całego

  • Admin pisze:

   I tak oto pod przykrywką „rozgryzania” i zwalczania herezji MBM zenobiusz faktycznie zwalcza i ubliża tym którzy się wyrwali ze szponów Mery, czyżby zemsta rogatego za utratę łupu przemówiła przez klawiaturę zenobiusza opluwając Ola! Hola mości zenobiuszu poszedłeś waść o jeden krok za daleko widać jasno jaki jest twój cel. Kiedyś pisałem nawet ci dziękując i doceniając twój wkład w rozszyfrowanie herezji Mery teraz już wiem że to były twoje pozorne działania, działania de facto maskujące zwłaszcza to już twoje słynne powiedzenie i wręcz nawoływanie że Mery już nic nie może już nie trzeba się tym zajmować, dziwnym mi się to wtedy wydawało teraz już wiem że ty tak naprawdę nie „rozgryzasz” mery a ludzi którzy się zajmują zwalczaniem tych herezji z Irlandii, przypomnieć by tu trzeba twoje próby (oczywiście nie udane) wyciągania od nas adresów e-mail numerów IP naszych czytelników, twoja walka z ks. Adamem z nami ubliżanie naszym czytelnikom kopiowanie ich komentarzy by się na swoim blogu wyśmiewać z braku inteligencji piszących u nas, dużo zenobiuszu tej twojej „działalności” internetowej ale pamiętaj że Bóg wszystko widzi a wszystkie słowa i uczynki będą zapisane, na tej jak mówi Olo „końcowej fakturze”.

  • olo13jcb pisze:

   Zenobiusz odwiedź ty chłopie dobrego lekarza…….
   a jak nie będzie mógł pomóc to księdza egzorcystę w swojej diecezji……

   bez odbioru….

 18. MANIUŚ pisze:

  Jest jeszcze jedna specyficzna rzecz dotycząca tych orędzi. Proszę zauważyć z jaką szybkością są one rozprzestrzeniane po całym świecie. To byłoby niemożliwe bez organizacji i bez pieniędzy. To wszystko jest dobrze przygotowane, zorganizowane i na siłę wszędzie propagowane mimo krytycznych ocen ludzi kościoła. Po takich ocenach większość blogerów przestałaby takie rzeczy publikować, a tu wszyscy nadal to robią i idą z tym w zaparte. To musi być robione za duże pieniądze.

 19. Anonim pisze:

  Aha, czyli jak ktoś się nawróci a nie odtrąbi tego przed Zenobiuszem to jest cichym wielbicielem adminki, agentem, i Bóg wie kim jeszcze bo Zenon Pokrywka nie raczył odnotować tego w swoim archiwum Rzeczywiście niezły z niego kret, tak ryć i ryć a jak przy tym pluć na Medjugorje i na kardynałów którzy popierają Medjugorje.
  On to z nienawiści do Bronka znienawidził wszystko o czym tamten pisał, ale niech się nie martwi jemu też Bóg wystawi fakturę w tym za obrażanie Maryi i człowieka który ma nick Olo.
  Nie znam Olo osobiście ale wam dziękuję, że chciało wam się „poryć” i odszukać komentarz Olo sprzed miesiąca aby nie pozwolić na nieuzasadnione obrazy. On wciąż jak lew krąży kogo by od nas tu pożreć.
  I tak na koniec – nie przypominam sobie, aby Zeno przeprosił publicznie, że był protestantem nie pamiętam świadectwa jego nawrócenia, może dlatego dalej tak często pluje na NMP!

