Antyparuzja.info: Msza święta nie uświęca Ciała Chrystusa, to my jesteśmy uświęcani przez to ciało!!!

„Orędzie” MBM z 19.10.2012, 09.06 „mówi” o Eucharystii i o znaku symbol na czole Maryi!!! (Orędzie otrzymane podczas objawienia się Najświętszej Maryi Panny, które trwało przez 20 minut, a podczas którego wizerunek Najświętszej Eucharystii pojawił się na Jej czole.) Moje dziecko, Hostia, którą widzisz na Moim czole, jest symbolem, który ma wykazać wszystkim Bożym Dzieciom prawdziwą Obecność Mojego Syna w Najświętszej Eucharystii […] Msza Święta, która oferuje Prawdziwe Ciało Mojego Syna ku chwale Mojego Ojca, również niesie ze sobą ogromne korzyści

Antyparuzja. info naucza:
TEKST POMIMlO WIELU WYSIŁKÓW NIE JEST ZGODNY Z NAUKĄ KK. “Teologowie” manipulatorzy słabo znają KK: “Msza Święta, która uświęca Prawdziwe Ciało Mojego Syna ku czci Mojego Ojca, niesie ze sobą także wielkie przywileje.” — MSZA ŚWIĘTA NIE UŚWIĘCA CIAŁA CHRYSTUSA!!!! TO MY JESTEŚMY UŚWIĘCENI PRZEZ TO CIAŁO!!!!

“Moje dziecko, Hostia, którą widzisz na Moim czole, jest symbolem, który ma wykazać wszystkim Bożym Dzieciom prawdziwą Obecność Mojego Syna w Najświętszej Eucharystii.” — HOSTIA NA CZOLE MARYI?????  TO NIC INNEGO JAK BINDI ZNAKI, KTÓRE KOBIETY NOSZĄ NA CZOŁACH W HINDUIZMIE. ZNAK NA CZOLE I BESTIA– CZY TO COŚ NIE MÓWI? TO OZNACZA ŻE KTOŚ JEST NIEWOLNIKIEM BOGA LUB JAKIEGOŚ BÓSTWA. TO MOŻE oznaczać czysty prozelityzm

„O Hostio Niebiańska,
napełnij moje ciało pokarmem,
którego ono potrzebuje.
Napełnij moją duszę Boską Obecnością
Jezusa Chrystusa.
Udziel mi łask, aby wypełnić Świętą Wolę Boga.
Napełnij mnie pokojem i ciszą”

KATOLICY, PRZEMYŚLCIE, CO TO ZNACZY W TYM WYDANIU HOSTIA NIEBIAŃSKA!!!!
HOSTIA MA NAPEŁNIĆ POKARMEM, CZY JEST POKARMEM?
HOSTIA JEST DLA CIAŁA, CZY DLA DUSZY?
TAKIE TEORIE ZMIERZAJĄ WŁASNIE DO NIEŚMIERTELNOŚCI CIAŁ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Antyparuzja.info: Msza święta nie uświęca Ciała Chrystusa, to my jesteśmy uświęcani przez to ciało!!!

 1. Ryba pisze:

  Biskup Williamson został wykluczony z Bractwa św Piusa X

  http://gloria.tv/?media=350837

  Forum – évêque s’est levé
  Oto co mówi Gentiloup, administratorka forum „un évêque s’est levé” :

  „Tak, tym razem to pewne ! Otrzymaliśmy tę informację ze źródła w Menzingen. Niestety doszło do tego ! Biskup Galaretta utorowała drogę do usunięcia biskupa Williamsona. Pozostało nam modlić się, aby bp Williamson założył nowe seminarium i konsekrował nowych biskupów !

  Nie odchodąc z FSSPX, w którym wielu popieranych przez nas kapłanów nadal toczy walkę, jedną nogą jesteśmy w Bractwie, a drugą w innej jego części, wierniejszej dziedzictwu arcybiskupa Lefebvre’a ! ”

  Jak mówi Gentiloup, całym sercem modlimy się, aby biskup Williamson założył nowe seminarium, konsekrował nowych biskupów dobrze utwierdzonych w Wierze i zdecydowanych podążać za abp Lefebvrem który mówił : „A jeśli pożyję jeszcze trochę i zakładając, że za jakiś czas Rzym powie nam, że chce ponownie nas spotkać, rozmawiać, wtedy będę stawiać warunki. Nie zgodzę się już na sytuację w jakiej znaleźliśmy się podczas konferencji. Skonczyło się . Postawię pytania doktrynalne : „Czy zgadzacie się z wielkimi encyklikami wszystkich poprzedzających was papieży. Czy zgadzacie się z Quanta Cura Piusa IX, Immortale Dei, Libertas Leona XIII, Pascendi Piusa X, Quas Primas Piusa XI, Humani generis Piusa XII ? Czy jesteście w pełnej komunii z tymi papieżami i z ich stwierdzeniami ? Czy akceptujecie jeszcze antymodernistyczną przysięgę ? Czy jesteście za społecznym panowaniem Naszego Pana Jezusa Chrystusa?

