Nocną porą, przy niepełnej sali sejmowej odrzucony został projekt ustawy antyaborcyjnej. Posłowie zagłosowali przeciwko życiu!!!

Projekt ustawy antyaborcyjnej odrzucony.
Posłowie zagłosowali przeciwko życiu

Sejm odrzucił projekt ustawy zaostrzającej przepisy dotyczące aborcji, który przewidywał zakaz aborcji ze względu na upośledzenie lub nieuleczalną chorobę dziecka.

Odrzucenie projektu rekomendowały sejmowe komisje zdrowia oraz polityki społecznej i rodziny. Za przyjęciem wniosku o odrzucenie projektu zagłosowało 245 posłów, 184 było przeciw, 10 wstrzymało się od głosu.

Wniosek o odrzucenie projektu w pierwszym czytaniu zgłosiła na poprzednim posiedzeniu Sejmu m.in. PO. W klubie nie było jednak dyscypliny podczas głosowania, za dalszymi pracami nad projektem opowiedziało się wówczas 40 posłów tego ugrupowania, a 28 wstrzymało się od głosu. Posłów za głosowanie przeciwko linii partyjnej ostro skarcił premier Donald Tusk, jednak to właśnie dzięki głosom części polityków PO udało się skierować projekt do dalszych prac w komisji. Podczas posiedzenia komisji wniosek o odrzucenie projektu złożył Jarosław Katulski (PO).

Projekt nowelizacji ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży wprowadza zakaz przerywania ciąży w przypadkach, gdy występuje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu. Autorzy nazywają to zakazem „aborcji eugenicznej”.
za: http://niezalezna.pl/34161-poslowie-zaglosowali-przeciwko-zyciu

Szef klubu Solidarnej Polski przypomniał też, że w poprzedniej kadencji do Sejmu trafiło 600 tysięcy podpisów ludzi, którzy chcieli całkowitego zakazu aborcji. Mimo braku oficjalnego stanowiska rządu w sprawie projektu ustawy, komisja zdecydowała się głosować. Aż 43 posłów chciało przerwania prac nad projektem, 25 było za ich kontynuowaniem. Teraz sprawą zajmie się Sejm

W relacji z posiedzenia znamiennie zabrzmiały słowa przedstawiciela Ruchu Palikota, który tak zachęcał chwiejnych posłów PO: „Odrzućcie ten projekt, nie zostaniecie za to wtrąceni do piekła”.
Nie wiadomo, skąd akurat poseł od Palikota ma taką wiedzę. Trzeba jednak przyznać, że wypowiedział zdanie łudząco podobne to tego zawartego w Księdze Rodzaju, którym posłużył się wąż w Raju: „Na pewno nie umrzecie”.
za: http://gosc.pl/doc/1338842.Zabojstwa-najmniejszych-zabezpieczone

zajrzyj: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/pokochaj-malego-jasia/

„Mały Jaś” to model 10. tygodniowego płodu, który przedstawiciele Human Life International-Polska chcą wysłać do wschodnich krajów, żeby pomagał w przeciwdziałaniu aborcji.

„To naturalnej wielkości model maleńkiego dzidziusia w łonie matki w wieku 10. tygodni od poczęcia. Ma zaledwie 5 centymetrów. Można go wziąć do ręki, przyjrzeć się uważnie, przytulić, pocałować, a przede wszystkim uświadomić sobie, jak każdy z nas kiedyś wyglądał. Kładąc go na swojej dłoni nie sposób twierdzić, że „to jeszcze nie dziecko”” – czytamy na stronie http://www.hli.org.

Różańcem zwyciężymy apokaliptycznego smoka, wszędobylska bestię,
która – zdawać się może – opanowała już cały świat.

Maryja stale mówi „Módlcie się, odmawiajcie Różaniec”
Odmawiajmy Różaniec święty!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Nocną porą, przy niepełnej sali sejmowej odrzucony został projekt ustawy antyaborcyjnej. Posłowie zagłosowali przeciwko życiu!!!

 1. wobroniewiary pisze:

  Odrzucenie po pracach prowadzonych w ekspresowym tempie. Chyba po raz pierwszy w polskim parlamencie tak wielu wielkich postanowiło poświęcić tak niewiele (czasu) dla tych najmniejszych.

