Ciekawe ogłoszenie :) – walki z herezjami „Marii” z Irlandii ciąg dalszy …

           Najpierw można przeczytać najnowszy rozkaz-zakaz:
http://www.thewarningsecondcoming [ Uwaga strona zawierająca niebezpieczne heretyckie trości prosimy nie wchodzić Admin ]
tlum.: “Fragment prywatnego przekazu.
Piatek, 1. Marzec 2013 o godz. 4.31
Przekaz od Jezusa: “Moja córko, nie wolno Ci zezwalać na promocje innych tak zwanych proroków jakoby części tej Mojej Świętej Misji, ostatniej w swoim rodzaju, aby zbawić ludzkość. Zabraniam tego. “
A teraz dodajmy do tego to ogłoszenie:dystrybutor“Księga Prawdy czyli polska wersja książkowa Orędzi Ostrzeżenia”orędzi, przed którymi coraz więcej kapłanów i biskupów ostrzega, które głoszą fałszywego papieża i 1000-letni jehowicki raj na ziemi.
                                                     ************
O 15-00 włączmy Radio Maryja i odmówmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego a potem odprawmy Drogę Krzyżową i módlmy się nie tylko polecając grzeszników, ale abyśmy i sami nie ulegli pokusie  – w tym przypadku pokusie dystrybucyjnej bo o wieczność całą w tej walce nam chodzi!
O godz. 19-30 weźmy udział dzięki Rozgłośni Archidiecezji Przemyskiej „Radio FARA” we mszy świętej – Nabożeństwie o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne  – kliknij
Wcześniej o godz. 17.30 Radio Fara przeprowadzi transmisję z Drogi Krzyżowej
Droga Krzyżowa – Sanok, Posada
Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Na naszej antenie transmitować będziemy wieczorną Drogę Krzyżową z kościoła pw. NSPJ w Sanoku Posadzie, gdzie rozważania poprowadzi p. Jan Budziaszek. Nabożeństwo poprzedzi Msza Święta o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Podczas mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie słowo głosi ks. egzorcysta M. Rajchel, ten sam który przestrzega przed oszustami głoszącymi raj na ziemi :)
„Ks. Marian Rajchel, egzorcysta – Rozeznawanie Duchowe. Jezus jest Zbawicielem, a nie ci oszuści, co zapowiadają raj na ziemi… (np. Maria z Irlandii)
kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Ciekawe ogłoszenie :) – walki z herezjami „Marii” z Irlandii ciąg dalszy …

 1. Franek pisze:

  „Księga Prawdy czyli polska wersja książkowa Orędzi Ostrzeżenia”
  Zamówień będzie można dokonywać tylko na oryginalnej stronie pod opieką Marii Bożego Miłosierdzia (tutaj link: ) lub u poleconych przez nią dystrybutorów. Na obecnym etapie cena w złotówkach jest nieznana……

  Boże zmiłuj się!

 2. Sebro pisze:

  To jest przejaw paniki. Szatan nie spodziewał się takiego posunięcia z rezygnacją Benedykta. On go chciał sam usunąć a tu zonk. Teraz mu się grunt pod nogami pali i próbuje za wszelką cenę przywrócić swój porządek w tej sprawie.

 3. wobroniewiary pisze:


  Radio Fara przez internet WINAP, AIMP Kliknij link http://62.133.128.22:8000/listen.pls

  • Maria z Warszawy pisze:

   proszę Was wszystkich bardzo. Pomódlcie się za mnie i moje sprawy. Rogaty dziś uderzył znowu.Nie mam już sił, Panie nie daję już rady…..

 4. ula pisze:

  szatan po skutecznym zwiedzeniu pod plaszczykiem rozanca gdzies zepchnietego na rzecz krucjatek zamyka swoja sekte izolujac ja od wszelkiej mozliwosci konfrontacji ze Slowem Bozym, kiedy szatan juz przekonal, ze kolejny Papiez bedzie beee, zdobyl calkowiecie i bezwzglednie dusze zwolennikow, Panie prosze, w Imie Twojej Meki na Krzyzu, Cierpienia jakie poniosles za kazdego z nas, miej litosc nad tymi biednymi zwiedzonymi ludzmi, prosze Ojcze, niech Twoja moc przepedzi szatana od tych dusz, ratuje ich Chryste, okaz im Milosierdzie! Kocham Ciebie Trojco Swieta!

 5. ula pisze:

  krotka analiza – modlitwa Ojcze Nasz zastapiona krucjatami, Pismo Swiete – ksiega samozwanczej prawdy, Glowa Kosciola – mery….

 6. Franek pisze:

  piątek, 1 mar 2013, godz. 19:30

  za 03:48 godz.

  Nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne

  Charyzmatyczne nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne transmitowane z Jarosławskiego Opactwa.
  Porządek nabożeństwa:
  19.30 – Modlitwa uwielbienia i dziękczynienia
  20.30 – Konferencja tematyczna ks. prałata Mariana Rajchla
  21.00 – Apel Jasnogórski
  21.05 – Modlitwa błagania i rozeznawania
  22.00 – Eucharystia z homilią

  Całość prowadzi Wspólnota Matki Miłosierdzia z Jarosławskiego Opactwa

 7. Magdalena pisze:

  Grota Matki Bożej z Medziugorje w Ekwadorze

  24 lutego) w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia znajdującym się w ekwadorskiej archidiecezji Guayaquil, została poświęcona grota Matki Bożej Królowej Pokoju z Medziugorje.
  Uroczystość poprowadził abp. Antonio Arregui ( przewodniczący Konferencji Episkopatu Ekwadoru)

  http://medziugorje.blogspot.com/2013/02/grota-matki-bozej-z-medziugorja-w.html

 8. Filip pisze:

  ALARM!!!!!
  Do wszystkich dystrybutorów orędzi Marii z Irlandii. Nadszedł czas, w którym musicie się określić!! Albo będziecie publikować tylko jej orędzia, albo zaprzestaniecie na rzecz innych.
  Pamiętajcie, że według Marii, kto nie podąża za księgą prawdy i nie słucha się jej głosu nie wejdzie do raju na ziemi i może pochłonąć go ogień piekielny!
  ALARM!!!

  • olo13jcb pisze:

   „…kto nie podąża za księgą prawdy…”

   Dla mnie Pismo Święte jest KSIĘGĄ PRAWDY
   i kto za tym nie podąża jest istotnie zagrożony potępieniem na wieczność….

   a nie za książeczka z chorymi tekstami diabelskimi 😦

  • Magdalena-Zofia pisze:

   Odpowiem słowami Papieża Benedykta XVI, które wypowiedział nawiązując do Powstania Warszawskiego w lipcu 2012 r.:
   „„Zawierzając wszystko Bogu, jak powstańcy warszawscy, trwając w jedności z Chrystusem, nie zbłądzicie w codziennych wyborach wartości, nawet gdy świat będzie was kusił mirażami szczęścia i rozrywki”

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Takie właśnie „miraże szczęścia” – raju na ziemii, dobrobytu etc., głoszą heretycy z Irlandii.

 9. wobroniewiary pisze:

  Podczas mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie słowo głosi ks. egzorcysta M. Rajchel, ten sam który przestrzega przed fałszywcami głoszącymi raj na ziemi 🙂
  ks. Marian Rajchel, egzorcysta – Rozeznawanie Duchowe. Jezus jest Zbawicielem, a nie ci oszuści, co zapowiadają raj na ziemi… (np. Maria z Irlandii)
  „To On, jest Zbawicielem to ON – jakby nie On, to ziemia by proch była zmieciona On jest Zbawicielem, a nie ci oszuści co zapowiadają raj na ziemi…” (przypomnę wszystkim katolikom, że raj na ziemi zapowiada “Maria z Irlandii”) – egzorcysta ostrzega, a sam diabeł się z tego śmieje!!!

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/01/18/ks-marian-rajchel-egzorcysta-rozeznawanie-duchowe/

 10. Nowa pisze:

  Słucham Drogi Krzyżowej z panem Budziaszkiem Wspaniała.
  Dziękuję za tę informację o Drodze Krzyżowej i o Mszy świętej o uzdrowienie i o uwolnienie.
  A jeszcze jak ksiądz egzorcysta przestrzega przed oszustami od raju na ziemi to chwała Panu 😉

 11. Paul pisze:

  Trzeba wziąć do ręki różaniec i modlić się za osoby zwiedzone różnymi herezjami od pseudo-wizjonerów.Na siłę niczego nie zrobimy a na siłę chce szatan by nas wyniszczać naszą ambicją.
  „Ja ich muszę wyciągnąć z herezji z Irlandii ja tylu pomogłem itp”Wyniszczamy się w taki sposób a ten na dole się cieszy:(

  • Franek pisze:

   Ten na dole to się cieszy jak cicho siedzimy i nic nie robimy
   różne są charyzmaty jeden nie rozstaje się z Różańcem, inny walczy ze złem słowem pisanym chodzi o to by każdy robił dobrze to co do niego należy.

