Deklaracja Benedykta XVI – „Obiecuję nowemu papieżowi bezwzględny szacunek i bezwzględne posłuszeństwo”. To swoiste „antyimprimatur” dla herezji Marii z Irlandii :)

 Ze specjalną dedykacją dla Czytelników strony „dziecko NMP” i zwolenników herezji „Marii” z Irlandii

Taką obietnicę Benedykt XVI złożył swojemu następcy podczas pożegnalnego spotkania z kardynałami w Watykanie:
„Obiecuję nowemu papieżowi bezwzględny szacunek i bezwzględne posłuszeństwo”

„Zanim się z wami pożegnam osobiście,  pragnę wam powiedzieć, że nadal będę blisko was w modlitwie, zwłaszcza w  najbliższych dniach, abyście byli w pełni otwarci na działanie Ducha Świętego,  wybierając nowego papieża, aby Pan wam ukazał, tego, którego pragnie. Pośród  was, w gronie Kolegium Kardynalskiego jest nowy papież, któremu dzisiaj  przyrzekam swoją bezwarunkową cześć i posłuszeństwo” – powiedział Benedykt XVI  podczas spotkania z kardynałami przebywającymi w  Rzymie.”

I tak oto nie czytając wypocin Mary z Irlandii,  papież Benedykt XVI wydał swoiste antyimprimatur na jej herezje, że kolejny papież to fałszywy prorok i nie mamy go słuchać, bo to niby sługa szatana!
Deo gratias!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

74 odpowiedzi na „Deklaracja Benedykta XVI – „Obiecuję nowemu papieżowi bezwzględny szacunek i bezwzględne posłuszeństwo”. To swoiste „antyimprimatur” dla herezji Marii z Irlandii :)

 1. Terra pisze:

  Czym dał nam przykład, jak mamy postępować! Mamy być bezwzględnie posłuszni nowemu papieżowi, ktokolwiek by nim nie został, i darzyć go bezwzględnym szacunkiem! Nie może być wyraźniejszej wskazówki. Dzięki ci, Ojcze święty, za taką jednoznaczność, i jednoczesne publiczne potępienie wszelkich schizmujących głosów. Amen.

  • Terra pisze:

   Przy czym „bezwzględnie” oznacza radykalnie. Jest więc to również przygotowanie do totalnego radykalizmu na czas radykalnej walki z Kościołem. Przygotujmy się na czas walki, stańmy w szeregach Michała Archanioła. Któż jak Bóg!

 2. Franek pisze:

  Obiecuję nowemu papieżowi bezwzględny szacunek i bezwzględne posłuszeństwo
  Bo wiem że Jego wyborem pokieruje Duch Święty.

 3. wobroniewiary pisze:

  I ja za Ojcem Świętym Benedyktem XVI „Obiecuję nowemu papieżowi bezwzględny szacunek i bezwzględne posłuszeństwo”

 4. Patriota i katolik pisze:

  Ja również obiecuję 😉
  Niech Bóg wam błogosławi za ten wpis.
  Kolejny raz Benedykt XVI zaszachował swoich wrogów i wrogów Kościoła
  Kocham Cię Panie Boże!

 5. Adminka pisze:

  I tak oto nie czytając wypocin Mary z Irlandii papież wydał swoiste antyimprimatur na jej herezje, że kolejny papież to fałszywy prorok i nie mamy go słuchać, bo to niby sługa szatana!
  Deo gratias!
  Deo gratias!
  Deo gratias!

  • Magdalena pisze:

   Ja również obiecuje szacunek i posłuszeństwo
   Dziękuję Ci Ojcze Święty za rozprawienie się z herezjami M z Irlandii w ostatnim dniu Twojej posługi Piotrowej

 6. Sebro pisze:

  Powtórzę jeszcze raz, jest to celny i chyba ostateczny cios w całą grupę ludzi nawołujących do schizmy, zwolenników pseudoorędzi, którzy nawołują do wypowiedzenia posłuszeństwa nowemu papieżowi. Benedyktowi zostało ciut ponad 6 godzin pontyfikatu a mimo to nie przestaje nas uczyć i dawać przykładu. Walczący do końca i za to go kocham.
  Osobiście nie czuję obaw co do przyszłego następcy św. Piotra. Wszak tyle osób modli się za kardynałów. Na FB widziałem również wydarzenie, w którym zachęcano do tego by szturmem modlitewnym „zaatakować” niebo podczas konklawe i tym samym „zamknąć” je przed wpływami Złego. Tak wiele dzieci Bożych zanosi i będzie zanosiło modlitwy do Ojca, który powiedział „proście a będzie wam dane”.
  No już na logikę – jak na tronie Piotrowym ma zasiąść Fałszywy Prorok, skoro w wizjach to właśnie Papież stoi za sterami łodzi i ratuje Kościół Boży. Fałszywka nie będzie przecież działać wbrew sobie. Fałszywka nie przejdzie pośród ruin miasta modląc się nad zabitymi by samemu potem zginąć śmiercią męczeńską. Włączcie myślenie w końcu. Oczywiście nie twierdzę, że te wizje mają się spełnić już za nowego pontyfikatu, bo to wie jedynie Najwyższy Sprawiedliwy.