  Za życiem ujęło się 14 posłów PO (m.in. Jacek Żalek, Joanna Fabisiak i Marek Biernacki). Wstrzymało się 8 członków tej partii (m.in. John Godson i Marek Plura). Za odrzuceniem projektu głosowało 175 posłów PO (w tym także Jarosław Gowin). Nie głosowało 9 parlamentarzystów PO, wśród nich Roman Kosecki i Konstanty Miodowicz, którzy wcześniej opowiedzieli się w głosowaniu za przesłaniem projektu do dalszych prac sejmowych. Wszyscy głosujący posłowie PiS byli za projektem pro-life. Nie głosowało 7 członków tego klubu. W PSL 20 posłów głosowało za projektem (m.in. posłowie Kłopotek, Piechociński, Stefaniuk i Zych), 6 było za jego odrzuceniem (m.in. Pawlak, Bury i Żelichowski). Jeden poseł PSL nie głosował. SLD i Ruch Palikota głosowały przeciw projektowi, a Solidarna Polska – za.

  http://gosc.pl/doc/1338690.Projekt-obroncow-zycia-odrzucony

  • Jan Antoni pisze:

   A ostatnio na Tv-Trwam o IN-VITRO w wiadomosciach powiedzieli tylko że to „etycznie wątpliwe” zamiast jasno że to zło, że to mordowanie niewinnych zarodków dzieci! zabrakło takich wypowiedzi, czy oni mają jeszcze wątpliwosci że to zło? ludzie co się dzieje, nawet ostatnia katolicka telewizja straciła wyrazistość, bez narodowej krucjaty różanca zginiemy! :

   • Konrad pisze:

    Trudno się dziwić, skoro autorytetem moralnym i medycznym w tych mediach stał się ostatnio poseł Bolesław P. Ginekolog, człowiek który przyznał się do dokonania aborcji.

 2. wobroniewiary pisze:

  W relacji z posiedzenia znamiennie zabrzmiały słowa przedstawiciela Ruchu Palikota, który tak zachęcał chwiejnych posłów PO: „Odrzućcie ten projekt, nie zostaniecie za to wtrąceni do piekła”.
  Nie wiadomo, skąd akurat poseł od Palikota ma taką wiedzę. Trzeba jednak przyznać, że wypowiedział zdanie łudząco podobne to tego zawartego w Księdze Rodzaju, którym posłużył się wąż w Raju: „Na pewno nie umrzecie”.
  za: http://gosc.pl/doc/1338842.Zabojstwa-najmniejszych-zabezpieczone

  • Piotr Kaźmierczak pisze:

   To jest paranoja, co oni wyprawiają!!

  • Konrad pisze:

   „Wobroniewiary” Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na to, że to nie poseł Palikot jest najgroźniejszy w tej walce a to dlatego, że wszyscy miłujący życie chyba dokładnie wiedzą kim jest ten człowiek i że jest wrogiem życia i prawdy. Najgroźniejsi są ci, którzy przybrali maski dobra i jak wilki w owczych skórach prowadzą dobrych ludzi ku zatraceniu.

   • wobroniewiary pisze:

    całkowicie się zgadzamy, tak samo jak złem nie są dziś strony typu „nie wierzę” ale „katolickie strony” które wierzą inaczej nasyłaja prowokatorów a potem donoszą na nas i na innych Bogu ducha winnych myśląc, że znów „wygrali” ale Bóg nie dozwoli z siebie szydzić i każdy odbierze sprawiedliwą zapłatę, ci tfórcy oszczerczych listów do księdza też! i podpisywanych w sejmie list również!

 3. Sydonia pisze:

  Ja proponuję-zanim mały „Jaś” trafi za wschodnią granicę-wysłać go do wszystkich „panów” i „pań” głosujących za mordowaniem ludzi:(
  I jeszcze coś, co już wcześniej pisałam:
  Po 1. Mądre słowa pewnego prezydenta:

  „Zauważyłem, że wszyscy, którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić!” R.Reagan.

