Ks. Tomasz Kancelarczyk: Wielka Akcja Małych Stópek – „załatwmy dealerów śmierci zamawiając… piguły :)

Ks. Tomasz od „Małego Jasia” z Bractwa Małych Stópek  – Pokochaj Małego Jasia – jest niesamowity 😉
Oto Jego kolejny „szalony pomysł”
Jesteśmy z Nim całym sercem 😉

Oto ks. Tomasz

Nie miejcie do mnie żalu, ale to ktoś z Was zapodał mi temat. Nie schowałem głowy w piasek, znalazłem takie rozwiązanie. Od wielu z Was oberwało mi się, ale jeszcze więcej osób zaakceptowało ten sposób działania.
Zobaczcie jak łatwo zamówić pigułki śmierci

Numery dilerów śmierci – powodzenia!!!
697788103 Szczecin
533541977
504624102
691127138 Poznań
514580166 kobieta 
511694188
505099978

Zaledwie kilka dni, a reakcja jest taka

Jeżeli tak dalej pójdzie, to ten sposób dystrybucji aborcyjnych pigułek będzie zablokowany. Ta rozmowa z handlarzem pigułami jest tego najlepszym dowodem.
BMS do roboty!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Pomoc duchowa i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Ks. Tomasz Kancelarczyk: Wielka Akcja Małych Stópek – „załatwmy dealerów śmierci zamawiając… piguły :)

 1. Pingback: Gazeta Polska - Akcja obywatelska – powstrzymajmy sprzedaż pigułek wczesnoporonnych prostym i bezpiecznym sposobem!

 2. wobroniewiary pisze:

  Jarek zna mój mail: jutrzenka2012@gmail.com
  Wystarczy wysłać a ja wyślę dalej 😉

  Jestem tylko tłumaczem oraz początkującym raczkującym dziennikarzem w innych prawach (Katyń, Smoleńsk, polityka wschodnia) ale materiały przekazać potrafię 😉

 3. wobroniewiary pisze:

  Podaj tylko jej imię a weźmiemy ją do intencji modlitewnych. Ty opisujesz takie przypadki – my omadlamy (ty też jeśli chcesz) i ty też masz w ten sposób udział w jej zbawieniu 😉

 4. wobroniewiary pisze:

  Ale modlitwy uzdrowienia i uwolnienia choćby Ojca Daniela z Czatachowej mogą bardzo bardzo pomóc, ile razy słychać, że Pan uwalnia od demona aborcji, od demona bulimii, anoreksji, nienawiści do świata, mężczyzn, dzieci, – i z wielu innych zranień duszy i ciała.

  Polecamy 😉
  http://www.czatachowa.pl i zakładka spotkania albo link bezpośredni
  http://czatachowa.pl/category/spotkania/