 20. Anonim pisze:

  Za to mądrze pisze Ślązaczka. Warte uwagi. Przeklejam

  3.
  Ślązaczka powiedział/a
  Marzec 7, 2013 @ 09:38
  … czytając ostrzeżenia Marii z Irlandii mam wrażenie, że osoba ta jest powiązana z Kevinem Annettem, tym gosciem, który jest twórcą itccs http://itccs.org/tribunal-members/.
  Wszelkie działania tego trybunału są w jakiś sposób zasygnalizowane przez “Marię”. Np. ostrzeżenie z 11 lutego 2012 brzmi: “Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie”.
  Również rok temu 11 lutego pojawiły się informacje o spisku na życie papieża
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-wlochy-hucza-spisek-na-zycie-benedykta-xvi-umrze-w-ciagu-rok,nId,912199
  11 lutego 2013 roku papież ogłasza informację o abdykacji. Oczywiście wkrótce pojawiają się wpisy na itccs.
  Wydaje mi się, że “fałszywy prorok” w Watykanie, “Maria” oraz Kevin Annett z icsst ściśle ze sobą współpracują.

  Ślązaczka powiedział/a
  Marzec 7, 2013 @ 09:47
  Jeszcze tylko dodam, że ostrzeżenia “Marii” są publikowane z kilkudniowym poślizgiem, a nie z wyprzedzeniem. I tak dzisiaj (7 marca) jest publikowane ostrzeżenie z 28 lutego. Wygląda to tak, jakby ktoś analizował bierzące wydarzenia i dopiero o nich pisał. Oczywiście poruszane są tam sprawy (np. zapowiedź zabicia przywódców politycznych), które nazwałabym czyimiś planami, o których “maria” wie. Pytam kto ją o tym informuje??

  Co wy na to?

 21. czekajacy pisze:

  Ja jakiś czas temu również pomyślałem, że Maria to może być fałszywy prorok. Wiele mi za tym przemawiało, ale zgłębianie tego oznaczałoby zabawę w daty więc odpuściłem. Nie chcę spekulować, ufam Jezusowi i już.

  W momenice kiedy antychryst się ujawni publicznie, nie będzie wątpliwości.

  A na bieżąco – WOWiTy, coraz więcej księży – obnaża te orędzia, którę nie pochodzą z góry.
  Albo rzeczywiście jest to wynik demona, albo grupy ludzi i nakładów finansowych.
  Albo mieszanki…

  Teksty okazują się z opóźnieniem, część wydaje się wręcz odpowiedzią na słowa WOWiTów, Ks. Adama, czytelników. Mało tego, czasem są poprawiane wstecz, dodane zostały słowa pod falsyfikatem obrazu Jezusa Miłosiernego (nie wiedzieli, że nie można go pokazywać bez podpisu)…

  * * *
  PS:
  śmierć (czy zabójstwo) znanego polityka – zapowiadał również na 2012 ten jasnowidz z Człuchowa, Jackowski.
  Może mają „wspólne źródło” z Marią..!

  • Franek pisze:

   „część wydaje się wręcz odpowiedzią na słowa WOWiTów, Ks. Adama, czytelników”
   Ciekawe ile osób to jeszcze zauważa 😉

 22. jako7771980 pisze:

  niespodzianka wszyscy jesteście w błędzie

  Fałszywym Prorokiem , są media konkretnie chodzi [telewizor ],
  i według mojej teorii telewizja będzie pomagała antychrystowi prowadzić politykę. docierać do ludzi [zwodzić ich].

  uzasadnienie;

  W religiach Abraham-owych prorokiem jest osoba będąca w kontakcie z Bogiem,
  będąca jego „ustami” na ziemi, nierzadko założyciel jakiejś religii.
  W każdej jednak jego rola i znaczenie są nieco inne.

  w tym przypadku prorokiem szatana i jego ustami może być telewizja .
  jak i również założycielem religii ,ta religia to kult mainstreamu [ telewizji].

  Prorok, postać charakterystyczna występująca w wielu religiach,
  uważana za narzędzie bóstwa powołane do wykonywania pewnych ważnych zadań w jego imieniu.

  Prorok odkrywa ludziom przyszłość, wyjaśnia teraźniejszość i przeszłość. Odgrywa rolę
  „sumienia” grupy społecznej, religijnej, narodu. Jego działalność wywołuje najczęściej niepokoje w kręgach zachowawczych
  lub stojących na straży tradycji, obowiązującej doktryny i prawa.

