Wielka Akcja! Triduum Różańcowe w intencji Ojczyzny – trzydniowa modlitwa w intencji naszej Ojczyzny oraz Kościoła w Polsce i na świecie

Za Nasz Dziennik
Nie ma takiej sprawy osobistej ani międzynarodowej, której nie dałoby się rozwiązać przez Różaniec – zachęcała w Fatimie Maryja. W sanktuarium św. Józefa w Kaliszu rozpoczyna się Triduum Różańcowe. Organizatorzy – Wspólnota Nieustającego Różańca – w trzydniowej modlitwie polecać będą sprawy naszej Ojczyzny i Kościoła w Polsce i na świecie.

DOŁĄCZMY TŁUMNIE. TO SAMA MARYJA NAS ZACHĘCA WRAZ ZE ŚW. JÓZEFEM I BŁOGOSŁAWIONYM JANEM PAWŁEM II

2,3,4 MARCA 2012
DZIEŃ MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ
w intencji naszej Ojczyzny oraz Kościoła w Polsce i na świecie.
 

Różaniec Święty to przecież najprostszy egzorcyzm. 

Różaniec święty to najpiękniejszy egzorcyzm. Ponoć już w momencie gdy tylko bierzemy różaniec do ręki, diabeł już pryska daleko. Módlmy się więc z wiarą i nadzieją ufając bezgranicznie w zwycięstwo dobra i Prawdy!

Błogosławiony Jan Paweł II pokazując różaniec powiedział: “To jest środek zaradczy przeciw temu złu. Módlcie się; módlcie się i nie pytajcie o więcej. Wszystko inne powierzcie Matce Bożej”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Wielka Akcja! Triduum Różańcowe w intencji Ojczyzny – trzydniowa modlitwa w intencji naszej Ojczyzny oraz Kościoła w Polsce i na świecie

 1. Małgorzata Z pisze:

  Burzliwe obrady komisji ws. koncesji dla TV Trwam

  „Lux Veritatis prowadzi ordynarny lobbing” – podała za polskatimes m.in. „Gazeta Krakowska” także i „Kurier Lubelski”..

  (© PAP/Grzegorz Jakubowski)
  / Stanisław Kogut, profesor Krystyna Pawłowicz, Ojciec Tadeusz Rydzyk i Ojciec Jan Król podczas posiedzenia sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu. /

  Nic mnie tak nie wyprowadza z równowagi jak fakt ordynarnego naciągania faktów , ba łgania w żywe oczy. Miałem to szczęście przysłuchiwać się całości tym obradom dzięki bezpośredniej transmisji w „Radio Maryja” i rzeczywiście same w sobie były gorszące z jednego i to podstawowego powodu.

  http://niepoprawni.pl/blog/783/lux-veritatis-prowadzi-ordynarny-lobbing

 2. Małgorzata Z pisze:

  Na kłopoty ojciec Rydzyk

  Nie ma już pomysłu Donald Tusk na dalsze rządzenie, więc spieszą mu w sukurs wiadome media. Trzeba odwrócić uwagę wyborców od prawdziwych problemów, które domagają się rozwiązania, trzeba sprawić, by ludzie zapomnieli o licznych aferach, wpadkach, niekompetencji ministrów i niespełnionych obietnicach. Jak długo też można zajmować naszą uwagę sprawą tragicznie zmarłej Madzi z Sosnowca?

  Na kłopoty ojciec Rydzyk. To już było wiele razy przećwiczone. Tym razem zaczęła akcję „Gazeta Wyborcza” artykułem „Komornik za słaby na ojca Rydzyka”. Rzecz dotyczy 3,5 tys. zł kary zasądzonej dyrektorowi Radia Maryja za prowadzenie w swych mediach nielegalnej – zdaniem sądu – zbiórki pieniężnej na odwierty geotermalne w Toruniu. Kwota ta (ponad 4,7 tys. zł wraz z kosztami sądowymi i odsetkami) nie została wpłacona w terminie, co było przyczyną wywołania skandalu przez organ Michnika. Rodzi się refleksja: czy o. Tadeusz Rydzyk miał możliwość uregulowania należności, jeśli jako zakonnik nie posiada dochodów i własności prywatnej.

  Wiemy już dzisiaj, że rachunek został zapłacony przez posłankę PiS Annę Sobecką; to powinno zakończyć sprawę. Zapewne tak się nie stanie: propagandowa akcja neoliberałów, pełna kłamstw, zniekształceń i manipulacji, dopiero ruszyła. Wojciech Maziarski, były już redaktor naczelny „Newsweeka” zdążył jeszcze napisać: „Najwyższy czas, by w kontaktach z Tadeuszem Rydzykiem państwo polskie zastosowało zasadę: zero tolerancji”. Przyczyną miałoby być to, że „Tadeusz Rydzyk od lat prowadzi wojnę przeciw polskiej demokracji”. Już sam tytuł „Wojna rydzyko – polska” świadczy, iż znaczna część naszych ‚elit’ w realizacji swych celów posuwa się do wykorzystania wszelkich chwytów propagandowych łącznie z sowieckim PR-em.

