Jutro 1 lipca ks. A. Skwarczyński i ks. St. Małkowski opaszą nasz kraj wstęgą Przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa.

Ksiądz Adam Skwarczyński dostał od Adama Człowieka list a następnie udzielił na niego odpowiedzi i przysłał mi je jako całość, abym zrobiła z tego wpis i o tym ważnym wydarzeniu poinformowała Czytelników naszej strony oraz jak największą liczbę osób w Polsce i za granicą. O ile pierwszy mail (z kolejnymi żądaniami „przeproszenia Marii BM i popierania jej „orędzi”) otworzyłam bez problemów (można sprawdzić jak dawno temu zrobiliśmy skan i dołączyliśmy tamten list do wpisu o żądaniu), o tyle po klikaniu na tę wiadomość …komputer wariował. Diabeł robił wszystko, bym nie odczytała tego listu. Biały ekran,  następnie poważny błąd i wyłączenie komputera z komunikatem po restarcie, że  system odzyskał sprawność po poważnym błędzie systemu aż do …zablokowania klawiatury. 
Wszystko się uspokoiło po pokropieniu komputera wodą egzorcyzmowaną z Wąwolnicy. Jakaż to więc musi być ważna treść . Czytajmy i przekazujmy dalej

List do Adama Człowieka od  …
Adamie, dnia 1 lipca przypadało przed II soborem święto Krwi Przenajdroższej i cały miesiąc lipiec był jej poświęcony (nowenny, litanie). Proszę, zaproponuj ks. Skwarczyńskiemu oraz ks. Małkowskiemu, aby dokonali opasania wstęgą Krwi Przenajdroższej naszej ojczyzny, jej granic, całej polskiej ziemi, by przeniknęła serca rodaków,  oczyściła i uwolniła nasz naród. […]

Odpowiedź Ks. Adama Skwarczyńskiego
Ks. Adam Skwarczyński przyjmuje tę propozycję. 1 lipca o 10.00 odprawi Mszę świętą, połączoną z adoracją Najświętszej Krwi Chrystusa, zanurzając w niej Polskę i świat.
Intencja tej Mszy:
o Boże Miłosierdzie dla świata, zanurzonego we Krwi Pańskiej.
Prosi Czytelników o łączność duchową.

Odpowiedź Ks. Stanisława Małkowskiego

Wiosna Kościoła pisze:
Czcigodni kapłani! Jutrzejszy duchowy akt przepasania Polski wstęgą Najdroższej Krwi Pana Jezusa niech będzie dla nas wszystkich spełnieniem prośby błogosławionego Jana Pawła II, którą wypowiedział w homilii podczas II-go krajowego Kongresu Eucharystycznego:

“„Dzięki śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa — mówił śp. ks. Jerzy Popiełuszko — symbol hańby i poniżenia stał się symbolem odwagi, męstwa, pomocy i braterstwa. W znaku krzyża ujmujemy dziś to, co najbardziej piękne i wartościowe w człowieku. Przez krzyż idzie się do zmartwychwstania. Innej drogi nie ma. I dlatego krzyże naszej Ojczyzny, krzyże nasze osobiste, naszych rodzin, muszą doprowadzić do zwycięstwa, do zmartwychwstania, jeżeli łączymy je z Chrystusem” (Kazania patriotyczne).

Ziemio polska! Ziemio ojczysta! Zjednocz się przy Chrystusowej Eucharystii, w której krwawa ofiara Chrystusa ponawia się wciąż i na nowo urzeczywistnia pod postacią Najświętszego Sakramentu wiary!

Przez tę ofiarę wszedł do wiecznych przybytków Chrystus-Kapłan „Nowego i Wiecznego Przymierza” Boga z człowiekiem: Przymierza ustanowionego „we Krwi” niepokalanego Baranka. „O ileż bardziej ta Krew, Krew Chrystusa, który Bogu złożył samego siebie jako nieskalaną ofiarę, oczyści nasze sumienia z martwych uczynków, abyśmy służyć mogli Bogu żywemu” — słowa Listu do Hebrajczyków (por. 9, 14).”

Niech to będzie przygotowaniem do Roku Wiary!