  • Anonim pisze:

   Czytelnicy dznmp już zareagowali i piszą „nie obiecuję”
   Ręce same opadają a łza się w oku kręci 😦

 7. wobroniewiary pisze:

  Papież pokrzyżował plany szatanowi, że hej 🙂
  Jeśli nawet i szatan próbował kogoś swego przepchnąć to się pośliznął na własnej pysze.
  Obecny Papież (do 20-00 Papież, a po 20-00 Papież-Emeryt a nie były Papież – to ważne!!!) za życia aby wszyscy usłyszeli – deklaruje całkowite posłuszeństwo nowemu Papieżowi
  Genialne 😀 😀 😀
  Gdyby Jego pontyfikat zakończył się standardowo, śmiercią, chaos mógłby być wprowadzony, jak chciała tego Marysia Irlandka – a tu taki mat na wszystkie ich szachy
  Po prostu niech dzieci nie biorą się za poważną grę w szachy bo zawsze Ktoś z Góry i tak zamatuje 🙂

  • Rysiek pisze:

   Bogu Ojcu w Trójcy Jedynemu Cześć i Chwała przez wszystkie wieki wieków Amen. Kochani co się z Wami dzieje. Ciągle zajmujecie się przekazami Mery. i ich zwolennikami. Sami popełniacie straszne błędy tak jak Wobroniewiary- to nie papież pokrzyżował plany szatanowi. To Bóg nad wszystkim czuwa i Jego ręka pozwala na To i Tamto. Zostawmy decyzję Benedykta Bogu i krytykowanie innych. Kto z Was drodzy bracia i siostry może powiedzieć, że to sam Pan Jezus nie nakazał tego uczynić. Proszę kto z Was położy głowę pod topór. Módlmy się za Benedykta, za to, że chciał naprawić kościól. Tak samo nie przysięgajcie wiernosci nowemu papieżowi, bo nie wiecie kto to będzie. A co będzie jak Bóg zechce inaczej. Kochani proszę o rozwaga, modlitwę i miłosierdzie i miłość. Z Panem Bogiem. Rysiek.

   • wobroniewiary pisze:

    Nie zajmujemy się ludźmi od Mary ale samymi przekazami tak. Wykazujemy błędy i herezje a dzięki temu kolejni odchodzą od diabła i wracają do wierności Bogu
    Papież jest widzialnym znakiem obecności Chrystusa w Kościele i jeśli on przyrzeka posłuszeństwo nowemu Papieżowi to my też.
    W końcu mamy z kogo wziąć przykład.

    No chyba, że nie z Mary Irlandki

    Pozdrawiamy Cię w Panu i życzymy obrania azymutu na Pana Boga i Jego przedstawiciela w Kościele czyli Ojca Świętego. Słowa o posłuszeństwie nowemu powiedział jak jeszcze był i jest papieżem, bo dopiero od 20-00 będzie papieżem- Emerytem ale wciąż Papieżem!

    „To Bóg nad wszystkim czuwa i Jego ręka pozwala na To i Tamto” – 100% racji
    „Zostawmy decyzję Benedykta Bogu i krytykowanie innych” – ??? najlepiej nie krytykować i nie wykazywać błędów i siedzieć cicho, żeby diabeł bardziej się panoszył???

   • Monika pisze:

    „Módlmy się za Benedykta, za to, że chciał naprawić kościól.”
    Ryśku, co to w ogóle za jakieś szatańskie słowa: „chciał naprawić kościół”? A co, teraz już nie chce? Umarł? Przecież żyje w pełnym tego słowa znaczeniu i Kościół wiele Mu zawdzięcza. Odczytuje Wolę Bożą i wypełnia Ją. Obyśmy wszyscy tak z Bogiem rozmawiali. Co to w ogóle za jakieś dywagacje? I po co od razu z tym toporem wyjeżdżasz?
    Kościół pisany z małej litery, to budynek.

    „Ciągle zajmujecie się przekazami Mery.” – Sprostowanie! To nie przekazy tylko szatańskie pseudo orędzia!
    „Sami popełniacie straszne błędy tak jak Wobroniewiary” – To ty popełniasz błąd, bo Wobroniewiary” – to tak się nie pisze. To nie niemiecki, że wszystko pisze się łącznie.
    To nazwa własna w tym przypadku, więc pisze się dużymi literami, dlatego skrót to WOWiT.

   • REysiek. pisze:

    Wybacz. Twoja odpowiedż to Ja mam rację. Chyba mnie nie zrozumiałaś. Po 1. nie przyrzekam nowemu papieżowi wierności bo nie wie czy będzie z nieba czy piekła. Po 2. jeżeli przekazy Mery sa fałszywe to bardzo proszę w swoim i innych imieniu o prawdziwe konkretne dowody. Osobiście zaznaczam, bo je czytałem, powtarzam czytałem w zasadzie nie dotycza mnie ale tych co są innego wyznania, bądż nigdy nie słyszeli o Panu Jezusie. Czytam Waszą stronę bo znajduję coś, ale od pewnego czasu czuję ,że cos nie tak jest. Dla mnie autorytetem jest Ojciec PIO i Tomasz z Akwinu. Myślę, że teraz wiesz kim jestem. A pozatym jeżeli wyrazisz zgodę to opiszę 2 wydarzenia,z których jednego do dzisiaj nie mogę sobie wytłumaczyć. Niech Bóg Cię błogosławi zawsze i wszędzie. Rysiek.

    • wobroniewiary pisze:

     Skoro Papież przyrzekł to my też, bo wierzymy w słowa Pana Jezusa i nie my mamy rację ale Pan Jezus który powiedział „Jestem z wami aż do skończenia świata”
     A argumenty są pod pierwszym z góry linkiem – jest ich tysiące 😉

     Wierzymy też, że Kościołem kieruje nieomylnie Duch Święty 😉

     Nie wiem kim jesteś ale to żadna różnica jak dla mnie, ważne wierzyć w Jeden Święty powszechny i apostolski Kosciół

     Wierzę…
     …w jeden,święty,powszechny i apostolski Kościół.
     …Εἰς μίαν, Ἁγίαν, Καθολικὴν καὶ Ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν.
     …Et [in] unam, sanctam, catholicam et apostolicam Ecclesiam