  • Magdalena pisze:

   Jedno nie rzeczy drugiemu, można na różańcu wymodlić nawrócenie dla wielu. Przecież Admini tej strony jak nic reklamują i propagują Różaniec Święty.
   Sama drugi raz już odmawiam w tym roku Nowennę Pompejańską a tę odmawia się na Różańcu.
   No i różne są charyzmaty. Jeden walczy z homoseksualistami, inny za borcjonistami. Admini tej strony dostali charyzmat walki z herezjami. Odmawiają przy tym Różaniec i innych namawiają. To chyba nie jest złe.
   A ostrzegać trzeba i to mocno. Moja ciotka taka stara moherka co to tylko różańce i koronki odmawiała a teraz rozprowadzała świece i krucjatki. Ile ja się namęczyłam i jej tłumaczyłam.
   O jak sił brakuje nieraz. Wynajmują salki po kościołach i zamiast różańca to krucjatki klepią w salkach katechetycznych 😦
   Już jesteśmy prawie na prostej, ale to wciąż tylko prawie 😦

   • wobroniewiary pisze:

    Dokładnie tak.
    Moglibyśmy „mieć święty spokój” nie pisać nic o tych herezjach, nikt by nas nie wyzywał, nie szantażował, nie pisał skarg na księdza do kurii, a On nie musiałby jeździć i tłumaczyć się.
    Ale jest COŚ, co nam każe, Jest KTOŚ Kto każe a my …z różańcem w ręku omodlamy to i piszemy i ostrzegamy.
    Możemy tylko ostrzegać ale nie możemy nikomu nic kazać.
    Pod naporem Bożych argumentów już dawno czciciele i głosiciele Mary powinni otworzyć oczy ale…skoro tak nie jest to widać jakie to jest diabelskie. Skoro tylu księży ostrzega, w tym biskupi i egzorcyści….a tu nie tylko nic ale wyzwiska że ci księża, którzy ostrzegają to masoni wredni a my to sowieccy agenci 😀

    Omadlamy to na Różańcu właśnie. Ja też zaczęłam 2 Nowennę, pierwszą skończyliśmy z Adminem 27 lutego teraz ciągniemy następną 😉
    Plus nasze dziesiątki z Róży Różańcowej czy z tytułu innych zobowiązań modlitewnych, bo Różaniec to łańcuch, którym Maryja związuje szatana

 12. Paul pisze:

  Piszę o tym bo sam niedawno pisałem na ich blogu i próbowałem coś przetłumaczyć ale nic to nie dało.Jeszcze szatan z powrotem próbował jak na ironię wciągnąć mnie z powrotem na te herezje.Taki z niego cwany strateg.

  • Franek pisze:

   Ale ciągle nowi zaczynają czytać te „orędzia” i im właśnie trzeba wciąż od nowa wskazywać zawarte w nich błędy i herezje bo jak wiesz wpaść w sidła ogłupiającej Mery jest bardzo łatwo ale wyrwać się już nie.

  • Franek pisze:

   A to tytuł „orędzia” z 23 lutego 2013

   „Tak, Moje Słowo jest dla wszystkich, ale zaangażowanie się w propagowanie Moich Orędzi wiąże się z ogromną odpowiedzialnością”

   Tak to jest ogromna odpowiedzialność ale za zwiedzione tymi „orędziami” dusze !

 13. Tuptusia pisze:

  Może mógłby ktoś nagrać w mp3 Droge Krzyżową np z p.Budziaszkiem i umieścić w internecie. Wydaje mi się że mało jest w sieci Drogi Krzyżowej audio chyba przydatna forma dla kierowców i innych którzy są w drodze.

  • wobroniewiary pisze:

   Nagrać to już za późno ale zapytam w redakcji czy udostępnią 🙂

   naprawdę była jedyna w swoim rodzaju.
   Sama chętnie bym ją jeszcze kilka razy odsłuchała.

  • Anonim pisze:

   A ja mam takie nieskromne pytanie Jak możesz pisać tu i tam gdzie za przyzwoleniem admina Branko Hampla (on sam tak się nazwał na facebooku i za avatara dał sobie twarz Tuska z podpisem Królowa Pokoju) niejaki Dawid pisze o nas czytelnikach tej strony „obrońcy szatana”, inny bolek chyba Krzysztof nazywa nas wszystkich demonkami

   Pisząc tu i tam dajesz Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
   Niejeden ksiądz i niejeden promyczek ostrzegają, że orędzia Mary ciągną na samo dno piekła, wypowiadają posłuszeństwo papieżowi i prowadzą do schizmy
   Bronek publikuje orędzia Medziugorje, orędzia Luz de Marii, Ontario i jakoś nikt z nas ich nie krytykuje. Bo nie ma takiej potrzeby, one nie ciągną do jeziora pełnego siaty. Otwórzcież oczy na litość Boską

   • wobroniewiary pisze:

    Wreszcie ktoś to zauważył że nie krytykujemy tych orędzi w których nie zauważa się jawnych herezji, a te które stoją w sprzeczności z Ewangelią i z nauką Kościoła, a takie są właśnie pełne herezji i sprzeczności nie tylko z Ewangelią czy nauką Kościoła ale nawet samym sobie „orędzia” Mery z Irlandii.
    Nie rozumiem jak admin dznmp może tolerować na swoim blogu komentarze nawołujące do nieposłuszeństwa papieżowi czyli nawołujące do schizmy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s