  Po 2. Życie ludzkie zaczyna się z chwilą poczęcia a nie od 12 lub 24 (w uzasadnionych przypadkach???) tygodnia!!!…czy można zacząć rozwój płodu od 12 tygodnia??? a przedtem to co niby to jest??? owca czy żółw? a może tygrysek??? albo jabłko czy pomidor??? – to pytanie do zwolenników aborcji.
  Ja twierdzę, że wszyscy „ludzie” opowiadający się za aborcją są tak zaciemnieni, że chyba tylko egzorcysta mógłby im pomóc, żeby ten demon zaciemnienia ich opuścił,a przecież nawet zwolennik aborcji też miał kiedyś moment poczęcia i te 1-12 tygodni!!! i kiedyś był malutki jak okruszek i wtedy był dobry!!! bo człowiek został stworzony na podobieństwo Boże i rodzi się dobry (wszystkie dzieci są dobre!!!) ale niektórzy powoli, powoli zaciemniają swoje sumienie potem swoją duszę oddając się grzechowi jednemu po drugim a grzech jak wiadomo od Boga nie pochodzi i tym sposobem z dzieci Bożych stają się adoptowanymi (z własnej woli) dziećmi Szatana:(

 4. Patriota i katolik pisze:

  Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. na opinii lemingów mi nie zalezy,chodzi mi o opinie normalnych ludzi. Państwowa Komisja Wyborcza sama przyznała teraz,ze korzystała z rosyjskich serwerów podczas ostatnich wyborow. Jak to oceniacie ludzie,Polacy? „DOŁÓZCIE DO TEGO ZMARLEGO NAGLE PARE DNI TEMU PROFESORA WIECZRKIEWICZA KTORY NAPISAL RAPORT NA TEMAT MOZLIWOSCI SFALSZOWANIA WYBOROW W POLSCE !!! TO ON ODKRYL ZE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA KORZYSTALA Z SERWEROW ROSYJSKICH PRZY PRZESYLANIU GLOSOW !!!!!!PODOBNO ZMARL NA SERCE ……DZIWNE ZE 3 DNI PO UPUBLICZNIENIU RAPORTU … PEWNIE SIE TO NIE UKAZE ALE BEDE PISAL NA WSZYSTKICH PORTALACH AZ DO SKUTKU !

 5. Patriota i katolik pisze:

  zgony związane z katastrofą smoleńską
  1 Daniel Podrzycki, “zginął w wypadku samochodowym” przed wyborami w 2005 r.
  2 Marek Karp, zginął w wyniku obrażeń spow. “wypadkiem samochodowym”, drogę zajechało mu auto o białoruskich numerach
  3 Marian Goliński, zginął w “wypadku drogowym”, zjechał na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach
  4 Grzegorz Michniewicz, doradca premiera i Arabskiego, “powiesił się” na kablu od odkurzacza (!!)
  5 Eugeniusz Wróbel, “zamordowany” przez chorego psychicznie syna (którego żona nota bene jest psychiatrą i przez ponad 20 lat nie zauważyła złego stanu psychicznego swojego dziecka. SIC!)
  6 Stefan Zielonka, utopiony, dokumenty które miał przy sobie natomiast cudem ocalały 7 bp Mieczysław Cieślar, “zginął w wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku,
  8 Krzysztof Knyż, operator Faktów, pokazał na żywo w TVNie wraz z W. Batorem jak TU 154 ląduje w całości. Potem ślad po operatorze zaginął.
  9 Marek Dulinicz, szef grupy archeologicznej ze Smoleńska, “zginął w wypadku samochodowym” 10 Dariusz Ratajczak ,dr historii, skazany za kłamstwo oświęcimskie, jego rozkładające się ciało znalezione w samochodzie. Miesiąc po katastrofie w Smoleńsku.
  Ostatnie siedem osób “zginęło” 1-4 miesiące po katastrofie w Smoleńsku i były w tę sprawę mocno zaangażowane. Ciekawe, kogo teraz dosięgną macki POlskiej sprawiedliwości.
  PRZESTAŃCIE PATRZEĆ, ZACZNIJCIE WIDZIEĆ!!!!”…… Chciałbym przy okazji przypomnieć RODAKOM o tych rzeczach, to są wydarzenia za czasów PO i przestańcie ludzi straszyć PiS-em, bo skala tych wydarzeń jest historyczna.
  Nigdy za czasów żadnej partii nie było takich wydarzeń:
  (1) SAMOBÓJSTWO popełnił wicepremier Andrzej Lepper,
  (2) SAMOBÓJSTWA w strzeżonym więzieniu, popełniło DWÓCH oprawców Olewnika,
  (3) SAMOBÓJSTWO popełnił strażnik więzienny pilnujący oprawców Olewnika,
  (4) SAMOBÓJSTWO popełnił były dyrektor Kancelarii Premiera,
  (5) SAMOBÓJSTWO popełnił dziennikarz,
  (6) GINIE 96 osób w katastrofie smoleńskiej,
  (7) GINIE 16 oficerów 4 członków załogi w katastrofie Casy,
  (8) PODPALA się człowiek w MOPS, a potem GINIE,
  (9) ZAMORDOWANY zostaje szyfrant,
  (10) ZAMORDOWANY zostaje członek PiS-u w biurze przez zwolennika PO, gdyż naród jest straszony PiS-em przez Tuska i PO