     Panie Jezu Chryste, Najwyższy Pasterzu Twojego Kościoła, dziękujemy za posługę papieża Benedykta XVI i za jego bezinteresowną troskę, z jaką prowadził nas jako Następca Piotra i Twój zastępca na ziemi. Dobry Pasterzu, który założyłeś Twój Kościół na skale wiary Piotra i nigdy nie opuściłeś Twojej owczarni, spójrz teraz z miłością na nas i utrzymuj Twój Kościół w wierze, nadziei i miłości. Poślij, Panie, w swojej bezgranicznej miłości do nas, nowego papieża dla Kościoła, aby w swojej świętości prowadził nas wiernie do Ciebie, który jesteś ten sam wczoraj, dziś i na wieki.Amen.
     Według słów księdza Arcybiskupa Dzięgi: Bardzo wymowna w tym kontekście jest data i godzina zakończenia papieskiej posługi przez Benedykta XVI. 28 lutego br. to czwartek, przeddzień pierwszego piątku miesiąca. – W moim osobistym odbiorze Ojciec Święty – wskazując na godz. 20.00 – wskazuje na Godzinę Ogrójca, gdy Chrystus prosił apostołów: „Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie. Duch wprawdzie jest ochoczy, ale ciało słabe” rozważamy godzinę 20.00 wraz z Luizą Picarettą:

     I tak, Moja Miłości, moim więzieniem będzie Twoje Serce, moje łańcuchy będą utworzone z Miłości, Twoje płomienie będą moim pokarmem, Twój oddech będzie moim, a ogrodzeniem zabezpieczającym mnie od wyjścia na zewnątrz będzie Twoja Przenajświętsza Wola. Tak, więc nie będę widział nic prócz płomieni, nie będę dotykał niczego prócz ognia, i dając mi życie, będą mi one dawały śmierć, tak jak te, od których Ty cierpisz w Świętej Hostii. Ja dam Ci moje życie, i tak, podczas gdy ja pozostanę zamknięta w więzieniu w Tobie, Ty zostaniesz zwolniony przebywając we mnie. Czyż to nie jest Twoją intencją zamykając Siebie Samego w więzieniu Hostii, aby być wypuszczonym przez dusze, które Cię otrzymują i stad się w nich żywym? A teraz, jako znak Miłości, proszę pobłogosław mnie, daj mojej duszy mistyczny pocałunek Miłości, a ja przylgnę i przytulę się do Ciebie.

     O Moje słodkie Serce, spostrzegam, że gdy ustanowiłeś Przenajświętszy Sakrament, widząc wprawdzie ogrom niewdzięczności i wykroczeń stworzeń wobec wybuchów Twojej Miłości, jakkolwiek zraniony i rozgoryczony, Ty nie cofasz się, a raczej chcesz zatopić wszystko w potędze Swojej Miłości.

     Widzę Cię, O Jezu, jak udzielasz Samego Siebie Apostołom, a następnie mówisz, że oni również muszą czynić to, co Ty uczyniłeś, udzielając im mocy Konsekracji. Wyświęcasz ich Kapłanami i ustanawiasz inne Sakramenty. Dopilnowujesz wszystkiego i czynisz zadośćuczynienia za wszystko: za źle głoszone kazania; za Sakramenty administrowane i otrzymywane bez należytego przygotowania, co pozbawia je należytych efektów; za pomyłkowe powołania kapłanów, zarówno z ich strony, jak i ze strony tych, którzy ich wyświęcali, nie stosując wszystkich środków ażeby rozpoznać prawdziwe powołanie. Ach, nic nie uchodzi Twojej uwadze, O Jezu, a ja zamierzam iść za Tobą i czynić zadośćuczynienia za wszystkie te przewinienia.

     Potem, gdy dopełniłeś wszystkiego, zbierasz Swoich Apostołów i wyruszasz do Ogrodu Getsemani, aby rozpocząd Swoją bolesną Mękę. Będę szła za Tobą we wszystkim, aby Ci dotrzymad wiernego towarzystwa.

     http://adam-czlowiek.blogspot.com/2013/02/wierze.html

   • Monika pisze:

    „nie przysięgajcie wiernosci nowemu papieżowi, bo nie wiecie kto to będzie. A co będzie jak Bóg zechce inaczej.”

    No wszystko jasne: czarna rozpacz! Nic tylko siąść i płakać, i nawet nie ma już o co się modlić, bo na pewno Duch Święty w Kościele nie zadziała, zostaje tylko złożyć broń, poddać się i najlepiej założyć z góry (a raczej z dołu!) i uwierzyć w to, że nowym papieżem nie będzie człowiek Boży, tylko od razu antychryst, bo po co uwierzyć Bogu, tak jak wierzymy w Kościele Katolickim, że papieża wybiera Duch Święty za pośrednictwem kardynałów. Biedne dzieciaki, w swej trwodze wierzą, że na pewno sprawdzą się najgorsze scenariusze rozsiewane po świecie jak kąkol.
    A gdzie u tych przestraszonych i siejących zamęt i trwogę, zwiedzionych dzieciaków podziała się Wiara i Tradycja? Gdzie ich ufność Bogu, w Jego Odwieczne Słowo?
    Za to wierzą w jakieś kompletne bzdury, jakiejś bliżej nieokreślonej Mery – guru, której nikt nawet nie widział i bronią jej bardziej niż własnej matki. Gdzie tu sens i logika? Z tego co głoszą to chyba Wiara i Tradycja Kościoła to dla nich tylko puste słowa czy atrapy.
    Bram Kościoła piekło nie przemoże. Wierzymy w to a Pan Bóg jest Wierny Swojemu Słowu.
    Ufamy Bogu a nie Mery!

   • Sebro pisze:

    Jakim „cudem” papież może być z piekła? Każdy jeden wybrany na Stolicę Piotrową jest wybrany z Woli Bożej. Szatan nie ma tu nic do gadania. Odrzucasz takim stwierdzeniem wszechmoc Bożą a zatem i całe Credo. Dodatkowo dajesz do zrozumienia, że modlitwy są bez znaczenia i nie mają sensu.

   • Monika pisze:

    Trafiłeś Sebro właśnie w samo sedno. Krótko, rzeczowo i zgodnie z prawdą.

   • Maria z Warszawy pisze:

    Wpisuję się tutaj ponieważ a wpisie Admina nie było miejsca.Zgadzam się z Tobą ale pamiętajmy również, że Godzina Ogrójca to również godzina opuszczenia, zdrady,ucieczki
    „Potem wrócił do uczniów i rzekł do nich: <>
    Gdy On jeszcze mówił, oto nadszedł Judasz, jeden z DWUNASTU, a z nim wielka zgraja z mieczami i kijami, od arcykapłanów i starszych ludu.”
    „Lecz stało się to wszystko, żeby się wypełniły Pisma proroków. Wtedy wszyscy uczniowie opuścili Go i uciekli.”
    Odpowiem od razu i Sebro, proszę pamiętać JEZUS SAM WYBIERAŁ Apostołów, a mimo wszystko jeden się GO ZAPARŁ, a drugi GO ZDRADZIŁ.