  Jeśli nie akceptujecie doktryny waszych poprzedników, nie warto rozmawiać. Dopóki nie zgodzicie się na zreformowanie Soboru biorąc pod uwagę doktrynę poprzedzających was papieży, dialog nie jest możliwy. To jest bezużyteczne. W ten sposób nasze stanowiska będą jaśniejsze „. (Fideliter, n° 66, strony. 12-14).

  Biskup Williamsom urodził się 8 marca 1940 roku. Ma więc 72 lata. Arcybiskup Lefebvre miał 71 lat podczas slynnej mszy w Lille. Bractwo św Piusa X, dzieło dojrzałości abp Lefebvre, bylo opatrznościowe. Teraz liczymy na bp Williamsona, że przejmie gasnącą pochodnię.
  InDominoSperavi

  • Ryba pisze:

   „Jeśli nie zakończy swojej kampanii przeciw Bractwu, rozstanie będzie nie do uniknięcia”.

   Należący do Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X bp Richard Williamson otrzymał „kanoniczne ostrzeżenie” od swojego przełożonego. – Jeśli będzie kontynuował swoją internetową kampanię przeciwko Bractwu i jej przełożonemu, rozstanie będzie nie do uniknięcia – stwierdził I Asystent Przełożonego Generalnego, ks. Niklaus Pfluger. – Swoimi ostrymi ideami zepchnął się na margines – dodał duchowny.
   W lipcu wykluczono bpa Williamsona na pewien czas z obrad kapituły generalnej lefebrystów. Od kiedy zaczęły się rozmowy między Rzymem a Bractwem, brytyjski duchowny chętnie je krytykuje i uchodzi za głównego przeciwnika zbliżenia z Watykanem.
   W 2008 roku bp Williamson stwierdził w wywiadzie udzielonym szwedzkiej telewizji, że poczas II wojny światowej zginęło co najwyżej 300 tys. Żydów i na pewno nie w komorach gazowych. Głoszone przez niego „kłamstwo oświęcimskie” przyćmiło rzeczywisty sens zdjęcia ekskomuniki z czterech biskupów Bractwa, których wyświęcił w 1988 roku abp Marcel Lefebvre.

   http://info.wiara.pl/doc/1335081.Bp-Williamson-opusci-lefebrystow

 2. Czekajacy pisze:

  „Bóg pozwolił szatanowi na wystawianie Kościoła na próbę przez jeden wiek, ale dodał: ‚Nie zniszczysz go!’. Ten wiek, w którym żyjecie, jest w mocy szatana, lecz kiedy urzeczywistnią się tajemnice, jakie wam powierzyłam, jego moc zostanie zniweczona…”
  http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/99467/proroctwo-o-koncu-swiata-10-tajemnic-medjugorie.html

  NIE ZNISZCZY GO!

  Oraz prośba Maryji na ten czas:

  „Drogie dzieci, jest szczególny powód, dla którego chciałam, żebyście tu byli. Specjalnie teraz, kiedy Szatan został spuszczony z uwięzi, zapraszam was do poświęcenia się mojemu Sercu i Sercu mojego Syna. (…)”
  http://www.esprit.com.pl/196/Godzina-Szatana.html

  * * *
  Chyba nie muszę dodawać, że żadne klucze nie są odbierane Rzymowi, ani żadne dziesiątki krucjat nie występują.

  • wobroniewiary pisze:

   Godzina Szatana” – Livio Fanzaga, Diego Manetti
   „Godzina Szatana” to zapis wywiadu, w którym autorzy rozmawiają przede wszystkim na temat Szatana i przejawów jego działalności w czasach ostatecznych. W kontekście serii objawień maryjnych mających miejsce w Medjugorie włoski zakonnik – o. Livio Manetti wyjaśnia nam krok po kroku sposób jego działania.

   Dzięki tej książce możemy dowiedzieć się kim właściwie jest Szatan i jaka jest jego natura, ale nie tylko. Mamy bowiem okazję przyjrzeć się bliżej mechanizmom jego funkcjonowania. Autorzy dokładnie wyjaśniają w jakie sfery ludzkiego życia Szatan wkracza najchętniej i jakimi metodami posługuje się by krok po kroku zniszczyć życie człowieka przejmując nad nim kontrolę.