 6. Sebro pisze:

  http://www.pch24.pl/proborcyjne-szalenstwo-wandy-nowickiej,6919,i.html Zespół Downa to dopiero początek. Niektórym już dzieci z padaczką przeszkadzają.

  • wobroniewiary pisze:

   „Nowicka, która pełni funkcję wicemarszałka Sejmu, jest tak zdecydowaną zwolenniczką aborcji, że do listy chorób, które umożliwiałyby zabicie nienarodzonego dziecka dołączyła… padaczkę. W czasie dyskusji o aborcji w programie „Tomasz Lis na żywo” działaczka partii Palikota opowiedziała historię chorego dziecka, które jest ponoć „potwornie upośledzone” i bardzo się ze swoją chorobą męczy. Zapytana, co to właściwie za schorzenie, odpowiedziała krótko: „padaczka”.

   Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/proborcyjne-szalenstwo-wandy-nowickiej,6919,i.html#ixzz2AIcKMJSt

   Na pielgrzymce w Medziugorje była pewna dziewczyna, dorosła, chora na padaczkę. Nie jest ani upośledzona ani fizycznie ani umysłowo. Chodziła po Narodowym Parku Krka, wspinała się na Podbrdo i na Kriżevac.
   To góralka z krwi i kosci 😉
   Jak pięknie po góralsku śpiewała razem z mamą na adoracjach i podczas każdej codziennej mszy świętej 🙂
   Gosiu, wiem, że nas czytasz – pozdrawiam Cię z całego serca!
   I mamę p. Józię też 🙂

   • Magdalena-Zofia pisze:

    Znam osobę chorą na padaczkę, oprócz tego, że nie może prowadzić auta, żyje jak zdrowy człowiek – uczy się, pracuje, uprawia turystykę górską …
    A pani wicemarszałek, niech Bóg wybaczy, za zabójstwo, też można otrzymać rozgrzeszenie, jak się szczerze żałuje.

 7. Sebro pisze:

  Ja za chwilę wyruszam na rekolekcje. Widzę, że tym razem to mi kartek na intencje zbraknie. Pomódlcie się o szczęśliwą drogę dla nas, bo zawsze – ale to zawsze, czarny miesza nam w trasie.
  Z Panem Bogiem.

 8. Małgosia pisze:

  Poniżej link do artykuł opowiadającego o ciekawym odkryciu profesora Jana Obrębskiego z Politechniki Warszawskiej, który badając fragment przemyconego z Rosji tupolewa stwierdza jednoznacznie: była to dobrze przygotowana wielopunktowa eksplozja, która odcięła skrzydło jak potrzeba.

  źródło: http://niezalezna.pl/34157-eksplozja-odciela-skrzydlo-jak-potrzeba

  Profesor Obrębski wyrażając w ten sposób swoją opinię naraził swoje życie. Poniżej kilka zdań, które to dobitnie pokazują.