  Pojęcie proroka jest szczególnie znane w judaizmie. W okresie od VIII do V w. p.n.e. prorocy byli „mężami natchnionymi”.
  Ich misja miała polegać nie na jasnowidzeniu i „przepowiadaniu przyszłości”, lecz na przemawianiu w imieniu Boga,

  Fałszywy prorok – w religiach abrahamicznych określenie osoby bezpodstawnie przypisującej sobie tytuł przywódcy charyzmatycznego.
  Oznacza, że twierdzenia o otrzymaniu daru prorokowania przez tą osobę są kłamstwem.

  dlatego też Fałszywy prorok, to mógł by być telewizor nostradamus nazwał go jednookim potworem ,
  natomiast Jan w swojej apokalipsie nazywa go po prostu fałszywym prorokiem.

  I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
  I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia,
  namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu,

  w taki sposób media zaćmiewają umysły wszystkich, którzy “zamienili Prawdę czyli słowo Boga na obrazy telewizyjne
  to znaczy zamienili Boga prawdziwego na fałszywego “inaczej mówiąc Słowo boże na słowo fałszywego proroka tzn; telewizję .

  wynika,z tego że jeżeli ktoś potrafi przepowiadać przyszłe wydarzenia, to nawet jeśli te wydarzenia się spełnią,
  nie oznacza to automatycznie, że ta osoba jest „prawdziwym” prorokiem:

  Według Starego Testamentu fałszywym prorokiem jest ten, kto przepowiada rzeczy przyszłe,
  ale nie w imieniu Jahwe, oraz ten, kto przepowiada rzeczy przyszłe rzekomo w imieniu Jahwe, ale proroctwa te się nie spełniły.

  Niektórzy uważają, że Fałszywy Prorok znany z Apokalipsy jest trzecią osobą „piekielnej trójcy”,
  którą tworzy razem z Szatanem i Antychrystem, i że trójca ta ma w zamiarze walczyć z Trójcą Świętą.

  Jan pisze również, że Fałszywy Prorok ostatecznie „znajdzie się w morzu ognia i siarki”

  fałszywy prorok w czasie 3 wojny światowej .”znajdzie się w morzu ognia i siarki”
  jeśli w czasie 3 wojny główne stacje telewizyjne zostaną zniszczone ,zbombardowane ,spalone.
  to tak się stanie jak napisał Jan.

  W Apokalipsie świętego Jana „Fałszywy Prorok” jest określeniem przedstawiciela Antychrysta
  Bestii. W Ap 13,11-18 Jan pisze

  I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; jak widać ma bardzo potężną moc .
  w dzisiejszych czasach raczej każdy ksiądz ,biskup ,czy nawet papież ma w domu telewizor .
  a żaden z nich nie podejrzewa że to akurat telewizor może być tym fałszywym prorokiem.

  dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami,i językami, i narodami.
  ten fragment oznajmia że może komunikować się z wszystkimi na całej ziemi we wszystkich językach.

  I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi,
  gdy wysiądzie mi pilot to muszę się ukłonić ,przed nim by go uruchomić ręcznie.
  jest to nieświadomy pokłon ale pokłon a w tamtych czasach pokłon był elementem kultu.

  Cudami będzie zwodził ludzi,

  i uda mu się przekonać inne religie niechrześcijańskie, które też pójdą w podziwie za nim?
  moim zdaniem do tych wszystkich opisów pasuje telewizor .