Od Adminów:
Zachęcamy do codziennego odmawiania Litanii do Najdroższej krwi Jezusa Chrystusa
(treść podajemy w komentarzu)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

37 odpowiedzi na „Jutro 1 lipca ks. A. Skwarczyński i ks. St. Małkowski opaszą nasz kraj wstęgą Przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa.

 1. Admin pisze:

  Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson.
  Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.

  Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

  Krwi Chrystusa, Jednorodzonego Syna Ojca Przedwiecznego, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, wcielonego Słowa Bożego, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, nowego i wiecznego Przymierza, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, przy konaniu w Ogrójcu spływająca na ziemię, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, bez której nie ma przebaczenia, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, która poisz i oczyszczasz dusze w Eucharystii, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, zdroju miłosierdzia, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, męstwo Męczenników, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, mocy Wyznawców, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, rodząca Dziewice, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, ochłodo pracujących, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, pociecho płaczących, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, otucho umierających, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, wybawienie dusz z otchłani czyśćcowej, wybaw nas.
  Krwi Chrystusa, wszelkiej chwały i czci najgodniejsza, wybaw nas.

  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

  K. Odkupiłeś nas, Panie, Krwią swoją.
  W. I uczyniłeś nas królestwem Boga naszego.
  Módlmy się. Wszechmogący, wieczny Boże, Ty Jednorodzonego Syna swego ustanowiłeś Odkupicielem świata i Krwią Jego dałeś się przebłagać, † daj nam, prosimy, godnie czcić zapłatę naszego zbawienia i dzięki niej doznawać obrony od zła doczesnego na ziemi, * abyśmy wiekuistym szczęściem radowali się w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 2. wobroniewiary pisze:

  Koronka do Najdroższej Krwi Pana Jezusa

  Na dużych paciorkach:
  „O Jezu, okryj Twoją Przenajświętszą Krwią cały świat! Obmyj wszystek brud grzechowy i odnów świat przez Ducha Świętego”.
  Na małych paciorkach:
  „O mój Jezu, przebaczenia i miłosierdzia, przez zasługi Twojej Najdroższej Krwi”.

  http://www.guadalupe.opoka.org.pl/prowadzmnie/koronka4.html
  http://koronki-do-pana-jezusa-chrystusa.blog.onet.pl/1,CT136077,index.html

 3. Sebro pisze:

  Ale to się pięknie układa wszystko. I jeszcze jutro zanosimy naszego Franusia do Chrztu o 10:30

  • Starszy Jerzy pisze:

   Mnie też się układa. Od pół roku mamy zamówioną, na jutro, na 10:30 Mszę św (szóstą z kolei) w intencji: O panowanie Chrystusa Króla w naszych rodzinach, w naszej parafii i w naszym Narodzie.

  • wobroniewiary pisze:

   I ja już wychodzę na 10-30 i przyjmę Komunię św. w intencji Franusia i mojego śp. brata ciotecznego Franciszka no i za Kaplanów jak każdej niedzieli a zawsze za dusze w czyśćcu cierpiące

 4. Wiosna Kościoła pisze:

  Szanownym i czcigodnym oraz utalentowanym „mistycznie” czcicielom p. M. Kordas pragnę przypomnieć, że także Pelikan jest symbolem Chrystusa, a nie tylko Baranek. (Nie wyobrażam sobie, aby kładli na stół wielkanocny baranka paschalnego z ciasta), lecz także Pelikan.
  Obecność pelikana w kontekście ukrzyżowania wskazuje zarówno na zbawczą krew Chrystusa wylaną za grzeszników, jak i oddaną na pokarm. W wiekach średnich obraz pelikana rozpowszechnił się również w połączeniu z pobożnością eucharystyczną. Pelikan na drzwiach tabernakulum i na monstrancjach wskazuje na Eucharystię. W hymnie św. Tomasza z Akwinu „Adoro Te devote” („Zbliżam się w pokorze”) na część Najświętszego Sakramentu przedostatnia strofa brzmi następująco: „O tkliwy pelikanie dusz, Jezu mój, Chryste, Krwią swoją – serce moje z win obmyj nieczyste: wszak jedna jej kropelka w tak wielkiej jest cenie, że zdoła przynieść światu całemu ocalenie!”.
  Tak więc z jutrzejszym „opasaniem” Polski Najdroższą Krwią Zbawiciela pragnę zwrócić wszystkim uwagę na symbol Pelikana.