  Wtóruje „Newsweekowi” Stefan Niesiołowski, który trafnie – jak dotąd – odczytuje potrzeby Donalda Tuska i jego ekipy. „W Polsce nie ma antyklerykalizmu – twierdzi poseł PO. – Mówię tu o pewnej kategorii. Rydzyk obsługuje kadzielnicę kłamstwa. To bluźnierstwo, żeby takie coś (Radio Maryja – przypis mój) nazywać imieniem Matki Boskiej. (…) Ciężką cenę zapłaci Kościół za to, że jego znacząca część popiera tę instytucję”.

  Można by dodać jeszcze ‚naukowe’ badania’, z których wynika, że Apel Jasnogórski w TV Trwam jest oglądany tylko przez około 39 tys. widzów, oraz raport zespołu prof. Krzemińskiego orzekający, iż w relacjonowaniu wydarzeń z 11 listopada ub.r. najbardziej bezstronna była telewizja publiczna, podczas gdy TV Trwam nie potrafiła zachować obiektywizmu w ocenie (lewackiej) kontrmanifestacji.

  Manipuluje establishment, obraża, zniekształca nazwiska i przypisuje sobie koncesję na polskość. Bada, na ile pozwolimy. – Nie możemy ulegać tym manipulacjom. Trzeba powtarzać jednoznacznie i stale swoje NIE; w końcu runie ten system oparty na nienawiści, kłamstwie i podłości.

  http://niepoprawni.pl/blog/4764/na-klopoty-ojciec-rydzyk

 3. Małgorzata Z pisze:

  Zaglądanie Kościołowi pod sutannę

  Donos jaki opublikowała agencja KAI-n wpisuje się w całokształt jak widać precyzyjnie zaplanowanej akcji przeciw katolicyzmowi w Polsce. Raport o finansach Kościoła pojawia sie akurat wtedy gdy rząd planuje ukraść należne katolikom pieniądze.

  Do wrednej akcji dołącza judaszowska rzepa z tatulem :” Skąd księża mają pieniądze ” .Tytuł wredny bowiem sugeruje że wszystkie pieniądze w Kościele przepuszczają : klechy” na swoje wybryki.W ten sposób usiłuje się budować mur nieufności, nienawiści nawet między księżmi a wiernymi. To perfidia.

  A prawda jest zupełnie inna. Wynagrodzenia księży to zaledwie drobna część wydatków.

  Kościół jest samodzielny finansowo i państwo nie wpłaca nawet dziesięciny jego kosztów. Prawdę mówią nie dokłada do Kościoła nic. Per saldo to Kościół dopłaca do państwa.

  Jak to łatwo obliczyć?Ano tak to

  „Rocznie tylko Caritas udziela pomocy społeczeństwu o wartości ok. 500 mln zł, czyli tyle, ile państwo wydaje na dofinansowanie niektórych działań Kościoła „. Przy czym państwo właściwie wspomaga Kościół tylko 89 mln złotych rocznie na Fundusz Kościelny. Jest to jednak kropla w porównaniu z morzem okrucieńśtw jakie państwo popełniło na Kościele i księżach a które ciężko przeliczyć na pieniądze . Ale można obliczyć jakich strat państwo nie wyrównało okradając Kościół z jego własności.Teraz jeszcze okrada go z autorytetu.

  Dotacje na Uczelnie Katolickie to obowiązek państwa bowiem Kościół kształci tam nie tylko księży na swoje potrzeby ale też wielu specjalistów „cywilnych”. Zresztą przekabaceni księża oddają państwu nieocenione usługi właśnie w walce z Kościołem .Stanowią dość skuteczna ekipę demontażową.Wystarczy tylko spojrzeć ilu absolwentów KUL jest wśród antyklerykałów

  Biadolenie o kosztach kapelanów to też zasłona dymna. Można tylko powiedzieć tak : skoro w jednostkach gdzie sa kapelani ani CBA ani prokuratura nie maja aż tyle do roboty co gdzie indziej to jest to ich zasługa. Poprostu dobrze czuwają nad morale. Nalęzy zapytać co by bylo gdyby nie było kapelanów. Tak więc kierując do jednostek kapelanów Kościół realizuje zlecenie państwa dające mu nie koszty a oszczędności. Zreszta zapytajmy co kosztuje więcej ? Utrzymanie kapelanów czy utrzymanie zbędnych w rządzie , rozbuchanych gabinetów politycznych albo chociażby wycieczki pana Premiera na narty i wyjazdy na weekendy. A w wykazie „dotacji” rozdzelono kapelanów na sczegółowe katergorie bo inaczej nie byłoby o czym pisać.

