Czy Maitreya to zapowiedziany antychryst? – musisz to przeczytać…

Czy Maitreya to zapowiedziany antychryst?

BĄDŹCIE CZUJNI!

Zanim przeczytasz ten artykuł, zrób znak krzyża świętego!

Stopniowe ukazywanie się.

Informacje o przybyciu Maitreji pojawiły się w ostatnich latach głównie dzięki Benjaminowi Creme, brytyjskiemu malarzowi i autorowi, który już od 1974 roku mówi i pisze o tym wydarzeniu. Według Creme’a w lipcu 1977 roku Maitreja opuścił swoją stałą siedzibę w Himalajach i osiedlił się w indyjsko-pakistanskiej wspólnocie w Londynie. Mieszka tam i pracuje jako pozornie zwykły człowiek; Jego prawdziwa tożsamość znana jest stosunkowo nielicznym. Nie chcąc naruszać wolnej woli ludzkości, pojawia się na forum publicznym stopniowo.

Maitreja jest człowiekiem naszych czasów i zajmuje się problemami dnia dzisiejszego.

Od 1977 roku działa na wielu płaszczyznach, przygotowując ludzkość na swoją fizyczną obecność. Działając zza kulis, stymulował swą niezwykłą energią dramatyczne zmiany, takie jak, miedzy innymi, upadek komunizmu w Związku Radzieckim, koniec apartheidu w Południowej Afryce, zbliżenie między Wschodem a Zachodem, przybierający na sile głos społeczeństw i skupienie szczególnej uwagi świata na ochronie środowiska naturalnego.

Spotkał się także osobiście z grupami dziennikarzy i wpływowymi osobistościami w różnych dziedzinach życia publicznego, aby poinformować ich o tym, jakie widzi rozwiązania najpilniejszych obecnie problemów, a także o roli, jaką mogliby odegrać w przyszłości. Od 1988 roku Maitreja pojawiał się w cudowny sposób na całym świecie, przede wszystkim na zgromadzeniach religijnych ludzi wszelkich wyznań, którym przedstawiał w prostych i zrozumiałych słowach wielkie prawa duchowe kierujące naszym życiem. Ponadto poprzez rosnącą liczbę znaków pojawiających się na całym świecie i zjawisk duchowych, o których wielokrotnie informowano w ośrodkach masowego przekazu, poruszył serca milionów ludzi, przygotowując ich na swój bliski powrót.

Dzień Deklaracji

Maitreja oznajmi swoją prawdziwą tożsamość najszybciej, jak będzie to możliwe. W Dniu Deklaracji wszystkie sieci radiowe i telewizyjne na świecie połączą się i zaproszony przez nie Maitreja przemówi do wszystkich ludzi na Ziemi. Zobaczymy Jego twarz na ekranach i każdy z nas odbierze Jego słowa telepatycznie w swoim własnym języku, ponieważ jednocześnie przemówi do serc całej ludzkości. Nawet ci, którzy nie będą akurat oglądali telewizji czy słuchali radia, doświadcza tego przeżycia. W tym samym czasie wydarza się się na całym świecie setki tysięcy spontanicznych uzdrowień. W ten sposób poznamy, ze jest On rzeczywiście Nauczycielem Świata.

W czerwcu 1988 roku Maitreja pojawił się przed tysiącami ludzi w pobliżu Nairobi w Kenii.

Pojawia się On wielu grupom i pojedynczym osobom pod różnymi postaciami, ale zawsze w takiej, która umożliwia rozpoznanie Go. O wydarzeniach tych informowały liczące się na całym świecie środki masowego przekazu.
Podstawowym tematem przesłań Maitreji jest konieczność położenia kresu cierpieniom milionom głodujących i umierających z głodu ludzi na Ziemi, w świecie, który ma nadprodukcję żywności. Ta niesprawiedliwość jest jednym z głównych powodów powrotu Maitreji w obecnych czasach. Maitreja pyta:

„Jak możecie być dzisiaj zadowoleni ze swojego życia,

podczas gdy miliony ludzi umierają z głodu i w brudzie;

w świecie, gdzie bogaci popisują się przed oczami biednych swoim dobrobytem,

gdzie każdy jest wrogiem swojego sąsiada, gdzie nikt nie ufa swemu bratu ?

