Orędzie z Ontario, środa 29 luty 2012. ZEŚLĘ PRÓBY, ABY WAS OCZYŚCIĆ/UDOSKONALIĆ

Publikując na naszym blogu zjawiska o charakterze nadprzyrodzonym bądź współczesne orędzia, nie zamierzamy uprzedzać osądu kościelnego. Kierujemy się dekretem Pawła VI z 15 listopada 1966 r. znoszącym kanony 1399 i 2318 (AAS 58/16) w obowiązującym dotychczas prawie kanonicznym, i tym samym zezwalające na drukowanie i publikację nowych pism i książek dotyczących prywatnych objawień, wizji, proroctw, cudów bez imprimatur władz kościelnych. Orędzia zamieszczamy po rozpoznaniu czy dana osoba ma kierownictwo duchowe, bądź stałego spowiednika.

Orędzie z Ontario, środa 29 luty 2012

ZEŚLĘ PRÓBY, ABY WAS OCZYŚCIĆ/UDOSKONALIĆ

Dzieci Mojego Boskiego Serca JA JESTEM. Jam Jest Alfa i Omega. JESTEM KTÓRY JESTEM. Przychodzę do was w miłości. Zstępuję z Mojego Tronu Chwały, i pukam do drzwi waszych serc. Stoję teraz przed wami w miłości … Otwórzcie dla Mnie swoje serca. Poddajcie się. Dajcie Mi pozwolenie na pracę w was.
Pukam regularnie, jednak wielu z was nadal odmawia Mi wejścia. Moje Dzieci, JESTEM, który jest Autorem waszych dni, pragnie być przez was przyjęty. Serce Mi pęka za każdym razem, kiedy Mi odmawiacie, mimo to, jestem cierpliwy. Czekam na was. Nigdy nie stracę nadziei. Zawsze pokładam w was nadzieję. Zachęcam was dzisiaj, do spędzania ze Mną PIĘCIU MINUT NA MODLITWIE. Czy zdajecie sobie sprawę, że wiele Moich Dzieci nie modli się każdego dnia? Codziennie błogosławię Łaskami wszystkie Moje Dzieci. Ci, którzy otwierają się na przyjecie tych Darów, są niewyobrażalnie błogosławieni.
Ci, którzy odwracają się od Moich zaproszeń, sami sobie przygotowują porażkę, nieszczęścia, i muszą przyjąć życie wypełnione próbami. Pomimo, że pragnę wam błogosławić, to ześlę próby, aby was uszlachetnić. Wzywam was do postępowania w świętości. Wzywam do postępowania w posłuszeństwie. Wielu z was ciągle jeszcze potrzebuje nauczyć się posłuszeństwa, pokory i prawości/uczciwości. Udoskonalę was. Dobrze zrobilibyście, pamiętając o tym. Udoskonalam Moje Dzieci, gdyż pragnę Je mieć ze Sobą w Raju. Uczynię wszystko, cokolwiek jest konieczne, aby to się tak zakończyło . Zostawiam wam Mój Pocałunek Pokoju.
Shalom

Ten wpis został opublikowany w kategorii Orędzia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Orędzie z Ontario, środa 29 luty 2012. ZEŚLĘ PRÓBY, ABY WAS OCZYŚCIĆ/UDOSKONALIĆ

  1. Jan Zagloba pisze:

    Zapraszam nz blog:Teologia w nauce-blog Henryka Krzeminskego, na którym jest wyjaśniona tajemnica siedmiu królów i zwieręcia z 17 rozdz. Apokalipsy św. Jana. Adres bloga: teologiawnauce@blogspot.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s