  W Ewangelii Łukasza Jezus wspomina o tym, iż fałszywi prorocy byli powszechnie chwaleni przez innych ludzi
  w naszych czasach programy telewizyjne seriale ,filmy i rozrywka promowana w telewizji jest powszechnie chwalona przez innych ludzi.
  często możemy usłyszeć takie pochwały widziałeś ten film [świetny był],
  albo słyszałeś wczoraj w wiadomościach mówili ,że był atak terrorystyczny ,lub rozbił śię samolot .
  generalnie na co dzień słyszymy z ust różnych ludzi takie pochwał-ki ,najśmieszniejszy jest fakt ,że ludzie w te brednie wierzą.
  i nie ma co ukrywać że świat przeciętnych ludzi kręci się w okół telewizji i wiadomości .i całą swoją zdobytą wiedzę opierają
  na informacjach telewizyjnych,

  co wiemy o fałszywym proroku ;

  Biblijne proroctwo mówi też o fałszywym proroku, który będzie pomocnikiem antychrysta,
  niejako jego pełnomocnikiem do spraw religii. Pan Jezus cały czas zapowiadał pojawienie się fałszywych proroków (Mat. 24:5,11, 24).
  Jednakże ten uwodziciel pojawi się jak to zostało spisane w okresie przed ‚wielkim uciskiem’, lub na jego początku. Biblia przestrzega,
  że będzie to najgorszy ze wszystkich fałszywych proroków, jacy się dotychczas pojawili. Jego czas będzie taki sam jak antychrysta (Obj. 19:20,21).

  Biblia przestrzega,
  że będzie to najgorszy ze wszystkich fałszywych proroków, jacy się dotychczas pojawili.
  i jest najgorszy okłamuje miliardy ludzi na świecie ,każdy człowiek na ziemi ma go w domu.
  wszyscy go słuchają jak proroka.i wierzą w jego kłamstwa , kłamie prosto w oczy i nikt go nie podejrzewa. i jest jednooki.i fałszywy .
  wszystkie cechy pasują .

  I czyni wielkie cuda, tak, że ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi (Obj. 13:11-13).

  wielkie cuda w dzisiejszym świecie możemy zauważyć na filmach często możemy zaobserwować ,spadające komety,
  wojny ,wybuchy ,ufo i podrożę kosmiczne, ,czy filmy typu armagedon , spektakle iluzjonistyczne.
  te wszystkie cuda robi na na oczach ludzi ,i wszystko się zgadza każdy ma w domu telewizor więc te cuda czyni na oczach ludzi.

  Fałszywy prorok ma w mistrzowski sposób reprezentować antychrysta.
  Pod osłoną swego posłannictwa będzie daleko niebezpieczniejszy niż zagorzały ateista.
  Będzie musiał przekonać cały świat, a szczególnie ten chrześcijański (religijny),
  że Antychryst jest prawdziwym mesjaszem. Jak donosi nam Biblia, że ta misja diabelska mu się powiedzie.

  telewizja w mistrzowski sposób reprezentuje szatana .czyli przekazuje kłamstwa.
  Będzie musiał przekonać cały świat,że Antychryst jest prawdziwym mesjaszem.
  z tym nie będzie miał za pewno problemy ponad 90% ludzi na świecie ślepo wierzy telewizji.

  Kłamstwem odwróci od Boga wiele serc.-w programach dokumentalnych mam na myśli discovery i inne stacje .
  podają fałszywe informacje odnośnie Religi.generalnie ludzie poświęcą mu cały swój wolny czas ,przez co zaniedbają wiarę .
  programy telewizyjne tok show ,filmy fabularne czyli cała telewizyjna rozrywka odwróci uwagę ludzi od wiary i boga.
  TO miał na myśli z całą pewnością JAN.

  Diabeł wie, że dwóch potrafi więcej dokonać niż jeden. On też wie, że antychrystowi łatwiej będzie podporządkować sobie serca i dusze ludzkie,
  jeżeli w grę będą wchodzić sfery duchowe, między innymi religia.
  Fałszywy prorok,[telewizja] będzie budowała autorytet antychrysta.
  Będzie sprawował funkcję niejako pierwszego ministra w jego odstępczym kościele.
  Będzie szefem propagandy i twórcą antychrześcijańskich fałszerstw.
  [i tak się dzieje stacje telewizyjne są nie tylko szefem propagandy ale mistrzami propagandy].
  i są odpowiedzialne za fałszerstwa takie ja np; atak na W T C.
  mam na myśli kłamstwo jakim telewizja przekonała całe społeczeństwo że był to zamach.