 8. Teresa pisze:

  Ostanie chwile Benedykta XVI w Watykanie. Otoczmy go modlitwa z serca i oddajmy w rece Matki Przenajswietszej niech go prowadzi i ochrania zawsze!!! Dziekujemy za Jego pontyfikat!

  • Maria z Warszawy pisze:

   rogaty jednak działa bo z wcześniejszego wpisu „wypadły” słowa Pana Jezusa <>

   • Maria z Warszawy pisze:

    jeżełi 3 raz wypadną to chyba trzeba będzie poświęcić „Potem wrócił do uczniów i rzekł do nich: Śpicie jeszcze i odpoczywacie?Aoto nadeszła godzina i Syn Człowieczy będzie wydany w ręce grzeszników. Wstańcie chodźmy! Oto blisko jest mój zdrajca.- Apage

 9. wobroniewiary pisze:

  Benedykt XVI: Spotkanie z Kardynałami – 28.02.2013 | TV Trwam / CTV

 10. wobroniewiary pisze:

  Gender – ks. dr hab. Dariusz Oko
  „Język miłości i język nienawiści” na przykładzie ideologii „gender”.
  Gościem klubu był ks. dr hab. Dariusz Oko (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie).

  • Uważny czytelnik pisze:

   Super film . Do obowiązkowego oglądnięcia .
   Powiem tyle przed homopropagandą trzeba się bronić .

 11. Monika pisze:

  Katolik to ten kto trwa przy papieżu i jest przede wszystkim Jemu posłuszny.
  Chyba dla każdego Katolika jest to oczywiste, zrozumiałe i słuszne. Posłuszeństwo to podstawa. Czyżby oni o tym nie wiedzieli? Nie pojmują tego czym jest posłuszeństwo? Widać to jeszcze niedojrzałe dzieciaki. Wyobraźmy sobie jaki byłby świat i czy nie stanąłby na głowie, gdyby już nawet w każdym domu dziecko chciało rządzić, nie było podporządkowane własnej mamie, nie słuchało się jej, tylko mama słuchałaby się dziecka i wypełniała jego wolę? Oczywiście, że nie byłaby wówczas matką kochającą. Co potem wyrosłoby z takiego dziecka?
  W świecie powinien być ład, porządek a nie chaos – i to Pan Bóg zaprowadza porządek w całym wszechświecie, bo Jest Panem tego świata.
  Jest więc hierarchia, która jest potrzebna i obowiązuje, i jest to słuszne i sprawiedliwe. Papieżowi podlegają zarówno kapłani jak i wierni świeccy. A skoro jest hierarchia, to posłuszeństwo jest najważniejsze. Chyba żaden z katolików nie zastanawia się dlaczego mamy być posłuszni papieżowi, dlaczego mamy przy Nim trwać i modlić się za Niego – za ustępującego i za Tego, który po Nim przyjdzie.
  Wierzący człowiek to ten, który wierzy w siłę modlitwy i z góry dziękuje, bo wie, że zostanie wysłuchany. Naśladując więc papieża Benedykta XVI, idąc za Nim, za Jego głosem nie wstydźmy się wyznać za Kim chcemy iść i Kogo słuchać. Skoro sam papież taką deklarację złożył, to nie jest ona bez znaczenia i mamy go naśladować. Idźmy więc za słowami papieża Benedykta XVI.
  Ja również obiecuję nowemu papieżowi bezwzględny szacunek i bezwzględne posłuszeństwo.
  Tak mi dopomóż Bóg!

 12. ula pisze:

  Kosciol moim domem, Papiez jego glowa, Chrystus jego Panem. Oddajac sie z zupelnym spokojem i radoscia i zaufaniem woli Bozej przyszlemu Papiezowi-owieczka Pana. Amen

 13. ula pisze:

  o bardzo waznej rzeczy zapomnieli zwiedzeni przez mery – schizmatyk to ten ktory odmawia posluszenstwa, a nie ten ktory bedzie trwal przy Stolicy Apostolskiej

 14. Terra pisze:

  Mark Mallett pięknie rozprawia się z herezjami o papieżu – antychryście, który rzekomo ma zostać wybrany po Benedykcie XVI:
  http://www.markmallett.com/blog/2013/02/entering-perilous-times/
  Niestety po angielsku. Może Czekający jest gdzieś w okolicy i potłumaczyłby ze mną? 🙂 Albo ktoś inny?

 15. dd pisze:

  co myśleć o tym
  http://dzieckonmp.wordpress.com/2012/12/03/w-kwestii-prawdziwosci-przeslania-ostrzezenie/

  niby jest tam jak to ujęto opracowanie niemieckiego teologa na temat orędzi Ostrzeżenie

  a o tym? To jest to samo co na stronie dzieckonmp?
  http://ostrzezenie….. – [link do herezji psujemy!- Admini]
  Ratunku!

  • wobroniewiary pisze:

   to perfidne kłamstwo udowodniliśmy

   https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/12/04/nie-pozwolmy-obrazac-kaplanow-katolickich-broniacych-naszej-wiary-nie-dajmy-sie-nabierac-na-oszustow-kaplanow-tylko-dlatego-ze-promuje-ich-rzekomo-katolicka-strona-i-bloger-dznmp/ i

   Biskup z Austrii ostrzega przed “orędziami ostrzeżenie” Marii z Irlandii. Inna niemiecka wizjonerka “Anna”, zwolenniczka Marii z Irlandii, nazwała Papieża antychrystem i heretykiem

   Ksiądz a nie świecki teolog, z Austrii a nie z Niemiec, Katolik a nie Ewangelik, Biskup rzymskokatolicki (!) – to tyle tytułem różnych manipulacji ze strony promotorów „Marii z Irlandii” manipulacje dznmp

   PRZED ORĘDZIAMI OSTRZEŻENIE NALEŻY TYLKO OSTRZEGAĆ!!!