  • Wiosna Kościoła pisze:

   Czcigodni kapłani!
   Jutrzejszy duchowy akt przepasania Polski wstęgą Najdroższej Krwi Pana Jezusa niech będzie dla nas wszystkich spełnieniem prośby błogosławionego Jana Pawła II, którą wypowiedział w homilii podczas II-go krajowego Kongresu Eucharystycznego:

   „„Dzięki śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa — mówił śp. ks. Jerzy Popiełuszko — symbol hańby i poniżenia stał się symbolem odwagi, męstwa, pomocy i braterstwa. W znaku krzyża ujmujemy dziś to, co najbardziej piękne i wartościowe w człowieku. Przez krzyż idzie się do zmartwychwstania. Innej drogi nie ma. I dlatego krzyże naszej Ojczyzny, krzyże nasze osobiste, naszych rodzin, muszą doprowadzić do zwycięstwa, do zmartwychwstania, jeżeli łączymy je z Chrystusem” (Kazania patriotyczne).

   Ziemio polska! Ziemio ojczysta! Zjednocz się przy Chrystusowej Eucharystii, w której krwawa ofiara Chrystusa ponawia się wciąż i na nowo urzeczywistnia pod postacią Najświętszego Sakramentu wiary!

   Przez tę ofiarę wszedł do wiecznych przybytków Chrystus-Kapłan „Nowego i Wiecznego Przymierza” Boga z człowiekiem: Przymierza ustanowionego „we Krwi” niepokalanego Baranka. „O ileż bardziej ta Krew, Krew Chrystusa, który Bogu złożył samego siebie jako nieskalaną ofiarę, oczyści nasze sumienia z martwych uczynków, abyśmy służyć mogli Bogu żywemu” — słowa Listu do Hebrajczyków (por. 9, 14).”

   Niech to będzie przygotowaniem do Roku Wiary!Adminów proszę o przekazanie mojego komentarza ks. Adamowi oraz ks. Stanisławowi oraz wszystkim zainteresowanym z wyrazami jedności i pozdrowieniami.

 5. wobroniewiary pisze:

  Bardzo ciekawa koncepcja ze obrońcy wiary założyli jakiegoś klona Gazety Polskiej a ankietka powala z nóg a nawet można zaznaczyć kilka odpowiedzi typu „dzielimy Kapłanów, jesteśmy oszczercami i niszczymy Kościół”
  Dzięki Zenobiusz, że nie musimy czytać u źródła bo komentarze są bardzo żenujące, że rozwalamy Kościół Tradycję bo Jezus to człowiek, który umarł na krzyżu i barany trzeba usuwać z kościołów a my bluźnimy 🙂
  A jak to pogodzić z tym, że zacna Mieczysława każe usuwać Jezusa z Krzyża bo tylko korona?????????
  Tego im nawet ankietka nie podpowie 😉
  Właśnie idę na Mszę św. śpiewać „Panie Jezu Baranku nasz”

 6. Wiosna Kościoła pisze:

  Homilia została wygłoszona 8.06.1987 w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Warszawie

 7. Joasia pisze:

  Ja bardzo prosze o otoczenie wstega Przenajswietrzej Krwi Chrystusa tez wszystkich rodakow poza granicami kraju, rodakow na Wyspach Brytyjskich i calych Wysp Brytyjskich. Wielka Brytania jako pierwszy kraj otworzyl granice dla Polakow zaraz po przylaczeniu do Uni Europejskiej i dal wielu polskim rodzinom szczegolnie z dziecmi mozliwosci materialnie godnego zycia i mozliwosci splacania wielu polskich kredytow z ktorymi tysiace ludzi w Polsce mialo i ma problemy. To jest kraj wielu zyczliwych i uczciwych ludzi. …..to taka ‚druga Polska’ 🙂 – moze i kiedys bedzie – po Oczyszczeniu 🙂 Dziekuje serdecznie, Z Panem Bogiem, God Bless You All