  jeśli macie wątpliwości ,to polecam artykuł wyjaśniający kłamstwo smoleńskie.
  http://davidicke.pl/forum/katastrofa-tu-154-w-smolensku-dzielem-illuminatow-t11291.html

  wiadomo że będzie starał się zmusić wszystkich z wyjątkiem tych, którzy znają swego Boga i Jego Słowo,
  do służby dla antychrysta, zarówno prostych ludzi, jak i rozumnych uczonych myślicieli.
  Jego zadanie nie będzie ruchem ateistycznym, stojącym w opozycji do chrześcijaństwa.
  Wprost przeciwnie, będzie religią skoncentrowaną na oddawanie boskiej czci jedynej osobie.
  bądź jednemu Bogu tym Bogiem będzie telewizor.

  (Obj. 13:8). Osiągnie wielkie sukcesy militarne, społeczne, rzekome cuda, którymi umiejętnie omota i usidli ludzi.
  Wielu widząc jego sukcesy poparte ‚cudami’ uzna go jako prawdziwego proroka.
  Na oczach ludzi spadnie ogień z nieba na ziemię (Obj. 13:12,13).
  Z pewnością będą się działy inne wyrafinowane ‚cuda’, choćby takie, że posag przemówi.
  Tekst mówi, że dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia.

  posąg zwierzęcia – to może być telefon komórkowy .bądź Bankomat.
  obydwie rzeczy są w dzisiejszym świecie obdarzone kultem .
  ale to tylko hipoteza .

  Werset 12 przedstawia nam zadania jakie ma do spełnienia fałszywy prorok na ziemi,
  a które dotyczą oddawania czci Antychrystowi. On ma wszelką władzę Antychrysta ponieważ,
  podobnie jak i on, fałszywy prorok jest uzdolniony do tego przez szatana.
  Nie jest jasne czy ludzie są zmuszeni do oddawania czci Antychrystowi czy są tak bezsilni wobec tych istot,
  że upadają w pokuszenie i dobrowolnie oddają mu cześć. Fakt, że druga bestia używa niesamowitych znaków i cudów,
  włączając w to sprowadzenie ognia z nieba, aby dodać im wiarygodności, to wydaje się,
  że ludzie ulegną i zaczną oddawać im cześć z powodu ich mocy i przesłania. Werset 14 podaje,

  że zwiedzenie będzie tak wielkie, że ludzie ustanowią sobie bożka- posąg zwierzęcia,
  któremu zaczną oddawać cześć.

  zwiedzenie będzie tak wielkie, że ludzie ustanowią sobie bożka ,tym bożkiem może być telefon komórkowy.komputer {laptop]
  jest to forma posągu ,
  stworzony na podobieństwo , Boga którym jest Telewizor .

  oddawać cześć oznaczało by kłaniać się ,słuchać się go ,obdarzyć go boską czcią.
  ciężko zdefiniować we wszystkich 3 przypadkach pojawia się kult.

  gdy wyeliminujemy pilota od telewizora ,trzeb będzie się nachylić {ukłonić] przed włączeniem go.
  gdy idziemy po pieniądze do bankomatu również musimy się ukłonić.
  gdy korzystamy z komórki również się kłaniamy.

  teraz wyobraźmy sobie Jana przeniesionego do naszych czasów ,widzącego ludzi kłaniających się przed tymi przedmiotami .
  nie trudno wyobrazić sobie ,zdziwienie człowieka sprzed 2000 ,widzącego miliony ludzi kłaniających się przed tymi przedmiotami.
  w Jana czasach ,zachowania takie jak kłaniać się ,słuchać się , obdarzyć boską czcią. wierzyć na słowo .
  wszystkie te zachowania zarezerwowane były w czasach których żył , tylko dla BOGA ,i najwyższego kapłana który głosił słowo
  mam na myśli kapłana księdza [namiestnika ] Boga .w JANA czasach tylko Prorok Boga I sam BÓG zasługiwał na taki rodzaj oddawania kultu.
  stąd zapewne pojawił się tak niezrozumiały dla nas opis fałszywego proroka.