   Biskup pomocniczy archidiecezji Salzburg (Austria) JE dr Andreas Laun ostrzega przed absurdalnymi “orędziami ostrzeżenie”. Wypowiedział się o nich publicznie na łamach czasopisma “Kirche heute” (Kościół dzisiaj) 7/2012.
   Ksiądz Biskup stwierdził jednoznacznie, że orędzia są sprzeczne z nauką Kościoła Katolickiego na wielu płaszczyznach – nie tylko doktrynalnej, ale także obyczajowej.
   Ks. Biskup podkreślił, że nie do przyjęcia jest stawianie Boga jako dającego pieczęcie, lub zapewniającego wejście do raju. Powstaje przy tym pomieszanie z oczywistą prawdą, co wywołuje jeszcze większe zamieszanie wśród wiernych.
   Tego typu “orędzia” mogą wprowadzać w błąd i wzbudzać strach, a także tworzyć obraz Boga, który jest różny, niż On sam objawił się przez Swojego Syna Kościołowi oraz Ludowi Bożemu.

   „Wizjonerka Anna”, popierajaca przesłania „Marii z Irlandii” obraża Ojca Świętego Benedykta XVI i nazywa Go heretykiem i antychrystem

   “Wizjonerów” i fanatyków Marii z Irlandii, popierających ziemski raj ogarnia jakaś histeria .
   Kolejna “wizjonerka z Niemiec – „Anna,” popierająca „Marię z Irlandii”, zaatakowała proboszcza z telewizji K-TV (niemiecka wersja TV Trwam), a papieża nazwała Antychrystem i heretykiemlink do źródła
   Po owocach ich poznacie!!!

   Kilka słów o księdzu biskupie A. Laun, zwolenniku mszy św. trydenckiej, artykuł z 9 lutego 2011 roku:

   W minioną niedzielę bp pomocniczy Diecezji Salzburg Andreas Laun odprawił czytaną Mszę św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w kaplicy Bractwa Kapłańskiego Św. Piotra w Linz. Bp Andreas Laun (ur. w Wiedniu 1942 r.) jest salezjaninem, profesorem teologii moralnej, od 1995 r. biskupem pomocniczym Salzburga.
   W 2005 zasłynął z opublikowanego w wydawanym przez siebie miesięczniku „Kirche Heute” komentarz ostro piętnujący nadużycia liturgiczne dokonywane niemal przy każdej Mszy św.
   Zdecydowanie skrytykował również tolerowanie tego stanu rzeczy przez znaczną cześć biskupów. Biskup podsumował wówczas długi katalog nadużyć wezwaniem: „Pilnie potrzebujemy reformy liturgii, ale najpierw potrzebujemy powrotu do przestrzegania liturgicznego porządku”.
   za: http://www.nowyruchliturgiczny.pl

   Bp Laun nazywa rzeczy po imieniu: śmierć na Love Parade to kara Boża

   Austriacki biskup Andreas Laun nazwał „grzesznym przedsięwzięciem” festiwal muzyki techno Love Parade, podczas którego w Duisburgu zginęło 21 osób – pisze agencja AP, powołując się na niemieckojęzyczną stronę internetową Kath.net
   Biskup Laun, który jest sufraganem diecezji w Salzburgu (zachodnia Austria), uważa, że Love Parade i udział w niej jest „buntem przeciwko Stworzeniu i przeciwko Boskiemu porządkowi” i że są to „grzechy i zaproszenie do grzechu”.
   Laun ostrzega, by nie osądzać zmarłych, lecz jednocześnie sugeruje – jak pisze Associated Press – że ich śmierć była karą Bożą
   za: http://www.rp.pl

  • wobroniewiary pisze:

   jeszcze jedno!!! – https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/12/04/nie-pozwolmy-obrazac-kaplanow-katolickich-broniacych-naszej-wiary-nie-dajmy-sie-nabierac-na-oszustow-kaplanow-tylko-dlatego-ze-promuje-ich-rzekomo-katolicka-strona-i-bloger-dznmp/

   Nie pozwólmy obrażać kapłanów katolickich broniących naszej wiary. Nie dajmy się nabierać na nieistniejących “kapłanów”, tylko dlatego, że promuje ich rzekomo katolicka strona i bloger dznmp

   O tym, że „orędzia” Mery z Irlandii są heretyckie – wie już chyba każdy katolik. Przestrzega przed nimi wielu kapłanów i teologów – rzymskokatolickich! Nie ma sensu wracać do licznych opracowań, bo trzeba by zacytować pół tej strony.
   Mery pod naporem krytyki coraz coś modyfikuje, a to znika wpis o porównaniu jej „Świętych Orędzi” do Księgi z Kells, a to nagle Pan Jezus już nie będzie chodził po ziemi w ciele, choć kilkanaście orędzi wcześniej miał chodzić., po prostu widać tu ludzką rękę przy ich tworzeniu pod wpływem złego ducha.
   Czy dobry duch pozwaliłby głównemu ich propagatorowi w Polsce, Bronisławowi H, na nienawiść do kapłana, na kłamstwa i manipulacje, że austriacki świecki teolog to niemiecki kapłan katolicki?
   Brońmy wiary, brońmy Chrystusa, brońmy Jego następców na ziemi – kapłanów, mających moc konsekrować i dokonywać największego cudu – konsekracji!
   Bloger Dzieckonmp pod płaszczykiem strony katolickiej mami ludzi i już nie kryje swego stosunku do ks. Adama S., walczącego z tymi herezjami, nazywa go polskim uczonym w Piśmie, faryzeuszem chwalącym się nazwiskiem i tytułem
   (chodzi o to, że ks. Adam jest doktorem dogmatyki i mariologii).
   We wpisie początkowo nazwanym „W KWESTII PRAWDZIWOŚCI PRZESŁANIA OSTRZEŻENIE” – obecnie zmienił i słowo ksiądz usunął – czytamy:

   “Umieszczam opracowanie niemeickiego teologa na temat orędzi Ostrzeżenie.Teolog ten przeczytał wiele razy wszystkie orędzia Ostrzeżenie, nie tak jak polscy uczeni w Piśmie którzy przeczytali kilka orędzi i swoim imieniem i nazwiskiem jak również podkreślając dumnie tytułem wydają sądy ostateczne, walcząc z samym Bogiem , zaprzepaszczając olbrzymie owoce jakie mogły by zaistnieć gdyby swoją postawą sprzeciwiającą się samemu Bogu tak samo jak za czasów Jezusa Faryzeusze nie blokowali Bożej Miłości. Kto odpowie za tysiące dusz które znajdą się w piekle?? Bóg jest niesamowicie Miłosierny, dlatego dosłownie kilka dni temu zatroskany o wszystkich tych którzy z Nim walczą, pokazał że bardzo was kocha, nie robi wyrzutów, czeka stęskniony na was z otwartymi ramionami, wskazując wam krucjatę modlitwy która nie posiada żadnych wyrzutów, żadnych oskarżeń. Zaprasza was tylko aby z miłościa modlic się tą krucjatą”.

   WSZYSTKO BYŁOBY OK I MOŻE BY I PRZESZŁO, ALE:
   1. Umieszczam opracowanie niemieckiego teologa – A ON JEST Z AUSTRII
   2.
   serce333 pisze: Merytoryczne i świetne opracowanie przez Kapłana katolickiego, który zaangażował się bardzo w temat orędzia Ostrzeżenie. Bardzo jestem wdzięczny za ten artykuł, mimo iż wewnętrznie mam bardzo silne przekonanie o prawdziwości orędzi, to takie słowa doświadczonego teologa – Kapłana są potrzebne w tym czasie. Czasie gdy wszystko jest pomieszane i bardzo trudno o dobre rozeznanie duchowe – NIEMIEC I KSIĄDZ I ZARAZEM DOŚWIADCZONY TEOLOG A TO TYLKO MAŁO KOMU ZNANY AUSTRIACKI EWANGELIK PO TEOLOGII
   3. dznmmp ponagla do promocji
   : “to jest teolog który badał bardzo wiele objawień. Teolog który ma bezpośredni dostęp do widzących. To jest Boży ksiądz, żyjący Jezusem. Rozprowadzaj ten wpis na swoim blogu i nie tylko”.
   4.
   Każdy kto zechce może sam sprawdzić, po to Pan Bóg dał nam rozum, byśmy z niego korzystali. Autorem opracowania będącego „pochwałą „Świętych przekazów Mery” jest Christian Schmaranzer – według dznmp „teolog który badał bardzo wiele objawień i ma bezpośredni dostęp do widzących” – kiedy, których i gdzie?
   Opracowanie na potrzeby promocji Mery kończy podpis:
   September 2012, Hsgb: Mag. theol. Christian Schmaranzer, A 4824 Gosau

   Pytanie Bronisława H. „Kto odpowie za tysiące dusz które znajdą się w piekle??” kierujemy do niego samego!
   Najgorsza jest krucjatka o uwolnienie od męki wątpliwości, czy te „Święte orędzia są prawdziwe”
   (fragmenty ku opamiętaniu słabo jeszcze myślących):
   Staję przed Tobą zdezorientowany, niepewny i sfrustrowany,
   Drogi Jezu, gdyż martwię się o Prawdę głoszoną w Twoich orędziach.
   Kocham Cię, Jezu, i błagam, abyś mnie uwolnił od męki wątpliwości.

   Ks. Adam Skwarczyński pisze:
   Na szczęście ja nie mam “męki wątpliwości” co do tych heretyckich wypowiedzi!

   Zamiast tych „przenajświętszych przekazów” studiujmy codziennie Pismo Święte – http://ewangeliadlanas.wordpress.com/ i módlmy się za naszych Kapłanów Katolickich.
   Z Ewangelią i Kapłanami z KRK nie pobłądzimy!

  • Franek pisze:

   To teolog z którego zrobili księdza tak jak z jednego informatyka zrobili teologa a kiedy się okazało że taki z niego informatyk jak z fujarki organy to trzeba było zrobić „Alarm” na pół internetu że to niby coś komuś grozi.

  • ula pisze:

   Ten niemiecki teolog jest tak samo wirtualny jak mery. Zaden wiec argument

   • wobroniewiary pisze:

    do tego ewangelik. Wtedy pisali że och i ach bo zachodni a jak Kath.net skrytykowała, to 15-letnia córka admina dznmp (podziwiam w tym wieku pełnię wiedzy duchowej i doświadczenia życiowego) oburzyła się, od kiedy to zachodu słuchamy
    szatańskie żałosne próby szukania czytelników dla tych szatańskich herezji a ich wyzwiska, jakoby jesteśmy diabłami wcielonymi uważam za komplement, bo jak zło się piekli to dobry to znak 🙂

 16. wobroniewiary pisze:

  To zdjęcie zrobiono już jakiś czas temu, ale jego wymowa niezwykle porusza

 17. Anonim pisze:

  @DD a czemu ty się dziwisz!
  Przypomnę, że Branko Hampel założył sobie taki profil na facebooku i myślał, że główną stronę tylko znajomi zobaczą a tu „a kuku” i wszyscy dojrzeli, że link do jego bloga prowadził po kliknięciu w zdjęcie pana płemieła Donalda Tuska
  Dla przypomnienia wklejam link, bo po tej kompromitacje to konto usunął, ale i tak im pomieszałem wczoraj szyki na Zytniej 🙂

  http://www.sendspace.pl/file/pic/91441770f4011ffb4030ac5/1

 18. Tom pisze:

  W mediach od czasu ogłoszenia rezygnacji bardzo złagodniały oceny Benedykta XVI. Jest milczenie na temat jego pontyfikatu i z trudem ukrywana radość z jego rezygnacji. Cieszy się też masoneria kościelna. Jej najbardziej sekciarskie odłamy “żądają” wręcz deklarowania “posłuszeństwa” nowemu papieżowi.