 8. Ala pisze:

  Ta piękną modlitwe dostałam od Siostr Pasjonistek – każdego dnia rano zanurzam wszystkich w Przenajdroższej Krwi Jezusa – oto modlitwa:

  „Modlitwa zanurzenia we Krwi Chrystusa
  Jezu, zanurzam w Twojej Przenajdroższej Krwi cały ten rozpoczynający się dzień, który jest darem Twojej nieskończonej miłości.
  Zanurzam w Twojej Krwi siebie samą, wszystkie osoby, które spotkam, o których pomyślę czy w jakikolwiek sposób czegokolwiek o nich się dowiem.Zanurzam moich bliskich i osoby powierzające się mojej modlitwie. Zanurzam w Twojej Krwi, Panie, wszystkie sytuacje, które dziś zaistnieją, wszystkie sprawy, które będę załatwiać, rozmowy, które będę prowadzić, prace, które będę wykonywać i mój odpoczynek.
  Zapraszam Cię, Jezu do tych sytuacji, spraw, rozmów, prac i odpoczynku.
  Proszę, aby Twoja Krew przenikała te osoby i sprawy, przynosząc według Twojej woli uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie. Niech dziś zajaśnieje chwała Twojej Krwi i objawi się jej moc.
  Przyjmuję wszystko, co mi dziś ześlesz, ku chwale Twojej Krwi, ku pożytkowi Kościoła św. i jako zadośćuczynienie za moje grzechy, składając to wszystko Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi.
  Oddaję samą siebie do pełnej dyspozycji Maryi, zawierzając Jej moją przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, bez warunków i bez zastrzeżeń.
  Amen”.

 9. mer pisze:

  Koronka do Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie

  Ojcze Nasz.,., Zdrowaś Maryjo…, Wierzę…

  Na dużych paciorkach:
  Niech będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament, prawdziwe Ciało i
  Krew Pana naszego, Jezusa Chrystusa.

  Na małych paciorkach:
  O Jezu obecny w Przenajświętszym Sakra¬mencie – bądź dla nas i całego świata źródłem łaski życia wiecznego (10 razy)

  Na zakończenie:
  Niech będzie pochwalony Przenajświętszy Sakrament, prawdziwe Ciało i Krew Pana naszego, Jezusa Chrystusa. (3 razy)

  O otrzymanych łaskach prosimy powiadomić parafię pw. św. Antoniego
  Padewskiego w Sokółce
  ul Grodzieńska 4 7
  16-100 Sokółka

  Tel 85 711 90 24

  Wszelkie prawa zastrzeżone

  Wrócilam dziś z Sokółki i Świętej Wody.
  Pewien stary ksiądz opowiadal o 11.00 na kazaniu, ze przed rokiem 1981 zdarzyło sie tam, ze ksiedzu zabraklo komunikantu dla jednego chłopca i wędrowal własnie w stronę tabernakulum i wtedy…. w pustym kielichu nagle zobaczyl dokladnie jeden komunikant. Potem w tamtych czasach pomiedzy księżmi trwała dyskusja, że nie zachował tego komunikantu, tylko udzielił go temu chłopcu (na tym, czy musiałby dodatkowo konsekrować, czy nie, nie znam się.)
  W rejonie Chin na granicy z Kazachstanem 6,3 stopnie w skali Richtera.
  Zaraz zacznę odmawiac Litenie do Najśw krwi Chrystusa – już jest niedziela.