  we wszystkich 3 przypadkach pojawiają się elementy kultu.
  Kult religijny – zachowania i praktyki religijne czynione wobec istoty bądź przedmiotu
  okazywany komuś lub czemuś szacunek, cześć, chwała zarezerwowane były tylko dla proroka Boga i samego Boga.
  stad pewnie zdziwienie Jana , i tak dziwny opis.

  Posąg będzie o tyle wyjątkowy,
  że będzie zdolny „mówić.”więc telefon komórkowy pasuje, bądź telewizor .
  Nie oznacza to jednak, że będzie żywy- greckie słowo użyte w tym miejscu pneuma odnosi się do „powiewu” lub „przepływu” powietrza,
  a nie słowa bios („życia”)-
  co daje prawie 100 % pewność że fałszywy prorok nie będzie człowiekiem.

  telefony mają wbudowaną możliwość oglądania telewizji i odbierania wiadomości ,
  więc bez problemu może przekazywać przesłania Antychrysta i fałszywego proroka po całym świecie .

  Poza tym, będzie przemawiał, . W naszym technologicznym świecie,
  nie jest trudne wyobrazić sobie taką rzecz.to może być telewizor bądź telefon komórkowy ,lub bankomat albo laptop .

  dla przypomnienia.
  Posąg (statua) –rzeźba przedstawiająca człowieka,lub zwierzę . Ustawiany zawsze na widocznym miejscu ,
  przedmiot będący symbolem lub świadectwem czegoś ,
  telewizor w każdym domu jest ustawiany w widocznym miejscu podobnie jest tak robione z posągami .
  z telefonami jest tak samo są albo zawsze przy tobie w kieszeni ,bądź kładziemy je na miejscu widokowym .
  najczęściej na stole tak by zawsze był po ręką.

  Fałszywy prorok czasów ostatecznych
  Pojawia się
  Razem z antychrystem i szatanem, daje im siłę, więc musi posiadać globalną siłę fałszywy prorok jest trzecią postacią szatańskiej trójcy.
  i moim zdaniem biblia ma na myśli telewizje.

  każdy myślący człowiek wie że telewizja jest doskonałym narzędziem manipulacji ludźmi .
  według Biblii fałszywy prorok jest prawą ręką szatana [zwanego inaczej długo oczekiwanym]
  a lewą ręką człowieka bezprawia jest Bestia czyli Bruksela tam będzie wydawał rozkazy .

  biblia cytat ;

  Ap 19,20 I pochwycono Bestie, a z nią Fałszywego Proroka, co czynił wobec niej znaki,
  którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii i oddawali pokłon jej obrazowi.
  Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora, gorejącego siarka.

  – mogło by się wydawać że chodzi tu o dwie postacie, antychrysta i fałszywego proroka,i jezioro gorejące siarką to było by piekło.

  wiadomo że do piekła trafiają duszę ludzi A nie maszyny .

  Ap 20,10 A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie sa
  Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki
  wieków.

  ciekawe jest zapewne jak telewizja może trafić do piekła i cierpieć katusze na wieki wieków?

  otóż fałszywy prorok to Globalne media i ,nie chodzi tu o 1 osobę tylko o wszystkich ludzi pracujących w telewizji.
  to znaczy że chodzi o cały system mainstreamowy i wszystkich pracowników telewizji ,bo każdy z nich ma swój udział w szatańskim dziele.

  z bestią jest podobnie ,tu chodzi o wszystkich polityków pracujących w Brukseli i dla Brukseli .
  każdy polityk senator bądź pracownik polityczny wszyscy oni współpracują i wszyscy będą odpowiadać .
  każda jednostka bezie miała swój wkład w utworzenie jednego antychrześcijańskiego systemu .