Jak długo chcecie jeszcze tak żyć, moi przyjaciele ?

Jak długo chcecie podtrzymywać te hańbiące warunki ?”

Przeslanie nr. 17

…Wkrótce fakt Mego Przybycia znany będzie wielu i rozpocznie się Moje Nauczanie.

Postawię ludzkość wobec dwóch kierunków działania: od jej decyzji zależy przyszłość tego świata.

Wskaże ludziom, że jedyny możliwy wybór prowadzi przez wzajemne dzielenie się i wzajemna zależność.

Dzięki tym środkom człowiek osiągnie taki stan świadomości siebie samego i swego celu, który doprowadzi go do stóp Boga.

Druga droga jest zbyt straszna, by ja rozważać, bo prowadziłaby do unicestwienia wszystkich przejawów życia na tej Ziemi.

Człowiek ma przyszłość w swoich rękach.

Rozważcie dobrze, o ludzie, i jeśli dokonacie wyboru jak prawdziwi ludzie, mogę poprowadzić was w światłość waszego Boskiego dziedzictwa.

Wybierzcie dobrze i pozwólcie Mi was prowadzić.

Wybierzcie dobrze i bądźcie pewni mojej nieustannej pomocy.

Wybierzcie dobrze, Moi Bracia, i uwolnijcie się od wszystkiego, co was ogranicza.

Moja Armia idzie naprzód, maszeruje dzielnie ku przyszłości.

Przyłączcie się do tych, którzy juz walczą po stronie światłości, po stronie Prawdy, Wolności i Sprawiedliwości.

Przyłączcie się do Mojej Awangardy i wskażcie drogę waszym braciom.

Wielu wyczuwa, ze jestem tutaj, ale nie mówią o tym. Czemu zachowywać te wiedzę dla siebie, gdy wasi Bracia z płaczem wołają o światło, o mądrość i pomoc?

Pozwólcie im takie mieć udział w radości Obietnicy, która przynoszę.

POWIEDZCIE IM, MOI PRZYJACIELE, ZE WIERZYCIE W FAKT PRZYBYCIA MAITREJI; W FAKT OBECNOŚCI WŁADCY MIŁOŚCI POŚRÓD WAS; W TO, ZE SYN CZŁOWIECZY ZNÓW CHODZI POŚRÓD SWYCH BRACI.

Powiedzcie im, ze wkrótce będzie można ujrzeć Moją Twarz, usłyszeć Moje Słowa, i że widząc i słysząc sprawdzicie je i rozpoznacie.

Niech Boska Światłość, Miłość i Moc Jedynego Najświętszego Boga objawi się teraz w waszych sercach i umysłach.

Niech przejawienie to skłoni was, byście szukali i znaleźli to Boskie źródło, z którego pochodzicie.

Na oficjalnej stronie Benjamina Creme’a można znaleźć takie wytłumaczenie misji Majtreji: (przedstawiam w oryginale)

Misja Maitreji

Nauczyciel Świata, Maitreja, jest już w swiecie, aby zapoczatkowac Nowy Wiek Syntezy.

Zblizamy sie wlasnie do okresu szczytowego, wiodacego do wydarzen, ktore calkowicie zmienia nasz dotychczasowy obraz zycia. We wszystkich dziedzinach dokonuja sie ogromne zmiany przygotowujace do powstania zupelnie nowego stylu zycia i stosunkow miedzy ludzmi, opartego na wzajemnym dzieleniu sie i wspolpracy.

Dla niektorych ludzi jest to znak powtornego przyjscia Chrystusa. Dla innych oznacza uswiadomienie sobie, ze ludzkosc moze przetrwac tylko dzieki glebokiej przemianie wewnetrznej i gotowosci do przyjecia nowego kierunku w naszym zyciu politycznym, ekonomicznym i spolecznym. Czy mozemy poddac w watpliwosc slusznosc obu tych postaw?