  Dotacji z UE nie należy w żadnym wypadku liczyć jako wsparcia z budżetu – to jest oszustwo. Z kolei zabytki kościelne sa w równym stopniu zabytkami państwowymi. Świadczą o historii, kulturze i tradycji Polskie. Wiem ze na żadnym z tych walorów władzom w Polsce nie zalezy , wprost przeciwnie, o czym świadczy likwidacja nauki historii w szkołach. O nauka religii w szkolach to jest nic innego jak wyposażanie człowieka w wiedzę. I to wiedzę znacznie ważniejszą niż tolerancja dla gejów czy stosowanie tabletki aborcyjnej.

  Tak więc gdy dobrze policzyć to Kościół dokłada do państwa a nie odwrotnie. To Koścół finansuje dziedziny życia człowieka zaniedbane przez państwo.

  Negocjacje finansowe z rządne prowadzi kardynał Nycz. Mam przeczucie że załatwi nycz, pardon – nic.

  http://niepoprawni.pl/blog/3095/zagladanie-kosciolowi-pod-sutanne

  • Evak pisze:

   Matko ludzi i ludow, Ty, ktora znasz wszystkie ich cierpienia i nadzieje, Ty, ktora czujesz po macierzynsku wszystkie ich zmagania pomiedzy dobrem a zlem, pomiedzy swiatloscia a ciemnoscia jakie wstrzasaja wspolczesnym swiatem- przyjmij nasze wolanie skierowane w Duchu Swietym wprost do Twojego Serca i ogarnij miloscia Matki i sluzebnicy ten nasz ludzki swiat, ktory Ci zawierzamy i poswiecamy, pelni niepokoju o doczesny i wieczny los ludzi i ludow. O Serce Niepokalane! Pomoz nam przezwyciezyc groze zla, ktora tak latwo zakorzenia sie w sercach wspolczesnych ludzi, zla, ktore w swych niewymiernych skutkach ciazy juz nad nasza wspolczesnoscia i zdaje sie zamykac drogi ku przyszlosci. Od glodu i wojny- wybaw nas! Od wojny atomowej, od nieobliczalnego samozniszczenia, od wszelkiej wojny- wybaw nas. Od grzechow przeciw zyciu czlowieka od jego zarania- wybaw nas! Od nienawisci i podeptania godnosci dzieci Bozych- wybaw nas! Przyjmij o Matko Chrystusa, to wolanie nabrzmiale cierpieniem wszystkich ludzi AMEN Jan Pawel II

 4. Małgorzata Z pisze:

  Połączone sejmowe komisje: ds. Kontroli Państwowej i Kultury i Środków Przekazu

 5. Małgorzata Z pisze:

  o. Tadeusz Rydzyk – „przyjdzie nowych ludzi plemię”…

 6. Małgorzata pisze:

  Polska zmęczona
  swój ciężar nosi
  Dziś Cię mój Chłopcze
  O pomoc prosi

  – Zacznij się modlić
  Za mnie w Krucjacie!
  Błagam Cię,proszę
  Mój Polski Bracie!!

  W ostatnich latach
  Krwawię ,utykam
  z Unii ciężarem
  już z mapy znikam

  Zacznij się modlić
  za mnie w Krucjacie
  Błagam Cię ,proszę
  Mój Polski Bracie!

  Kradną i kradną
  szukają zysku
  Kraj rozprzedany!
  Jestem w ucisku…

  Zacznij się modlić
  za mnie w Krucjacie
  Błagam Cię,proszę
  Mój Polski Bracie!

  Prawdę ukryli
  Sieją zgorszenie
  Łapą zgarniają
  Ojczyzny mienie

  Zacznij się modlić
  za mnie w Krucjacie
  Błagam Cię ,proszę
  Mój Polski Bracie!!

  Zawsze Maryja
  Zawsze Różaniec
  A prawda nasza
  Wyjdzie na szaniec

  Zacznij się modlić
  za mnie w Krucjacie
  Błagam Cię ,proszę
  Mój Polski Bracie!!

  Polska Cię prosi
  Ojczyzna woła!!
  Krucjata złego
  przegonić zdoła

 7. Małgorzata pisze:

  Za Krucjaty Różańcowej na Jasnej Górze Czuwanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Patriotów u tronu Matki Bożej klękanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Polaków zgodne do Matki Bożej wołanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za coraz liczniejsze Polaków do Krucjaty Różańcowej przystępowanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Polaków deklaracji Krucjatowej podpisywanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Polaków przeciwko złu się skrzykiwanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za jednomyślnych Polaków ku Wolności się zrzeszanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za umęczonej Polski modlitwy wysłuchiwanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Polaków w czerwonego uśpienia się przebudzanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Świętych Kapłanów nam dawanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za Pielgrzymów na Jasną Górę tysiącami się zjeżdżanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  Za ludzi dzięki modlitwie za Ojczyznę się nawracanie

  Dziękujemy Ci ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  O Polski z niewoli powstanie

  Módl się za Nami ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

  O Narodu Polskiego uratowanie

  Módl się za Nami ŚWIĘTY MAKSYMILIANIE!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s