  „Słowa o „dzikiej dyskusji agenturalnej, na „skrzynce internetowej” profesora Obrębskiego, oraz o próbie storpedowania Konferencji Smoleńskiej i podejrzenie iż podczas pierwszego dnia konferencji na sali obecni byli „agenci” są poważnym sygnałem, że następuje przełom w dotychczasowych ustaleniach, zaś ciężar dowodów zbrodni staje się coraz większy.

  I nie można tutaj nie zauważyć „przedziwnego” splotu okoliczności zbiegu czasu konferencji z publikacją drastycznych zdjęć ze Smoleńska, nagłym „zaniemówieniem” mainstreamowych mediów w sprawie konferencji, oraz innymi niepokojącymi faktami, o których naukowcy, obecni na konferencji nie powiedzieli, lecz dali jasno do zrozumienia, że gra idzie o najwyższą stawkę.
  Nie przez przypadek profesor Obrębski mówi o agenturze publicznie, (…) Być może, publiczne wystąpienie profesora Obrębskiego, przedstawienie swojej opinii i kluczowego dowodu, oraz publiczne podzielenie się obawami, związanymi z działalnością agentury po prostu uratowało mu życie…
  Nie jest wreszcie przypadkiem ukrycie jednego z najbardziej wartościowych dowodów eksplozji mogącego stanowić Corpus delicti prowadzonego postępowania i być tym dla wyjaśnienia przyczyn tragedii smoleńskiej, czym było znalezienie fragmentów układu elektronicznego, stanowiącego fragment bomby, która spowodowała tragedię w Lockerbie.

  Można przypuszczać, że w chwili obecnej, po ujawnieniu tego i wielu innych , pośrednich dowodów zbrodni rozpoczęto przygotowania do ostatniej fazy akcji wrogich służb.”

  źródło: http://niepoprawni.pl/blog/6041/smolensk-niebezpieczna-prawda

  Za wybuchem przemawia również informacja, że w ciele Teresy Walewskiej – Przyjałkowskiej znaleziono nity z poszycia samolotu:

  źródło: http://niezalezna.pl/34158-npw-w-ciele-ofiary-katastrofy-byly-nity

  Bardzo ciekawa jest historia przemyconego elementu, „fragment tupolewa został ukryty w trawie z obawy przed rosyjskimi funkcjonariuszami, którzy z pewnością odebraliby go znalazcom. Jednak następnego dnia rano okazało się, że w międzyczasie przeprowadzano w tym miejscu akcję wypalania traw. Na szczęście wysoka temperatura towarzysząca wypalaniu oszczędziła ukryty element – świadczą o tym zachowane na nim listki i resztki traw, które nie zostały nawet opalone.”

  Trzeba zwrócić uwagę na usuwanie wszelkich śladów z miejsca przestępstwa, w miejscu katastrofy przeprowadzono następnego dnia WYPALANIE TRAWY. Nie zabezpieczono terenu i wszystkich śladów, a WYPALANO TRAWĘ. Dołóżmy do tego wybijanie szyb i dewastowanie wraku, a potem umycie całości połączone z wyklepaniem fragmentów i przetrzymywanie polskiej własności w Rosji. Przecież to po prostu usuwanie śladów przestępstwa. Ciężka praca nad dowodem nie usunęła jednak wszystkich śladów i odkryto na wraku między innymi ślady cementu, który Rosjanie stosują do wytworzenia sztucznej mgły oraz pierwiastków wchodzących w skład materiałów wybuchowych.

 9. wobroniewiary pisze:

  http://www.stopaborcji.pl/index.php/405-ustawka

  Najważniejszy w tej kadencji Sejmu projekt ustawy, który miał chronić chore i niepełnosprawne dzieci przed zabójstwem został wczoraj nagle dodany do porządku obrad, a później odrzucony przez Sejm większością 245:184. Pomimo obowiązku zawiadomienia posłów na 7 dni wcześniej o planowanym porządku dziennym posiedzenia projekt, nad którym komisje debatowały zaledwie kilkanaście godzin wcześniej, został ad hoc poddany pod głosowanie.

  „Nie, nie, nawet jednego słowa!”