Wzrasta dzis swiadomosc, ze pod przewodnictwem Duchowej Hierarchii Mistrzow Madrosci wstaje swit nowej epoki duchowej. Hierarchia ta to ludzie, ktorzy wyprzedzili nas w rozwoju; ktorzy uczynili siebie doskonalymi; ktorych energie i idee byly i sa czynnikami stymulujacymi nasza ewolucje; i ktorzy zaczynaja wlasnie wylaniac sie ze swych starozytnych miejsc odosobnienia, by wprowadzic nas w Epoke Wodnika. Nie przybywaja sami. Zgodnie z prawem cyklu i w odpowiedzi na pragnienie ludzkosci wracaja oni do jawnego dzialania w swiecie wraz ze swym przywodca, Nauczycielem Swiata, tym, ktorego my, ludzie Zachodu, zwiemy Chrystusem.

Wkrotce uswiadomimy sobie, ze zyje teraz miedzy nami czlowiek, ktory ucielesnia nadzieje i dazenia spolecznosci religijnych, oraz dazenia teoretykow panstwa i ekonomii do stworzenia lepszego w sensie materialnym zycia dla wszystkich.

Wskaze on ludzkosci, jakie kroki powinna podjac, aby odrodzic sie i stworzyc cywilizacje oparta na wzajemnym dzieleniu sie, wspolpracy i dobrej woli, wiodaca niezawodnie do swiatowego braterstwa.

Wkrotce ujrzymy tego czlowieka o nadzwyczajnych wlaociwosciach. Rozpoznamy go po jego duchowej potedze, po jego madrosci i rozleglosci spojrzenia, po jego wszechogarniajacej milosci, po jego ujeciu problemow ludzkich i zdolnosci do wskazywania rozwiazan dylematow czlowieka: politycznych i ekonomicznych, religijnych i spolecznych.

Jest on boski, poniewaz stal sie doskonaly i objawil boskie mozliwosci tkwiace w kazdym z nas. Jest takze czlowiekiem i przybywa jako brat, nauczyciel i przyjaciel, by zainspirowac ludzkosc do stworzenia lepszego i szczesliwszego swiata. Tym, ktorzy sa zdolni odpowiedziec na jego wezwanie, ukaze on droge do tego stanu istnienia, w ktorym rzeczywistosc czyli ze Bog jest przezywany nieustannie, czego wyrazem sa radosc i milosc.

Wielu ludzi oczekuje Chrystusa z niepokojem i lekiem. Czuja, ze jego pojawienie sie spowoduje wielkie zmiany we wszystkich sferach zycia. Maja racje przyjmujac, ze jego miara wartosci nieuchronnie odmieni ich sposob zycia i myslenia i bledna ze strachu wobec takich perspektyw. Poza tym, w minionych stuleciach koscioly przedstawialy Maitrejaa w tak mistyczny sposob, ze wielu boi sie jego sadu i wszechmocy; oczekuja go jako Boga, ktory przyjdzie karac zlych i nagradzac wiernych. Smutne to i godne pozalowania, ze ow znieksztalcony obraz Chrystusa tak mocno utrwalil sie w ludzkiej swiadomosci. Ktos taki nie istnieje. Aby zrozumiec prawdziwa nature Chrystusa, nalezy go postrzegac jako jednego sposrod rownych sobie synow bozych, z ktorych kazdy obdarzony jest pelnia boskiego potencjalu, rozniacych sie tylko stopniem przejawienia tej boskosci.

On te pelnie boskosci osiagnal i to jest jego chwala, a my mozemy tylko pochylic sie z czcia wobec tego dokonania. A jest niezaprzeczalna prawda, ze osiagniecie takie to istotnie rzadkosc. Lecz dla ludzi cudowne jest to, ze Maitreja byl jednym z nich. Nie ma takiego doswiadczenia, takiego cierpienia ludzkiego, ktorego on by nie poznal. Kazdy krok na drodze, ktora ludzie jeszcze ida, on juz przeszedl w bolu. W calej panoramie ludzkich doswiadczen nie ma nic, czego on by nie przezyl. Dlatego jest on prawdziwie synem czlowieczym…

…Przyjrzyjmy sie dokladniej przyczynom i motywom jego powrotu. Sprobujmy zrozumiec specyfike jego zadania, ktore sobie postawil. Maitreja powrocil, aby potwierdzic prawde istnienia Boga posrod nas. Jest tutaj, aby odkryc ludziom boskie tajemnice. Aby uczyc, jak milowac i jeszcze raz milowac. Raz jeszcze jest na Ziemi, aby pomoc w urzeczywistnieniu braterstwa wszystkich ludzi. Bierze na siebie ten ciezar, by dochowac wiary Ojcu i ludziom. Powrocil, by wprowadzic nas w nowa epoke. Zstapil ze swej wysokiej gory, by strzec skarbow przeszlosci i inspirowac cuda przyszlosci, uswietnic Boga i czlowieka…