   Zastanawiacie się może, co wspólnego mają ze sobą: koniec świata, objawienia maryjne i Szatan? Już wyjaśniam. Otóż ze słów wypowiedzianych przez Matkę Bożą podczas jednego z objawień wynika, że właśnie teraz Król Piekieł ma „swoje pięć minut”, gdyż na świecie nastała godzina Szatana. Czas ten, jak mówi zarówno Pismo Święte, jak i Maryja, ma być jednym z ostatnich etapów poprzedzających apokalipsę i powtórne przyjście Chrystusa na ziemię. Strach się bać? Niekoniecznie.

   Maryja w Medjugorie „rzuca” nam „koła ratunkowe”. Szatana możemy pokonać. Możemy nie dopuścić, aby przejął „pałeczkę” w naszym życiu. To zależy tylko do nas. Maryja przychodzi nam z pomocą, wskazuje możliwości obrony i zapewnia, że bez bożego przyzwolenia Szatan nie może nikogo tknąć, chyba, że sami się o to zatroszczymy.

   Mówi się, że warto znać swego wroga, bo wtedy łatwiej można go pokonać. Istotnie. W tym pomagają nam autorzy książki „Godzina Szatana” interpretując objawienia z Medjugorie. Na poparcie swoich argumentów przytaczają liczne przykłady z życia wzięte.

   Jak rozpoznać działanie Szatana? Jak się skutecznie przed nim bronić? Na te pytania poznacie odpowiedź sięgając po książkę. Czy warto? Myślę, że tak.

 3. Czekajacy pisze:

  PS:
  nic nie jest wymuszane, czy narzucane na siłę…

 4. wobroniewiary pisze:

  Kilka fragmentów z książki „Godzina Szatana”

  „Zacznijmy od tego, że słowo „Szatan” nie odnosi się do pojęcia abstrakcyjnego, lecz jest imieniem własnym, które wskazuje osobę i ma ściśle określone znaczenie. Oznacza ono przeciwnika, oskarżyciela; po grecku brzmi diabolos
  — Diabeł, ten, który przeciwstawia się planom Boga i Jego dziełu zbawienia dokonanemu w Chrystusie (KKK 2851). Już sama etymologia tego słowa moim zdaniem wiele mówi o naturze Demona. A więc postawione przez ciebie pytanie o tożsamość Szatana dotyczy problemu, który od początku gnębił ludzkość i który trapi ją po. dziś dzień, a mianowicie pochodzenia zła. Ludzkość, posługując się samym rozumem, pojęła jakąś część tej kwestii, niewielką jednak, dlatego samo Objawienie Boże ułatwiło nam zrozumienie tego, czym jest złoi jaka jest jego geneza.

  Największą pokusą, na którą wystawia nas Szatan, nie Są subtelne dyskusje teologiczne nad kwestią, czy Bóg istnieje, czy nie i czy ma jakieś prawa do nas, lecz przypisywanie sobie piawa do bycia jak On. Diabeł usiłuje więc przeciągnąć człowieka na swoją stronę, nakłaniając go do tego grzechu, który on sam popełnił: do buntu przeciw Bogu motywowanego zawiścią, prowadzącego do potępienia. Dlatego Jezus mówi, że Szatan jest zabójcą od początku — ponieważ Diabeł chce zabić człowieka, przyciągając go do sobie i skazując na wieczną zgubę

 5. wobroniewiary pisze:

  „Jan Paweł II w Pamięci i tożsamości — książce, która jest moim zdaniem jego duchowym testamentem — pisze o dzisiejszym świecie:
  że są to czasy, w których największe niebezpieczeństwo stanowi zbiorowy grzech przeciwko Duchowi Świętemu”.

 6. wobroniewiary pisze:

  „Tak samo konkretny charakter i realne istnienie należy przyznać królestwu Szatana, czyli piekłu. Zbyt rozpowszechniona jest dzisiaj pokusa negacji piekła, tak jakby było ono bajką dla dzieci. Zapomina się, że o piekle mówił w Ewangelii sam Chrystus, posługując się takimi terminami jak „gehenna” „piec rozpalony” i „ogień nieugaszony” (KKK 1034). Zdumiewające jest, że te same określenia — „ogień nieugaszony” ‚„wieczne płomienie” — spotykamy w objawieniach maryjnych w Fatimie i Medjugorie, a także w tych, które otrzymywali liczni święci Kościoła”

  • Dziekuje serdecznie za przekazanie Czytelnikom informacji odnosnie ksiazki ”Godzina Szatana” – autor: O.Livio Fanzaga (dyrektor wloskiego Radia Maryja). Cenna pozycja; powinna sie znalezc w kazdym domu. Pragne dodac, ze istnieje rowniez tom II tej ksiazki:

   ”Powtorne Przyjscie CHRYSTUSA.Tajemnice Medjugorie. Maryja przygotowuje nas na Powrot Jezusa”. Wydawnictwo Esprit SC, ul. Soroki 4/3, 30-389 Krakow,
   tel.: 12 267 05 69. W ”swietle” – ciemnosci szerzacych sie herezji, zwlaszcza internetowych, ksiazka(i) NIE DO ODPARCIA! W oczekiwaniu na oredzie Krolowej Pokoju z Medjugorje… – dzisiaj 25 pazdziernika – w oczekiwaniu na PRAWDE(!) –
   serdecznie pozdrawiam Wszystkich.
   Z Bogiem.

 7. wobroniewiary pisze:

  Dziś zasypano nas mailami, że antyparuzja to diabeł wcielony z krainy deszczowców, kolejny szpieg, który niszczy boże orędzia MBM i zamienia słowa z tłumaczenia orędzia.
  Jeden z kulturalniejszych maili:
  „W orędziu jest OFERUJE a nie UŚWIĘCA.
  Wyjaśnij mi teraz o co wam chodzi”.

  Annah (na dznmp bo gdzie indziej???)
  24.
  Annah. powiedział/a
  25/10/2012 @ 12:18 pm

  Przytaczam jeden przykład jakimi metodami walczy się w krainie deszczowców. Temat w dalszym ciągu jest maglowany, nikt nie interweniuje.

  “Antyparuzja.info: Msza święta nie uświęca Ciała Chrystusa, to my jesteśmy uświęcani przez to ciało!!!
  Przepraszam, ale jest tu przekłamanie. W oryginalnym tekście MBM jest “oferuje”, a nie “uświęca”. To nie jest to samo. […]
  Rozumiem, że trzeba walczyć z herezją, ale nie takimi metodami”.

  A jak jest w tłumaczeniu na dznmp? oferuje czy uświęca? Antyparuzja to diabeł czy obrońca Kościoła


  Róbmy swoje – módlmy się i uciekajmy od herezji i od stron ich zamieszczających i zwróćmy antyparuzji.info należny mu honor

  Święty Michale Archaniele…

  • antyparuzja.info pisze:

   KOMPROMITACJA ZBYT WIELKA, BY JĄ KOMENTOWAĆ !!!!!!

  • antyparuzja.info pisze:

   OD KIEDY MSZA ŚWIĘTA OFERUJE CIAŁO CHRYSTUSA???? NIE SPROWADZAJMY REALNEJ OBECNOŚCI JEZUSA DO OFERTY!!!!!!!!!
   Uczestnictwo w niedzielnej modlitwie protestanckiej wspólnoty nie spełnia obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej.

 8. Tadeusz z Podkarpacia pisze:

  A jaki cel mieli tłumacze zmieniając treść oryginału ( ponoć aż czterech tłumaczy ) ? bo w pomyłkę nie uwierzę.

  Co tu się dziwić jak dziś sam Tomaszek krytykuje najnowszą MBM – czyżby skutki egzorcyzmu? 😀 😀 😀

  • Niezapominajka pisze:

   ha ha ha ha
   A chodzi o matematykę, w której lubuje się Żywy Płomień 😀

   „W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te w Niebie; trzydzieści trzy przypada na każdą pojedynczą duszę”

 9. Franek pisze:

  Coś znalazłem (linka nie podam)
  „Od dziś wstrzymuje na okres próbny publikowanie orędzi OSTRZEŻENIE aby nie dawać paliwa diabłu. ”

  A może to diabłu paliwo się kończy i nie będzie już orędzi 🙂

  • borówka pisze:

   Ha ha ha ha 😀 😀 😀
   Egzorcyzm działa
   Chwała Panu
   Jezus jest Panem!

   Ps. Admini, jakich księży udało wam sie zaprosić do egzorcyzmu, to musiała być moc i siła Boża
   🙂

   Oby to nie była cisza przed burzą

  • wobroniewiary pisze:

   uderz w stół a nożyce się odezwą

  • Nowa pisze:

   Czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem?
   Nie na zawsze a na czas próbny.

   • wobroniewiary pisze:

    Mamy nowe orędzie Królowej Pokoju.
    Zapraszamy do wpisu i do modlitwy.
    Temat ten już jest zamknięty.
    Ostrzeżono, kogo miano ostrzec
    Odizolowano się, od kogo miano się odizolować
    Reszta w rękach Boga!

    (wszelkie komentarze o dznmp będą usuwane, choćby zamieścił same przeprosiny za to co pisze o nas i o księdzu Adamie i na stronie, i w komentarzach, i nie tylko…)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s