  Z Panem Bogiem

 10. Ala pisze:

  Polecam kolejną modlitwę do Pana Jezusa –
  „MODLITWA DO PANA JEZUSA
  O najsłodszy Panie Jezu oddaję się Tobie dnia dzisiejszego i na zawsze, a osobliwie w godzinie śmierci mojej, Odwołuję się do nieskończonej dobroci Twojej, Rany Twoje Najświętsze niechaj będą mi spoczynkiem,
  Krew i woda, która wypłynęła z Najświętszego serca Twego, niechaj mnie broni na strasznym sądzie Twoim, Najświętsze Ciało i Krew Twoja, niechaj mnie nakarmi i napoi, Bojaźliwa śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu, Krwawe krople Twoje, niechaj zmyją grzechy moje, O mój Jezu Twój gorzki smutek ofiaruję Najmilszemu Ojcu Twemu Niebieskiemu na odpuszczenie wszelkich grzechów moich, Twoje wzgardy i zelżywości o Najmilszy Jezu, które wycierpiałeś niechaj zapłacą wszystkie grzechy moje, Twoje ciężkie urągania i męki niesłychane, niechaj mnie ochronią, Te wszystkie boleści Twoje, o mój Jezu, oddaję Twojemu Ojcu Niebieskiemu, za wszystkie moje niedbalstwa w służbie Twojej, Twoja wielka miłość, niech mnie broni od szturmów szatańskich w godzinie śmierci mojej, O Panie Jezu mój, Twoja święta krew niechaj duszę moje grzechami zmazaną obmyje, Twoja poraniona głowa, niechaj mnie obroni od wszelkiego złego,
  Twoje niewinne na śmierć zasądzenie, niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich, długów moich, Twoje prace, niechaj nagrodzą moje popełnione złości, Twoja nagość, niechaj okryje nagość duszy mojej, Twoje gorzkości i ciężkości śmiertelne, zranione nogi, ręce, Serce Przenajświętsze, niechaj mnie w złej mocy śmierci mojej oświecą, W ranach Twoich Przenajświętszych ukryj mnie całego, Krew Twoja z Przenajświętszego Serca Twego, niech mnie obmyje, Twoja Boska Moc, niechaj mnie utwierdza i zachowa od wszystkiego złego, na duszy i ciele. O Najsłodszy Panie Jezu Chryste, Twoje Rany i boleści niechaj mnie błogosławią, O gorzka Męko Jezusowa, zachowaj mnie od złego, O najdroższe, o najgłębsze Rany Jezusa mojego, bądźcie mi pomocą w ostatnią godzinę śmierci mojej, O najdroższa Krwi Jezusa Mojego, obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim, O Panie Jezu Chryste, Twoja boleść, śmierć, uczynki dobre i nauki niechaj mi pomogą zaprzestać grzechów moich, ale i dozwól mi za nie serdecznie żałować, Oddaję się na koniec o mój dobry Jezu Najświętszemu Sercu Twemu i ufam Twemu Miłosierdziu, wierzę w zasługi Męki i śmierci Twojej, której się polecam i oddaję, a osobliwie w godzinę śmierci mojej AMEN.

 11. Tuptusia pisze:

  Jesteście wspaniali wszyscy którzy tu wpisujecie dla uczczenia Krwi Przenajświętszej.
  Oby Bóg Najświętszy raczył wejrzeć łaskawym okiem na nasz naród i cały świat i uchronić go przed zagłądą.

 12. Szymcio pisze:

  suspendowany kapłan ks. Piotr Natanek również tego dnia planuje opasanie Krwią Pana Jezusa Polski i świata. Chciałbym się dowiedzieć czy przepasywanie przez ks. Adama i ks. Stanisława ma jakiś związek z przepasywaniem ks. Natanka? Wydaje mi się to trochę dziwne.

  • wobroniewiary pisze:

   Nie. To inicjatywa niezależna! Ale chwała panu za wszystko i za każdą taką inicjatywę 😉
   Jeszcze Polska nie zginęła póki wiara żyje w nas i w naszych Kapłanach 😉

   • Benka pisze:

    @ADMIN
    Ks. Piotr zapowiadał OPASANIE POLSKI KRWIĄ CHRYSTUSA już 2 tyg. temu.
    Dzisiaj przed Msza Św. ucieszył sie , bo dotarła do Niego wiadaomość , że ks. Małkowski
    i ks. Adam zrobia ten Akt tak samo.
    Chwała Panu

  • mer pisze:

   Nie szukajmy „dziury w całym”, tzn. „nie dzielmy włosa na czworo”. Mamy łączyć, a nie dzielić. Jesli on sie dołączy, to wstęga będzie silniejsza o jednego kapłana. Niech sie kapłani łączą, a nie dzielą. Jego sytuacja jest sprawą jego sumienia – nie nam sądzić – z ogromnym zainteresowaniem słucham tego, co on mowi, o ile mam czas.
   Szymcio, czy już odmówiłeś Litanię do Najświętszej Krwi Jezusa Chrystusa, naszego Pana? To jest Twój problem, a nie zastanawianie sie nad tym, co piszesz. Amen.