  A więc 2 systemy globalne zostaną zniszczone ,a ludzie którzy się dali zwieść tym systemom ,
  i wnieśli swój wkład w budowę systemu lub pracowali dla niego , zostaną wtrąceni do piekła .

  biblia wyraźnie wspomina że BÓG wybrał sobie tylko 144 tysiące spośród 7 miliardów ludzi .to jest śladowa ilość tyle chce Bóg.
  oznacza to że reszta będzie stracona ,i tylko garstka ludzi pozna prawdę.i ją zrozumie.

  ta liczba mówi bardzo dużo .

  i najlepszym dowodem na to jest liczba 144 tyś ludzi ,ponad 6 miliardów posłucha i uwierzy fałszywemu prorokowi ,
  ludzie są z natury nieufni jeden drugiemu nie ufa a co dopiero politykom .
  zastanówmy się jaka jest szansa że pojawi się taki polityk któremu zaufa ponad 6 miliardów ludzi na świecie.
  a dokładniej 6999856000 uwierzy mu na słowo i pójdzie za nim ślepo wierząc w jego cuda.
  gość musiał by rozdawać złoto za darmo .ludzie nienawidzą polityków ,więc Fałszywy prorok jako człowiek ze świata polityki odpada.

  według mnie to jest nieprawdopodobne żeby prawie 7 miliardów ludzi uwierzyło jednemu człowiekowi ,nie było takiego przypadku na ziemi .
  i to musi być telewizor .

  papież tu nie pasuje bo ponad połowa świata to islamska religia a katolicy to mniejsza połowa .
  papież musiałby nawrócić ponad 6 miliardów ludzi .i tak ich omotać żeby ślepo za nim poszli a to jest niemożliwe .
  podobnie będzie z politykiem ,politykom w dzisiejszych czasach nikt nie wierzy .
  więc wszystkie tropy wskazują na telewizor .

  podsumujmy .

  -6999856000 uwierzy mu na słowo i pójdzie za nim ślepo wierząc w jego cuda.
  -posiada globalną siłę
  -będzie przemawiał do wszystkich na całym globie we wszystkich językach.
  A więc musiał by znać wszystkie języki świata ,to niemożliwe.
  -ludzie wykonają sobie posąg na jego podobieństwo.A Posąg będzie zdolny „mówić
  -greckie słowo użyte w tym miejscu pneuma odnosi się do „powiewu” lub „przepływu” powietrza,
  a nie słowa bios („życia”)
  co daje nam prawie 100 % pewność że fałszywy prorok nie będzie człowiekiem .
  – przekona do służby dla antychrysta, zarówno prostych ludzi, jak i rozumnych uczonych myślicieli.
  co oznacza że będzie piekielnie przebiegły.
  tylko 144 tyś ludzi mu się oprze spośród 7 miliardów to moim zdaniem sporo.
  -Osiągnie wielkie sukcesy militarne, społeczne, fałszywe cuda, którymi umiejętnie omota i usidli ludzi.
  -prorok będzie prawą ręką szatana i jego [ ustami ].i nikt go nie będzie podejrzewał .

  żaden człowiek w dzisiejszych czasach nie jest zdolny do takich cudów wniosek ; FAŁSZYWY PROROK TO TELEWIZOR

  • wobroniewiary pisze:

   ciekawa hipoteza a że ludziska rezygnują z tv – to ja stawiam na internet 😉
   A gdzie działa Mery z Irlandii? – w internecie 😀

   Tak wic nie tv a media
   Jeden z demonów podczas egzorcyzmu powiedział – naszym zwycięstwem jest telewizor w każdym domu, konkretnie czarne pudło pośrodku chałupy- monitor od kompa a i laptop też tu pasuje!

 23. Pingback: Wywoływanie duchów czy świętych obcowanie? Pismo automatyczne to sprawka demona – jak u “Marii z Irlandii” | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s