  Z tego wynika, że jesteście najbardziej sekciarskim odłamem masonerii, tak pisze na stronie dzieckonmp, która jedyna głosi prawdę bo orędzia MBM są jedynie prawdziwe. Zrozumiano?

 19. lukasz845 pisze:

  „tak pisze na stronie dzieckonmp, która jedyna głosi prawdę bo orędzia MBM są jedynie prawdziwe” – czyli nie uznajecie Medjugorja? Tak to wynika.

  • Monika pisze:

   Strona dzieciaka nie ma nic wspólnego z Matką Bożą z Medziugoria. To tylko wabik – jak już niejeden ksiądz powiedział – dla Katolików, po to by złapali się na te fałszywe „orędzia”. Ale Pan Bóg zwycięża!

   • lukasz845 pisze:

    Pewnie, że zwycięża 🙂 Tom tą wypowiedzią pełną nienawiści właśnie się wkopał.
    Jezus jest Panem!

   • Sebro pisze:

    Mi akurat wypowiedź Toma mocno „jedzie” ironią więc może nie dyskredytuj tak pochopnie? Nie szukajmy wrogów na siłę 😉

    • wobroniewiary pisze:

     Niestety, to jest cytat z dzieckanmp, słynnego Tomaszka to nie ironia, to obraz uczuć Tomasza do nas a zwłaszcza do Ewy, on jej nienawidzi w sposób jakiś taki opętany ::D

     Na złość Ewie to i w Ewangelię przestanie wierzyć, bo jak on może wierzyć w to samo w co wierzy Promyczek?
     Rozumiesz jak daleko zaszła ta nienawiść 😦

   • Monika pisze:

    O właśnie! ja to samo pomyślałam co Sebro.
    Tom pisze serio czy żartuje? Bo ja już nie kumam. W ogóle się z Nim nie zgadzam. To na pewno była ironia. 🙂

 20. wobroniewiary pisze:

  Ostatnim publicznym aktem Ojca św. przed ustąpieniem było pozdrowienie wiernych z balkonu pałacu w Castel Gandolfo. Benedykt XVI powiedział wiwatującym tłumom wiernych, że po rezygnacji z urzędu zaczyna ostatni etap swej ziemskiej pielgrzymki. Zapewnił, że będzie dalej służył dla dobra Kościoła i świata.

  Drodzy przyjaciele,
  Jestem szczęśliwy, że jestem tu z wami kontemplując piękno stworzenia. Czuję się z wami bardzo dobrze i dziękuję za wasze wszystkie dobre uczucia. Wiecie, że odwiedzam was w innym charakterze niż poprzednimi razy.

  Jeszcze do godz. 8. wieczorem jestem dla was Papieżem, ale o 8. – jak wiecie – rozpocznie się zupełnie nowy, ten ostatni etap mojego pielgrzymowania po ziemi. Chciałbym jeszcze poprzez moje serce, moją miłość, moją modlitwę oraz refleksję teologiczną służyć nadal Kościołowi. Kroczmy razem dalej dla dobra Kościoła i ludzkości. Dziękuję wam za wszystko.

  Z całego serca udzielam wam błogosławieństwa. Niech błogosławi was Bóg Wszechmogący, Ojciec i Syn i Duch Święty.

  Dziękuję wam wszystkim i życzę dobrej nocy.

 21. Filip pisze:

  Ten wpis mnie rozwalił

  Weronika powiedział/a
  28 Luty 2013 @ 16:07

  Cala prawda o dzisiejszych czasach. Piekne slowa naszego Pana i Zbawiciela. Kocham Cie Jezu.
  “Obudźcie się na Prawdę. Ja Jestem Prawdą. Nie ma innej drogi do wiecznego szczęścia jak tylko przeze Mnie, Jezusa Chrystusa, Syna Człowieczego. Przychodzę teraz ujawnić Prawdę, abym mógł znów was uratować i przynieść wam życie wieczne, pomagając wam ratować wasze dusze.”
  Wasz Jezus

  Co z tego, że piękne jak nie mogą być prawdziwe! „Przychodzę teraz ujawnić Prawdę” – czyli przez całe 2000 lat od czasu napisania Ewangelii Jezus nas „robił w konia”. Teraz i tylko teraz mówi nam prawdę…..Obojętnie jak rozumieć to zdanie, to i tak brzmi ono drastycznie Przychodzę teraz,…. czy przychodzę, teraz. I oni w to wierzą?!

  • Monika pisze:

   Wcześniej nie przychodził?! Hmm…

  • Franek pisze:

   Bo Mery ma innego Boga i na niego czeka, no co wy nie wiecie o tym?
   A jak on już przyjdzie to wyznawcy Mery będą w raju na ziemi, będzie pięknie i cudownie a pełne energii aniołki będą im usługiwać donosząc pizzę i suszone śliwki.
   A ta prawda jaką ujrzą to będzie taka jak Monika opisała w swoim śnie wkoło tego „raju” będą lwy ryczące gotowe rozszarpać każdego z „wybranych” i „porwanych” do tegoż „raju na ziemi” a kto zechciałby się odwrócić od „świętej” księgi Mery a zwróci w kierunku zapomnianej i bardzo startej księgi zwanej Pismem Świętym.

  • Sebro pisze:

   Odpowiedź jest prosta i krótka: „Ja się po to narodziłem aby dać świadectwo prawdzie”. To są słowa Jezusa do Piłata wypowiedziane 2tys lat temu.

 22. Teresa pisze:

  Terra; Mark Mallet pisze na swoim blogu ze zna ksiedza ktory jest obdarowany charyzmatami modlitwy za dusze w czyscu (przychodza do niego) oraz „przepowiedni”(nie znam odpowiedniego polskiego slowa). Otoz ten ksiadz kiedys powiedzial ze nastepnym papiezem bedzie Benedykt XVI a teraz mowi ze papiezem bedzie ktos wybrany przez Maryje i przez nia przygotowywany od dziecinstwa. Spelni on przepowiednie z Fatimy i odda swoje zycie w ofierze. Ksiadz ten nie slyyszal o innych przepowiedniach.
  Ja osobiscie mu wierze ze nastepny papiez bedzie Maryji i ciesze sie na to bardzo!