   • wobroniewiary pisze:

    Brawo, Bóg zapłać Mer!

    Krwi Chrystusowa- wybaw nas od wszelkiego zła
    Amen
    Uciekam na mszę św.

   • Szymcio pisze:

    To jest problem Kościoła, a tak się składa, że to mój rewir (Arch. krakowska) więc się tym interesuję i martwię. Mer, na pewno odmówienie litanii nie jest dla mnie problemem – bo tak właśnie piszesz, a zazwyczaj zastanawiam się nad tym co piszę i radzę każdemu przemyśleć coś, co za chwilę będzie opublikowane. To że z takim zainteresowaniem słuchasz kazań ks. Natanka, to jest problem; wiedz, że coś się dzieje! Przypominam, że powinnością katolika jest słuchać pasterzy Kościoła, a skoro JEDNOMYŚLNIE (16. 01. 2012) orzekli w sprawie ks. P. Natanka to znaczy, że coś jest narzeczy, i należy włączyć tryb – myślenie.

    • mer pisze:

     Na Twoje szczęście – to znaczy dużą troskę o mnie – sprostuję Ci: słucham jego kazań tylko fragmentami 5-15 minutowymi , przecietnie raz na miesiąc, bo na wiecej nie mam czasu. Natomiast moim prawdziwym problemem, ktory od wielu lat mnie przerasta jest zbyt rzadkie sprzątanie w domu, bo zawsze znajdzie sie coś ważniejszego do zrobienia.
     Modle sie tylko w autobusie lub pociagu lub idac lub sprzątajac lub piorąc, ale dziś Litanię do Najśw krwi Chrystusa już odmowilam. Nie jestem ani trochę złośliwa w tym, co Ci odpowiedzialam – jak widzisz – bardzo szczerze – nie mam czasu myśleć o problemach innych (chyba że z miłości bliźniego wypada inaczej) , bo dość mam własnych.
     Księdza Piotra N właczyłam od kilku miesiecy do swoich codziennych modlitw za różnych ksieży – to wszystko, co mogę.

    • Szymcio pisze:

     Co innego zrozumiałem z Twojego komentarza, ale cóż nieporozumienia się zdarzają. Pozdrawiam Cię i życzę Ci więcej czasu 🙂 na modlitwę i „sprzątanie” – ORA ET LABORA. Z Bogiem

    • Benka pisze:

     @Szymcio
     Ks. Piotr jest nadal Pasterzem Kościoła , gorliwym.
     A własnie dzisiaj Polskę Opasuje Krwią Chrystusa , razem z Ks. Piotrem olbrzymia
     rzesza wiernych ,która razem z nim tam się modli.
     Przed Bogiem , i przed barankiem Bożym.
     Jezus jest Panem

    • POST pisze:

     Proponuję ,aby dzielić przenieść się na inny blog

   • POST pisze:

    Mądry i rzeczowy komentarz..Łagodzenie podziałów i wspólna modlitwa.

 13. joaneczka pisze:

  Bog jeden wie jakie piekne owoce przyniesie ten akt opasania wstega przenajdrozszej Krwi Chrystusa. Niech caly dzien bedzie jednym wielkim holdem zlozonym PRZENAJDROZSZEJ KRWI CHRYSTUSA. Dziekuje za modlitwy, kazdy cos moze wybrac dla siebie:-).

  TYLKO JEZUS JEST PANEM!

  • mer pisze:

   Obowiązkowe szczepienia dla wszystkich!

   Opublikowano: 29.06.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie
   Prezent rządu PO dla branży farmaceutycznej na koszt podatników!

   Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa.

   Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych.

   Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel.

   Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

   Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

   Więcej informacji w pliku PDF dostępnym TUTAJ.

   Źródło: Wykop

   Zwróćcie uwagę, że nawet PiS głosował za nowelizacją Ustawy. Po raz kolejny pokazuje to, że nie jest żadną opozycją dla PO. Podobnie jak SLD i pozostałe partie.