… Jest jasne, ze nie jest to zadanie latwe nawet dla syna czlowieczego. Odwieczne przyzwyczajenia, takie jak niezgoda i oddzielenie [od Boga i wszystkiego] maja mocne korzenie, a zarazem strach i przesady trzymaja miliony ludzi w marazmie . Ale nigdy dotad w historii swiata nie pojawil sie nauczyciel lepiej przygotowany do tego zadania. Maitreja wrocil, aby walczyc z niewiedza i strachem, z niezgoda i nedza. Jego bronia jest duchowe zrozumienie, wiedza i milosc; jego blyszczaca zbroja – Prawda.

Jakie to zwodnicze i podstępne! Bądźmy czujni i módlmy się nieustannie. Czy Maitreja jest zapowiedzianym antychrystem? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie, ale z pewnością można powiedzieć, ze żyjemy w czasach „ohydy spustoszenia”. Matka Boża wielokrotnie zapowiadała niebezpieczeństwo nadejścia Nowego Światowego Porządku, jak również stworzenia jednej religii i jednego kościoła. Jak widać próby zostały już podjęte.

Za: Signum Dei

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Czy Maitreya to zapowiedziany antychryst? – musisz to przeczytać…

 1. dakowski pisze:

  Nie warto odgrzewać tych bredni sprzed 40 lat. ONI (sataniści) zawsze mają kolejnego „mesjasza”, by nowe pokolenia zwodzić. Olejmy te brednie! . On miałby już – bez „ukazania się” po d70-tkę. Lub więcej
  A ichni antychryst MUSI być młody, ok. 30-tki. Pies z nimi tańcował.. Jeszce nie jednego mas sprokurują.. z Panem Bogiem

 2. Signum Dei pisze:

  Szanowny Panie Dakowski,
  nie podchodziłbym do tego tematu tak pochopnie. Co prawda ostatnie publiczne objawienie Maitreji miało miejsce w Nairobii w 1988. Jednakżę jak donosi CNN oraz The Guardian ostatnie jego publiczne zjawienie miało miejsce podczas spotkania grupy Bilderberg w St. Morriz w Szwajcarii między 9-12 czerwca 2011 r. Tym razem ukazał się jako kobieta ubrana na biało.

 3. Katon Najmłodszy pisze:

  DRUGA WIEŻA BABEL
  (…) współczesna nowa lewica porzuciła ideologię walki klas na rzecz walki płci, która stała się wyższą formą realizacji raju na ziemi – dzisiejszymi proletariuszami nie są: robotnik fabryczny, szwaczka czy fornal, których kiedyś trzeba było wyzwalać z kajdan i przesądów rozum ćmiących, ale uciemiężeni opresją katolickiego kleru i duszeni polskim zaściankowym kołtunem: gej i lesbijka. całość http://katonisliwka.wordpress.com/2012/03/10/druga-wieza-babel/

 4. voy pisze:

  To znalazłem na YT pamiętajcie ,że ma być smok i bestia czyli fałszywy prorok ,który zapoczątkuje drogę okrutnemu antychrystowi

  http://www.youtube.com/watch?v=Yq_TLzZpjMY To znalazłem na YT

  Jest to pierwszy film o Raj Patel / Maitreya, to tylko początek, jest tak wiele dowodów, które pokazują, że Raj Patel jest rzeczywiście Maitreja, Antychryst nadchodzi, wielki kłamca. Ta seria ma być zakończona za szybko z wolą Bożą.

  Dzisiaj ludzkość jest na skraju ogromnego wyboru: poddanie się unikalnym Boga, jednego, który stworzył nas wszystkich i wszechświata całości lub wierzyć w tego fałszywego Boga, który jest Maitreja.Dnia ogłoszenia nikt nie będzie obojętny na Maitreja, albo ludzie totalnie go przyjąć lub odrzucić go totalnie i wszystko, co on reprezentuje (New World Order).

  Maitreja / Raj Patel jest kłamcą, nie wierz ani słowa z jego ust.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s