  • wobroniewiary pisze:

   A my razem z Tobą się cieszymy 🙂

  • Sebro pisze:

   To mi się akurat zgrywa z pewnymi objawieniami zamieszczanymi na locutions….. i dalej nie skończę. Posiedziałem trochę w nich. A tekst o takim papieżu wręcz identyczny. Niestety głównym przesłaniem tych orędzi nie jest modlitwa i pokuta a rozgłaszanie owych orędzi komu się da i gdzie się da. To brzmi znajomo. Już tam nie wchodzę.

 23. 91 pisze:

  co powiecie o tej stronie
  http://www.vis [ Admin ]

  a wracając do tych „orędzi”.
  one są na różnych stronach. moglibyście nakreślić na jakie nie wchodzić?

 24. 91 pisze:

  na stronie gloria.pl, a dokładniej
  http://gloria.tv/?media= – [link psuję]
  jakiś luk1407 pisze

  „ja natomiast uważam że są prawdziwe
  ….
  http://dzieckonmp. [ten pan i jego manipulacje oraz szantaże wołają o pomstę do nieba – nie polecamy a ks. egzorcysta mówi głośno i dobitnie -unikać i ze złem nie dyskutować!]

  • wobroniewiary pisze:

   Ks. Adam tyle razy mu odpowiadał, że szkoda słów, teraz jeździ i odpowiada gdzie indziej, bo z powodu walki z herezjami Mary jej zwolennicy zasypują kurie listami że ksiądz w internecie kpi z Boga i kościoła i jest masonem., Jestem dosłownie 5 min po rozmowie z księdzem i jestem zszokowana chamstwem zwolenników Mary – czytelników i admina dznmp Ale Bóg om wszystkie te diabelskie ataki odpowiednio wynagrodzi.
   Z księdza mogą kpić ale nie z Boga!

 25. 91 pisze:

  a ponadto ten sam luk1407

  PODAJE wypowiedzi jakiegoś kapłana i teologa co to tych orędzi

  „to jest prywatna opinia ks. Skwarczyńskiego, nie zdanie Kościoła na ten temat, tutaj masz wypowiedź innego kapłana w obronie tych orędzi

  http://www.gloria.tv/?media = nie promujemy chamskich i heretyckich wpisów
  oraz teologa na ten temat (teologa ewangelika albo geniusza informatyka)

  http://paruzja.- strona informatyka, który podkradał się pod rzekoma akceptację ks. Pawlukiewicza

  […. na inwektywy nie ma tu miejsca, to nie strona Branko Hampela dzieckoherezji….]

  • Monika pisze:

   Niejeden ksiądz już się wypowiadał i to nie raz o tym jak bardzo szkodzą Kościołowi te pseudo orędzia ale czy trzeba być aż księdzem, żeby zobaczyć jak bardzo są szatańskie?

  • Franek pisze:

   Cos Ty się 91 z choinki urwał z tymi herezjami? roznosisz to po necie jakby ci ktoś płacił za to czy co?

   • wobroniewiary pisze:

    Nie potrafiłabym dobitniej tym bardziej, że nie każda walka z bezrobociem jest godna pochwały i nie każda filantropia miła w oczach Pana!

    A w orędzia Mary nigdy nie uwierzę skoro reklamuje je avatar pana Tuska.

   • 91 pisze:

    To już o nic nie wolno zapytać (żeby nie pobłądzić)
    I Nie rozsiewam tych stron po internecie!

    dzięki za odpowiedzi

    • wobroniewiary pisze:

     wolno pytać ale unikamy reklamowania herezji a jeszcze lepiej zanim pytać to dokładnie przeczytać wpis u góry na stałe przyklejony tam jest ponad 50 linków do omówienia tych herezji szatańskich

   • Franek pisze:

    @91 „To już o nic nie wolno zapytać ”
    Jeśli tylko pytasz to sory 😉
    ale Twoje komenty były jak reklama tego czegoś.

  • Uważny czytelnik pisze:

   Tan kapłan z tego co wiemy to fikcyjne konto na facebooku .
   Ksiądz który krytykuje orędzia Marry jest znanym księdzem udzielającym się w mediach w Irlandii , a ksiądz ( jeżeli w ogóle jest księdzem) popierający te orędzia jest niemal anonimowy

   • wobroniewiary pisze:

    A ponieważ nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło to kuria ma teraz możliwość poznać prawdę na temat działań admina dznmp i jego strony, manipulacji wyzwisk, ale też i działań księdza Adama w obronie wiary, tradycji i dobrego imienia Kościoła oraz kapłanów a zwłaszcza czystości wiary i nauki katolickiej

   • Franek pisze:

    Księża krytykujący „orędzia” Mery są znani nie boją się występować publicznie, natomiast rzekomo popierający Mery ( jeśli tacy istnieją ) chowają się jakby się wstydzili tego co popierają, są jacyś tacy anonimowi nijacy bez wyrazu i charakteru kalesony nie chłopy! żeby choć jeden odważył się napisać z imienia i nazwiska że popiera Mery to ani jednego komentarza czy opracowania że te „orędzia” można czytać bez uszczerbku dla duszy.
    Pokaż się choć jeden.

  • Terra pisze:

   strona dzieckonmp to pomyłka, tam powinno być dzieckombm… 😉

 26. Uważny czytelnik pisze:

  Polećmy w naszych modlitwach dusze w czyśćcu cierpiące .
  Polecam obejrzenie poniższego filmu .
  Niech odpoczywają w pokoju wiecznym .

 27. Uważny czytelnik pisze:

  A tu następny ksiądz pisze o fałszywych orędziach Marii z UE czy też z Irlandii

  http://www.pingwin.waw.pl/forum/forum.php?rcpt=&forum=fidel:30&id=14332

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s