 5. Dlaczego warto zamawiać pigułki wczesnoporonne?
  Jako uczeń szkoły średniej miałem wpięty w kurtkę znaczek ze słowami ,,Zło dobrem zwyciężaj”, który otrzymałem przy grobie błogosławionego księdza Jerzego. Teraz przyszło mi walczyć o życie nienarodzonych i wierzę, że tej walce właśnie on patronuje. W ramach budowania wielkiej strategii obrony życia człowieka, o której pisał w encyklice Evangelium vitae Jan Paweł II, staram się o rozwój wymiaru duchowego tej walki poprzez modlitwę, jak i wymiaru formacyjnego, i społecznego. Dlatego też wraz z młodzieżą ze szczecińskiego Civitas Christiana organizujemy Marsz dla Życia, pikiety, dodajemy komentarze do artykułów aborcyjnych i rozpowszechniamy modele edukacyjne, mówiące o życiu prenatalnym człowieka.
  Nie tak dawno wiele osób z grona obrońców życia człowieka zwróciło mi uwagę na swobodne i bezkarne działanie handlarzy pigułkami aborcyjnymi. Nie mogłem zostawić tego tematu na potem, przecież dotyczy on uśmiercania nienarodzonych istot ludzkich, które same się nie obronią. Dzwoniąc do osób oferujących pigułki poronne zauważyłem nie tylko dużą ilość tego typu ofert, ale – co jest przerażające – i łatwość w ich zamawianiu.
  Trzeba powiedzieć otwarcie, trwa wojna w której giną najsłabsi, nienarodzeni, a na której my nie możemy tylko i wyłącznie być świadkami deklarując uznanie wartości życia człowieka. Potrzebne jest konkretne działanie. Postanowiłem, że będę wprowadzał dezorientację u handlarzy pigułkami aborcyjnymi, tak aby nie wiedzieli które zamówienie jest prawdziwe, a które fałszywe. Jednak takie działanie wprowadza dezorientację moralną w nas samych. Rodzi się pytanie – czy wolno nam tak robić? Każda zamówiona i nieodebranie przesyłka z pigułkami to koszta, które ponoszą dilerzy śmierci i konieczność zmiany przez nich sposobu dystrybuowania tego, co przynosi śmierć nienarodzonym. To nie tylko utrudnienie sposobu sprzedaży, ale być może wymuszenie zrezygnowania z tego sposobu rozprowadzania środków farmakologicznych, powodujących zamierzone poronienie.
  Czy musimy uciekać się do tego typu działań, które nie są całkiem czyste i wymagają okłamania człowieka, który tym handluje? Mimo, że to okłamanie dokonuje się ,,tylko” w naszym sercu, to niewątpliwie do niego dochodzi. Zamawiając pigułki, ani słowem nie wspominamy o ciąży, o pigułkach poronnych tylko mówimy ,,tabletki” i na dobrą sprawę możemy powiedzieć, że wszystko jest w porządku ,,bo ja w domyśle zamawiałem inne tabletki”. Jednakże sumienia nie da się oszukać i upomina się o swoją czystość. Bardzo mnie to boli i gdyby tylko chodziło o moje dobro to na pewno odstąpiłbym od tych działań, ale tu chodzi o życie niewinnych, najsłabszych istot, które same nie mogą się obronić.
  Wymiar sprawiedliwości, policja, nie wiem z jakich powodów pozostają bezczynne mimo, że proceder ma gigantyczny rozmiar i nie potrzeba specjalistów, aby wytropić tych przestępców. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce komputerowej kilka kluczowych słów tj. RU, ciąża, poronienie, aborcja, aby szybko nawiązać kontakt z ludźmi, którzy nie tylko zaoferują sprzedaż wysyłkową za pobraniem, ale i zaproponują bezpośrednie spotkanie i osobiste przekazanie specyfików. Wiem jedno, że nie mogę tej sprawy pozostawić bez odpowiedzi. Stwierdzę więcej MY nie możemy tej sprawy pozostawić bez odpowiedzi. Wobec naszej bierności względem tej sprawy wygłaszanie wielkich słów i deklaracji na temat wartości, obrony życia człowieka, ale i organizowanie wielkich Marszów dla Życia, traci swoją autentyczność i wymowę, pozostając pustym gestem ,,dla życia”. Jest naszym obowiązkiem, aby wszelkimi sposobami udaremniać zamach na życie ludzkie.Ci co mogą niech zamawiają pigułki śmierci, aby po otwarciu ich nie odbierać – do czego mamy prawo. Inni otwierając przesyłkę niech zgłaszają dokonanie przestępstwa na policję, tak aby i oni byli zobligowani do działania. Jeżeli ta akcja będzie miała charakter masowy i ciągły, z pewnością uda nam się uratować nie jedno, ale wiele istot ludzkich.
  Otoczcie tę sprawę swoją modlitwą, aby w tym działaniu była pewność i siła dla ratowania życia. Boże Ojcze przez wstawiennictwo błogosławionego Jana Pawła II daj nam siłę i odwagę dla obrony najsłabszych.
  ks. Tomasz Kancelarczyk

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s