   KRÓLUJ NAM CHRYSTE ! ! !
   To była wypowiedź KRYSTYNY Z „Dobre owoce” Z komentarza 8 ze strony dzieckonmp
   piąta próba wklejenia

  • Admin pisze:

   @Mer
   Twoje komentarze wpadały do spamu ze względu na linki bloga z którym nie chcemy mieć nic wspólnego 😉

   • mer pisze:

    Zorientowałam sie i starałam się w kopiowanej treści nie używać nazwy tamtego bloga – dlatego dwa razy sie udało. Natomiast treść tam cytowana wydała mi sie tak szokująca, że uwazam, ze należałoby sobie PRZECZYTAĆ cytowane tam ten i inne komentarze.
    Druga sprawa, gdy na tamtym blogu wstawilam, ze u Was jest dziś OPASYWANIE murem ochronnym Najświętszej krwi Chrystusa, to też na tamtym blogu nie wkleilo sie, A przecież sprawa jest ważna -Oni więc maja podobną metodę, jak piszesz powyżej wzgledem Was. Uważam, ze to wcale nie znaczy , ze mamy w ogóle ich nie czytać i nie przyjmować stamtąd rzeczy naprawdę – wg mnie – wartościowych – po prostu, zeby wiedzieć i modlić sie na przykład egzorcyzmem przeciw problemowi szczepień.

  • POST pisze:

   Sprawa uważam jest bardzo prosta.Nie wierzę w dobre intencje rządu.Nie jest to kategoria ludzi,którym nasze dobro leży na sercu.Za dużo ostatnio ustaw „dla naszego dobra”.

  1. Pan Jezus przelał swoją Przenajdroższą Krew na drzewie Krzyża w Jerozolimie

   U mnie w Kościele oo. Franciszkanów dziś gościł komisarz Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Ziemi Świętej Ojciec Nikodem Gdyk – nie wszyscy wiedzą, że to Ojcowie Franciszkanie sprawują opiekę w Jerozolimie nad miejscami świętymi. Ojciec Nikodem nie tylko obdarował mnie książkami z Ziemi i o Ziemi Świętej ale udzielił dłuższej wypowiedzi również o oblężeniu Bazyliki w Betlejem i o uwięzieniu wtedy ojców Franciszkanów, w tym Ojca Sylwestra.
   To dla nas wielki zaszczyt – do tego błogosławieństwo osobiste dla mnie i córki oraz dla Moniki od Grobu Pańskiego + pamiątki z Ziemi Świętej – Pamiątka z Ogrodu Oliwnego w Jerozolimie z listkiem z drzewa oliwnego położonym na Grobie Pana Jezusa.
   Niech Bóg będzie we wszystkim uwielbiony!

   Niedługo pojawi się nowy materiał – kazanie oraz wypowiedź dla mnie na temat Ziemi Świętej i nie tylko 😉

   Tu troszkę o Ojcu Nikodemie
   http://www.strona.net.pl/podroze/pielgrzymka_2011/podroze1/index.html
   http://www.franciszkanie.pl/news.php?id=3934

   Nowym prowincjałem Prowincji Matki Bożej Anielskiej został wybrany o. Nikodem Gdyk OFM, dotychczasowy komisarz Ziemi Świętej w Polsce.
   Podczas Kapituły prowincjalnej, która obradowała od 16 do 19 maja w Warszawie wybrany został nowy zarząd prowincji. Wikariuszem został o. Teodor Knapczyk, dotychczasowy gwardian klasztoru na Mokotowie w Warszawie. W skład definitorium (zarządu prowincji) weszli: o. Lucjan Janas, o. Elizeusz Górski, o. Jacek Koman, o. Bonifacy Kotys, o. Krzysztof Paszkiewicz.

   Nowy prowincjał, o. Nikodem Gdyk (na zdjęciu), ur. 1962 r. w Jarosławiu (na Podkarpaciu), do Zakonu Braci Mniejszych wstąpił w 1981 r., zakonne śluby wieczyste złożył w 1986 r.

   W latach 1984-88 studiował w Międzynarodowym Seminarium Teologicznym w Jerozolimie, gdzie 29 czerwca 1998 r. przyjął święcenia kapłańskie z rąk patriarchy łacińskiego Michela Sabbah’a.