  Nie pomogły wielokrotne wnioski formalne, zgłaszane przez posła Jana Dziedziczaka, Arkadiusza Mularczyka, Bolesława Piechę czy posłankę Małgorzatę Sadurską, w których wskazywali, „że w sprawach o charakterze fundamentalnym debata w parlamencie nie powinna się odbywać w taki sposób.” Nie uzyskali oni odpowiedzi dotyczącej powodu tak szybkiego procedowania, mimo iż podkreślali, że sam Regulamin Sejmu dozwala na skrócenie 7-dniowego terminu jedynie „w szczególnie uzasadnionych wypadkach” . Najbardziej znamienne było tu wystąpienie posła Tadeusza Woźniaka: „Sejm w szczególnie uzasadnionych wypadkach, podkreślam, w szczególnie uzasadnionych wypadkach może skrócić postępowanie nad projektami ustawy oraz uchwał. Chciałbym prosić o wyjaśnienie, jakie to szczególnie uzasadnione przypadki sprawiły, że termin procedowania został skrócony. Jeśli ich nie było, to wydaje mi się, że ten punkt został wprowadzony do porządku dziennego bezprawnie.” W odpowiedzi Marszałek Jerzy Wenderlich powołał się na nieadekwatny do pytania artykuł regulaminu, a przy próbie oponowania ze strony posła Woźniaka stwierdzał wielokrotnie: „Nie, nie, pan już powiedział…”, „Nie, nie, nawet jednego słowa.”, „Nie, nie przyjmuję.”, „Nie, nie przyjmuję tego wniosku.”

  Uparte sumienie

  Skąd te próby zamiecenia sprawy pod dywan? Zapewne z tej samej przyczyny, dla której starano się skrócić posiedzenie komisji w dniu poprzednim. Przypominanie sobie, że się przykłada rękę do zabijania kilkuset dzieci rocznie, ba!, że się rokrocznie (w zeszłym roku był obywatelski projekt) podpisuje pod kontynuacją ich zabijania nie jest pewnie przyjemne, a wyrzuty sumienia z roku na rok większe. Huśtawka emocjonalna, huśtawka w poglądach, huśtawka w przyciskanych guzikach. A na pytanie dlaczego się jest jak chorągiewka coraz trudniej odpowiadać.

  Prolajfer Donald czyli mydlenie oczu

  Z rozmów kuluarowych dowiedzieliśmy się, że przed głosowaniem Donald Tusk spotkał się z tzw. konserwatystami w swojej partii i powiedział im: „też jest prolajferem”. Zdaje się jednak, że pełna fraza brzmiała „też jestem prolajferem, ale…”. Natomiast do jednego z tych posłów, który zawsze dobrze głosował w sprawach życia powiedział, iż ma świadomość, jak on zagłosuje, oby tylko innym nie robił „wody z mózgu”. Mówi się, że diabeł bierze tyle, ile mu się pozwoli wziąć…

  Pamiętam z lekcji historii, że takie ugrupowania, które „podłączały się” tam, gdzie akurat widziały korzyść określano pojęciem „bagno”. Zawsze też źle kończyli, bo nie byli „swoi” dla nikogo, natomiast wszyscy mogli ich określić pojęciem „zdrajcy”. Historia magistra vitae est?

  W kierunku zwycięstwa

  Organizacje społeczne, którym odmówiono prawa głosu w Sejmie są bardzo aktywne w całej Polsce. Wystawy pokazujące prawdę o aborcji będą kontynuowane. Pikiety ilustrujące mordercze nastawienie konkretnych posłów będą organizowane w kolejnych miastach.

  Dwoje dzieci ginie każdego dnia. Czekają na Twoją i moją pomoc.

 10. Konrad pisze:

  „Wobroniewiary” Proszę cię abyś nie kreowała na obrońcę życia, człowieka który przyznał się do dokonania wielu aborcji, człowieka który lobbował na korzyść firm farmaceutycznych i lobbował za ustawą o „przeciwdziałaniu i zwalczaniu zakażeń” Ta ustawa może przynieść żniwo śmierci jeszcze większe niż ta, której nowelizację odrzucono. Być morze wyrzucisz mój wpis ale bardzo cię proszę abyś miała odwagę popatrzeć prawdzie w oczy?
  Życzę odwagi i wiele mądrości w rozpoznawaniu wilków w owczych skórach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s