   Od 1995 roku pełnił funkcję komisarza Ziemi Świętej w Polsce i redaktora naczelnego kwartalnika „Ziemia Święta”. Jest wykładowcą archeologii biblijnej w Wyższym Seminarium Duchownym zakonu w Krakowie, organizatorem i przewodnikiem grup pielgrzymkowych do Ziemi Świętej. Brał udział w wyprawach archeologicznych na Górze Nebo.

   Prowincja Matki Bożej Anielskiej jest jedną z pięciu polskich prowincji Zakonu Braci Mniejszych (OFM), obok: Prowincji św. Jadwigi, Prowincji św. Franciszka z Asyżu, Prowincji Wniebowzięcia NMP i Prowincji Niepokalanego Poczęcia NMP (oo. Bernardyni).

 14. Herezje Mery pisze:

  HEREZJA  „Miłość Boga umiera na świecie. Jest tylko tlącym się knotem”

  Nadal mi ktoś powie że Mery niemiłosierna kocha Boga i jej „pan Jezus” jest Synem Ojca Przedwiecznego??????

  HEREZJA „Wiele z tego, co przedstawiam wam teraz jest pokarmem życia, podawanym przez Moje Krucjaty Modlitwy, aby uratować wasze i inne dusze na Moje Powtórne Przyjście”

  Dla mnie pokarmem życia wiecznego jest Eucharystia a nie jakieś krucjatki

  „Orędzionkom” satanistycznej Mery odpowiadamy z Kazimierzem
  APAGE SATANA

  • Admin pisze:

   Mnie przeraża to jak łatwo ludzie dają sobie wcisnąć do głowy i uwierzyć w tak ewidentne herezje.

  • Paweł z Krakowa pisze:

   Szczyt hipokryzji u Pana Dziecko.
   Dzisiaj zamieszczono u niego orędzie z 28 .06.2012 pt.Mój Kościół musi Mi zaufać. w którym Mery przekazuje :CYTAT : Jest mniej niż dwudziestu, którzy mają pozwolenie do udzielania światu Słowa Bożego, włącznie z tymi, którym są przekazywane boskie orędzia z Nieba przez Moją kochaną Matkę
   W następnym artykule na stronie Pana Dziecka pt. Pogotowie duchowe wymieniłem ponad 15 wizjonerów aktywnie otrzymujących orędzia , sam Pan Dziecko kilku , i wyszło że mamy już komplet . Po czym Radosław zamieścił jakieś nowe orędzie nieznanego wizjonera Enoc koment. 11 a Szejk odpisał ze przemawia do niego te orędzie , tak jakby nie dochodziło do niego że Mery określiła liczbę prawdziwych wizjonerów jako mniejszą od 20. A tu się okazuje że dla Szejka nie ma to znaczenia. On wierzy i w te orędzia Mery i inne , choć się wykluczają . ZRESZTĄ RADOSŁAW CO JAKIŚ CZAS ODNAJDUJE W INTERNECIE PRZEKAZY NOWYCH WIZJONERÓW , i pewnie będzie je nadal wyszukiwał , ale to w niczym nie przeszkodzi wierzącym Mery Irlandce a o liczbie poniżej 20 prawdziwych wizjonerów zapomną celowo . Zły zaciemnił im ( wierzącym w Mery ) dusze i umysły i nie umieją już myśleć logicznie.

 15. teresa pisze:

  juz od kilku miesiecy ks Natanek glosil ze 1 lipca opasze polske wstega KRWI CHRYSTUSA zrobil to a uroczystosc jak zwykle u ks Natanka trwala 6 godzin Moze sobie ks Natanek pozwolic na dlugie uroczystosci bo wychowal pokazne grono RYCERZY CHRYSTUSA a rycerz musi byc zaprawiony w bitwie milo mi dowiedzec sie ze ks Skwarczynski i ks Malkowski zrobili to samo i tez 1 lipca NIECH BOG BEDZIE UWIELBIONY W OJCZYZNIE NASZEJ! amen.

  Nazwiska piszemy z DUŻEJ litery, edytował Admin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s